Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 22.04.2012 17:00

strona 6/6

1 2 3 4 5 6

23 kwietnia 2012, 23:07 / poniedziałek
Czemu ma byc grubo ? Wronowicki napisal tak ze myslalem ze chodzi o forum lechia.gda.pl wiec w czym masz problem ?
23 kwietnia 2012, 23:11 / poniedziałek
Ja nie mam problemu. Opanowałem czytanie ze zrozumieniem. A pojechać po Jenku jest trendy (nie bronię tu Błażeja, jedynie pokazuję, że najłatwiej "użyć Go" jako winnego i przypisać niestworzone rzeczy). A taki pan z miasta, gdzie siedzibę ma również Śląsk spokojnie czyta to forum i się śmieje, niestety.
23 kwietnia 2012, 23:13 / poniedziałek
ambrozy nie łap ciśnienia, napisałeś coś co dla większości są normalne. Tak łatwo nam przywalić łatkę, że rasiści, że to czy tamto. Uważam, że tak zajebistego dopingu jak na tym nieszczęsnym PGE dawno nie było. To co mnie wkurwia, że ludzie piszą po jakiś badziewnych portalach bez żadnej weryfikacji i nie ma praktycznie sensownej wymiany poglądów tylko wymiana uprzejmości.
Trzeba jedno sensowne forum utworzyć z weryfikacją.
23 kwietnia 2012, 23:15 / poniedziałek
Na tym forum są równie duże bzdury wypisywane co na innych i to dokładnie widzisz w tym temacie. Nie zrzucam winy na Jenka ale czy widziałeś na tej stronie (na głównej) chociaż raz konstruktywną krytykę czegokolwiek ? No właśnie. Malo tego forum na zalozonej przez Jenka stronie jest chyba najbardziej popularnym forum wsrod gdanskich kibicow. Zwalanie calej winy na Jenka i Turnowieckiego to w 60 % sluszna sprawa. Bo obydwoje nie maja jaj postawic sie kucharce bo leca na kase. Kuchar jaki jest taki jest robi co chce ale to wlasnie Jenek i Turnowiecki moga mu powiedziec nie ale tego nigdy nie zrobia. kucharka sie smieje i bedzie sie smiac bo skoro po swojej stronie ma niby "przedstawiciela kibicow" i w ogole ludzi ktorzy "niby" odbudowywali ten klub no to kurwa nie mam pytan.
23 kwietnia 2012, 23:17 / poniedziałek
Najlepiej pozamykać wszystkie fora,zdelegalizować internet i wszystko wyjasniać sobie osobiscie.Tak jak kiedyś w normalnych czasach,kiedy ważyło sie słowa albo dostawalo po gębie.
23 kwietnia 2012, 23:22 / poniedziałek
Zreszta jak jestescie ciekawi to spojrzcie na bramke Bayernu jak im Lewandowski wbijal gola i co w niej lezalo, afera w chuj ;)
23 kwietnia 2012, 23:24 / poniedziałek
hime - forum jak forum, każdy pisze co chce, czasem lepiej, czasem gorzej. Krytyka - była, ale....dawno, dawno temu.
d.g. pisząc ironicznie, też ma sporo racji.
Myślę, że najciekawsze: sportowo i organizacyjnie przed nami.
23 kwietnia 2012, 23:27 / poniedziałek
Przydałoby się takie forum jak ma Wisła. SKWK aktywuje Ci konto po identyfikacji i nie ma pierdolenia śledzi czy byle płaczków którzy po każdym meczu przypierdalają się do kibiców z młyna, do młynarzy, działań LP itd.
23 kwietnia 2012, 23:29 / poniedziałek
Ta strona, która posłużyła koszernym jako źródło cytatów to jakiś rynsztok. Osoby które się tam wpisują to jakieś turbo-dno, nie wiem czy ktoś beki z Lechii nie kręci utworzeniem takiej strony.

