Gdańsk: sobota, 15 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 22.04.2012 17:00

strona 3/6

22 kwietnia 2012, 20:22 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 kwietnia 2012, 20:24 / niedziela
ULG: Jak można być gorszym od Grzelczaka? Nie wiem od ilu lat dokładnie on gra w ekstraklasie, pewnie jakoś 4 lata już i wiadomo, że on nigdy nawet przeciętny nie będzie. Duda przynajmniej perspektywiczny, wie co to Lechia i zapier**la, a że nie zawsze wychodzi - życie. Grzelczak do rezerw, a nie mów jeszcze że po 10 sekundach strzelił Duda jak już dawno gwizdek był. Jakoś nie zauważyłem żeby w tym momencie obrońcy Śląska stali w miejscu, a Kelemen nie rzucił się do piłki.
A sytuacja kadrowa w Lechii - szok. Tu jest 6 piłkarzy. Reszta niech spierda.a do Niecieczy. Albo nie, przecież oni awansują...
22 kwietnia 2012, 20:30 / niedziela
sedzia liniowy trzymal choragiewke dobrych pare sekund. to byla jedna z sytuacji gdzie pilkarze do konca nie znali decyzji. ie umniejszam strzalu bo naprawde ladny i szkoda, ze odgwizdal faul bo mialem nadzieje, ze jednak glowny zmieni decyzje liniowego i wezmie to na siebie. jednak tak sie nie stalo. duda perspektywistyczny ? on poziomu nie przeskoczy bo nie ma do tego warunkow. obu latem nie powinno byc, niech dadza adama do 2 ligi na wypozyczenie i bedzie to z korzyscia dla niego i niech kurwa pierdolony 60 baniek zarudni dyrektora i fachowca od transwerow bo mnie kurwica bierze.
22 kwietnia 2012, 20:31 / niedziela
znow sedzia nas przekrecil w meczu ze Slaskiem.bramka prawidlowa byla.zaczac w takim skladzie jak konczylismy mecz z widzewem.bez Bajicia i bez Grzelczaka w wyjsciowej jedenastce i wygramy.Slask cieniutenki(nawet biorac pod uwage to ze grali w 10).mieli jedna sytuacje w calym meczu-i to nie ta z ktorej strzelili bramke.akcja meczu Bajic w polu karnym zamiast strzelac na bramke stojac tylko przed bramkarzem podaje pilke zdaje sie Nowakowi.zal.
22 kwietnia 2012, 20:33 / niedziela
Bajić i Grzelak won won won ! PATAŁACHY !! Reszta naprawdę dzisiaj chciała! Mimo, ze Śląsk słabiutki rozłożył się przed nami zabrakło umiejętności ! Szkoda, ze w bramce stał Keleman a nie Gikiewicz bo wtedy byśmy nastrzelali. Gratuluję Śląskowi bramkarza wybronił im już nie jeden mecz!
22 kwietnia 2012, 20:34 / niedziela
"Wilk- było widać, że chciał odkupić swój błąd z poprzedniego meczu "

Zagrał dla Amiki
22 kwietnia 2012, 20:34 / niedziela
ULG Ty weź kurwa przeskocz peiwien poziom i zacznij na mecze chodzić. Odkurw się od wychowanka i chlopaka, który jak tylko nie mieści się w skladzie zalicza wyjazdy. Ma coś czego nie masz Ty. Gra w klubie, który kocha i kibicuje kiedy może. Ty siedzisz i pierdolisz i nic więcej.
22 kwietnia 2012, 20:39 / niedziela
ULG niewiem czy Ty jesteś śledziuchem, ale na pewno masz coś z głową...Duda nie przeskoczy pewnego poziomu? Widziałeś mecz??? Pierwsza akcja bramkowa, Duda zgrywa piłkę głową w polu karnym wyrzuconą z autu do Traore, ten odgrywa, dośrodkowanie i jest gol. Potem dostaje piłkę od Lukjanovsa i strzela najładniejszą bramkę Lechii w tym sezonie!!! A Ty tu pierdolisz o jakichś stratach??? Na poziomie ekstraklasy, chłopak bez żądnego doświadczenia ma udział w 2 sytuacjach bramkowych a wszedł w 80 minucie...

