Gdańsk: środa, 30 września 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 22.04.2012 17:00

strona 5/6

23 kwietnia 2012, 00:19 / poniedziałek
Przeprosic !!!! Caly mlyn
23 kwietnia 2012, 00:22 / poniedziałek
Kibic narzekał bo go cenzurowała władza ! a teraz Kibic Kibica cenzuruje:D świat i życie zmienne niczym kobieta.
23 kwietnia 2012, 00:23 / poniedziałek
Wytrzeźwiej i zastanów się co napisałeś w poprzednim poście.
23 kwietnia 2012, 00:24 / poniedziałek
Ja?
23 kwietnia 2012, 00:33 / poniedziałek
Co do sędziowania, to mam podejrzxenie, że bocznego chwyciły wyrzuty sumienia ( może mu ktoś nadał na słuchawki ), że nie zasygnalizował spalonego przy bramce WIlka i po prostu chciał się zrehabilitować ( tzn. nie chciał, aby zarzucano sędziom, że wypaczyli wynik) zasygnalizował faul , co przecież po prawdzie nie jest jego mańką. Główny widząc, że gość ma problem, odgwizdał . Skrzywdził Dudę ale ratował swoją skórę. Mogło tak być ?
23 kwietnia 2012, 00:36 / poniedziałek
emocje czasem biorą górę.
Obyśmy tylko nie spadli...
23 kwietnia 2012, 08:02 / poniedziałek
Sedzia Laguna by bramke uznal :), ale niestety w przyrodzie nic nie zginie. Do tych co mowia ze chlopaki zagrali dobry mecz, moze i ich gra wygladala dobrze, ale nie wiem czy jakby lask gral w komplecie to wygladala by tak samo.
23 kwietnia 2012, 08:40 / poniedziałek
Ja bym zapytał sędziego, czy gdyby obrońca Śląska 10 razy "powalił" w ten sposób Wanię w polu karnym, to ile karnych byłoby dla Lechii. I ciekawy jestem ile razy liniowy zamachałby ochoczo chorągiewką.

Spalony przy golu dla Lechii? Był, ale tutaj akurat liniowy nie miał szans go zauważyć, bo jeśli patrzył na podającego, aby wychwycić moment podania, to nie mógł zobaczyć że Wilk jest kilkanaście cm przed obrońcą, a już ułamek sekundy później obrońca był bliżej bramki.
To błąd systemu, przy zdawaniu się tylko na oczy ludzkie zawsze takie błędy będą popełniane.
23 kwietnia 2012, 09:54 / poniedziałek
Pochwały dla drużyny za ambitną walkę się należą. Na prawdę szkoda 3 pkt., bo chłopaki ciężko na nie pracowali. Gwoli ścisłości obie bramki padły po spalonych, ale takich spalonych się po prostu gwizdać nie powinno. Tak samo takich rzekomych fauli jak Wani.

Zastanawia mnie jednak co innego. Skąd w niektórych biorą się takie postawy roszczeniowe. Oczekują od zarządu czy piłkarzy Bóg wie czego, a sami nie dają nic. Wszyscy od paru miesięcy zdają sobie sprawę, ze drużyna walczy o utrzymanie, ze ważą się losy klubu, że właśnie w tak trudnym momencie trzeba pomóc, a tu się okazuje, że z jednej trybuny zaczyna śmierdzieć rybą. Bo jak to inaczej nazwać ??? Zdrada ? Sabotaż ???
23 kwietnia 2012, 10:00 / poniedziałek
1) faulu brak, bramka uznana odnośnik

2) faul jest, bramka nieuznana
odnośnik

3) Gol Wilka we wczorajszym meczu - był spalony

Mamy więc w dwumeczu trzy kontrowersje, dwie na korzyść Śląska, jedna na korzyść Lechii. Powinniśmy mieć więce punktów i tyle.
23 kwietnia 2012, 10:06 / poniedziałek
Co do gry Dudy: gol piekny i wielu zapamięta go z tego gola w tym meczu, ale niestety na grę od pierwszej minuty on sie jeszcze zupełnie nie nadaje.

