Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Spotkanie kibiców z przedstawicielami klubu (20.03. 18:00)

strona 1/5

15 marca 2012, 18:55 / czwartek
Miło nam poinformować, iż po staraniach SKLG "Lwy Północy" udało się ustalić z klubem termin spotkania przedstawicieli zarządu, klubu oraz drużyny z kibicami.

Spotkanie odbędzie się 20 marca (wtorek) o godzinie 18.00 w głównej sali konferencyjnej na PGE Arena Gdańsk.

Zapraszamy.
15 marca 2012, 19:34 / czwartek
ojj będę na pewno !
15 marca 2012, 20:51 / czwartek
no i jaazda ; )
15 marca 2012, 20:58 / czwartek
BRAWO DLA LWÓW.
15 marca 2012, 21:03 / czwartek
Zobaczymy ile osób się stawi, pewnie będą Ci co zawsze a reszta jak zwykle w necie będzie śledzić relację live.
15 marca 2012, 21:16 / czwartek
To trzeba się będzie przed pracą wybrać...
15 marca 2012, 22:21 / czwartek
Brawo za zorganizowanie.
Z wielką chęcią wpadnę posłuchać, co zarząd ma do powiedzenia!
15 marca 2012, 22:29 / czwartek
To będzie ciekawie jak w poniedziałek nie będzie 3 pkt. z Koroną - odpukać w nie malowane!
18 marca 2012, 17:19 / niedziela
Gdzie dokładnie jest wejście na tą salę?
18 marca 2012, 17:52 / niedziela
Wejście jest od ul. Pokoleń Lechii Gdańsk - czyli od strony torów tam gdzie dla vip-ów, na dole - nie na promenadzie w okół stadionu.
18 marca 2012, 18:26 / niedziela
Jak kogoś nie będzie, niech wrzuci tu swoje pytania, na pewno któreś z nich zadamy.
18 marca 2012, 18:46 / niedziela
I gdzie sa te wszystkie placzki co pisaly ze Lwy nic nie robia bo dostaly sianko??? Teraz wam szmatlawcy zabraklo odwagi zeby odszczekac swoje bezpodstawne twierdzenia.

Nie wiem czy dam rade dojechac ale mam pytania nastepujace:

Do Zarzadu: Czy sportfive daje 10mln zl rocznie jesli nie to dlaczego? Choc Turnos zapewnial ze tak bedzie.

Do kolesia od bezpieczenstwa Czerwionki albo Taurusa: Dlaczego stawiane sa jakies pierdolone bramki na wejsciach do teren stadionu, glupie prozby o pokazanie karty kibica i usilowanie bezprawnego przeszkuania kobiecych torebek itd. skoro impreza masowa a tym samym teren imprezy masowej zaczyna sie po przekroczeniu bramofurt?????

Do Surmy i Janasa: Czy prawda jest ze na obozie w Turcji doszlo do buntu zawodnikow w momencie gdy dowiedzieli sie o tym ze maja zostac tydzien dluzej? Czy Malkowski dostal jakas kare finansowa za swoja wypowiedz na facebooku na temat tesknoty za synkiem i profesjonalne podjescie do sowjego zawodu?? Czy wiadomo jest radzie druzyny jak prowadza sie poszczegolnie pilkarze?? Czy ktos moze wytlumaczyc dlaczego Juan Carlos Santos Maria i Luis DELEU prowadzi bardzo niesportowy tryb zycia w piatki i soboty w brzeznie w lokalu LEDa?? Kwadratowa???? Versalka???
18 marca 2012, 19:04 / niedziela
Ja do konca nie bede wiedział czy uda mi sie dotrzeć na spotkanie, a chciałbym sie zapytać o to:

Czy dalej są zadowoleni z przyjetej formuły funkcjonowania klubu bez PROFESJONALNEGO dyrektora sportowego i z tego ze czynnosci te wykonuja kompletni amatorzy?

Czy zapowiadane w grudniu 3-4 transfery zawodników do podstawowej "11" to są własnie osoby Kanieckiego, Madery, Tuszyńskiego i Grzelczaka?

Czy mogą stanąć przed lustrem i powiedzieć sobie w twarz: Tak ! zrobiłem wszystko aby pierwszy rok Lechii na nowym stadionie nie był katastrofą?

Jakie ruchy bedą wykonane w przypadku ewentualnego spadku?
Jakie ruchy bedą wykonane w przypadku "szczesliwego" utrzymania (wnioski na przyszłość)?

