Gdańsk: piątek, 6 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Bogusław Kaczmarek trenerem Lechii!

strona 2/3

6 czerwca 2012, 17:26 / środa
W sztabie pozostanie trener od przygotowania fizycznego Marek Szutowicz.

To jest kurwa czarna magia, aż tak ciężko o dobrego trenera przygotowania fizycznego ? Szuto musi coś mieć na kogoś w kierownictwie...
6 czerwca 2012, 17:29 / środa
Gładyś też został.. jeśli ja miałbym decydować to obu bym wypierdolił.
6 czerwca 2012, 17:43 / środa
Kaczmarek: Wrócimy do tradycji, gdy Lechia słynęła z własnego narybku.
odnośnik
6 czerwca 2012, 17:52 / środa
takich jak pietrowski ?
6 czerwca 2012, 17:53 / środa
Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Nasza młodzież była zdecydowanie najgorsza w młodej ekstraklasie, jezeli mamy zapychac druzyne niudacznikami typu Pietrowski to gratuluję. Obstawiam, że rozegra on minimum 80% czasu w rundzie jesiennej (o ile nie będzie kontuzji).
Szlag mnie bierze, że nie zatrzymaliśmy jedynego klasowego trenera jaki był w tym klubie od 20 lat (Janasa) lub przynajmniej nie ściągnęliśmy trenera podobnej klasy (Zielińskiego) tylko zatrudniamy faceta, który już w pierwszym wywiadzie dobitnie daje do zrozumienia że będzie marionetką zarządu. 14 miejsce to naprawdę wygląda na mission impossible.
6 czerwca 2012, 17:56 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
6 czerwca 2012, 18:01 / środa
A jednak tak jak chcialem hehe.
Fakt ze to ruch dla ulagodzenia kibicow, ale biore go z ulga i z radoscia.
Pozdr.
6 czerwca 2012, 18:21 / środa
Bobo dodał do swojego sztabu Zbigniewa Jastrzębskiego, zajmuję się on przygotowaniem fizycznym czyli już Szutowicz nie będzie miał samowolki w przygotowaniu drużyny.
6 czerwca 2012, 19:03 / środa
chuj to tylko przykrywka, za miesiac smuda bedzie wolny i podpisze kontrakt :P kurwa a na powaznie to jakies jaja, za rok I liga ...
6 czerwca 2012, 19:08 / środa
Czemu 1 liga? Od razu trzecia!
6 czerwca 2012, 19:15 / środa
Normalnie nie wierze. Co sie z Wami dzieje ? nie ma jeszcze tematu "Bobo dzieki ale odejdz" no nie moze byc!!
6 czerwca 2012, 19:37 / środa
Czy to dobrze, ze Kaczmarek jest trenerem czy źle? Jak zwykle są zadowoleni i tacy co wieszają psy na Bogusiu.Ze swojej strony to dobrze, że trenerem jest Bobo ponieważ zna środowisko gdańskie. Jest mieszkańcem pomorza prawie od zawsze a Lechia jest klubem, z którym przeżył i smutne i radosne chwile. Życzę mu żeby teraz były tylko te radosne, a to że w zapowiedziach stawia na młodzież to więcej jak dobrze. Dość chyba nieudaczników typu Sazankou, Benson czy Tadić. Lepiej ogrywać swoich młodych wychowanków niż pakować kasę w zgrane pseudogwiazdki futbolu. Wiem przyjdzie taki moment, że tak jak Kafarskiego,Ulatowskiego i....Bogusia będziemy żądać usunięcia i powiemy "Bobo dzięki" bo łaska kibicowska jak pańska na pstrym koniu jeździ. Ale na razie głowa do góry panowie jest Lechista a to wiele znaczy. Brawo Bobo i szybko do pracy bo czasu wbrew pozorom jest mało nawet bardzo mało.
6 czerwca 2012, 19:54 / środa
Super, powrot do przeszlosci , promowanie i wyprzedaz utalentowanych wychowankow, o ile beda jacys, tak wiec arena 100procentowo zapelniona i walka o puchary , powodzenia mimo wszystko
6 czerwca 2012, 20:11 / środa
tu w sumie jest nie poobcinany ten wywiad z Bobo

odnośnik
6 czerwca 2012, 20:14 / środa
6 czerwca 2012, 20:46 / środa
W moje serce została wlana nadzieja odnośnik
6 czerwca 2012, 20:50 / środa
to czekamy na nowy kontrakt dla Dawida;) buahaha
6 czerwca 2012, 20:59 / środa
Z Brede to nie jedno piwo się piło na przeróbce :)
6 czerwca 2012, 21:05 / środa
Nie wiem kiko, jakie słowa wlały Ci tą nadzieję. A teksty typu "ja bym nie chciał Markowi krzywdy zrobić,bo to absolwent kogoś tam ,mojego przyjaciela" czy coś w tym rodzaju, to tylko rozpierdalają

no nic, zobaczymy co będzie
6 czerwca 2012, 21:07 / środa
6 czerwca 2012, 21:11 / środa
dręczyciel:

Kolegę kiko może to wlało mu nadzieję, że Bobo przynajmniej tak mówi ma pomysł na tą drużynę. Ja jednak jestem dobrej mysli zobaczymy co z tego będzie.