Co drugie przyjęcie piłki odskakuje mu na kilka metrów, pod tym względem Grzelczak prezentuje się znacznie lepiej.
23 kwietnia 2012, 10:43 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 kwietnia 2012, 11:24 / poniedziałek
Co wy robicie ? Naszą LECHIĘ krzywdzicie !!!
23 kwietnia 2012, 11:59 / poniedziałek
zgadza się kiko w ostatnim kwadransie strasznie rybą jebało
23 kwietnia 2012, 12:21 / poniedziałek
Duda się nie nadaje na 90 min.? On jest jedynym napastnikiem, który się nadaje.
23 kwietnia 2012, 12:21 / poniedziałek
Kiko i Hektopaskal

Jebie wam ryba na stadionie to przestańcie chodzi na olimpijska.
To co się wydarzyło to chujowy incydent i przestańcie zachowywać się jak plączące panienki.Stało się ,trzeba wyciągnąć wnioski z tego wydarzenia co niebawem będzie uczynione.
Jebanie i płakanie na forum nic nie zmieni ,a szczytem jest obrażanie trybuny która wspiera przez cały sezon drużynę mimo chujostwa prezentowanego na boisku, samemu siedząc tłusta dupa gdzieś na innej trybunie ,wpierdalając kiełbasę na przemian z popcornem.

Zamilczcie lepiej bo jebie od was rybą
23 kwietnia 2012, 12:48 / poniedziałek
Klimek - ale jest prawo do własnej opinii czy nie? Dobrze wiesz o tym, że nie każdy kto ma inne zdanie od Waszego jest od razu wpierdalczem popkornu i gietej.

Cieszy mnie ten fragment Twojej wypowiedzi: "Stało się ,trzeba wyciągnąć wnioski z tego wydarzenia co niebawem będzie uczynione."

Tyle ode mnie. Pozdrawiam
23 kwietnia 2012, 12:56 / poniedziałek
Jak obejrzałem powtórkę tej sytuacji, to aż mi się płakać chce, jaką trzeba być jebaną penerą, żeby tak skrzywdzić

