Gdańsk: czwartek, 20 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Spotkanie kibiców z przedstawicielami klubu (20.03. 18:00)

strona 2/5

20 marca 2012, 20:23 / wtorek
Obszerny materiał ze spotkania:
odnośnik
20 marca 2012, 20:23 / wtorek
Szacunek dla Surmy, że jako kapitan potrafi wziąć na swoje barki różne niepochlebne uwagi i broni innych zawodników choć na to nie zasługują. Widać, że jemu mimo wieku i schyłku kariery zależy żeby było dobrze.
20 marca 2012, 20:24 / wtorek
Na plus Janas, który sam podkręcał beke z transferów naszego klubu i kartki z nazwiskami, poza tym chyba zaczynam sądzić, że spadek to jedyne rozwiązanie, by pozbyć się tych pajaców
20 marca 2012, 20:25 / wtorek
szczerze to myślałem, że pietrowski ma więcej w łapie skoro taki postrach sieje po mieście:)
20 marca 2012, 20:26 / wtorek
Nawet ja bym lepiej te pieniądze wydał.. Wiedząc, że do wydania są marne trzy miliony powinni kupić dwóch zawodników po milionie za sztukę, ale ludzi z nazwiskiem. Ale po co.. lepiej kupić Tuszyńskich i innych młodych, żeby grali w rezerwach. Nie tędy droga. Młodych można kupować jak się jest w czubie tabeli i myśli o przyszłości..

..zresztą, co ja piszę, tam pracują sami debile, którzy nic nie wiedzą i udają kretynów przed ludźmi.

Pozdrawiam Marko, który jako jedyny chyba się nie nudził i próbował zasnąć w spokoju:)
20 marca 2012, 20:30 / wtorek
No wydali raz okragly milion dorzucajac Buzale i co ?
Napisałem.. na ludzi z nazwiskiem:)
20 marca 2012, 20:37 / wtorek
Jak dla mnie to temat sie skonczyl na tym jak patrzylem na pilkarzy. Zachowaniem przypominali mi mnie kiedy w gimnazjum mielismy przypal za wciaganie tabaki ;) Oburzony kibic ma pretensje do Pietrowskiego a ten sie usmiecha i w zywe oczy klamie. Siedzacy obok imprezujacy z nim kolega usmieszki. Dawidowski wielce znudzony pretensjami. Bajic wbite. Jedyny gosc z klasa to Surma.
20 marca 2012, 20:44 / wtorek
Dlatego zadałem pytanie kto wybierał zawodników na to spotkanie , czy sami się zgłaszali, ale nikt mi nie odpowiedział choć pytałem głośno. Po co tam Bajic i Andrius, po co Pawłowski , który myślami już w Hiszpani , po co Dawid u schyłku kariery. Jedynie Surma , Duda, imprezowicz, (brakowało mi Wiśni) to grajki do których można było mieć jakieś pytania. No może jeszcze Małkowski by się przydał żeby go zjebać
20 marca 2012, 20:44 / wtorek
To była farsa!!! Nie wiem czy się śmiać czy płakać?!
Jedyny szacunek za wypowiedzi dla Surmy i Janasa! Nie pierdolili 3 po 3 ale szczerze odpowiadali. Jaśnie Pan Księciunio jenek huj jebany, cykora złapał i nie przyszedł!
20 marca 2012, 20:46 / wtorek
nie padlo pytanie dlaczego udalo sie Kucharowi wykrecic sie z finasownia klubu i zamast tego pozycza na lichwiarski procent??? przeciez to jest paranoja!!!!!!!!!
20 marca 2012, 20:50 / wtorek
Przykro i patrzeć jak tacy ludzie jak Kuchar czy ksieżniczka Jenek niszczą klub który kocham. Serce peka jak o tym mysle! Nadzieja tylko w kibicach na ich pomysłowosc aby calkowicie zniszczyc tego pseudo-inwestora i zarzad!
20 marca 2012, 20:50 / wtorek
danzig74

