Gdańsk: środa, 12 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:


Zakaz ,problemy - CHWDP

strona 2/6

20 października 2012, 10:20 / sobota
Odpowiedziałeś dobrze na 3 pytnia i umorzyli Twoją sprawę ???
24 października 2012, 12:24 / środa
Dzis doszlo do mnie pisaemko z prokuratury ze zostal wystawiony akt okarzenia w sledziach w sadzie, czy ktos jeszcz otrzymal owe pisemka? czyli jednak nie bedzie chyba umorzenia i chca sie bawic ze wszystkimi w sprawy...
24 października 2012, 12:50 / środa
Odezwij się na nr stowarzyszenia
24 października 2012, 13:45 / środa
Poszło :)
24 października 2012, 14:31 / środa
U mnie to samo - pisemko o przekazaniu aktu oskarżenia do sądu, dostarczone w dniu dzisiejszym. Nie poddają się łatwo.
24 października 2012, 15:50 / środa
Z tego co się orientuje to raczej wszyscy dostaną ten papierek ...
24 października 2012, 16:58 / środa
Do mnie też dotarło
11 grudnia 2012, 07:34 / wtorek
wydawało się, że koniec akcji, a tu niespodzianka...nie odpuszczają popierdółki z wioski rybackiej
wysyłają kolejne wezwania na przesłuchania i zapewne będa kolejne pisemka o skierowaniu sprawy do prokuratury
17 grudnia 2012, 13:46 / poniedziałek
Panowie jutro kolejny dyżur porad prawnych warto przyjść jak kogoś bezpieka się czepia.

odnośnik
17 grudnia 2012, 19:48 / poniedziałek
Na jednym ze spotkań była osoba, która deklarowała swoją pomoc w zakresie atestów na materiał do opraw meczowych.
Kolego, jeśli możesz to odezwij się na maila stowarzyszenia info[at]lwypolnocy.pl
19 grudnia 2012, 13:19 / środa
Na Święta wezwania dotarły do Pelplina.Parodia...
21 stycznia 2013, 12:10 / poniedziałek
Stara sprawa znów powraca...dziś właśnie dostałem wezwanie z komendy na przesłuchanie...
21 stycznia 2013, 18:57 / poniedziałek
Nie tylko Ty....
22 stycznia 2013, 10:43 / wtorek
Jak byłem na przesłuchaniu w wrześniu ubiegłego roku to psiak mówił ze dopiero połowa ludzi jest przesłuchana i ma postawiony zarzut. Dodał też, że kolejne przesłuchania będą uwarunkowane decyzją prokuratury czy postawi zarzuty i puści sprawę do sądu. Z tego co się orientuje pierwsza grupa juz dawno dostała kwity od prokuratury że sprawa trafiła do sądu. W zeszłym tygodniu zaczeły przychodzić kolejne polecone z prokuratury o przesłaniu sprawy do sądu (tego jestem pewien bo sam dostałem). Skoro piszecie że znów rozsyłają wezwania na przesłuchania to wniosek jest jeden, nie odpuszczą sprawy i wszystkich będą chcieli ujebać w sadzie.
22 stycznia 2013, 10:49 / wtorek
Potwierdzam, dziś odebrałem pisemko że sprawa poszła do sadu.
22 stycznia 2013, 12:13 / wtorek
Heh takie pytanko - czy wszyscy co byli na meczu dostają wezwania? Bo ja akurat nic nie dostałem. fakt faktem że wchodziłem na stadion Bałtyku jak jeszcze brama była zamknieta...
22 stycznia 2013, 12:49 / wtorek
Oni podzielili wszystkich na kilka grup po kilkadziesiąt osób i robią odrębne postępowania bo by chyba rozprawę musieli robić w ERGO Arenie, żeby nas pomieścić.

Pamiętajcie tylko, że trzeba uważać szczególnie ci którzy dostali już informację, że sprawa trafiła do Sądu. Jest spora szansa, że sprawy jako takiej nie będzie a do domu przyjdzie po prostu wyrok w trybie nakazowym. Wyrok wiadomo jaki - skazujący np. na 2 lata zakazu i 2000 zł . I jeżeli od tego ktoś się nie odwoła bodajże w ciągu 7 dni to taki wyrok się uprawomocnia i wchodzi w życie. Także wszelkie awiza z sądu w Gdyni warto odbierać, bo samemu sobie poprzez niewiedzę lub lenistwo można pozamiatać.
22 stycznia 2013, 13:01 / wtorek
Icemar jest opcja że dostaniesz w którejś grupie wezwanie. Nie wszyscy co weszli przez kołowrotek zostali zidentyfikowani i pare osób dostało wezwanie. Dopiero tam szukali siebie na fotkach z kołowrotka aby psiaki oddaliły im zarzut.

