Gdańsk: niedziela, 23 lutego 2020
FORUM
Podstrony:


Niemcy chcą kupić Lechię

strona 1/3

25 maja 2012, 21:51 / piątek
odnośnik

co wy na to?
25 maja 2012, 21:54 / piątek
arka szmato
25 maja 2012, 21:54 / piątek
nie ma gorszej opcji od gołodupca
25 maja 2012, 22:00 / piątek
Niemiec na pewno chciałby zarobić, tylko pytanie czy nie w ten sam sposób co kuchar?
Co do tego ostatniego to powinien oddać udziały nawet za 3mln ojro, bo więcej nigdzie nie dostanie, a i na swoich pożyczkach już pewnie grosza nie zarobi.
kuchar wypierd..aj!!!
25 maja 2012, 22:04 / piątek
zgadzam sie z gregorym.
7 mln ojro chyba go poje.... do reszty nic nie włożył, a pożyczył i jeszcze chce tyle kasy. Nie dziwie sie ze JW nie dał rady kupić, przy takiej cenie.
Kuchar miej honor i odejdz.

TYLKO LECHIA!
25 maja 2012, 22:08 / piątek
O ile to prawda to zajebista wiadomość nawet jak Kuchar nie sprzeda. Nie będzie już miejsca na pierd... ,że jak nie Kuchar to kto. Będziemy mieć pełne prawo wymagać, wręcz żądać transferów i inwestycji !!! Hamulcowy już się nie wytłumaczy...Wielka Lechia albo szafot
25 maja 2012, 22:08 / piątek
W przeliczeniach na złotówki daje to około 12 mln. Czyli tyle ile według plotek z JW ile miał dać Kucharowi, ale ta suka jest pazerna na kasę.

Niemcy prawdopodobnie interesują się Lechią tylko dlatego, że mamy zajebisty stadion i to trzeba wykorzystać.
25 maja 2012, 22:18 / piątek
krychaa - masz racje , naszym głównym atutem wzbudzającym zainteresowanie biznesu jest stadion, dopiero potem kibice miasto itd. Stadion wygrywa wszystkie konkursy pięknosci i dlatego jest zainteresowanie, co ciekawe nie wiedziałem ze interesują sie nami za granicą. Wiadomo ze ten niemaszek, nie robi tego z miłosci do biało-zielonych barw a w jakims interesie, ale podobnie chciał robic Kuchar, lecz z przeciwienstwie do gołodupca z Lwowa ten Helmut pewnie nie boi sie wyłozyc kase aby potem czerpać zyski.
Niezależnie jak to sie skonczy dobrze ze pojawiają sie takie informacje w mediach, mówi sie o Lechii wiec moze i inni zainteresują sie nami, tylko nie wierze ze ktos wywali prawie 30 mln zl.

TYLKO LECHIA!
25 maja 2012, 22:18 / piątek
Kuchar wyszedłby na czysto i jeszcze zarobił 5 mln zł na do widzenia, ale kurwa nie..

jebany pedał;/
25 maja 2012, 22:21 / piątek
Cygnus;

No jakby ten Niemiec nas przejął to w tym artykule napisane jest, że w kolejnym okienku do naszej dyspozycji są 3 mln euro.

Ehh, ale po co my się łudzimy ? I tak nic z tego nie będzie niestety... :(
25 maja 2012, 22:28 / piątek
ODEJDŹ albo WYPIE*DALAJ