Z góry dziękuje!
TYLKO LECHIA!
18 marca 2012, 21:41 / niedziela
Czy jakbym przyszedł później koło godziny 19.00 istnieje możliwość wejścia tam nie zakłócając przebiegu spotkania ... czyli że np wejście jest z tyłu sali a oni siedzą za stołami z przodu?
18 marca 2012, 22:25 / niedziela
Tak było na poprzednim, więc myślę że teraz też problemu nie będzie.
18 marca 2012, 22:29 / niedziela
Wiesz, istnieje ryzyko, że zarząd po kilku niewygodnych pytaniach ucieknie przed 19.. ;)
18 marca 2012, 22:33 / niedziela
A zastanawiałem się czy napisać że o 19 to może być już po wszystkim :) zobaczymy co jutro wkłady pokarzą, bo po porażce to taczki mogą mieć zbyt we wtorek ;)
18 marca 2012, 23:05 / niedziela
Ostatnie spotkanie odbyło się po sensacyjnym pokonaniu Wisły na wyjezdzie, wiec licze na zachowanie "tradycji" i jutro pokonamy Koronę i to bedzie najwiekszy sukces wyznaczenia daty spotkania ;-)
cała reszta to bedzie WIEEEEEELKIE "sranie w banie", bo czego mozna sie spodziewac 60 mln budzetu, 4 wilkow, że SportFie, ktory ma nas w dupie, da kase, że gownianej pizzy i popcornu zjadamy za mało, to juz wszyscy wiedzą i nic w tym temacie sie nie zmieni ...
Na ostatnim spotkaniu Kafar miał pretensje, że nie doceniamy Dawida i Pietrowskiego, naszych wychowankow, ktorzy zostawiaja serce na boisku, mozna zapytac gdzie jest dzis Dawid ,Pietrowski i Kafar ......
Dla zdrowia trzeba spokojnie wyluzowac, spotkanie niewiele wniesie niestety....
19 marca 2012, 08:05 / poniedziałek
A ja podbijam moje wcześniejsze pytanie: Gdzie sa te paczki co pisały ze stowarzyszenie nic nie robi? Lechuszka gdzie jesteś?

Co do tego ze na spotkaniu będzie lanie wody z którego nic nie będzie wynikać to chyba nikt nie ma złudzeń co mają odpowiedzieć,? Przecież w klubie jest tak żeś nie ma o czym gadać?

Ja mam kolejne pytania:
do zarządu
Co z deklarowana weryfikacja cen biletów? Frekwencja niska jak na możliwości stadionu ceny ani drgnęły
do LO
Czy spółka córka Lechii SA została dofinansowana tak jak to deklarował główny udziałowiec? Czy te jeśli było to było dofinansowaniem czy tak jak w przypadku klubu tylko pożyczka od inwestora?
Czy zaległości w płatnościach z media zostały uregulowane czy w dalszym ciągu jedziemy nba
krzywy ryj?
19 marca 2012, 09:34 / poniedziałek
zobaczymy po spotkaniu mądralo. jeszcze się takie nie zdarzyło, żeby cokolwiek konstruktywnego wniosło. takie spotkanie to banialuki, bez wyjebania tych cieniasów na zbity ryj to sobie możesz palcem w nosie podłubać.
tradycyjnie, obiecanki cacanki a głupiemu radość. jedyne co, tylko ludzie się pokłócą, a tamci posypia główki popiołem i gitara. więc się tak nie podniecaj bo gówno zdziałasz. tyle te spotkania wnoszą nowego, co kot narobił.
19 marca 2012, 09:43 / poniedziałek
Wszyscy dobrze wiemy co klubowi jest potrzebne. Klasowy trener i klasowi piłkarze. Na to potrzebne są pieniądze, spore. A żeby mieć kasę, trzeba znaleźć inwestora, który będzie wykładał forsę niezależnie od ilości sprzedanych kiełbasek w dniu meczu.. : |

Ja już kilka pytań ułożyłem i z niecierpliwością czekam na to spotkanie i odpowiedzi tych pseudo członków zarządu.
19 marca 2012, 10:09 / poniedziałek
Smutny:

