Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
FORUM
Podstrony:

GKS Bełchatów - Lechia 30.03.2012r. 18:00

strona 2/7

29 marca 2012, 19:43 / czwartek
ja bym dał skład : buchalik-deleu madera bąk wilk - surma machaj - kosa machaj traore - grzelczak. nie zdziwie sie jak taki wybiegnie. mam nadzieje na 3 pkt. - wiem że bd ciężko. ale trzeba poprawić obrone i powinno byc dobrze
29 marca 2012, 19:49 / czwartek
Ljukanows, katastrofalna forma. Pawłowskiemu "soda" odwaliła więc niech se chłopak odpocznie. Wiśnia jak to Wiśnia, lepszy już raczej nie będzie. Jeżeli mamy myśleć o zwycięstwie, to koniecznie Janicki musi odpocząć. Ten chłopak w każdym meczu zawala bramkę. Krzysiu Bąk też jest daleki od formy, ale w parze z Maderą środek obrony powinien być lepszy. Na skrzydle w żadnym wypadku nie może grać Grzelczak. To jest napastnik. Trochę surowy ale napastnik. Na lewym boku albo Fortepian albo Nowak. Ze względu na dobrą grę w środku z PB stawiam na Nowaka

-----------Buchalik---------------
--Deleu -- Bąk --Madera -- Wilk--
------ Surma --- ------Nowak
-- Kosecki ---Razack-----Hajrapetjan-
-------- ------Grzelczak--------

Jeśli wyjdą z wiarą w zwycięstwo od pierwszej minuty, a nie jak to się u nas mówi "Jedziemy po korzystny wynik" co oznacza: bronimy, kontrujemy,może coś wpadnie. Taka strategia w 90 % kończy się wpierdolem !!!
29 marca 2012, 20:45 / czwartek
Mam tylko nadzieje ze dluzej niz 10-15 minut nie bedzie gral Dawidowski. Lukjanovs byl bardzo slaby, Wisnia tez. Brawo dla trenera ze nie ma u niego grania za nazwisko i probuje cos zmieniac.
Moze taki sklad cos ugra:
Buchalik - Deleu, Madera, Bak, Wilk, Surma, Nowak, Kosecki, Airapetian, Traore, Grzelczak.
W Dude poki co nie wierze, to zawodnik klasy Hirsza.
Zmiany: Bajic za Nowaka, Dawid za Grzelczaka i trzecia wedlug potrzeb. Buzi i spolka sa duzo lepsi jak graja z kontry, u siebie w ataku pozycyjnym idzie im slabiej. Remis bylby dobrym wynikiem ale biorac pod uwage dotychczasowe wyniki i pozostaly terminarz to musimy wygrac (co wyglada na zadanie niewykonalne)...
29 marca 2012, 21:07 / czwartek
Niektórym chyba zależy na spadku Lechii, skoro chcą aby wystawić Grzelczaka...
29 marca 2012, 21:13 / czwartek
To jak tak wypisujemy składy na mecz to ja jeszcze widzę takie rozwiązanie:

Buchalik- Deleu Madera Kożans(Bąk) Wilk - Surma Machaj - Traore Nowak Airapetian - Kosecki
29 marca 2012, 21:18 / czwartek
Przyczepiliście się do Grzelczaka jak muchy do gówna. Dajcie mu trochę czasu. Kto wie, może odpali już jutro?
29 marca 2012, 21:23 / czwartek
A moze Grzelczak i Dawid jako dwójka wysunietych napastników?
Maja wspolne zamiłowanie do pewnego klubu wiec na pewno rozumieli by sie bez słów...moga wystapić w tych samych koszulkach.Janas to jednak miekka faja- juz myslałem że bedzie konsekwentny a on dalej powołuje to drewno.
29 marca 2012, 21:26 / czwartek
1945__
Tak odpali -chyba fajerwerki z biedronki na sylwestra jak mu sprzedadzą.
29 marca 2012, 22:18 / czwartek
No fajnie, że Janas mimo paniki odpierdolił Pawłowskiego . Wiśnia też zawalił sprawy. Żal, że przywrócił Dawida - miejmy nadzieję że nie zagra do 80 minuty. Wygląda na to, że Maderę wstawi. Oby był w stanie zagrać pełen mecz. Z obroncami to tak nie jest jak z napastnikami. W 85 minucie wstawia Dawida - ten posnuje się po boisku, koniec meczu i chuj. Obronca jak nie wejdzie w mecz - a jest mu trudno, to każdy błąd kosztuje. Niestety. Ale o.k. bierze Maderę, odpali Janickiego. Roszady te są o.k. Napastnika nie mamy. Po prostu czy zagrałby Wiśnia- bez formy, czy Dawid , czy Grzelczak czy Duda to sportowo wszystko jedno. Może nawet rozsądniej zagrać 5-cioma obrońcami . No ale jeśli ktoś ma straszyć tam pod bramką Bełchów, to może być i Duda. Ma czystą kartotekę - wychowanek - kibice więcej wybaczą.
30 marca 2012, 00:14 / piątek
Wygrana w Belchatowie a pozniej z Lubinem to koniecznosc jesli tego niezrobimy to spadamy na ryj.Wiadomo ze Łks ostatni mecz wygra w Bialymstoku.Nasza sytuacja jest dramatyczna,co sie porobilo a terminarz mamy tragiczny
30 marca 2012, 11:13 / piątek
Buchalik
Deleu Bąk Madera Wilk
Kosecki Machaj Surma Fortepian Traore
Duda

