Gdańsk: sobota, 21 września 2019
FORUM
Podstrony:

GKS Bełchatów - Lechia 30.03.2012r. 18:00

strona 5/7

30 marca 2012, 20:21 / piątek
spierdalj śledziu jebany,znawca kurwa piłki sie odezwał i kulturoznawca w jednym!
30 marca 2012, 20:21 / piątek
I jeszcze jedno ale w porównaniu do poprzednich meczów az 8 Polakow w podstawowym składzie.
Moze tu jest klucz?
30 marca 2012, 20:23 / piątek
Traore MVP ! Jak mu się chce, to naprawdę wymiata. Dziś 1 gol + 2 asysty.
30 marca 2012, 20:25 / piątek
W koncu zagrali jak zaespol a nie indywidualne gwizdy.
30 marca 2012, 20:27 / piątek
@p76
jednak jestes zalosnym cwelem
sledzia to pewnie wyczuwasz od siebie - wez prysznic to moze przestaniesz cuchnac

o raaanki, fakytcznie co ja wyrabiam - dalem sie sprowokowac jakims ciotkiom :(
30 marca 2012, 20:28 / piątek
d.g nie nie zartuje :). nigdy nie bylem zwolnnikiem dudy :) i nie bede. bo bywalem na meczach jak gral w juniorach i wiem ze wiele mu brakuje do poziomu ekstraklasowego. wole dawidowskiego, co prawda gra bezmyslnie czesto (kartki), ale u niego jest walka. bardziej czekam na frankowskiego, albo mlodego kugiela. zobaczymy co oni pokaza w niedalekiej przyszlosci. brawo dla grzelczaka, nowego buziego, bo w koncu strzelil bramke, chociaz mial wiele szcescia bo lyknal pilke w ostatniej chwili. w koncu 3 pkt !
30 marca 2012, 20:30 / piątek
BRAWO KURWA !! :D Kiedy w 60 minucie się cofnęli i stracili bramkę miałem stan przedzawałowy... Nie będę pisał kto grał chujowo, a kto zajebiście bo liczy się wygrana. A Legii płacić ile będzie chciała za Koseckiego bo jego szybkość przyda nam się w przyszłym sezonie :)
DO --danzig74 - Jeśli tak nazywasz sowich braci to sory ale masz tekst jak pospolity śledź , więc z łaskii swojej nie udzielaj się na forum bo robisz z siebie idiotę .
TYLKO LECHIA!!
danzing 74 ,co Ty myślisz ze jestem piewcą talentu Grzelczaka baranie,ja jestm w ekstazie bo wygraliśmy.Znawca tematu sie kurwa odezwał.
30 marca 2012, 20:36 / piątek
do qrwy nedzy, ludzie nie mozna miec swojego zdania???? co sie z wami dzieje

napisalem, ze grzelczak potyka sie o wlasne nogi o "koledzy" z forum raczyli mnie nazwac sledziem, zebym sie jebnal i inne takie przyjemnosci - potraficie rozmawiac bez obrazania???!!!!!!!!!!! po cholere sypiecie inwektywami? zastanowcie sie chwilke - co mi przyszlo na starosc :( czlek rodzony na klinicznej, cale zycie wierny Lechii a musi wysluchiwac jakis krzywych tekstow :((
30 marca 2012, 20:36 / piątek
Madera - piękny debiut, mecz bez większych baboli + gol
Grzelczak - gol :o, ale tak to strasznie drewniany... jednak dalej twierdze że mnie niż Dawidowski
Traore - tez mi sie wydawalo ze mial jeszcze sily a pomimo to 1 gol i 2 asysty...
Malkowski - zapuscil korzenie przy bramce, ale mniej farfocli niz ostatnio...
30 marca 2012, 20:37 / piątek
danzig weź już kurwa nie pisz proszę.Mamy nóż na gardle,grozi nam spadek,chłop strzela bardzo ważną bramę,może na wagę utrzymania,no bo 2-1 to różnie bywa,mogła jakaś szmata wpaść na remis,a Ty płaczesz i krytykujesz.Ciesz się gościu,Lechijka wygrała,mamy trzy punkty,spierdalamy spod noża,strzelamy 3!!! bramy w jednym meczu.Nic,tylko się cieszyć.Brawo dla Naszych wyjazdowiczów.
30 marca 2012, 20:39 / piątek
moze zbyt impulsywnie zareagowalem na "nieprzyjemna" wypowiedz "kolegi" - bo0 qrcze sam jestem w pozytywnym szoku, ale mecz do 3 bramki zabral mi rok zycia wiec troszke zmeczony jestem :)
30 marca 2012, 20:40 / piątek
danzig sam zacząłeś 1945 nie zgodził się z twoim zdaniem a ty mu dosrałeś od pedałów, a dalej się już samo potoczyło

