Gdańsk: niedziela, 12 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Górnik - Lechia 10.03.2012 13:30

strona 6/7

10 marca 2012, 15:40 / sobota
Grzelczak - kolejny super transfer, wiosenne drewno i atrapa napastnika;
Duda na boisko!
10 marca 2012, 15:41 / sobota
Dobry mecz szkoda punktow ale przy 0-2 tylko bronili wyniku nic poza tym i wybicia na oslep z ktorych o dziwo cos tam wynikalo czasami
Kosa z Traore zaczynaja sobie niezle pogrywac moze sie podobac ich wspolpraca chociaz Traore strasznie duzo strat tak samo Wania chociaz temu nic dzisiaj nie wychodzilo
Biorac pod uwage ze to wyjazd trzeba sie cieszyc z 1 pkt. i strzelonych bramek
za tydzien scyzoryki i mam nadzieje 3pkt

TYLKO ZWYCIESTWO LECHIKO TYLKO ZWYCIESTWO
10 marca 2012, 15:43 / sobota
Ale ten grzelczak slaby
10 marca 2012, 15:43 / sobota
Grzelczak jest najgorszym napastnikiem w historii gdańskiej Lechii. Jest nawet gorszą ciotą piłkarską niż Dawidowski.
10 marca 2012, 15:44 / sobota
Bardzo dobry mecz w końcu. Był zespół walczący, agresywny ,zdeterminowany, po takiej grze faktycznie można krzyczeć "chuj z wynikami". Jebanie drużyny po tym meczu uważam za niegodne. Kosecki i Airapetian- brawo, brawo ,brawo
10 marca 2012, 15:45 / sobota
Guest, uznajmy że są na równym poziomie :)
10 marca 2012, 15:47 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
10 marca 2012, 15:48 / sobota
vrsone no brawo brawo:) jakie jeszcze znasz brzydkie słowa? :)
10 marca 2012, 15:48 / sobota
Grzelczak gorszy od Dawidowskiego ? Myslalem zawsze ze jak ktos osiagnie dno dna to juz nizej nieda sie upasc, narazie Grzelak to poziom Dawidowskiego, za 1-2 sezony bedziemy mogli mowic ze jest gorszy...
10 marca 2012, 15:50 / sobota
ale jestem k..wa wk..wiony,ale dobry 1pkt i gra dajaca nadzieje na utrzymanie, Grzelczak i Wania na ławę, brawo Surma , Kosecki i Traore bedzie dobrze :-)
10 marca 2012, 15:50 / sobota
Quest, Ty chyba oglądałeś inny mecz!
Grzelczak może nie strzela bramek (tak wiem napastnika rozlicza się przede wszystkim z tego), ale dzięki niemu (asysta) Traore miał patelnię i ją wykorzystał.
Nie porównywałbym go do Dawidowskiego, który tylko człapie po boisku i łapie głupie kartki.
Oby tak walczącą (i to skutecznie) Lechię ujrzymy w meczu z Koroną :)
10 marca 2012, 15:52 / sobota
Szkoda wyniku, ale są pozytywy dzisiejszego spotkania - zaangażowanie i więcej stworzonych sytuacji podbramkowych. Większość z nich była jednak z kontry, a z Koroną czy Podbeskidziem na własnym stadionie, będziemy raczej zmuszani grać atakiem pozycyjnym. Grzelczak się nie nadaje.... Wolny, mało zwrotny, słaby technicznie... Lepiej już promować młodego Dudę, albo pokombinować z kim innym na szpicy. Kosecki - wieeelki plus, razem z grającym na serio Traore są w stanie rozmontować każdą defensywę. Teraz dwa arcyważne mecze u siebie z Koroną i Podbeskidziem. Tylko zwycięstwa!
10 marca 2012, 15:55 / sobota
Nie, oglądałem ten sam mecz zapewne co Ty. Grzelczak po tych 4 meczach pokazał dosłownie nic, nie umie grać jako napastnik. Tak samo mnie przekonywali że Tadić jest dobry bo walczy, umie wypracować jakąś akcje, dośrodkowanie a co było dalej z jego grą wszyscy wiemy.
10 marca 2012, 16:11 / sobota
10 marca 2012, 16:14 / sobota
10 marca 2012, 16:20 / sobota
czułości sobie zostawcie na inna okazję
10 marca 2012, 16:24 / sobota
Dobra a teraz na spokojnie.

