Gdańsk: czwartek, 27 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 28.04.12 13.30

strona 1/6

22 kwietnia 2012, 19:57 / niedziela
Gramy z drużyną która nie walczy już o nic .Utrzymanie maja pewne a o puchary nie graja.Nasi grajkowie muszą udowodnić i pokonać Widzew .Mam nadzieje ze Janas zamieni Grzelczaka z Duda i nie da temu pierwszemu po grać ze swoim starym klubem.Już się nie mogę doczekać tego hitu. Szykuje się kapitalne spotkanie piłkarskie i kibicowskie .
22 kwietnia 2012, 20:01 / niedziela
no kibicowskie napewno skoro sektor gości jest zamkniety :) :/
22 kwietnia 2012, 20:09 / niedziela
Moim zdaniem jest to mecz decydujący o utrzymaniu- jeśli nie wygramy, spadamy. Remis nic nam nie da, bo podejrzewam, że ełksa w meczach z korona, bełchatowem czy jaga moze spokojnie zdobyć parę punktow. Z żydkami gramy dosłownie o życie. Nie wierze, że z legia zdobedziemy punkt, nie wydaje mi sie abysmy choc punkt zdobyli rowniez w chorzowie. Do łodzi jedziemy na wojnę, która musimy zwyciezyc. Modle sie, by jutro ełksa przegrała, ale zobaczymy co wyjdzie...

Tak sie zastanawiam czy Grzelczak nie powinien zagrac od 1 minuty- moze swoja byla druzyne ukasi. Zawsze sie inaczej gra w takim meczu. W ustawieniu 4-4-2 mogl by zagrac razem z Duda.
22 kwietnia 2012, 20:13 / niedziela
To będzie decydujący mecz, wojna którą mam nadzieję wygramy 1:0 po bramce Dudy. Janas Grzelczaka i Pawłowskiego zostaw w domu.
22 kwietnia 2012, 20:19 / niedziela
To co z jednym bramkarzem mamy tam jechać ?
22 kwietnia 2012, 20:23 / niedziela
A Pan Gładyś ?
22 kwietnia 2012, 20:26 / niedziela
Nie te lata :P

Pawłowski przynajmniej jako rezerwowy.
22 kwietnia 2012, 20:36 / niedziela
Janas nie zaryzykuje, brakuje mu kła żeby dać Pawłowskiego na rezerwę, Pawłowski czuje się bezkarny i myśli że prezentuje international lvl dzięki czemu jest lepszy od wszystkich, trochę to smutne że jeszcze musimy się z nim męczyć no ale co zrobić 3 kolejki i bye bye. Swoją drogę Buchalik niedługo nie wytrzyma i będzie chciał gdzieś grać... my pewnie będziemy chcieli sprowadzić bramkarza który z miejsca będzie numerem "1" tylko skąd kaska na to ma być ? W lecie musi być rewolucja ale nie bardzo widać środki na takie coś... takich pokrak to raczej nikt nie kupi co u nas grają...
22 kwietnia 2012, 20:55 / niedziela
Możemy liczyć że Widzew bedzie chciał upupić łks i da nam wygrać , ale jak mawiają umiesz liczyć licz na siebie :)
22 kwietnia 2012, 21:02 / niedziela
W Łodzi wygramy!
22 kwietnia 2012, 21:21 / niedziela
Grzelczak i Dawid zostają w Gdańsku, bo jeszcze będą chcieli wspomóc swój ulubiony klub.

W Łodzi tylko zwycięstwo.
22 kwietnia 2012, 22:21 / niedziela
Kosecki zagra z Widzewem?
22 kwietnia 2012, 22:25 / niedziela
oby. mam nadzieje że to nie jakaś poważna kontuzjal. ale wilk dzisiaj zagrał dobrze na skrzudle więc nie będzie tragedii bez koseckiego. i jak dla mnie to duda od pierwszej za grzelczaka. reszta dzisiejszego składu może zostać. ewentualnie lukjanovs albo machaj
22 kwietnia 2012, 22:26 / niedziela
Janasa zapytaj ;)

