Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

Magnowski musi odejść

strona 3/3

3 stycznia 2013, 21:35 / czwartek
Raczej okrągłe zero...

Gdyby było coś konkretnego na rzeczy o zmianie właściciela, posiedziałby jeszcze trochę na stołku i wtedy pobrał odprawę.

Sam jestem zdziwiony, że to piszę, ale...
Nie wiem na ile ostatnie poczynania Magnowskiego były jego własną inwencją twórczą, a ile wykonywaniem poleceń A"60mb"K, ale były robione z głową.

Przykład afrykanina... duża kasa - brak podpisu - wypad.
Po PA (może) wróci z podkulonym ogonem.
3 stycznia 2013, 21:57 / czwartek
Ja również jestem zdania, że Magnowski mimo wszystko dobrze pełnił swoją funkcję.

Mam tylko nadzieje, ze jego dymisja to poprostu miejsce dla kogoś od nowego właściciela, bo jeśli zostanie nim sarnowski.. leżymy.

Mało tego, w wypadku Sarnowskiego, do zarządu wbije się też Żelem.
3 stycznia 2013, 22:16 / czwartek
Dziwne to wszystko, tak naprawdę kibice niewiele wiedzą.Coś ten Kuchar knuje ale naprawdę nie wiadomo co.Niejasne pozostaje to czy sprzeda Lechię innemu inwestorowi który będzie chciał stworzyć w Gdańsku drużynę która ma walczyć o puchary.A może Kuchar chce całkowicie obniżyć koszty czego się da, a Lechia będzie spacerować przez kilka sezonów na krawędzi spadku, ja szczerze takiej sytuacji nie potrafię sobie wyobrazić ale z tym człowiekiem to wszystko jest możliwe...
4 stycznia 2013, 08:19 / piątek
Ponoć Magnowski namaszczył na swojego następcę Sarnowskiego...

Trzeba iść po taczkę do piwnicy.
4 stycznia 2013, 08:29 / piątek
a co wy chcecie od Sarnowskiego? Normalny chłop się wydaje. Poza tym jest stąd.
4 stycznia 2013, 10:24 / piątek
co chcemy? To, że ten człowiek to jeden z głównych hamulcowych.
To głównie On ciągle krzyczy, że trzeba zaciskać pas, że Lechia za dużo wydaje.

Pod jego władzami staniemy w miejscu
4 stycznia 2013, 10:32 / piątek
A skąd Ty masz takie informacje?
4 stycznia 2013, 10:36 / piątek
"bo mam":)

Nie no całkiem poważnie, nawet od samego zainteresowanego. ( jak się nie mylę, to nawet sam o tym głośno powiedział na jednym spotkaniu z kibicami )
4 stycznia 2013, 10:46 / piątek
Nie osoba prezesa jest tu kluczowa, a właściciela. Ciężko by Sarnowski krzyczał o wydawaniu jeśli budżet na drugą połowę sezonu jest nie do końca spięty.

Czy Ty dręczyciel mając firmę, wydawałbyś byś więcej niż masz przychodów?

Życie ponad stan szybko się kończy jak pokazuje właśnie przypadek Polonii W-wa.

Golas bez siana, kupił se klub i zapewne gorzko tego żałuje....
4 stycznia 2013, 10:46 / piątek
Nawet jeśli tak jest to powodów takiego działania nie znamy i możemy tylko snuć domysły.Może nie chce aby Lechia jeszcze bardziej się zadłużała u Kuchara a może i z innego powodu stosuje taką politykę klubu.
4 stycznia 2013, 10:53 / piątek
Jak nie ma siana to co mają twoim zdaniem wydawać ?
Lepiej niech oszczędzają niż kolejną pożyczkę od kuchara biorą.
Nie ma siana bo w Polsce bez bogatego wujka lub zainwestowania znacznych pieniędzy na starcie ,nie ma szansy by jakkolwiek klub wychodził na zero lub na plus .Nie ten poziom piłki w lidze...
To mnie właśnie najbardziej wkurwia bo takie wegetowanie klubu od rundy do rundy mogło by się odbywać bez naszego super pożyczkowicza ,który zamiast raz a porządnie włożyć siano to pożycza by zapchać dziurę w momencie kiedy już nie ma wyjścia.Oczywiście jak przystało na właściciela klubu robi to na lichwiarski procent ...

