Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Czy trener Janas powinien zostać???

strona 2/2

10 maja 2012, 22:36 / czwartek
chyba zapominasz, że Globisz jest teraz pracownikiem arki
11 maja 2012, 00:44 / piątek
Opcja z Bobem jako osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie nowych zawodników - spoko, ale dziś w Lechii nikt go nie zatrudni, a już na pewno nie zaproponuje mu za to normalnej kasy.

Wracając do Janasa, mówimy o trenerze, który od momentu przyjścia miał dwa miesiące na zrobienie porządku z drużyną, po czym na 6 meczów u siebie, przegrał 3, 2 zremisował a tylko 1 wygrał - nawet jak sięgam pamięcią to przez ostatnie 20 lat nic takiego mi się nie przypomina.

Ok, utrzymał nas, można nawet powiedzieć że to nie jest najgorszy trener (mimo że ze statystyk ekstraklasowych wynika co innego), ale naprawdę nie możemy mieć kogoś lepszego?
11 maja 2012, 12:36 / piątek
Powinien zostać - cel ktory byl przed nim postawiony zrealizowal. Wydaje mi sie ze bezsensowna by byla zmiana trenera na jakiegoś pokroju Ulatowski, Kafarski itd. Nie ma co sie czarowac nikogo z wyższej półki nasz zarząd by nie ściągnął z wiadomych wzgledow.
11 maja 2012, 16:30 / piątek
Utrzymanie Lechii było celem minimum!, wiec nie czarujmy się Janas ma swoje lata jest wypalony to widac gołym okiem, nam potrzeba świeżości kogoś kto ma wiecej energii wiecej zapału do pracy!!!
11 maja 2012, 19:05 / piątek
Boordo2012 no dobra załóżmy ze Janas zwolniony. I co dalej !? Dajemy ogloszenie ze Lechia szuka trenera no chyba ze masz juz godnego zastępce ? bo ja takiego nie widze na horyzoncie
11 maja 2012, 20:13 / piątek
Dręczycielu - Globisz bierze kasę od Arki ale jest przyjacielem młodych piłkarzy i głównie dla nich pracuje. Z tym trzeba sie urodzić. Być może głupio by mu było polecić lepszego piłkarza Lechii a ciut gorszego Arce, bo pewnie by go zwolnili ale pies ich jebał, takiego człowieka warto mieć po swojej stronie i warto przystać na jego koncepcje a pewnie i warunki, o ile nie są zbyt wygórowane.
11 maja 2012, 20:46 / piątek
Ja nie kumam się wypalił ? Z wiekiem raczej zbiera się doświadczenie tak mi się wydaje. Nie przypadkiem ta Liga Mistrzów mu poszła z Legią (tam meczy raczej nie kupowali) To jest tylko moje zdanie wiem że wiele osób jest w temacie bardziej kumatych.
11 maja 2012, 22:43 / piątek
Globisza podobnie jak Zienczuka (juz jestem nudny na ten temat) warto miec u siebie za każde pieniadze. Oczywiscie nie mówię o Globiszu jako pierwszym trenerze ale o człowieku w sztabie szkoleniowym, który bedzie odpowiedzialny za transfery młodych typu Pawłowski.

TYLKO LECHIA!
23 maja 2012, 19:37 / środa
no i po Janosiku
czy Czesław bedzie zbawieniem dla Lechii ?

wszyscy odchodza wiekszosc zasłuzenie ale gdzie nowe nabytki ! ?
24 maja 2012, 09:43 / czwartek
odnośnik

Podczas środowego spotkania władz Lechii z trenerem Pawłem Janasem zdecydowano o zakończeniu z dniem 30 czerwca współpracy.

- W imieniu władz Lechii dziękuję trenerowi Janasowi za to, że w trudnym momencie nam pomógł. Doszliśmy jednak wspólnie do wniosku o zakończeniu z dniem 30 czerwca współpracy. Przed zespołem teraz proces przebudowy. Rozstajemy się w zgodzie, pamiętając trenerowi Janasowi to, co dla nas wiosną zrobił – mówi Bogdan Magnowski, prezes Lechii.
Decyzja o zakończeniu współpracy została podjęta w środę.
- Zdecydowaliśmy wspólnie o nieprzedłużaniu kontraktu, który upływa z końcem czerwca. Miałem za zadanie pomóc wiosną w walce o utrzymanie i udało nam się wspólnie ten cel zrealizować. Klub potrzebuje teraz jednak nowego impulsu, drużynę czeka przebudowa i tego zadania podejmie się już ktoś inny – dodał z kolei Paweł Janas.
24 maja 2012, 09:52 / czwartek
Nie byłem zwolennikiem Janasa ale teraz nikt lepszy do nas nie przyjdzie. A jeśli Magnowski poważnie mysli o Michniewiczu to niech to sobie natychmiast wybije z głowy. Ja nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby po jego ostatnich wyczynach gdziekolwiek go zatrudniac w roli trenera...
24 maja 2012, 10:22 / czwartek
no cóż szkoda, dzięki za utrzymanie
24 maja 2012, 12:20 / czwartek
No cóż ja do Janasa byłem nastawiony pozytywniej niż 99% Lechistów, a po rundzie wiosennej jeszcze bardziej chciałem, żeby został na dłużej. Przede wszystkim jego plus to świetne transfery. Pierwszy raz od chyba 3 lat, zaczęliśmy ściągać dobrych grajków. Teraz wiem tylko jedno. Póki właścicielem będzie ta kurwa kuchar, żaden lepszy trener nam się nie trafi.
24 maja 2012, 14:17 / czwartek
Panie Janas tym razem było dobrze, przedstawił Pan swoje warunki, chciał budować wielki klub jednak kuchar i jego psy wyjebały Pana na zbity ryj, dzięki za całą pracę i utrzymanie w warunkach więcej niż rako-twórczych.
24 maja 2012, 15:19 / czwartek
ten nierząd to banda pojebów i tyle w temacie!!! Ulat chciał transferów to go pogonili Janas chciał transferów to go pogonili no to teraz wezmą sobie jakiegoś leszczyka i będą nim sterować a za pół roku będzie Paweł ratuj bo spadniemy. Amatorka !!!
24 maja 2012, 16:18 / czwartek
tak jak sie spodziewalem, Janas chcial dobrze, ale ci idioci go wyrzucili. Szkoda gadac. To juz nie Lechia to banda zlodziei i szachrajow.
24 maja 2012, 16:22 / czwartek
Dzieki panie Janas! Szkoda ze nie udało sie wcielic w zycie pana pomysłu na przebudowe Lechii.
Powodzenia i dużo zdrowia zyczę.

TYLKO LECHIA!
24 maja 2012, 18:03 / czwartek
Decyzja podjęta przez zarząd w moim mniemaniu była jedyną słuszną. Bilans Janasa z Lechią jest dramatyczny. Żadna jego w tym zasługa, że Lechia utrzymała. Mając w lidze Łks i Cracovie z pewnością dokonał by tego Borkowski czy inny Remigiusz Gac.
Ponadto nie miał żadnej wizji rozwoju klubu. Tylko łatwizna w stylu "dawać kasę", nic w zamian nie dając. Zblazowanie do potęgi N.
2 sierpnia 2013, 11:56 / piątek
"Janas chciał transferów to go pogonili"

tymczasem Paweł Janas zatrudniony przez Drutex
odnośnik
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.429