Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

LECHIA - Podbeskidzie Sobota 24.03 g. 15:45

strona 4/5

24 marca 2012, 19:39 / sobota
No i sie teraz kurwa zacznie okreslanie kto jest lepszym a kto gorszym kibicem. Nie widzialem w poscie Castorpa nigdzie tekstu ze lepiej arsenal ogladac niz Lechie, zwrocilem jedynie uwage na rzeczowe fakty w nim zawarte. Ale widac ty masz problemy z glowa a w tym to ja ci juz nie pomoge.
24 marca 2012, 19:44 / sobota
Czas walki ze swoim chłopakiem castropem już spuścili Lechię, więc nie ma po co kibicować. Koniec, b-klasa, przerzucam się na Arsenal.
24 marca 2012, 19:45 / sobota
Zapierdalali jak nigdy, przegrali jak zawsze. Wkurwić się idzie, Janas dwie porażki, cztery remisy, 4 pkt dorobku, dziękuję ja się tutaj nie wpierdalam.

Cała nadzieja w meczu z Zagłębiem, bo jak nie ich to nie wiem kogo mamy ograć. Łudziłem się, że damy radę puknąć Podbeskidzie, ale jak widać nadzieja matką głupich.

Tak się zastanawiam komu z tej drużyny zależy na utrzymaniu?

- Pawłowski - po sezonie go tu nie będzie.
- Traore - j/w
- Kosecki - on tu się tylko ogrywa, po sezonie wraca zapewne do Legii
- Pietrowski - on ma we wszystko wyjebane, zresztą jakie było pytanie?
- Wilk - wróci pewnie do Amiki
- Dawidowski - jak się utrzymamy to i tak nie będzie dla niego miejsca, ale w I lidze może mieć nadzieje, że jeszcze sezon pogra i nie będzie wybrzydzał
- Deleu - zapewne lepszego klubu (lepszej kasy) nie znajdzie, I liga mu sie nie usmiecha to jak widać zapierdala.

- co z inwalidami Poźniakiem, Sazakowem, Tadicem i paroma innymi to nie wiem.

Czy im wszystkim w ogóle zależy?
24 marca 2012, 19:46 / sobota
Z tymi kur.. lemingami, szkoda zniżać się z poziomu... Nie moja liga.