Z mojej strony EOT w tej kwestii idę raczyć się piwkiem. Dzisiaj nawet Tuborg smakuje wyśmienicie
30 marca 2012, 20:41 / piątek
danzig74 wyzywasz tu ludzi od cweli a teraz płaczesz i tu pierdolisz o klinicznej ? Po swoich kilku postach tutaj jesteś już dla większości zerem nieważne czy jesteś z Gdańska czy z wioski rybackiej . Skoro tak dobrze znasz termin cwel to najwyraźniej musiałeś mieć z tym do czynienia, a jak lubisz sobie tego terminu używać od tak to się KÓRWA zastanów bo nie masz pewnie jebanego pojęcia co to znaczy siedzieć w pierdlu złamasie.
30 marca 2012, 20:42 / piątek
Wygramy za tydzień NIE MA CHUJA WE WSI
30 marca 2012, 20:45 / piątek
A ja się tylko odniosę do statystyk meczowych
5 strzałów celnych na bramkę (w sumie chyba 11) w Bełchatowie podobnie.
posiadanie piłki trochę ponad 30%
Nie wiem w jaki sposób wygraliśmy. Tu chyba szczęście pomogło i słaba dyspozycja Buzały "Rycerza bez głowy" ;-)
Po za tym należy pochwalić Janasa bo chyba dzięki tym zmianom namieszał przeciwnikowi w głowie.
Zwycięstwo cieszy. Jest pierwszy mały krok w drodze do utrzymania. Jeszcze dwóch zwycięstw brakuje i powinno być ok. Jak nie wygrają za tydzień z Zagłębiem to zostanie nam już tylko liczyć na cud podobny do tego z Bełchatowa.

Aha jest jeszcze jeden plus z meczu. Żółta kartka Janickiego.
30 marca 2012, 20:45 / piątek
Przestańcie
3 punkty
A mecz wygralismy dużo wcześniej:
wypierdalajac ljukjanovsa i pietrowskiego do rezerw!!
Bravo Janas.
Jak dla mnie mecz niezły, zagłebie jebniemy i jest utrzymanie.

A MY SWOJE!!!
30 marca 2012, 20:47 / piątek
@cinek1977
co ty pierdolisz o placzu??? trybun ludu od siedmu bolesci sie znalazl - zalosne - wiesz co to jest figura retoryczna? jezeli nie to sprawdz prostaczku
30 marca 2012, 20:51 / piątek
Słuchaj palancie jebany, znów pierwszy mnie wyzwałeś od prostaków więc jak taki jesteś mocny w gębie to podaj numer telefonu , umówimy się i wtedy parę figur ci pokaże napinaczu anonimowy. Chcesz się powyzywać , to dawaj prosto w oczy mi to powiedz ,że jestem cwelem czy prostakiem
30 marca 2012, 20:51 / piątek
Panowie, 8 goli w 7 meczach! Kto to widział! :D

Brawo dla zespołu, teraz będzie z górki! I brawo trener Janas!
30 marca 2012, 20:53 / piątek
dajecie się prowokować Panowie :) im więcej piszecie tym bardziej się podnieca

idę o zakład, że zaraz mnie zacznie wyzywać ;)

a co do meczu to świetne posunięcie Janasa żeby wywalić Ivansa i "Kamikadze" do młodej

Dawidowski śmiesznie się przewracał, warto było go wpuścić dla odrobiny humoru :)

