Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Górnik - Lechia 10.03.2012 13:30

strona 2/7

8 marca 2012, 02:45 / czwartek
0:2 biorę w ciemno.
8 marca 2012, 09:34 / czwartek
Zasłona bramki? a kim My kurwa jesteśmy żebyśmy się mieli chować pod brameczką otwarta gra i chuj tam gorzej być nie może a jak się przełamią i zaczną strzelać to w końcu może będzie lepiej! także do przodu otwarta szybka gra najlepiej kombinacyjna i kurwa nie szczędzić sił bo nie ma na co w pucharach i tak już nie zagramy ;] (musiałem) i JAZDA !!!

GOLA GOLA GOLA STRZELCIE KUR... GOLA !!!!!
8 marca 2012, 09:36 / czwartek
Albo tyle im pił w pole karne ładować że w końcu albo któraś wpadnie albo się wkurwią i sami wbiją dla spokoju :] i wszystkie Piły na ich 16 i cały czas tak do zarzygania !!!!

JAZDA Z KUR.... LECHIJKO JAZDA Z KUR....
8 marca 2012, 10:32 / czwartek
Wystawić ten sam skład co w tym meczu: odnośnik
i będzie dobrze - oczywiście Andruta zamienić...kimkolwiek
8 marca 2012, 13:26 / czwartek
osiemnastka chyba zgodna z oczekiwaniami kibiców:) ale zgodnie z obietnicą nic zdradzać nie mogę..

Co do samego meczu.. mam nadzieję, że Janas im odpierdoli taką mowę przed meczem, że nogi nie odstawią w żadnym starciu.. chociaż w sumie oni sami powinni mieć świadomość jak ważne są najbliższe mecze dla nas.. mają ich rozpierdolić w pył, zabiegać, zamęczyć, strzelać ile wlezie..
8 marca 2012, 13:50 / czwartek
obrona uboga, tak jak w ubiegłym roku, a na mecz z Górnikiem wygląda tragicznie, Wilk przesunięty z potrzeby, a więc mamy 3 nominalnych obrońców... Tragedia, ale zarząd i Kuchar nie uważali za stosowne wzmocnić tej obrony i to jeszcze przed rozpoczęciem rundy jesiennej. Co tam robi Dawid? No, ale co się dziwić jeżeli wczoraj wypadł mu z konkurencji Tadić. Nasz niedoszła gwiazda Poźniak już nawet do 18-tki się nie łapie.

Kadra zespołu Lechii na mecz z Górnikiem za GW:
Bramkarze: Sebastian Małkowski, Wojciech Pawłowski.
Obrońcy: Krzysztof Bąk, Rafał Janicki, Jakub Wilk, Sergejs Kożans.
Pomocnicy: Levon Hajrapetjan, Marko Bajić, Ivans Lukjanovs, Paweł Nowak, Marcin Pietrowski, Łukasz Surma, Jakub Kosecki, Abdou Razack Traore.
Napastnicy: Tomasz Dawidowski, Adam Duda, Piotr Grzelczak. Piotr Wiśniewski.
8 marca 2012, 14:10 / czwartek
Małkowski jedzie? po czerwonej kartce? GW znowu kłamie
8 marca 2012, 14:15 / czwartek
No właśnie. Za taką kartkę ma chyba jeden mecz kary z automatu.
8 marca 2012, 14:16 / czwartek
chyba że czerwonej kartki nie ma w oficjalnym protokole ;-)
8 marca 2012, 14:33 / czwartek
Troche to zadko spotykane zeby pilkarz dostal czerwoną kartke nie bedąc wogle na boisku. Moze w takiej sytuacji nie ma kolejnego meczu kary, nie wiem jak w takim przypadku wyglada to od strony regulaminu
8 marca 2012, 14:46 / czwartek
ekstraklasa.org

