Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Apel do zarządu

strona 1/2

16 kwietnia 2012, 11:48 / poniedziałek
Panowie Jenek i Turnowiecki,jako kibic Lechii mam gorąca prośbę do was
NIE BLOKUJCIE LECHII!!!!!!!
Bo teraz to robicie.Niszczycie zarządzanie klubem.albo zrezygnujcie całkowicie,
Albo bądźcie facetami , i podejmijcie męskie decyzje.Cała drużyna won,a sezon dokańczamy juniorami
Przeciesz nikt nie będzie miał wam za złe jeżeli tak zrobicie
ZDECYDUJCIE SIE W KOŃCU!!!!!!!!!!
16 kwietnia 2012, 11:55 / poniedziałek
Panowie niech ktoś zbanuje w końcu tego kretyna.
16 kwietnia 2012, 11:56 / poniedziałek
zła decyzja
....dopóki piłka w grze
a po sezonie jeśli się utrzymamy to wypad a jak spadniemy w co nie wierze to też wypad.
16 kwietnia 2012, 12:08 / poniedziałek
LP sam sie zbanuj
Ja piszę prawdę, jak sie komuś nie podoba ,to trudno
Ten zarząd nie istnieje
A sprawa herbu na koszulkach to tylko potwierdza
16 kwietnia 2012, 12:12 / poniedziałek
Zamknij pizde kibicu internetowy
16 kwietnia 2012, 12:15 / poniedziałek
A co mało wam cenzurowania?
Przeciesz od wczoraj cenzurujecie większosć forum, Od razu zamknijcie tę stronę. Będziecie mieli spokój
A za obrażanie to typowinieneś dostać bana
16 kwietnia 2012, 12:22 / poniedziałek
Tak strona jest cenzurowana od wczoraj. Wszyscy byli w Poznaniu i tam zaczęła sie cenzura. Debil.
16 kwietnia 2012, 12:24 / poniedziałek
LP bez obrazy ale kielbasa dobrze pisze. W innym watku to napisalem. Brak na walnym potwierdza ich niemoc.
Juz teraz trzeba sie przygotowywac na przyszly rok tylko ze nie ma kto tego robic.Bez napinki
16 kwietnia 2012, 12:25 / poniedziałek
Jakim człowiekiem trzeba być ,żeby popierać jeszcze ten zarząd lp?
Co jeszcze muszą ci panowie spierdolić ,żeby co niektórzy otworzyli oczy?
16 kwietnia 2012, 12:29 / poniedziałek
Debilu jebany każdy to wie tylko po jaki chuj zakładasz 10 temat tutaj.
16 kwietnia 2012, 12:30 / poniedziałek
Posłuchaj mlody czlowieku. Nikt tu zarządu nie pochwala. chodzi o to, ze siedząc tylko w domu i nie angażując się w nic Twoja wiedza równa się zeru. z tego tez powodu napierdalasz jadem wszędzie gdzie się da. Zakladasz co chwila debilne nowe wątki, w ktorych i tak piszesz to samo. A to, ze wiedza jak wspomniałem wcześniej jest zerowa to i pierdolisz farmazony.
16 kwietnia 2012, 12:34 / poniedziałek
Bo każdy wpis dziwnie znika??????
Ale macie racje ja już mam dosyć.Jest grupa ludzi którzy sa bardziej kumplami "chłopaków" z zarządu niż kibicami Lechii
Byliście z nimi od 4,5 lat ,i nawet niezauważyliscie problemu ,zastanówcie sie ,czy jesteście kibicami ,czy kumplami pana Jenka i Turnowieckiego
Czejsc ja juz mam dość
16 kwietnia 2012, 14:30 / poniedziałek
Nie rozumiem czemu kibice nie zrobią z tym porządku?
Można w różny sposób protestować ,po prostu brak zaangażowania .
16 kwietnia 2012, 14:30 / poniedziałek
Kiełbasa, weź ogarnij rzeczywistość. Wpisy znikają, bo co chwile zakładasz debilne wątki dotyczące tego samego, a nie dlatego, że ktoś tu jest "kumplem" jak to nazwałeś, tych kretynów z zarządu. Raz nie wystarczy napisać? Trzeba było kurwa być na spotkaniu z zarządem i im to powiedzieć.

