Gdańsk: wtorek, 31 marca 2020
FORUM
Podstrony:

Widzew Łódź - Lechia Gdańsk 28.04.12 13.30

strona 5/6

28 kwietnia 2012, 15:20 / sobota
no to dzisiaj do Kwadratowej! jest co opijać :D
zajebiście 3pkt. hehehe szkoda karnego ;/
a na trybunach swieto... mamy utrzymanie!
28 kwietnia 2012, 15:21 / sobota
Janas ma szczeście do byłych klubów - najpierw Bełchatów, teraz Widzew, w czwartek Legia :)
28 kwietnia 2012, 15:21 / sobota
Przed meczem było wiadome ze zdobędziemy 3 punkty
Widzew grał na spadek Łksu
28 kwietnia 2012, 15:22 / sobota
Fantastyczny mecz , walka na całego , dobrze rozegrany taktycznie piłkarskie świeto tak jak to powinno wygladac w meczu o utrzymanie i w tym gwiazda światowy technik Grzelczak.

Dziękuję za transmisje oglądało sie z przyjemnością!
28 kwietnia 2012, 15:23 / sobota
dokłądnie, wałek bezczelny w pewnych momentach.
cieszy ładna pogoda, zarobiona kasa i utrzymanie:)
28 kwietnia 2012, 15:23 / sobota
Dlaczego Traore nie strzelił karnego?
Miało być 0-1 i było 0-1.
Piłka typowo towarzysko-plażowa. Utrzymanie w zasięgu ręki.
28 kwietnia 2012, 15:26 / sobota
No to w następnej rundzie Lechia oddaje 3 pkt. Widzewowi.Jak to miało miejsce z Piastem Gliwice.Pozdrawiam.
28 kwietnia 2012, 15:29 / sobota
Co się spinacie, mecz miał się skończyć rezultatem 0:1 i tak się skończyło. Ani piłkarze ani sztab nie cieszyli się z tego, ze dostali karnego ani się nie przejeli tym, ze Traore nie trafił. Pewnie najbardziej on sam się zirytował bo musiał przestrzelić... ;) 3 punkty mamy, utrzymanie mamy i poziom A klasy też mamy...
28 kwietnia 2012, 15:29 / sobota
kto sie bawi w bukmacherke i dzis nie postawil na Lechie, nie se pluje w twarz

jest za co dzisiaj opijac ;)
28 kwietnia 2012, 15:30 / sobota
Mogli dać komuś innemu strzelać:) A tak sobie Razack statystykę popsuł ;)
28 kwietnia 2012, 15:30 / sobota
Mecz był wspaniały popisy techniczne naszych kopaczy nie znają granic, jak oni to robią chciało by się powiedzieć. Teraz gramy z Ległą która po obejrzeniu tego meczu pewnie drży ze strachu przed nami.

Nie ma co oceniać gry do końca tego sezonu, ważne 3 pkt.
28 kwietnia 2012, 15:31 / sobota
Rambuś
28 kwietnia 2012, 15:18 / sobota
Jude String

odpierdol się od Razaka przynajmniej bramke strzelił dla nas !!

I może mam go za to wielbić? Opanuj się. Cały sezon opierdalania się, ma na nas wyjebane, a ja mam mu teraz w dupe wchodzić bo gola strzelił, hahaha.
28 kwietnia 2012, 15:32 / sobota
Mesii , Ronaldo, a dzis Traore;-)))))))
takiego badziewia dawno nie ogladalem :-(
Piast uratował Lechię i Kafar był wielbiony, mam nadzieje ze lekcja jest juz odrobiona i po prezencie od Widzewa nikt nie bedzie wznosil peanow na czesc Janasa ze nas utrzymal !!!!!!
Grzelczaka sie nie pozbedziemy, ale Janasowi trzeba juz podziekowac...

Lechia nigdy nie spadnie !!!!:-)))))))))))))))))
28 kwietnia 2012, 15:34 / sobota
sorry, mialo byc Messi
28 kwietnia 2012, 15:36 / sobota
Miało być 0-1 i było 0-1.