Jakie są zasady pauzowania po czerwonych kartkach w rozgrywkach Ekstraklasy?
Zawodnik, który otrzymał samoistną czerwoną kartkę otrzymuje automatyczną karę dwóch meczów dyskwalifikacji w rozgrywkach Ekstraklasy. Od tej reguły są jednak wyjątki:
- jeżeli przewinienie polegało na pozbawieniu przeciwnika realnej szansy zdobycia bramki - jest to tzw. akcja ratunkowa (poprzez faul, zagranie ręką zawodnika z pola czy zagranie ręką bramkarza poza polem karnym). Wtedy wymierza się karę dyskwalifikacji w jednym meczu. Podstawą takiego sklasyfikowania czerwonej kartki musi być jednoznaczny zapis w sprawozdaniu sędziego zawodów;
- jeżeli przewinienie polegało na naruszeniu nietykalności cielesnej, fizycznym znieważeniu innych osób lub wysoce niesportowym, grubiańskim i ordynarnym zachowaniu się przed, w czasie meczu lub poza nim, Komisja Ligi (czyli organ jurysdykcyjny działający przy Ekstraklasie SA) przeprowadza postępowanie dyscyplinarne po którym może orzec wyższą karę dyskwalifikacji (od trzech do dziesięciu meczów lub dyskwalifikację czasową zawodnika liczoną w tygodniach, miesiącach lub latach). W przypadku takiego zaklasyfikowania przewinienia przez sędziego, piłkarz jest zawieszony w prawach zawodnika i do czasu zakończenia postępowania dyscyplinarnego nie może występować w żadnych zawodach.
Na zawodnika ukaranego czerwoną kartką Komisja Ligi może nałożyć też dodatkową karę finansową.

Czy trener lub inna osoba z ławki rezerwowych może otrzymać żółtą lub czerwoną kartkę?
Sędzia zawodów nie pokazuje żółtej lub czerwonej kartki osobom z ławki rezerwowych, jednakże w przypadku stwierdzenia naruszenia przepisów przez taką osobą może ją usunąć z ławki rezerwowych. Zgodnie z przepisami takie usunięcie jest równoznaczne z pokazaniem czerwonej kartki i oznacza automatyczną karę dwóch meczów dyskwalifikacji w rozgrywkach Ekstraklasy.

Jeżeli kartka jest w protokole Małkowski nie może zagrać wg tego co jest napisane powyżej.
8 marca 2012, 15:15 / czwartek
Na oficjalnej zdjęcia wstawili z wyjazdu, ale już kadrę to kurwa ciężko podać.
Na fotach jest Małkowski ale czy pojechał ?
8 marca 2012, 15:40 / czwartek
mam nadzieje, że niedługo ten osobnik przestanie wsiadać do tego autokaru
odnośnik

gramy bez prawej obrony w zabrzu;/
8 marca 2012, 15:44 / czwartek
w autokarze siedzi Buchalik więc on pewnie pojechał za małkowskiego
8 marca 2012, 16:03 / czwartek
dręczyciel jeszcze ci:
odnośnik
odnośnik
odnośnik i ten z 10!
8 marca 2012, 16:40 / czwartek
a to Deleu nie pauzuje za kartki?
8 marca 2012, 16:51 / czwartek
Deleu to mentor i musi jechać z drużyną :)
8 marca 2012, 18:21 / czwartek
@Jude String a nr. 25 z trzeciego zdjęcia
Kurde coś słabo wygląda obrona tylko 4 obrońców, jakaś kontuzja stopera(oby nie) i dupa zbita.
9 marca 2012, 02:23 / piątek
Gdyby skład zależał ode mnie to: Pawłowski - Pietrowski,Bąk,Kożans,Wilk - Bajić, Surma Traore, Airapetian - Kosecki,Wiśniewski.Myślę , że pewnie będzie zbliżony. Janicki popełnia za dużo błędów i nie jest w stanie przeciwstawić się Nakulmie. Pietrowski grywał za Kafarskiego na prawej obronie jak kontuzjowany był Bąk i nie grał gorzej od innych. Gdyby Nowak był w formie to mógłby zagrać za Airapetiana, który też nie błyszczy po kontuzji. Lukjanovs niczego nie wnosi do gry poza bezproduktywnym bieganiem o Dawidowskim nie wypowiadam się. Duda, chyba ostatnie 30 minut. Grzelczak niech posiedzi na ławie. W trzech dotychczasowych meczach kompletnie nic nie pokazał.
9 marca 2012, 10:43 / piątek
Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk, godz. 13:30, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa).

Sędzia dosć szczesliwy dla nas :) Rok temu sędziował m.in mecz z żabolami (5:1).
9 marca 2012, 12:43 / piątek
moim zdaniem potrzebne sa naprawde duze rotacje w skladzie zeby troche wstrzasnac tymi pilkarzykami....