Bez odbioru.
16 kwietnia 2012, 15:27 / poniedziałek
a c... im w dupe, kibice rozlicza za 4 kolejki.
16 kwietnia 2012, 15:43 / poniedziałek
a co teraz dałby protest? Nic. Teraz wszystko w nogach tych imitacji piłkarzy, żeby na te 4 mecze spieli się i zagrali na 200% swoich mozliwości.
10 października 2012, 09:57 / środa
w poniedziałkowej transmisji na eurosporcie w zestawieniach wynikow i tabel pojawilo sie OSP Lechia Gdańsk - nie wiem czy w poprzednich relacjach tez taka nazwa sie pojawia, ale przydałoby sie to wyprostować. zarządzie do boju! ;)
10 października 2012, 13:16 / środa
Niech się zarząd lepiej wypowie co tak pucują Kręcinie przed wyborami. Jezeli tak nadal jest to przecież w morde ktoś powinien dostać.
10 października 2012, 15:25 / środa
Zdaje się że jakieś spotkanie z kibicami miało być w tej sprawie. Było już czy dopiero będzie ?
10 października 2012, 15:55 / środa
Spotkanie odbyło się .
Na przyszły tydzień ustalimy termin spotkania Lwów na którym przedstawimy stanowisko klubu odnosnie tej sprawy oraz naszą opinie na ten temat.

Już teraz serdecznie zapraszamy
10 października 2012, 22:48 / środa
Nic o nas bez nas...

Pozdrawiam braci
17 października 2012, 12:13 / środa
Minął tydzień od spotkania LP z zarządem i wielu z nas nadal nie wie jakie jest stanowisko klubu na temat poparcia dla kandydatów na nowego prezesa pzpn-u...a może się mylę,może tylko ja nie wiem...?
17 października 2012, 12:49 / środa
Sorry ale słabo z czasem w tym tygodniu było .
Ustaliliśmy poniedziałek 18 godzina -Roko

Oczywiście w niedługim czasie pojawi się odpowiednia informacja na stronie lwypolnocy.pl
24 października 2012, 18:24 / środa
podbijam

Zdaje się że już jeden wątek został skasowany. Jakieś informacje po spotkaniu ???
Czy teraz już kręcina jest cacy ?
24 października 2012, 19:09 / środa
Po to było robione spotkanie żeby zostało to w gronie zainteresowanych ,a nie rozkminiane w internecie . Pewnych rzeczy z różnych względów nie można poruszać na ogólnodostępnym forum, gdzie każdy może wejść i przeczytać . Jesteś inteligentną osobą i pewnie zdajesz sobie z tego sprawę.
Na spotkaniu był przekazany dokładnie i wyczerpująco plan głosowania , jaka jest strategia oraz cel jaki ma w tym klub.Wnioski każdy mógł wysunąć osobiście...
Nas satysfakcjonować mógłby jedynie bojkot tego gówna w pizdu ,a jest to zupełnie nieakceptowalne rozwiązanie dla klubu który próbuje coś ugrać dla siebie.(zresztą jak każdy inny)

Dlatego osobiście nie rozumiem podniecenia bo jeden kij kto będzie w PZPN z zaproponowanych kandydatów to i tak będzie syf ,afery,złodziejstwo ,bałagan.
Boniek - sportfive
Kosecki- POlityka
Antkowiak ,Potok ,Kręcina- Komunistyczny beton
26 października 2012, 13:35 / piątek
@KlimekLG:

Ciągle wszystko pod stołem. Znajomości, konszachty, po cichu, żeby nikt się nie dowiedział.

Totalna hipokryzja!

PZPN jest fuj i be, ale w sumie jak można coś ugrać dla Lechii, to siedzimy cicho. Niech zarząd popiera złodzieji. A nóż się uda wyżebrać 20 piłek dla juniorów, a może nawet i utrzymanie w kolejnych 2 sezonach... Ja bym oczekiwał, że głos zarządu to głos kibiców Lechii. Jeśli kibice Lechii popierają Kręcinę, to ok, nie czepiam się, ale chyba tak nie jest.

Zastanówcie się czy Wy jesteście dla Lechii, czy może jednak Lechia jest dla Was. Według mnie wszystko powinno być jawne, czyste i przejrzyste. Jeżeli Lechia to dobro całego miasta, to każdy powinien wszystko móc o Niej wiedzieć. Taką wypowiedzią dajesz znać, że Lechia już gnije od środka. 5 lat w Ekstraklasie wystarczyło...
26 października 2012, 14:16 / piątek
I tak sie dowiemy bo głosowanie bedzie jawne. Cisnienie rosnie....
26 października 2012, 14:53 / piątek
Relacja LIVE z obrad: odnośnik
26 października 2012, 15:09 / piątek
ako co ty pierdolisz?