wybór należy do Ciebie Andrzeju K.
25 maja 2012, 22:42 / piątek
no to panie Kuchar, nie masz pan wyjścia bierz co dają i wypied.laj, i tak za dużo tobie dają za sprowadzenie klubu na dno
25 maja 2012, 22:48 / piątek
Jeśli te pancie z nierządu i nagi nygus na czele czytają tak to forum i nawet biorą pod uwagę zdanie kibiców vs. podejmowania decyzji w sprawach m.in. zatrudnienia szkoleniowca, to wysłuchajcie też tego głosu: SPRZEDAĆ TEN KLUB I WYPIERDALAĆ STĄD. Rób sobie kurwa biznes na sieci bud z giętymi na plażach, obwoźnych pizzeriach i diabli wiedzą, co jeszcze, interesancie w dziurawych gaciach i skarpetach, a nie bierz się za sprawy, które Cię przerastają. Zabawa w piłkę (tym bardziej w Polsce), to zabawa dla tych, którzy mają kasiorę i w ten sposób chcą sobie podnieść własne ego, odliczyć podatek, etc. Stopa zwrotu inwestycji z reguły jest żadna, albo niższa niż zainwestowane środki. Tak jest na całym świecie, również wśród tych, którzy mają tyle kasy, że mogą ją garściami do kibla wywalać. Ty mógłbyś takim co najwyżej sznurówki wiązać, za specjalnym pozwoleniem, nawet na polskim gruncie.

p.s. Jak ja tęsknię czasem jednak za tymi momentami, kiedy takie problemy rozwiązywała brygada silnorękich. Forum nie było, Internetu nikt nie znał. Jakże bardziej sugestywna była bezpośrednia komunikacja werbalna i niewerbalna. A dziś niektórzy ludzie zachowują się, jakby nietykalność i nieśmiertelność mieli do dowodów wpisane...
25 maja 2012, 22:57 / piątek
Krycha 4.2 mln euro to ponad 18 mln zł
25 maja 2012, 22:57 / piątek
Kuchar pazerna kurwo wypierdalaj !!!!!!!!!!!!!
25 maja 2012, 23:00 / piątek
Buziek wychyliles sie za szybko bo chcialem troche euro kupic od Krychy po dobrej cenie ;)
25 maja 2012, 23:04 / piątek
w sumie ja też źle się zasegurowałem jego wpisem:)

czyli Kuchar koło 7 baniek by zarobił na czysto (zł)
25 maja 2012, 23:22 / piątek
Jeżeli ta szmata kuchar nie chce aby nasz klub się rozwijał i robi naprawdę cenę zaporowa to ja w spłacaniu jego długu udziału brał nie będę zdaje się ze w tym sezonie zaimwestuje w cyfre + ale tego huja wspierać nie będę
25 maja 2012, 23:26 / piątek
z tego wszystkiego mimo, że info z niepewnego źródła, informacja to dobra kucharka chce wycofać się z klubu kwesta kasy :)))
25 maja 2012, 23:32 / piątek
Dla Niemca to tylko kolejny interes.
Nie próbuje przecież kupić Lechii z miłości do niej.

Wprawdzie nie o Lechii, ale o "sposobie działania" Franza-Josefa Wernze... kasa, kasa, kasa...

Artykuł z gw z dn. 06.02.2012

Peszko jeszcze tylko przez pół roku zostanie w FC Koeln. Po mistrzostwach Europy ma - niezależnie od swojej woli - przenieść się do Rosji, bo tak zaplanował inwestor. Żaden polski piłkarz nie jest tak uzależniony od widzimisię bogatego biznesmena Franz-Josef Wernze, który dorobił się na doradztwie podatkowym, najpierw był zwykłym kibicem. Aż w futbolu dostrzegł sposób na pomnażanie majątku. To on - potężnie zbudowany, 62-letni właściciel sporej firmy doradczej ETL - wyłożył przed rokiem pieniądze na transfer Peszki z Lecha do FC Köln. To on stał za transferem Lukasa Podolskiego. Jest w kolońskim klubie szarą eminencją, konsultowane są z nim wszystkie transfery. Niedawno rozważał zainwestowanie w Polonię Bytom.

Kiedy Peszko przenosił się z Lecha Poznań do Köln, kosztował 0,5 mln euro. Klub za niego nie płacił. Pieniądze wyłożył Wernze, bo rynkową wartość reprezentanta Polski szacowano na cztery razy większą.