Lub
Kosecki Machaj Surma Nowak Fortepian
Traore
30 marca 2012, 11:36 / piątek
Obstawiam nasze zwycięstwo 2:1 albo remis 2:2 w końcówce tracimy bramkę (pff wypluć)
30 marca 2012, 11:39 / piątek
1945__
Z całym szacunkiem, ale nie ma czegoś takiego, że ktoś "nagle odpali"- zagrał już parę meczy i jest kurwa cienki jak barszcz. Chłop ma słabą technikę, jest wolny, nie wspomnę o dryblingu. To typowy zawodnik,który musi dostać piłkę sam na sam i może wtedy dopiero strzeli. A tak to większość potrafi...
30 marca 2012, 11:43 / piątek
Def sam na sam tez nie potrafi :-(
30 marca 2012, 12:16 / piątek
Obstawiam wynik 6:5 dla Lechii. A czemu tak wysoki:
1) liczę na powtórkę skutecznosci Buziego z pierwszego meczu w Gdańsku,
2) w bramce będzie Buchalik,
3) po hattricku ustrzelą Dawidowski i Grzelczak, w tym jedna bramka z przewrotki Dawidowskiego (generalnie Lechia przypuści od 1 minuty huraganowy atak i zmiecie Bełchatowian jak hustaria hetmana Chodkiewicza Szwedów pod Kircholmem).
30 marca 2012, 12:32 / piątek
To nie będzie mecz dla ludzi o słabych nerwach. Sędzią spotkania będzie Paweł Gil, znany bardziej jako Paweł G., który w tym sezonie przekręcił już niejedno spotkanie.. Tak więc gdyby zdarzył się w trakcie meczu jakiś rzut karny z dupy albo czerwona kartka to nie bądźcie zaskoczeni.
30 marca 2012, 12:45 / piątek
Obejrzałem wczoraj jeszcze raz mecz z idzie idzie Podbeskidzie i zauwazylem (zwłaszcza w 2 połowie)że przy dośrodkowaniach w pole karne przeciwnika brakowalo nam napastnika ktory by skończył akcje.Najcześciej pilki w pole karne na 6-7 metr dawał Kosecki i pilka miala pusty przebieg przelatywala przez pole karne a grzelczak w tym czasie czekał w okolicac 16 metra.On mi wyglada na napastnika bez umiejetnosci i bez intuicji typowej dla napadziora.
30 marca 2012, 13:02 / piątek
Piszesz o drugiej połowie.. a Grzelczak na drugą już nie wyszedł:)
30 marca 2012, 13:43 / piątek
Lechia zagra tak jak z Koroną. Ostrożna gra na własnej połowie i wykopy. To wbrew pozorom może zatrybić, bo Kosecki jest specjalistą od walki przed polem karnym przeciwnika i nawet nie musi nikomu podawać. Trzonem zespołu powinien być Surma Nowak Fortepian Traore, ale nie liczmy na grę z klepki, w trójkącie itp. bo GKS na to nie pozwoli. Lechia będzie przeszkadzaczem, a Bełchatów będzie się utrzymywał przy piłce 60% do 40%. Dopiero jak w 2. połowie spuchną kondycyjnie, to można sę z nimi pobawić. Ale do tego jest potrzebny, spokój, finezja, a nie sztywne nogi i trema. Obawiam się Buziego i tej wkurwiającej loterii związanej z rzutami rożnymi, w której my nigdy nie mamy szczęścia.
30 marca 2012, 14:26 / piątek
co do rzutów rożnych to przy przyzwoitym wykonaniu zawsze wpada bramka dla naszych przeciwników, obrońcy kompletnie nie potrafią się ustawić to żadna loteria oni są katastrofalnie słabi, kryją sami nie wiedzą kogo i to jest żałosne.
30 marca 2012, 14:33 / piątek
Krzycho oni kryją strefowo, problem pojawia się jak ktoś z rywali wybiegnie poza strefę.
30 marca 2012, 14:43 / piątek
ale jak od kilku sezonów mają z tym problem to może wreszcie czas aby zmienić system krycia? Spróbować chociaż coś zmienić. Poza tym jak widzę, że taki np Janicki ustawia się do wybicia piłki lecącej z rogu i tak sobie czeka, aż mu ta piłka łaskawie spadnie na głowę a potem nagle szok bo przeciwnik nie czeka tylko nabiega na tą piłkę i uderza ją sprzed czekającego obrońcy to mnie krew zalewa, no bo kuźwa ile można?!
30 marca 2012, 16:38 / piątek
Hektopaskal- rozjebałeś mnie haha, dobre! szczególnie janicki kryje często powietrze
30 marca 2012, 17:13 / piątek
Sebastian Małkowski - Rafał Janicki, Sebastian Madera, Krzysztof Bąk, Jakub Wilk - Jakub Kosecki, Marko Bajić, Levon Airapetyan, Abdou Traore - Paweł Nowak - Piotr Grzelczak

