Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia - Korona 19.02.2012 18:30

strona 5/5

20 marca 2012, 10:50 / wtorek
Dzisiaj grać w Lechii, to jak grać w "Klanie". Tylko że "Klan" to chociaż ktoś jeszcze ogląda.

Szczera prawda... po sezonie wracajmy na T29, tylko zarząd i kuchara trzeba wypierdolić...

odnośnik
20 marca 2012, 11:57 / wtorek
Znowu najbardziej wkurzył mnie murzyn... po gwizdku od razu spierdolił do szatni. :/

Nie ma miejsca w składzie dla takich ludzi jak Lukjanovs, Traore i Grzelczak, oni nic nie wnoszą do naszej gry!
20 marca 2012, 12:06 / wtorek
Murzyn miał prawo być wkurwiony, bo jakiś pierdolony białas zamiast mu podać piłkę, do przyłożenia do bramki oddaje jakiś katastrofalny strzał. Dziwisz mu się ?
Ja nie.
A co Pawłowskiego. W wypowiedziach swych naśladuje Szczęsnego,odnośnik oby też tak i grał jak on :)
20 marca 2012, 12:12 / wtorek
Szczesny to takie rzeczy chociaz mowi pol zartem pol serio a Pawlowski na powaznie. W ogole musialo mu cos odbic. Zagral jeden z gorszych meczy, przy kazdej wrzutce mijal sie z pilka, zadnym wybiciem pilki nie "ruszyl" kontry, glupio faulowal a na koniec jeszcze takie cos. Zeby to zrobil po meczu gdzie gral swietnie no to mozna by jeszcze zrozumiec a tak to tylko osmieszyl kolegow z druzyny.
20 marca 2012, 12:38 / wtorek
Przecież Pawłowski to idiota, on nie ma w głowie zupełnie nic.. i zapewniam Was, że on to mówi całkiem poważnie:) Bramkarz z niego dobry, ale humanistą nigdy nie zostanie.
20 marca 2012, 13:06 / wtorek
Chyba nie mówił tego na poważnie. Tyle, że ten tylko ciut starszy Wojtek jak walnie coś z gruchy, to po pewnym niedługim czasie jednak wyprostuje swoje prowokujące wypowiedzi, aby nie ośmieszyć się a jedynie zabawić . Nie każdy z zaczepionych potrafi się z tego uśmiechnąć ale tak to juz jest z takimi uszczypliwymi uwagami. Koroniarze najwyraźniej potraktowali to też serio i odszczekali mu się trochę. Ale w końcu to nasz reprezentacyjny bramkarz ( U-21), który chce czerpać z zachowań tych, co osiągnęli już sporo .
20 marca 2012, 13:36 / wtorek
jeden punkt to w tym wypadku sukces bo korona byla lepsza.gra Janickiego moze przyprawic o zawal.co podejscie do pilki to tetno mi skacze.Grzelak strzeli pewnie pierwsza bramke jak bedzie sam na boisku.... w nastepnym meczu Duda od pierwszej minuty,a najlepiej grac na dwoch "napastnikow" bo zeby grac jednym to trzeba miec gracza klasy Rooneya :D
20 marca 2012, 13:59 / wtorek
Co do tekstu na weszło o Pawłowskim, to powiem tylko tyle, że pisał Go typ, który jest wiernym fanem Korony.

Co do samej wypowiedzi, po części się z Nim zgadzam. Taka strategia gry, że wycinamy wszystko co koło Nas przebiega, to strasznie zalatuje niższymi ligami.
20 marca 2012, 14:20 / wtorek
Szkoda punktów, ale realnie patrząc z kim i gdzie Korona ostatnio wygrywała to remis trzeba przyjąć. Zwłaszcza, że powinny być dwa karne dla Korony.

Szukając pozytywów – Krzysiek Bąk wrócił i z nim obrona wygląda lepiej. Janicki popełnia błędy, ale inwestycja w niego na pewno się opłaci, za wcześnie niektórzy skreślają chłopaka. Może powinien wrócić na prawą, bo wbrew zachwytom niektórych Deleu gra słabo, ma dramatyczną ilość strat.

Ciągle brakuje dobrego rozegrania, piłkarza w środku, który w odpowiednim momencie przyspieszy grę, a czasem ją uspokoi. Surma ma swoje zalety w odbiorze, ale praktycznie nic poza tym. Ktoś tu wrzucił porównanie statystyk z Vucovicem - to mówi wszystko o tym, dlaczego oddaliśmy środek pola Koronie.

