Gdańsk: piątek, 21 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Amica Poznań - Lechia Gdańsk, 15.04, g. 14:30

strona 4/4

15 kwietnia 2012, 22:31 / niedziela
kiedyś CHWM wpadała do szatni i robiła porządek a teraz???
15 kwietnia 2012, 22:43 / niedziela
A teraz do szatni wpada CHWDP - gdzie P to Paweł Janas
16 kwietnia 2012, 01:30 / poniedziałek
Nie zwolnienie Kafara było błędem, tylko trzymanie go po spierdolonym kolejnym sezonie było błędem. Jak żeśmy tutaj pisali w kilkanaście osób że należy go jak najszybciej wypierdolić to powstało całe larum oburzonych. Że jak? Jego? Naszego zbawce z pierwszego sezonu?

@TradycjaiWiara
"Zakładam trzy warianty
- pierwszy; wiedzą, że Lechia spada i mają już na ten klub wyjebane,
- drugi; wiedzą, że jakimś cudem (czytaj przekrętem) zostajemy i mają wyjebane,
- trzeci; nic jeszcze nie wiadomo, ale na to co będzie też mają wyjebane."

Punkt trzeci jest prawdziwy, większość grajków po wygaśnięciu kontraktów nie zamierza zostawać w Gdańsku i w sumie jak czasem słucham o tym co się dzieje we władzach klubu i o tym jak działała szatnia to niewiele się im dziwię(Moje pytanie do jednego z graczy którym kończy się kontrakt czy zostaje "Ja bym nawet został ale z tymi durniami nie da się pracować". Spadek części byłby nawet na rękę więc mają wyjebane kontrakty podpisane, więc sianko będzie tak czy inaczej. Jeśli nie to sobie odejdą do tego czy innego klubu.
16 kwietnia 2012, 02:57 / poniedziałek
Traore w meczu słabiutki, a co do zachowania poza boiskiem to wypad z Lechii. Nie spadniemy ; ))
16 kwietnia 2012, 02:59 / poniedziałek
Zwolnienie go wtedy byłoby najlepszym rozwiązaniem z mozliwych. Malo tego uwazam ze powinien wtedy zostac asystentem a trenerem ktos z jajami typu Kubicki co pomiatal nim jak szmata. Bo co by nie mowic to w Polsce zdolnych trenerow jest moze z 2-3 a troche siana wtopilismy na szkoleniach Kafara.
16 kwietnia 2012, 06:37 / poniedziałek
Wilk grał padlinę odkąd został do nas wypożyczony. Teraz po asyście z 87 nie zasługuje on by go kopnąć w wiadome miejsce. Żal mnie bierze że wszystkie drużyny ekstraklasy grają do końca i to podkreślę WSZYSTKIE. Cracovia także bo pamiętamy kiedy nam strzeliła gola. Jedyny mecz gdzie nasze wkłady się wykazały odrobiną ambicji to był mecz z Górnikiem we wrześniu a tak padlina przez duże P wstydzę się piłkarzy ale Lechię trzeba kochać zawsze. Czy wygrywasz czy nie....

AVE LECHIA
16 kwietnia 2012, 08:30 / poniedziałek
co chcesz od wilka zagral dobry mecz. celem jest gra w pucharach i dodal cegielke do tego planu. pracowal caly mecz by nie przegrac i udalo sie . mial troche nerwowki gdy lech strzelil sobie bramke ale tak klasowy zawodnik potrafil cos zrobic i strzelil brame. wilk zrobil swoje i pokazal swoja radosc w wywiadzie pomeczowym dla canalu+ .cracovia zalatwila z Podbeskidziem tylko Lechia nic nie moze zalatwic
16 kwietnia 2012, 09:38 / poniedziałek
Dno to jeszcze nic w porównaniu z naszymi piłkarzami ciężko to opisac.
A co do meczu traore miał jedna taka sytuacje gdzie wykiwał bodajże 3 i buric wpadł mu po piłke.
Wyjazd zajebisty!!!
"Kurwa gdzie moja kurtka" - rozjebało mnie
16 kwietnia 2012, 09:57 / poniedziałek
Dokładnie, Wilk jest bardzo słaby od samego początku rundy. Nie wiem po co został wypożyczony, lepiej było ogrywać jakiegoś chłopaka z rezerw albo MESA. Na pewno gorzej byśmy na tym nie wyszli. Swoją drogą, dobry interes działaczy z Poznania - zgarnęli niezłą kasę za wypożyczenie leszcza, który wczoraj popisał się asystą na wagę 3 punktów. Przez całą rundę w Lechu by pewnie nie dał drużynie co wczoraj w barwach Lechii.