Moje zdanie jest takie, że nowemu trenerowi zawsze trzeba dać ten kredyt zaufania. Wiadomo zawsze znajdzie się garstka kibiców, której nie pasuje trener nie każdemu da radę do godzić, ale cieszmy się z tego co mamy bo mógł być inny trener chociażby taki Bakero.
6 czerwca 2012, 21:40 / środa
Co myśleć o Bobo na prawde nie wiem... Jeden powie ze to Lechista - no ok, ale należy tez pamietać o tym ze sledzie tez mu są bliskie sam tak mowil w jakims wywiadzie. Co do jego kariery trenerskiej tez wiekszych sukcesow nie ma ale czas pokaże co zdziala z naszą Lechijką. Osobiście wolalbym zeby dalej trenejro byl Janas choćby dlatego ze mial swoją wizje, która rozbila sie o kant dupy bo chodzilo o kase na transfery.
6 czerwca 2012, 21:44 / środa
Co tu dużo mówić, Bobo skromnoscią nie grzeszy, no ale jesli spełni to co mówił to bedzie to poukładany klub, który nawet przy miernych warunkach finansowych (Kuchar)może coś tam grać (tak jak Ruch). Oby udało się, choć dla mnie to mało realne w krótkim okresie czasu.
Co do transferów to widać ze Kaczmarek nie ma jeszcze pojęcia ile groszy dostanie na nowych zawodników, wiec nie chciał głupot opowiadać.

Czas nagli wiec warto zeby Kuchar szybko policzył ile groszówek klub wyda na transfery, bo potem tylko jakies odpady typu Tadić i Kolankow zostaną na rynku.

Choć mam wrażenie ze bardziej trzeba bedzie liczyć na to ze Bobo poukłada te klocki co juz ma, niz liczyć na kupno nowych dobrych graczy.

TYLKO LECHIA!
6 czerwca 2012, 22:35 / środa
Dla mnie jedno jest pewne. Na najbliższy sezon musimy uzbroić się w wiele cierpliwości i wiary w to, że wdrażanie przez Boba planu odważnego wciągania do kadry wychowanków nie skończy się ponowną walką o utrzymanie.

Bo o ile sam w sobie zamysł budowania zespołu na wychowankach jest dobry, to już biorąc pod uwagę obecny poziom prezentowany przez naszych wychowanków, to ten projekt raczej nie gwarantuje w najbliższej przyszłości sukcesów. Bardzo możliwe, że za 2-3 sezony tak. Ale jeszcze nie teraz.

Odważnie można wprowadzać wychowanków mając szkielet drużyny oparty na dobrych, doświadczonych piłkarzach. Obecna kadra Lechii, obawiam się, że jednak nie spełnia tego warunku.

Podsumowując, uważam, że jeśli przetrwamy najbliższy sezon realizując w jego trakcie plan odmłodzenia kadry i ostatecznie utrzymamy się w Ekstraklasie, to w kolejnych sezonach powinno być już lepiej. Podobnie, jak miało to miejsce w przypadku Feyenoordu. Pierwszy sezon odmładzania kadry słabiutki, a kolejny już dał im wicemistrzostwo.

Z tym, że Feyenoord przed rozpoczęciem wdrażania procesu odmładzania kadry był już czołowym zespołem w Eredivise. Lechia zaś, przed rozpoczęciem procesu odmładzania kadry ledwo utrzymała się w lidze. Stąd moje obawy przed nadchodzącymi rozgrywkami.
6 czerwca 2012, 22:39 / środa
powrót Boba uświadomił jaki szmat czasu upłynął od czasów tamtej "Lechijki" na której się wychowałem i zktórą się utożsamiałem .

Zuoełnie inna epoka jakże różna z obecnej.... To se nevrati ....

Niemniej dla mnie dzisiejsza o powrocie Boba to zupełny zaskok ( mam nadzieję że nareszcie pozytywny).

