Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Ankieta do pracy mgr

strona 1/1

14 marca 2012, 10:40 / środa
Hej!
wiem, że rozwiązywanie ankiet nie jest zbyt pasjonujące, ale byłabym bardzo wdzięczna gdybyście poświęcili chwilę na wypełnienie ankiety, która jest mi niezbędna do napisania ostatniego rozdziału pracy mgr;)
Bardzo proszę o szczere odpowiedzi. Ankieta jest całkowicie anonimowa.
Z góry dziękuję za pomoc!
Pozdrawiam:)

odnośnik
14 marca 2012, 11:21 / środa
jak za każdym razem najpierw fotka to pomyślimy :D
14 marca 2012, 13:03 / środa
mi link i tak nie działa ale fota musi byc
14 marca 2012, 13:04 / środa
dokładnie, popraw link, potem fota, potem pomyślimy
14 marca 2012, 13:07 / środa
Weź przykład z koleżanki, a 300 osób wypełni ankietę.

odnośnik
14 marca 2012, 13:55 / środa
bez foty sie nie obedzie ;)
14 marca 2012, 20:53 / środa
Jebac twoja ankiete szmato,pewnie masz na imie marek albo zenon
14 marca 2012, 22:12 / środa
Magda link nie działa, ale i tak poka fotę! Najlepiej w plenerze.
17 marca 2012, 01:00 / sobota
ankieta działa tylko trzeba usunąć spacje

Pozdrawiam
17 marca 2012, 01:09 / sobota
@Magdaaa
ahh Magda bardzo słaba ankieta. Po pierwsze kto to jest szalikowiec? Po drugie czy jak nie idę od razu do domu po meczu to muszę się nawalić albo coś zdemolować?
17 marca 2012, 03:56 / sobota
Takiej ankiety nawet jeśli jesteś miss wdzięku nie wypełnię. Z dala wieje ignorancją, chcesz napisać pracę magisterską to się do kurwy nędzy przyłóż, miast zasilać grono durniów z mgr przed nazwiskiem
17 marca 2012, 15:12 / sobota
A później się dziwią że magistrzy po UG pracują w KFC czy w Maku. Robota zrobiona na odwal i Ty chcesz to dać do pracy mgr.? Jaki z ciebie magister?
17 marca 2012, 23:29 / sobota
mam na imię Magda,nie Zenon;)
mi link działa, ale jak coś jest nie tak, to zdaje się, że faktycznie chyba trzeba wywalić spację.
wiem co jest w tej ankiecie, wiem że może wkurzyć, wiem że niektóre pytania są oczywiście oczywiste, nie jestem dumna z tego co jest w tej ankiecie, ale muszę ją przeprowadzić, dlatego poprosiłam Was o pomoc.
co do napicia się i pójścia do domu to w następnym pytaniu jest rubryka "inne" gdzie można wpisać co się chce.
jedyne co mogę powiedzieć, żeby uspokoić nastroje, to to że mgr nie opiera się na ankiecie tylko jest jej uzupełnieniem, i jej wyniki będą w całości przedstawione w mgr.pzdr
18 marca 2012, 03:24 / niedziela
Trzy zdjęcia i wypełnię ankietę.
18 marca 2012, 09:51 / niedziela
TITS OR GTFO!
18 marca 2012, 18:32 / niedziela
Magda będziesz kolejną wspaniałą psycholożką? :> Czy jaki kierunek?
19 marca 2012, 07:34 / poniedziałek
bez fot się nie obejdzie !
20 marca 2012, 01:09 / wtorek
W zasadzie po co robić coś, co już zostało dobrze zrobione?
Jerzy Dudała "Fani - Chuligani"
Przeczytaj. Zwłaszcza bez skrótów (książka jest skróconą, uogólnioną wersją pracy doktorskiej autora)
Będziesz miała swoją pracę już... zrobioną.

A zacznij od tego:
odnośnik
20 marca 2012, 14:37 / wtorek
Dajcie dziewczynie spokój. Skoro są takie durne wymogi, że musi być ankieta i nikogo nie obchodzi, że wyniki tak przeprowadzanych ankiet są absolutnie niemiarodajne – to co dziewczynka ma zrobić?

Ciekawe tylko skąd taki temat pracy.

P.S.
RomeY, „psycholożka” – uwielbiam te feministyczne neologizmy, zawsze mi się kojarzy z: odnośnik
20 marca 2012, 22:29 / wtorek
Pomóżcie dziewczynie!

