Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

"Inwestorze" Kuchar- żegnaj!

strona 4/4

23 kwietnia 2012, 19:28 / poniedziałek
Heh, a my to nie jesteśmy na dobre i złe? ;) Za takie gówno jakie nam serwują piłkarze od początku sezonu Kuchar powinien nam jeszcze dopłacać za przyjście na mecz, a nie narzekać jacy to my jesteśmy źli.. ten to ma czelność.
23 kwietnia 2012, 19:36 / poniedziałek
video
odnośnik
23 kwietnia 2012, 20:02 / poniedziałek
Materiał niedostepny:) przypadek, czy już poruszenie;) ?
23 kwietnia 2012, 20:30 / poniedziałek
cos ciekawego pierdolil ?

jutro mozna tez bedzie posluchac naszego inwestora, ciekawe czemu teraz taki medialny sie robi....

Andrzej Kuchar, właściciel Lechii Gdańsk będzie gościem Rozmowy kontrolowanej w Radiu Gdańsk we wtorek 24 kwietnia o godzinie 8:40.
23 kwietnia 2012, 20:37 / poniedziałek
Ostatnie słowo w Twoim pierwszy zdaniu najdokładniej oddaje przebieg i treść rozmowy z Kucharem.
23 kwietnia 2012, 20:54 / poniedziałek
czy w tej rozmowie kontrolowanej można zadwać pytania przez słuchaczy ?
23 kwietnia 2012, 21:00 / poniedziałek
Czy to oznacza ze łaskawie ruszył swoje dupsko do Gdańska ?
23 kwietnia 2012, 21:25 / poniedziałek
chętnie bym go "pozdrowił" pod siedzibą Radio Gdańsk. żenująca menda
23 kwietnia 2012, 21:31 / poniedziałek
co za wzmożona aktywność medialna "super" "inwestora"
motto:
"..nadal mamy pomysł na budowę profesjonalnego klubu"
żenujący wywiad , ta menda słowa prawdy w życiu nie powiedziała :/
wypierdalaj dziadu!
23 kwietnia 2012, 21:36 / poniedziałek
Kim jesteś by oceniać czy Gdańscy kibice są na dobre i złe z Lechią ty Kurwo
24 kwietnia 2012, 01:37 / wtorek
ja pierdole....
i to ma byc wlasciciel?
ten koles wyglada jak przybłęda...
do tej pory nie interesowal mnie jakos szczegolnie i nie ogladalem jego "wystapień"....
to co zobaczyłem to jest kabaret...
TRAGEDIA !!!

PROSTO Z SERCA....KUCHAR-WON!!!
24 kwietnia 2012, 09:18 / wtorek
Od samego rana jest w radiu gdańsk wałkowany temat Lechii
Był obecny kuchar i powiedział że nie było nie ma i nie będzie tematu sprzedazy akcji
24 kwietnia 2012, 09:41 / wtorek
To w takim razie, kto rozprowadza te plotki , i po co?
Pojawiają sie one regularnie,ba połowa środowiska piłkarskiego{ta dobrze zwykle poinformowana}|
Jest wręcz pewna tego
Wiec ja sie pytam KTO ROZSIEWA TAKIE PLOTKI?
24 kwietnia 2012, 10:19 / wtorek
Najlepsze jest to co wczoraj mniej wiecej powiedział: "na miejscu Lechii mając do wyboru mnie albo pana Soloża oczywiście wolał bym pana Soloża." Ten chłop chyba sam nie wie co mówi. Co do akcji klubu on sobie może mówić co chce a i tak zrobi coś całkiem innego. Bo to kłamliwa menda
24 kwietnia 2012, 10:36 / wtorek
Ja to zrozumiałem tak ze winny jest sportfive i hsg zander i są pewne problemy organizacyjne. hmmm. Po pierwsze dlaczego te dwie firmy przestały inwestować w PGE? Tłumaczenie o spóźnionych robotach? hsg zander cały czas obsługuje technicznie PGE i nie płaci tak jak powinien. Widać ,że coś jeszcze jest na rzeczy
24 kwietnia 2012, 12:13 / wtorek
Kuchar mowi i mówił wiele na temat Lechii.Na przykład,ze od sezonu 2012/2013 bedziemy mieli budżet 60-70 mln i piłkarzy na europejskim poziomie.Jak jest widzimy wszyscy więc nie brał bym powaznie tego co mówi w radio.
24 kwietnia 2012, 12:46 / wtorek
a mielismy grac o puchary tylko zatrzymala nas jakas 3 ligowa druzyna ligi okregowej...
24 kwietnia 2012, 13:48 / wtorek
A mi się wydaje żę sportfive i ten zander sie faktycznie wycofały z powodu opóźnienia oddania stadiony (ten obiekt do dzisiaj jest w stanie deweloperskim)
Wyczuli jaki tu jest smród stadion piękny i tyko tyle a żeby przyszli kibice i zostawiał kupę kasy na meczu to muszą być drogi dojazdowe do stadionu podstawiona komunikacja widzieliście jakie kłopoty były przy sprzedaż biletów na cracovie
Moje pytanie kto dał dupy i podpisał te umowy że ci sie wycofali bez ponoszenia żadnych konsekwencji ?
24 kwietnia 2012, 14:55 / wtorek
Wysłuchałem tego faceta, jest całkiem nieźle logicznie poukładany i właściwie wszystko jest dla mnie w jego postęowaniu i stanowisku zrozumiałe. Łącznie z tym, że dopóki nie ma lepszego inwestora to Kuchar jest Lechii potrzebny.