A tak serio to niby do treningów miał wrócić w czwartek, ale na zdjęciach z zajęć go nie widzę, ale na sobotę mam nadzieję, że będzie gotowy.
22 kwietnia 2012, 22:27 / niedziela
No z Widzewem trzeba ofensywniej wiec Machaj juz powienien w podstawowym za Bajica, martwi waska lawka i to ze pietrowski sie tam znalazl...
22 kwietnia 2012, 22:33 / niedziela
może jest w formie skoro na ławce ;) mam tylko nadzieje ze nie bedzie tam żadnuyh idiotów z bananami itp.
22 kwietnia 2012, 22:36 / niedziela
Mam pytanie w jakiej Dawidowski będzie grał koszulce ;)
22 kwietnia 2012, 22:37 / niedziela
Dlaczego Wilk grał dobrze w meczu ze Sląskiem ?
Z tego samego względu , dlaczego Wilk grał źle z Amicą
Za jaja powinni go powiesić a nie chwalić za ten mecz .
Towar bym odesłał do reklamacji i jeśłi jeszcze nie zapłacili całości sumy - nic już nie dołożyć. Reszta spłacona już ... w naturze.
A co do meczu z Widzewem. To może być nasz mecz !
Ja w to wierzę. W zwycięstwo - tak samo jak nie wierzyłem w to,
że wygramy ze Sląskiem.
Do boju, do boju, do boju Lechia Gdańsk !!!
22 kwietnia 2012, 22:57 / niedziela
Grzelczak jest kupiony czy wypożyczony? Madera ma klauzulę?
22 kwietnia 2012, 23:04 / niedziela
grzelczak jest kupiony. kurde oby madera nie miał żadnej klauzuli o zakazie gry przeciwko widzewowi
23 kwietnia 2012, 16:30 / poniedziałek
Duda pokazał, że nie tylko w niższych ligach może strzelać bramki, więc wydaje się sensowne żeby zagrał od początku. Jak się spali to zawsze można wpuścić Grzelczaka, ale ten drugi - poza meczem z GKS - gra tak kiepsko, że chyba Duda powinien dźwignąć temat.
Szkoda, że Kacprzycki jest poza pierwszym zespołem, bo fajnie by było gdyby dostał też swoją szansę na chociaż 20 minut.

Ps. Wilk fajnie zagrał wczoraj, ale zdecydowanie na kołki z Widzewa przyda się Kuba Kosecki - zabiega towarzystwo i będzie dobrze:-)
23 kwietnia 2012, 16:55 / poniedziałek
Kosecki ma uraz i nie wiadomo czy w ogóle zagra..
23 kwietnia 2012, 18:55 / poniedziałek
Może ktoś mi odpowie z was na pytanie dlaczego Widzew jest dopuszczony do rozgrywek skoro sektor gości nie ma parkingu i nie wpuszcza kibiców?!
23 kwietnia 2012, 19:09 / poniedziałek
Racjonalnie wytłumaczyć się tego nie da. Co roku są cyrki z sektorami gości na stadionach.. przypomnę chociażby Białystok albo sektor w Poznaniu jesienią zeszłego roku.
23 kwietnia 2012, 20:07 / poniedziałek
1945, Madera ma opcję pierwokupu i od dawna nie chce wracać do Widzewa, On chce zostać u Nas.
23 kwietnia 2012, 20:24 / poniedziałek
Wiem wiem, miałem na myśli klauzulę, w myśl której nie mógłby z Widzewem zagrać.
24 kwietnia 2012, 02:17 / wtorek
1 LIGA ! 1 LIGA ! Lechia Gdańsk !
24 kwietnia 2012, 02:42 / wtorek
dawiddo
Jak tak bardzo chcesz I ligę to wypierdalaj do Gdyni..
24 kwietnia 2012, 08:54 / wtorek
Adam Duda od pierwszej minuty i powinno być dobrze widać że chłopak ma ciąg na bramkę możemy mieć jeszcze z niego ogromny pożytek ;)
24 kwietnia 2012, 08:58 / wtorek
michu218, oprócz ciągu na bramkę piłka odskakuje mu na kilka metrów przy co drugim przyjęciu... to jeszcze nie jest facet na grę od 1 minuty
24 kwietnia 2012, 09:00 / wtorek
michu218, oprócz ciągu na bramkę piłka odskakuje mu na kilka metrów przy co drugim przyjęciu... to jeszcze nie jest facet na grę od 1 minuty

od 1 minuty wprowadziłbym Wanię.
24 kwietnia 2012, 19:50 / wtorek
Ciekawostka statystyczna: Widzew jest drużyną z największym procentem bramek straconych po stałych fragmentach gry w ekstraklasie.

No ale trener Janas nie umie laptopa, to nie przeczyta :D.

źródło: odnośnik
24 kwietnia 2012, 20:37 / wtorek
Głównym problemem tego meczu będzie murawa, a właściwie jej brak. Dlatego należy nastawić się na kopaninę, w której stałe fragmenty mogą odegrać główną rolę. Środek pola zdecydowanie zdecydowanie bez Bajicia, który po prostu motorycznie nie daje rady grać na tym poziomie. W środku ataku zdecydowanie Grzelczak, który przeciwko swojemu klubowi wyjdzie podwójnie zmotywowany.

Piłka nożna to jednak wyjątkowy sport. Na papierze wyglądamy przy Widzewie jak "dream team", a to jednak my bronimy się przed spadkiem.