Jak można było spartolić ten entuzjazm, te 34 tys. na inauguracje, kolejki po karty kibica i karnety, rzesze spragnionych dobrej piłki ludzi, pieniądze sponsorów (po wielu latach dołączył w końcu Lotos), tyle wiary, nadziei, tyle lat wysiłku, by podźwignąć się z niebytu. Śledzę losy Lechii od początku lat 80-tych. Doświadczyłem tylu zmarnowanych lat, zaprzepaszczonych nadziei, ten wieczny marazm, bylejakość, wieczna obawa, niepewność o przyszłość, permanentna obrona przez spadkiem z II ligi. I tylko od czasu, jakże rzadko, wyglądało słońce. Ale szybko zachodziło, po jednym, góra dwóch sezonach. A potem znów powtórka z historii, marazm, przeciętność. Czy to za przekleństwo, klątwa? Młodzieńcy tego nie rozumieją, oni tego nie doświadczyli na własnej skórze, tyle razy nie nawiedzali Traugutta, marznąc w słotne, późnojesienne dni, stojąc w ulewie, przeklinając w myślach a to nieudolnych piłkarzy, a to sprzedanych sędziów, a to zmarnowane okazje itp. Tyle lat zawodu. Jak wielu myślałem, że się w końcu to odmieni, zniknie do przeklęte fatum, ta nieustanna niemożność.
I ta piękna wiosna tamtego roku, nowy stadion, tłumy, rosnące zainteresowanie. I wszystko to ma iść teraz w pizdu, bo jakimś ludziom małego formatu, ćwierćinteligentom, zabrakło minimum wyobraźni. Własne małe interesy, poklepywanie po plecach, ciepła posadka, to wszystko przeważyło nad wyobraźnią.
Ciężko patrzeć na tą boiskową profanację nie tylko piłki nożnej w ogólności, ale barw Lechii przez tych najemników. Patrzę z wściekłością i obrzydzeniem, co oni zrobili, do czego doprowadzili
I czuję, że jest to już w tej wiosny nieodwracalne, nie do uratowania, bo niestety Lechii szczęście prawie nigdy nie chciało dopisać. Historia tak się układała, że zabrakło punktu raz do awansu, innym razem do utrzymania. Nawet teraz marnują znowu uśmiech od losu (niezasłużony, trzeba obiektywnie stwierdzić): fatalną dyspozycję megasłabej Cracovii czy organizacyjny rozkład ŁKSu, klubu z piłkarzami z łapanki. Jak się im uda utrzymać jakimś cudem, to ten kuchar i jego paladyni i tak nie wyciągną z tego wniosku. Nie wyciągnęli po poprzednim sezonie, po tym wcześniejszym, i teraz w ostatniej przerwie zimowej. Będą twierdzić, że wszystko jest ok, że osiągnięto sukces, zadowoli ich minimalizm.
24 marca 2012, 19:51 / sobota
kastrop jeszcze się tu produkujesz? Choćbyś kurwa esej na 15 stron napisał, to i tak jesteś frajerem nie godnym kibica Lechii. Po laczku piłkarzom wyjeb i obejrzyj z tatą Arsenal.
24 marca 2012, 19:51 / sobota
Najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to, ze takie karyple jak Kosecki i Traore wygrywaja prawie kazdy gorny pojedynek a Grzelak kazdy przepierdala :D
24 marca 2012, 19:53 / sobota
Mimo porażki 2:3 to nie jestem aż tak strasznie wkurwiony jak po większosci porażek, bo w tym meczu dostrzegłem się momentów dobrej gry. Było kilka akcji co już pomału przypominało Lechię z zeszłego sezonu, ale też było sporo błędów szczególnie strony defensywy. Kosa rozegrał zajebisty mecz, mógł mieć lepszy humor jak by strzelił tą 1000% okazję z 86. minuty z 3 metrów, no ale cóż zdarza się. W pierwszej połowie zagralismy naprawdę dobre zawody, praktycznie cały czas siedzielismy na ich połowie, tylko często nas kontrowali, aż w końcu kontra im wyszła bodaj w 67. minucie jak strzelili na 2:3. Ja tak powiem, panowie trzeba wierzyć, bo to już kwestia czasu aż zaczną wygrać, ja w to bardzo mocno wierze.
24 marca 2012, 20:03 / sobota
Wróciłem ,pije ,czytam wpisy ażeby sprawdzic czy byliśmy na tym samym meczu.
Oceniać gry nie będę ( i tak niewielu to tu interesuje ) . Powiem tylko subiektywnie hehe że grali gorzej niż pierwszą połowe z koroną tyle ze wtedy niezauważali Koseckiego . Odniosę sie tylko do kastropa . Ty sobie stażem(jeśli to prawda ) na Traugutta mordy nie wycieraj! Na tym forum są ludzie z większym .Trzymaj poziom Lechisty albo ucisz się jesli masz klasę !
Pozdrawiam Bialo-zielono !!!
24 marca 2012, 20:11 / sobota
Dla mnie nie jest wazne w której lidze. Bo dla mnie liczy sie tylko LECHIA, jeżdżę ponad 20 lat i będę jeździł, a powrót na Traugutta przyjmę z ulgą, przynajmniej kupię żarcie za gotówkę a nie pay-pas, cashless czy jakoś tam.
24 marca 2012, 20:45 / sobota
Ja do tego meczu powiem tylko jedno. Kuba, gdziekolwiek będziesz grał, masz mój szacunek i oklaski przy każdym Naszym następnym spotkaniu.
24 marca 2012, 20:58 / sobota
Mateusz Bąk po meczu:
odnośnik
24 marca 2012, 21:10 / sobota
Mam tylko nadzieje ze jak spadniemy to wrocimy na T29... znowu ci sami ludzi itp itd... Dzis Kosecki to nasz skarb, sek w tym ze nie lapie sie on do skladu Legii a u nas gra 1 skrzypce... 1 liga wita i kuchar wypierdalaj... Krok do tylu czasami przynosi 2 kroki w przod
24 marca 2012, 21:15 / sobota
Womens& Dżentelmans utrzymamy się tylko dlatego, że łks i srakowia grają większa chujnie niż my. Lubinki pójdą w górę, a ełksa i sraxa będą dostawać wpierdol tak jak my do końca sezonu. Nie wierze już, że z kimkolwiek wygramy. A może jeden mecz? Utrzymanie graniczy z cudem.