odnośnik

Panie sędzio, jest Pan CHUJEM
23 kwietnia 2012, 13:20 / poniedziałek
Klimek z tym "wsparciem" to sprawa trochę dyskusyjna. Jeśli ja (i mi podobni) płaczą, to co robią ci, co to im właściciel przeszkadza, piłkarze jacyś nie tacy dla nich, a murzynek nie chce im po meczu przybić piątki ??? Kontemplują ???
23 kwietnia 2012, 13:29 / poniedziałek
Dopingują ale potrafią mieć własne zdanie, które wyrażają głośno i wyraźnie. Siedźcie gdzie chcecie i wpierdalajcie sobie popcorn ale jak wam pasuje Kuchar, pasuje to że piłkarzyki nie są w ogóle przywiązani do klubu i jeszcze napierdalają fochy co mecz - to bardzo przepraszam ale nie potraficie patrzeć trzeźwo na tę całą sytuację. Obudzicie się w I lidze - przepraszam połowa się nie obudzi bo już nagle Lechia nie będzie dla was taka ważna a Ci kibole za bramką zostaną.
23 kwietnia 2012, 13:36 / poniedziałek
Pomimo niektórcyh narzekań ja dalej będę ciągnął swoje, że Duda póki co to najlepszy nasz napastnik. Życzyłbym sobie, żeby Grzelczakowi tak odskakiwała piłka a potem wbijał takie gwoździe do bramki. Nie uznali ? Trudno ale pokazał, że potrafi. Zresztą w czym taki kurwa Grzelczak jest lespzy ? On jak tylko ma piłke to odrazu wali on ma coś nie tak z głową albo mu Janas nie powiedział, że z każdej sytuacji nie trzeba uderzać. Zresztą póki co to Duda strzelił tyle bramek co Grzelczak a ile mniej grał ;)
23 kwietnia 2012, 13:42 / poniedziałek
Może wyładowują swoja frustracje po licznych "policzkach" które otrzymali w tym sezonie.Podczas wyjazdów na których poświęcali bezinteresownie setki godzin mieli dużo czasu by kontemplować jak można było w tak bezczelny sposób spierdolić potencjał drzemiący w Gdańsku oraz w Tym klubie mając praktycznie na tacy wszystko podane ?
Na ten temat można prowadzić dyskusje ale tylko festynowy kibic którego główną rozrywką jest konsumowanie zawartości boksów z żarciem ,a potem komentowanie wydarzeń na trybunie fanatycznie dopingujących Kibiców (samemu w to nic nie wnosząc) może napisać ,że jebie rybą na stadionie gdzie gra Lechia.
Obrażanie trybuny dopingujących jest co najmniej nie na miejscu w tym spierdolonym doszczętnie sezonie .Tym bardziej dorzucanie do pieca na forum gdzie tak naprawdę nic to nie zmieni ,a co najwyżej może zaszkodzić w obecnej sytuacji...
23 kwietnia 2012, 13:52 / poniedziałek
Zresztą uważam tak samo jak z Dudą, że do bramki powinien wejść Buchalik i się po prostu ogrywać. Pawłowski już jest myślami gdzie indziej i nie mamy żadnego interesu w tym, żeby oddawać go w dobrej formie. Małkowski jest dla mnie skreślony po takich wpisach i po wpisach jego żony oni chyba myślą, że się Sebastian wbił ja jakiś zupełnie inny poziom ;)
23 kwietnia 2012, 14:07 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 kwietnia 2012, 14:25 / poniedziałek
Poważnie? Szacunek dla Kibica to podstawa ale widzę, że szacunek to wystepuje tylko w małym kółku adoracyjnym na młynie. Róbcie tak dalej, walczymy z cenzura a wy sami ja tutaj wprowadzacie, święte krowy nie pogadasz...
23 kwietnia 2012, 14:30 / poniedziałek
jesli juz mowa o bramkarzach to co z tym bramkarzem z Widzewa?
23 kwietnia 2012, 14:33 / poniedziałek
o Kanieckiego rzecz jasna chodzi
23 kwietnia 2012, 14:38 / poniedziałek
W Bałtyku gra.
23 kwietnia 2012, 14:44 / poniedziałek
dzieki teraz dopiero znalazłem że go do Bałtyku wypożyczyliśmy
23 kwietnia 2012, 14:48 / poniedziałek
"Obrażanie trybuny dopingujących jest co najmniej nie na miejscu w tym spierdolonym doszczętnie sezonie ."

Patrząc na tę popelinę jaką serwują nam nasi kopacze, to doping jest wręcz rewelacyjny, nie zasłużyli na niego.
23 kwietnia 2012, 14:56 / poniedziałek
Zgadzam się, doping w tym sezonie jest na dobry, najlepszy od lat. Oprawy tak samo. Szkoda że grajki się nie dostosowały poziomem...

Kolejny raz mówię do Kiko i tym podobnych "ekspertów od wszystkiego": pouczanie młyna z perspektywy prostej to po prostu niesłychana bezczelność.
23 kwietnia 2012, 14:58 / poniedziałek
23 kwietnia 2012, 14:58 / poniedziałek
Tak samo jak średnia frekwencja na poziomie 16585, jak dla mnie to istny cud albo po prostu przyzwyczajenie do T29, zwracam uwagę na fakt, że srednia frekwencja pokrywa się z zakładaną przez PSEUDO inwestora wymaganą widownią na meczu (16 000) żeby stadion i klub same się utrzymywały. Jednak te pierdolone kiełbaski...
23 kwietnia 2012, 15:19 / poniedziałek
No wlasnie ta jebana kielbasa taka droga.. kuchar musi przygotowac wyliczenia ile popcornu musi wpierdolic kibic i ile razy wyskoczyc do kibla zeby stadion wyszedl na swoje.