Ataku nie mamy i w tym sezonie mieć nie będziemy, trzeba się z tym pogodzić i postawić na Dudę, dać mu szanse od 1 minuty. Grzelczak już lepszy nie będzie, on zupełnie nie myśli na boisku, zawsze podejmuje najgorszą możliwą decyzję, a później nieudolnie ją realizuje. Gdyby zespół potrafił zagrać do napastnika inaczej niż górą to opcją do rozważenia byłby też Kosecki na szpicy, jedyny obecnie który potrafi minąć 1 na 1 czy wygrać pojedynek biegowy.
20 marca 2012, 14:22 / wtorek
Śmieszą mnie tego typu wypowiedzi. Ci "drwale" (HAHA) strzelili ponad 2 razy więcej goli niż nasi gwiazdorzy, wczoraj gdyby nie ślepota lyczmańskiego wywieźliby 3 punkty, mimo przeciętnej gry. To Korona wygrała na Wiśle, z Legią u siebie i dwa razy ze Śląskiem. Lenczyk pieprzył głupoty na temat Korony, ale chyba sam zapomniał jak Śląsk farcił jesienią. A te gadki o ich rzekomej brutalności to jakieś pierdolenie, grają po męsku, ale potrafią też przeprowadzać fajne akcje, obronę Wisły to wręcz ośmieszyli. Ja bym z chęcią zamienił naszych gwiazdorów na tych "czwartoligowców".
20 marca 2012, 15:34 / wtorek
Na przyszłość, powinni wyjść bez Janickiego, zamiast niego Vućko lub Kożans, i zamiast Grzelczaka - Duda, w podstawowym. Dodatkowo agresywniej w defensywie. Skuteczniej w Ofensywie, tym samym ustawieniem, to powinni się utrzymać. Surma niech szybciej podejmuje decyzje gdzie podać, bo wczoraj mógł wyprowadzić dwie groźne szybkie kontry, to nie potrzebie zwolnił.Ten cały Grzelczak to drugi Buzałą, tylko GORSZY. Buzi oddawał serce, zapierdalał, walczył, i co jakiś czas mu to nieźle wychodziło. A Grzelczak nie walczy, nie zapierdala, i nigdy mu nie wychodzi.Ja bym z chęciom wrócił na T29, i oglądał tych zawodników co kiedyś w Lechii grywali, bo walczyli, chcieli, i jakieś wyniki były. Teraz jest jak jest. I niech podejmują NORMALNE decyzje na boisku, a nie, kombinują. Wszyscy zawodnicy innych klubów, podejmują proste, racjonalne decyzje, i jest OK, my kombinujemy, gówno z tego wychodzi i jesteśmy na 13 miejscu. Brakuje kogoś z jajami, żeby im to kurwa przetłumaczyć. Bo aż żal dupę ściska jak czasami tą piłkę kaleczą.Aż mi się płakać chce, jak grubasy zniszczyli ten klub. Miało być tak pięknie, tak się zapowiadało, i tak zjebali po całej linii. Ale widać ze gra wygląda coraz to lepiej, chociaż do spełnienia pokładanych w nich nadziei to daleka droga. Teraz tylko żeby trener ich odpowiednio zmotywował, to z Podbeskidziem można powalczyć o 3 cenne punkty. Pewnie się utrzymają, chociaż jak patrzyłem na zespół Kafara, to wątpię żeby oni spadli, fakt 3-0 w dupe dostali, ale grali ze Śląskiem, który nie ma żadnego już dołka. Mieli od zajebania sytuacji, i jakby mieli szczęście, wynik mógł by być inny. Szkoda, bo było wszystko na dobrej drodze, i niestety te czasy już nie wrócą. Dziękuję za uwagę. Zażenowany z łzami w oczach, z poważaniem, pozdrawiam.
20 marca 2012, 15:49 / wtorek
a wy dalej z tym duda :) zejdzcie na ziemie panowie. zobaczymy co machaj bedze prezentowal. wszedzie duda duda i duda, a chlop nie potrafi
20 marca 2012, 16:14 / wtorek
Powiem Krótko Jedynym Problem Gry Takiej Jaką mamy jest Atmosfera wśród zawodników i podziały na grupy ... wystarczy pójść na trening i gołym okiem widać zachowanie Zawodników względem innych Graczy . A Janas ?? Jaki On kurwa trener jego stanowski okreslił bym raczej jako selekcjoner wg mnie on żyje jeszcze Mundialem ...
20 marca 2012, 17:10 / wtorek
witam wczoraj na meczu z korona podszdl do mnie jakis kibic i zapytal czy chce sprzedac muj szali (150zl) "bog honor ojczyzna " czy szlik ten jest tyle wart . czy szliki wogle sa tyle wart dzieki za odp
20 marca 2012, 17:31 / wtorek
Bracie ze Starogardu.
Jeżeli dla Ciebie ten szal nie ma takiej wartości i jest Ci wszystko jedno jakie hasła są na nim wypisane byleby tylko widniał na nim herb Lechii to odsprzedaj go temu,któremu nie obce są słowa Bóg,Honor,Ojczyzna.
A zainkasowane pieniądze zainwestuj w słownik.
20 marca 2012, 17:59 / wtorek
Aktywacja konta: 1 marca 2012