MATEUSZ BĄCZEK! Podobało mi się jak po meczu ubrał nasze barwy.
ps. jebać kuchara
24 marca 2012, 21:25 / sobota
Panowie, dzisiaj chyba nie ma co komentować tego wszystkiego... polecam ochłonąć
24 marca 2012, 21:31 / sobota
Zwycięzców się nie pyta czy mają rację, ale i tak ją ma:

Jak ocenisz Lechię? To jest zespół walczaków, którzy oddają serce za biało-zielone barwy?
Nie, na pewno nie. Mam swoją opinię, ale nie chciałbym jej publicznie prezentować. To między innymi działacze będą ponosić konsekwencje ściągania zagranicznych piłkarzy. Obcokrajowcy czują się tu świetnie. Sopot blisko, dostali dobre kontrakty, fajne miasto, można się pobawić, a tak naprawdę nie wiedzą co to znaczy Lechia. Polakowi można to szybciej wytłumaczyć. Moim zdaniem nadmierna ilość zawodników zagranicznych to błąd. Szanujmy naszą polskość

Już niedługo wolne miejsce w bramce Lechii, kto wie ?
24 marca 2012, 21:34 / sobota
Jak ocenisz Lechię? To jest zespół walczaków, którzy oddają serce za biało-zielone barwy?
Nie, na pewno nie. Mam swoją opinię, ale nie chciałbym jej publicznie prezentować. To między innymi działacze będą ponosić konsekwencje ściągania zagranicznych piłkarzy. Obcokrajowcy czują się tu świetnie. Sopot blisko, dostali dobre kontrakty, fajne miasto, można się pobawić, a tak naprawdę nie wiedzą co to znaczy Lechia. Polakowi można to szybciej wytłumaczyć. Moim zdaniem nadmierna ilość zawodników zagranicznych to błąd. Szanujmy naszą polskość.