W ogóle na mecz ze Śląskiem bym postawił na kilku graczy z rezerw/MESA, bo i tak u siebie leją nas wszyscy, więc wolę widzieć walczących młodych chłopaków wspartych Maderą, Koseckim, Machajem czy Surmą niż pokraki typu Bajić, Ajratepjan, czy Wilk.
16 kwietnia 2012, 10:47 / poniedziałek
działacze kuchenkorza chyba ze śmiechu umarli wczoraj

- zarobili kupę szmalu ZA WYPOŻYCZENIE
- za wypożyczenie OGÓRKA TOTALNEGO
- ogórek totalny ZAŁATWIŁ IM 3 PUNKTY

takie interesy są przyjemnością, a działania naszego zarządu kwintesencją głupoty czystej postaci
16 kwietnia 2012, 10:53 / poniedziałek
Ello,

tak się zastanawiam czy dotarło do ludków z klubu, że spadek jest realny, bo jak patrze na miny kopaczy, sztabu i ludzi (nazwijmy ich) z biur to z wyjątkiem dosłownie kilku osób na to nie wygląda.

Jeśli chodzi o mnie to na mecze będę przychodził bez względu na to, w której lidze będzie Lechia, ale mimo to szkoda.
16 kwietnia 2012, 11:04 / poniedziałek
O sprawach sportowych nie ma co pisać, bo jak jest gra naszych kopaczy to każdy widzi, dno i wodorosty. Niestety niektórzy piłkarze nie zasługują na noszenie biało-zielonych barw nie tylko z tego powodu, że są słabi, ale także dlatego, że nie potrafią godnie reprezentować miasta, klubu i kibiców. Nie chcę więcej widzieć Traore w koszulce Lechii. Dziwi mnie też fakt, że kapitan nie próbuje (albo robi to nieskutecznie) przemówić temu baranowi do rozsądku. Już nie pamiętam który to mecz, po którym tuż po gwizdku spieprza do szatni i nie dziękuje za doping. Takie zachowanie go dyskwalifikuje jako piłkarza Lechii i tyle. Zobaczymy go jeszcze 4 razy w naszej koszulce (w jego wypadku byłoby wskazane, żeby nie było na niej herbu), a potem won.
16 kwietnia 2012, 11:14 / poniedziałek
no i dobrze, niech spierdala do Barcelony

LECHIA TO MY, A NIE ONI
16 kwietnia 2012, 16:09 / poniedziałek
A tak nawiązując do tematu strojów to zdziwiła mnie mocno jedna rzecz, która miała miejsce już nie pierwszy raz. Chodzi mi o strój Pawłowskiego odnośnik Może się czepiam, ale dziwnie się patrzy na naszego bramkarza w koszulce do złudzenia przypominającej stroje kopaczy z klubu z gorszej części Krakowa. Ludzie odpowiedzialni za stroje powinni pójść po rozum do głowy i w kolejnych meczach ubierać naszych bramkarzy trochę inaczej.
16 kwietnia 2012, 16:23 / poniedziałek
Lechista89 już na ten temat kiedyś się wypowiadałem jak zobaczyłem Małkowskiego w pasiakach. Problem polega na tym, że jakaś mądra głowa taki zajebisty uniform wymyśliła i zgłosiła do rozgrywek. Teraz już nie może się przebierać jak chce tylko musi grać w zgłoszonym komplecie. Pozostaje tylko pogratulować kolejnemu głupkowi, który jest za to odpowiedzialny.
16 kwietnia 2012, 16:30 / poniedziałek
Ja jestem za tym aby grupa szybkiego reagowania po trzy szybkie kazdemu grajkowi sprzedala!!!!! Czy wierzycie czy nie ale po takiej akcjii to Legii z piec zrero wjebiemy.
Pozdrowienia dla grupy szybkiego reagowania i zapraszam na wpierdol naszej druzyny bo huje z nas drwia!
16 kwietnia 2012, 20:37 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2012, 20:39 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
16 kwietnia 2012, 20:55 / poniedziałek
armagedon napisał: "cracovia zalatwila z Podbeskidziem tylko Lechia nic nie moze zalatwic", "teraz jest grupa szczyli zwanych cos tam polnocy".

