Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 22.04.2012 17:00

strona 2/6

22 kwietnia 2012, 08:30 / niedziela
W ogóle co za mecz przyjaźni nam się szykuje:

- Wygra Śląsk, Lechia spada
- Wygra Lechia, Śląsk nie zostanie mistrzem
- Będzie remis, Lechia raczej spada, Śląsk raczej nie będzie mistrzem.

Chociaż przy porażkach teoretycznie zarówno Lechia będzie miała szansę na utrzymanie, jak i Śląsk na mistrza, to jednak nie wierzę w to, przy terminarzu jaki pozostał.
22 kwietnia 2012, 10:40 / niedziela
No to dzisiaj mozna powiedziec ze najwazniejszy mecz w sezonie... Musimy wygrac, nie ma innej opcji. Slask gra w kratke i musimy to wykorzystac choc co ja mowie... Kazdy kto gra w kratke to jak przyjezdza do Gdanska to wywozi jakies pkt. No nic TYLKO ZWYCIESTWO!

Chcialbym dodac ze na meczu bedzie grupa 20 osob z naszego FC - LGFCE ktorzy przyjechali specjalnie na mecz :) Jest to nasz rekord frekwencji na meczach w Polsce! !!
22 kwietnia 2012, 10:50 / niedziela
Tyle, że Śląsk i tak nie zrobi mistrza, bo ma za słaby zespół. Dodatkowo żeby zrobic mistrza, trzeba byc mistrzem również organizacyjnie, czyli nic do tego majstra nie pasuje.
22 kwietnia 2012, 11:44 / niedziela
Dzis, Śląsk moze przybic pierwszy gwóźdź do trumny w której lezymy, przykro mówić ale nie wierze w zdobycie Mistrzostwa przez wrocławian, choc po tym co wczoraj pokazała Legia wszystko jest mozliwe (uwazam ze jesli jednak nie wygrają dzisiaj, najwiecej szans ma Ruch). Dla nas ta walka to jakies football-fiction, naszym celem jest ucieczka z zaswiatów dlatego powiem ZWYCIESTWO albo ŚMIERC!

TYLKO LECHIA!
22 kwietnia 2012, 12:23 / niedziela
ja tam dalej podtrzymuje tezę, że nie wygramy żadnego meczu do końca a się utrzymamy
22 kwietnia 2012, 12:27 / niedziela
Czy na dzisiejszy mecz trzeba miec karte kibica, zeby wejsc jezeli ktos jeszcze nie byl na meczu ? chce wziazc jedna osobe ale bedzie lipa jak nie bedzie mogla wejsc...
22 kwietnia 2012, 12:29 / niedziela
Lechia1982 - Osoba ktora jeszcze nie byla na meczu moze wejsc bez KK wiec nie bedzie problemu.
22 kwietnia 2012, 12:33 / niedziela
Dzieki Lechista.
22 kwietnia 2012, 13:37 / niedziela
dzis tylko 3 punkty nas interesują !
sorki nawet jak bedzie to samobój Fojuta to bede zadowolony
ładna gra jest ładna dla oka ale skoro przez cały rok grali padline to i dzis nie ma co sie spodziewac jakiejs wielkiej piłki - wazne sa 3 punkty !

dzis 3 punkty sa nasze, jutro korona tez ma trzy punkty ;) a za tydzien załatwiamy sobie utrzymanie ! i tak ma być !