Prawnik zadeklarował też, że do końca jego kontraktu w Niemczech - wygasa latem 2014 r. - będzie dokładał się do pensji piłkarza. Niemałej - według prasy to ok. 60-70 tys. euro miesięcznie.

Wartość Peszki, który w 2011 r. miał w Bundeslidze 12 asyst, stale rośnie. Dziś jest wyceniany już na 4 mln euro.

Indywidualny sponsor Polaka w umowie z FC Köln zagwarantował sobie prawo do połowy zysków z jego sprzedaży. Dlatego klub i piłkarz są uzależnieni od planów Wernzego. Jeśli ten uprze się na transfer, ani FC Köln, ani Peszko nie będą mieli wyjścia.

Peszko w Kolonii czuje się świetnie. Klub - nawet mimo słabszej gry Polaka na początku tego roku - jest z niego zadowolony. Jednak obie strony zgodnie twierdzą, że skrzydłowy wkrótce odejdzie.

Według dobrze poinformowanego kolońskiego "Expressu" stanie się to latem. Dyrektor sportowy niemieckiego klubu Volker Finke miał już podjąć decyzję, że sprzeda Polaka przed końcem kontraktu.

"Express" pisze, że klub jest skłonny zaakceptować cenę znacznie niższą od rynkowej wartości Peszki (2-2,5 mln euro). Powód: naciski Wernzego. Być może niemiecki biznesmen żąda transferu, bo obawia się, że wkrótce wartość Peszki spadnie. Teraz z odzyskaniem zainwestowanych pieniędzy nie byłoby problemów.
...
25 maja 2012, 23:43 / piątek
Jak dla mnie ten artykuł o Peszce świadczy o tym, że ten pan Niemiec nie ma oporów, żeby wyciągnąć trochę kasy z WŁASNEJ kieszeni (a nie z kasy jakiegoś dziwnego Kolońskiego Centrum Finansowego) na klub/transfery/piłkarzy którzy mu się zwyczajnie podobają i chce ich mieć (W PRZECIWIEŃSTWIE do tego pana od 60 baniek). Nie robi też tego w stylu "na providenta".

A że nie robi tego też charytatywnie tylko chce zarobić - to chyba normalne?

Przynajmniej nie działa w stylu Andrzeja "nic nie włożyć-dużo wyjąć" Kuchara.

Poprawcie mnie jeśli się mylę ale Kuchar swoją kasę to tylko na objęcie akcji wyłożył (1 bańka?), a resztę tylko pożyczał... ciekawe jakie rzeczywiście zaoferowano mu warunki tej transakcji bo przecież cena za jego akcje za 4 mln ojro to jedno a pożyczki na 10-12 mln pln od WCF raczej się nie umorzą tylko trzeba będzie je spłacić tak czy siak BYŁEMU(daj Boże) akcjonariuszowi.
26 maja 2012, 00:06 / sobota
odnośnik artykuł z marca coś im dzwoniło ale nie wiedzieli gdzie :) zródło fuckt
26 maja 2012, 01:40 / sobota
luz_man - znając zwyczaj oglądania przez Niemców każdego euro przeznaczonego na wydatki, przypuszczam, że dług Lechii wobec A"60mb"K wkalkulowany jest w proponowane przez Niemca owe 4,2 mln euro.
Gościu nie dołoży ani centa jako "gratis".

Kuchar albo łyknie "transakcję" (lub jakąś podobną), albo będzie słuchał na każdym meczu co o nim sądzą "trybuny". Zobaczymy komu szybciej się znudzi - jemu słuchać, czy nam wykrzykiwać/wyśpiewywać.