Ach B. i T. coście zrobili ,jak "wam-kibicom" nie wstyd ...
4 stycznia 2013, 11:09 / piątek
Mozliwe ze jest to wariant oszczednosciowy, choc jakos wydaje sie to byc dziwne bo przeciez Magnowski to czlowiek Kuchara. Moze Magnowski poklocil sie z Kucharem, ale mozna tylko snuc domysly. Tego sie nie dowiemy. Podejrzewam ze zmiany w Zarzadzie beda kosmetyczne i nic nie wniosa. Transferow nie oczekuje w tej rundzie.
4 stycznia 2013, 12:01 / piątek
Chyba że "Olo" na Prezia.
W sumie nie głupie rozwiązanie.
Magnowski ani nic nie popsuł,ani nic nie naprawił.
My potrzebujemy człowieka z serduchem dla Lechii,a Tomek napewno takim jest.
4 stycznia 2013, 12:44 / piątek
O ja perdole...
4 stycznia 2013, 12:44 / piątek
Czy rezygnacja Bogdana Magnowskiego z funkcji prezesa Lechii to kolejny krok w kierunku zmiany właściciela klubu z Gdańska?
O tym, że Magnowski zwrócił się do rady nadzorczej o odwołanie go z funkcji, klub poinformował w czwartek. Nikt w Lechii nie chciał komentować tej sprawy, a decyzję Magnowskiego tłumaczono względami osobistymi. Ruch Magnowskiego jest jednak zaskakujący, bo funkcję prezesa pełni dopiero od maja 2012 r. i nikt nie spodziewał się szybkich zmian w zarządzie.

W Gdańsku krążą informacje, że rezygnacja Magnowskiego to kolejny krok w kierunku sprzedaży Lechii. Obecnie właścicielem klubu z Gdańska jest Andrzej Kuchar, a Magnowski jest jego bliskim współpracownikiem, już wcześniej kierował kilkoma spółkami wrocławskiego biznesmena. Temat sprzedaży Lechii wraca co kilka miesięcy, a ostatnio pojawił się ponownie w grudniu, kiedy okazało się, że Kuchar chce sprzedać akcje Lechii, które nabył jako osoba fizyczna. Miał je odsprzedać Wrocławskiemu Centrum Finansowemu, które... także należy do Kuchara, ale zabieg jest o tyle istotny, że w takim wypadku łatwiej byłoby sprzedać klub, którego większościowe udziały skumulowane są w jednym miejscu.

Jeszcze przed świętami w Gdańsku gruchnęła wiadomość, że Lechię chce kupić niemiecki milioner Josef Wernze, który marzy o stworzeniu wielkiego klubu, z którym mógłby się pokazać nawet w Lidze Mistrzów. Niemiec miał już nawet poddać Lechię głębokiej analizie rynkowej, sprawdzić ją pod kątem prawnym i finansowym, ale kiedy Trojmiasto.sport.pl skontaktowało się z Wernze, ten odpowiedział: - Moja wiedza odnośnie Lechii polega na tym, że grupa inwestorów bada wejście w klub z Gdańska, a moja grupa ETL jest przy tym jako ciało doradcze. Według mojej wiedzy w tym temacie nie zapadły jednak jeszcze żadne decyzje - powiedział nam Wernze, który nie chciał zdradzić, o jaką grupę inwestorów chodzi.