wszyscy na PGA dzis LECHIA nas potrzebuje - no i braci na pociag bedzie trzeba odprowadzic po meczu ;)
22 kwietnia 2012, 14:59 / niedziela
sorki za rozmycie tematu, ale mianowicie oplacilem teraz bilet w e - sklepie Lechii. platnosc karta visa i mam status PRZETWARZAM OCZEKUJE NA PLATNOSC. czy wogole mozna teraz w dniu meczu kupic bilet ? czy kasa powinna wplynac na konto od razu. bo nie chcialbym takiej sytuacji ze zaksieguja dopiero w poniedzialek a ja zostane bez biletu. z gory dziekuje za pomoc
22 kwietnia 2012, 15:10 / niedziela
ULG- Mysle ze transakcja odrazu powinna byc sfinalizowana. Przylecialem na mecz z zaglebiem to kilka godzin przed meczem zakupilem bilet online bo wiedzialem ze beda dlugie kolejki leniwych a nie chcialo mi sie stac w kolejkach i mi odrazu nabito karte i zakup biletu byl potwierdzony.
22 kwietnia 2012, 15:23 / niedziela
a mi w cholere przetwarza caly czas
22 kwietnia 2012, 17:51 / niedziela
Oby w końcu strzelili tego gola na miarę 3 punktów które tak potrzebujemy do utrzymania
22 kwietnia 2012, 18:24 / niedziela
świetnie kurwa jesteśmy największymi frajerami w lidze chyba. A na pewno będziemy jeżeli ten mecz przegramy. Cały mecz z przewagą jednego zawodnika, a oni bramki kurwa nie potrafią strzelić
22 kwietnia 2012, 18:26 / niedziela
I Liga :(
22 kwietnia 2012, 18:28 / niedziela
ja pierdolę z takiej sytuacji sam na sam z 2 metrów nie trafić to już jest grube przegięcie takiej drugiej drużyny jak Lechia w tym sezonie to jeszcze chyba w Ekstraklasie nie było
22 kwietnia 2012, 18:29 / niedziela
0:1 popis naszej obrony :/
szkoda, nawet nieźle to wyglądało , prowadzenie gry , szkoda tylko że skuteczność jak zwykle zerowa + atrapa napastnika czyli Grzelczak z przodu..
jeszcze 20 min...
22 kwietnia 2012, 18:32 / niedziela
Żenada. To jest po prostu żenada.
22 kwietnia 2012, 18:33 / niedziela
patrząc na ilość uderzeń niecelnych Lechii w tym sezonie to właściciel Lechii powinien wystosować pismo do UEFA żeby podwyższyli poprzeczkę o jakieś 10 metrów może wtedy byśmy strzelali bramki ;)
22 kwietnia 2012, 18:33 / niedziela
przerażająca jest indolencja strzelecka Lechii
:(
22 kwietnia 2012, 18:34 / niedziela
Śląsk się cofnął, bo gra w 10-kę, więc mamy przewagę w posiadaniu piłki, natomiast w ogóle to nie wygląda. Cała masa strzałów niecelnych a jak celny to w bramkarza. Totalny brak jakości - jak zwykle. Sam nie wiem co tu się musi stać żeby oni strzelili gola wreszcie.
22 kwietnia 2012, 18:36 / niedziela
Moj boże taka ładna gra i nawet ładne akcje ale strzały to ponizej krytyki :/

Szkoda, bo lecimy. Na poczatku sezonu nie sądziłem, że tak bedzie
22 kwietnia 2012, 18:38 / niedziela
Ja pierdolę, który to już strzał w bramkarza?
22 kwietnia 2012, 18:41 / niedziela
Jeśli tak to się zakończy to spadamy - zajebiście po prostu!
22 kwietnia 2012, 18:42 / niedziela
w przyszłym sezonie Derby że śledziami w 1 lidze ;)
22 kwietnia 2012, 18:43 / niedziela
ufffff.... jeszcze jeden!!!!!!!!!!
22 kwietnia 2012, 18:43 / niedziela
1:1
nareszcie!
22 kwietnia 2012, 18:47 / niedziela
co za brama by byla :P
22 kwietnia 2012, 18:48 / niedziela
Duda gol
szkoda że nie uznany :(
22 kwietnia 2012, 18:55 / niedziela
W sumie to my to cudem zremisowaliśmy, bo strzeliliśmy ze spalonego. Bardzo możliwe, że to ostatni punkt w tym sezonie.
22 kwietnia 2012, 18:55 / niedziela
Lechia w I lidze, nie wierzę, że się utrzymamy, a Śląsk nie zdobędzie mistrza, co więcej, za rok będzie w tym samym miejscu co my z taką grą jak dziś, to aż szok, że zespół który gra o mistrza, jest tak słaby, przyjeżdża się broni, symuluje, gra na czas.
22 kwietnia 2012, 18:58 / niedziela
To jest zlepek nieudaczników.Jebalismy Kafara ale z tą kupa gówna nawet Ferguson by nic nie zdziałał.Trzeba rozgonic to towarzystwo i budowac zespół na nowo.Nieważne w której lidze.
22 kwietnia 2012, 18:58 / niedziela
Mecz dobitnie pokazal ze spotkaly sie jedne z najslabszych zespolow tej rundy, szybka czerwona kartka nie zmienila oblicza gry Slask gral jak rowny z rownym, strzelil nawet bramke... Lechia tak naprawde ruszyla gdy nastapila zmiana i zszedl Grzelczaldo dzieki czemu Lechia grala ponownie 11 na 10... udalo sie strzelic bramke po spalonym Wilka no ale nie bede tutaj narzekal. wazne ze jest ten "1" pkt.