KUCHAR WEŹ SZNUR I POWIEŚ SIĘ, A OD NASZEJ LECHII ODPIERDOL SIĘ... i tak do zajebania...
26 maja 2012, 02:07 / sobota
Niemiec to żadne marzenie, wręcz odwrotnie...To trochę jak z czesiem, każdy lepszy od... kuchara
26 maja 2012, 08:25 / sobota
Powiem tak od tego pazernego gnoja Kuchara nikt nie może być gorszy. Jak dla mnie Niemcy są też lepsi od ewentualnego idioty JW więc jeżeli by chcieli przejąć Lechię to mimo że nie byłby to może idealny kandydat to bym nie miał nic przeciwko temu. Dla mnie najważniejsze jest dobro Lechii a jeżeli ma je zapewnić Niemiec a nie wrocławski przekręt aka Kuchar to ja jestem za.

AVE LECHIA
26 maja 2012, 09:03 / sobota
Chciałbym się mylić ale ten niemiaszek to jakiś kolejny hochsztapler nastawiony tylko "na dojenie".
26 maja 2012, 09:31 / sobota
przyjdzie niemiec i odrazu polecą głosy że następuje wrogie przejęcie :D
26 maja 2012, 09:36 / sobota
Dobra, faktycznie przeliczyłem przez 3 zł a to ponad 4 zł jest kurs.

Przepraszam za zamieszanie :)
26 maja 2012, 09:56 / sobota
Nie rozumiem, Kuchar pożycza, klub nie oddaje, wiec Kuchar traci i raczej nie ma widokow na zmiany zwlaszcza ze granie padaki w nadchodzacym sezonie spowoduje nizsza frekwencje. Ma szanse sprzedac to daje zaporowa cene. Czego on tu kurwa chce?
26 maja 2012, 10:04 / sobota
Gdzieś wyczytałem,że Magnowski to właśnie taka osoba,która w drużynie Kuchara jest odpowiedzialna za przygotowywanie spółek do sprzedaży.
Myślę,że zmiana właściciela to tylko kwestia czasu i kilkuset tysiecy,cena trochę podskoczy i nie będzie wyboru.
26 maja 2012, 11:20 / sobota
Pewnie czeka na pomoc miasta. Tak samo jak z zarządzaniem stadionem. Sponsorów już lepszych nie znajdziemy a parę lat temu wszyscy daliby się pociąć za Lotos.
26 maja 2012, 11:34 / sobota
Kuchar sprzedaj Lechie i wypierdalaj bo tylko same problemy przez Ciebie sa darmozjadzie!
26 maja 2012, 11:40 / sobota
Zadziwiające, że nasz obecny właściciel nie ma ŻADNEGO obrońcy na tym forum ;))
Jak sięgam pamięcią, np. w przypadku trenerów było ich kilku nieakceptowanych przez większość z nas ale nigdy odsetek niechęci wobec danej jednostki nie zbliżył się tak bardzo do 100% ;)) w jedności siła!
To powinno dać coś do myślenia "układowi wrocławskiemu".
26 maja 2012, 11:54 / sobota
Nie wiem czy to dobrz eze jakis niemiec chce kupic Lechie..klub gdzie byl budowany od podstaw od samego zera, klupil jebany kuchar nie mowie ze to dobrze , ale lepiej b bylo gdyby kupil jakis Polak a nie niemiaszek...pozneij bedzie ze niemcy zaczynaja inwestowac w klub n apolnocy zaczna sie domagac jeszcze kurwa moze jakis praw czy czegos, zaraz wjedzie tu erika co gownem sika i bedzie pieprzyc o prawach wypedzonych.Zobaczymy co wyjdzie jeden i drugi siebie warci pewnie.
26 maja 2012, 12:21 / sobota
jedno jest pewne, wiemy co nam serwuje kuchar i jego psy.... to dobitnie pokazuje że trzeba zaryzykować i zmienić coś co być może będzie zmianą na lepsze... obecny właściciel stosuje motto, kupić gówno sprzedać chleb... tylko że z tego gówna to on chleba nie ukręci.
26 maja 2012, 14:09 / sobota
Czego wy oczekujecie od kogos kto przeszedl chrzest za pomoca noza?Kazdy ciagnie do siebie ale pazernosc tego golodupca jest niebywala..Lepiej popierdolic o klubie na trzech nogach i powciskac nam kity o malym zapotrzebowaniu na gieta..Ehh..Juz nie moge sie doczekac jak na cala pizde krzykne jak bardzie cie nienawidze ty podla klamliwa kurwo..
26 maja 2012, 14:19 / sobota
Tak Panowie tera jasno widac ze ta menda Kuchar chce zniszczyc Lechie, bo gdyby mu zalezalo na kasie to zarobiony i tak mogl sprzedac atu kupa powiedzial i chce zniszczyc nasza Lechijke, bo o takiej kasie na transfery to mozemy pomazyc jeszcze kilka lat a sygnal jest jasny i oczywisty - wzmocnien nie bedzie liczymy na cud !!! ajak Lechia spadnie to tez dobrze bo plan B Kuchara wejdzie w zycie czyli zniszczenie Klubu. To menda spoleczna ale teraz mnie wq....l