Duce dobrze pisze, całość sprawy jest podzielona na grupy, "moja" grupa oczywiscie żartobliwie liczy 100 osób, gdzie i jak ewentualnie nas pomieszczą to ???. Chyba że jak kolega pisał dostaniemy wyroki nakazowe i mam nadzieję że w 100% doczekają sie z naszej strony odwołań od wyroków.
22 stycznia 2013, 13:29 / wtorek
Icemar jak wchodziłeś na stadion przez bramofurtę przed "wyważeniem" bramy (a dokładnie otwarciem jej przez ochronę), to nic nie dostaniesz.
22 stycznia 2013, 17:03 / wtorek
Bylem na przesluchaniu w sierpniu a jakos w listopadnie dostalem info ze zostal wyslamny do sadu z prokuratury akt oskarzenia..i narazie jest cisza ,pewnie teraz bedzie wwezwanie do sadu o rozprawe, lub z sadu ,ze apiery poszly do ponownego rozpatrzenia czy cos takeigo, widocznie chca sie z nami bawic i to na dlugi czas;)
22 stycznia 2013, 21:45 / wtorek
Z nami jak z nami, oni bawią się pieniędzmi podatników. Ile to czasu i zajmuje ( a prowadzi to jeden psiak, bynajmniej tak mówił ) cała ta procedura dotycząca wg akt 750 osób. Jaka ta cała machina jest uruchomiona do tego absurdalnego zarzutu. Najśmieszniejsze jest w tym to że on sam nieoficjalnie przebąkuje co by z tym zrobił, ale musi to ciągnąć. Materiał dowodowy jest o kant chuja i tyle. Monitoring też niczego konkretnego nie dowodzi. Ot komuś najwyraźniej zależy na tym by to się ciągnęło. Ciekawe tylko co sędzia na telefon z tym zrobi, bo logicznie to nie ma żadnych szans na udowodnienie zarzutu. No cóż pożyjemy zobaczymy.
A jak ktoś jedzie na zapoznanie się z materiałem dowodowym niech domaga się pokazania monitoringu, można osobiście zobaczyć jak jedna z kamer pokazuje "wioska by night" - ot taki doskonały monitoring, albo pooglądać śledzi jak wchodzą na stadion Bałtyku.
22 stycznia 2013, 21:59 / wtorek
niech ktos napisze do jakiegos programu albo gazety moze to naglosnia, smiechu warte kilkaset osob ciagac za nic po sadach i komendach za czyje pieniadze zlodzieje, zamiast zajac sie czyms pozytecznym, jak ktos jest na liscie wyjazdowej i zaplacil za bilet to jak do kurwy moze wtargnac na obiekt, PiSowskie media tylko czekaja na takie sprawy
23 stycznia 2013, 21:00 / środa
Panowie bardzo ważna kwestia!
Do kilku osób przyszły już wyroki, mimo, iż nie były wezwane na sprawę (koledzy wyżej wspomnieli o takiej możliwości). Wyroki to oczywiście zakaz stadionowy i grzywny 500-800zł.
Jeżeli się od tego nie odwoła w ciągu 7 dni, to wyrok taki się uprawomocni.

Jeśli do kogoś jeszcze przyjdzie takie pismo, to niech czym prędzej skontaktuje się ze Stowarzyszeniem.

Oczywiście nie ma innej opcji, żeby się nie odwoływać, co raczej jest jasną sprawą dla każdego.
24 stycznia 2013, 13:55 / czwartek
@DFLG

Kolego, a nie ma możliwości sporządzenia wzoru odwołania w tej konkretnej sprawie. Współpracujecie z prawnikiem, można przygotować takie pismo i każdy wstawiłby swoje dane i odwołanie gotowe.
Wiadomo, że można znaleźć podobne wzory na necie, tak samo jak KPK, gdzie zawarte są informacje nt danych jakie owe pismo musi spełniać by było skuteczne. Natomiast opracowanie takiego wzoru ułatwiłoby wszystkim sprawę.

Pzdr
24 stycznia 2013, 15:04 / czwartek
Dobry pomysł .
dzisiaj najpóźniej do wieczora takie coś ogarniemy.
24 stycznia 2013, 17:53 / czwartek
A dostał ktoś z was wezwanie za Polska - Rosja na euro ? ja raz dostałem jakoś w paźdzeirniku w charakterze świadka, ale, że mogę być również podejrzany, złożyłem zeznania zgodne z prawdą, że mnie tam wogóle nie było, bo pracowałem i powiedziałem im gdzie mogą to sprawdzić, że pracowałem i teraz dostałem wezwanie też za to euro już jako podejrzany
24 stycznia 2013, 18:50 / czwartek
Na kiedy to wezwanie?
Najprawdopodobniej we wtorek zrobimy porady prawne ,dobrze by było gdybyś przyszedł.
24 stycznia 2013, 20:41 / czwartek
Kurwy jebane. Postępują niestety zgodnie z przewidywaniami. Dajcie człowieka, a paragraf się znajdzie.

