Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

AKCJONARIUSZE MNIEJSZOŚCOWI - LUDZIE KUCHARA???

strona 2/2

6 kwietnia 2012, 17:44 / piątek
Człowiek chorągiewka ? Pamiętam Zeto miał stado wielbicieli. Zachwycali się kibicami, którzy na widok murzyna udawali małpy. Wszyscy mieli to generalnie gdzieś bo Lechia grała regionalny football. Dzisiaj Lechia jest w ekstraklasie więc i poglądy zmieniły się o 180 stopni , trzeba było przystosować się do sytuacji jak polityk. Gdzieś tam pewnie na ostatnich stronach forum znajdą się narzekania Zeto na PO i zarzucanie im obłudy :)
6 kwietnia 2012, 17:47 / piątek
Cwaniak popytaj ludzi dlaczego go już nie ma. Info na 1000000000000000000000%
6 kwietnia 2012, 18:09 / piątek
Sprawa Zeto to jedna kwestia, a twoja głupota michal to druga. Powiem ci tylko, że dla mnie Lechia zawsze gra football światowy, Liga Mistrzów
6 kwietnia 2012, 18:55 / piątek
Szczególnie napastnicy Lechii to liga "miszczów" Tyle bramek strzelić, nie ma dziwne na pewno w poniedziałek będzie komplet przy takim ofensywnym footballu i biletach za 50 groszy.
6 kwietnia 2012, 19:22 / piątek
michal - W kwestii zasadniczej - w kibicowaniu Lechii to przecież nie chodzi o wyniki :-) , ale skąd ty możesz o tym wiedzieć...dla ciebie Lechia to rozrywka jedna z wielu, dla nas część życia, dla niektórych wazniejsza niż rodzina. My jesteśmy zawsze, a ty? Dla ciebie to nic nie znaczący rozdział życia.
7 kwietnia 2012, 15:22 / sobota
zeto swego czasu był "gwiazdą" forum, zawsze miałe do powiedzenia więcej niz inni użytkownicy napewno czyta forum więc jak ma honor i odwage niech teraz sie wypowie jak za dawnych lat parowiec i zdrajca
7 kwietnia 2012, 15:24 / sobota
Dodatkowo konfident współpracujący z policją.
7 kwietnia 2012, 15:38 / sobota
Jest tylu ludzi, ktorzy lepiej orientuja sie w temacie. Wiedza kto jest za jaka opcja, kto po cichu daje dupy kucharowi a ma akcje Lechii i nic ? Dlaczego wy wszyscy milczycie ?
7 kwietnia 2012, 15:39 / sobota
we wcześniejszym swoim poście pisałem że jak ma honor i odwage to niech sie wypowie ale jak jest tak jak pisze Pikolak że zeto to konfident to szkoda na tą cweluryne czasu bo jeszcze poleci do swoich nowych "przyjaciół"na komende sie poskarżyć że sie go tu obraża. Jak raz strzelił z ucha to teraz będzie mu to łatwo przychodziło. Wstyd że ktoś taki był strażnikiem pieczęci i posiadał akcje Lechii
7 kwietnia 2012, 23:09 / sobota
co do postu michala - to ja zazwyczaj na pytanie czy oglądałem jakiś mecz ligi mistrzów mówię z uśmiechem, że NIE ;D i stwierdzam, że mecze to oglądam tylko w wykonaniu Lechii - niezależnie od poziomu widowiska.
Wolę obejrzeć mizerny mecz Naszej Lechii niż każdy inny. Ponieważ każda bramka i każde zwycięstwo Lechii daje mi 1000% razy większą frajdę/satysfakcję niż jakikolwiek inny.

A co do Zeto to świat mały, jego mordę każdy zna.
7 kwietnia 2012, 23:47 / sobota
Jeśli to prawda że Zeto jest jednym z tych akcjonariuszy to jestem w (delikatnie mówiąc) wielkim szoku. Czytając jego wpisy na forum często sie z nim nie zgadzałem, czasem mnie irytował nawet. Jednak zawsze czytałem jego wpisy z zaciekawieniem, mając świadomość że jest to przecież jakby nie było osoba tzw. "kumata" i znacząca coś w środowisku kibicowskim. Dłuższy czas mnie na forum nie było, z róznych względów (przeprowadzka, tymczasowy brak neta itd) ale jak ostatnio tu zajżałem po 2 latach to zaciekawiło mnie to że nie widze jego wpisów, tego legendarnego ;) wręcz forumowicza. Nie no kurde szok.....
7 kwietnia 2012, 23:57 / sobota
Może warto pomyśleć aby gdzieś umieścić ich dane? np zrobić stronkę i podpiąć ich dane do profili w sieci? ( fb, nk, goldenline itp.)