Wypierdalaj śledziu...
20 marca 2012, 18:40 / wtorek
Miejscem Grzelczaka jak samo nazwisko wskazuje jest ławka... w parku.
20 marca 2012, 18:47 / wtorek
Z tym śledziem to bym się wstrzymał.
Coraz więcej na Lechii jest młodych twarzy z miast FC i to cieszy.Nikt od razu nie musi wszystkiego pojmować.
Dlatego nie przypisywalbym komuś takiej obelgi tylko ze względu na datę założenia konta na forum.
21 marca 2012, 09:11 / środa
przez onet za fucktem:
odnośnik

jeśli to prawda to to jest już pedofilia... 2:0 dla śledziowa... po "Jedynce Cup" teraz to...
21 marca 2012, 09:34 / środa
Nie ma co, szybkość i błyskotliwość na poziomie Tadicia...
21 marca 2012, 09:35 / środa
ale masz zapłon...
22 marca 2012, 10:03 / czwartek
odnośnik - 1:53 - ktoś wie o co chodziło z tym biało-zielonym szalem wiszącym przy fladze Korony w sektorze gości? Chyba nie chodziło o zbezczeszczenie naszych barw bo w dalszej części filmiku też się pojawia.
22 marca 2012, 10:06 / czwartek
Ty tak na poważnie?
22 marca 2012, 10:08 / czwartek
Poważnie. Nie siedzę aż tak w sprawach kibicowskich. Normalnie zapytałem.
22 marca 2012, 11:37 / czwartek
Powiesili go w nadziei, że ktoś od nas go kupi. Ot, taka wystawa. Ja pierdole : |
22 marca 2012, 12:13 / czwartek
MrLayzzz jak widać ze światem kibiców nie masz nic wspólnego więc nie powinno ciebie obchodzić co robił tam szal Lechii
22 marca 2012, 12:46 / czwartek
Powiem tak- nie ma nadzieji w Janasie bo janas jest z tego sławny ze sie nie wpierdala. nie przyreagował na pietrowskiego, dawidowskiego i małkowskiego. Nie ma wyników od 7dmiu lat, jest po jakis tam zawałach we wronkch siedział za biurkiem, on Lechii nie zbawi. Kolega szutowicz i jego subiektywna ocena- juz był taki jeden co miał subiektywne podejcie- nazywał sie kafarski- zadałem mu z 3 pytania na poprzednim spotkaniu, za każdym razem odpowiedz była taka jak szutowicza. Dla mnie takie osoby jak szutowicz i dawidowski powinni zostać wypierdoleni na pysk. Siedza tu bo jedynymi robotami jakie by znalezli to nauczyciel wf. Najwiekszą mędą w klubie jest jednak magnowski. Gosć jest prawą ręką kuchara, podejmuje wszystkie decyzje-dotyczące transferów, budżetów pensji- zwalił cała winę na jenka i turnowieckiego. powiem tak nie przyszli nie mieli sie jak bronić, ale jak odejdą z klubu nikomu juz tam nie bedzie sie chciało pracowac siedzieć do 21ej i słuchac tych ciągłych jobów. kurwa jak był jenek czy turnowiecki na spotkaniu to chociaz coś wiedzieli co sie dzieje w klubie, ten cymbał jest niekompetentny i tylko nabija sobie kabzę. gośc używał terminu zarząd- a kim on jest razem z kucharem? powiem tak- te gadki o kiełbaskach- przeciez to wierutna bzdura- gdybyśmy sie objadali tymi kiełbasami to i tak max do budzetu wpadłoby ok 1,5 mln złotych- co to jest to ma zbawic klub. goście mieli kompleksy wobec solorza wiec kupili sobie zabawke w gdansku. sytuacja wyglada tak- wysuneli sobie gosci na ostrzał z którymi współpracowali- turnosia nie ma, zaraz jenka tez nie bedzie- mozna o nich duzo powiedziec złego, ale są to lechiści- a kim jest magnowski, kim jest kuchar- kolejną osoba nominowaną na to stanowisko bedzie jakis figurant który bedzie zbierał od nas joby i pretensje za 20 koła miesięcznie- tyle moze wydac sobie kuchar by samemu na klate nic nie przyjac. dodatkowa kwestia, śmiech na sali- zadłuzenie klubu- postanowił go nie zadłuzac swoimi pieniedzmi, to jest gosc z innej półki niz walter czy cupiał- tamte kluby sa zadłuzone tez u włscicieli- tylko dla tamtych to jest pasja i miłość, a dla tego frajera miał to byc zysk , ale był zbyt chytry i myslał ze bedzie za darmo. zaleca teraz kredyty bankowe, sam kasy nie wyłozy bo jest pusty w ryj. powiem tak, klub juz nie należy do nas mamy w jim malutko do powiedzenia, piłkarze sie z nas śmieja, w zarzadzie nikt nie jest winny, inwestor jest kłamcą i kombinatorem, sztab trenerski sie nie wpierdala, szutowicz ma subiektywne podejscie, razack nie gra, pawłoski odchodzi. jak nie wygramy z podbeskidziem czas bedzie zgasić światło. pare spadków juz przezyłem , przeżyje i kolejny- jak sie rozluzni atmosfera, wypieprzy sie leniuchów, moze trzeba czasmi zrobić krok do tyłu by zrobić parę do przodu. ja juz psychicznie nei moge zniesc tej gry, ostatni dobry mecz zagrali z legia rok temu- od 60 minuty wiem ze nic sie nie zdarzy, siedzę drę gebe i to samo od roku. panie kuchar, czas na rozwód. do widzenia
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.327