Rada dla Janasa, prawdopodobnie po rundzie zostaniesz wywalony na zbity ryj, nie wazne czy sie utrzymasz czy nie, jesli chcesz grac z paralitykiem Grzelczaldo zamiast mlodego Dudy ktory zrobil wiecej w 15 minut niz ten pseudo kasztan przez 3 mecze to droga wolna.
22 kwietnia 2012, 19:01 / niedziela
celeban przy bramce też na spalonym, co nie zmienia faktu że z nas frajerzy.
22 kwietnia 2012, 19:03 / niedziela
OGROMNIE szkoda gola Dudy... Masakra jakaś.

statystyki dzisiejszego meczu są po prostu niesamowite: odnośnik

podobny problem był w meczu z Lubinem:
odnośnik

Jak nie nauczą się wykorzystywać tych wszystkich sytuacji, to będzie źle.
22 kwietnia 2012, 19:20 / niedziela
Dla mnie dzisiaj po niezłym meczu Lechia wygrała. Walka o każdy metr.
22 kwietnia 2012, 19:28 / niedziela
dziś grali naprawdę nieźle tylko że to kur... jakieś fatum się za nami ciągnie
22 kwietnia 2012, 19:33 / niedziela
Musimy zaakceptować ten "1" pkt jednak tak naprawdę dziś straciliśmy "2" pkty.

Linia napadu u nas nieistnieje, jedynie do Dudy niemam zadnych pretensji bo mu nikt tak naprawde szans nie daje. Ale Wisniewski, Tadjic (on zyje jeszcze ?), Dawidowski, Grzelczak... no przepraszam bardzo ale my linie napadu mamy okręgową... co takiego posiada Grzelczak że nazywa się go piłkarzem, to jest taki muł że szkoda gadać, zero przyjęcia, zero motoryki, inteligencji boiskowej też niema, podobny trochę do Bajica który swoją grą na alibi chce przekonać że walczył o każdy metr boiska...

Kiedyś był program Tv o Rasiaku, teraz można do tego dopasować Grzelczaldo

9.30 Janas ma Grzelczaka a Grzelczak ma drewniane nogi - program edukacyjny
11.00 "Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli Grzelczak na trybunach."
12:25 Rozmowy w lesie - talk show
14.30 "Przyjęcie, drybling, strzał" kabaret
16.15 "Jakie to drewno" teleturniej
17.00 "Moje najpiękniejsze bramki" (odc.1 ostatni)
17.05 "Zrób to sam, czyli jak ożywić kawałek drewna"
17.30 "D jak drewno" (odc. 637)
19.00 Wieczorynka: "Grzelczak - król strzelców"
20.15 "Wystrugał mnie tato" film biograficzny
22.15 "Grzelczak na boisku" - film katastroficzny
23.50 "Jestem piłkarzem" - horror
22 kwietnia 2012, 19:41 / niedziela
Poza Grzelczakiem i Pawlowskim to reszta grala dobrze. Slask slaby i do ogrania ale jak to mawial treneiro "zabraklo ostatniego podania". O co chodzilo z bluzgami na Traore? Wg mnie byl zdecydowanie dzis najlepszy na boisku.
22 kwietnia 2012, 19:42 / niedziela
Bardzo dobry mecz w wykonaniu Lechii. Kelemen miał furę szczęścia. Za tydzień Widzew pokonać i będzie dobrze.