Bo tam nie bylo adresata tego pytania. Pytanie bardziej to starżników pieczęci ze sie na to zgodzili na walnym.
20 marca 2012, 20:51 / wtorek
Fakt jest jeden jadac od lewej. Nie wiem po cholere trener bramkarzy, Szutowicz zadane pytanie "zignorowal" choc Lechia kazdy sezon zaczyna zalosnie (tych trzech z tylu nawet nie kojarze) potem dopiero kumaty Janas nasteonie "nieinteresujacy sie pilka" i Surma. Cala reszta to chyba tylko na ilosc przyszla. Osobiscie np chcialbym zobaczyc Traore. W koncu Surma troche sklamal ze w zespole nikt nie chce odejsc. Bariera jezykowa rowniez mi nie straszna bo moge zadac mu pytanie w odpowiednim jezyku tylko pewnie daje corce banana...
20 marca 2012, 20:51 / wtorek
Padło pytanie na temat pożyczek Kuchara ale podobnie jak na inne pytania zarząd nie był w stanie odpowiedzieć wprost bez pieprzenia na około
20 marca 2012, 20:54 / wtorek
Jak nie odpowiedzieli ze tak sie robi ze Legia zadluzona w pozyczkach na 109mln zl Wisla na 140mln z i ze pozycza na cos tam costam +1% czyli max 22% w skali roku zdaje sie. Powyzej jest to procent lichwiarski!!!!
20 marca 2012, 20:55 / wtorek
No Szutowicz twierdzi , że motorycznie drużyna jest przygotowana super i wogle nie ma pojęcia na jakiej podstawie my myślimy inaczej
20 marca 2012, 20:57 / wtorek
Legia na 190 a Wisla na 120. Wiec my dazymy do druzyn odnoszacych wielkie sukcesy na arenie miedzynarodowej (bez napiny do Wisly ale taka prawda) i rowniez systematycznie sie zadluzamy.
20 marca 2012, 20:59 / wtorek
"hime
No wydali raz okragly milion dorzucajac Buzale i co ?"

Możesz mi przypomnieć kiedy?
20 marca 2012, 21:01 / wtorek
hime pisze to co mowili!!! Dla mnie to ten caly kucharek sie nadaje do zapierdalania w rajdach a nie do bycia inwestorem.
20 marca 2012, 21:01 / wtorek
Z zasady nie wkleje linka do wybiórczej ale wpisz fraze "kamil poźniak do Lechii" w gogle i bodajże drugi wynik. Oczywiście źródeł jest więcej ale takie się trafiło.
20 marca 2012, 21:02 / wtorek
Kiedy kupili Poźniaka
20 marca 2012, 21:02 / wtorek
O ile w tej rundzie drużyna wygląda na nieźle przygotowaną kondycyjnie, o tyle wszyscy wiemy jak wyglądały rundy wiosenne w latach ubiegłych.
20 marca 2012, 21:03 / wtorek
@buziek a przypadkiem nie chodzi o gwiazdę poźniaka?

Ktoś wie co to były za osoby za Janasem i Szutowiczem? I ten obok Dawida?
20 marca 2012, 21:08 / wtorek
Za Janasem siedzial Czerwonka kierownik ds. bezpieczenstwa tego drugiego buca nie znam. Obok Janasa Bochenski dalej typ od marketingu potem Motyl i Magnowski dalej pan exel Pawłem Bartosiewicz i Dawid Tak na moje
20 marca 2012, 21:08 / wtorek
No dobra zgodze sie z wami ale zaluje ze sie nie przygotowalem na to spotkanie. Powiem krotko a moze i dlugo. Kazde rozpoczecie sezonu przez nas jest w zalosnym stylu. Wiec na 80 % to jest wina przygotowania fizycznego. Kupilismy kaleke z Białorusi (?) i nagle gosc jebut kontuzja. Przeciez on gral wiec Szutowicz musial go zajebac treningiem i sie posypalo i do tej pory pozbierac sie nie moze. Kolejny Machaj gosc mega zdrowy i wmiare mlody potrenowal chwile w Lechii i jebut kontuzja. Bajic po kontuzji chwile potrenowal jebut kontuzja. Zienczuk ? po treningach Szutowicza - dno, zmienil klub i GWIAZDA. Gdybym pamietal wiecej takich przypadkow to mysle ze moglbym jeszcze wymienic 5-6 pilkarzy ktorzy po prostu nie moga dojsc do siebie bo Szutowicz tego nie potrafi.
20 marca 2012, 21:10 / wtorek
Jeśli ktoś twierdzi że za Poźniaka Lechia zapłaciła 1 mln zł to najzwyczajniej w świecie kłamie. Kwota którą przelaliśmy do Bełchatowa była zdecydowanie niższa.