O tobie tez zapomnialem!!! Tez atakowałes LP swoimi banialukami bez pokrycia a jak juz LP udalo sie ustawic dogodny termin spotkania to teraz piszesz ze nic nie wnosza te spotkania i ludzie sie beda tylko klucic. Zabraklo tylko w twoim poscie tekstu typu po co te spotkanie skoro i tak nic sie nie zmieni.
Co do mojego podniecania sie to wzwiazku z faktym iz nie wiem czy mi sie uda byc na tym spotkaniu zeby zadac osobiscie pytania pisalem je tutaj!
19 marca 2012, 10:20 / poniedziałek
Jedno jest pewne, pytania na pewno będą mądre bo ludzie już mają dosyć. Ciekawe tyko jak będzie z odpowiedziami.
19 marca 2012, 10:22 / poniedziałek
Ależ broń Boże, już nikogo i nigdy nie zaatakuję:) naprawdę super, że jest to spotkanie, tylko czy ktoś jeszcze zbudował silny klub poprzez spotkania z kibicami?
A z drugiej strony, nie pamiętam, czy ktoś pokazał się na siłach startować w szranki z zarządem w krasomówczym wyścigu. Oni są od tego specjalistami. Szkoda, że nikt ich nie ocenia za robotę a słucha tego co mają do powiedzenia. Bo to akurat jest najmniej istotne.
19 marca 2012, 10:24 / poniedziałek
ale ich zasranym oobowiazkiem jest szanowawc kibica bo bez niego klub nie istnieje i maja OBOWIAZEK spotykac sie z kibicami i mowic im uczciwie jak wyglada sytuacja w klubie.
19 marca 2012, 10:38 / poniedziałek
Obowiązek informacyjny - ok. Ale ciekawe, czego teraz oczekują Ci kibice, którzy na to spotkanie się wybierają? Informacji? Z grubsza widać więcej niż ktokolwiek może powiedzieć. Może już lepiej by było, gdyby ktoś spytał: kto z was zrujnował klub?
Tylko co zrobisz jak usłyszysz w odpowiedzi, że klub popada w kłopoty bo kiełbaski nie schodzą?
Czemu to ma służyć?
19 marca 2012, 10:40 / poniedziałek
No wiadomo ze dla nich wszystko bedzie "super", oglosza sukces w walce o utrzymanie chociaz mocno mineli sie z zalozonym celem ale bynajmniej mozna zadac klopotliwe pytanie i patrzec jak sie wija przy odpowiedzi.
19 marca 2012, 11:23 / poniedziałek
W porządku smutny, lepiej nie robić nic i patrzeć na to wszystko z boku pierdoląc od czasu do czasu jak to jest źle. Nie przychodź pesymisto, nie jesteś tam nikomu potrzebny
19 marca 2012, 11:30 / poniedziałek
Ale idź, czy ja ci mówię, żebyś siedział w domu.
19 marca 2012, 12:56 / poniedziałek
Okej mozna powiedziec ze to spotkanie nic nie da. To kazdy wie z gory ze zarzad pokaze SUKCES przy kompletnej klapie. Kazdy wie ze to wina ze nie jemy gietej bo jest chujowa. Ale jezeli przyjdzie 15 kibicow to zarzad dalej bedzie mial nas w dupie ale jezeli przyjdzie ich 2000 (wiem ponioslo mnie) to by dopiero zobaczyli jaka jest w nas sila.
19 marca 2012, 15:01 / poniedziałek
Czy "60 baniek" sie zjawi tez? pytanie retoryczne
19 marca 2012, 16:19 / poniedziałek
may - hehe, ale masz dowcip :)

TYLKO LECHIA!
19 marca 2012, 16:28 / poniedziałek
@may, niestety system CASHLESS jest nieczynny. Za usterki przepraszamy.
19 marca 2012, 23:01 / poniedziałek
Ciekawe czy krzesełek wystarczy.
20 marca 2012, 12:24 / wtorek
Ta sala konferencyjna jest w srodku stadionu czy gdzies na zewnatrz ? bo niechce bladzic
20 marca 2012, 13:27 / wtorek
barni
odnośnik
Przeczytaj cały wątek tam znajdziesz odpowiedz. A gdzie kurwa mać może być sala konferencyjna ? Na promenadzie pod parasolami ? Czy na parkingu ?
20 marca 2012, 14:09 / wtorek
Przepraszam Stowarzyszenie LP oraz ich działaczy oraz ich sympatyków, którzy poczuli się kiedyś dotknięci moimi wywodami na temat ich działalności.

Brawo nie tylko za zorganizowanie takiego spotkania ale również za godzinę w jakiej się odbędzie.
20 marca 2012, 19:43 / wtorek
Mysle ze temat do wyjebania. Zenada.
20 marca 2012, 19:49 / wtorek
farsa jakich mało.
20 marca 2012, 20:05 / wtorek
Kurde banda pseudokurew za tym stołem siedziała..Najlepszy Janas i Surma..
I muszą być jakieś transparenty i okrzyki na meczu z Podbeskidziem, żeby do tych pustych głów coś dotarło..
20 marca 2012, 20:08 / wtorek
już po spotkaniu?
20 marca 2012, 20:10 / wtorek
Można trochę więcej konkretów? I za nim jakiś nadgorliwy się znajdzie jestem ponad 1000 km od Gdańska więc siłą rzeczy nie mogłem się stawić osobiście.
20 marca 2012, 20:10 / wtorek
Czemu farsa???