Lechia nigdy nie spadnie!
30 marca 2012, 20:54 / piątek
Masz racje to pewnie jakiś onanista i się tam tasuje jak my się wkurwiamy
30 marca 2012, 20:55 / piątek
kurwa czy chociaz raz tu nie moze byc normalnie !!! nawet po takim zwycistwie !!!, zawsze musi sie znalezc stadko debili, ktorzy w dupie maja bardzo wazne zwyciestwo Lechii, dla nich nawazniejsze to jebac siebie nawzajem. MODERATORZE usun moj post i wszystkie inne niezwiazane z tematem !!!!
30 marca 2012, 20:56 / piątek
@cinek1977

ale ty jestes prostakiem- nie widzisz tego??? co ty wypisujesz?? zaczynasz od bycia adwokatem innych a teraz do konca sie osmieszasz - jest mi wstyd, ze z toba polemizuje :(( nie jestes tego wart

EOT
30 marca 2012, 20:58 / piątek
Ja pierdole czy Grzelczak to drewno itd.Strzelamy bramki sędziowie nas kręcą ale i tak jesteśmy górą.Ekipa wyjazdowa robi taki doping że mi szczęka opada.Ty mi nie pierdol o swoim zdaniu bo ja je mam a TY się zachowujesz jak jebany komunista,uzurpując sobie prawo do swej myśli przewodniej ze "Grzelczak to drewno"
30 marca 2012, 20:58 / piątek
Masz rację Malcolm ale jak widzisz , zawsze musi się znaleźć jakiś prowokator jebany a ,że ja porywczy jestem to już idzie później z tematem. Nie dam już się sprowokować , czas oddać szacun chłopakom za walkę, za 3 punkty i za zajebisty doping.
30 marca 2012, 20:59 / piątek
@malcom

masz racje - ze swojej strony przepraszam i zgadzam sie, ze te dziecinne przepychanki powinny zniknac

mea culpa
30 marca 2012, 21:00 / piątek
wiesz daj numer tel. to Ci przyjebie w ten rybi łeb!
30 marca 2012, 21:02 / piątek
Forum lechia.gda.pl integrowało kibiców Lechii już od szóstej ligi
to tak w kwestii przypomnienia inwektyw latających tu w kierunku Danziga 1945 i odwrotnie. Dajcie na luz ! Najśmieszniejsze jest to, że Danzig ma racje, po prostu Grzelczak jest drewnem i to że strzelił gola cieszy nas i jego zapewne też ale tego faktu w niczym nie zmienia. To zwyciestwo, potrzebne piłkarzom jak kani deszcz, i tak długo przez nas kibiców oczekiwane stwarza nadzieję na to, że piłkarzom przybędzie trochę wiary we własne możliwości. Wzmocni też trenera i jego roszady, które były potrzebne - choćby tylko ze względów psychologicznych. Fajnie , że wprowadził się nieźle Madera i że Małkowski dobrze spożytkował przerwę. Czy sponsor miał w tym swój udział ? Wątpię , jakkolwiek nie mam na ten temat żadnej wiedzy. Na pewno jednak takie domysły będą krążyć a śledzie zrobią z tego aksjomat. Ale to pic.
Dawidowski zagrał pewnie dlatego, że potrafi szarpać do przodu a przy 10-tce przeciwników spóźnione wejście obrońcy łatwiej mu zamienić na karniaka. Sądzę, że tak mógł Janas rozumować wystawiając go a nie Dudę. Osobiście uważam, że przy 3:1 mógł śmiało zaryzykować i wstawić Dudę. Niech też pogra na utrzymanie wyniku a nie tylko do odmianę losów spotkania, gdy rywal broni się ryglem i gra na czas.
30 marca 2012, 21:24 / piątek
Nie wiem czy macie w zwyczaju zaglądać na fora innych klubów.. Ja czasami po naszych meczach z konkretnym przeciwnikiem odwiedzam takowe.. i po dzisiejszym meczu zarówno na forum ŁKS czy pejsów oburzenie, że mecz został ustawiony:) konta na forum śledzi nie mam, ale można się domyślić co tam się dzieje:))
30 marca 2012, 21:28 / piątek
Pax pax pax - cieszmy sie bracia ze zwycięstwa , a nie licytujecie sie kto jest wiekszym twardzielem i bardziej dopierdoli do pieca drugiemu. Po co sobie psuć smak tak długo oczekiwanego zwycięstwa!
Ja sie ciesze! najbardziej z 3 pkt, ale wartosc tej wygranej bedzie określona jutro po meczach craxy i Łksu.
Jedno jest pewne pierwszy raz w "nowożytnej" historii gry Lechii w extraklasie zdobylismy punkty z Bełchatowem.
Nie wiem jak wy ale ja miałem wrażenie ze wszyscy na boisku człapią nie biegają, Bełchatów zapomniał jak grał z Wisła czy Legią (na szczescie). Janas tak namieszał w składzie ze nie wiedziałem co o tym mysleć. Na pewno fajnie zaprezentował sie Madera, jakos nie zachwycił mnie brak Surmy (aczkolwiek taki układ proponowałem jakis czas temu, chyba przed meczem z Górnikiem), reszta w miarę, Traore w koncu zaczyna przypominac sobie jak to sie grało. Grzelczak jest irytujący to fakt, ale strzelił gola, a poki co lepszego napadziora nie mamy :(
Także nie rozumiem po co Dawid wchodzi na koncówkę ( a nie Duda), no ale co tam! dzis sie cieszę z 3 pkt!
Oby to był zwiastun lepszych czasów.