W którym miejscu napisałem ze odpowiada mi Kręcina,Kosecki czy inny złodziej?
Przecież na spotkaniu było powiedziane wszystko bez tajemnic - każdy mógł zadać pytanie bez owijania w bawełnę ,a otrzymał odpowiedz dokładnie taką ,jaka została przekazane nam w klubie.
A że byliśmy dociekliwi i krytyczni dlatego w szczegółach mogliśmy odpowiadać na pytania.
O jakich konszachtach ,znajomościach ty piszesz...co sugerujesz?Czy ty jesteś zdrowy na umyśle czy po prostu nie masz do czego się dopierdolić i szukasz na siłę punktu zaczepienia- oczywiście w kapciach przed monitorem?

Moim zdaniem po prostu jeden chuj na kogo będą głosować bo to te same gówno tylko w innym opakowaniu .Za rok będziesz pisał jaki nowy pzpn jest chujowy i nic tego nie zmieni.Tu nic nie dadzą nowi kandydaci dopóki ciągle wybierają te same mordy.
Wystarczy włączyć transmisje z tych wyborów by zobaczyć co to jest za bagno...
26 października 2012, 15:23 / piątek
Poweim tak....
Tytuł wątku jest "Apel do zarządu" a ja mam Apel do naszego obecnego premiera żeby to wszystko rozpierd... ten cały zjazd wygląda jeszcze gorzej jak obrady naszego sejmu. 90% z tych ludzi powinno być już dawno na emeryturze. A nasz premier jeszcze wydłużył okres pracy.
I nie tyle że nic nie da się z tym wszystkim robić ale póki co nikt tego nie chce zrobić.
26 października 2012, 15:35 / piątek
Chyba nie sugerujesz ze rząd(politycy) są wstanie naprawić PZPN?
Przecież nasz obecny premier działa w dokładnie taki sam sposób jak byli czy przyszli działacze pzpn
-rozdawanie stanowisk swoim ludziom
-unikanie odpowiedzialności
-zadłużanie
-niespełnione obietnice
-pierdolenie z którego nic nie wynika
-szukanie tematów zastępczych dla swoich nietrafionych decyzji

W czym on jest lepszy od Zdzisia ,Bońka czy Antkowiaka?
Fakt zawsze mogą sprywatyzować i sprzedać komuś z zagranicy PZPN ;)
26 października 2012, 15:40 / piątek
Po przemyśleniu stwierdzam że do samego rozpier... pzpn mógłby jednak się nadać -ma chłop niezbędne doświadczenie :)
26 października 2012, 16:09 / piątek
@KlimekLG:

Może i pierdole, ale tak rozumiem te Twoje poniższe zdania. Jakbyś pogodził się i zaakceptował ten stan rzeczy.

"Po to było robione spotkanie żeby zostało to w gronie zainteresowanych ,a nie rozkminiane w internecie . Pewnych rzeczy z różnych względów nie można poruszać na ogólnodostępnym forum, gdzie każdy może wejść i przeczytać .

(..) Nas satysfakcjonować mógłby jedynie bojkot tego gówna w pizdu ,a jest to zupełnie nieakceptowalne rozwiązanie dla klubu który próbuje coś ugrać dla siebie.(zresztą jak każdy inny)"

Co do wyborów, pełna zgoda. Zapewne wybory nic nie zmienią. Chodzi mi jedynie o to, że kibice jedno, a zarząd drugie. Było spotkanie, na którym nie mogłem być i chciałbym się po prostu dowiedzieć, co zarządcy mieli do powiedzenia w tej sprawie.
26 października 2012, 16:23 / piątek
Tak jak pisze Klimek- prezes to tylko fasada a cale zło to leśne dziadki z epoki Gierka.
Juz oni dobrze wiedzą kogo wybiorą i jaka ręka da im wypic i zakąsić.Na tym betonie nic sie nie postawi, trzeba to wysadzic w powietrze i zaczynac od nowa.Zresztą gdyby te wybory cos mogły zmienić to były by zakazane.To tak jak w wyborach do sejmu,ściemka dla pospólstwa.Chociaz moze faktycznie Donek by sie nadał....w kilka lat tyle rozpieprzyc to sztuka.Takze nasz zarząd tyle moze to co sam dla siebie ugra.
7 listopada 2012, 12:40 / środa
zarzad znow leci w ch** z karneciarzami - przygotowal promocje -20% na mecze z W i Z dla biletowcoe, a co ze znizka dla plastikowcow?
7 listopada 2012, 13:19 / środa
Nie płacz. Po pierwsze - nikt nie kazał nikomu kupować karnetu, po drugie - na karnecie i tak oszczędzasz więcej niż 20% przy jednorazowym wejściu na mecz.
7 listopada 2012, 13:44 / środa
Im więcej kibiców tym lepiej. Ja kupując karnet cieszę się że dokładam cegiełkę do budżetu.