Sorry ULG, ale chyba za dużo wypiłeś...
22 kwietnia 2012, 20:40 / niedziela
Pełen szacunek dla Dudy. Niech każdy ma takie zaangażowanie do grania..
22 kwietnia 2012, 20:41 / niedziela
jako kibic mam prawo wymagac od zawodowca poziomu, a to, ze jezdzi na wyjazdu to mu nie ujmuje. oceniam tylko i wylacznie forme sportowa, ktora widze po tym co prezentuje.
22 kwietnia 2012, 20:43 / niedziela
jeszcze 10 takich chłopaków jak Duda co serce wkładają do gry to byśmy teraz się nie martwili o utrzymanie. Brawo Adaś piękną brame załadowałeś mimo, że sędzia chuj jej nie uznał.

ADAM (klask, klask) DUDA!!!
22 kwietnia 2012, 20:43 / niedziela
Mniejsza z tym czy był faul, Duda i tak nie wiedział ze bramka jest nieuznana... strzelil wpadlo i ten moment jak polecial pod sektor calujac herb.... takich zachowan brakuje u nas... brakuje pilkarzy z jajami ktorzy sa gotowi umierac za klub, sytuacja jak Duda byl ciagniety za koszulke, wyjebal sie zaraz wstal i doskoczyl do zawodnika Slaska... w Dudzie naprawde widac cos czego brakuje Grzelczakowi... chęci i ambicja... nie dostał szansy od Janasa... oby to się zmieniło
22 kwietnia 2012, 20:47 / niedziela
ULG a czego wymagasz od siebie jako kibica?
22 kwietnia 2012, 20:47 / niedziela
a tak poważnie to czemu taki zachwyt jest nad Dudą ? na początku sam byłem jego zwolennikiem by dać mu szansę ale to jest drewno i drewnem będzie bo nie sądzę by się tak bardzo rozwinął by prezentował poziom zawodnika na ekstraklasę
22 kwietnia 2012, 20:49 / niedziela
Graliśmy z najsłabszym zespołem jaki tej wiosny pojawił się w Gdańsku. Do tego Śląsk grał cały mecz w dziesięciu, a i tak nie wygraliśmy. Duda jest drewniany, ale zdecydowanie wolę go oglądać niż Grzelczaka. Nie wiem co w składzie robi Bajić, przecież ten chłopak porusza się jak kaleka, "akcjowstrzymywacz".
22 kwietnia 2012, 20:51 / niedziela
Trzeba przyznać, że ostatnie 20 minut to jest Lechia jaką chcę oglądać. Do 70 minuty ślizgali się jak przez całą rundę a potem jakby każdy dostał laczka. Statystyki miażdżące, posiadanie piłki, strzały celne, niecelne. Zreszta spójrzcie co się dzieje jak Wilk strzela bramkę ! Nawet Traore biegnie do niego i chłopaki chcą szybko wznowić żeby wygrać. No ja pierdolę CUD ! Duda jak wszedł pomimo tego że nei umie przyjąć piłki ale to pewnie wynika z tremy bo jednak nie każdemu jest dana gra na takim stadionie to jak on był nabuzowany. Jakby mógł to by temy obrońcy wpierdolił. To jest właśnie to - walka. Szkoda tylko, że Pietrasiak się wyłożył jak panienka bo mecz wygraliśmy. Jeżeli tak zagramy z Legią to nie będzie co zbierać z warszafki.
22 kwietnia 2012, 20:54 / niedziela
utozsamiania sie z Lechia zawsze i wszedzie i byc dumnym z tego ze jesem Lechista.

Jak juz napisalem, szkoda, ze bramka nie zostala uznana, ale nic sie nie da zrobic. A wychowankow bym chcial jak najwiecej, najlepiej cala 11, tylko proboje zwrocic uwage na to, ze slaby jest poziom szkolenia w Polsce.
22 kwietnia 2012, 20:54 / niedziela
Joker założe się, że gdybyś wszedł w 85 minucie czy tam w której on wszedł na PGE arene to byś kroku ze stresu nie zrobił. Chuj mnie obchodzi czy jest drewniany czy nie. Oddał taki strzał jakiego wszyscy napastnicy Lechii nie oddali przez całą tą rundę. Dawidowski by się obsrał a by w piłkę nie trafił a nad nim się tak nie pastwisz.
22 kwietnia 2012, 20:56 / niedziela
ULG za monitorem za Lechie w ryj nie dostaniesz wiesz o tym?
22 kwietnia 2012, 21:04 / niedziela
Wywiad z Dudą po meczu:

I rzeczywiście, gdańszczanie w meczu ze Śląskiem pokazali, że zasługują na pozostanie w ekstraklasie. Przekonany jest o tym napastnik gdańszczan Adam Duda, który trafił co prawda do siatki w końcówce spotkania, jednak wcześniej arbiter spotkania doparzył się faulu na Dariuszu Pietrasiaku i gola Dudy nie uznał. - Cóż, muszę się pogodzić z tą decyzją arbitra. To jednak motywuje mnie do jeszcze większej pracy i zapewniam, że zrobię wszystko, by w najbliższych eczach zdobyć tę upragnioną bramkę i dać Lechii trzy punkty. Zasłużyliśmy w tym spotkaniu na komplet punktów, ale piłka jest brutalna i musimy pogodzić się tylko z jednym. W dodatku swój dzień miał Marian Kelemen, który wyciągnął nieprawdopodobne strzały. Teraz mamy trzy mecze i będziemy walczyć o zwycięstwa. Za nie oddam wszystko, łącznie z moja koszulką i butami, byle tylko Lechia utrzymała się w ekstraklasie - zapewniał Duda.

Ja chce samych takich zawodników w Lechii jak Duda i jak najmniej kibiców takich jak ULG!!!
22 kwietnia 2012, 21:05 / niedziela
ULG nawet nie jest godny tego nicka.
22 kwietnia 2012, 21:06 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:07 / niedziela
Czy mamy napastnika lepszego od Dudy? Nie. Czy mamy piłkarza który zapieprza przez cały czas jak jest na boisku? Tak, dwóch - Koseckiego i Dudę. Ok, z tekstami typu niech Duda się ogrywa na zapleczu to niektorzy się niech wstrzymają dopóki dokupi się napastników. Jeśli się ich kupi -a to jest wątpliwe.
22 kwietnia 2012, 21:08 / niedziela
Co by nie mowic o Lechii, obrona jest tragiczna, postawa wielu zawodnikow nie jest godna Lechii jednak dzis Lechia zasluzyla na zwyciestwo. Nie dziwie sie ze Wojciechowski wychodzi z tego bagna jakim jest polska pilka bo przy takim sedziowaniu polska liga zawsze bedzie zasciankiem Europy. Takich sedziow powinni rozstrzeliwac. Slask to banda faularzy i generalnie najslabsza druzyna jaka byl w tej rundzie w Gdansku.
22 kwietnia 2012, 21:09 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:09 / niedziela
no po nicku myślałem, że to ktoś z ultrasów ale po tych wpisach to jest niemożliwe. Nie wiem co chcesz od Dudy ale radze zmień okuliste, przestań pić albo zacznij poprostu chodzić na mecze

A my swoje! odnośnik
22 kwietnia 2012, 21:12 / niedziela
Jebać sędziego i całą rodzinę jego !!! Ja się kurwa zastanawiam, czemu Duda nie gra od początku i czemu Machaj nie gra od początku ??!! Duda z takim nastawieniem (co było widać w starciu z tym frajerem) jebnął by dzisiaj hattricka gdyby grał od początku.