Pozdro dla Biało-Zielonych!
8 kwietnia 2012, 12:20 / niedziela
Łatwiej chyba będzie jak się poda nazwiska tych co sa z kibicami a nie z frajerami.
12 kwietnia 2012, 20:20 / czwartek
Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy 12.04.2012.
Odbyło się, coś wiadomo?
Na oficjalnej nie ma żadnego info.
12 kwietnia 2012, 21:29 / czwartek
Odbyło się.
Wiadomo na przykład tyle, że po raz kolejny przed kibicami nie miał odwagi stawić się Maciej Turnowiecki. Pomimo tego, że był wezwany przez prawie wszystkich "strażników pieczęci".
12 kwietnia 2012, 21:34 / czwartek
A jakieś konkrety?
12 kwietnia 2012, 21:52 / czwartek
Panie Turnowiecki wyjazddddddddddddddddddddddd!
12 kwietnia 2012, 21:55 / czwartek
Turnowiecki to darmozjad ...ukrywa się pewnie w szafie,i czeka na przelewy za swoje wyniki:)
12 kwietnia 2012, 22:02 / czwartek
A drugi "Pan" hJenek był? Czy też schowany walizce?
I "A60K" dał jakieś odpowiedzi co z kasą, długiem i drużyną.
I chyba najważniejsze czy mają plan działania w razie utrzymania, lub co gorsza spadku Lechii?
12 kwietnia 2012, 22:05 / czwartek
hJenka pewnie też nie było, bo nie czuł się zaproszony, cashless inwestor pewnie stwierdził, że za mało kupujemy gietej, a strategii w razie spadku pewnie nie ma, bo się utrzymamy. Poza tym oni przecież nie znają się na piłce i tylko podpisują papierki...
12 kwietnia 2012, 22:06 / czwartek
Tak jak mówiłem, zbędne mieliście nadzieje, ze to spotkanie da jakieś odpowiedzi.

Co gorsza, Oni znowu napluli Nam w ryj. Mi i Wam, obecnym na spotkaniu - gdy powiedzieli, że 12 kwietnia poznamy wszystkie szczegóły i będą konkretne ruchy.
12 kwietnia 2012, 22:11 / czwartek
Jedyny plan jaki mają, to wydac jak najmniej i wyciagnąc jak najwiecej.
Turnos juz dawno zniknął kompletnie, błażej operator pewnie pojdzie w jego slady, a reszta to i tak wierni żołnierze Kuchara i tylko wykonuja rozkazy.
Ciekaw jestem co tam uradzili, ale cudów sie nie spodziewam, a raczej dalszych ucieczek z tonacego okretu.

TYLKO LECHIA!
12 kwietnia 2012, 22:39 / czwartek
jak wieść na mieście niesie zarówno hJenek jak i drugi pies kuchara turnoś budują sie (stawiają domy) więc dopóki budowa trwa będą się kurczowa trzymali koryta.Ich już los Lechii nie interesuje interesują ich tylko kucharowe srebrniki Zastanawia mnie jedno ilu jeszcze judaszy da sie sprzedać za kucharowe srebrniki hjenek,turnoś,zeto o tych trzech prostytutkch,konfidentach już wiemy kto następny?
13 kwietnia 2012, 05:41 / piątek
Decyzją walnego zgromadzenia akcjonariuszy Lechii Gdańsk SA, Bartosz Sarnowski został wybrany nowym członkiem zarządu spółki. 39-letni prawnik podczas czwartkowego spotkania na PGE Arenie otrzymał nieco ponad niezbędną połowę wymaganych głosów.