Plusy

-Kosecki
-2 gole
-Traore biegal, pewnie jakis menago byl na trybunach...
-brak dawidowskiego

Minusy

-zmiany Janasa
-brak przytrzymania pilki w najwazniejszych momentach meczu z czego wynikaly 2 gole stracone
-Grzelczak gra chyba tylko po znajomosci z Janasem
10 marca 2012, 16:28 / sobota
I zapomniałeś dodać
słabiutka postawa Pietrowskiego
oraz Lukjanosa ktory całkiem jest bez formy
10 marca 2012, 16:31 / sobota
A ja bym do plusów dodał, zestawienie i grę pomocy, wreszcie do przodu i z pomysłem, Bajic długo sobie nie pogra
10 marca 2012, 16:34 / sobota
Pomoc faktycznie dobrze sie prezentowala, najlepiej w tej rundzie, do minusow nie dodawalem Pietrowskiego poniewaz i tak chlopak ma juz za duzo zmartwien... sobota... balety itp itd... zreszta kazdy widzi jak gra... szczerze to bylo dzis widac brak Deleu.

Co do Liukjanovsa.... no chlopak dzis zrobil asyste, i nie mial tak wielu strat jak w ostatnich meczach... na tle ww osoby oraz Grzelczaka mozna powiedziec ze niezly wystep odnotowal.