Co do wpisu Ambrożego, to mam podobne wspomnienia, więc nie boję się o to co nas czeka!
23 kwietnia 2012, 23:32 / poniedziałek
Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczają dla naszego klubu, Piłkarze Traore Razack ,Deleu i inni ,naszego klubu „Lechia”. Ciągle pracują! Wszystkiego przypilnują i jeszcze inni, niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki!
23 kwietnia 2012, 23:45 / poniedziałek
Ale po co sie pocisz jeden z drugim .Wez sobie zwal albo wylacz komputer na 5 minut razem z telewizorem i pomysl sobie o czyms pieknym .Wrazenia niesamowite obiecuje .Kazdy kto pisze i zarazem wrzuca koledze to zwykly ... ktory byl gnebiony albo nie lubiany jak byl w szkole podstawowej .Lechia ponad wszystko ,prosze tylko o mile wpisy i dopingujace jedenego kibica zeby zachecic drugiego .Nie wykazujcie sie na forum jakimi jestescie orlami
23 kwietnia 2012, 23:53 / poniedziałek
luk

Ekstazy czy u jarany ziołem?
chyba że masz jakieś inne dziwne specyfiki rastamanie ;P
don't worry be happy !!
24 kwietnia 2012, 00:13 / wtorek
Wyobrazcie sobie ze wygrywamy w lodzi potem przy ponad 25 tys wygrywamy z legla a na koniec od nas zalezy kto zostanie mistrzem i wygywamy w chorzowie dzieki temu Slask zostaje mistrzem a My zostajemy w lidze.Teza:MYSL POZYTYWNIE ZA ROK LECHIA MISTRZEM POLSKI
24 kwietnia 2012, 00:21 / wtorek
Mnie się zdaje, że to pracownicy gówna sami robili wpisy na tych dziwnych forach, żeby mieć o czym pisać.
24 kwietnia 2012, 00:35 / wtorek
szczerze to cholera wie co ci kibice nowego stadionu mają we łbie ,a na tej Lechia-Gdansk.pl od kiedy kojarzę wypowiadali się praktycznie tylko kosmici stadionowi.

Tak urok tego gówna od kosmitów dla kosmitów.
Nie zdziwiłbym się gdyby to właśnie redaktorzy tej strony chcąc podkręcić sobie wizyty na stronie sami takie gówna pisali w komentarzach.