Jak ktoś o coś prosi, to, wychowano mnie tak, że należy pomóc.
Was może wychowywano inaczej.
Czepiacie się, że kończy fatalną prywatną szkołę (itp.)
Wasze słownictwo wskazuje, że może udało Wam się skończyć podstawówkę.
Nawet wasza ironia jest kiepskiej klasy.
Chcecie zobaczyć rozebrane dupy, to macie w necie wiele stron. (Obawiam się, że nie umiecie znaleźć takich stron).
Rzadko odzywam się na forum (a jestem jednym z pierwszych tutaj), ale jak coś mnie wkurwi to wyskakuję.
Pozdrawiam.
Wkurwiony Miboj.
21 marca 2012, 03:26 / środa
A mnie wychowano tak że o pomoc prosi się tylko przyjaciół, a nieznajomym ludziom się płaci by nie mieć długów, wychowano mnie też tak by nie rozpowiadać o sobie obcym ludziom, nauczono mnie by przed przystąpieniem do pracy rzetelnie się do niej przygotować.
Dodatkowo ostatnich kilka miesięcy i nieustanna inwigilacja środowiska spotęgowała moje paranoidalne odruchy i tak np gdy widzę pytania:
"Czy chciałbyś/chciałabyś być znaczącą postacią w środowisku kibiców, nawet gdyby miało się to wiązać z naruszeniem prawa?" lub "Jeżeli kiedykolwiek brałeś/aś udział w bójce/ustawce (itd.), wskaż główny powód/powody uczestnictwa (max. 3)." to zapala mi się czerwona lampeczka w głowie, a protokół https w żadnym wypadku nie gwarantuje anonimowości.
Z drugiej strony na co dzień spotykam się z ignorantami, którzy są ignorantami nawet w dziedzinie w której mają papierek i widząc pytania:
"Czy pijesz alkohol przed lub w czasie meczu, będąc na stadionie?" W czasie meczu? Przy tej ustawie jaką mamy?
"Jaki typ kibica jest Twoim zdaniem najbardziej zbliżony do Twojego zachowania na stadionie? *
hools
ultras
piknik
szalikowiec
żaden" Możesz się przyporządkować do którejś z odpowiedzi? Kim jest szalikowiec? Czym się różni szalikowiec od ultrasa, a czym od piknika? Czy ultras który wychodzi z autokaru gdy jest akcja na trasie jest hools(swoją drogą ohydne zapożyczenie, jakby polski chuligan nie był odpowiedniejszy)?
A to tylko pobieżny przegląd tego materiału do pracy.

Nie wybacz, nie pomogę tylko dlatego że ktoś mnie prosi. Niech sobie dziewczyna pomoże najpierw sama(przygotuje się do tematu, zapozna w stopniu nawet niewielkim właśnie przez pokazanie swojej twarzy, czy publikację nazwiska z ankietowanymi), a potem przychodzi prosić o pomoc innych

Pozdrawia spokojny Buziek któremu może udało się skończyć podstawówkę.

@FP tylko jaką wartość badawczą ma taka praca? Jaką wartość ma tak zdobyty tytuł naukowy?
21 marca 2012, 03:29 / środa
...... i widzący pytania(...) ręce mi opadają od poziomu przygotowania do pracy, a mało tego taką pracą chwali się przed szerszym gremium. I nie ma znaczenia to że to tylko część materiału, świadczy całkiem nieźle o reszcie.

Brak edycji zmusza do dopisania tego co mi umknęło
21 marca 2012, 22:04 / środa
"Czy pijesz alkohol przed lub w czasie meczu, będąc na stadionie?" W czasie meczu? Przy tej ustawie jaką mamy"

A przed przystąpieniem do napisania postu przeczytać ustawę, co do reszty raczej zgoda.
22 marca 2012, 20:58 / czwartek
Owszem czytałem, stoi jak byk że wniesienie alkoholu na mecz jest zabronione. Zaś alkoholu niskoprocentowego żaden klub na tą chwilę nie sprzedaje.
Ustawa o organizacji imprez masowych:
"Art. 8.
2. Zabrania się wnoszenia na imprezę masową i posiadania przez osoby w niej uczestniczące broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych, środków odurzających lub substancji psychotropowych."
i Kodeks Karny art.
24 marca 2012, 00:57 / sobota
Buziek - wszystko w temacie.
Wypunktowałeś perfekcyjnie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024