Jego główna wada w oczach kibiców jest taka, że facet nie pompuje grubej kasy w studnię bez dna jaką jest piłka nożna. Nie pompuje bo jej nie ma, lub nie chce jej pompować, wszystko jedno.

odnośnik
24 kwietnia 2012, 14:56 / wtorek
Coś dla Kuchara i tyle w temacie

odnośnik

LG !!!!
24 kwietnia 2012, 15:55 / wtorek
Kuchar oszuście !!! Pracuję w jednej z większych prywatnych firm na Pomorzu. Prezesi dali cynk, że wpłynęła oferta na zakup większościowego pakietu akcji Lechii.
Więc nie pie..ol ,że nie chcesz sprzedać Lechii.
24 kwietnia 2012, 18:10 / wtorek
Z audycji wysnułem kilka pozytywnych kwestii:
7,13 "mam 62 lata jestem z krótkowiecznej rodziny" Nie obiecuj
11,34 "właściciel wyjdzie na ulicę i przejedzie go samochód i nie ma tego klubu" - panie 60 baniek życzę miłego spaceru najlepiej Grunwaldzką bądź obwodnicą (duży ruch) a o Lechię niech się pan nie martwi. Bez pana też BYLIŚMY po panu też BĘDZIEMY bo LECHIA TO MY.

NIE TRZEBA BYĆ BOGIEM ŻEBY MIEĆ SWYCH WYZNAWCÓW
LECHIA GDAŃSK
24 kwietnia 2012, 19:01 / wtorek
Patrząc na poziom polskiej piłki i "parcie na piłkę" jakie mamy w Gdańsku jest sucesem że wogóle ktoś ma ochotę zajmować się piłką. Ale skoro tak "dużo" osób chce odejścia Kuchara to jak rozumiem macie już kogoś lepszego na oku z super pomysłami jak zrobić w Gdańsku drużynę "europejskiego formatu". Trafił się nam chyba jednen z najrozsądniejszych ludzi w historii tego klubu. Co do nie "zainwestowanych" milionów w Lechię, no przepraszam ale wy szukacie idioty czy inwestora? Proponuję zgłosić się do programu TV4. Tam jest taki program "Dragons Den" może tam zgłoście pomysł na budowę silnej drużyny przynoszącej mega zyski i kto wie może znajdą się idioci którzy wyciągną przynajmniej te 60 baniek dla was.
Pokażcie mi lepszego na miejsce Kuchara.
24 kwietnia 2012, 19:07 / wtorek
Kuchar nic w Gdańsku nie zbuduje, bo nie ma kasy i nie mam zamiaru go chwalić, że porwał się z motyką na słońce. Jego projekt budowy silnej drużyny już się zawalił i jedyne co teraz kombinuje to sprzedaż z zyskiem.
24 kwietnia 2012, 19:14 / wtorek
Mieć nadzieje że się ktoś taki znajdzie kto będzie chciał to kupić i nie puści klubu z dymem.
24 kwietnia 2012, 19:30 / wtorek
Słuchałem go dziś rano i odniosłem wrażenie, że on z tej samej gliny co rudzielec, ta sama niekonkretna i drętwa gadka, tak samo niespełnione obietnice i zwalanie winny na innych lub na tzw. niespodziewane trudności (a to że sportfive się wycofał, że mecz z Francją był odwołany, nastąpiło opóźnienie w oddaniu stadionu, itp. sranie w banie). Trzeba było to przewidzieć i uwzględnić w rachubach te wszystkie ewentualności, zawczasu mieć opracowane warianty alternatywne.
A kto podtrzymywał na stołku tak długo Kafara, a kto odpowiada za brak wzmocnień zimą, za zaangażowanie np. Ulatowskiego? A prawda jest taka, że to nikt inny jak tylko on sam odpowiada w 90% za aktualną sytuację Lechii, w 8% wina leży po stronie Kafara, pozostałe 2 % to udział innych. Dla mnie nie jest wiarygodny.
24 kwietnia 2012, 20:23 / wtorek
Facet jest totalną porażką dlatego ze zdziwieniem przyjmuje zachwyty jaki to on przedsiębiorczy i na miarę naszych możliwości. Przecież miasto będzie spłacało MILIONY długów jakie narobił operator stadionu. W klubie też nie ma kasy a frekwencję mamy jedną z najwyższych w lidze pomimo fatalnej postawy drużyny. Jeśli ktoś tu zawala temat to tylko Kuchar i mam nadzieję, że ktoś go wreszcie uwolni od ciężaru Lechii.
24 kwietnia 2012, 20:50 / wtorek
Facet gada bardzo rozsądnie. Tylko co innego gadać, a co innego robić. Z tego co widzę to on w tych wszystkich swoich spółkach stosuje taktykę Janasa - "nie wpierdala się". Nie podoba mi się to bardzo. Skoro widzi jakie błędy zostały popełnione, to czemu nie reaguje w porę ? Czemu nie wyciąga konsekwencji wobec winnych ???