TYLKO LECHIA!
30 marca 2012, 21:35 / piątek
1945

To tylko świadczy o ich bezradności, bo jak można powiedzieć, że mecz został ustawiony po tym jak sędzia uznaje bramkę bo zagraniu ręką przez napastnika (fakt, że potem podyktował czerwo moim zdaniem trochę naciągane niczego nie zmianie)
30 marca 2012, 21:37 / piątek
@1945__ u śledzi konta nie mam , ale kilku normalnych znajomych wsrod sledzi mam, tu masz "standardowe" cytaty z forum śledzi :
"Betki wygrały 3-1 z Bełchatowem. Widmo ich spadku do I ligi oddala się, a szkoda."
"Oddali stadion miastu, 4 bańki mają na koperty"
"zajebista czerwona kartka dla Belchatowa przy stanie 1-2"
"W zeszłą niedzielę w Cafe Futbol wspominano że PGE może zawinąc manatki z Bełchatowa i przenieść się do Gdańska.To niektóre grajki chcą sobie zapewnić ekstraklasę również na przyszły sezon czy na przyszłe lata"
"Bełchatów oddaje sponsora to i punkty też oddał mało prawdobne żeby klub z takim zapleczem politycznym mógł spaść betony już pewnie przed sezonem miały zapewnione minimum utrzymanie"
brakuje jeszcze wpisu wprost, ze Tusk to wszystko zalatwil, ale pewnie jak nie dzis to jutro takowy sie pojawi....
30 marca 2012, 21:40 / piątek
chyle czoła przed trzema ludzmi po tym meczu: Traore, Madera i trener Janas. Ţraore czlowiek meczu,jesli chce widac roznice klasy na tle szarej Ekstraklasy. Poza tym gdyby nie Madera w obronie mozliwe ze bysmy tego meczu nie wygrali. Swietnie wybijal pilki do kontry,trzymal caly srodek obrony no i jeszcze bramka. Czego mozna chciec wiecej. Trener Janas za swietna taktyke na ten mecz.Belchatow umie grac tylko kontry, pozycyjny u nich kuleje. i mysmy ti wykorzystali. Poza tym bramka dla gks po podaniu reką
30 marca 2012, 21:41 / piątek
1945 - a co mają pomysleć, w koncu dobrze grający (do tej pory) Bełchatów, gra padakę i ogrywamy go w zasadzie dosc lekko. Niestety a ni ci w Łodzi ani ci w gorszej czesci Krakowa nie charakteryzuje sie logicznym mysleniem i nie widzą ze Torfiorze piłują gałąź na której siedzą. 25 pkt to raczej nie jest bezpieczny dorobek.
Zresztą chuj im w d.... niech sobie pierdolą co chcą, ja straciłem jakikolwiek szacunek jak słyszałem bluzgi na Lechię podczas naszego ostatniego meczu w Łodzi, o koleżankach śledzi nie bede sie wypowiadał.

Ps. Wielkie brawa dla naszych na bełchatowskich trybunach.

TYLKO LECHIA!
30 marca 2012, 21:47 / piątek
Też odwiedziłem forum sracovii;

Oni, już tylko marzą o tym by ktos nie otrzymał licencji i przeskoczyć ŁKS.

