Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 9.04 godz.16

strona 1/4

31 marca 2012, 15:19 / sobota
Kolejny mecz "o wszystko". Spora mobilizacja u krecików i ich przyjaciółek. Moim zdaniem powinniśmy wyjść takim samym składem jak na Bełchatów, może z tą "małą" różnicą, że zamiast Grzelczaka powinien wyjść inny napadzior ( nie liczę Dawida).
31 marca 2012, 17:24 / sobota
Zamiast Grzelczaka nie moze wyjsc inny napadzior poniewaz lepszego Lechia nie ma i tyle w temacie.
31 marca 2012, 17:36 / sobota
strzelił chłop to moze sie odblokuje zeszlo z niego cisnienie wiec z dupy była ta zmiana
31 marca 2012, 17:53 / sobota
Tym bardziej, że grał nawet jak nie strzelał.. więc skoro strzelił to Janas go na pewno nie zmieni..
31 marca 2012, 20:18 / sobota
My nie mamy żadnego napastnika. Jaka koszulka wejdzie nie ma żadnego znaczenia.
31 marca 2012, 20:22 / sobota
kosecki mógłby zagrać na szpicy tylko kto by wtedy na skrzydle wiatr robił?
bo lukjanovsa kaleki nie mam zamiaru oglądać
31 marca 2012, 21:22 / sobota
Nie ma sensu zmieniac zwycięskiego składu. To chyba na dzisiaj optymalne zestawienie. Nie dość, że zdobyliśmy 3 bramki to jeszcze w defensywie było dobrze. Jedziemy dalej i rozbijamy Zagłębie a ja wreszcie moge się wyrwać z Warszawy i będę na meczu:-)
1 kwietnia 2012, 17:59 / niedziela
Czy na mecz można kupić bilet przy stadionie bez karty kibica ??
1 kwietnia 2012, 18:01 / niedziela
Jeżeli mnie pamięć nie myli od rundy wiosennej karta kibica jest obowiązkowa. Więc najpierw karta a poźniej bilet.
1 kwietnia 2012, 18:01 / niedziela
Tak, jeśli idziesz pierwszy raz. Lepiej kupić na jakieś wyspie bo bez kolejki..
1 kwietnia 2012, 19:06 / niedziela
1 raz można kupić bilet przy stadionie w kasach, bez karty kibica. Na wyspach nie dostaniesz biletu. Wyrobienie karty zajmuje 3 minuty, więc tak czy siak lepiej zaopatrzyć się w kartę już na przyszłość. pozdro
1 kwietnia 2012, 20:47 / niedziela
oprócz dużej liczby tych zza Sopotu , Lubinki wspierac po drodze ma Zawisza , wiec szykuje sie pełen sektor gosci wiec doping od początku musi byc.

A mecz z tych o 6 pkt , trzeba walczyc i wygrac!
1 kwietnia 2012, 21:13 / niedziela
weź nie zaniżaj, nie spodziewałem się, nie wymyslaj że uzależniamy doping od . . .Zawiszy ? bezdomnyh ? od kogo ?

a tak przy okazji,
doping z młyna dużo ponad oczekiwania, brawo, bardzo dobrze,
doping z prostej adekwatny do temperatury wydarzeń boiskowych, a że od roku na boisku nie wydarzyło się absolutnie nic co by tą temperaturę mogło dźwignąć wyżej zera to . . . jest jak jest niestety, to doprawdy wielka sztuka zarżnąć taki dar od losu, ludzie zamiast emocji wynoszą do domu doła,

z podbeskidziem był mecz nie do przegrania, drużyna stanęła na wysokości ale wszystko wniwecz obrócili Janicki z Bąkiem,
boję się by przez takich nie-piłkarzy Janas nie zaordynował pilnowania tyłu za priorytet,
Lubinków trzeba na boisku zabić i tyle, już w pierwszych minutach, tyle by nie dać Janickopodobnym szansy trwonienia dorobku innych, wartość typa w ofensywie - zero, w defensywie minus pięć ( zabrze i podbeskidzie patrząc tylko trzy mecze wstecz)
1 kwietnia 2012, 21:15 / niedziela
dokładnie. wygrać trzeba. jedna zmiana w składzie będzie bo janicki nie zagra więc zapewne będzie deleu. ciężka sytuacja będzie z bramkarzami. z jednej strony pawłowski miał mieć 1 mecz przerwy ale z drugiej co? po wygranym meczu małkowski wyleci ze składu? ciekawe jak janas to rozwiąże
1 kwietnia 2012, 21:19 / niedziela
Tak na siebie kurwili a teraz usiądą na jednym sektorze, no proszę. Może jak będziemy śpiewać arka ta stara kurwa to Zawisza będzie śpiewać z nami.