Widzew-Lechia 0-2
24 kwietnia 2012, 20:47 / wtorek
Może trening dla wkładów na plaży aby jakąś tam wiedzę gry na piasku mieli;)
Tak serio to będzie typowy mecz w polskiej eklasie aby wygrany przez Lechię. Niech Janas ustawi 2 napastników a będzie dobrze. Skromne 1:0 dla Lechii i utrzymanie..
25 kwietnia 2012, 10:38 / środa
z wywiadu z Bieniukiem :

- Jesienią też wymieniliście się koszulkami. Sporo emocji to wywołało...
- Kibice Lechii jakoś dziwnie wtedy zareagowali. Nie wiem, dlaczego. To są normalne sytuacje, że piłkarze wymieniają się koszulkami. Ewentualnie warto te koszulki odwrócić na drugą stronę, żeby nie drażnić kibiców.

Ja mam dl Ciebie propozycję, załóż koszulkę Dawidowskiego i podejdź do kibiców żydzewa. Może wtedy zrozumiesz o co chodzi.
25 kwietnia 2012, 10:58 / środa
a ja powtórzę swoje, nie wygramy nic do końca a się utrzymamy ;)
25 kwietnia 2012, 12:34 / środa
Prawdopodobny scenariusz:

wygrywamy 1:0 z Widzewem, ŁKS polegnie z Ruchem i Cracovia z Wisłą.
Mamy 6 pkt przewagi nad ŁKS i 7 pkt nad Cracovia i 2 kolejki do końca.
Jak byśmy polegli z Legią i Ruchem przy dwóch zwycięstwach ŁKS w ostatnich 2 kolejkach to bilans z ŁKS to 0:0 i 0:0 tak więc liczą się bramki a w tych stoimy o wiele lepiej i byśmy muiseli zebrac po 5-6 w każdym i ŁKS musiałby nastrzelać trochę by coś się zmieniło.
Oby taki scenariusz się sprawdził a utrzymanie mamy już w tej kolejce a Widzew mimo porażki u siebie też będzie świętować bo dołożą cegłę do spadku ŁKS.

Ze sportowym w sportowym duchu!
25 kwietnia 2012, 13:32 / środa
"W środku ataku zdecydowanie Grzelczak, który przeciwko swojemu klubowi wyjdzie podwójnie zmotywowany."

Mnie zawsze w szkole uczyli że 2 * 0 = ... właśnie... wciąż 0.
25 kwietnia 2012, 13:54 / środa
Jeżeli Bąk i Kosa nie będą gotowi to :

Grzelczak Duda
Wilk Traore Wania
Machaj Surma
Fortepian Kozans Madera Deleu
Pawłowski

od samego poczatku wysoki pressing i ciagly atak tak do 3:0,
wtedy dopiero mozemy trochę odpuscic i dokonać defensywnych zmian ;-)
25 kwietnia 2012, 14:01 / środa
Dawno tu nie zaglądałem i powiem wam że niezły burdel macie siostry tu u was w archeo;)
Wysyp wynalazków i kumatych, aż strach przejść się na młyn tylu oburzonych jeszcze zlinczują:O

Lechia nigdy nie spadnie!!!
Aejaejao!!!
25 kwietnia 2012, 14:06 / środa
Wyszedłem z wprawy, pomyliłem wątki, przepraszam:)

Aejaejao!!!
25 kwietnia 2012, 14:22 / środa
żeby nie było, że na tym meczu zjednoczy się piłkarska Łódź. po drugie Świerczewski powiedział, że wystarczą mu 4 pkt do utrzymania. i po trzecie nie tylko z piłkarzami Widzewa w Łodzi Lechia może mieć najgorzej. łowy się zaczynają.
9 pkt do zdobycia a wygrać można z każdym.
25 kwietnia 2012, 14:25 / środa
mmfx ty w ogole wiesz po ilu zawodnikow sie gra w pilke ?
25 kwietnia 2012, 14:30 / środa
heh, no przy 12 byłoby łatwiej ;-)
mialo byc oczywiscie Grzelczak/Duda
25 kwietnia 2012, 14:38 / środa
mmfx - do do Twojego składu to mam tylko jedno "ale" - w piłkę gra się po 11, a nie po 12 :P
25 kwietnia 2012, 14:54 / środa
juz sie poprawil :(
25 kwietnia 2012, 15:49 / środa
Widzew jest jak najbardziej do ogrania.Ostatni mecz jaki wygrał to był z Bełchatowem jak się nie mylę.Reszta meczy to przegrane lub remisy(ostatnie) .Obawiam się tego meczu ale punkt na pewno zdobędziemy lub nawet trzy jak się uda ;)
Tak czy inaczej obstawiam dwa wyniki 1-2 , 1-1 ;)
25 kwietnia 2012, 17:06 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
25 kwietnia 2012, 18:06 / środa
W gadkach zakładam temat Bany gdzie możemy porozmawiać by nie robić tutaj syfu.
26 kwietnia 2012, 10:38 / czwartek
No skoro wrocil Malkowski to sklad powinien wygladac tak...

-----------Malkowski------------ rezerwa Buchalik
Deleu--Bak----Madera----Wilk
Machaj-Surma-Nowak-Kosecki
-------------Traore--------------
---------Grzelczak--------------
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010