Dziki, co to "strzela 100 na 100 karnych" nie trafia w bramkę? Nigga please!
Wystarczy spojrzeć na powtórkach na minę Fortepiana w tle... on już przed strzałem wiedział ocb... :)

Świetny spektakl, gratulacje dla aktorów.
28 kwietnia 2012, 15:39 / sobota
Jude String

Szczerze patrząć gdyby nie Razack to dziś byśmy zajmowali miejsce cravoci i godzili się z spadkiem...

Razack jaki jest to i tak powinien dostać brawa.... Bo powiedz mi z kim ma Razack grać w ataku z Grzelczakiem ? proszę Cię
28 kwietnia 2012, 15:39 / sobota
dobrze ze jest ten czarnuszek bo bylibyśmy juz w zeszłym sezonie w pierwszej lidze ale niektórzy tu maja pamiec krótko trwałą Razak dzieki!!! obok Kosy jestes najlepszym piłkarzem tego sezonu
28 kwietnia 2012, 15:40 / sobota
Miejmy nadzieje ze kontuzja Grzelczaka nie jest taka poważna,ale do ostatnie kolejki mógł by już nie za grać ;)
28 kwietnia 2012, 15:41 / sobota
Juz chyba przyjemniej sie siedzi u dentysty w fotelu niz oglada takie badziewie..Mamy farta ze to byl Widzew i chodzilo im tylko o wyjebanie LKS.Kazdy inny zespol rozjebal by nas w pizdu..Pozostaje sie ludzic ze kolejny sezon cos zmieni..Kurwa oby
28 kwietnia 2012, 15:43 / sobota
Patrząc na radość naszych piłkarzy po meczu myślę, że sporo ich ten mecz kosztował. Brawo chłopaki....jestem spokojny na mecz z Legią.... ... .. .
28 kwietnia 2012, 15:45 / sobota
Ale moim zdaniem Janas OUT !
28 kwietnia 2012, 15:47 / sobota
Jak srakowia się utrzyma, to bierzemy Kafara
28 kwietnia 2012, 15:54 / sobota
na taczkę chyba
28 kwietnia 2012, 16:28 / sobota
Uffff...... wygraliśmy !!! Brawa dla piłkarzy, nagana dla małego "t". Znowu o mało co przez jego "genialną" taktykę byśmy nie wygrali. Czy ten chłop nie widzi tego, że Lechia nie potrafi kurczowo się bronić ???! Nawet gdyby na boisko wpuścił 20 graczy o charakterystyce defensywnej, przeciwnik w 11-stu i tak będzie stwarzał zagrożenie pod naszą bramką. Na szczęście się udało, choć do końca drżałem o wynik...
28 kwietnia 2012, 16:39 / sobota
Mecz podobny do tego w Gliwicach na koniec pierwszego sezonu po latach w Ekstraklasie. Po sezonie i tak trzeba wymienić dużą część składu.
28 kwietnia 2012, 16:45 / sobota
Koniri, ale za co Ty chcesz wymieniać połowę składu skoro w Lechii nie ma siana na transfery?!
28 kwietnia 2012, 16:52 / sobota
Dobra przestańcie. Trzymać za ruch i Wisłe w meczach z ŁKS-em i sraką i mamy utrzymanie. Ja już otworzyłem butelkę a reszta mnie nie interesuje, mecz kupiny czy nie, ustawiony, kogo to obchodzi... A MY SWOJE!!!!!!!!!
28 kwietnia 2012, 17:00 / sobota
Lechia zagrała dziś beznadziejnie, ale co to zrobił Widzew to już "wyczyn" poniżej wszelkiej krytyki..;) A ten wypad Mielcarza w nasze pole karne pod koniec meczu - szacunek za umiejętności aktorskie.. ;)

A Cracovia niech się tak nie wkurwia, bo tydzień temu grali z Widzewem u siebie, Widzew zagrał tak samo jak dzisiaj z nami, tylko, że oni nie umieli im strzelić gola. Sami są sobie winni.