Kolejny sledź na forum. Żalujesz i boli cię, że Lechia nie ustawia wyników? Normalny jesteś?
16 kwietnia 2012, 21:01 / poniedziałek
Spadek to jeszcze można przeżyć, gorzej będzie jak w razie spadku zaczną kombinować od kogo licencje przejąć żeby dalej grać w ekstraklasie. Cały marsz z 6 ligi pójdzie w p.....
16 kwietnia 2012, 23:07 / poniedziałek
16 kwietnia 2012, 23:12 / poniedziałek
nie wiem czemu kazdy sie doszukuje teorii spiskowej. z taka gra to wilk moze sobie wracac do poznania, ale na lawke. zabraklo mu wyraznie umiejetnosci. w polu karnym bylo dosc gesto, pozatym za plecami mial nabiegajacego lechite. trudno stalo sie i tyle. pilkarze robote spierdolili w innych meczach, a nie wilk w tym. nie robmy z niego kozla ofiarnegom, tylko trzba spojrzec realnym, trzezwym okiem.
16 kwietnia 2012, 23:53 / poniedziałek
ULG , proszę Cię !!! Jestem ostatni do formowania teorii spiskowych, zawsze mnie one śmieszyły szczególnie na tym forum, ale fakty są oczywiste. Wilk sprezentował Amice 3 pkt i nie ma co do tego wątpliwości. Czy zrobił to specjalnie ? Tego nie wiem, ale wiem, że tak piłki w polu karnym (jakąś angielką ?) nie wybija nawet junior.

Oczywiście główną winą za ten fakt obarczam małego "t", który wystawiając Wilka w takim meczu sprokurował te dywagacje.
17 kwietnia 2012, 00:28 / wtorek
kto ma zagrac zamiast wilka ? airapetian moze co ? on kur.wa jest najslabysz na boisku , czy moze andrius ? imprezowicz z rezerew

ogarnijcie sie troche ,Wilk super nie gra narazie padl z jego winy TYLKO JEDEN GOL, lepiej zobaczcie ile bramek padlo z winy Bąka , albo tego nieudacznika Janickiego , o deleu nie bede wspominal....

aha , dla airapetiana traore dawidowskiego ZERO SZACUNKU. dziekuje za uwage.
17 kwietnia 2012, 01:01 / wtorek
Wilk kozłem ? Raczej wyruchał nas równo a niektórzy mówia zdarza się , zawalił gola.
Jasne, że się zdarza, jasne że zawalił , jasne, że w odpowiednim momencie i jasne, że chce się wkupic na powrót do Lecha i na kasę, jaką Lech może wygarnąć nie tylko za 3-4 miejsce ale i za start w LE . Oczywiście każdy może wierzyć w to lub nie ale jeśli zawalił bramę ot tak, bo jest cienki jak barszcz, to owszem jest to możliwe, natomiast jeśli chce w ten sposób zniechęcić Lechię do rezygnacji z pierwokupu, to mi to nie pasuje, bo Lech takiego brandzla na pewno nie przyjmie tylko odda wtedy do jakiegoś Dolcana Żąbki, bo w lepszej drużynie nikt o zdrowych zmysłach nie weźmie do drużyny takiego zawodnika . Albo działał na zlecenie, albo pokpił sprawę. Jedno i drugie dyskwalifikuje go w moich oczach totalnie.
17 kwietnia 2012, 09:17 / wtorek
Hmmm, ja tam nie mam do Wilka zastrzeżeń... gdyby robił pod górę to wcześniej i Janas mógłby się w trakcie meczu połapać, że trzeba go zmienić, moim zdaniem Wilk grał na swoim "normalnym" poziomie.

