Gdańsk: wtorek, 7 kwietnia 2020
FORUM
Podstrony:

Zapisy na pociąg specjalny do Poznania (15.04. 14:30)

strona 2/2

13 kwietnia 2012, 16:46 / piątek
Lechista89 - dzięki za rozwianie moich wątpliwości :)
13 kwietnia 2012, 17:11 / piątek
Jak byłam na dworcu pani nie powiadomiła mnie o opcji biletu plus więc kupiłam normalny bilet z Gdańska do Poznania z przesiadką w Bydgoszczy za 34zł. Założyłam że nie zdążymy na ten pociąg o 16.47 tylko na ten o 20.03 i kupiłam bilet normalny za56. Mam nadzieję że to wystarczy:)
13 kwietnia 2012, 18:25 / piątek
Jeśli ktoś ma zniżkę studencką/uczniowską, to ten bilet podróżnika niezbyt mu się opłaca. Lepiej kupić osobne bilety na te 2 pociągi, wyjdzie taniej. :)
13 kwietnia 2012, 18:51 / piątek
Najtaniej to w ogóle biletów nie kupować:)
13 kwietnia 2012, 19:03 / piątek
Jak ktoś ma ulgę uczniowska to za bilety w obie strony zapłaci niecałe 57 zł
13 kwietnia 2012, 20:36 / piątek
Ja na uldze uczniowskiej wydałem około 48 zł podajże.
13 kwietnia 2012, 20:47 / piątek
Jak ktoś ma ulgę sponsorską PKP to wyjazd gratis plus ewentualne przygody w cenie.

Do czasu niedojazdu, do Wronek w 3 lidze PKP stale sponsorowało przejazdy.
Potem niestety jednostronnie zerwali umowę i nie było już tak dobrze, choć w 2 lidze jeszcze się zdarzało.

Fajnie, że PKP znowu stoi frontem do Klientów i oferuje promocyjne usługi.
13 kwietnia 2012, 21:08 / piątek
oczywiście to był żart bilety należy kupować. oprócz weekendowego jest dużo ulg: kolejowa, nauczycielska, kombatancka, studencka, uczniowska jak komuś wyjdzie taniej to oczywiście brać taniej. Ważne żeby do Poznania tym osobowym/osobowymi dojechać, a reszta... wyjazdy nietypowe długo się pamięta, a takie jeżdżenie, że wsadzasz dupę w autokar i jedziesz sobie jak na wycieczkę, a nie na mecz.

2 z ostatnich 4 wyjazdów do Chorzowa rejsówkami trwały po 36 godzin.
Był kiedyś taki wyjazd do Kościana, czyli kawałek za Poznań który trwał chyba dobę.

Tylko niech świerzaki się nie wystraszą, że rejsówka a nie specjal i mają jechać do tego Poznania. Zobaczą co to prawdziwy wyjazd. A powrót zapewne tuż po północy, a więc niewiele później niż by był specjalem.
13 kwietnia 2012, 21:10 / piątek
Greenfans bilet powrotny kupowałeś na 20:03, czy na 16:57?
13 kwietnia 2012, 21:17 / piątek
20:03
13 kwietnia 2012, 21:21 / piątek
Sry, że post pod postem. Za bilet powrotny i bilet z Gdańska zapłaciłem tyle samo
13 kwietnia 2012, 21:29 / piątek
jeżeli ktoś kupi 2 odrębne bilety to ich ceny będą inne o kilkanaście złotych,
bo do Poznania jedziemy Regio czyli osobowymi, a np. ten 20:03 to TLK
13 kwietnia 2012, 21:34 / piątek
Czyli wychodzi na to, że babka sprzedała mi bilet na 16:57. Też pojebane, na bilecie nie pisze godziny ani nic tylko klasa jest podana. Cóż jutro trzeba pójść i się dowiedzieć i wymienię najwyżej bilet.
13 kwietnia 2012, 21:55 / piątek
Po wpisach widzę ze dla niektórych będzie to pierwszy prawdziwy wyjazd :)
Dla chcących bardzo ;)kupujcie bilety 34zł w pierwszą stronę o resztę się nie martwić.
13 kwietnia 2012, 22:18 / piątek
Dżihad ma rację. Z powrotem można zawsze kupić bilet u konduktora, który nie ma nic do gadania i musi go sprzedać. Wystawienie biletu przez konduktora w pociągu kosztuje 10 PLN, ale może wystawić kilka biletów na jednym blankiecie i wtedy ta dycha podzieli się na kilka osób.
14 kwietnia 2012, 01:33 / sobota
Jeśli nie wiadomo, którym pociągiem się będzie wracało to nie warto kupować jeszcze biletu na powrót... A jeśli policja cały czas będzie wszystkich trzymała w kordonie i nie pozwoli nikomu kupić biletu (jak to kiedyś czasem miało miejsce) to jedyną opcją jest skorzystanie ze zniżki kibicowskiej.
14 kwietnia 2012, 10:50 / sobota
Też sądzę, że nie ma sensu kupować biletu na powrót. Wydaje mi się, że nie jest wykluczony nasz powrót już tym pociągiem o 16-57. Może być tak, że policja będzie wolała opóźnić ten pociąg nawet o godzinę niż potem nas niańczyć przez ponad 3h po meczu aż do odjazdu
pociągu o 20.
14 kwietnia 2012, 16:37 / sobota
Ja kupuje bilet w pierwszą stronę , a w drugą sie zobaczy
14 kwietnia 2012, 17:49 / sobota
A gdzie te czasy kiedy na Zabiance wsiadalo sie bez grosza przy duszy, a na Glownym bylo sie krolem zycia? :).

A tak do tematu to co do tego co napisal chyba Duce to dla wiekszosci bedzie to pierwszy "prawdziwy" wyjazd. A pasy beda? :D
14 kwietnia 2012, 17:53 / sobota
zaspiewajcie bracia po szalu tym pyrom na melodie naszego W Wolnym Miescie w koncu oni swa piesn zgapili jak cholera...W GRODZIE PRZEMYSŁAWA GDZIE KOZIOŁKI JEBIĄ SIE...MACIE SWĄ DRUŻYNE CO AMIKĄ KAZDY ZWIE...LECHU ŁACHU ŁACHU,POJEBANYCH FANOW MASZ...LECHU ŁACHU ŁACHU TY DZIS LECHII DUPY DASZ...
14 kwietnia 2012, 21:18 / sobota
Ja tam bym pogardził poznańskim dupskiem, fu fu
14 kwietnia 2012, 23:06 / sobota
Kilka lat temu byłem w Poznaniu na rezerwach lecha.
Był to jeden z lepszych wyjazdów gdy miałem jakieś 5 zł w kieszeni ;)
Wiadomo jak to za małolata trzeba było kręcić tu i tam.
Ale wtedy się udało pociąg i bilet na mecz były sponsorowane,choć na pewno znalazły się osoby które kupowały bilety.Nie ma co porównywać jutrzejszego wyjazdu do tamtego ale tak czasem miło po wspominać czasy gdy na każdym wypadzie jechały te same praktycznie osoby to były czasy ;)
14 kwietnia 2012, 23:10 / sobota
15 kwietnia 2012, 00:58 / niedziela
mimo zapisu na wyjazd do poznania bardzo przepraszam tych którzy jadą dopingować LECHIĘ,ale ze względów rodzinnych nie bedę tam gdzie wy.Z BIAŁO-ZIELONYMI POZDROWIENIAMI!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.447