Z innej beczki. Mam wrażenie, że coś drgnęło w kontekście organizacji meczy. Uważam, że promocje, sprzedawanie piwa i innych "przełykaczy" przez "gońców" w trakcie meczu to też ruch w dobrą stronę ( lepiej późno niż wcale, to standard na stadionach za granicą).
Uważam też że nowa strona oficjalna www klubu działa bez zarzutu i maja dobrego fotografa oraz umieszczanie filmików to też super sprawa.
Brakuje mi jeszcze druków wielkoformatowych na mieście zachęcających do przyjścia na mecz.

Panowie jest lepiej ale zróbcie jeszcze coś żeby kolejek takich nie było do punktów z żarciem i do tego wiecznie zawiesza się system umożliwiający płacenie kartą.
7 listopada 2012, 14:02 / środa
W dobie zakazów wyjazdowych i innych nienormalnych sankcji wobec kibiców myśle, że klub na stronie powinien przeprowadzać porządną relację tekstową (minuta po minucie) z meczów Lechii na wyjeździe.
7 listopada 2012, 14:12 / środa
całkiem zgrabna była relacja live text z meczu Podbeskidzie-Lechia
odnośnik

ciekawe czy będzie z najbliższego meczu w Chorzowie..
7 listopada 2012, 14:20 / środa
Tomas dzięki, cholerka nawet nie wiedziałem, że takowa był prowadzona i żyłem w nieświadomości :) W takim razie wycofuje się z poprzedniego sposta.
7 listopada 2012, 14:22 / środa
oczywiście miało być *posta :)
7 listopada 2012, 14:29 / środa
Razack musi zostać w Gdańsku i dać mu nawet 120-150 miesięcznie bo zasługuje na to, poza tym ściągać Mile i niech grają razem. Zamieniając Razacka na Sebe nic nie daje. Wręcz cofamy się. Może ktoś powiedzieć, że ...kasa Misiu kasa.. ale łatając dziury nadal jeździsz po dziurach i jeśli mamy coś grać to z Razackiem i Milą razem.
7 listopada 2012, 14:32 / środa
sorki nie ten wątek :)
7 listopada 2012, 14:55 / środa
A tak przy okazji...
Czy ktoś wie ile Magnowski sprzedał lóż??? Poza Lotosem, Miastem Gdańsk (to jeszcze za sport5) to chyba reszta jest do wzięcia... Coś mi się zdaje, że kompromitacja na tym polu.
7 listopada 2012, 15:46 / środa
A co Magnowski ma do sprzedaży lóż ? Teraz niech Budyń łazi po firmach i wciska im loże ;) że o powierzchniach użytkowych nie wspomnę :)
Jest operator stadionu od nich wymagaj a nie pierdolisz dla samego pierdolenia.
7 listopada 2012, 15:57 / środa
Wynajecie loz zasila kase klubu. Magnowskiemu powinno na tym zalezec tak samo jak operatorowi.
7 listopada 2012, 16:05 / środa
Pewny jesteś że zasila klub ?
7 listopada 2012, 16:20 / środa
Tak. Pewnie Lechia nie jest bezposrednio strona umowy najmu lozy, ale te kwestie reguluje umowa Lechii z operatorem. Tak jest na swiecie. Ktos kto ma mozliwosc ogladania kopaczy placi za taka mozliwosc.
7 listopada 2012, 17:43 / środa
Nad wynajętymi lożami wywieszone są banery z logami wynajmujących je firm. Na meczu z Legią widziałem, że nad kilkoma lożami wisiały banery Tyskiego. Czy to oznacza, że właśnie Tyskie wynajęło te loże? Nie wiem...
7 listopada 2012, 18:23 / środa
Myśle, że raczej Tyskie jako sponsor kadry już wykupiło loże na mecz kadry, może mecz Lechii dostali w pakiecie, albo coś dopłacili. Kto to wie. Sądzę, że po kadrze te loże znowu będą puste.
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.433