--------pawłowski---------------
bąk-kożans-janicki-ajrapetjan
-----nowak-pietrowski----------
wiśniewski---traore-----kosecki
--------lukjanovs----------------

Czemu ten nieskuteczny Lukjanovs na ataku? Bo kurwa Grzelczak i Dawidowski sa kurwa równie nieskuteczni.
Krzysiu Bąk już grywał na boku i wcale to tak źle nie wyglądało.
wariant z Surmą w składzie się nie sprawdza, może siądzie mu na ambicję dłuzsza przerwa w grze !
9 marca 2012, 12:54 / piątek
Kolego - Janicki, Pietrowski i Nowak to inwalidzi, Surma sam więcej na pomocy zdziała niż Pietrowski i Nowak łącznie. ;]

Niby surma dziadek, ale jakoś te tyły zabezpiecza i nie traci głupio piłek.
W ataku rozpisałeś to nawet nieźle.
9 marca 2012, 13:49 / piątek
samo zło Ty chcesz Pietrowskiego w pierwszy składzie??? SABOTAŻ !

Chociaż i tak wyjdzie w pierwszym, bo na prawej obronie będzie ta kaleka grała
9 marca 2012, 16:19 / piątek
Nie wiem co wy się przyczepiacie do Janickiego, mówicie że lepiej żeby młodzież grała a przecież chłopak ma 19 lat i nie gra źle.
9 marca 2012, 16:43 / piątek
Panowie, ale nie widzicie ze druzyna w obecnym schemacie poprostu sie wypalila?
Trzeba zmian, trzeba rezerwowych wpuszczac.

Co do Pietrowskiego to SABOTAZ to rzeczywiscie ale na pozycji prawego obroncy. Dajmy mu jeszcze jedna szanse na nominalnej pozycji.

Co do Surmy to ja widze jego czlapanie na boisku, widze straty, widze asekuracyjne podania, idiotyczne wykopy na pale. OK, walecznosci mu nie odmowimy, ale poki co jego walecznosc punktow nam nie daje. Srodek pomocy oparty wlasnie na nim nie daje nam ani bramek do przodu, ani z tylu tez nie gramy za dobrze.

Fajnie sie wypowiedzial ostatnio Bobo Kaczmarek, kilku niezle spisujacych sie z trzonu skladu zostawic, a reszte wymienic na rezerwowych...

Poprostu moim zdaniem Surma jako trzon tej druzyny juz sie wypalil, trzeba szukac teraz innego. a ze zmiennikow mamy jakich mamy, co zrobic..
9 marca 2012, 16:46 / piątek
Nieźle to grała Areczka i śledziowo gra w...I lidze. Teraz trzeba grac tak żeby utrzymać ekstraklasę bo inaczej to na PGE Arenę będą przywozić z łapanki.I tak byłem zaskoczony, że z Wisłą było aż prawie 20 tys.Janicki popełnia tyle błędów i tego nie można usprawiedliwić tylko młodym wiekiem, źle się ustawia, odpuszcza krycie, wykopuje piłkę na oślep, jest mało zwrotny,przegrywa pojedynki 1 na 1.Powinien myślę ze 2 mecze obejrzeć z boku.Jestem za wprowadzaniem młodzieży do zespołu ale na dzisiaj Lechia musi ciułać pkt żeby nadal grać w ekstraklasie.
9 marca 2012, 16:53 / piątek
Zastanawiałeś się czemu po prostu czasem popełnia takie widoczne błędy? Wiadomo nie jest idealny, każdy popełnia błędy ale jak na moje to brak mu partnera do środka. Vucko źle się ustawia, nie pomaga młodemu. Proponuje się przyjrzeć od tej strony ; ) pozdrawiam
9 marca 2012, 17:53 / piątek
To co najlepsze mamy obecnie :
Pawłowski
Bąk Janicki Koza Wilk
Surma Bajić (Ajrapetjan)
Wiśnia Traore Kosa
Wania
Zmiany Duda i Grzelczak oraz Ajrapetjan.
Słaby ten skład.Latem będzie rewolucja bez względu na to czy się utrzymają czy nie.
10 marca 2012, 10:34 / sobota
Mam przeczucie, że dziś strzelimy bramkę.
10 marca 2012, 10:42 / sobota
nie wierze ze nastaly czasy w ktorych musimy miec przeczucie ze strzelimy bramke, bo o zwyciestwie nie ma co marzyc...
10 marca 2012, 11:15 / sobota
dziś w Zabrzu na trybunach będzie siedział Bakero, mam nadzieję , że to kurwa nie jest przymiarka do Nas
10 marca 2012, 11:20 / sobota
A niby czemu nie, ostatnio to Lechia jest jak skup złomu - każdy szrot trafia do nas. A tak poważnie to co, trener przez duże T się nie sprawdza ? oj panie 60 baniek nie ładnie, nie ładnie.
10 marca 2012, 11:47 / sobota
Mam przeczucie, że dziś oddamy celny strzał.
10 marca 2012, 12:04 / sobota
Będę niepoprawnym optymistą, typuję nasze zwycięstwo na przełamanie.
10 marca 2012, 12:11 / sobota
Górnik sprzedaje bilety na ten mecz na grouponie:]