To samo ŁKS. Trzeba było wygrywać wcześniej, a nie dzisiaj dopatrywać się sprzedawania meczów.

Można więc powiedzieć, że Widzew w ostatnich dwóch meczach zrobił wszystko, by spuścić ŁKS i chyba miał w dupie, kto będzie drugim spadkowiczem.. my czy Cracovia. Oni tego nie wykorzystali, a nam się "udało".
28 kwietnia 2012, 17:05 / sobota
Gianni - w Lechii nie ma, ale może Wrocławskie Centrum Finansowe pożyczy na procent :)
28 kwietnia 2012, 17:15 / sobota
Zaszyłem się wśród gospodarzy i powiem wam jak to wyglądało z perspektywy trybun.

Nie było po miejscowych widać wielkiego smutku, co jest całkowicie zrozumiałe. Przeważały wrzuty na ŁKS i typowo weekendowa atmosfera. Pięknie obrazowały to śpiewy sektora dopingowego "Majówka, majówka, majówka...". Generalnie rzecz biorąc, po meczu panowało jedno wielkie zażenowanie, ale rozpaczy nie było.

Poziom meczu cieniutki, ale nie powiedziałbym, że zawodnicy Widzewa oddali spotkanie. Oni po prostu dzisiaj nie umieli lepiej zagrać.

Teraz tylko liczyć na Ruch i Wisłę :).
28 kwietnia 2012, 17:26 / sobota
Ale kurwa jakim cudem mozna wystawiac pietrowskiego, rozumiem ze Duda moze jeszcze nie byc gotowy ale kurwa pietrowskiego %J#IK%U#I% "???
28 kwietnia 2012, 17:49 / sobota
Jude String
No pewnie masz po części rację, że Traore tak bardzo jak w poprzednim sezonie się nie chce grać, ale i tak obok Koseckiego i Wilka to najlepszy pilkarz Lechii. Ale z drugiej strony co z ciebie za hipokryta?? Co z tego że strzelił gola na wagę 3 pkt skoro przestrzelił karnego?? To co, może mu banana rzucisz w czwartek? Litości...4 bramki strzelił w tym sezonie, to mało, ale i tak w tym oraz tamtym sezonie nieraz uratował dupę Lechii. A że chce odejść - to najemnik, liczy się kasa. Gdyby tak bardzo mu się nie chciało, to dzisiaj by przeszedł obok meczu i nie walnął bramki. Kto wie, może ta bramka jest naprawdę ważna, niby Ruch powinien wygrać z ŁKS, ale ci z Łodzi bd walczyć do upadłego. Ruch ostatnio zagrał beznadziejnie w finale pucharu polski więc kto wie. Cracovia - no ci są słabi, to fakt, raczej nie wygrają z Wisłą.
Poza tym czemu zawsze szuka się dziury w całym? Że mecz ustawiony? Ok, no tak to mogło wyglądać, ale Widzew ostatnio w beznadziejnej formie jest, tak jak np. Śląsk i tam wielu młodych sie ogrywa. Co do zmian Janasa - na ewidentne utrzymanie wyniku. Poskutkowało. Winicie tak Janasa ale to jego wina że ma : jednego bramkarza ( Pawłowskiego) i Buchalika oraz Małkowskiego ( takie "połówki bramkarskie"), Deleu, Bąka ( nerwowy na tej obronie jest ), Maderę, Hairapetiana, Vućko ( ale co się z nim dzieje?), Wilka, Koseckiego, Machaja ( ale tylko jak w formie)i Dudę, ktory tak naprawdę wchodzi do drużyny? Reszta się nie nadaje. Ok, szkoda że gra Drzelczak za Dudę i janicki za Deleu. Ale poza tymi błędami to Janas obudził naszych. po prostu nie ma materiału ludzkiego. I tyle.
28 kwietnia 2012, 18:17 / sobota
ziolo933 mędrkujesz a imię Ojczyzny z małej litery piszesz.Łatwiej nazwisko czarnego z wielkiej napisać? Nie wstyd Ci?A moze nie wiesz więc podpowiadam: Polska zawsze z wielkiej litery!!!Kurwa pokolenie lemingow,obrońcy murzynków i innych ucisnionych a nazwy swojego kraju napisac nie potrafia.
28 kwietnia 2012, 18:17 / sobota
do sieksta ja myślę że Żydzewiacy cieszą się że spuścili ŁKS teraz kasa z miasta poleci na ich stadion
28 kwietnia 2012, 18:22 / sobota
Wyjebane czy zydzew sie poddal, ulozyl, podlozyl! 3pkt dla Lechii teraz operacja legła