I to jest bardzo trafna uwaga !
24 marca 2012, 21:35 / sobota
Castrop co by nie było, że podpadł swoim nadmiernym defetyzmem, to w ocenie zmarnowanych szans na wykorzystanie wielkiej dźwigni ma 100% rację.
Powtórzę jedynie za wieszczem a skieruję te słowa do Mr 60 mln " miałes chamie złoty róg, ostał ci się jeno sznur" - czas wypierdalać z Lechii. Akcje na sprzedaż - czas na szybka odnową.
Panowie dla nas jednak nie czas na sznur, bo :
" my nie, my nie, my nigdy nie poddamy się " I tak było dzisiaj : gramy do przodu, siejemy postrach, no na razie ... postraszek . Zostało to też dostrzeżone w mediach, to poprawia markę Lechii. Podobnie odczytuje gest wobec Bąka i Rogala. Jak widać Bączek nie przestał być Lechistą ( jak i Roger). Śmieję się, że Seba Lechii nigdy nie strzelił gola, Arce niemal zawsze :) .
24 marca 2012, 21:38 / sobota
Przepraszam wszystkich za ...to że podałem zły wynik. Typowałem 2:0 ewentualnie 3:1 dla Lechii.jeszcze raz przepraszam. Nie pamiętam już od dawna meczu gdy Lechia strzelała 2 bramki u siebie na T29 i przegrywała mecz z ligowym średniakiem.Mateusz pokazał jeszcze raz, ze jest ponad przeciętnym bramkarzem a jego obrona strzału Traore (na słupek) - palce lizać. Brawo Mati szkoda, że w meczu z Lechią! Co do Lechii, to grupa kopaczy czekających na kasę. To co wyprawiają - nie wracają do obrony, przypatrują się grze kolegów i.... przeciwników, markują walkę o piłkę - poza Koseckim, który ambicją, szybkością, skocznością,startem do piłki i umiejętnościami czysto piłkarskimi przerasta zespól Lechii o głowę - ale on nie przygotowywał się na obozie pod okiem zespołu trenerskiego Lechii z P. Janasem na czele a niestety Macieja Skorży i jego zespołu trenerskiego w Legii. Może tutaj tkwi ..pewna różnica widoczna okiem kibica. To co wyprawiają nasze "asy" Traore,Janicki,Bąk,Grzelczak,Pawłowski
(przyspawany do linii bramkowej),Deleu,Surma i ... w zasadzie reszta zespołu to opadają ręce, żeby nie kląć na to co wyprawiali na boisku. Wstyd panowie,nie powinniście za miesiące luty i marzec dostać żadnych wypłat. Wy nie pracujecie, nawet nie odwalacie pańszczyzny, Wy olewacie klub, kibiców i wszystkich,którzy mają serca biało- zielone. Hańba!!!!
24 marca 2012, 21:54 / sobota
Ostatnio krytykowalem. Dzisiaj nie. Chłopaki grali do przodu, stwarzali sytuacje- chcieli wygrać ten mecz- niestety zabrakło umiejętności czysto piłkarskich. Utrzymamy sie!!! Jestem tego pewien! Co najgorsze- nie dzięki dzięki naszej grze, a grze rywali (łks, cracovia), ktorzy grają jeszce większy piach niz my. Trzeba zacisnąc pośladki i zapierdalać.
24 marca 2012, 21:58 / sobota
to capslock... sorki... castorp żyje?
24 marca 2012, 22:04 / sobota
Czy wygrywasz czy nie...
Pierwsza liga tez jest zajebista.Jesteśmy My kibice . W naszych sercach tylko Lechia!
24 marca 2012, 22:09 / sobota
Nie wiem co mam napisać.Serio.Pierwszy raz.
Problem z podziałami w drużynie jest widoczny.Wszyscy nowi zapierdalali
Dopóki był Grzelak ,to jakoś szło potem wszedł Lukjanows "nic mi sie nie chce"
i sie zesrało. I nie piszcie mi ze Grzelak to drewno.Moze tak.Ale on przynajmniej
Zapierdala!!!!!!!!!!!
I wreszcie apel do niektórych piłkarzy naszego klubu:
WBIJCIE DOBIE DO ŁBA ANI KAFAR ,ANI PAN TURNOWIECKI NIE WRÓCĄ!!!!!!!!!!!
ten układ sie skończył !!!!!!!!!!
24 marca 2012, 22:12 / sobota
Kurwa wygramy z bełchatowem, musimy i chuj
24 marca 2012, 22:15 / sobota
Z kim wygramy ? z Bełchatowem ? z tym Bełchatowem który prawie nie wygrał z ległą w Warszawie ? hahahahahahahahahahaha
Może tak, ale na pewno nie w tym sezonie i nie z tymi wkładami ! Przepraszam jednego piłkarza w tej zbieraninie nieudaczników - Jakuba Koseckiego.
24 marca 2012, 22:17 / sobota
jaki kurwa spadek!!!! ci co tak piszą to chyba mają za niskie futryny w domu!!! Chłopaki sie starają i z taka grą nie można spaść Wystarczy popatrzeć na grę sracovi i łks to jest dno dna . Fakt była szansa odskoczyć na 6pkt ale to tylko kwestia czasu. Ja wieże a takie tępaki jak castrop to lamusy bez jaj i czas na bany . Lechia to My kuchar Lechia to My!!!
24 marca 2012, 22:18 / sobota
Fakt jest faktem łks i sraka graja GORZEJ NIZ MY
24 marca 2012, 22:23 / sobota
kiełbasa
Grzelak to sracovi gra bo na pewno nie w Lechii, chyba że o innej Lechii piszesz.
W Lechii gra Grzelczak - więc może o niego Ci chodzi ;)
I co ten niby wirtuoz piłki pokazał ? Człapał chuj bez ładu i składu po boisku. Taki był jego wkład w grę tej zbieraniny dziś.
24 marca 2012, 22:27 / sobota
LGPG Ale jemu sie przynajmniej chciało. Poza tym miał kilka ładnych wrzutek i strzałów A to co odwalił lukjanovs to jest kurwa szczyt lenistwa boiskowego!!!!!!!
24 marca 2012, 22:32 / sobota
Jemu się tak chciało jak dziś Traore do 70 min. - czyli ZERO ! obaj nadawali się do zmiany po 15 min. ! I jak ktoś mówi że dziś walczyli to chyba na innym meczu byłem. Ta zbieranina wkładów ma nas wszystkich w dupie. Jedynymi którzy dziś chcieli grać byli : Kosecki i Nowak. Reszta wyszła na boisko z musu bo ich na siłę chyba wyjebali na mecz.
24 marca 2012, 22:34 / sobota
Patrząc na to co się w naszym klubie wyprawia, to nie wiem czy nie lepszym wyjściem byłby spadek i oczyszczenie atmosfery z niepotrzebnych zanieczysczeń. Żal kurwa czasami patrzeć jak nas miażdżą giganci pokroju podbeskidzia, żal...
24 marca 2012, 22:44 / sobota
LGPG to chyba byłeś na innym meczu, bo walczyli. I to walczył każdy. Do tego całkiem nieźle grali w ataku i wreszcie widziałem Lechie będącą dłużej przy piłce od przeciwnika. Chujową postawę w obronie i bramce pomijam.
24 marca 2012, 22:56 / sobota
A czy załapałeś że pisałem o Traore i Grzelczaku ? Reszta owszem próbowała walczyć ambitnie - ale na pewno nie zostawili całego zdrowia na boisku poza wymienioną dwójką. A poza tym, kto ma tą zbieraninę ciągnąć ?
A chuj nie chce mi się już pisać, mam takiego wkurwa.
24 marca 2012, 23:02 / sobota
Najwiekszy dramat to janicki... Co ten typ wyprawia to sie o pomstwe do nieba wola
24 marca 2012, 23:04 / sobota
nawet nie czytam co macie do powiedzenia...jakieś 20 lat chodzę na mecze , ale tak słabo jeszcze nie było...
24 marca 2012, 23:09 / sobota
....kuchar....
24 marca 2012, 23:11 / sobota
CO ?
24 marca 2012, 23:11 / sobota
Traore nigdy nie walczyl i nie bedzie walczyl. On wychodzi z zalozenia ze wystarczy pomachac nozka nad pilka i tlumy beda jego.