POWODZENIA

A my swoje ! LECHIA GDAŃSK
6 czerwca 2012, 23:08 / środa
Tak tu czytam ten wątek i ciągle dyskusje na temat: "Czy Bobo to Lechista ?"
Ja bym zobaczył co innego.
To jest pierwszy trener od dawna, który na początek swojej pracy chce się zaangażować z całych sił. Najpierw jak mówi chce się przyjrzeć juniorom (15-20 lat) aby wiedzieć na czym stoi. No na to właśnie czekałem. Nie będzie sprowadzania szrotu typu Benson, Tadić.
Stare powiedzenie "Cudze chwalicie, swojego nie znacie"
Przyjrzy się chłopakom i mam nadzieję że stworzymy taki zespół jaki zrobił Fornalik w Chorzowie.
6 czerwca 2012, 23:56 / środa
Szrot szrotem, ale z tą znajomością swego w zespole ME, który w ciągu trzech lat, dwa razy na koniec sezonu zamyka tabelę, a raz zajmuje 13-ste miejsce, to bym się nie podpalał. Może jednak Boguś coś wypatrzy. Wyboru za bardzo nie ma i wypatrzyć coś musi. Pytanie z jakim skutkiem...
7 czerwca 2012, 00:36 / czwartek
galeria
odnośnik
7 czerwca 2012, 07:41 / czwartek
Nie wiem czy pisane w tym wątku wpisy są rzeczywiście poważne, natomiast nawet dla ucznia podstawówki powinno być oczywiste, że tekst w stylu "Chcemy ukierunkować się na własny narybek" choć ładnie brzmi, to w praktyce oznacza mniej więcej "Nie ma żadnej kasy na transfery ani na pensje dla nowych zawodników, a ja nie będę o nie walczył z zarządem i wyrażał własnego zdania tylko potulnie realizował to czego będzie chciał pan Magnowski i kasował za to swoją pensję".

Wszystkim optymistom polecam ponowną refleksję i analizę wyników zespołu w młodej ekstraklasie, proszę również powiedzieć kto oprócz ciągniętego za uszy przez Kafara nieudacznika Pietrowskiego z naszych wychowanków w ostatnich latach przebił się w okolice pierwszego zespołu.
7 czerwca 2012, 08:14 / czwartek
Dawidowski...
7 czerwca 2012, 09:08 / czwartek
kazdy kto byl w arce nie mial prawa wracac do Lechii poprzedni zarzad chociaz tego sztywno sie trzymal Mozecie sobie po mnie jechac A Ja mowie kaczmarek spierdalaj
7 czerwca 2012, 09:12 / czwartek
@ adwokat

Maćkowi Kalkowskiemu też każesz spierdalać?
7 czerwca 2012, 09:15 / czwartek
odnośnik warto całość odsłuchać
7 czerwca 2012, 09:41 / czwartek
Wiąże duże nadzieje z Bobem bo to jest człowiek, który będzie żył Lechią 24h. To nie będzie człowiek a`la Janas czy Kubicki, który po treningu jak najszybciej chciał być w Warszawie. To lechista znający klub od podszewki, znający piłkarskie środowisko pomorskie, wreszcie znający kibiców Lechii nie tylko ze słyszenia. Trzeba być wyjątkowym cymbałem aby w stosunku do trenera czy zawodników stosować kryteria kibicowskie.

dręczyciel: co do pracy "Szuta", to się nie wypowiadam, bo się na tym nie znam. Mogę tylko odnieść się do tego co widziałem wiosną na boisku czyli - bez uwag.

