Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Do piłkarzy i zarządu-co wy robicie,wy NASZĄ Lechię hańbicie

strona 1/1

1

6 marca 2012, 21:42 / wtorek
Polecam naprawdę "świetny" artykuł się ukazał na wp
odnośnik

LECHIA GRAĆ KURWA MAĆ !!!!!!!!!!!!!
7 marca 2012, 07:42 / środa
ten artykuł byłby fajny, gdyby był napisany jakiś czas temu.

Całe zło zaczęło się po awansie, Darek Kubicki zmienił tą drużyne i nie przedłuzenie z nim umowy, zwiastowało przyszłe kłopoty.
Wszyscy zwiazani z klubem, mieli jakieś powodu ku temu, którymi nas omamili, a to afera korupcyjna, a to związki z managerami, a to za duzo chciał.
Myśle że on był dla naszych zbyt niezalezny i nowoczesny, no i chciał zarabiać kase tak jak oni zarabiają.
7 marca 2012, 10:14 / środa
Po tym co się dzieje wnioski wysnuwam takie, że w klubie Lechia Gdańsk są ludzie, którym zależy na spadku Lechii z ekstraklasy. Przyczyny nie znane.
Z tradycyjnym sloganem na ustach "nie ma kasy", który ma usprawiedliwić wszystkich i wszystko i pozwolić kilku skurwysynom, zarobić na takim wydarzeniu.
Czas chyba, żeby pokazali się mocno sponsorzy, szczególnie LOTOS, tylko taka firma może powstrzymać w pojedynke skurwysyńskie zamiary pewnych ludzi.
9 marca 2012, 13:50 / piątek
Jeden z głównych newsów na oficjalnej odnośnik . Widać nic ciekawego kibicom do zaoferowania nie mają to wypisują o takich rzeczach co to mało kogo obchodzą.
9 marca 2012, 13:59 / piątek
U MNIE NA DZIELNICY CO 2 FRAJER MA TAKĄ I DODATKOWO TYLKO BÓG MNIE OSĄDZI
W w jego przypadku to frajerstwo bo dziara jaest każdego prywatną sprawą!!!!
9 marca 2012, 15:45 / piątek
Wziete z bundesligi.
Pilkarze zagrozonego spadkiem niemieckiego klubu 1FCK cztery ostatnie mecze na swoim stadionie dofinansuja 11000 wejsciowek,bedzie ich to kosztowac ca.100000 Euro.Oznacza to,ze fan placi 10 € ,a reszte finansuje druzyna.
Akcja ta ma zapewnic wypelnienie stadionu do ostatniego miejsca.
Moze by tak przeniesc to na nasze podworko i potrzasc kieszeniami pilkarzykow!
9 marca 2012, 16:06 / piątek
mam nadzieje że,nie ma kropki za uchem.
a swoją drogą to kiedyś bardzo popularne były kotwice.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.354