Zalecam nie pierdolic o rybach na wlasnym stadionie, kazdy chce tego samego dla naszego klubu, kazdy kto wchodzi na mlyn wie ze nieraz na spontanie emocje biora gore... wkurwienie ludzi i brak reakcji kucharki czy zarzadu na zjebany sezon sprawil ze kibicą puscily nerwy. Wazne ze poszla refleksja, niema sensu walkowac tego naprawde...
23 kwietnia 2012, 16:22 / poniedziałek
Zacznę od MOIM ZDANIEM i proszę o tym pamiętać do końca wpisu.

Deleu mimo, że spierdolił strzał w drugiej połowie nie zasłużył na gwizdy. Cała ta runda w jego wykonaniu jest dość przyzwoita włączając w to zaangażowanie.

Traore i jego los jest mi obojętny.
Grzelczak absolutnie nie zasługuje na grę w 1 składzie (choć ten strzał z 3-4 minuty mógł przynieść Lechii zwycięstwo).
Lukjanovs jest cieniem siebie samego z poprzedniego sezonu.
Bajić poniżej oczekiwań.
Machaj powinien zagrać od początku.
Brakowało Kubusia Koseckiego (nawet jeżeli nie miałby "dnia" to zaangażowaniem wniósłby cokolwiek do tej smutnej drużyny).
Za Pawłowskiego (którego uważam za dobrego bramkarza, ale już za "gwiazdkę") powinien grać Buchalik - niech się ogrywa.
Nie znam gry Dudy, bo za krótko go widziałem, ale z pewnością nie jest gorszy od Grzelczaka.
Kozans niepewny.

Dla mnie prześmiewcze "I ligę mamy" było zabawne i powinno zostać uzupełnione o soczyste "Arka koleżanko - derby blisko!!"

Ja kupię karnet na to samo miejsce, ciekawe ile mord ubędzie w przyszłym sezonie.

Pozdrawiam
23 kwietnia 2012, 17:38 / poniedziałek
Rozumiem że łatwo krytykować. Ale młyn? Aż tak niektórym się w dupie poprzewracało? Co mecz odwalają tam świetną robotę a zawsze znajdzie się debil który coś spierdoli itp. Ale po co generalizujecie? Kibice chcą tylko, żeby piłkarze starali się tak jak oni, czyli mają zapierdalać. A kto zapierdala? Duda jak wejdzie, bądź co bądź Surma, Kosecki którego już za chwilę u nas nie będzie. A Traore? Fakt, na stojąco nawet jak gra to najlepszy technicznie piłkarz. Ale w zeszłym sezonie nie grał na stojąco!!! Czyli nie chce mu się. Oczywiście nie trzeba stosować metod takich jak pewna osoba ale bluzgać - pewnie że tak. To nic nie da, ale przynajmniej frustracja ujdzie.
23 kwietnia 2012, 21:01 / poniedziałek
Po pierwsze Żydki z gówna prawda znów robią wielkie halo z bananami. Gdyby do tego doszło na T29 nikt o tym by nie pisał. No ale trzeba zrobić propagandę jacy to źli kibice chodzą na piękną PGE Arenę. Choćby z tego powodu zachowanie rzucającego nie powinno mieć miejsca. Co jak co ale młyn to jest ostatni bastion Lechii który ochroni ten klub przed staniem się Amicom czy innym DyskoPolo dlatego trzeba chuchać i dmuchać aby młyn się rozrastał a nie szerzyć nie potrzebne konflikty.

Po drugie to szkoda Dudy jak nie wiem co. Pierwszy raz widziałem że gra tam Lechista z krwi i kości a nie jakiś wkład do koszulki. Ktoś napisał że jest słabszy od Grzelczaka. Może i jest choć w to wątpię ale dzięki zaangażowaniu można zdziałać cuda. A pocałowanie herbu Lechii nie wymaga komentarza mamy porównanie Duda vs Pietrowski, dwóch wychowanków a podejście zgoła inne.