A i jeszcze jedno, Kozans za Grzelczaka ? Caly czas tak mysle na chuj on to zrobil...
10 marca 2012, 16:36 / sobota
Podpisuje się pod postem Edwina. grali, walczyli, nareszcie coś próbowali i udało sie strzelić dwie bramki.. Moim skromnym zdaniem widac progres i trzeba iść za ciosem. Teraz 2 mecze u siebie z bezpiecznymi juz rywalami, którzy nie grają o nic, więc 6 pkt musi byc.
Brawo Kosa!! Takich trzech i gralibyśmy o puchary!
10 marca 2012, 16:38 / sobota
Przed meczem taki wynik uznałbym za dobry, ale po meczu wszystko mnie wkurwia. Gol w 46 minucie.. nie ma prawa takie coś wpaść do bramki. Piłka leci przez całe pole karne i nikt jej nie potrafi wybić. Druga bramka zawalona przez Wiśniewskiego.. wszyscy wiedzą, że ten Magiera potrafi dobrze dorzucić piłkę, a ten daje się ograć na raz.. Inna sprawa, że decyzje naszych piłkarzy w kluczowych momentach nie były lekko mówiąc najlepsze.. Fortepian mógł zostać bohaterem w ostatnich minutach, ale niestety spierdolił akcję meczu. Jedyny pozytyw jest taki, że w końcu widać walkę u naszych piłkarzy i chęć do gry. Zmiany naszego trenera przez duże T przemilczę, bo to jawny sabotaż i kpina.
10 marca 2012, 16:39 / sobota
Grzelczak powinien na pieszo wracać z Zabrza . Miał by czas na przemyślenie swojego postępowania . Jemu pensje powinien Janas płacić z własnej kieszeni bo to on sprowadził do nas tego psudonapastnika .
10 marca 2012, 16:40 / sobota
Nie rozumiecie , ze Grzelczak jest "czlowiekiem" Janasa wiec ten bedzie go wystawial?! Przeciez Janas nie posadzi go na lawie albo nie bedzie szybko zdejmowal, bo strzeli sobie w stope, dlatego z uporem maniaka bedzie wystawial drewnianego Grzelczaka.
10 marca 2012, 16:51 / sobota
Coś ten Grzelczak jednak grał w zeszłym sezonie. Zresztą, jakoś to będzie. Widać, że potrafią tworzyć sytuacje i STRZELAĆ BRAMKI. Oby znowu nie zapomnieli, a będzie dobrze. Za tydzień obrona będzie kompletna. Następne CZTERY mecze są jak najbardziej do wygrania przy grze takiej jak dzisiaj. Jest duża szansa na odskoczenie od strefy spadkowej na więcej niż 3 punkty.
10 marca 2012, 17:04 / sobota
Według mnie Grzelczak się nadaje do składu ale na innej pozycji a mianowicie jako cofnięty napadzior bo piłki fajne puszczał Kosa super ma potencjał i co najważniejsze widać że jest głodny gry!! z Korona Wanie na ławę i Dude na szpice Kosa z Traore Skrzydła Grzelczak cofnięty napadzior i ma piły dawać Airapetian fajnie pogrywa do przodu ja od początku byłem Jego zwolennikiem dobrze że Traore ustrzelił teraz tylko pójść za ciosem no i jak zauważył już ktoś wychodzi na to że Deleu jednak nauczył się grać i brakowało go dzisiaj :) jestem pozytywnej myśli :) a to ważne byle do przodu jeśli tam będziemy grali to się utrzymamy! Tylko ta druga połowa nie wykorzystane sytuacje :/ ehhh ale będzie dobrze !!!
10 marca 2012, 17:14 / sobota
O, warto dodać, że w następnych meczach będzie do dyspozycji Machaj, niedługo Madera... Nie ma szans żebyśmy spadli.
10 marca 2012, 17:14 / sobota
Panowie,moim zdaniem to trener dał dupy,po strzeleniu na początku 2 połowy bramki dla Górnika powinien szybko zareagować i max w 50 min zrobić zmianę broniącą wyniku,zmieniając Wanię na Kożansa i liczyć na kontry z szybkimi Koseckim i Traore,a z przodu zamiana Grzelczaka na Dude i myślę że wynik co najmniej na 2;1 do utrzymania
10 marca 2012, 17:16 / sobota
Jestem w szoku, moderator skasował watek o Grzelczaku a zostawia takie jak te o Pietrowskim, Janasie czy Dawidowskim... hipokryzja ?
10 marca 2012, 17:30 / sobota
GRZELCZAK POWINIEN BYĆ COFNIĘTY TO PRAWDA, ALE DO SZATNI. JESZCZE POŹNIAK, TADIC I DAWIDOWSKI I MAMY KOMPLET. TYLE DREWNA TO NAWET W LESIE NIE MA. ALE JANOSIK BĘDZIE WSTAWIAŁ GRZELCZAKA, PRZECIEŻ NIE PO TO GO WYCIĄGNĄŁ Z WIDZEWA, ŻEBY TEN GRZAŁ ŁAWĘ.
10 marca 2012, 17:32 / sobota
Remis ani nie cieszy ani smuci bo przed tym meczemy tylko porażka wchodziła w rachubę. Cały czas potrzebujemy wygranej i to nie jednej.
Błędy wciąż te same. Nasz napastnik na literę G chyba powinien być odsunięty tylko kto by go miał zastąpić.
Gratualcje dla Koseckiego i życzę mu szybkiego wbicia się do 11 Legii. Bo u nas to raczaj nie pogra. Jest dla nas za szybki i za ambitny. Trochę jeszcze brakuje siły żeby przepchnąć jednego czy drugiego przeciwnika a po za tym super.