TYLKO LECHIA Gdańsk
28 kwietnia 2012, 19:13 / sobota
Ziom 1945 % racji !
Jak czytam wpisy tych gamoni,to rece opadaja.
A chuj,mialem napisac pare slow do kibicow Lechii(nie mylic z Lechistami)ale mam wbite w to.Niech sobie zyja w swoim filmie.

Ziomek,pozdrawiam.
28 kwietnia 2012, 19:30 / sobota
d.g.
Uważaj bo ci żyłka pęknie. Naprawdę nie masz nic do powiedzenia tylko czepiasz się u kogoś błędów nieumyślnych ( bo nie może ci przyjść do głowy że człowiek mógł coś pominąć)? Naprawdę szacun. Fajne wnioski - nie wiedziałem sam że ze mnie obrońca czarnoskórych. I w dodatku nie patriota. Dzięki za uświadomienie pewnych spraw. A tak na serio - wyluzuj.
28 kwietnia 2012, 19:44 / sobota
Czarny jak widzisz szkoda klawiatury- do nic nich nie dociera.Leming zostanie lemingiem....
Pozdrawiam serdecznie ziomek!
28 kwietnia 2012, 20:04 / sobota
ten "murzynek" kilka razy nam dupę uratował w tym i zeszłym sezonie. No ale to gadanie leminga, więc może lepiej zignoruj.
Jak tu niektórzy lubią sobie słodzic i dupy lizać to aż przykre.
28 kwietnia 2012, 20:28 / sobota
głodnemu chleb na myśli...

TYLKO LECHIA !!
28 kwietnia 2012, 21:05 / sobota
Czarny i d.g. Po wpisach tych lemingów tylko widać, że dla nich liczy się tylko i wyłącznie wynik, a dla nas liczy się Lechia. To nas różni i z tego też powodu nie zostaną nigdy Lechistami a jedynie kibicami.
28 kwietnia 2012, 21:37 / sobota
Krótko.
Radosny wynik.Reszta dno i wodorosty
Ani jednego , jednego!!!!!!! wygranego pojedynku jeden na jeden, z drużyna grająca o nic.Ktoś policzył strzały celne???
To co wyprawiali nasi było straszne, Dopóki był Machaj to było cokolwiek grane,jak zszedł to padlina była
Całe szczęście ,że sie Razak nudził i strzelił z nudów tego gola chyba
Ps jak widzew dostanie na to pastwisko licencje to będą jaja
28 kwietnia 2012, 21:40 / sobota
wolał byś ładny mecz i znowu w pizde ?
28 kwietnia 2012, 21:42 / sobota
W sumie masz racje .Na tym etapie liczy sie tylko wynik
28 kwietnia 2012, 21:48 / sobota
Kiełbasa jaki masz telewizor?
28 kwietnia 2012, 21:50 / sobota
A ty jaki masz?
28 kwietnia 2012, 21:56 / sobota
Ja mam SONY, ale każdy mecz oglądam na stadionie.
28 kwietnia 2012, 21:58 / sobota
Ludwiczek w pizde to możesz od chłopaków dostać!
Oczywiście jak cię to kręci.
CIACH.
KONIEC BAJERY.
Dobranoc .
PIJEMY PIWO,PIJEMY WÓDKĘ...
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029