Mam nadzieje że ktoś zajmie się tymi wynalazkami bo wstyd Kibicom Lechii przynoszą , cytują tych patafianów w gazetach ,kibicowskich forach i stronach naszych Braci z Wrocławia.
24 kwietnia 2012, 00:49 / wtorek
A tak wracajac do tematu, wychodzi na to, ze remis ze Slaskiem nie jest takim zlym wynikiem. Utrzymalismy bezpieczna przewage - 4 punkty - nad Cracovia i powiekszylismy do wzglednie bezpiecznej (3 pkt i lepszy bilans) nad LKS. No i gra momentami cieszyla oko. Legia jest bez formy. Mysle, ze mozemy zdobyc 4 punkty w najblizszych 3 meczach i wtedy sie utrzymamy.
24 kwietnia 2012, 01:08 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
24 kwietnia 2012, 01:20 / wtorek
to nie są nasi koledzy tylko BRACIA! i WYPIERDALAJ z tego forum ! albo idz do gówna i tam płacz z jakimi to strasznymi rasistami musisz na trybunach siedziec.
A z ta pogonia to mnie rozjebałes! Zamkneli nam stadion i co z tego? My pozniej bylismy na leśnej a ty?
24 kwietnia 2012, 01:38 / wtorek
luki wypierdalaj nie tylko z tego forum, ale i z Lechii. Jesteśmy jebanymi rasistami i co nam kurwo zrobisz? Popłaczesz się na forum? Czy napiszesz zażalenie do GW? Dobrze, że chociaż na forum możesz sobie poużywać, na żywo nikomu tego nie powiesz, bo nie masz jaj :)
24 kwietnia 2012, 01:51 / wtorek
Ja mam do Ciebie 2 pytania luk, bez napinki naprawdę. Skąd wyciągnełeś informację, że traore chce przedłużyć z nami kontrakt ? Bo wydaje mi się, że trochę się zagalopowałeś w tym stwierdzeniu. Ja tylko przedstawię jedną z opcji przedłużenia kontraktu traore(nikt nie musi się z tym zgadzać). A więc analogiczną sytuację mamy w Poznaniu gdzie najlepszy zawodnik ich, arboleda podpisał kontrakt na bodajże 5 lat, który zapewnia mu najwyższe zarobki w klubie i jedne z najwyższych w kraju. Jak to się przedstawia po podpisaniu tego kontraktu ? A no tak, że jest jednym z gorzej grających tam zawodników, jeżeli oczywiście gra bo częściej wymusza kontuzje BO MU SIĘ KURWA POPROSTU NIE CHCE. Jeżeli powiesz mi, że to są dwie różne rzeczy, inni ludzie i inne spojrzenia to raczej mnie nie przekonasz. I nie podpinaj tutaj łatki rasistowskiej te porównanie do Arboledy. a drugie pytanie jest takie. Jak nazwałbyś naszego, jak to nazywasz "inwestora" ? W panoramie sam przyznał, że nie jest zdziwiony reakcją ludzi na niego. Chłop wyciągnie co się da i spierdoli i naprawdę go nie zaboli, że my tutaj się wkurwiamy na niego i wyzywamy. Kasa musi się zgadzać. Biznes is biznes. Jeszcze jedna moja uwaga, odnośnie naszej sytuacji. Drużyna jest niestety ofiarą kuchara. Niedoinwestowana, słabo zarządzana i przewartościowana(patrząc na wyniki w zeszłym sezonie). Może nie podźwigneli ciężaru, którym jest stadion ? Powiedzcie mi jak chłopak z kluczborka czyli Tuszyński, ma grać w Lechii skoro na codzień grał w różnych wygwizdowach i nie ma odpowiednich umiejętności i psychiki co do takiej sytuacji jaką jest presja takiego klubu jak Nasz. W tamtym sezonie widać, że naszą siłą był zespół, a dzisiaj ?.. Mam nadzieję, że nie obraziłeś się na nas do końca i mi odpiszesz. A jak nie, to do zobaczenia na kibicowskim szlaku za rok. Stróże, Nieciecza, będziesz ? Bo MY tak.. I na bank już nie zobaczysz swojego traorka. Szkoda, że niewielu o tym wie, że to dzięki temu mamy te zasrane Euro w Gdańsku bo to kibice dźwigneli ten klub z dna. I to dzięki tym ludziom możesz oglądać ten stadion jak i ekstraklase w Gdańsku, nie dzięki Kucharowi :) Jeszcze tylko dodam, że patrząc na wyniki Legii w lidze i LE widać jakie korzyści przynosi stawianie i finansowanie młodzieży, swojej młodzieży i wspieranie jej poprzez doświadczonych zawodników lig zagraniczych. Fajnie to wszystko tam wygląda. Pozdrawiam!
24 kwietnia 2012, 02:28 / wtorek
Co do murzynów w naszej lidze i w naszym zespole to powiem jedno. Łatwiej nam ściągnać/wyszukać murzyna w 8 lidze pakistańskiej niż dobrze spenetrować nasz rynek. Szukamy chuj wie gdzie dobrych zawodników a pewnie nie jeden marnuje się w naszej szkółce albo gdzieś na orlikach.
24 kwietnia 2012, 03:18 / wtorek
Pracownicy gówna prawda chyba dostają jakiś bonusik od Szechtera za to że piszą głupoty na forum. Podejście to do czarnych na Lechii było zawsze "specyficzne" więc jak coś Ci się nie podoba to wypad na śledzi lub koszykówkę tam twoich czarnych "braci" jest w bród. A nawet jak to nasi BRACIA rzucali bananami to tylko pokazuje że zawsze można na nich liczyć bo bambusy w Lechii nie są nawet wkładami do koszulek . A że nie poprawne politycznie? Walę ciebie i twoją żydowską gazetę i twoich poprawnie politycznych znajomych i pracodawców.

WKS&BKS AVE LECHIA i ŚLĄSK
25 kwietnia 2012, 14:03 / środa
Dawno tu nie zaglądałem i powiem wam że niezły burdel macie siostry tu u was w archeo;)
Wysyp wynalazków i kumatych, aż strach przejść się na młyn tylu oburzonych jeszcze zlinczują:O

Lechia nigdy nie spadnie!!!
Aejaejao!!!
1 2 3 4 5 6

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.325