Oni chyba zawsze będą się lubić utrzymywać przy zielonym stoliku.
30 marca 2012, 21:53 / piątek
Dzisiaj wygraliśmy tylko dzięki temu że nie grali...................no właśnie
30 marca 2012, 21:53 / piątek
Napiszę tak...

Janas - swój chłop, czasami mam wrażenie, że czyta to forum przy ustalaniu składu. Z meczu na mecz, z tygodnia na tydzień coraz większy szacunek ma u mnie.

Chłopaki pełne zaangażowanie, szacunek, widać w końcu wolę walki. Wolę taką Lechię jak np. z Podbeskidziem, gdzie przegrywamy 2-3, niż 0-0 bez walki u siebie. Teraz to sie zmienia.

Trzy punkty cieszą, aczkolwiek ironicznie może to zabrzmieć, ale beztroskie czasy w niższych ligach bardziej mi się podobały, także gdybyśmy spadli dla mnie tragedii by nie było... :)
30 marca 2012, 22:16 / piątek
W końcu można się napić za naszych kopaczy za Lechię za BKS. Szacun za grę zespołową.
A włodarze powinni pomyśleć jak zatrzymać najszybszego zawodnika w naszej ekstraklasie, Kosę.
Tylko LECHIA.
wasze zdrowie
30 marca 2012, 22:26 / piątek
przecież legła chyba w ogóle nie chce go sprzedawać a nie pamiętam aby nasi włodarze bili się o jakiegos zawodnika
30 marca 2012, 22:29 / piątek
Zaczynałem się już lekko napinać na Janasa a tu wygląda na to, że postawiony pod ścianą jednak sobie poradził - za to szacunek. Za wcześnie się cieszyć z utrzymania, ale to zwycięstwo było po prostu niezbędne.
Co do bohaterów - nazwiska nie grają i to dzisiaj widzieliśmy. Nawet zmiana na bramce wyszła nam na dobre, bo chociaż jestem zwolennikiem talentu Pawłowskiego to chyba za szybko uwierzył, że jest gwiazdą i ostatnio obniżył loty. Grzelczak zagrał dobry mecz i trzeba mu to oddać - kto wie, może się odnajdzie w pomocy? Dla mnie cichym bohaterem jest Bajic, który naprawdę super czyścił przed polem karnym. Oczywiście szacunek dla Traore, Madery (gol w debiucie to jest to) i Koseckiego (nie tylko aktywny w ataku). Od początku to wyglądało mi dobrze, bo chociaż piłki nie przetrzymywaliśmy to widać było jakość w defensywie i GKS guzik mógł zdziałać.
Zajebisty mecz a doping ekipy wyjazdowej rewelacyjny - totalnie przejęliśmy Bełchatów (że tak się podpiszę pod tym:-)

Ps. Nie sądziłem, że to napiszę ,ale dawał radę Janicki - jak wygarnął piłkę wślizgiem przy linii i zamiast wywalać w trybuny, spokojnie ją opanował to przez chwilę się zastanawiałem czy to aby na pewno on.
30 marca 2012, 22:31 / piątek
Tyle, że w Bełchatowie nie trudno wygrać walkę na doping:)
30 marca 2012, 22:33 / piątek
danzig74, to do ciebie:
zachowujesz sie jak dziecko w piaskownicy, ktoremu zabrano zabawki za zle zachowanie, a mianowicie na poczatku swoich wpisow prubojesz podjac polemike, potem zaczepiasz, prowokujesz, a na koncu wyzywasz od naj gorszych i ect paru braci po szalu uzywajac najgorszego tonu wymowy patologicznej.
Wiesz jak u nas wsrod "ANIOLOW" w klubie motocyklowym nazywa sie takich ludzi jak ty:
FRAJEROW BEZ HONORU,
zero szacunku dla ciebie, jetes gownem do ktorego nie warto sie zblizac bo bedzie smierdzialo!!!!!!!!!
a ode mnie jeszcze na koniec, to za CWELA masz frajerze dety puche pod cela na haremie z wyjebanym zadem sredniowiecza i abys pierdzial do poduchy bez snu, kapusiu bez harmonii...prujesz jak dziad
ale ciekawe czy wiesz w jaka bajere uderzylem, w dupe jebany CWELU......
zolw z LechiiStanu
30 marca 2012, 22:34 / piątek
slg no właśnie - wola walki. Od początku jak chłopacy jeździli wślizgami to pomyślałem, że tym razem musi sie udać:-)