Nie no sory raz powalczyl ale to w derbach. Cud ze nie dostal tam wtedy czerwonej.
24 marca 2012, 23:29 / sobota
Jak ktos ju wczesniej napisal ztych grajkow nie bedzie Nic. Tam nie ma osob identyfikujacych sie z Lechia. Kosecki walczy o miejsce w Legii. reszta bezimienna. Moze faktycznie lepiej wrocic na T29? I klimat lepszy. Gieta i Rokokoko tez.....
24 marca 2012, 23:37 / sobota
narzekalismy ostatnio ze nie strzelamy bramek bo zle gra pomoc tzn nie ma podan otwierajacych droge do bramki...dzis zagral nowak i jego podania w uliczke i madrosc sprawila ze tych sytuacji troche bylo.to na plus.
drugi plus to ogolna walecznosc.
trzeci to powrot(narazie mizerny)do gry machaja
ale co z tego...licza sie punkty a ich nima
nie wiem czy nie lepiej byloby odbudowac to wszystko na mocnych podstawach od 1 ligi...tesknie za atmosfera t29.tam byl nasz dom.nigdy nie przywykne do ogromu sztucznej i bezdusznej betonowej pge areny.
24 marca 2012, 23:45 / sobota
Co was dopadło z tym T29 i I-ligą ? Czy to ma spowodować, że piłkarzom zachce sie grać, że będą zapierdalać, że aż miło ? Może łatwiej będzie wygrywać, prezentując ten poziom co obecnie z tym bym się zgodził ale w I lidze nie brak dobrych drużyn i ambitnych piłkarzy, więc problem nie rozwiąże się sam. Ciekawe pytanie padło na spotkaniu z kibicami; jaki jest plan na wypadek spadku ? Bez odpowiedzi a raczej, że nie ma planu a przynajmniej nie do naszej wiadomości. Wielu liczy na to, że to jedyny sposób pozbycia sie Kuchara . Czy słusznie ? Wolalbym raczej nie eksperymentować .
24 marca 2012, 23:56 / sobota
Jedno ostatnie pytanie: co ma Podbesmidzie czego kurwa my Nie mamy??????
24 marca 2012, 23:56 / sobota
Trudno zdiagnozować, może to by nie było takie zle(I liga), chyba wole lige niżej bez Kuchara niż kolejny taaki sezon
25 marca 2012, 00:01 / niedziela
Jedno ostatnie pytanie: co ma Podbesmidzie czego kurwa my Nie mamy??????
25 marca 2012, 00:02 / niedziela
Mateusz Bąk, aż miło się czyta wywiad z nim, uczyć się wkłady!
25 marca 2012, 00:14 / niedziela
Cypis - 3 punkty
25 marca 2012, 00:20 / niedziela
Lrszeklv - dokladnie. Druzyna bez stadionu, bez kibicow, a wali nas u siebie. Podniecamy sie Koseckim.. Gdzie sa nasi wychowankowie? Moze wrocmy tam gfzie nasxe miejsce vzyli t 29?
25 marca 2012, 00:30 / niedziela
Podbeskidzie gra mniej wiecej takim skladem jakim wyszlo z 1 ligi. Pozatym kazdy beniaminek spina poslady i przewaznie zostaje dluzej niz jeden sezon. Oczywiscie sa wyjatki.

