Gdańsk: niedziela, 25 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Lechia i Pomorze

strona 1/1

1

6 czerwca 2012, 18:23 / środa
Witam. Nowym naszym trenerem został Bobo Kaczmarek. Człowiek pomorza.
Urodzony Gdańszczanin.
Mozna powiedzieć nadzieja na wreszcie Gdański klub. z wychowankami,i z ludźmi pomorza.
Tylko jest jeden problem.Pomorze to piłkarska pustynia. Skąd mamy brać tych ludzi?
z błąkającego sie od lat po okręgówce baltyku?,
z marniejącej od lat Szparki ?[bez jaj zaden pilkarz szparki mam nadzieje nigdy nie zostanie piłkarzem Lechijki!!!!!!!!]
A może z naszej , młodej ekstra ostatniej w lidze Lechii?
Niech mi pan prezes wyjaśnić skąd chce brac zawodników,z lig okręgowych najsłabszych w kraju?
Przeciesz na pomorzu mamy tylko trzy kluby,Lechijke w Extraklasie,
i Pogon i szparke w drugiej.
Czy to jest ta baza , panie prezesie?
6 czerwca 2012, 18:37 / środa
Kiełbasa jak Bobo jest urodzonym gdańszczaninem to ja jestem tzw "święty turecki".Kaczmarek to urodzony łodzianin, kolega z podwórka Stasia Terleckiego.
6 czerwca 2012, 18:37 / środa
Urodzony gdańszczanin z miasta Łodzi.
6 czerwca 2012, 18:38 / środa
Dobra ,ale dla wielu kibiców widzę ze to "Gdańszczanin"
6 czerwca 2012, 21:35 / środa
Czy Ty musisz w każdym wątku plakać jak baba. Podkreślam. W KAŻDYM.
6 czerwca 2012, 21:38 / środa
Oczywiście ze muszę.Bo ktoś musi zadawać niewygodne pytania.
I jak dotąd nikt mi nie odpowiedział na pytanie
Z czego mamy budować "Pomorska" Lechie?
6 czerwca 2012, 21:45 / środa
kiełbasa a może masz na zbyciu trochę kiełbasy to by na twoje transfery było.
6 czerwca 2012, 21:55 / środa
Teraz kiełbasa jest niesmaczna i tłusta.I nie ma wartości ekonomicznej.[ironia]
6 czerwca 2012, 21:58 / środa
kiełbasa - powiem Ci przewrotnie, ze masz i nie masz racji.
Masz racje, ze obecnie młodzież pomorska nie osiaga wyników jak kiedyś
Nie masz racji - ze jestesmy pustynią bo sa trzy kluby. Od poczatku liczyły sie tylko
3-4 kluby na Pomorzu (w kolejnosci ważnosci - Lechia, Pogoń, Bałtyk i ten drugi klub z Gdyni co ciągle nazwe zmienia), a mimo to uchowało sie tu sporo ciekawych graczy, którzy odegrali ważne role w historii polskiej piłki. Dlatego myśle ze potencjał jest, ale obecnie trzeba naprawde fachowca aby wyłowił jakies perełki

A propos. Niedługo ma powstać pomnik najwybitniejszego piłkarza Polski. Pytanie do kiełbasy - skąd pochodzisz ten piłkarz??

TYLKO LECHIA!
6 czerwca 2012, 21:58 / środa
Dzięki za te słówko "ironia" w nawiasie, bo bym się nie zorientował.
6 czerwca 2012, 22:00 / środa
miało być : Skąd pochodził ten piłkarz?

TYLKO LECHIA!
6 czerwca 2012, 22:00 / środa
Ludzie coście się tak uczepili tych dzieciaków z Młodej Ekstraklasy?
Gdyby chociaż chciało się któremuś przejrzeć daty urodzenia naszej kadry dla porównania z innymi drużynami to może już tam byście znaleźli odpowiedź na pytanie dlaczego było tak słabo.
Nie twierdzę,że jedynie wiek jest odpowiedzialny za te słabe wyniki ale na pewno jest jednym z czynników dającym takie miejsce w tabeli.
U nas chłopaki w wieku 20-23 lata graja w III Lidze a w MEsie występowali głównie nastolatkowie z roczników 1993-96.
W innych drużynach trudno było znaleźć tylu dzieciaków w podstawowej 11,większość z nas kopała piłkę i wie jakim walorem są warunki fizyczne w starciach tak różnych grup.
Na pewno 2-3 poradziło by sobie w nasze Ekstraklasie ale to musi następować stopniowo na na hurra.
Mi akurat w ostatnich dwóch meczach rozegranych w Starogardzie podobała się gra szczególnie dwóch chłopaków;Gac i Kujtkowski,pierwszy środkowy pomocnik drugi szybki skrzydłowy coś ala Lukjanovs.
Jestem pewny,że Kaczmarek coś dobrego wyszuka.
6 czerwca 2012, 22:38 / środa
@ Rysio z klanu
Stary Terlecki nie pochodzi z Łodzi, tylko z Warszawki.
6 czerwca 2012, 22:51 / środa
Co do mlodej Lechii to oni ida w slady Pietrosia i wolą popijać piwko na plazy w Jelitkowie
7 czerwca 2012, 01:05 / czwartek
Kiełbasa najlepsza z grilla. Tzw gięta.
7 czerwca 2012, 06:24 / czwartek
Jedyny chlopak z Wybrzeza to byl Razowy Traore. Dokladnie z Obroncow Wybrzeza. No i Drogba jest z Wybrzeza KS.
pozdro dla neinormalnych
7 czerwca 2012, 11:00 / czwartek
Wystarczy, aby Bobo nie ściągał Sazankowów, Tadiczów, Bensonów, Laizansów, Wućków tylko wypatrywał w naszej 1 lidze a będzie dużo lepiej. Nie koniecznie z Pomorza, ale z Polski.
7 czerwca 2012, 21:40 / czwartek
odnośnik

Całkiem fajnie zrobiony ten ranking.
7 czerwca 2012, 22:37 / czwartek
Lechia Lublewo. Akurat Vućko to się u nas zasłużył, chyba nie muszę Ci przypominać kiedy ??!!

pozdrawiam

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011