Wiele piłek obrońcy wybijają lepiej lub gorzej do przodu, byle tylko przerwać dośrodkowanie. Że zrobił to swoją mocniejszą lewą nogą zamiast prawą jak wynikało z ułożenia ciała? No właśnie dlatego, że lewa noga pewniejsza, 88 minuta, może mało tlenu w płucach, bo większość meczu się broniliśmy i tak się skończyło.

Nie takie babole ta liga widziała.
17 kwietnia 2012, 09:30 / wtorek
W juniorach zostałbym zjebany, że takiej piłki nie wybijam prawą nogą tylko kombinuje lewą i to w polu karnym. Wilk jest po prostu słaby
17 kwietnia 2012, 09:39 / wtorek
odnośnik

Wywiad wilka po meczu
17 kwietnia 2012, 13:24 / wtorek
Tak czytam te wpisy dotyczące zachowania Wilka w polu karnym przy stracie drugiej bramki i zastanawiam się na tą teorią "sprezentowania bramki dla Amici".

Gdyby Wilk chciał wyłożyć piłkę Możdżeniowi to zrobiłby to prawą nogą, a nie lewą piętką. Zakładam się o 100 zł, że jutro na treningu zagrasz mu jeden z drugim takie samo dośrodkowanie jak to z ostatnich minut meczu, a on nie będzie potrafił powtórzyć swojej "piętki" z meczu. Wilk chciał wybić tę piłkę, tyle tylko, że on nie ma prawej nogi i postanowił zrobić to lewą. Wyszło jak wyszło, takie umiejętności. Może dlatego w Amice grał pomocnika a nie obrońcę.

Jeszcze jedno, niech każdy zobaczy sobie jak Bąk zachował się przy utracie pierwszej bramki. On nic nie zrobił aby podejść bliżej Ubiparipa i go zablokować. Tam trzeba było rzucić się do tej piłki i nie pozwolić na oddanie strzału. Zobaczcie ile czasu amicowiec składał się do tego strzału.

Wilka jebiecie tylko dlatego, że jest wypożyczony z Amici lub dla zasady, aby kogoś zjebać bo przecież na kimś trzeba się wyładować. Zachowajcie trochę obiektywizmu i racjonalności.
17 kwietnia 2012, 13:40 / wtorek
Wilk po sezonie wraca do amici, dlatego chce dla niej jak najlepiej. Dzięki jego pięknej asyście kuchenki nadal mają realna szansę na puchary, stąd ten prezent. W przyszłym sezonie pewnie ta pyra będzie kopać piłkę w lidze europy, więc los Lechii go nie interesuje. Pomógł kolegom i takie są fakty. Mam nadzieję, że jego mecz z amicą był ostatnim w barwach Lechii tak samo jak kolejnej pyry - Lukjanovsa.
17 kwietnia 2012, 14:11 / wtorek
Brakuje tylko niespodzianki, czyli zwycięstwa w jakimś meczu Cracovii i/lub ŁKSu i będzie cieplutko :)
17 kwietnia 2012, 14:26 / wtorek
oczywiscie wilk czekal na koniec meczu by dograc mozdzeniowi pilke. dajcie spokoj. nie mowie, ze nie zjebal bramk, bo zjebal, ale to jest nasz najlepszy lewy obronca, nie mamy lepszego niestety. na 50 pilek to wilkowi nie wyjdzie taka ani jedna. wy chyba nie wiecie, ze koncowce spotkania przy dobrym wyniku bo 1;1 byl dla nas rezultatem dosc fajnym pilkarz robi sie nerwowy, brakuje sil, mysli juz watroba i popelnia sie bledy. to robia nawet w relau czy barcelonie.
17 kwietnia 2012, 14:26 / wtorek
taki powinien Wilk dać wywiad, a nie kurwa jakieś gadanie jakby się nic nie stało

odnośnik
17 kwietnia 2012, 14:32 / wtorek
Jakub Wilk: To nie jest tak, że kocham Lechię Gdańsk

Niedzielne spotkanie z Lechem Poznań było szczególne dla Jakuba Wilka. Obrońca Lechii Gdańsk po raz pierwszy zagrał przeciwko zespołowi, z którym związany jest od początku swojej profesjonalnej kariery. Jego występ wzbudził wśród gdańskich kibiców mieszane uczucia. Jaka będzie przyszłość piłkarza w gdańskim zespole?