Odnośnie postawienia na naszą młodzież. Przeczytajcie sobie te dwa linki zanim bezmyślnie zaczniecie krytykować. odnośnik odnośnik
7 czerwca 2012, 10:05 / czwartek
W innym wątku pisałem mniej więcej to samo co jest w w wywiadzie z Borkem.Odpowiednie przygotowanie jest podstawą,nie można wrzucić młodego chłopaka od razu do I drużyny i żądać super wyników,jak mawiał kolega Boba"Step by step".
Jeżeli teraz ktoś odpowiedzialny powiedziałby,że jest lipa z kasą na transfery i aby przetrwać bez szwanku gramy tym co mamy + 1-2 doświadczonych nie drogich zawodników to przynajmniej ja bym nie płakał.
7 czerwca 2012, 10:46 / czwartek
TE DWA LINKI OD KIKO TO DLA MNIE NIC INNEGO JAK PRZYGOTOWANIE GRUNTU DO PROPAGANDOWYCH DZIAŁAŃ
7 czerwca 2012, 12:34 / czwartek
Ta konferencja to wciskanie ludziom kitu. Owszem oparcie druzyny na wychowankach ma sens gdy w druzynie sa doswiadczeni zawodnicy z wysokimi umiejetnosciami. Wtedy mlodzi zawodnicy sa stopniowo wprowadzani do druzyny i moga czerpac z doswiadczen starszych kolegow. Czyli trzeba miec podstawe by wprowadzac mlodych do zespolu. Zas w Lechii nie ma podstawy. Dla mnie w Polsce Legia jest swietnym przykladem budowy klasowej druzyny. By wprowadzic mlodych sciagneli Ljuboje, Vrdoljaka, doswiadczonych obroncow. No a potem narybek jak Wolski, Zyro, Kosecki moze sie uczyc. To ma sens. W Lechii trzeba sciagnac kilku klasowych zawodnikow i wtedy spokojnie wprowadzac mlodych do pierwszego zespolu. Na obecnej podstawie to sie nie uda. Od kogo maja ci mlodzi sie uczyc? Od Bąka, Surmy, Nowaka. To nie sa zawodnicy bedacy wzorem dla mlodych, bo nie maja odpowiednich umiejetnosci.
7 czerwca 2012, 14:24 / czwartek
Czemu konferencja była w hotelu Szydłowski a nie pod stadionem w przygotowanej do tego celu sali konferencyjnej?
7 czerwca 2012, 14:27 / czwartek
Bo stadion na czas Euro przejęła UEFA.
7 czerwca 2012, 14:29 / czwartek
po napisaniu posta tak właśnie pomyślałem, ale żeby nawet konferencji nie można było zrobić? ;) lipa
7 czerwca 2012, 16:51 / czwartek
konferencja ta dała odpowiedź na pytanie jak będzie wyglądała Lechia w następnym sezonie:
Krzysiek Bąk,Seba Małkowski i 9 małolatów będzie heroicznie broniło utrzymania sie Naszej Lechii w ekstraklasie...
7 czerwca 2012, 16:57 / czwartek
Nie przesadzaj.

Jeżeli nie będą wystarczająco dobrzy to grać nie będą i wtedy liczę na te "kontakty" Boba a takie ma sciągnąć do nas jakiegos grajka, który nie będzie chciał "kokosów" zarabiać i poziom będzie prezentował odpowiedni.
7 czerwca 2012, 17:15 / czwartek
wierzysz koleżko że siano będzie na grajków zapewniających odpowiedni poziom?
-przecież to wszystko to wariant oszczędnościowy dogorywającego bankruta...
i nie żebym miał coś do boba-szanuje go-po prostu trzeba spojrzeć prawdzie w oczy
7 czerwca 2012, 17:26 / czwartek
Chodziło mi o zawodników nie drogich.

Po za tym teraz większosci zawodnikom z Ekstraklasy i I ligi (wiodącym) kończą się kontrakty, więc jest tam jakas szansa.
7 czerwca 2012, 17:39 / czwartek
krychaa, tyle, ze nawet na tych nie drogich trzeba wydać też kasę, a z tym będzie ciężko... najbardziej ciekawi mnie informacja o tym, że nasz budżet ma być na tym samym poziomie co sezon temu, a zaciskamy pasa jeszcze bardziej...
7 czerwca 2012, 18:28 / czwartek
gregory, zapomniałeś, że Madera już wykupiony, i pewnie lada dzień Dawidowski przedłuży
7 czerwca 2012, 18:48 / czwartek
Bardzo zle będzie świadczyło o Kaczmarku jeśli w Lechii zostanie ten nieudacznik dawidowski... jeśli zarząd będzie go naciskał na tą kalekę to domagam się by miał jaja i w mediach powiedział o naciskach w klubie na kartkę z nazwiskami dostępnych napastników gdzie klub napisał 20 x dawidowski... nie chce widzieć lizania dupy mangowskiej czy jak to się zwie...
7 czerwca 2012, 21:04 / czwartek
No to teraz czekamy na Mirka Girucia jako drugiego trenera.
7 czerwca 2012, 21:21 / czwartek
Pierwszy udany transfer Kaczmarka to będzie zwolnienie Dawida, jeżeli Dawid zostanie to będzie znaczyć, że jest jeszcze gorzej niż wszyscy myślą
7 czerwca 2012, 22:57 / czwartek
Grać starymi czy młodymi (czytaj wychowankami). Pamiętam taki sezon gdy do pierwszej drużyny Lechii weszła mocno grupa jej wychowanków - Głownia,Jastrzębowski,Słabik potem Gładysz z wcześniej pozyskanym ze Stoczni Północnej Puszkarzem.Ci młodzi chłopcy wówczas dorównywali starym ligowym wyżeraczom niejednokrotnie ośmieszając ich. Myślę, że Bobo ma wizję takiej Lechii - opartej nie tylko na graczach ale na graczach,którzy wyrośli z tego naszego środowiska. Przychodzili na Lechię i zdzierali gardła i trenowali w jej zespołach trampkarskich i juniorskich i w serca mają tak jak my wszyscy, Biało - Zielone.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010