Czy rezygnacja Magnowskiego, człowieka Kuchara, to kolejny krok ku temu, aby oddać Lechię w nowe ręce? - Możliwe są dwa warianty. Pierwszy mówi, że jest to przygotowanie do zmian właścicielskich w klubie, drugi zaś, iż należy się w Lechii przygotować na kolejne oszczędności. Jeśli zmiany będą kosmetyczne, zarząd zostanie uzupełniony o osobę już pracującą w klubie, to wówczas bardziej prawdopodobny będzie ten drugi scenariusz - mówi na stronie trojmiasto.pl jedna z osób zbliżonych do kierownictwa gdańskiego klubu.

W zarządzie Lechii są trzy osoby - oprócz Magnowskiego są to Paweł Bartosiewicz (kolejny człowiek Kuchara) i Bartosz Sarnowski. Nieoficjalnie mówi się, że jeśli nowym prezesem zostanie wybrany Sarnowski, to będzie to oznaczało trudne czasy dla klubu z Gdańska, w który Kuchar przestanie po prostu inwestować (już teraz dług spółki wynosi ok. 14 mln zł, z czego ok. 11 mln to dług wobec Kuchara). Drugi wariant mówi jednak, że stanowisko prezesa Lechii zostało zwolnione po to, aby zajęła je osoba wyznaczona już przez nowego właściciela klubu z Gdańska.

Pierwsze decyzje w sprawie Magnowskiego i zmian w zarządzie zapadną 8 stycznia, kiedy odbędzie się spotkanie rady nadzorczej Lechii.

trojmiasto.sport.pl
4 stycznia 2013, 12:57 / piątek
I jeszcze jedno. Na Prezesa to bym proponował najpierw Krawczyka, a jak nie, to Macieja "Małolata", jeśli ten pierwszy, by się nie zgodził.
Zresztą spokojnie mogą ze sobą współpracować...
Olo "Tomek" - ma obowiązki w PZPN-ie i tam ma do zrobienia robotę dla BKS.
pozdro

ps. Moi Kandydaci mają także i serce i mózg
4 stycznia 2013, 13:05 / piątek
Na pewno Darek Krawczyk jest lepszym kandydatem. Był i jest z Lechią od 0 sam ładował swoje siano na odbudowę klubu i wyjście z gówna.
4 stycznia 2013, 13:09 / piątek
Sami się zastanówcie co piszecie:)

Jeśli będzie to ktoś z obecnych teraz w zarządzie, sądzicie, że będzie to ktoś nie Kucharowy :D ?
Proponuje ochłonąć z typami np Krawczyka.
4 stycznia 2013, 13:28 / piątek
Darek bezsprzecznie 110% zaufania ,gwarant że przynajmniej będzie przejrzyście - nigdy by nie zrobił złego ruchu wobec klubu.Profesjonalista jeżeli chodzi o zarządzanie co udowodnił sukcesami swojej firmy.No i przed wszystkim kibic z krwi i kości.
Tylko pamiętam że nie był zainteresowany wstąpieniem do zarządu przy ostatnich wyborach. Chyba że się coś zmieniło?