Sarnowski od września 2010 pełni funkcję prezesa odpowiedzialnej za szkolenie zawodników w wieku od 7 do 15 lat Akademii Piłkarskiej Lechii Gdańsk (czytaj więcej). Z biało-zielonymi jest jednak związany od lat. W przeszłości był członkiem stowarzyszenia Ośrodek Szkolenia Piłkarskiego Lechia Gdańsk.

Nowy członek zarządu jest jednym z 45 akcjonariuszy serii A spółki, których łączna wartość nominalna wynosi 500 tysięcy złotych (przeczytaj jakie prawa posiadają akcjonariusze). W ostatnim czasie Sarnowski współpracował również z Lechią Operator uczestnicząc w negocjacjach nad zbyciem jej udziałów Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego (czytaj więcej na ten temat przejęcia stadionu w Letnicy przez miejską spółkę).

Na czwartkowym spotkaniu zabrakło prezesa Maciej Turnowieckiego oraz dyrektora Błażeja Jenka. Obaj tłumaczyli się problemami zdrowotnymi. W zarządzie w dalszym ciągu pozostają wiceprezes Bogdan Magnowski oraz Paweł Bartosiewicz.
13 kwietnia 2012, 08:07 / piątek
Na czwartkowym spotkaniu zabrakło prezesa Maciej Turnowieckiego oraz dyrektora Błażeja Jenka. Obaj tłumaczyli się problemami zdrowotnymi. W zarządzie w dalszym ciągu pozostają wiceprezes Bogdan Magnowski oraz Paweł Bartosiewicz.
To przechodzi ludzkie pojęcie jak hJenek i turnowiecki mają Lechie jak i Nas kibiców w dupie! Jakimi problemami zdrowotnymi? jeden miał katar drugi kaszel?! Ilu jest kibiców cięzko chorych pomimo to nadal przychodzą na stadion bo interesuje ich los ukochanej drużyny a te dwa cymbały pomimo tak ważnych pełnionych funkcji nie potrafią przyjść w tak trudnym dla Lechii okresie na walne! turnowiecki hJenek napewno czytacie to forum i ten post przypomnijcie sobie ŚP Dufa On do końca swoich dni był z Lechią ciekawe czy teraz gdyby żył spojrzelibyście Mu w oczy! On do końca wierzył w Wielką Lechie, wam tej wiary już zabrakło,Nam nie zabraknie jej nigdy Lechia była jest i będzie Wielka bo Lechia to My a nie kuchar i jego psy!
13 kwietnia 2012, 08:27 / piątek
W poniedziałek jakoś nie wyglądali na ciężko chorych...

https://lh5.googleusercontent.com/-rA5SqDYSOzI/T4L bpAOSMsI/AAAAAAAAAVs/2ZMFISnx4jQ/s800/CSC_8104.JPG
13 kwietnia 2012, 08:29 / piątek
Link nie działa...