Jedyna szansa, że Widzew będzie chciał spuścić ŁKS i nam odpuszczą jak Piast trzy lata temu, bo kurwa nie wierzę, że Janas postawi na właśnie Dudę i Machaja, a z Grzelczkiem to my sobie możemy.
22 kwietnia 2012, 21:13 / niedziela
Jezeli kogos urazilem, to z gory mowie przepraszam bo mi tez zalezy zeby gralo duzo wychowankow, bo taki jest cel szkolenia. chodzilo mi tylko i wylacznie o czysto sprotowy poziom. dzis zwyciestwo sie nalezalo Lechii jak juz wczesniej napisalem, bo zagralismy naprawde dobry mecz, szczegolnie od 70 minuty gra wygladala pieknie i gdyby nie dzien kelemana bylo by 3:1. to z mojej strony tyle. jeszcze raz sory.
22 kwietnia 2012, 21:16 / niedziela
troche mnie z tym ponioslo bo jak sie nie wkurwic skoro 90 minut jest sie lepszym od 3 druzyny i walczy sie o utrzymanie a bramkarz ratuje Śląskowi remis.
22 kwietnia 2012, 21:21 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:24 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:26 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:29 / niedziela
Co się tak przyczepiliście ULGa ? Nie możecie znieść, że ma inne zdanie w paru kwestiach ? Jaki ma nick to też jego sprawa i nikomu oceniać, czy zasłużył czy nie na taki właśnie.
A może bilety ulgowe sprzedaje w kasach ? Za chwilę za wami uwierzy pół tego forum, że nam się wirtuoz futbolu marnuje w rezerwie. Ja tez nie lubie nadmiernego narzekania, malkontenctwa, że spadamy, że dupa etc. , żę grajkowie nic nie umieją - same wkłady albo pijaki bez zaangażowania ale to też nie jest forum
Jenkojebców, którzy będą słodzić cały czas, piać hymny pochwalne jak to u nas się wspaniale dzieje i tylko przez sędziów mamy tylko 24 punkty na 3 kolejki przed końcem sezonu.
Nawet jeśli to kumpel , to samemu nie tykam ale innym trzeba dać się wypowiedzieć i dodac coś na obronę sensowną. Ja mam kogoś więcej w I drużynie niż kumpla - złego słowa sam nigdy nie powiem ale nie jebię nikogo, który puści pod jego adresem zjebkę. Ma do tego prawo, byle nie było to oczernianie .
22 kwietnia 2012, 21:31 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:33 / niedziela
greg powtarzasz się a po drugie Lechii z WIELKIEJ litery!
22 kwietnia 2012, 21:33 / niedziela
no napisz to jeszcze kurwa raz napinaczu i Lechia z małej
22 kwietnia 2012, 21:35 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:37 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:39 / niedziela
Może się powtórzę bo nie czytałem poprzednich wpisów.
Druga bramka dla nas niesłusznie nie uznana,po prostu" śmiech na sali".
Wilk powinien grać cały czas na pomocy {chociaż gra pod siebie i pod amice},ale wyraznie widać że tam jet jego miejsce.
Grał najlepiej z całej drużyny i zapierdalał.
Pozostaje wielki niedosyt że nas potrafią przekręcić ku..wy sędziowskie.
Przypominają mi się stare czasy i zmowa przeciwko drużynom z północy {nie pomijając śledzi z Gdyni i ze Szczecina}
22 kwietnia 2012, 21:39 / niedziela
nie czepiaj się małych czy dużych liter bo nie o to chodzi! tylko tyle dostrzegłeś w mojej wypowiedzi gratuluję refleksu:) przydałoby się czasem czytać ze zrozumieniem!
22 kwietnia 2012, 21:41 / niedziela
Dobra końcówka w wykonaniu wkładów do koszulek. Szkoda że zabrakło tego szczęścia i umiejętności i mogło by być pięknie.

Chyba jak na razie najlepszy doping na PGE..

Greg czy jak ci tam LECHIA ZAWSZE I WSZĘDZIE Z WIELKIEJ LITERY!!!
22 kwietnia 2012, 21:43 / niedziela
spoko to był błąd przyznaję się ale spokojnie bez napinki! Traore zagrał dobry mecz traore bez formy jest lepszy niz wkłady w formie ! i szacunek musi być!
22 kwietnia 2012, 21:44 / niedziela
Greg raz jeszcze Lechia z małej litery lub wpis konfidencki to dostaniesz banana z forum.
22 kwietnia 2012, 21:44 / niedziela
na szacunek trzeba sobie zasłużyć
22 kwietnia 2012, 21:45 / niedziela
22 kwietnia 2012, 21:46 / niedziela
powiem tak tamten sezon uratowął nam Traore! i co z tego że może trafiają mu się mecze słabsze ale stara się biega walczy sam meczu nie wygra. Sam może wiecej zdziałac ze znizka formy niz inni w optymalnej formie i nie napinajcie się na te małe litery!!!!
22 kwietnia 2012, 21:48 / niedziela
1945 Tu chyba raczej nie chodzi o to, że Traore się nie stara, on po prostu ma wyjebane na kibiców i na Lechię. Skoro on nie ma szacunku do nas kibiców to z jakiej racji my mamy mieć szacunek do niego.
22 kwietnia 2012, 21:49 / niedziela
mlyn to dno.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030