Gdańsk: poniedziałek, 24 czerwca 2019
FORUM
Podstrony:

Czesiu 711 telefonów do fryzjera Michniewicz

strona 1/1

1

23 maja 2012, 19:49 / środa
Czy to ta sama osoba? Bo jakoś nie chce się mi wierzyć, że "nierząd" spada tak nisko.

odnośnik
23 maja 2012, 20:00 / środa
Pamietajmy ze jest to osoba blisko zwiazana z wioską za Sopotem. Nie ma opcji aby sie na to zgodzic. Magdowski na wejsciu bedzie miał przejebane!!!!
23 maja 2012, 20:01 / środa
flaga z RUDOLFEM na płot i koniec imprezy.
23 maja 2012, 20:06 / środa
Spoko news ;)...

a Janas nie jest w tej chwili przypadkiem w Pelplinie na sparingu?
23 maja 2012, 20:12 / środa
Trochę mi ta kandydatura nie pasi.
Jakiś czas temu pozbyto się Kubickiego bo nie chciał podpisać klauzuli dot.udziału w korupcji a teraz bierze się gościa umoczonego po same uszy?
Nie podoba mi się ta plotka.
23 maja 2012, 20:12 / środa
To chyba jakis kurwa zart?!?! Janas postawil ultimatum przedluzy umowe jak beda transfery, transferow nie bedzie Janasa tez....
23 maja 2012, 20:19 / środa
jajaj jak kurwa berety!!!!!!frajer zza sopoty bedzi erowadzic Lechie?fajfus mu w gebe!!!nosz kur...jego mac!poczatku sezonu nei widac a juz zaczynam sie martwic co to bedzie..
23 maja 2012, 20:23 / środa
BRAK SŁÓW... Bojkot, nie może być na to zgody !
23 maja 2012, 20:32 / środa
A tutaj troszkę więcej o panu "711 telefonów do Fryzjera": odnośnik

Zwłaszcza polecam fragment:
"W rozmowach z Ryszardem F. Janusz Wójcik zapytał go, czy o tej sprzedaży meczu został poinformowany trener Lecha Czesław Michniewicz. Trener Świtu obawiał się, że niewtajemniczony w sprawę trener swoimi zmianami może pokrzyżować uzgodnienia. Ryszard F. chcąc uwiarygodnić swoje słowa, z których wynikało, że Czesław Michniewicz o wszystkim został poinformowany, rozmawiając cały czas z Januszem Wójcikiem, z drugiego aparatu telefonicznego zatelefonował do trenera Lecha Poznań. Jak wyjaśnił Janusz Wójcik, z rozmowy, której się przysłuchiwał wynikało, że trener Czesław Michniewicz został poinformowany o sprzedaży meczu. W czasie tej rozmowy Ryszard F., jak wynika z relacji Janusza Wójcika, wydawał polecenia trenerowi Michniewiczowi, co do składu meczu, a Czesław Michniewicz wykazywał swoją zupełną podległość i posłuszeństwo wobec Ryszarda F. Analiza połączeń telefonicznych wskazuje na dobre relacje Czesława Michniewicza i Ryszarda F. W badanym okresie mężczyźni łączyli się telefonicznie ze sobą nie mniej niż 711 razy. Czesław Michniewicz na ten mecz wystawił rezerwowy skład". "
23 maja 2012, 20:45 / środa
kurwa która pomyślała o michniewiczu niech wypierdala, kuchar wypierdalaj, magnowski wypierdalaj....
23 maja 2012, 20:58 / środa
WOJNA!!!
23 maja 2012, 21:00 / środa
Troche mi to info nie pasuje. To własnie Kuchar był najwiekszym zwolennikiem Janasa. Wiec Magdowski nie ma nic do gadania. Jak wyjeba Janasa to bedzie oznaczało ze lezymy i kwiczymy...

P.S. Najbardziej sie dziwnie Kucharowi. Widac ze sobie nie poradził z tematem ,,Wielka Lechia,, i nie ma kasy a klubu i tak nie chce sprzedac. Albo nie ma kupca albo jest pranie kasy....
23 maja 2012, 21:04 / środa
Dla takich ludzi jak Michniewicz miejsca w Lechii być nie może, o tym nawet człowiek, który nie zna się na sporcie powinien wiedzieć!
23 maja 2012, 21:11 / środa
Spokojnie, Radio Gdańsk jakiś czas temu podawało, że Kuchar już dawno sprzedał Lechię Wojciechowskiemu, a jak jest to wiemy. Myślę że to kolejna kaczka dziennikarska.
23 maja 2012, 21:17 / środa
Radio gdańsk gorsze od gówna wyborczego nie brał bym tego na powaznie
23 maja 2012, 21:20 / środa
Mieliśmy kaszubskiego Mourinho to teraz czas na polskiego Mourinho... ja pierdole może jeszcze raz niech zatrudnią koale jak chcą spierdolić Lechię do 1 ligi?
23 maja 2012, 21:22 / środa
Jak wiem jedno. I TAK BEDZIE WOJNA!!!!!
23 maja 2012, 21:42 / środa
Ale się przyje.aliście do Michniewicza, przecież on z Fryzjerem nie rozmawiał o piłce !!!
23 maja 2012, 21:53 / środa
a co go pilka... oni gadali o kasie ;)
23 maja 2012, 21:53 / środa
Zaczynam żałować, że się utrzymaliśmy.
Chyba tylko spadak mógł by nas uratować przed takimi kurwami jak kuchar czy magnowski i och decyzjami.

