Gdańsk: czwartek, 20 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Ruch - Lechia 6 maja 2012

strona 1/3

3 maja 2012, 00:48 / czwartek
Czy dla Lechii coś to zmienia?
odnośnik
3 maja 2012, 00:59 / czwartek
Na tą chwile nie chcą nas wpuścić ,ale staramy się o zmianę decyzji.
Sektor gości oraz sektory przyległe są według działaczy Ruchu zniszczone i nie nadają się do użytku .Oprócz tego ich prezydent wyraził zgodę na imprezę masowa pod warunkiem nieobecności kibiców przyjezdnych.
3 maja 2012, 01:05 / czwartek
Prezydent wyraził zgodę ;) za coś takiego powinien być odrazu walkower na naszą korzyść ale to jest Polska.
3 maja 2012, 01:38 / czwartek
To nie jest Polska, to jest POlska.
3 maja 2012, 09:51 / czwartek
Bo za pisu bys mial lepiej... ale fakt... czemu tutaj walkowerow niema ?
3 maja 2012, 16:16 / czwartek
no gdzie kluby ze Śląska miały by mecze walkowerem oddawać? No coś Ty w jakim świecie Ty zyjesz?
4 maja 2012, 11:43 / piątek
Jakub Kosecki z Lechii Gdańsk: Liczę, że zagram z Ruchem Chorzów

Pomocnik Lechii Gdańsk Jakub Kosecki po raz ostatni na boisku pojawił się w spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań. W meczach ze Śląskiem Wrocław, Widzewem Łódź i Legią Warszawa Kosecki nie mógł pomóc swoim kolegom z drużyny, ale piłkarz biało-zielonych liczy, że wystąpi w ostatnim meczu sezonu przeciwko Ruchowi Chorzów

Kosecki urazu mięśnia dwugłowego nabawił się podczas meczu z Lechem. - Początkowo nic nikomu nie mówiłem, bo jestem ambitny i chciałem pomóc zespołowi. Ból jednak stał się nie do zniesienia po spotkaniu z Lechem w Poznaniu. Zalecono mi przerwę, nie zagrałem ze Śląskiem, ale pragnąłem pojechać do Łodzi. Niestety, tylko na jednych zajęciach wsyztsko było w porządku. Później dolegliwość wróciła i teraz robię wszystko, by być sprawnym na końcowe akordy sezonu - mówi Kosecki w rozmowie z gazetą "Lechista". - Żałuję, że nie mogę pomóc kolegom na boisku, ale wobec takich sytuacji jak kontuzje, człowiek jest niestety bezradny - dodaje pomocnik Lechii.

Kosecki to jeden z najlepszych piłkarzy biało-zielonych w rundzie wiosennej. Nie wiadomo jednak, czy w przyszłym sezonie będzie nadal występował w Gdańsku. Kosecki jest bowiem do Lechii tylko wypożyczony z Legii Warszawa, a z nią ma ważny kontrakt do końca 2013 roku. - Nie wiem, jaka będzie moja przyszłość, nie zastanawiam się na razie nad tym. Słyszałem o kilku opcjach, niemniej wszystko wyjaśni się po sezonie. Na razie chcę się skupić na własnym zdrowiu i tym, by zagrać chociaż w ostatniej kolejce z chorzowskim Ruchem - podkreśla Kosecki.

gw.
4 maja 2012, 15:47 / piątek
wliczając kontuzje nie ma Janas za dobrego pola do manewru
Małkowski- Airapetian-Bąk-Madera-Janicki-Kosecki-Bajic-Kostrz ewa-Tuszyński-Traore-Duda.
Trzeba sprawdzić dublerów. Jak się Tuszyński nie sprawdzi to wypożyczenie albo out
4 maja 2012, 15:50 / piątek
4 maja 2012, 16:02 / piątek
Martwi mnie fakt iż Machaj złapał jakiś uraz po raz kolejny w krótkim czasie.
4 maja 2012, 17:18 / piątek
Czy cuś się zmieniło w kwestii wyjazdu?
4 maja 2012, 18:22 / piątek
@Blon nie