Panowie z zarzadu przyznali sie do tego ze:

-nie ma planu wrazie spadku Lechii z ekstraklasy
-nie wiedza co wychodzi do prasy
-prowadza polityke transferowa z ktorej nikt nie jest rozliczany (dysponowali kwota 3mln na transfery wykorzystali ja w 90% teraz wydali 600tys. zl)
-rozwiazali umowe ze sportfive z ktorej nie otrzymalismy 9mln obiecanych zlotych za porozumieniem stron lub z winy klubu (za porozumieniem stron wedlug polskiego prawa z winy klubu w rozumieniu szwajcarskiego prawa)
-Sportfive ma roszczenia finansowe wobec Lechii Lechia wobec Soprtfive
-Janas nie odpowiada za Tuszyński bo jak przyszedl juz byl i ze aktualnie nadaje sie do gry w II zespole co najwyzej
- wyniki wydolnosciowe badan sa ok mimo iz rezerwowy Kosecki w Legii zapierdala szybciej niz Łotwin
-Pietrowski nie jest stalym gosciem lokali gastronomicznych
-Pietrowski wie ze jak bedzie zle slyszal i bedzie sobie jaja z kibicow robic to moga mu sie wyszczerbic zeby colgate :)
-Janas nie zna laptopa i nie czyta facebooka
-Janas dostal liste zawodnikow z polski i mial sobie kogos wybrac
-Grzelczak kosztowal 150tys. zl
-Byla dzisiaj rozmowa Pawlowskiego Gladysia i Janasa zeby nie faulowal juz w polu karnym
-zadłuzenie Lechii aktualne to 11,5 mln zlotych
-Kuchar pozycza Lechii na procent ( cos tam costam + 1%) czyli mowiac dokladnie 22% bo 23% to juz procent lichwiarski
-Dawidowski nie wie czy zakonczy kariere juz czy tez bedzie jeszcze chcial walczyc
-nie bylo buntu druzyny w Turcji na obozie zeby zostac dluzej
- International level Małkowski nie dostal zadnej kary za swoj wpis odnosnie przedluzonego obozu przygotowawczego

To chyba tyle!!!!

No i ze generalnie wszystko dowiemy sie w kwietniu bo trwaja rozmowy. 12 kwietnia jest walne akcjonariuszy i tam beda zapadac decyzje.

Kurwa nie jedank farsa i zenada!!!!!!!
20 marca 2012, 20:11 / wtorek
Wszystko jest nagrane. Nie wiem czy filmik zostanie tu wrzucony, jeśli tak to poczekajcie. Jednym słowem - żenada. Kpina z kibiców i niepotrzebna strata czasu.
20 marca 2012, 20:11 / wtorek
Pytań się nazadawałem a huj się dowiedziałem. Jedyne osoby, z którymi można było uczciwie pogadać to Janas i Surma. Brak Jenka to jakiś żart, a odpowiedzi pseudo zarządu wymijające jak tylko się da. A Pietrowski nawet pierwszego pytania na swój temat nawet nie słuchał tak miał w to wyjebane.
20 marca 2012, 20:16 / wtorek
Spotkanie zakonczylo sie o godzinie bodajze 19-15. Zakonczone przez kibicow ze wzgledu na brak "wiedzy" osob obecnych z ramienia klubu. Wnioski krotkie. Komitet transferowy istnieje ale zasiada w nim Pan "komitet" i Pan "tansferowy" ale ich niestety nie bylo na sali. Pisma podpisuje "zarzad" ktorego tez niestety nie bylo na sali. Graczy do transferów typuje "ktoś" i podaje na kartce do trenera. Decyzji "zarzad" nie pamieta ani tez nie pamieta czego podpisywal, tak samo jak Pietrowski pytania sprzed minuty. Dawidowski jest kabareciarzem, ktory przed meczem rozbawia dawnych kolegow podajac im niestety realne statystyki.

Po spotkaniu nabralem ogromnego szacunku do trenera ktory bedac w klubie z ktorym go NIC de facto nie laczy (od 3 miesiecy) mowil najwiecej w kazdej kwestii, chociaz to frajerskie nie wiedziec nic o pilkarzach typu zenujace wpisy na fejsie czy wypady do kwadratu.
20 marca 2012, 20:17 / wtorek
"jenek noe czul sie zaproszony"... jak ochlone to napisze wiecej. na plus,ze pietrowski mial szanse byc wyprowadzony.
20 marca 2012, 20:18 / wtorek
Dowiedzieliśmy się także , że nawet Grzelczak nie był pomysłem Janasa oraz , że w chwili obecnej Grzelczak jest lepszy od Dudy. Wiemy także , że Jenek potrzebuje specjalnego zaproszenia na takie spotkania.
20 marca 2012, 20:20 / wtorek
Wiemy też, że budżet transferowy na cały sezon wynosił 3 miliony złotych.
20 marca 2012, 20:21 / wtorek
z czego wydali 90 %
 
1 2 3 4 5
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.490