Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

Czechy vs Rosja ( po meczu )

strona 1/1

9 czerwca 2012, 12:37 / sobota
udało mi się wynaleźć coś takiego , jak widać ruskie zaczynają się panoszyć

odnośnik
9 czerwca 2012, 12:40 / sobota
NIE ZAUWAŻYŁEM , ale w temacie o PZPNIE ktoś już wrzucił ten filmik , więc proszę mnie nie tyrać ;)
9 czerwca 2012, 12:43 / sobota
ich zachowanie świadczy o całym ruskim ścierwie.

to jest po prostu jedna wielka patologia.

a najgorsze w tym wszystkim jest to, że gdyby taką sytuację sprowokowali kibice ligowi po ligowym meczu to by dostali zakazy, prokuratora na karku itd.

TO JEST WŁAŚNIE POLSKA...............

no comment.
9 czerwca 2012, 12:52 / sobota
właśnie rzecznik się produkował, że to nic takiego i pełem sukces policji bo były rodziny z dziećmi.
nas opluwali przez kilka lat a teraz trzymają z tuskiem
9 czerwca 2012, 14:32 / sobota
22 to dziecko ladnie temu stewardowi reke wykrecilo i te wykopy...
9 czerwca 2012, 14:43 / sobota
Tak, prawda jest taka, że u nas na lidze za peta by cię ze stadionu wyrzucili, a tam ruskie nawet jajca wywalali na wierzch i włos im z głowy nie spadł. To tylko utwierdza fakt, że do kokoko eurospoko nie są przygotowani organizacyjnie (ochrona - huj z nimi), a fakt drugi to że ruscy po tej akcji czują się niezwykle pewnie w krainie Orła Białego, ale mam taką nadzieje że nasza młoda Husaria zetnie trochę kacapskich głów.
9 czerwca 2012, 14:48 / sobota
a propos jebać euro
9 czerwca 2012, 14:59 / sobota
taki steward ma lipe 10 zl na godzine...
9 czerwca 2012, 16:44 / sobota
yep fuck euro . Dodam jeszcze , że w radiu mówili że 2 rosjaninów się biło HAHAHAHAHHA
9 czerwca 2012, 18:30 / sobota
co ma lipę ? nikt nie każe mu się kurwić i pracować tam gdzie pracuje. teraz biedny, a jak na stadionie za peta gania albo za stanie na schodach to już jest zły. Jebać ich i ruskich.
9 czerwca 2012, 19:22 / sobota
Jak zobaczyłem w TV tą akcję z Wrocławia wraz z komentarzem, to sie zasmiałem. Hehe! jakby to było powiedzmy na meczu Lechii to podejrzewam ze zamkneliby nam stadion + zakaz wyjazdowy do konca sezonu. GW miałaby temat na pierwszą stronę, a tuuuu nic sie nie stało.

odnośnik

TYLKO LECHIA!
9 czerwca 2012, 19:35 / sobota
Cygnus:

Masz 100% racji, ale to dotyczyło by każdego klubu Polskiego czy nawet kibiców po meczu PZPN-u.

Mam nadzieję, że ruskom w Warszawie zabiorą tą flagę co tak we Wrocławiu z nią paradowali.
10 czerwca 2012, 10:13 / niedziela
sorry, ale co ma mecz Zwiazku Radzieckiego z Czechoslowacja i Lechia?
10 czerwca 2012, 10:38 / niedziela
ZSRR tak, ale juz nie Czechoslowacja. Nie widzisz analogii? Jak sie relacjonuje ekscesy po takim meczu a jak sie pisze po spotkaniach ligowych?
10 czerwca 2012, 11:07 / niedziela
Cruz: jestes ewidentnym Lwem Jaszynem tego watku tu... ;)
10 czerwca 2012, 12:06 / niedziela
Eljot trwa sezon ogórkowy, myślę związek ma taki, że Lechiści mają zakorzeniony wstręt do ruskich za minioną epokę i mały wkurw na panoszenie się po tym meczu nie tylko ogarnął Nas Lechistów, ale i Polskę Kibolską. Tak uważam.
10 czerwca 2012, 13:27 / niedziela
Macie kurwa dział "Gadki" tam sobie piszcie o pierdolonym Euro, co by się tam nie działo. Nie zesraj się jeden z drugim tymi Ruskimi, wyjazd na miasto i działać a nie przed kompem konia walić.
12 lipca 2012, 11:51 / czwartek
12 lipca 2012, 11:57 / czwartek
Czyli przekroczę prędkość w mieście o 50km/h i też dostanę "zakaz stadionowy"? Kabaret...
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.416