Żałuję że nie byłem stanie przyjechać ale interesuje mnie jedna sprawa. Czy ktokolwiek zapytał skąd się wzięło blisko 11 mln zł straty w zeszłym roku?
20 marca 2012, 21:10 / wtorek
Spotkanie z zarządem profesjonalnego (podobno) klubu skończyło się tym, że wkurwieni kibice wychodzą z trzaskiem drzwi!

Największym hitem jest chyba fakt, że chłop, który siedzi w komitecie transferowym, decyduje, kto przyjdzie do Lechii, stwierdza wprost, że nie zna się na sporcie!

Niewiele brakowało, by "Kwadratowa" wyłapał za robienie z ludzi debili.

Spotkanie to farsa, szkoda, że wciągnęli w nią tylu ludzi, którzy niekoniecznie byli potrzebni, a zabrakło szkodnika. Nie mamy zarządu, mamy pseudozarząd, który nic sobie nie robi z tego, że klub upada.

Na koniec, szacunek dla trenera Janasa, który jako jeden z nielicznych był szczery.
20 marca 2012, 21:11 / wtorek
@zarzadlg Dzięki za wyjaśnienie co to za buce siedziały..
20 marca 2012, 21:12 / wtorek
banda błaznów na czele z kutasem kucharem :/
przerażające jest to jakie łajzy opanowały Nasz Klub;
ewidentnie nikt z tych pojebańców nie przejmuje się aktualną - dramatyczną sytuacją i realnym spadkiem do I ligi :/

adamowicz powinien wypierdolić hjenka operatora ze stadionu jeszcze przed euro ;
inaczej kasa z uefa za mecze wpadnie w nieczyste łapska kuchara - on zdaje się już tylko na to czeka, póżniej czmychnie zostawiając spaloną ziemię...
20 marca 2012, 21:12 / wtorek
stopa lombardowa wynosi 6,0%, wobec czego odsetki maksymalne wynoszą 4*6% (k.c.)czyli 24%. lichwa na dzisiaj to ponad 24%. w skali roku rzecz jasna.
20 marca 2012, 21:14 / wtorek
Chlopie czy Ty mowisz na prawde serio ?! byl gosc od "kierownik ds. bezpieczenstwa" a Jenek nie czul sie zaproszony ?!?!
20 marca 2012, 21:17 / wtorek
Buziek, fakty sa takie. Lechia przelala na konto Belchatowa 400 000. Do tego Buzala warty rynkowo jakies 300 000 (przeciez moglismy go sprzedac i ta kase dostac na konto) do tego dochodza podatki, prowizje i Lechia biedniejsza jest o okragly milion.
20 marca 2012, 21:19 / wtorek
Powinni się z Jenkiem połączyć telefonicznie na tym spotkaniu:)
20 marca 2012, 21:20 / wtorek
No mowie powaznie!!!