pozdr z Manchester
26 maja 2012, 14:20 / sobota
Powinna powstać sektorówka przedstawiająca co kibice Lechii myślą o kucharce... na całą oprawę to nie wiem czy ów osobnik zasługuje.
26 maja 2012, 14:32 / sobota
Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz
Ni Lechii nam germanił !
26 maja 2012, 15:12 / sobota
Nadchodzi czas aby nie tylko sektorówką wyperswadować kucharowi że jego czas w naszym Klubie już się dawno skończył.LECHIA TO MY!!!
26 maja 2012, 17:05 / sobota
Powiem krótko: Kuchar wynoś się z Lechii!!!!
26 maja 2012, 18:28 / sobota
Kuchar niech wypierdala ale szkop tym bardziej !
26 maja 2012, 20:48 / sobota
Praktycznie każdy jest lepszy od Kuchara, który gwarantuje nam drugą Odrę Wodzisław. W Anglii większość klubów jest w rękach cudoziemców i nikt nie płacze. Kibicom Manchesteru City czy Chelsea na przykład nie przeszkadza na pewno narodowość ich właścicieli. Z Niemcami w Lechii byłoby tak jak z murzynami, jak byłaby dobra gra to zostaliby zaakceptowani.
26 maja 2012, 21:59 / sobota
W klubie potrzebny jest nowy inwestor,to chyba oczywiste.Dotychczasowy jak to trafnie ktoś określił "provident" nie sprawdził się.Lepszy rydz niż nic (w rozumieniu niemiec).
26 maja 2012, 22:25 / sobota
Czyli...lepszy fryc niż nic ;)
27 maja 2012, 11:08 / niedziela
Trzeba w jakiś sposób ( np nie kupując karnetów itp ) zmusić Kuchara do odejścia, bo wipsami na forum nic nie osiągniemy....To coś jak w wątku o transferach, same marzeni ściętej głowy....
KUCHAR WYPIERDALAJ
27 maja 2012, 11:33 / niedziela
Trzeba zmusic Kuchara do odejscia I to szybko. Bo jak sie sezin rozpocznie to bedzie juz po ptakach. Albo niech Lwy cos wymysla albo na spotkanie z kibicami dac ludziom Kuchara do zrozumienia co o nich myslimy.
27 maja 2012, 11:33 / niedziela
To go nie zmusi :) Chcesz pajacować jak szproty pod stadionem to baw się dobrze. Nie tędy droga...
27 maja 2012, 11:40 / niedziela
Nie chodzi o pajacowanie pod stadionem...tylko o pomysły co zrobić aby go wyjebać z Lechii...
27 maja 2012, 11:51 / niedziela
Mozna zaczac od spotkania z Kucharem. Trzeba probowac.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.033