Tu poprawiony: odnośnik
13 kwietnia 2012, 08:32 / piątek
Brak kurtki i czapki - wszystko jasne.
Sam szaliczek nie pomoże.....
13 kwietnia 2012, 08:40 / piątek
A co mówił ten Magnowski? Pewnie znowu ze na niczym sie nie zna tylko podpisuje. A reszta tych nieudaczników? Bartoszewicz czy Bartosiewicz? Podali swój plan działania? Pewnie podali tylko ile kasy Lechia jest winna sekcji kucharskiej? czyli nasze spotkanie sprzed kilku dni było jesdnym chamskim kłamstwem tej magnowskiej.
Strażnicy - czy oni podali wam jakomś wizje klubu?
14 kwietnia 2012, 10:59 / sobota
Spadki z ekstraklasy już od wielu lat znaczone sa klęskami działaczy, utratą sponsorów, oodsunięciem się lokalnej społeczność czyli utrata bezpośredniego zaplecza. Arka leciała , bo był tam kompletny rozkład. Ostrzegałem, że naiwnie jest sądzić, że do Lechii przypisany jest tylko progres - jak to widzieli Turnosie i hJenki a wskazywałem na to, że progres jest odzwierciedleniem dobrze wykonanej pracy, tej od podstaw. Oczywiście jedna czy druga bramka strzelona fartem, obroniony rzut karny mogą przesunąć drużynę nawet o kiulka miejsc ale generalnie to miwjsce w tabeli jest wykłądnią wykonanej p r a c y. Prezes + członek zarządu, którzy nie przychodzą na takie spotkania to 0.0 . Nie potrafili oni nas obronić przed wrogim przejęciem - trudno ale potem ich praca poszła nie w tym kierunku, co trzeba. Pewnie wysługiwali się A60mlnK, poszli w kierunku zagospodarowania stadionu a piłkarze, trenerzy, sztab szkoleniowy zostali odsunięci na bok . Gdybam tak sobie ale z tej amatorszczyzny musi Lechia wyskoczyć czy w ekstraklasie czy w I lidze. Wrzód trzeba przeciąć, co niestety nie oznacza, że po zagojeniu będzie kwiat.
15 kwietnia 2012, 13:21 / niedziela
ja tego nie ogarniam.
liderzy mniejszościowych akcjonariuszy Turnoś i Błażej(tak liderzy, bo Turnowieckiego oni wybrali na prezia) nie przychodzą na Walne, żadnych decyzji, żadnej ogłoszonej wizji.
W dupie nas macie? Oddajcie te peirdolone udziały ludziom, którym zależy na Lechii. Wam się może znudziło (mam nadzieję, że te słowa są niesprawiedliwe).
Ktoś napisał wrogie przejęcie. Jakie wrogie przejęcie, przecież "strażnicy pieczęci" (CUDZYSŁÓW NIE JEST JUŻ PRZYPADKOWY) ściągnęli tego pajaca do nas.
Jak go ściągnęliście to go teraz wy...ślijcie z powrotem
15 kwietnia 2012, 13:29 / niedziela
kiedyś był ogłoszony plan rozwoju Lechii i sprzedaży udziałów miały być trzy etapy, "strażnicy pieczęci", znamienici Gdańszczanie, wszyscy kibice.
Trzeba do tego wróćić, poprosić p. Prezydenta Pawła Adamowicza o gwarantowanie powodzenia emisji akcji przez Miasto Gdańsk. Wyemitować akcje na kwotę potrzebną do spłacenia zadłużenia i przejęcia udziałów od Kuchara. Mądrale co podpisali umowę z nim powinni mu wytłumaczyć że się z niej nie wywiązuje i niech grzecznie za zwrot kosztów odda udziały ludziom którym zależy na Lechii.
To - emisja akcji i objęcie udziałów przez ludzi Gdańska lub miasto - jedyna nadzieja NA BUDOWĘ WIELKIEJ LECHII
15 kwietnia 2012, 13:30 / niedziela
Rzeczywiście - Błażeja i Maćka z różnych powodów nie było.
Drugi akapit - ujmijmy to tak, te słowa są niesprawiedliwe.
Na forum dzieją się różne rzeczy i nie spodziewaj się tu szczegółowej relacji. Postaraj się dotrzeć do osób zorientowanych - dowiesz się więcej.
Nerwy to zły doradca.
Ostatnie WZA - moim zdaniem najlepsze z dotychczasowych, choć pewnie są uczestnicy, którym akurat jego przebieg nie był w smak.
15 kwietnia 2012, 19:33 / niedziela
Marcin, jesteś blisko klubu i zapewne w tym, co mówisz jest wiele racji. Tylko dlaczego my, szarzy kibice, którzy nie mamy wiadomości z pierwszej ręki, nie jesteśmy informowani przez klub o tak ważnych sprawach jak np. o tym, co wydarzyło się na ostatnim WZA?

Do nas dotarły tylko zdawkowe informacje o tym, że do Zarządu weszła nowa osoba i to wszystko. I właśnie dlatego, że z klubu napłynęło do nas "aż tyle" wiadomości, mamy prawo myśleć, że tak naprawdę na WZA poza suchą realizacją planu zebrania nie postanowiono NIC, a dodając do tego fakt nieobecności na Walnym prezesa i dyrektora generalnego można wyciągnąć wniosek, że wszystko od środka się wali, pali i sypie, i że już nawet ci, którzy mieli dbać o dobro Lechii, mają ją w d****.