Sam zapomnialem zadac mu bardzo nurtujace mnie pytanie. Na poprzednim spotkaniu przynajmniej taka mial etykietke przy swoim nazwisku!!!!! Niestety ale taka prawda Jenek Turnos bali sie przyjsc bo czuli ze moga zostac zlinczowani tyle!!!!
20 marca 2012, 21:24 / wtorek
kurde, nie bylem przygotowany na taka formule tego spotkania. W gruncie rzeczy nie zadalem pytania bo oczekiwalem po 1 jasnych celow zarzadu, dlugofalowego planu w przypadku spadku badz utrzymania. Myslalem ze bedziemy mogli sie odniesc do tego co uslyszymy. Tymczasem spotkanie to tylko zadawanie pytan odnosnie wszystkiego wokol klubu i nie uzyskanie odpowiedzi. Mam cholernego kaca. Ale szacunek dla tych co zajechali zarzad pytaniami. Mialbym tylko nastepnym razem jedna prosbe do ludzi, nie przekrzykujcie sie, i tak oni nie wiedza co mowic a tak ulatwiacie im sytuacje.
20 marca 2012, 21:26 / wtorek
no to teraz wyślijcie kasete ze spotkania sponsorom; lotosowi, pge, enerdze i innym. będzie ultimatum będą wszyscy zapierdalać. a jak kasa się skończy odejdą sami. to takie banalne.
tak wygląda praca w firmie, w której nikt nikogo z niczego nie rozlicza. dlatego uważam, zawsze tak myślałem, że klubem powinni zarządzać spece najwyższych lotów od marketingu, a czy związani z klubem? z klubem związany niech będzie prezes zarządu, ale taki prezes decyzyjny, nie malowany, to wystarczy.
20 marca 2012, 21:46 / wtorek
Farsa farsą, ale nie panikować ! Takie spotkania są potrzebne. Zrozumcie to. One przypominają osobom mającym wpływ a losy klubu o odpowiedzialności względem kibiców . Te pytania nasze były dość ostre a dezaprobata na rozmydlenie tamatów dość czytelna.
Poza tym otrzymaliśmy troszeczkę ostrzejszy obraz na to, co się dzieje w klubie .
Nie wygląda to dobrze.
Dość dokładne podsumowanie zostało wcześniej dołączone + uzupełnienia ale z moich obserwacji dodałbym:
1. Największa wtopa to brak Turnosia i Jenka. To po prostu nie tylko skandal, to rejterada i przyznanie się , że nasz klub stoi tak właściwie nie zarządem a nierządem. Rozumiem, że nasze żale byłyby kierowane głównie do nich i byłyby to bardzo nieprzyjemne uwagi ale niestety muszą to przyjąć i może coś by ich to nauczyło. Przypomina to o starym powiedzeniu: sukces ma wielu ojców a porażka jest sierotą.
2. Brak zagajenia spotkania, relacji jak mają się sprawy , jak widzi je zarząd i jak widzi je Rada Nadzorcza, której obowiązkiem jest czuwanie nad pracą zarządu.
Widzę, że to ta sama manka a tym samym Rada Nadzorcza nie spełnia swoich instytucjonalnych obowiązków.
3. Brak rzetelnej oceny sytuacji i wskazania błędów praktycznie dalszą część spotkania zepchnał na żywioł a w nim radzili sobie całkiem nieźle nasi
dociekliwi koledzy jak i Janas, Surma a właściwie wszyscy piłkarze, bo przecież Pietrowski wybrnął z kłopotów dość sprytnie, wypowiedź Dawida to dla mnie majstersztyk , bo przecież wie, jak sobie nagrabił no i ten krętacz od finansów i spółki Operator lawirował, lawirował ale w granicach przyzwoitości z zachowaniem kultury.
Co nam pozostało ? Zapraszam do dalszej dyskusji .
20 marca 2012, 21:50 / wtorek
O Szutowiczu zapomniałem - on bardzo nieprzekonywująco wypadł . Wyniki wydolnościowe są dobre. zeby te wyniki przełożyły się na wyniki meczów ....
20 marca 2012, 21:52 / wtorek
Nie wiem jak wy ale bardzo nie podobala mi sie wypowiedz trenera bramkarzy. Gosc jest w Lechii dosyc dlugo wydaje mi sie czlowiekiem zwiazanym z tym klubem ale jego postawa byla taka troche przeciw kibicom i to jego dorzucenie z oburzeniem ze jeszcze nie spadlismy. Troche ten caly sztab odlecial albo zyje w jakims lepszym swicie, utopii.
20 marca 2012, 21:52 / wtorek
Napiszę krótko i zwięźle :
Jaki zarząd takie wyniki !
To co to stado nieudaczników odpierdala w tym klubie to jest cyrk na kółkach. Tu na prawdę już nie ma co dyskutować bo nie ma z kim i o czym. Tu już tylko drastyczne metody mogą poskutkować. Jak ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o sporcie zasiada w zarządzie klubu. Jak ten ktoś jest w komitecie transferowym ?
To jest Polska i tu jest w zwyczaju że współwłaściciel pożycza pieniądze swojemu przedsiębiorstwu a nie inwestuje w nie. Tu się wszystko kręci na zasadzie - a chuj jakoś to będzie. Ręce kurwa opadają. Dobrze że to zobaczyłem na własne oczy bo bym kurwa nie uwierzył słysząc takie banialuki od kogoś.
Pozostaje tylko mieć nadzieję że wkłady powalczą o utrzymanie.
20 marca 2012, 21:54 / wtorek
Jak to co? Cisnac im na meczu bedzie TV bedzie w mediach glosno a Kucharek tak tego nie lubi. Sam sie przyznal ze zla prasa nie sluzy jego interesom w jakims wywiadzie dla wybiorczej. Trzeba zrobic jak najwiekszy szum medialny. Pokzac ze ze swojej niekompetencji beda rozliczani. Viceprezes sam zaproponowal rozwiazanie 12 kwietnia walne i cisnac Lwy zeby nagabywali na spotkanie po tym terminie niech "nowy" zarzad rozliczy "stary" niech przedstawia nam jakis plan na ratowanie Lechii czy to w E-klasie czy w I lidze bez znaczenia ale niech pokaza plan naprawczy.
20 marca 2012, 21:54 / wtorek
Po wejsciu na salę zobaczyłem skład naszych rozmówców i juz wiedziałem ze bedzie lipa, a że bedzie taka farsa to nie spodziewałem sie. Po 15 minutach juz wiedziałem ze nie ma sensu juz pytać sie zarządu o stanowisko dyrektora sportowego (resztę moich pytań zadali inni - dzięki! widac nie tylko ja potrzegam taj sytuacje klubu).
Najbardziej żenujące było milczenie na głosno zadane pytanie KTO KURWA ODPOWIADA ZA TRANSFERY? Rzecznik wyglądał jakby miał zaraz dostać liscia i ustawiał sie juz bliżej wyjscia.
Teraz juz wiemy dokładnie za transfery w Lechii odpowiadają kompletni amatorzy, każdy obrotny menedzer wycisnie tym ludziom każdego inwalidę, człowieka z problemami, drewniaka z wiejskiego tartaku. NIE MI JUZ NIKT NIE PIERDOLI ze nie potrzebny nam dyrektor sportowy. Co wiecej nam potrzebny jest jeszcze doświadczony prezes, który bedzie miał pierdolnięcie i posłuch w klubie.
Nie wiem co spowodowało nieobecnosc Turnosia (wiadomo ze Jenek stchórzył) ale ma u mnie duży minus, nie umie odejsc z klasą.
Jedynie Janas i Surma zachowali sie jak faceci z jajami i za to im chwała.