Ja pierdole, Małkowski w bramce, a Machaj na ławce. Chyba pierwszy raz Surma zaczyna mecz jako rezerwowy.
30 marca 2012, 17:28 / piątek
Oby zwyciezki sklad... Dlugo czekalem na mecz bez Surmy, jestem ciekaw jak bedzie wygladala defensywa bez niego bo ofensywa na 100% lepiej
30 marca 2012, 17:31 / piątek
a Janicki dalej w składzie, ja pier*olę
30 marca 2012, 17:38 / piątek
Nasz najlepszy obronca w tej chwili Deleu na lawie a w podstawowym Janicki...Surma na lawce...boje sie, ze ten mecz sie szybko dla nas skonczy...obym sie mylil. Licze chociaz na 1 pkt a bede zadowolony :D
30 marca 2012, 17:44 / piątek
Żaden jeden punkt. Tylko trzy punkty, nie ma pierdolenia.
30 marca 2012, 17:57 / piątek
O kurcze, bez Surmy...
30 marca 2012, 18:02 / piątek
Bąk kapitanem? Nagroda z rękę..
30 marca 2012, 18:08 / piątek
Komentator jest bratem kuchara ... " niezly inwestor " tak powiedzial o wlascicielu... Fuck...:)
30 marca 2012, 18:12 / piątek
Fajnie naszych słychać !!
30 marca 2012, 18:22 / piątek
Na trybunach totalna dominacja aż mnie skręca, że nie mogę jeździć.
Dzisiaj tylko zwycięstwo!!!
30 marca 2012, 18:24 / piątek
Wszyscy, ktorzy ciesza sie z tego ze Surma nie gra chyba sie myla.. Zobaczcie jak wyglada nasz środek pola bez niego, nie potrafimy utrzymac piłki na dluzsza chwile, wymienic paru podan w srodku pola i jaki panuje tam chaos :/ ale to tylko moje zdanie..
30 marca 2012, 18:29 / piątek
Kurwa Janicki Madere z czółka pierdolnął
30 marca 2012, 18:30 / piątek
Jak dla mnie wygląda to dobrze. Gramy na kontrę i tak jesteśmy ustawieni. Mam przeczucie, że coś wrzucą jeszcze w pierwszej połowie. Chyba się zaczyna odkrywać GKS.
30 marca 2012, 18:32 / piątek
jo, pół godziny grają dobrze. Kosecki nawet coś kombinuje
30 marca 2012, 18:35 / piątek
Grzelczak niech spierdala kurwa tylko drepta nic nie walczy same straty
30 marca 2012, 18:39 / piątek
Lechia gra presingiem!
30 marca 2012, 18:42 / piątek
Jesssssssssssssss
30 marca 2012, 18:42 / piątek
Jest!
30 marca 2012, 18:43 / piątek
1:0 dla Lechi!!!!!!
Jeeeeeeeeeeeeeeeeest
a nie mówiłem:-)
jest!!!!
1:0!!!!!!!!!!!!!
30 marca 2012, 18:44 / piątek
co SZMATĘ wpuścił Sapela HAHAHA
30 marca 2012, 18:46 / piątek
huj sędzia
30 marca 2012, 18:50 / piątek
Wywiad z Buzim zarówno ze strony pytanego jak i pytającej miazga. :)
30 marca 2012, 18:52 / piątek
Cały GKS dzisiaj miazga ;-) Oby tak dalej.
30 marca 2012, 18:52 / piątek
Janas znalazł złoty środek. Cwaniactwo siedzi na ławie a ci co chcą grać nie udawać w polu! I brawo Lechia!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034