Dopingiem musimy ponieść piłkarzy do wygranej, tak jak w Bełchatowie. Grzelczak pomału łapie formę, nasz murzynek który uważa siebie za wielką gwiazdę i myśli, że nie musi podziękować kibicom za doping też ostatnio gra nieźle, Madera w obronie wprowadza spokój, Pawłowski już może odpoczął. Będzie dobrze.
1 kwietnia 2012, 23:20 / niedziela
Pamiętajcie, że Janicki nie zagra:)
1 kwietnia 2012, 23:55 / niedziela
Na melodię przyśpiewki z Legii: "Powiedz Zetko między nami, czemu siedzisz z pedałami?" ;]

Co do meczu, nasze zwycięstwo wywindowałoby szanse na utrzymanie do niemalże pewnej sprawy. Ewentualna przegrana lub remis mocno skomplikują naszą sytuację w kontekście niezbyt szczęśliwego terminarza.
Ostatnio zaczęliśmy wreszcie zdobywać bramki(7 w ostatnich pięciu spotkaniach przy 9 w pozostałych 17), na zdobycz punktową co prawda nie przełożyło się to zbyt mocno ale daje nadzieję na przyszłość. Dodatkowo zespół zarzuć wreszcie nieskuteczną manierę prowadzenia gry, oddajemy pole przeciwnikowi i staramy się strzelać bramki nie po 124652 podaniach tylko po o wiele łatwiejszych do wykonania szybkich kontrach. Nasza czarna gwiazda wreszcie zaczęła grać, niech dogra ten sezon i spierdala za kilkaset tyś zł(ewentualnie za Koseckiego), no i zdecydowanym wzmocnieniem wydaje się być J. Kosecki. Liczę że po sezonie uda się go wyciągnąć z Legii za rozsądną kwotę. Niestety zabraknie w tym meczu Janickiego który wyśmienicie sobie poczynał jako skrajny obrońca.
2 kwietnia 2012, 09:08 / poniedziałek
Janicki teraz będzie wzmocnieniem jak nie zagra. Na 3 razy popełnia dwa błędy, jemu też przyda się odpoczynek.
2-1 dla Lechii
2 kwietnia 2012, 20:54 / poniedziałek
Dobrze ze nie zagra Janicki. Za niego pewnie zagra Deleu. Pozostalych zmian w obronie nie oczekuje choc Wilk bardziej mi pasuje na pomocnika niz na obronce, ale lewego obroncy innego nie mamy. Reszta skladu bez zmian w porownaniu do meczu z Belchatowem i licze na 3 punkty. Lubin przeplata mecz dobry slabym. Dzis pokonali Jage 2-1 po niezle grze. Wiec licze ze w Gdansku polegną.
2 kwietnia 2012, 23:43 / poniedziałek
Wiem, że im bliżej końca, tym trudniejsze mecze - no i kolejki cudów. Fryzjer wiecznie żywy. Ale nie ma co podpalac się, piłkarze i tak czują presję a tu trzeba mądrze zagrać. Bez hurra do przodu, bo skończy się tak jak z Podbeskidziem. Bądźmy chociaż mądrzy po szkodzie, jak nie da się wcześniej. Bełchatów tez grał według szablonu: mecz z Lechia = pewne 3 punkty. I przerżnął. Lubin uwierzy w siebie i w swą passę, tym szybciej da się wpuścić w sidła. Nie ułatwiajmy im roboty - szczególnie, gdy obrona jest dziurawa jak szwajcarski ser. Nie mamy dobrego startu, bo ich remis teraz lepiej urządza. Ale nerwy są złym doradcą. Stawka jest wysoka , lepiej jest wygrać co drugi mecz niż zremisować wszystkie, ale ...
3 kwietnia 2012, 09:39 / wtorek
Asas napisałeś: "Dobrze ze nie zagra Janicki. Za niego pewnie zagra Deleu"

Uważam, że w Bełchatowie Janicki był jednym z lepszych, sporo odbiorów, kilka odbiorów wręcz fenomenalnych, nieźle grał do przodu. Już nie raz pisałem, że powinien grać właśnie na prawej, na środku to na razie dla niego zbyt duża odpowiedzialność, no i grę głową powinien poprawić jeśli ma być dobrym środkowym.
A Deleu, wybacz jeśli go cenisz, ale ja mam nadzieję, że z końcem sezonu go w końcu pożegnamy.
3 kwietnia 2012, 10:25 / wtorek
Ubiegła kolejka rozkręciła na dobre "kolejkę cudów". Zagłębie swoją przewagę zrobiło więc w Gdańsku nie będzie walki na noże jak się spodziewałem. Więc spokojnie pozwolą nam wygrać po nudnym meczu walki w środku pola ;-)
3 kwietnia 2012, 10:57 / wtorek
Niczego nie odpuszczą i niczego nie pozwolą. Zwycięstwo trzeba będzie wydrzeć.
Zagłębie dobrze punktuje na wiosnę, ma na razie jakąś przewagę nad strefą spadkową, ale nie jest to przewaga bezpieczna biorąc pod uwagę, że najbliższe 5 meczów mają z drużynami, z których każda o coś walczy.

