Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Amica Poznań - Lechia Gdańsk, 15.04, g. 14:30

strona 3/4

15 kwietnia 2012, 16:30 / niedziela
Który to już mecz gdzie tracimy pkt w końcówce?? Pawłowski ja nie wiem czy On ma tak wszystko w dupie, czy co, następny kurwa strzał i nawet nie podjął próby interwencji, dlatego uważam, że zawodników którzy odchodzą nie powinno się nimi grać. A Wilk szkoda gadać i dzięki tej piętce w następnym sezonie będzie grać w pucharach.

pozdrowienia
15 kwietnia 2012, 16:31 / niedziela
Tez tak mysle, dlatego spadek mam nadzieje uzdrowi ta druzyne i beda grali zawodnicy ktorym naprawde zalezy na dobru zespołu.
15 kwietnia 2012, 16:32 / niedziela
Kurwa mać wilk to jest pojeb. Cała drużyna to banda nieodpowiedzialnych lubi bo piłkarzami ich nazwać nie można.
15 kwietnia 2012, 16:32 / niedziela
Wilk piękna asysta - jak na treningu... no cóż zdarza się....
:)
15 kwietnia 2012, 16:34 / niedziela
Traore, Bajić, Dawidowski oraz gwiazdeczka Pawłowski do wy.....olenia. Luka,Nowak - jak się nie chce to won. Myślałem że Janas to poukłada ale sie myliłem. Nasze wkłady do koszulek grają ogólną padakę. Nic tylko wierzyć że UTRZYMAMY EKSTRAKLASĘ.
15 kwietnia 2012, 16:34 / niedziela
jak gramy każdy widzi.... trzeba się jedynie zastanowić jak wywalić Kuchara z Lechii i skąd wziąść kasę w 1 lidze ....
Aż szkoda oglądać taką grę w wykonaniu takich "piłkarzy" a najgorsze że grają z herbem Lechii na piersi...
15 kwietnia 2012, 16:34 / niedziela
kurwa dla mnie ten Wilk wybija się ponad wszystkich tym swoim nieudacznictwem i butnym podejściem

na piechotę powinien wracać w plecaku z kamieniami!
15 kwietnia 2012, 16:34 / niedziela
na trzeźwo nie da się tego wszystkiego oglądać :/
mecz padaczka w wykonaniu naszych "piłkarzy"
"doskonała" asysta barana - wilka - widać cały czas rozumie się z kuchenkami..
I liga już otwiera dla nas swoje drzwi ;(

Kuchar wypierdalaj!
15 kwietnia 2012, 16:35 / niedziela
Bez wychowanków, młodych chłopaków którzy będą identyfikować się z Lechią nic nie zdziałamy. I tak:
Pawłowski - już w Udinese
Traore- w 1 lidze nie będzie grał, ktoś go wykupi
Iwans- przejdzie do Lecha za darmo
Kosa - wraca do Legii
Wilk - do Poznania
reszta i tak prezentuje poziom max pierwszoligowy
15 kwietnia 2012, 16:38 / niedziela
Do tych piłkarzy miło by było jak by dołączyli Dawidowski,Nowak,Surma,Bajic
15 kwietnia 2012, 16:39 / niedziela
ja bym chciał żeby już dzisiaj został w Poznaniu bohater bramki Możdżenia
15 kwietnia 2012, 16:45 / niedziela
Praktycznie Ci sami zawodnicy sezon wczesniej walczyli o puchary...teraz Ci sami walcza o utrzymanie...spadek nic tu nie pomoze jak co niektorzy pisza...przed nami kolejki cudow...nastroje mogly byc inne gdyby czarny podyktowal karniacza na czarnym...mamy pecha w tej rundzie co nie zmienia faktu, ze gramy padake. Jeszcze 12 pkt do zgarniecia, konkurencja nie gra wcale lepiej, pytanie kto zacznie robic waly ten sie utrzyma :D
15 kwietnia 2012, 16:47 / niedziela
A oni dalej grają bez herbów. Tak działa profesjonalny klub.
15 kwietnia 2012, 16:58 / niedziela
Szkoda klawiatury na te nieudaczne wkłady które nie mają za grosz ambicji ! Nawet kurwa biegać im się nie chce, że o walce nie wspomnę. Oni nie potrafią piłki przyjąć by nie odskoczyła im na 10 metrów.
ROZGONIĆ W PIZDU TĄ ZGRAJĘ NIEUDACZNIKÓW !
15 kwietnia 2012, 17:15 / niedziela
Piosenka dla Was:
odnośnik
15 kwietnia 2012, 18:52 / niedziela
TO JEST PIOSENKA DLA TYCH PAPUDRAKOW
odnośnik
15 kwietnia 2012, 19:00 / niedziela
Dzis zrobiono kolejny krok aby spasc z extraklasy, nie ma sensu juz rozprawiac nad meczem, bo kazdy widział ze to totalna padaka a ustawianie autobusu w bramce nie zawsze zda egzamin. Piłkarzyki nie przedstawiły zadnych argumentów aby zdobyc jakies punkty.
Jesli nie wygramy ze Śląskiem to spadamy i tyle.