Wśród głosów kibiców można przeczytać negatywne opinie dotyczące gry Wilka w meczu przeciwko Lechowi. Fanom biało-zielonych nie spodobał się fakt, że obrońca Lechii zagrał w koszulce bez herbu gdańskiego klubu na piersi. Dodatkowo na niekorzyść Wilka zadziałała jego interwencja z 86. minuty, kiedy odbił piłkę tuż pod nogi Mateusza Możdżenia, który skorzystał i zdobył zwycięską bramkę dla "Kolejorza" właśnie z "asysty" Wilka.

Sam Wilk nie ukrywał po spotkaniu, że wciąż dużo łączy go z poznańską drużyną. - To nie jest tak, że poszedłem do Gdańska, bo kocham Lechię. Chciałem po prostu grać, a trener Janas chciał mnie w drużynie. Cieszę się bardzo, że występuję w podstawowej jedenastce. Od początku, kiedy przeszedłem do Lechii, trzymałem kciuki za Lecha, bo personalnie jest to zespół, który spokojnie może powalczyć o podium - przyznał po spotkaniu w Poznaniu Wilk w rozmowie z portalem SportoweFakty.pl

Jaka będzie przyszłość Wilka w gdańskim zespole po takiej deklaracji? Piłkarz jest bowiem wciąż zawodnikiem Lecha, a do Lechii jest jedynie wypożyczony. Gdańsku klub ma co prawda wpisaną opcję pierwokupu, ale Wilka czekają najpierw negocjacje z klubem z Poznania. - Jak skończy się runda, to przyjadę do Poznania i będę rozmawiał czy sztab szkoleniowy widzi mnie w drużynie - podkreśla obrońca Lechii.

giewwuu
17 kwietnia 2012, 14:53 / wtorek
A niech wypierdala do krainy kwitnącej bulwy. I nie za tą asystę a za całokształt jego gry u nas. Jest słabym piłkarzem, a że ciut lepszym od Andriuškevičiusa. Nam potrzebny lewy obrońca z prawdziwego zdarzenia a nie fan Amici.
17 kwietnia 2012, 15:18 / wtorek
jak dla mnie Janicki zjebał tą bramkę o którą wszyscy obwiniają Wilka
17 kwietnia 2012, 16:19 / wtorek
17 kwietnia 2012, 19:54 / wtorek
Zdjęcie mówi wszystko
Żaden pierdolony wywiad!

odnośnik
17 kwietnia 2012, 20:12 / wtorek
Zostaly 4 mecze zeby podziekowac kurwie kartoflanej sabotazyscie
17 kwietnia 2012, 20:27 / wtorek
jak to napisali na lechia.net - wilk trojański

fotka wystarczy za podsumowanie :/
dobrze że przynajmniej kartofel bez Herbu
17 kwietnia 2012, 20:32 / wtorek
Lepiej zeby pajacował i udawał że sie cieszy?Nie ukrywał ze jest zwiazany emocjonalnie z pyrami.Po prostu pomysł ściagania go na parę meczy do Lechii był chorym pomysłem i sie zemściło.Nie każdy ma jaja jak Mila......który nie chce brać udziału w spuszczaniu nas do pierwszej ligi,
17 kwietnia 2012, 20:48 / wtorek
Słaba grę naszych kopaczy widzieliśmy już nie raz, więc potrafimy ją wybaczyć. Braku zaangażowania już nigdy, a granie przeciwko Lechii, w której aktualnie się występuje to zbrodnia. Na meczu z Braćmi powinniśmy odpowiednio nagrodzić Wilka za jego zachowanie. Jeśli już ma zagrać ze Śląskiem to niech gra bez Herbu, bo nie jest godzien go nosić.
17 kwietnia 2012, 21:17 / wtorek
Dlatego wypożyczenie piłkarze nie powinni grać przeciwko drużynom z ktorych zostali wypożyczeni....ciekawe jak jest//będzie z Koseckim, który wg mnie jest w tej chwili najlepszy na boisku i gra z serduchem, aż miło się patrzy jak zapieprza za tą piłką....
Może wyjściem z sytuacji było by postawić na wychowanków, tylko kto się nadaje na grę w pierwszysm zespole....hmmmm
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.511