No i na koniec. Pisałem wcześniej że Wilk będzie ostro zapieprzał w ostatnich meczach aby pomóc Lechowi. No i się sprawdziły moje słowa. W końcu zagrał na swoim poziomie z czasów Lecha i uważam że nam wielce pomoże w walce o utrzymanie. Prawdziwy wilk trojański. Zawalił nam mecz z Lechem ale teraz pomoże urwać punkty Legii i Ruchowi. Jak pisałem teraz niech zarząd się raz wykaże i z ładną teczuszką pojedzie do Żydków. Relacje zarządu Lechii i Widzewa są raczej niezłe więc może spuszczą trochę z ceny tym bardziej że dzięki temu spadnie ŁKS

AVE LECHIA
23 kwietnia 2012, 21:03 / poniedziałek
No i stało się, gw już załapało temat. Co do strony lechia-gdańsk.pl bez komentarza, jak tam się czyta te komentarze to aż kurwica bierze.
23 kwietnia 2012, 21:22 / poniedziałek
Nie chce dolewać oliwy do ognia, wprowadzać jeszcze więcej zamętu ale.. prowadzący doping może powinni zwrócić uwagę na kilka faktów.
Z mojej strony mega szacunek dla Was, za kawał dobrej roboty i prowadzenie zajebistego dopingu, na miare tego stadionu. Bez wazeliniarstwa, 100 % szczere dzięki!
Jednak to co sie działo wczoraj w drugiej połowie... Wykonując swoją dobrą robote stoicie tyłem do boiska a co sie z tym wiąże nie widzicie wszystkiego. Lechia napiera na Śląsk, idzie akcja za akcją, Kelemen robi co może żeby ratować Śląsk, a z trybun "wy naszą Lechie hańbicie" "Lechia grać kurwa mać". Panowie, 23 strzały na bramke rywala, 63% posiadania piłki a oni dostają takie jeby. Wiem że łaski nie robią, muszą gryżć trawe.. ale oni wczoraj naprawde walczyli. Pisze to nie po to żeby wyjść na adwokata piłkarzy ale te okrzyki wywołały np takie reakcje jak: zdziwienie (u niektórych chłopaków ze Śląska stojących obok mnie), wkurwienie (u dużej części Lechistów), szyderczy śmiech (oglądających mecz w tv osób średnio związanych emocjonalnie z Lechią). To są owe fakty o których wspomniałem na początku postu.
23 kwietnia 2012, 21:39 / poniedziałek
Nie chciałem tutaj tego pisać, żeby nie wsadzać kija w mrowisko, ale już nie tylko gówno pisze o tym, co się wydarzyło. Parę innych antykibicowskich portali także. A w to, co jest napisane na odnośnik , aż nie chce mi się wierzyć. Albo tam piszą same śledzie, które chcą nas skłócić, albo pismaki dla podgrzania atmosfery. Moje zdanie jest takie - gwizdy pod adresem Traore jak najbardziej zasłużone. Już po meczu z Bełchatowem wydawało mi się, że taka "nagroda" pod adresem gwiazdorka jest nieunikniona. Będę też bronił młynowych. Nie nawoływali do żadnych rasistowskich przyśpiewek, ani gestów. Zasugerowali jedynie odpowiednie podziękowania pod adresem Traore. Został wygwizdany z powodów pozasportowych, ale nie rasistowskich i tyle.
23 kwietnia 2012, 22:10 / poniedziałek
Padłem ze śmiechu tekst z gówna: "Kibice Śląska i Lechii od lat są zaprzyjaźnieni, ale teraz część fanów z Gdańska żąda zerwania zgody między klubami. Poszło o to: kto podczas niedzielnego meczu tych drużyn rzucał bananami w czarnoskórych zawodników gospodarzy: Abdou Razacka Traore i Deleu. Mecze Lechii ze Śląskiem sąspecyficzne, bo kibice obu drużyn przyjaźnią się od 35 lat. Podczas spotkań tych zespołów kibice siadają razem i wspólnie dopingują obie ekipy.