TYLKO LECHIA!
15 kwietnia 2012, 19:04 / niedziela
wow!
15 kwietnia 2012, 19:15 / niedziela
A ja mam pytanie troche z innej beczki. Dlaczego Wilk co mecz gra bez herbu na koszulce!?
15 kwietnia 2012, 19:20 / niedziela
Bo to pyra i nie zasługuje na ten szlachetny herb
15 kwietnia 2012, 19:29 / niedziela
A na mecz ze Slaskiem bilety o 10 zl drozsze. Powinni sie popukac w czaszke i obnizyc o dyszke to moze ktos - poza karnetowcami chcialby przyjsc :/ Najlepiej zrobic tikety za stowke i dalej sie zadluzac. Marketingowcy kurfffa.... Sorry za ten off top ale juz mnie to wszystko wq...a :(
15 kwietnia 2012, 19:33 / niedziela
mam wrażenie, że działa dziś cenzura. Dwie godziny po meczu i tylko kilka wpisów ???
Dajcie spokój !!!
15 kwietnia 2012, 19:38 / niedziela
pier... przedawczyk ! ! !
15 kwietnia 2012, 19:41 / niedziela
dowiadywał się u swego prezia , czy moze grać przeciw Lechowi. Dostał odpowiedź: nie tylko możesz ale musisz grać i swoje zrobić. K... leszcz zakrapiany !
15 kwietnia 2012, 19:43 / niedziela
Jaka cenzura? Wszyscy maja dosc - ja tez - sp....adam. Moze sie kur.. na bierki przerzuce :/
15 kwietnia 2012, 19:47 / niedziela
jakbyś obserwował to byś wiedział. np. temat o wilku. Idź na bierki są wolniejsze.
15 kwietnia 2012, 19:59 / niedziela
Musze zgodzić się z tym co powiedzieli w lidze+ ekstra o Lechii. Tylko Traore gra poziom ekstraklasowy i nikt inny nie potrafi sie do niego dostosować. Hajrapetian i Bajic w środku to nieporozumienie, wogole sam Bajic z tym co prezentuje to nieporozumienie. Z całym szacunkiem do Wilka za jego gre w obronię w poprzednich meczach ale dzisiaj to zaliczył piękną asystę z premedytacją bo w końcu w przyszłym sezonie gra w europejskich pucharach...
15 kwietnia 2012, 19:59 / niedziela
Nie chcę być złośliwy i mówić "a nie mówiłem". Na wiosnę w ubiegłym roku napisałem, że konieczna jest przebudowa. Zawodnicy osiągnęli apogeum i nic więcej z nich się nie wyciśnie.Kafarski był uparty a może musiał pozostawił niezmieniony skład i ...przejechał się. Krótki epizod z Ulatowskim od razu skreślałem a co do Janasa też miałem wątpliwości. On już powinien dać sobie spokój z trenowaniem drużyn na poziomie ekstraklasy. Jest stary i nic nowego nie wniesie. Epoka , w której grał ma tyle wspólnego z dzisiejszą piłka co Syrenka z dzisiaj produkowanymi samochodami. Niby jeździła tak samo ale ...jednak nie tak samo.Kto się utrzyma?Pewnie ŁKS kosztem Lechii.Przy 0:3 w Krakowie to ŁKS strzelił 2 bramki i napędził w końcówce stracha kibicom i piłkarzom Wisły.Zawodnicy ŁKS biegali,walczyli i strzelali ....a Lechia w Poznaniu...nie stworzyła ani jednej sytuacji do strzelenia gola.O grze defensywy nie wypowiadam się nie ma o kim. Obrona nie istnieje za Janasa (podobnie jak za Zielińskiego - pamiętacie rzuty wolne i rożne przeciwko Lechii na T-29). Czy kryją strefą, czy indywidualnie nie wiem, po prostu defensywy nie ma a trener (Janas i Zieliński) byli obrońcami reprezentacji Polski tylko epokę temu. To co robi Bąk i, Janicki i Wilk to woła o pomstę do nieba. Wilka mają podobno wykupić z Lecha za 400 tys. euro. Świetny pomysł tak jak kupno Poźniaka ( posadzić obu na ławie i będzie siedziało prawie 2 mln zł). A mówią, że nie ma kasy na transfery. W niedzielę idę na mecz ze Śląskiem , może ogramy przyjaciół.Czy już się modlić? Nie oni muszą zap....ć a my im pomóżmy. Może nie wszystko stracone.
15 kwietnia 2012, 20:08 / niedziela
Oni nie muszą zapierdalać tylko mogą, a że im się nie chce. W dupie mają i nas i klub i temu jest jak jest.
15 kwietnia 2012, 20:12 / niedziela
relacja po meczu: odnośnik
15 kwietnia 2012, 20:19 / niedziela
I po chuj nam relacje z krainy kwitnącej bulwy ? Zabłysnąłeś nie ma co. przy rejestracji pewnie nie przeczytałeś, więc teraz masz okazję :