Tak czy siak w końcu było na co popatrzeć. Szału nie było ale zawsze.
10 marca 2012, 17:32 / sobota
Popieram tych co nie popierają Grzelczaka i Wani .
Gra Wani do bani , jakieś nieskoordynowane trzepanie rękami .
Jak sie denerwuję to mi się czasami rymuje.
10 marca 2012, 17:49 / sobota
A do Koseckiego Lechia ma chyba prawo pierwokupu? Jeśli tak, to sądzę, że z niego skorzysta.
10 marca 2012, 17:51 / sobota
Co na forum robi jeszcze użytkownik "vrsonee", który potrafi tylko obrażać braci po szalu??
10 marca 2012, 17:52 / sobota
właśnie Lechia nie ma prawa do pierwokupu
10 marca 2012, 17:59 / sobota
to jest wlasnie klasa druzyny jak Legia strzela jedna bramke i dogrywa mecz zwyciesko zas Lechia strzela 2 i nie wygrywa.śmiem twierdzic ze z tą obroną nie wygramy żadnego meczu. Obym sie mylil, obrona jest gorzej niż tragiczna i nadaje się cała do wymiany. Mysle ze wszyscy pamietaja kto ostatnio z Lechią zremisował 2-2 prowadzac 2-0. No wlasnie,taki poziom prezentuje teraz Lechia.
10 marca 2012, 18:02 / sobota
Co na forum robi jeszcze użytkownik "RomeY", który chuja wie, ale się mądrzy?
10 marca 2012, 18:06 / sobota
Legia wypożyczyła Koseckiego do Lechii i jednocześnie przedłużyła z nim kontrakt;
wypożyczenie było możliwe bez klauzuli opcji pierwokupu:/
tak więc możemy zapomnieć o transferze definitywnym biorąc jeszcze pod uwagę logikę kuchara - inwestora od kiełbasy
10 marca 2012, 18:22 / sobota
Mecz byl pelny walki, nie zabraklo sytuacji, strzalow i to moze cieszyc. Nie mniej jednak mam spory niedosyt bo ten mecz byl jak najbardziej do wygrania ale mimo wszystko ten pkt powinien przynajmniej troche cieszyc bo w tym sezonie Zabrze to bardzo trudny teren a nasza Lechia wygladala juz znacznie lepiej niz w ostatnich meczach choc oczywiscie brakuje duzo.

Najlepsi na boisku dla mnie Kosecki, Traore oraz Airapetian. Mlody Kosa naprawde zagral kolejny raz bardzo dobre spotkanie i wiem, ze bedzie tak samo albo jeszcze lepiej bo to chlopak z wielkim potencjalem i tym bardziej szkoda, ze to tylko wypozyczenie. Airapetian widac, ze wiecej szybkosci dodal i ten srodek pola wygladal o lepiej niz np. w meczach z Wisla czy LKSem. Bylem wstrzymany do oceny Grzelczaka bo koles nie dostawal podan itp ale teraz zagral slabo bo dostawal podania a po prostu nie potrafil ich wykorzystac.

Nie podobala mi sie defensywa. Pietrowski bardzo slabo wraz z Janickim ktory powinien odpoczac. Krzysztof Bak, jedynie co mi sie podobalo to podanie do Traore przy akcji bramkowej. Mam nadzieje, ze ten caly Madera przynajmniej troche wzmocni defensywe bo na pare Vucko-Janicki bez formy az zal patrzec. Rowniez bardzo slabo Lukjanovs ktory tylko pierdolil sytuacje, dla mnie lawka i to konkretna. Bez formy w tej rundzie. Zastanawia mnie tez kto jest odpowiedzialny za to ze Wania z Wilkiem grali bez herbow? Lukjanovs juz po raz kolejny!!!!

Ogolnie nie ma co plakac nad tym meczem i trzeba przynajmniej zauwazyc pozytywy czyli 2 bramki i lepsza gra. Teraz pozostaje nam tylko WSPIERAC druzyne. Moze sa to wklady do koszulek ale ciagla krytyka nie pomoze nikomu. Mam nadzieje, ze teraz przed meczem z Korona z trybun pojdzie gromkie ''JESTESMY Z WAMI!!!'' bo szydera, nikomu nie pomoze.
Z kibicowskim pozdrowieniem !

TYLKO LECHIA !!!
10 marca 2012, 19:25 / sobota
Jedynym odpowiedzialnym za brak herbów jest Kotlet,przecież to on zamawia koszulki...
10 marca 2012, 19:26 / sobota
wystarczyło otworzyc normalny watek typu Grzelczak dzieki ale odejdz a nie odrazu WYPIERDALAJ :D
10 marca 2012, 19:39 / sobota
Z Koroną zagramy w innym ustawieniu w obronie (wróci Deleu i Vućko, który myślę, że mógłby zagrać na środku z Kozansem, a Janicki niech sobie odpocznie i rozegra mecz w ME lub rezerwach), więc jeśli będą w ofensywie grali jak dzisiaj, to może być dobrze ;)
10 marca 2012, 19:40 / sobota
Zapachnialo dawna Lechia. Dobrze zagral caly zespol. Grzelczak zbyt egoistycznie, ale taki ma byc napadzior. Naprawde nie odjebojcie co chwile jakiegos zawodnika, bo Wam masazysta po paru kolejkach zostanie!!!
Z Dawidem, to jest to tez zenada, sorry Panowie, ale ON JEST LECHISTA.