Jednak po niedzielnym pojedynku Lechii ze Śląskiem w Gdańsku na forach kibicowskich zawrzało. Niektórzy z gdańskich fanów żądali zerwania kontaktów ze Śląskiem. Fani z Trójmiasta oskarżali bowiem wrocławian, że ci w trakcie spotkania obrzucili bananami dwóch czarnoskórych zawodników Lechii: Abdou Razacka Traore oraz obrońcę Deleu.

Inni kibice twierdzą jednak, że to nie wrocławianie ale fani Lechii rzucali bananami w swoich graczy i wygwizdywali ich.

Specjalne oświadczenie w tej sprawie wydało Stowarzyszenie kibiców Lechii "Lwy Północy" - publikujemy je na końcu tekstu.

Od wczoraj na stronie internetowej kibiców Lechii Gdańsk trwa ostra, czasami wulgarna dyskusja na ten temat. Wybraliśmy niektóre z wpisów internautów. Zachowaliśmy oryginalną pisownię, usuwając jednak niektóre wulgaryzmy. Fragmenty dyskusji

I co tu komentować! Powiedzcie mi jakim trzeba być IDIOTA żeby gwizdać, buczeć i rzucać bananami w kluczowych zawodników którzy prawdopodobnie zadecydują o tym czy Lechia się utrzyma w Lidze! Idiota to mało powiedziane! Ja na ich miejscu symulowałbym chorobę do końca sezonu! Będziecie mieli białą Lechię w 1 lidze pacany! A potem w 2 i 3!bo po takim incydencie na pewno nikt więcej nie przyjdzie tu zagrać!

Autor

PRAWDZIWI KIBICE PRZEPRASZAJĄ RAZACKA I LUISA ZA WROCŁAWSKĄ H O Ł O T Ę. Widać geny przodków z za BUGA nadał dają o sobie znać.

woit

I co k...? Jesteście z siebie zadowoleni idioci?! Jakim trzeba być malutkim człowieczkiem żeby posunąć się do czegoś takiego. Wstyd mi po prostu!!!!!!

Kkkk

Pie.... tę całą zgodę, niech się menele pod maxem trzymają razem i szczycą chlaniem piwska 3 dni przed i tydzień po meczu. Jak tacy ludzie mogą myśleć i funkcjonować normalnie. Obrzydziliście mi całą Lechię. Zawodnicy do dupy, kibice kretyni. A jeżeli to prawda, że rzucali wrocławianie - pie... tę zgodę. Sabotaż

asd

TO BYLI KIBICE ŚLĄSKA!!! TO ONI GWIZDALI Z RZUCALI BANANAMI W NASZYCH PIŁKARZY!!!

OGARNIJCIE SIĘ KIBICE BO TO NIE TYLKO ZARZĄD ROZPIER....LA NASZĄ LECHIĘ JEST GARŚĆ KIBICÓW DLA KTÓRYCH LICZY SIĘ PRZEDE WSZYSTKIM KASA A W PIERWSZEJ LIDZE BĘDĄ ZARABIAĆ WIĘKSZĄ KASĘ TAKIE MAM WRAŻENIE!

WSTYD I HAŃBA!

KIBIC LECHII

A każdy bananowiec powinien zostać oskarżony i pociągnięty do odpowiedzialności finansowej...ZENADA

Suchy

Razack, Luiz trzymajcie się chłopaki, dzięki za dobry mecz. To Wy przede wszystkim gracie dla utrzymania Lechii. Na Dawidowskiego, Malkowskiego czy Późniaka niech banany zostawia pijackie matoły w większości z biedoty wrocławskiej.

dzięki

Z drugiej strony nie wiem po co się tu pocimy jak to menelstwo internetu nie ma.

asd

Ciekawe czy ktoś ze Stowarzyszenia pójdzie po rozum do głowy i oficjalnie przeproszą piłkarzy za zachowanie tej hołoty. Dla mnie dramat z tymi gwizdami a o bananach szkoda gadać. Lechia nie zawsze grała super piłkę ale ZAWSZE mogła liczyć na doping. Widać czasy się zmieniają.

