Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

zakaz pedałowania

strona 1/1

1

10 kwietnia 2012, 09:42 / wtorek
biedroń, szczuka, nigdy wiecej, antifka i zieloni 2004, zapraszam na zorganizowanie parady....

odnośnik

słabe te kary ale od czegoś trzeba zacząć
10 kwietnia 2012, 13:14 / wtorek
Oby u nas w przyszłości też takie coś wprowadzić!
4 lutego 2013, 00:34 / poniedziałek
10 lutego 2013, 20:37 / niedziela
23 lutego 2013, 21:36 / sobota
Pedalstwo pojawi się w poniedziałek na UG:

odnośnik
26 lutego 2013, 15:34 / wtorek
Jednak się nie pojawili :) Brawo Młodzież Wszechpolska!
28 lutego 2013, 14:44 / czwartek
16 kwietnia 2013, 14:10 / wtorek
17 kwietnia 2013, 10:22 / środa
odnośnik
Naczelny pedał , coś mówi o spotkaniach z przedstawicielami klubów w regionie.
Niech ręka boska broni zarząd Lechii aby spotykał się z tym chorym człowiekiem.
Jest posłem z okręgu gdyńskiego i tam niech spotyka się , o ile też będą się z nim chcieli widzieć.
17 kwietnia 2013, 14:52 / środa
Dokładnie! Nie jest on posłem z naszego okręgu i nie ma legitymizacji gdańskiego okręgu, dlatego swoją teczową propagande niech uprawia wsród tych którzy wybrali go na swojego przedstawiciela.
Zresztą mam nadzieje ze w razie czego klub umiejetnie sie wywinie ze spotkania z "tą postacią", w koncu wymigiwanie sie od róznych spraw, w klubie opracowali do perfekcji ;)
17 kwietnia 2013, 17:54 / środa
Co by nie mówić z Gdynią to on ma jedynie tyle wspólnego, że go gdynianie wybrali, jako desant z innego regionu, jeden z wielu bękartów chorej ordynacji wyborczej...
9 maja 2013, 12:03 / czwartek
26 maja 2013, 23:29 / niedziela
odnośnik - to się odbędzie? Jeśli tak to trzeba być, żeby zamanifestować swoje obrzydzenie!
17 czerwca 2013, 10:09 / poniedziałek
To wyszło szydło z worka:
odnośnik
To co robi ta lewacka banda to się w pale nie mieści i woła o pomstę do nieba. Stworzyli slogan o mowie nienawiści a sami po mistrzowsku posługują się tą metodą i wytwarzają atmosferę w której starają się ośmieszyć środowiska prawicowo narodowo podsuwając tam takich pseudo oszołomów (wbrew pozorom to są inteligentni ludzie którzy wiedzą w co graja i o co i to jest niebezpieczne) . Jedyne co mnie jeszcze trzyma na duchu to nadzieja że następne wybory zmiotą to całe towarzystwo na co wskazuje sytuacja w kraju.
19 czerwca 2013, 20:24 / środa
Jakoś ten wpis przypomniał mi pewną rodzinną historie...
Pamiętam, jak kiedyś opowiadał mi tate, co mu opowiadał dziadek, a dziadek był, przynajmniej na swój sposób - wtedy dość popularny, jak to mówią, świątobliwy, i zdarzył mu sie pewien problem, więc - jak na tamte czasy, pojechał po rade do cadyka
A problem zdarzył sie taki, że pewien Szmul wszedł z nim w geszefta, ale szybko wyszło, a właściwie to Szmul głupi szybko wyszedł z pieniędzy, i to nie tylko swoich ale dziadkowych także, i potem mu mydlił: "Morycku kochany, ale Ty mnie musisz uwierzyć, zgubiłem!" - no i tutaj dziadek nie wiedział co robić, czy Szmula sprawke poddać radzie gminy, czy próbować z nim kolejny raz po dobroci, czy może szukać tych pieniędzy gdzieś w mieście - bo miał nadzieje, że chociaż Szmul gapa, to nie kłamie i naprawde je gdzieś pogubił przy nocnych wędrówkach..
I przyjeżdża przez kraj cały do tego cadyka, a jak opowiadał, to był niezwykły, wspaniały mędrzec jak żaden przed nim i żaden po nim, więc poprowadzony wchodzi do izby, a tu - co najbardziej niesamowite - jeszcze zanim zdążył nawet otworzyć usta i powiedzieć tylko 'rebe, rebe!', cadyk patrzy na niego i mówi tak: "Moric, Ty mu daj spokój, Ty sobie daj spokój - to przecież wariat jak sie patrzy, a nadzieja matką głupich."

Tak się jakoś, przypomniało... :)))

szalom
19 czerwca 2013, 22:20 / środa
protokolant_syj ty też masz niezłą faze na bani hehe
23 czerwca 2013, 17:07 / niedziela
To nie faza na bani, to jest nic a nic innego jak tylko samo życie :)

szalom
29 stycznia 2014, 09:03 / środa
Slyszeliscie o pomysle przeniesienia plonacej teczy z wawy do Gdanska? Planuja postawic ja na placu 3 krzyzy... (gw)
29 stycznia 2014, 10:01 / środa
Jeszcze tego gówna brakuje na pl. Solidarności. Wszystko już zrobili by to miejsce straciło na znaczeniu to jeszcze pedalstwo chce tam swoje gówniane tęcze postawić. Znając Budynia pomysł mu się spodoba bo będzie pasował do Lenina. Kurwa jeszcze kilkanaście lat temu takie pomysły nie wychodziły z pedalskich głów. Czas zrobić w tym kraju porządek.
29 stycznia 2014, 15:14 / środa
ile ona tam postoi ? wytrzyma chociaż jedną dobę ;) ?
30 stycznia 2014, 08:38 / czwartek
Co jakiś czas do polsatu zapraszany jest Ruch Narodowy. Trudne dyskusje 2 vs 1 ale chłopaki dają radę. Ostatni odcinek z ich udziałem. odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.240