Jeżeli nie jesteś kibicem Lechii Gdańsk, ani żadnej drużyny z nią zaprzyjaźnionej i chcesz na łamach tego forum pokazać niechęć do naszego klubu, to nie rób tego. Bez względu na to, co chciałbyś tu napisać, i tak wiemy, że liczysz się z naszą Lechią i jej kibicami, a my zawsze znamy swoją wartość.

A teraz zabieraj swoje kartofle i wypad stąd.
15 kwietnia 2012, 20:19 / niedziela
Podziwiam optymizm niektórych. Realnie rzecz biorąc 3/4 mecze gramy z druzynami, które chcą zdobyc mistrza. Realnie rzecz biorąc jesteśmy największymi leszczami do bicia (no Cracovia przed nami). ŁKS chociaż grał średni mecz to w końcówce WALCZYŁ, próbował i potrafił zdominować koncertowo grającą Wisłe. Natomiast nasi stoją. 1-0 ? chuj nie biegne. 1-1 ? zajebiście ale chuj nie biegne. 2-1 ? już po ptakach nie biegne. Dwa punkty to jest chuj a nie przewaga jeżeli wiemy z kim w ostatniej kolejce gra ŁKS i z kim gramy my. Jeden mecz i jesteśmy w strefie spadkowej. Nie jestem w stanie pojąć jak ktoś taki jak Wilk może grać przeciwko swojemu klubowi do którego na sto procent wróci ? Czy nasz sztab i prezesi to totalne pokurwieńce ? Przecież Wilk mógł tą piłke puścić wybić w każda inną stronę ale podać prosto pod nogi przeciwnika ? Jak dla mnie w czymś takim nie ma przypadku a jeżeli nie chcemy prowokować takich sytaucji to nie powinien grać i koniec.
Nasza gra to jest jedna wielka padaka i odnosze wrazenie ze zwolnienie Kafarskiego to byl najwiekszy blad. Tylko on wiedzial po co i kogo sciaga. Mial jakas wizje moglismy dac mu ja dokonczyc i wtedy sie pozegnac. Tymczasem Ulatowski i Janas to jeszcze wieksze zlo. Madry polak po szkodzie...
15 kwietnia 2012, 20:32 / niedziela
Zwolnienie Kafara to był błąd ? Proszę Cię. Przecież my już rok temu na wiosnę chuja graliśmy z tego wspaniałego trenera. To on rozpierdolił zespół który tworzył jakiś kolektyw, a zostawił zgraję nieudaczników która nawet razem nie potrafi się cieszyć z wygranej. Oni nie są zespołem i to jest w tym wszystkim największą bolączką. Kiedy ostatni raz stanęli w kółku przed meczem razem ? Wiem chuja to daje, ale pokazuje że tworzymy kolektyw a nie zbieraninę z przypadku.
15 kwietnia 2012, 20:34 / niedziela
I co zmiana trenera cokolwiek zmieniła ?
15 kwietnia 2012, 20:38 / niedziela
Nie zmieniła bo nie mamy trenera. Tu potrzeba faceta z jajami a nie miękkie faje.
Tu trzeba faceta który weźmie te rozkapryszone wkłady za mordy a nie myśliwego.
15 kwietnia 2012, 20:39 / niedziela
W tak krótkim czasie nie da się nic zmienić mając aż tak rozpierdolony zespół. Działania Kafara + nieudolne pseudo działania zarządu czyli brak wzmocnień i mamy efekty.