damian

Z wyjaśnieniem tej sytuacji wystąpiło Stowarzyszenie Lwy Północy reprezentujące kibiców Lechii. Na swojej stronie internetowej przedstawiciele stowarzyszenia napisali: "Niestety dwóch graczy notorycznie już unika podziękowań w stronę gdańskich fanów. Tylko i wyłącznie ten fakt stał się przyczyną wczorajszych gwizdów, jakimi fani przyjmowali każde zagranie obu piłkarzy. Niedopuszczalne są jednak dalsze wydarzenia. Incydent, który miał miejsce w drugiej połowie nie przynosi chluby prawdziwym kibicom Lechii, zgromadzonym na zielonych sektorach. Osoby odpowiedzialne za owy incydent niech następnym razem dwa razy się zastanowią nad swoim postępowaniem. Najlepiej, jakby odpuściły sobie przychodzenie do młyna, gdyż nieodpowiedzialnym zachowaniem przekreślają to, co budują pozostali fani znajdujący się na zielonej trybunie. Zapewniamy jednocześni, iż w najbliższych dniach wszelkie nieporozumienia na linii zawodnicy-kibice zostaną wyjaśnione bezpośrednio między zainteresowanymi"
23 kwietnia 2012, 22:12 / poniedziałek
A w jakim celu te wypociny tutaj wklejasz?
Masz jakiś cel w tym?
23 kwietnia 2012, 22:13 / poniedziałek
Chyba, żeby się pośmiać ale to nie ten wątek..
23 kwietnia 2012, 22:21 / poniedziałek
Ten pseudo portal "kibiców Lechii" powinno dawno się zamknąć. To idealna papka dla pismaków, siedlisko zjebów i szprotek. Za każdym razem mają żale do całego świata. Komentującym nawet jakby napluć w twarz to by myśleli że pada. Żal mi was i jesteście skończeni.
23 kwietnia 2012, 22:38 / poniedziałek
Przecież to Jenek jest wspolzalozycielem to jemu w to graj
23 kwietnia 2012, 22:55 / poniedziałek
hime - możesz podać o czym piszesz? ja już dusze się ze śmiechu :D
23 kwietnia 2012, 22:59 / poniedziałek
Żeby była jasność chodzi mi o tej zjebany szrot, który podał Lechista89 w swoim poście. Dzięki nim pismaki mieli materiał do publikacji - skończeni debile.
23 kwietnia 2012, 23:01 / poniedziałek
Wronowicki napisałeś jasno i przejrzyście.
Czekam tylko co odpowie hime. Na pewno będzie GRUBO :D
23 kwietnia 2012, 23:01 / poniedziałek
jeden drugiemu od sledzi jedzie.. panom to ja bym podziekowal .. w zyciu by mi to przez gardlo nie przeszlo ! nie o taką LECHIE walczyłem !
murzynow to ja bym juz dawno pogonil za podejscie ,nie sa warci przeprosin a tym bardziej brania ich w obrone .

tych wszystkich baranow co w obrone ida i sraja we wlasne gniazdo!:

- pierze sie brudy nie publicznie.. jak klocisz sie z rodzina zapierdalasz do wszystkich i sie zalisz?

skad wy jestescie ? co to za pokolenie?

a z drugiej strony :od kiedy mlyn jest wyznacznikiem wartosci Kibicow Lechii? to ze nie dopinguje to klasyfikuje mnie odrazu do bycia popcorno -zerca?

na kazdy wyjazd jechalem tylko dla gietkiej ! (najlepsza byla w jastrzebiu) !
23 kwietnia 2012, 23:06 / poniedziałek
i przy okazji .. sledzie ,zetka, tychy ,czarne paznokcie ,moze hanysy z bytomia ,sandecja ,kondomy ,paprykarze ,okocimski .. fajna ta 1 liga :)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.356