Nie ma się co oszukiwać. Mają póki co naszą Lechie w garści a nas w piździe.
23 maja 2012, 22:15 / środa
do tematu trzeba dodać , na wszelki wypadek, słowo wypie.dalaj !
23 maja 2012, 22:55 / środa
Panowie, moze poczekacie na oficjalne info ?! Moze i Janas odejdzie, ale czy napewno Michniewicz przyjdzie ? Moga to byc zwykle plotki wiec troche zluzujcie bo nowy watek naprawde nie jest potrzebny...

Tak dla ciekawostki...
odnośnik Czy to nie jest ten nowy prezio ?
23 maja 2012, 23:02 / środa
we własnej osobie
23 maja 2012, 23:12 / środa
Lechista_UK a może na tej fotce co zamieściłeś to są negocjacje co do kontraktu Wilka na przyszły sezon u nas ;) Pełny profesjonalizm - tak się u nas robi transfery :D
23 maja 2012, 23:29 / środa
MatJol dobre, komitet transferowy Lechia style :-))))

Lechista_UK mam nadzieję, że to tylko plotki, może Janas chce za dużo siana i ktoś puścił kaczkę, żeby trochę zbić cenę, tylko trochę chu.owo wybrał "argumenty", bo jeżeli Michniewicz pojawi się w piątek u nas to będzie to dno, nawet jeżeli nic z tego nie wyjdzie
24 maja 2012, 07:51 / czwartek
Szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym myśleć z jednej strony nic mu nie udowodniono, czyli de facto się oczyścił, z drugiej skoro sam pojechał musiał o niej wiedzieć. Myślę, że warto jednak się zastanowić nad tym jaki Michniewicz faktycznie mógł mieć udział w procederze korupcyjnym, same telefony to nie jest dla mnie żadna rewelacja, w końcu Fryzjer był jego szefem, dziwne, żeby się nie kontaktowali.

Wydaje się poza tym, że w tamtych czasach po prostu każdy miał z tym do czynienia i jeśli nie brał w tym udziału czynnie, to przynajmniej biernie w tym uczestniczył, zwłaszcza młodzi zawodnicy, czy trenerzy, dla których jakiekolwiek postawienie się oznaczałoby koniec kariery.

Co do jego związków z wioską za Sopotem, to jak nam Arka podebrała Globisza wydawałoby się Lechistę z krwi i kości, to my możemy się im zrewanżować, chociaż z drugiej strony z tego co się orientuje, to Michniewicz raczej z Bałtykiem się utożsamia, niż z Arką.

pozdrawiam
24 maja 2012, 08:17 / czwartek
incognito-jeśli wierzysz w to, że Kubicki nie pracuje w Lechii z powodu nie podpisania jakiejś klauzuli to ...obudź się ;)
24 maja 2012, 09:20 / czwartek
Niech nasz inwestor na mój karnet nie liczy! Proponuję przenieść się na 3 ligę, bo ta będzie bardzo ciekawa w tym roku.
24 maja 2012, 09:58 / czwartek
Mam pytanko, czy będzie jakieś oficjalne oświadczenie w sprawie doniesien o zatrudnieniu Michniewicza, że nie jest przez kibiców mile widziany w Lechii?
24 maja 2012, 10:18 / czwartek
Głowa wycinek jednej wypowiedzi skorumpowanego czesia.
"Kibicuję Arce, bo to drużyna z mojego miasta, w której kiedyś pracowałem. Ale najbardziej kibicuję Arce z rocznika 2001, bo tam gra mój syn. Przed sobotnim spotkaniem odbędzie się przedmecz z udziałem młodzieżowych drużyn i wtedy będę na pewno kibicował drużynie mojego syna." Nie wspomniał nic o kadłubach.

Jeśli zostanie zatrudniony czesiu jestem pewien w 100% że stowarzyszenie zabierze głos w tej sprawie.
24 maja 2012, 10:26 / czwartek
Po zatrudnieniu Czesia również mocno zastanowie się nad karnetem.
24 maja 2012, 11:21 / czwartek
O naiwniacy! przeciez to chodzi o to, żeby od interesu kilku osób (czyt. spółka kuchara) kibiców trzymać z daleka. puste trybuny i wszystko w temacie. a jak im się znudzi, to wrócą do wrocławia, w końcu tam też kuchar ma kilka spółek i jest gdzie pracować. na poważnie Lechii nikt poza kibicami i miastem nie traktuje.
Będzie za późno jak się obudzicie. Lechia została zaprzedana oszustom a ludzie, którzy do tego doprowadzili wolni chodzą po świecie.
24 maja 2012, 11:33 / czwartek
Liczę na to, że Lechia zmieni jeszcze właściciela i wtedy jeszcze będzie normalnie ;)
Myślę, że teraz tylko to pozostaje bo słyszałem, że zainteresowanie kupnem jest.