Ps. Piwo na stadionie. Czyżbyśmy dochodzili do 21 wieku :)
22 kwietnia 2012, 19:48 / niedziela
@carpaccio

Traore ma nawyk ze szybko znika w szatni po koncowym gwizdku, moze chce umyc swojego falusa nim wejda jego koledzy i zrobi im sie przykro ? Tak czy siak zapomina przy tym o podziekowaniu za doping, stad wulgaryzmy w jego kierunku :)!
22 kwietnia 2012, 19:48 / niedziela
CO MOWIŁ SURMA PO MECZU PRZY GNIEZDZIE !?
22 kwietnia 2012, 19:52 / niedziela
Bluzgi i gwizdy na Traore były za to, że nie podchodzi do kibiców po meczu podziękować za doping i chyba za dzisiaj też, że do których piłek kiedys to by doszedł, a teraz mu się nie chciało do tego pobiec.
22 kwietnia 2012, 20:07 / niedziela
Zagraliśmy dobre spotkanie - było widać, że chłopaki chcieli wygrać, ale mieli pecha. No cóż - trzeba było zapier**lać w innych meczach, koło których przeszli obok, a nie teraz dziwić się kibicom, że część z nich ich wygwizdała. Gdyby w poprzednich meczach zagrali tak jak dzisiaj to nikt by im nic nie miał za złe no i miejsce w tabeli byłoby inne, a tak kibice wiedzą czyja to jest między innymi wina, że Lechia walczy o utrzymanie.
Pawłowski i Grzelczak nie powinni już grać do końca sezonu. Pawłowski - gwiazdorzył i bronił bardzo niepewnie. Proponuję mu wyjazd już teraz, niech zapuści włoski, kupi nań elegancką opaskę, złapie opaleniznę i do Lechii nigdy nie wraca. Niech już lepiej Buchalik się ogrywa, bo takie doświadczenie może mu się przydać na pierwszoligowych (tfu tfu) boiskach.
Grzelczak - wiadomo.
Wilk- było widać, że chciał odkupić swój błąd z poprzedniego meczu - i mu się to udało. Może był minimalny spalony, ale sędzia miał prawo tego nie wychwycić. Bramka Dudy bez faulu, przy bramce dla Śląska spalonego nie było, bo ich grajek nie dotknął piłki głową.
Zabrakło Kosy no i tradycyjnie Machaja i Dudy od pierwszego gwizdka.
22 kwietnia 2012, 20:08 / niedziela
odnośnik

Czas zrobić taką akcję u nas !
22 kwietnia 2012, 20:08 / niedziela
Beznadzieja. Gra praktycznie przez cały mecz z przewagą jednego zawodnika przeciwko drużynie, która ostatnio gra gorzej od nas, a i tak nie umiemy strzelić z prostych okazji. Kożans - drewno, Nowak - sinusoida, Bajić - mogło być lepiej, Traore - nie mam pretensji, Grzelczak - król lasu, to co ten chłop robi na boisku przechodzi ludzkie pojęcie. Zero techniki, szybkości, czasami kogoś sfauluje, a tak jak strzelił Duda to on przez 24 godziny grania by nie potrafił. Sędzia żałosny - bramki padały po spalonych, a bramka Dudy nieuznana, ale czemu? To wie tylko ten "sędzia".
22 kwietnia 2012, 20:08 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 kwietnia 2012, 20:12 / niedziela
Surma powiedział cytuję. " Lechio, dziekujemy za doping! Spoko, teraz pird.olniemy czerwone naplety, potem walniemy szemrańców i zaśpiewamy legła Warszawa, nastepnie wyczyściny złudzenia brudnym paznokciom i pojedziemy swiętować Maistra do Wrocławia" czy jakoś w tym stylu.
22 kwietnia 2012, 20:17 / niedziela
Kurwa taki mecz i tylko remis. Frajersko stracony gol i szacunek, że nasi się podnieśli, choć było to ich obowiązkiem grając w przewadze od 14 minuty.. Gol Dudy to byłoby spełnienie marzeń gdyby nie ta kurwa z gwizdkiem.
22 kwietnia 2012, 20:19 / niedziela
Ulg za transfery to prokurator z miejsca... dziwie sie ze CBS tam nie wpada jeszcze... ale mowienie ze Grzelczak jest od kogos lepszy... robisz mu krzywde tym... Duda to jest mlody chlopak i niech sie juz zacznie ogrywac, bo Grzelczaka to trzeba wyjebac po sezonie... z nim to tak jakbysmy grali w 10 leser jebany.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.434