Nie wesoło dzieje sie w naszym klubie.

TYLKO LECHIA!
20 marca 2012, 21:55 / wtorek
Niekompetencja tych ludzi jest porażająca, jest dużo gorzej niż myślałem. Oni nie mają kompletnie żadnego pomysłu, nic, totalne zero. Patrzyłem i kurwa nie wierzyłem w to co słyszę
20 marca 2012, 21:59 / wtorek
z tego wkurwienia pouciekały mi literki - przepraszam.

Aha! Dziękuje panu Klamanowi za wyczucie sytuacji i odpowiednie zakończenie tego "spotkania".

BOŻE MIEJ W OPIECE NASZĄ LECHIĘ!
20 marca 2012, 22:08 / wtorek
Nie zgodzę się trochę, że Pietrowski uciekł sprytnie od odpowiedzi.

On miał strach w oczach, i od nie pamiętnych czasów przestał świecić zębami, gdy kolega z widowni zaproponował mu wyprowadzenie ze spotkania.
20 marca 2012, 22:10 / wtorek
Tylko nie robcie z tego Klamana niewiadomo kogo. Kolo duzo gada i to jest jego zaleta i jednoczesnie wada.
20 marca 2012, 22:13 / wtorek
Ciekawe czy na glownej odniosa sie do podpisu pod tym listem
20 marca 2012, 22:14 / wtorek
przychodzę na mecz, płacę za bilet, kibicuje, emocjonuje się, przyżywam i za każdym razem nie mogę się pozbyć tego wrażenia że ktoś mnie tu robi w ch... . (miało być w balona ale się chyba trochę zdenerwowałem.
takie przemyślenia po meczu i relacji ze spotkania.
20 marca 2012, 22:18 / wtorek
No i w koncu ktos otwarcie sprowadzil na ziemie zaczynajacego gwiazdorzyc Pawlowskiego, szkoda ze nie byl tak wyszczekany jak podczas meczu do przeciwnikow.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.270