Tutaj odniose sie do Lechii, po naszym awansie uznano ze czesc pilkarzy z gory jest za slaba. Chlopaki WYWALCZYLI ten awans a potem sciagano kolejnych gratisowych a starych dobrych odsuwano na dalsze tory. Powiedzcie mi czym tamte chlopaki ustepuja tym co mamy teraz ? Bo teraz to my nawet pilkarzy nie mamy. Mamy 2-3 ktorym sie chce badz maja o co walczyc. Reszta ma wyjebane. Tamta Lechia moze nie miala az takich umiejetnosci ale potrafila walczyc jako monolit. Niejednokrotnie zwyciestwo potrafila wydrzec tak jak w pamietnym PP z Zabrzem. Tutaj odniose sie do Buziego. To nie pilka go szuka a on szuka pilki. On nie czeka na podanie on bardzo czesto wychodzi pilke rozgrywac i jest najblizszym do ktorego mozna podac. Nie potrafi wbijac bramek jak Ronaldo ale walczy, biega i stara sie.
Spojrzcie na Kose dzisiaj, nie potrafil wykorzystac sety ale po bledach obrony dobijal na pusta bo POSZEDL ZA PILKA, ZAWALCZYL.

Czym Rogalski ustepuje naszym zawodnikom ? Gra w zespole ktory ma sporo punktow wiecej niz my i wgrywaja 3-2. Baczek puszcza o jedna bramke mniej niz nasz gwiazdor, ktory jak dla mnie pierwsza zawalil a przy trzeciej mogl sie postarac o lepsza interwencje. Zreszta dziwilem sie ze taki kozak nie obronil karnego. Przeciez z korona to mu nie bylo takie straszne.

Nasze klopoty zaczely sie dokladnie po tym jak pozbylismy sie naszych filarow z awansu, czyli Buzala, Wolakiewicz, Baczek po czesci Rogalski. Jedyny ktory sie zostal to Wisniewski ale ze on trzyma sie z Dawidem a z kim przystajesz takim sie stajesz.
25 marca 2012, 00:33 / niedziela
Cypis , ten link jest w innym poscie ale powtórzę go tu byś się przeniósł na T29 już
odnośnik
25 marca 2012, 08:55 / niedziela
Za grę podziękowanie się należało, mimo, że wynik tragiczny. Uważam, że był to najlepszy mecz w tej rundzie i jest to dobry znak na przyszłość. W Bełchatowie nie można przegrać i będzie już tylko lepiej. Optymistą zawsze byłem i zawsze będę. Wczoraj byłem z całą rodziną i niespełna dwuletnia córka już załapała klimat więc będzie dobrze, na pewno :-)
25 marca 2012, 09:21 / niedziela
szacunek dla BĄKA. Wyjebać tą zgraje nieudaczników w pizdu.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.334