pz,
Okon
24 maja 2012, 11:40 / czwartek
Gin. O takie kwiatki, tego nie widziałem, słyszałem z nim tylko wywiad w którym mówi, że jest Kadłubem, bo stamtąd się wywodzi. Po takiej deklaracji to faktycznie byłby nie mile tu widziany.

pozdrawiam
24 maja 2012, 11:46 / czwartek
Dla tych co są za młodzi żeby pamiętać:

odnośnik

Co wy robicie wy Naszą Lechię hańbicie!
24 maja 2012, 11:50 / czwartek
to jest kurwa jakis skandal 01.04 juz byl ...
24 maja 2012, 12:43 / czwartek
W związku z ostatnimi doniesieniami medialnymi Zarząd Klubu Lechia Gdańsk potwierdza, że prowadzi rozmowy z kandydatami na trenera pierwszego zespołu Lechii, jednocześnie dementując, jakoby nowy trener zespołu został już wybrany. Z uwagi na dobro Klubu, jak i samych negocjacji, Zarząd nie może jednak w tej chwili ujawnić nazwisk trenerów, z którymi prowadzone są rozmowy.

odnośnik

ale nie zdementowali Mich(uj)niewicza
24 maja 2012, 13:14 / czwartek
Ponoć na 99% CM u nas. No nic trzeba mu zrobić na wejściu test ze świnką ;)
24 maja 2012, 13:31 / czwartek
Trzeba próbować zablokować ten transfer. To czasem nie w śledziowie nie zgodzili się na Bobo jako trenera jakiś czas temu? U nas trzeba zrobić podobnie. Ktoś, kto jest tak słabym trenerem i tak uwalonym w korupcję, nie ma prawa zostać trenerem Lechii.
24 maja 2012, 14:09 / czwartek
Glowa a skad na 99%wiesz ze ten frajer bedzie? naarzie przeicez to spekujacje i maja z nim gadac.
24 maja 2012, 14:11 / czwartek
Spokojnie panowie ni chuja ten rybi łeb nie zostanie naszym trenerem. Nawet jeśli Kuchar i spółka go nominują to juz parę godzin przekonają się jak wielki to był błąd.

Łapać tego Skowronka....
24 maja 2012, 14:19 / czwartek
A dobry jest ten Skowronek ? Nie interesuje się 1 ligą i nie wiem czy warto mu dawać szansę ?
24 maja 2012, 14:28 / czwartek
Skowronek wygrywa w tej rundzie mecz za meczem sa najlepsi obok Piasta ktory prawie wszystkie mecze w tej rundzie gra u siebie bodajze 13 lub 14 pieniedzy na transfery nie mial zadnych bylejacy kopacze a wynik robi.Pytanie jedno czy ekstraklasa go nie przerosnie
24 maja 2012, 14:41 / czwartek
No to można mu i dać szansę... wyniki ma i owszem... jednak sposób potraktowania Janasa w ten sposób można odczytać jako deklaracje braku wzmocnień których wymagał Janas, Janas miał przejebane na spotkaniu z "zarządem" gdzie kilkoma zdaniami wyjawił prawdę na temat magicznej listy transferowej...
24 maja 2012, 14:43 / czwartek
nie kupuję karnetu ani moja noga nie postanie NA TYM STADIONIE!!!
nie po to mój pra dziadek walczył na Westerplatte aby jakas sprzedajn a szmata była trenerem.

BÓG HONOR OJCZYZNA
24 maja 2012, 18:05 / czwartek
"Współpracę z trenerem Michniewiczem wspominam niezwykle dobrze. O jego osobie mogę wypowiadać się wyłącznie w samych superlatywach. Nie będzie to na wyrost, jeśli powiem że trener Michniewicz to w zasadzie mój piłkarski "ojciec chrzestny". To osoba bardzo ważna dla mnie, która w pewien sposób ukształtowała mój piłkarski rozwój. To przecież dzięki niemu otrzymałem szansę na regularną grę w ekstraklasie. Trenera Michniewicza uważam za świetnego szkoleniowca. Bardzo cenię i nie zamierzam tego ukrywać - podkreśla Madera."

o, niektórym się jednak podoba
24 maja 2012, 18:25 / czwartek
Dziwisz mu się ?

W Widzewie nikt na Maderę zbytnio nie stawiał, dopiero Michniewicz dał mu prawdziwą szanse pokazania się w ekstraklasie.
26 maja 2012, 14:24 / sobota
Spośród kandydatów na razie najwięcej w notowaniach stracił Michniewicz. Nie decydowały jednak kwestie szkoleniowe ani finansowe. Zarząd wsłuchał się w głos kibiców, którzy na forach internetowych krytykowali chęć zatrudnienia szkoleniowca, bardziej kojarzonego z gdyńską Arką.

To jednak czytają fora ;)
26 maja 2012, 14:26 / sobota
nawet cytują

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011