odnośnik
10 marca 2012, 12:13 / sobota
Można było kupić tych biletów i pojechać ;) zdziwili by się
10 marca 2012, 12:20 / sobota
Bramki nie strzelimy bo jak i kto? ale madrze zamurujemy swoja bramke i wywieziemy remisik wierze w ten punkt jest to realne
10 marca 2012, 12:23 / sobota
No tak, my jesteśmy murarze, a to zobowiązuje :)
Tylko że samym murowaniem to my się nie utrzymamy niestety.
10 marca 2012, 12:53 / sobota
Górnik: Skorupski - Bemben, Pazdan, Szeweluchin, Magiera - Olkowski, Marciniak, Mączyński, Nakoulma - Kwiek - Zieliński.

Lechia: Pawłowski - Pietrowski, Janicki, Bąk, Wilk - Kosecki, Surma, Airapetian, Lukjanovs - Traore - Grzelczak

Pietrowski na prawej obronie :/ Poza tym skład chyba optymalny.
10 marca 2012, 12:56 / sobota
Bez Wiśni czarno to widzę...
10 marca 2012, 12:57 / sobota
ciagle pierdolenie o Pietrowskim dajcie mu juz kurwa spokoj bo to sie robi załozne pierdola ze pije a ciezko im podejsc i cosmu powiedziec .Buzałe sobie znalezli albo Rogala.
10 marca 2012, 12:59 / sobota
a co Wisnia sie o własne nogi przewraca.
10 marca 2012, 13:03 / sobota
1. Jako jeden z niewielu coś grał z Wisłą.
2. Bądź co bądź, nasz najlepszy strzelec.
3. Jak patrzę na Wanię ostatnio, to płakać mi się chce.
10 marca 2012, 13:08 / sobota
Przyznam, ze mialem w glowie kilka wariantow skladu na dzisiejszy mecz i jeden z nich wlasnie sie sprawdzil. Mimo wszystko, mysle ze Bajic powinien byc w pierwszym skladzie, Lukjanovs na lawce bo gra po prostu zle w tej rundzie. Wisniewski tez powinien byc w pierwszym skladzie ale wlasnie myslalem, zeby jego na jokera dac wiec moze sie sprawdzi. Bajic,Duda i Wisnia powinni byc jako zmiennicy.
10 marca 2012, 13:12 / sobota
Prawdopodobna jest też taka zmiana, że za Lewona wejdzie... Bąk. I zamieni się miejscami z Pietrowskim. Bardzo bym nie chciał takiej zmiany :P.
10 marca 2012, 13:23 / sobota
Obstawiam 2-0 dla Biało Zielonych ;)
Po bramkach Razaka i Koseckiego
10 marca 2012, 13:26 / sobota
W sumie to Pietrowski grając na prawej obronie może być dla nas mniej niebezpieczny niż w środku pola. Rzadziej będzie przy piłce, więc będzie miał mniej okazji, żeby ją stracić. Niech wybija każda piłkę daleko przed siebie albo podaje do najbliższego i może będzie dobrze. Liczę, że jakimś cudem uda nam się strzelić gola, Pawłowski zagra na swoim poziomie i trzy punkty jadą do Gdańska. Jeśli stracimy jakiegoś głupiego gola na początku to będzie czarna dupa. Do tej pory przecież tylko w JEDNYM meczu naszym kopaczom udało się strzelić więcej niż jednego gola.
10 marca 2012, 13:28 / sobota
Ja jestem pewien że będzie 1:2. 3 pkt dadzą nam trochę spokoju! Miłego oglądania meczu Bracia.
AVE LECHIA
10 marca 2012, 13:37 / sobota
ja wcale taki pewien tego nie jestem... narazie gornik napiera
10 marca 2012, 13:39 / sobota
Goooooooooooooooollllllllll :D

Pięknie :D

Jazda z Kurwami !!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024