W tym meczu dałbym zagrać od początku czwórce-piątce chłopaków z ME. Mecz dla nas o nic, a byłoby dobrze zobaczyć co Duda potrafi od pierwszej minuty czy jak zaprezentuje się Tuszyński itd.
4 maja 2012, 21:02 / piątek
A ja bym za bardzo nie eksperymentował składem... Oczywiście Dude bym dał od początku na szpicy i ew. Kasprzyckiego... Reszta najmocniejszym składem...
Pamiętajmy, że jeszcze Śląskowi trzeba pomóc...
4 maja 2012, 22:01 / piątek
Śląskowi wystarczy, że Wisła pomoże i nic więcej nie potrzeba.
4 maja 2012, 22:07 / piątek
Śląsk jak sobie sam nie wygra to mu żadna pomoc nie pomoże, jeśli Śląsk nie wygra to mistrzem zostanie Lech/Amica(bo jakoś nie wierzę w przegraną z mega słabym Widzewem co da im 54 pkt i lepszy bilans), a jeśli wygra to nasz mecz nie ma znaczenia. Co zaś do składu to Tuszyński, Duda, Kacprzycki i Buchalik powinni zagrać od pierwszej minuty(system 4-2-3-1), a oprócz nich po 20-30 Kamiński i Kujtkowski może jeszcze Gac.
Wyjściowy wyglądałby tak:
-------Buchalik
Janicki-Madera-Bąk-Ajrapetian
-----Deleu-Bajić
-Kacprzycki--------Kosecki
---------Tuszyński
-------Duda
4 maja 2012, 22:12 / piątek
Przynajmniej ja bym chciał by Lechia zagrała takim składem, a jakim zagra to już wola trenera ;)
4 maja 2012, 23:28 / piątek
Mam nadzieję, że Wisła pomoże Śląskowi wznieść puchar MP do góry, zamiast Amice albo Ruchowi. To, że trener wywalił kilku ze składu po ostatnim meczu nie znaczy, że teraz też dostanie się komuś za słabszą grę:)
A na Ruch dać młodych łącznie z Buchalikiem na bramce - niech się chłopaki ogrywają.
Wyobrażam sobie jakie muszą we Wrocku być emocje - tam chyba nikt nie śpi spokojnie.
5 maja 2012, 09:41 / sobota
niestety, ale my nikomu nie pomozemy, pilkarzze po leglej maja kontuzje, czesc juz imprezuje ( wczoraj Marko zabawial sie z kolega w Maxie, wypili sobie po 6 drinow na leb i przed polnoca wyszli, pewnie do hotelu dalej sie bawic), takze mylse, ze pozostali tez swietuja
5 maja 2012, 10:22 / sobota
i potem na kacu gra i się ledwo na nogach trzyma
faktycznie jest co świętować... jeden dobry mecz w sezonie i utrzymanie w tej śmiesznej lidze

kurwa jakby od ostatniego meczu zależało życie to też by się pewnie poszedł najebać
5 maja 2012, 10:43 / sobota
Kurwa masakra. "Wypił SZEŚĆ drinów" , no nic, pewnie najebany był w 3 dupy i "Wyszedł przed PÓŁNOCĄ" , ale oczywiście nie do domu spać, tylko do hotelu pić. To też są ludzie, także już nie przesadzajmy.
5 maja 2012, 11:05 / sobota
Dobra okej masz rację to też są ludzie ale Marko był na konferencji i dobrze wie jak ludzi denerwują takie nocne eskapady. W niedziele koniec ligi i może się napierdolić ile wlezie. Pewnie nie chcielibyście, żeby nasi przeszli obok w meczu z Ruchem bo przecież już się utrzymali i zagrali jeden mecz super.
5 maja 2012, 11:06 / sobota
ja tam sie go nie czepiam, ale coz w maxie wiadomo jakie drinki leja ;] woda sie po prorstu lala, a marko wyszedl zataczajac sie, ale niewazne i tak wiekszosc pije, jednak co innego najebac sie woda , a co innego wypic piwka, to troche inny kaliber, a z tego co widzialem przy barze, to nie chodzilo mi o pojscie do hotelu na picie ...
5 maja 2012, 11:10 / sobota
Już nie przesadzajcie, chłopaki zapewnili sobie utrzymanie (może to nie jest jakiś sukces) ale napewno ciśnienie z nich zeszło, tym bardziej, że Marko dobrze zagrał. Zresztą wypicie 6 drinów, na kilka dni przed meczem i wyjście o północy inaczej brzmi niż wypicie 60 drinów dzień przed meczem i wyniesienie bo nie mial sił samemu wyjść . Nie szukajcie na siłe powodów żeby sie przyjebać.
5 maja 2012, 11:13 / sobota
Też tak uważam, zresztą nie stać go na trochę bardziej wyszukaną knajpę ?
5 maja 2012, 12:11 / sobota
Od piłkarzy wyszedł pomysł, aby do Chorzowa pojechali wszyscy, bez względu na to, czy mogą zagrać, czy nie. To dobrze świadczy o atmosferze w drużynie. Jednak klub nie wyraził zgody na tego typu integrację, gdyż uznano, że utrzymanie ekstraklasy nie jest powodem do wielkiej dumy. Co więcej zapowiada się, że mecz z Ruchem będzie pożegnalnym występem w biało-zielonych barwach dla niektórych zawodników