Niestety wstyd mi za tych grajków co dziś grali w Poznaniu i żal mi chłopaków, którzy pojechali za Lechią i w zamian zostali uraczeni takim "spektaklem".

Jednak Lechia to my i nie poddajemy się do końca.
15 kwietnia 2012, 20:56 / niedziela
Moim zdaniem się da. Skoro piłkarzom nie leży trener to po samej zmianie już powinna być poprawa. Chyba, że te wkłady nie są facetami i jeden drugiemu przeszkadza. Moim zdaniem to nie atmosfera się zjebała tylko ściąganie szrotu. Kafarski miał się szkolić za granicą, miał szukać piłkarzy, miał ich trenować i wszystko za jedną pensję. Nie na tym rzecz polega. Mamy po prostu chujowych piłkarzy i tutaj nawet Mourinho nie pomoże. Najprościej zwalić na atmosfere. Nie bronie Kafarskiego bo rzeczywiście dał dupy ale z takim zarządem nikt by sobie nie poradził.
15 kwietnia 2012, 21:00 / niedziela
Traore poziom ekstraklasaowy !? Gra Traore co mecz , kiwka strata kiwka strata , kiwka strata , kiwka udana 2 sekundy pozniej strata , naprawde tego nie widzicie ? zobaczie kto stracił piłke przy 1-szej bramce dla lecha . on gra tylko dla siebie i pod siebie , czemu nie dal wilkowi strzelac wolnego ? nawet sie nie zastanowił tylko wyjebał w kosmos jak zawsze .
15 kwietnia 2012, 21:09 / niedziela
No tak, ale Traore nie wygra nam meczu SAM. Z klepki gra się z tego co wiem przynajmniej w dwie osoby.. skoro jemu nikt nie pomaga to nie do końca jego wina, że gra słabo.. a tak zostanie w meczu podwojony lub potrojony i nie ma szans - traci piłkę.
15 kwietnia 2012, 21:11 / niedziela
hime
Sam sobie odpowiedziałeś co teraz mamy - bo to na pewno nie jest zespół.
Tak samo z trenerem. Nie było i nie ma, ot co.
15 kwietnia 2012, 21:17 / niedziela
Ostatni dobry trener przy T29 to Kubicki. Nie wiem ile mu tam na Syberii płaca za drugiego, ale gdyby to kibice decydowali o treneiro to pewnie nikomu nie byłoby żal kasy, by tu wrócił i powiedział po męsku piłkarzom, że tu się zapie*dala.
Rzeczywiście dzisiaj była padaka jakich mało. Obrona nie wiedziała chyba kto gdzie gra, pomoc nie istniała, atak bez pomocy drugiej linii gówno mógł zrobić.
Pawłowski przy pierwszej interwencji po strzale Rudnieva- cud, miód, malina, ale potem znów wyszła zbytnia pewność siebie i ogólnie kiepsko.
Potencjał piłkarski w Lechii jest tylko im się nie chce.
Zakładam trzy warianty
- pierwszy; wiedzą, że Lechia spada i mają już na ten klub wyjebane,
- drugi; wiedzą, że jakimś cudem (czytaj przekrętem) zostajemy i mają wyjebane,
- trzeci; nic jeszcze nie wiadomo, ale na to co będzie też mają wyjebane.
Bez względu który jest prawdziwy to warto im uświadomić, że Lechia to nie oni i zmusić ich wszelkimi metodami do wysiłku w ostatnich meczach, a potem niech wypierd**ają z Gdańska. Jak się nie ma szacunku dla kibica, który płaci za oglądanie amatorszczyzny to miejsca w Gdańsku dla takich palantów nie ma i nie będzie.
15 kwietnia 2012, 21:29 / niedziela
O i to jest właśnie to. Mają wyjebane jak i wszyscy którzy w klubie siedzą na stołkach. Czyli wszyscy - prócz kibiców oczywiście.
15 kwietnia 2012, 21:37 / niedziela
No maja skoro klub postawił przed takimi pilkarzami nierealny cel i już teraz wiedzą, że większość premii idzie na zmarnowanie.
15 kwietnia 2012, 21:43 / niedziela
A to co oni 5 lat mają czy jaki chuj. Jęzory im poobcinali czy jak. Podpisują jak Lato nie czytając ?
15 kwietnia 2012, 21:48 / niedziela
Nawet bramki nie potrafili strzelic w tym meczu, jestesmy najgorszym zespolem i jak spadniemy to nie bedzie mnie to dziwic z taka gra, pozostaje nam patrzenie tylko na sracowie i lks bo nie widze zebysmy zdobyli jeszcze jakies punkty. 90% skladu do wyrzucenia czas na zmiany!!!
15 kwietnia 2012, 21:51 / niedziela
Sadzac po Buvalu to raczej podpisuja jak leci