Niestety dla nich remis w Gdańsku to dobry wynik, a my musimy wygrać. Nie da się więc zagrać jak w Bełchatowie, tylko odwrotnie - trzeba będzie atakować i uważać na ich kontry.
3 kwietnia 2012, 11:12 / wtorek
No właśnie trochę się obawiam tego prowadzenia gry. Zresztą, mam nadzieję, że po prostu pójdą za ciosem. Skoro wygrali z nimi na wyjeździe, to wygrają i u siebie. Szczególnie, że są w lepszej formie niż wtedy.

Plan minimum to utrzymywać 3pkt przewagi nad ŁKSem. Jeśli będziemy mieli taki zapas w przedostatniej kolejce, to nie musimy się martwić o uprzejmości na linii Hajto-Świr. No chyba, że ŁKS wygra jakieś 18:0 ;).
3 kwietnia 2012, 15:54 / wtorek
moim zdaniem na szpicy powinień grać Traore który potrafi strzelić z niczego, Grzelczak albo na skrzydle albo cofnięty powinien wykorzystywać swoją szybkość, nie spodziewałem się, że chłopak ma takie przyspieszenie, może nie jest wirtuozem techniki ale po meczu z bełchatowem jego notowania u mnie poszły mocno do góry
3 kwietnia 2012, 15:59 / wtorek
z drugiej strony Traore dobrze asystuje więc może Kosa na szpicy?
3 kwietnia 2012, 16:56 / wtorek
Pawłowski - Deleu, Madera, Bąk, Wilk - Machaj, Bajic - Kosecki, Traore, Nowak - Grzelczak

4-2-3-1, ostatnio bardzo mi się podoba ta formacja, nie koniecznie w Lechii, ale ogólnie..

Szybkość Koseckiego, technika Traore, chciałoby się powiedzieć wykończenie Grzelczaka, ale z tym to jeszcze poczekajmy:)

A tak swoją drogą.. przyjeżdża Zagłębie, czyli idealna okazja na przełamanie dla Sernasa:))
3 kwietnia 2012, 17:00 / wtorek
Będzie ciezko ale muszą być 3 pkt
3 kwietnia 2012, 18:08 / wtorek
Najwyższy czas przerwać tą passe miedziowych .................. Tylko zwycięstwo :)
3 kwietnia 2012, 23:00 / wtorek
odnośnik
No to już wiemy kto sędziuje :
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin, godz. 16:00, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz).
Czemu kurwa od razu nie z wioski za Sopotem ?
3 kwietnia 2012, 23:04 / wtorek
Nie wiem dlaczego ale jestem dziwnie spokojny o ten mecz ;) Czekam niecierpliwie czy zawidnieje w internecie jako fix tak jak spotkanie z Bełchatowem i Łksu z Podbeskidziem.
4 kwietnia 2012, 00:51 / środa
Jak dla mnie wygrana w tym meczu to w 95 % pewne utrzymanie. To co mnie niepokoi to to zeby ostatnia kolejka nie bylo walka o zycie bo jak wiadomo LKS moze dostac komplet punktow gratis.
4 kwietnia 2012, 08:24 / środa
To będzie dobry mecz. Zagłębie się obudziło w tej rundzie, Lechia wstała z kolan dopiero w Bełchatowie. Goście przyjadą po remis, a nasi będą atakować. Oby uważali na kontry. Jednak to nie może być tak, że wygramy parę meczów do końca i Janasowi oraz zarządowi te wygrane przysłonią minusy. Trzeba zacząć od tego, że w bramce nie będzie już Pawłowskiego. Należy dać jeszcze szansę Małkowskiemu albo Buchalikowi i sprawdzić czy są w stanie bronić na poziomie ekstraklasy ( Małkowski raczej na pewno). W obronie - Deleu to jeden z lepszych pilkarzy w Lechii w tym sezonie. Niemiłosiernie krytykowany i słusznie za grę w rundzie jesiennej, nareszcie nie popełnia błędów i potrafi się włączyć do gry ofensywnej. Powinien zostać. Bąk powinien się uspokoić i spokojnie kierować defensywą. Do niego dać Maderę, a Vućko niech powalczy. Janicki - out. Co z tego że młody i gra w młodzieżowej reprezentacji - chłop jest bez wyrazu i charyzmy, a do tego mało zwrotny i słaby technicznie. Taki Kokoszka. Na lewej Wilk, ewentualnie kogoś dokupić. Może Dudu z Widzewa?
Pomoc na razie pominę. Atak. Atak i atak. Nie mamy środkowego napastnika. Obudził się Grzelczak? A co to za napastnik co strzela trzy bramki na sezon? Poza tym ledwo trafił w spotkaniu z Bełchatowem, a jego koordynację i technikę lepiej pominę...
4 kwietnia 2012, 09:13 / środa
co do sędziego to Daniel Stefański, Bydgoszcz) w Ekstraklasie do tej pory:
w sezonie 2009/2010 prowadził 2 mecze z udziałem Lechii i oba zakończyły się remisami czyli Lechia - Polonia Warszawa 1:1 i Polonia Bytom - Lechia 0:0
teraz liczy się dla nas tylko zwycięstwo jeśli chcemy się utrzymać ;)
4 kwietnia 2012, 09:21 / środa
co do sędziego to Daniel Stefański, Bydgoszcz) w Ekstraklasie do tej pory:
prowadził 2 mecze z udziałem Lechii w sezonie 2009/2010 i oba zakończyły się remisami tj. Lechia - Polonia Warszawa 1:1 i Polonia Bytom - Lechia 0:0
teraz liczy się dla nas tylko zwycięstwo jeśli chcemy się utrzymać ;)
4 kwietnia 2012, 09:35 / środa
Przepraszam, czy mógłbyś powtórzyć?
4 kwietnia 2012, 11:46 / środa
może zrobimy coś takiego dla Naszych zawodników :)