Inną sprawą jest proces finansowania. Niech wszyscy w końcu zapomną o wpompowaniu olbrzymich pieniędzy w Lechię przez pana Kuchara, bo ten ich po prostu nie ma !!! Jego majątek, to nie majątek na piłkę średnio europejską i w żaden sposób nie można go zestawić z majątkami Cupiała, Waltera, Solorza czy Krauzego.

Na dzień dzisiejszy lepszy Kuchar w garści niż Abramowicz na strychu ;)))
24 kwietnia 2012, 20:56 / wtorek
jak ktos nie sluchal w radiu..
odnośnik
24 kwietnia 2012, 21:09 / wtorek
Jest jeszcze szansa na Abramowicza... trzeba mu tylko do Lechii gaz łupkowy dorzucić :)
24 kwietnia 2012, 22:59 / wtorek
A czi to prawda, że z okazji trwającej kurtuazyjnej wizyty trofeum misiostw jewropy w Gdańsku, będzie można w końcu na własne oczy zobaczyć, jak Andrzej Kuchar jebie puchar?

szalom
24 kwietnia 2012, 23:10 / wtorek
koledzy, on nie gada rozsądnie tylko pierdoli bez sensu.
kto opierdolił mu nasz klub? za grosze?
czemu nie weszliście w spółkę z miastem?
25 kwietnia 2012, 00:02 / środa
Po pierwsze dla mnie to jest nieudacznik. Przy każdych obliczeniach dotyczących Lechii sie pierdolnął.

Jak mantre będę powtarzał, że chciał mieć widownię na poziomie 16 000 i taką ma ale to okazało się za mało.

Założył jakieś kosmiczne liczby, że będziemy wydawać na giętą i wydajemy za mało.

Założył budżet na poziomie 60-70 milionow a bedzie budzet rzedu MAX 20 -25 milionow i to przy mega dobrych wiatrach od morza.

Założył spółkę zarządzającą stadionem i została ona KOMPLETNYM BANKRUTEM przejętym przez miasto.

LUDZIE TO JEST NIEUDACZNIK !!

Gdyby wziął pierwszego z brzegu kibica to on by mu powiedział, że te liczby to jest totalny kosmos.
25 kwietnia 2012, 00:15 / środa
Tak to jest jak biznesmenem zostają ludzie, którzy rozkradają państwowy majątek, a nie ci, którzy znają się na robieniu interesów.
25 kwietnia 2012, 08:09 / środa
Wojciechowski po cichu przejmie Lechię Gdańsk
Józef Wojciechowski zapowiedział, że wycofuje się z piłki nożnej. "Fakt" ustalił jednak, że prezes Polonii Warszawa ma plan na przejęcie Lechii Gdańsk. Na tyle sprytny, by móc mówić, że... Lechii wcale nie przejął.

Zarówno Wojciechowski, jak i Andrzej Kuchar, właściciel gdańskiego klubu, konsekwentnie zaprzeczają, by temat zmiany szefa Lechii miał w ogóle miejsce. To się może jednak zdarzyć, ale nieco inną ścieżką.

Wojciechowski formalnie Lechii nie kupi, a jedynie Wrocławskie Centrum Finansowe, do którego należy... większościowy pakiet akcji Lechii SA. Strony podobno ustaliły już tzw. warunki brzegowe. Podawana jest rożna cena, która oscyluje między 12, a 15 mln zł.
Wojciechowski podobno zdecyduje się na taki krok tylko wówczas, gdy Lechia utrzyma się w Ekstraklasie.

odnośnik
z onetu
25 kwietnia 2012, 08:45 / środa
Co plotka to się wydaje coraz bardziej prawdziwsza.
25 kwietnia 2012, 13:01 / środa
Wszyscy oby tylko Kuchar poszedł tego gościa się słuchać nie da...
27 kwietnia 2012, 21:41 / piątek
Kuchar w gdańsku a Lechia gra w Łodzi... Czy on kiedykolwiek ma zamiar wybrać się na mecz na PGE ?
27 kwietnia 2012, 22:04 / piątek
Był na meczu ze Śląskiem.
27 kwietnia 2012, 22:26 / piątek
CUD
27 kwietnia 2012, 23:00 / piątek
szybka zagadka: kto to powiedział? "Ty nie jesteś moim synem, ty jesteś poj..."
28 kwietnia 2012, 17:10 / sobota
w Radiu Gdańsk dziś znowu rozmowy o przyszłości z Kucharem
1 2 3 4
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.433