Jeśli w rzeczywistości jest inaczej, to brak jakichkolwiek informacji z Klubu na temat Walnego, które mogłyby dać nam, kibicom nadzieje na lepsze jutro, to moim zdaniem duży błąd PR-owski, powodujący takie, a nie inne nastroje i wypowiedzi kibiców na forum.
15 kwietnia 2012, 19:38 / niedziela
Corney ma racje.Dlaczego do kurwy nędzy nie informuje sie kibiców??? czy my mamy wo gule jakiegoż nawet rzecznika prasowego??????
Wiecie jaki jest przekaz?
Drużyna rozbita,zarząd rozbity, a "właściciel"| ma nas w dupie
15 kwietnia 2012, 19:55 / niedziela
Widocznie Klub nie ma się czym chwalić.
Rzecznikowi dajcie spokój - facet, jak każdy rzecznik, jest zależny od polityki informacyjnej Klubu/zarządu. Przekazuje informacje, które zdaniem zarządu ma przekazać. Skoro mówi niewiele to... sami wyciągnijcie wnioski.
15 kwietnia 2012, 20:10 / niedziela
Ale przecież napisałeś "Ostatnie WZA - moim zdaniem najlepsze z dotychczasowych".

Z tego wnioskuję, że jednak klub miałby się chyba czym pochwalić? Chyba, że brak tych samopochwał wynika ze skromności ludzi zarządzajacych Klubem. W taką opcję jednak trudno mi uwierzyć mając w pamięci jeszcze nie tak dawne (przełom poprzedniego i obecnego sezonu) opisywanie przez władze klubu rzeczywistości w dużo bardziej różowych barwach, niż w jakich faktycznie się ona rysowała. Mam tu na myśli ocenę sportową zespołu, czy roztaczanie przed kibicami cudownych wizji rozwoju Klubu na polu organizacyjnym, czy marketingowym (jakiś rok temu czytałem wypowiedź Maćka, że już niebawem powstanie nowy serwis Lechia.pl... czyli historia podobna jak przy tworzeniu obecnej wersji oficjalnej strony, która zapowiadana była "na lada dzień" też przez ok. rok czasu).

Więc jak to jest z tym ostatnim WZA? Jest w czym pokładać nadzieje na lepsze jutro, czy nie?
15 kwietnia 2012, 20:17 / niedziela
Widzę jednak jeszcze jeden możliwy powód, dla którego, pomimo że jak piszesz WZA było dobre, Klub niewiele o nim informuje.

Być może jest tak dlatego, że to, co my uważamy za dobre, władze Klubu uważają za dla nich niekorzystne. Stąd nie informują o swoich porażkach.

Jeśli w tym właśnie jest sęk, to dla mnie taki sęk może sobie być.
15 kwietnia 2012, 20:32 / niedziela
corney całkiem dobrze kombinujesz;-)nie martw sie będzie dobrze.
Musimy troche poczekać....
15 kwietnia 2012, 21:15 / niedziela
Miło czytać w Waszych wypowiedziach nutkę nadzieji. Oby tylko nie było za późno.. czyt. I liga!
15 kwietnia 2012, 21:38 / niedziela
o co chodzi z tym 12-13 milionowym długiem wobec WTF? to znaczy co to za kasa, na co została "pożyczona" i jak została wydana?

i czy ktoś wie kto będzie tym "wierzycielem" skoro WTF jest w likwidacji?
15 kwietnia 2012, 23:02 / niedziela
Jak dobrze pamietam na ostatnim spotkaniu pan Magnowski ciagle powtarzał ze nie jest to dobry moment na spotkanie bo zaraz będzie walne i wszystkiego sie dowiemy. Walne było a My kibice nie wiemy prawie nic. Dla mnie to jest chore.
16 kwietnia 2012, 02:04 / poniedziałek
@olo Z tego co pamiętam* to zgodnie z prawem likwidator powinien: zakończyć bieżące interesy spółki, ściągnąć należności i upłynnić majątek po czym powinien spłacić wierzycieli pozostałe po spłacie środki(jeśli zostają) są przekazywane udziałowcom. W tym wypadku spodziewam się jednego z dwóch:
a) umorzenie długu(Lechia płaci tylko podatek dochodowy)
b) sprzedaż długu(nowemu właścicielowi)

Przy czym trzeba pamiętać że spółki w likwidacji działają czasem dwa, trzy czy cztery lata

*Piszę z tel i nie mam dostepu do KSH, jutro wrzucę podstawę prawną
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.240