odnośnik
4 kwietnia 2012, 13:58 / środa
Już byś sobie to darował... w 2 ostatnich meczach strzelili tyle bramek co przez połowę rundy jesiennej...
4 kwietnia 2012, 16:14 / środa
Po za tym już ten filmik jest w kilku wątkach na tym forum ;)
5 kwietnia 2012, 14:24 / czwartek
Typ na remis 0:0 - wynik wielkanocny
5 kwietnia 2012, 21:53 / czwartek
No to gramy po ziemi. odnośnik
6 kwietnia 2012, 09:55 / piątek
Wysyłał ktoś wczoraj emalia na bilety@lechia.pl z przekazaniem biletu. Wysłałem ale nie dostałem potwierdzenia teraz jak mam wiedzieć czy został przekazany czy nie? NIe ma go nawet w spamie. żenada
6 kwietnia 2012, 10:08 / piątek
tego meila nie trzeba było wysłać do 05.04? ja normalnie dostałem potwierdzenie.
6 kwietnia 2012, 10:17 / piątek
Ja dałem bilet koledze, i do tej pory nie dostałem tego potwierdzenia ale kumpel ma ten bilet na karcie. Wystarczy, żeby sie zalogował na swoje konto na kupbilet.lechia.pl/ i odrazu widac, czy jest czy nie.
6 kwietnia 2012, 10:23 / piątek
No właśnie ja wysłałem wczoraj czyli był 5. Więc promocja jeszcze była na karcie nic nie ma. Wysłałem maila żeby oni się ustosunkowali i też cisza... jaja sobie z ludzi robią
6 kwietnia 2012, 10:42 / piątek
Siema wszystkim,osoba która pierwszy raz idzie na mecz Lechii na nowym stadionie nie musi posiadac karty kibica,pytanie moje jest takie czy musi jechac osobiscie ta osoba po bilet? czy wystarczy jego pesel,imie i nazwisko a ktos dla niego może kupic? Tylko Zwycięstwo Lechijko Tylko zwyycięstwo!!pozdro
6 kwietnia 2012, 11:16 / piątek
jak pierwszy raz nie potrzebuje karty kibica, wystarczy miec pesel tej osoby i powinno byc ok
pozdro
6 kwietnia 2012, 12:19 / piątek
Jordanik, wczoraj byłem po bilety dla rodziny i odszedłem z kwitkiem. Jeżeli kogoś nie ma w bazie danych to potrzebny jest dokument tożsamości więc Pani w okienku poprosiła, żeby po bilety przyjść w poniedziałek przed meczem.
6 kwietnia 2012, 12:20 / piątek
Jordanik

Wystarczy, że dane tej osoby zostaną podane przez osobę kupującą bilety. Nie musi ona osobiście kupować dla siebie biletu.

Do zobaczenia na meczu.
6 kwietnia 2012, 20:53 / piątek
Żeby tak każdy czarny przykładał się do nauki Naszego jezyka jak Deleu..
odnośnik

Kaleczy, bo kaleczy, ale skąd chłop pochodzi.

A na Pietrowskiego to Ja już patrzeć nie mogę.. A pewnie będzie w 18 skoro nie ma Janickiego;/
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.441