Nie zapominajmy Panowie, że Wilk ładnie wyłożył piłkę na strzał
15 kwietnia 2012, 21:52 / niedziela
Jakub Wilk i Ivans Lukjanovs zagrali w Poznaniu w koszulkach bez herbu na piersi. Magazynier Lechii przed niedzielnym meczem uznał, że kilka koszulek wymaga wymiany. Mimo że zlecił ich przygotowanie firmie współpracującej z klubem, nie sprawdził dokładnie, czy wszystko jest w porządku. - Przez 30 lat pracy w klubie nie pamiętam takiej sytuacji i wiem, że mogą mnie spotkać konsekwencje. Przepraszam kibiców, bo wiem, jakie to ważne dla nich. To przeoczenie, które nie miało prawa się zdarzyć - podkreśla Marek Janowski, magazynier Lechii.

Dobre sobie. Tylko, że to nie był pierwszy mecz bez herbów na koszulkach.
15 kwietnia 2012, 21:56 / niedziela
Ja pierdolę. WRESZCIE ZAUWAŻYLI !
Przecież już na spotkaniu mówiłem że czego my oczekujemy jak podstawowej rzeczy nie potrafią dopilnować.
15 kwietnia 2012, 22:18 / niedziela
Ja Pana Marka darze wielkim szacunkiem. Przyznal sie, ze popelnil blad, chwala mu za to, bo kto inny by pierdolil, ze to nie jego wina. Mozna powiedziec, ze Lechia jest jego drugim domem i napewno boli go ta sytuacja.
15 kwietnia 2012, 22:22 / niedziela
ULG Nasi piłkarze WIELOKROTNIE grali już bez herbów w tym sezonie, padło nawet pytanie o tą sprawę na spotkaniu z zarządem.

Co do dzisiejszego śmiesznego oświadczenia, jest ono zapewne skutkiem czytania przez kogoś forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026