Jestem dzisiaj zajebiście zadowolonym człowiekiem:-))))
30 marca 2012, 22:36 / piątek
Brawo za 3 pkt! Bełchatów kompletnie przeszedł obok tego meczu, odpuscił nam czy to gorsza dyspozycja czy jakieś kolesiostwo nie ważne! Ważne, ze były gole dla nas i 3 pkt wędrują do Gdańska! Niestety styl pozostawia wiele do życzenia, Gdyby nie przebudzenie Traore nie wiem jak by to wyglądało. Wybijanie piłki byle dalej, Małkowski wznawiał gre oddając piłke Sapeli caly mecz... mało ruchu z przodu.
Grzelczak mimo bramki to piłkarski szrot nic się w tym temacie nie zmieniło. Madera mimo, że przytomnie wpakował piłkę do siatki w defensywie bez szału. Dlaczego grał niepewny Janicki zamiast Deleu? tego niewiem. Wpuszczenie Dawidowskiego po emeryturke a nie Dude żeby się ogrywał i zdobywał minuty to kompletne nieporozumienie. Janas przekreślił tym sobie szanse na poprawienie opinii na jego temat po wywaleniu Gwiazdora Wiśni i pajaca Pietrowskiego! Tak czy inaczej 3 punkty cieszą i trzeba to celebrować
30 marca 2012, 22:39 / piątek
Mecz wygrany przez Janasa ktory idealnie rozpracowal swoj dawny klub, dobral dobra taktyke oraz zrobil odwazne i trafione zmiany w skladzie. Bardzo dobry debiut Madery, najlepszego dzis obroncy i strzelca bramki. Mecz byl bardzo szarpany i duzo bylo niedokladnosci ale 3 punkty i 3 bramki ciesza. Te 70% procent posiadania pilki przez Belchatow to wg mnie ewidentna pomylka. Takiej przewagi to nie ma nawet Barcelona a jakos nie mialem wrazenia ze belchatow wymienial setki podan przy kazdej akcji.
30 marca 2012, 22:44 / piątek
Z Kosą to jest raczej tak, że to on nie będzie zainteresowany grą w Lechii. Jest zawodnikiem ambitnym, o czym świadczą nie tylko ten tatuaż i praca nad sobą Natomiast Legia, jeśli uzna, że jest za słaby, to go sprzeda ale za większą kasę. Nasi mogą być zainteresowani zawodnikiem z kartą w ręku ewentualnie takim z III l igi a nie transferem zawodnika perspektywicznego z takiego klubu jak Legia ( chyba najwyższy budżet w lidze ) . Cieszmy się z dzisiejszego zwycięstwa ale też ztąpajmy realnie po ziemi.
Czy czytaliście, że Śląsk cienko przędzie a ten sknerus Solorz nie dał grosza . Też im pozycza ale nawet nie zgodził się na podniesienie kapitału spółki, chociaż miasto chciało to uczynić. Jak pies ogrodnika, sam nie da, innym nie pozwoli. Ale nas te ciumcie kapitaliści z Wrocławia w d... j... urządzili. Dlatego powtarzam : kasa kasą a grać możnai trzeba grać dobrze . I zwyciężać - jak dzisiaj !
30 marca 2012, 22:57 / piątek
Malcolm! wypierdalaj z tymi cytatami!
Nas to gówno ochodzi bo to kurwy i złodzieje!
Twoi kledzi twoje problemy!

Dziś Grzelczak na plus ale to Traore wygrał mecz. Gol + asysta
Brtawo Janas za wyjeb nierobów typu wiśnia i wania.
30 marca 2012, 23:00 / piątek
Dziś nie ma co oceniać, trzeba się cieszyć, w końcu Lechia zamiast jebac poprawia humor na weekend :)

ps.strasznie żałuje ,że nie mogłem pojechać, ale wielkie brawa dla tyc co byli, nawet w pubie było Was słychać, zajebiście!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.257