Co by nie powiedzieć o Magnowskim to ze źródła które z nim miały styczność ,trzeba powiedzieć i oddać mu że chłop naprawdę się starał ,całkiem niezły kontakt złapał z kibicami mimo trudnego startu . Chciał naprawić wizerunek Kuchara ale zbytnio argumentów nie posiadał ,bo kuchar ich po prostu mu nie dawał ;)
4 stycznia 2013, 13:48 / piątek
A cha i Eliot na rzecznika prasowego, miałem to już napisać przy poprzednim wpisie.
Widać nie musiałem.
Przynajmniej jedną kandydaturę na jakieś stanowisko mamy hehe.
(a dyskusja pchnięta dalej i czekamy na jej rozwój)
4 stycznia 2013, 14:03 / piątek
A teraz na poważnie , kolega dręczyciel napisał gorzką prawdę i pomimo wielkiego szacunku dla Darka i Maćka nie zostaną oni dopuszczeni(pewnie nie tylko oni) no chyba że wszystko w klubię się zmieni.Takie na ten moment są niestety realia.
W końcu i tak zostanie Sarnowski jak znam życie i całe te nasze pier..nie będzie można o kant dupy rozbić.
Ale to jest nasze forum, a my mamy jako zainteresowani prawo pisać co sobie myślimy,czasem bardziej poważniej ,czasem mniej.
4 stycznia 2013, 15:18 / piątek
Bolid vel dręczyciel
Odpieprz się chłopie od Sarnowskiego bo to chłop stąd mocno związany z Lechią. Pewnie mocniej niż Ty internetowy krzykaczy. Co chwile coś Ci się nie podoba. Jak takiś mądry to wstąp do LP i zacznij działać a nie pajacujesz na forum cały czas.
Kurwa co za ludzie, forum sięga dna przez takich wafli.
4 stycznia 2013, 16:07 / piątek
Nie będę z Tobą się spinał, więc masz szerokie pole do popisu.
Sarnowski to krok wstecz dla Lechii, i zapamiętaj sobie te słowa.

Ps. Pewnie jesteś z Jego "otoczenia".
BEZ ODBIORU.
4 stycznia 2013, 20:31 / piątek
GLG:
"A cha i Eliot na rzecznika prasowego, miałem to już napisać przy poprzednim wpisie."

To mogłeś napisać, ale jak zwykle zapomiałeś...
4 stycznia 2013, 22:53 / piątek
Nie tyle co zapomniałem ,co była by to ewidentna forma żartu(no chyba że nie),
a kandydaturę Ola napisałem całkiem na poważnie,bo jako jedyny z całego zarządu jest sprawdzonym gościem.Kto jak kto ale Ty Tomku powinieneś to przecież wiedzieć.
W każdym razie to Twoje "O ja perdole..." było mało eleganckie.Zamiast od razu wytłumaczyć jak się sprawy mają.
5 stycznia 2013, 07:26 / sobota
Biorac pod uwage dosc niejasne zakonczenie sprawy kontraktu Traore i odejscie Magnowskiego (sprawy te moga byc ze soba powiazane), niestety wszystko wskazuje na to, ze nowym prezesem bedzie Sarnowski a klub czekaja bardzo ciezkie czasy.
5 stycznia 2013, 12:08 / sobota
a nie jest przypadkiem tak, że Magnowski chce/musi się zająć pracą w PZPN?

odnośnik

12. Arbitrem Piłkarskiego Sądu Polubownego został wybrany Bogdan Magnowski
5 stycznia 2013, 14:09 / sobota
GLG
moje "o ja perdole" odnosiło się nie do Ola, ale do dyskusji wokół rezygnacji Magnowskiego jako całości i było to żąrtobliwe. Co zaś do Twojej kandydatury Ola odniosłem się w kolejnym poście i wyrażałem swoje zdanie na poważnie. Miałem do tego prawo? Tomka znam dekadę z okładem i wiem, że jest OK.

Ciebie z kolei nie rozpoznaję po nicku, ale gitarka.
5 stycznia 2013, 15:43 / sobota
No to gitarka.
A teraz dalej lecimy z turniejem
Pozdrowionka.
5 stycznia 2013, 20:28 / sobota
Z jakim turniejem...???
Zwracasz się do mnie po imieniu więc sądziłem, że się znamy i że się nieco przedstawisz. Wszystko.

Pozdro
5 stycznia 2013, 20:37 / sobota
Z "Amber Cup 2013" ............i ważne że młodzi wygrali.
A przedstawiałem Ci się już w tym całym necie kiedyś wcześniej ,może słabo zakodowałeś. pozdro
5 stycznia 2013, 20:56 / sobota
Jeśli wtedy "słabo zakodowałem", to teraz idealnie.
Bez odbioru Mistrzu.
5 stycznia 2013, 23:54 / sobota
No nareszcie koniec prywaty.
Również pozdrawiam.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011