Tutaj więcej. odnośnik (trojmiasto.pl)
5 maja 2012, 16:24 / sobota
jakie kilka dni przed meczem ? przeciez dzisiaj maja trening na kacu, a jutro mecz, z reszta watpie, aby to byl jednorazowy wypad, predzej w tym upatrywalbym formy z calego sezonu ... ale nic najwazniejsze utrzymanie i miejmy nadzieje, ze wreszcie doczekamy sie wzmocnien
5 maja 2012, 19:50 / sobota
Czy nasz mecz będzie tylko w Multilidze+ ?! Przejrzałem programy Polsat,Eurosport, C+ i dupa, Polsat puszcza dwa mecze o nic (GKS-Cracovia i Zagłębie-Górnik), a meczu drużyny, która walczy o mistrza nie będzie :-(
5 maja 2012, 19:56 / sobota
Canal + Weekend leci cały mecz
5 maja 2012, 22:39 / sobota
dzięki za info, tego kanału nie sprawdziłem:-)
6 maja 2012, 10:43 / niedziela
ja teo kanalu nawet nie mam;) poszukam na neci moze na meczykach bedzi :)
6 maja 2012, 10:47 / niedziela
Nasza oficjalna jak zawsze perfekcyjnie poinformowana. Osiemnastkę meczową poznamy jakieś pięć minut przed meczem:)
6 maja 2012, 11:14 / niedziela
dzisiaj Dawidowski w ataku ;) kilku młodych i będzie ciekawy mecz
6 maja 2012, 13:16 / niedziela
"Paweł Nowak, pomocnik Lechii podkreśla, że w Chorzowie jego zespół po raz pierwszy od wielu miesięcy zagra na luzie. - Naprawdę odetchnęliśmy z ulgą, bo ostatnie miesiące były bardzo ciężkie nie tylko dla wszystkich ludzi związanych z Lechią, ale również dla naszych rodzin. Wszyscy dookoła byli skupieni tylko na tym, żeby zapewnić sobie utrzymanie. Stres był ogromny! W nagrodę zagramy jeden mecz na luzie, ale absolutnie go nie odpuścimy. Chcemy wygrać i zakończyć sezon z podniesionymi głowami. To my rozdajemy karty w walce o mistrzostwo, kto by się tego spodziewał? - uśmiecha się piłkarz Lechii. " (źródło GW)

Chciałbym żeby ten mecz potwierdził dobrą grę w ostatnim czasie i od samego początku ustawiłbym grę na 2 napastników Duda i Tuszyński (jeżeli pojechali), a nawet puściłbym Poźniaka do środka ;-)
6 maja 2012, 13:42 / niedziela
Nie lubie takich meczy jak dzisiaj... nasi nawet nie zrobią się smutni jak przyswoją 2-3 gole od ruchu. Równie dobrze szkoda przejechanych KM mogli dać W/O albo wystawic faktycznie tych którzy jeszcze nie grali w tym sezonie i niech Janas zrobi selekcje pośród młodzieży.
6 maja 2012, 15:28 / niedziela
Lechia gramy bez presji ale gramy dla Śląska !!!
6 maja 2012, 16:06 / niedziela
Dla zainteresowanych prawdopodobne będzie transmisja tylko z naszego meczu.

odnośnik

A tutaj dla tych co mają Sopcasta: (Transmisja niepewna)
odnośnik
6 maja 2012, 16:18 / niedziela
Małkowski - Janicki, Madera, Bąk, Lewon - Deleu, Bajić, Pietrowski, Nowak, Kosecki - Traore

Nie podoba mi się ten skład...
6 maja 2012, 16:23 / niedziela
Mi też sie nie podoba..... szczególnie mr kwadratowa!
6 maja 2012, 16:25 / niedziela
Nie jest źle, choć nie ukrywam, że wolałbym zawodników co w tym sezonie zbytnio nie dostawali szansy.
6 maja 2012, 16:31 / niedziela
oprócz sopCast będą gdzieś indziej transmisje,odnośniki powyrzej sprawdzałem ?
6 maja 2012, 16:33 / niedziela
Nic więcej nie znalazłem, ale spróbuj z tamtymi linkami na 10 - 15 min przed meczem.
6 maja 2012, 16:34 / niedziela
krychaa
6 maja 2012, 16:06 / niedziela

Dla zainteresowanych prawdopodobne będzie transmisja tylko z naszego meczu.

pierwszy link , zadna transmisja nie dziala , ale moze tylko mi, dlatego sprawdzcie
6 maja 2012, 16:35 / niedziela
Ten pierwszy link jest płatny chyba ze mało osob siedzi to bedzie mozna ogladnac .
Szukałem jedynie co znalazlem to sopcast
jak ktos cos znajdzie dajcie linka
z gory dzieki
6 maja 2012, 16:38 / niedziela
A na sopcascie narazie program jest wylaczony wiec sobie nie ogladniemy
6 maja 2012, 16:40 / niedziela
Może dopiero zacznie działać za około 10 minut, jak będzie studio.
6 maja 2012, 16:40 / niedziela
Na polsacie sport jest Slask vs Wisla jak cos
6 maja 2012, 16:44 / niedziela
To fajnie. Piszą, że na sopcascie będzie mecz Lechii, a dają multilige.
6 maja 2012, 16:50 / niedziela
Tak jak kolega napisal , na Canal + weekend jest mecz , tylko ni huhu znalezc online nie moge ;D , chyba bedzie sie trzeba zadowolic multiliga ;p
6 maja 2012, 17:00 / niedziela
Jak coś znajdziecie to dawajcie linki :)
6 maja 2012, 17:00 / niedziela
panowie na sopcascie działa jednak.Miłego oglądania
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.322