Gownik zagral tez dobrze - efekt: urwal punkt Lechii. Z tak gra Lechia utrzyma sie spokojniutko.
Pozdro
10 marca 2012, 19:41 / sobota
Vućko z Kożansem? Proszę Cię. Przecież Bąk dzisiaj zagrał bardzo dobre spotkanie. Rzucał dobre piły do przodu, a w defensywnie był pewny. Dla mnie Krzysiek wywalczył sobie tym meczem miejsce w podstawowej "11".
10 marca 2012, 19:54 / sobota
Szkoda straconych dwoch punktow ale cieszy przynajmniej styl w jakim go zdobyli , w koncu byly jakies tam wypracowane sytuacje i gole po nich,
na plus Kosecki, widac ze chlopak chce cos osiagnac, trzeba mu podziekowac za zaangazowanie jakie wklada w utrzymanie naszego klubu w ekstraklasie mimo ze pewnie jest to dla niego tylko chwilowy przystanek, w koncu Surma zagral pierwszy mecz na poziomie sprzed roku i odrazu efekt, wiecej checi tez u czarnego bylo widac ale po nim nalezaloby oczekiwac wiecej, dobrze Lewon i Pawlowski na swoim poziomie,
na minus defensywa, Lukjanovs ten koles ostatnio zupelnie nie mysli jak gra klapki na oczach, Wisnia slabo dzis szkoda, Grzelczak pisalem ze to nie bedzie zadne wzmocnienie raczej oslabienie ale jak dla mnie to i tak sto razy lepszy od tego dawida, jeszcze dodam ze duzo wiecej spodziewalem sie po Wilku widac ze bez formy inaczej pewnie kuchenki by nam go nie oddaly.
10 marca 2012, 20:10 / sobota
Stogi, masz rację- rozegrał dobre spotkanie. Niestety troche cień na nie rzuca stracona druga bramka, bo to wina obu stoperów, że taki zawodnik w takim miejscu stoi sam.

Ps. Wania jak tak dalej będzie grał, to rzeczywiście wywalczy sobie nowy kontrakt..
Szkoda, że gdzieś w 2 lidze łotewskiej.
10 marca 2012, 20:24 / sobota
Narzekacie, ja to rozumiem niedosyt pozostaje, ale jest nadzieja zaczeli chuje walczyć i widać że nie opadają z sił po 65 min. Jest nadzieja że z koroną....
10 marca 2012, 20:26 / sobota
Chyba zawstydził ich Turbodynomen ( Kosecki - chłop ma potencjał i to widać )
10 marca 2012, 20:35 / sobota
Nihil novi - dzisiejsze i wczorajsze wyniki przedłużają status quo jednak jakis promyk nadziei zabłysnal na biało-zielonym niebie. Nie popadam w hurraoptymizm bo 2 strzelone bramki w jednym meczu moga sie zdarzyc kazdemu, poczekajmy do nastepnego meczu zobaczymy czy zaznaczyła sie jakas progresja w grze biało-zielonych. OBY! Troche żal tych 3 pkt, jest jeden, teraz bedzie przymus zwyciestw nad Korona i Podbeskidziem dopiero wtedy nasza sytuacja stanie sie w miarę spokojna. Koncówke ligi nie mamy najciekawszej wiec teraz nadchodzi decydujaca chwila w walce o utrzymanie.

TYLKO LECHIA!
10 marca 2012, 21:03 / sobota
Brawo Kosecki! Wlasnie takiej walki chcemy od pozostalych pilkarzy w bialo zielonych trykotach!
Pozdrowienia dla Mlodej Kosy!
Cypis
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.256