Już taki jeden Józek ze stali mówił, że jak na 100 osadzonych w łagrach 1 znalazł się tam słusznie to jest to dobra metoda i słuszna.

Podobno komuna padła, a tu jest gorzej niż kiedyś.
Bo kiedyś to chociaż wróg był dobrze znany, a dzisiaj to się ładnie kurwy pokamuflowały pod płaszczykiem demokracji i praworządności.

W białych rękawiczkach nas upierdalają.

Na te 750 osób dadzą 700 wyroków, a z tego na bank z 70 osób nie dopełni formalności i z niewiedzy lub lenistwa dostanie premię w postaci zakazu i władza odtrąbi sukces, że udało się wyłuskać i skazać niebezpiecznych bandytów stadionowych. Może nawet w faktach na tvn wystąpimy. Dobrze, że chociaż at nie wjeżdżała ludziom o 6 rano na chatę oknem.
24 stycznia 2013, 22:50 / czwartek
"Dobrze, że chociaż at nie wjeżdżała ludziom o 6 rano na chatę oknem."
To nie jest śmieszne ale taka jest prawda. Cieszymy się z czegoś, co nikomu się nie śniło. Kabaret.
24 stycznia 2013, 23:11 / czwartek
Klimek, na 6 lutego w Warszawie muszę się stawić.
25 stycznia 2013, 11:21 / piątek
Wzór odwołania, o którym wspominano wyżej:

odnośnik
25 stycznia 2013, 12:20 / piątek
Ja dopiero dostałem wezwanie na przesłuchanie do Gdyni ale pytanie ważne w temacie odwołań. Co trzeba załączyć oprócz pisma przy jego składaniu? Ja kiedyś miałem zaoczny wyrok w sprawie niezapłaconych faktur. I składając odwołanie babka przyjęła wszystkie papiery nic nie mówiąc, a po kilku dniach przyszło pismo, że odwołanie zostało odrzucone bez rozpatrzenia w związku z brakiem opłaty za owe rozpatrzenie. Nie wiem czy w tym wypadku też tak jest ale warto to uściślić.
25 stycznia 2013, 16:47 / piątek
LGPG psia gadka psu na budę. uwierz psu trzy razy Ci się uda za czwartym Ci rękę odgryzie. Chwdp.
25 stycznia 2013, 19:32 / piątek
trampi
Wiem że pies to pies, tyle że są z reguły strasznie leniwi i jak ma dodatkową robotę do wykonania, zwłaszcza taką jak ta to zawsze będzie wkurwiony. Oni wolą wjebać mandat za byle co byle mieć coś że się angażuje w pracę. A ten pies uwierz nie należy do rzadkiego gatunku psów którzy żyją takimi sprawami, że mogą dojebać większej grupie. Był bardzo zdziwiony że pofatygowałem się do nich z prawnikiem i może temu był bardziej grzeczny i wylewny. Mają polecenie ciągnąć to i muszą zapierdalać prowadząc również inne sprawy.
Zresztą to nie wątek o nich więc nie ma co o nich pisać.
26 stycznia 2013, 18:47 / sobota
filet9

To sprawa karna, więc nic nie trzeba załączać.

Opłaty trzeba zaś dokonywać w wypadku nakazów zapłaty w trybie nakazowym (ale już nie upominawczym) w post. cywilnym.

W sprawach karnych opłaty są wyjątkiem. Notabene jeśli sąd dopatrzy się jakichś braków (np. brak pełnomocnictwa osoby wnoszącej) to wezwie.
28 stycznia 2013, 21:55 / poniedziałek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (29.01.) w godzinach 19:00-20:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.
29 stycznia 2013, 16:51 / wtorek
czy dysponuje ktos nagraniami z monitoringu?
29 stycznia 2013, 17:03 / wtorek
KMP z wioski posiada.
Jak myślisz, czy ktoś skopiował sobie prawie 40 godz materiału wideo którym oni dysponują ? Materiał jest do wglądu w komisariacie na Portowej.
29 stycznia 2013, 18:15 / wtorek
To ze jest do wglądu to wiem, dziś miałem "przyjemność" oglądania.
Troszkę przesadziłeś z tymi 40 godz, z samego "wejścia" to około 25min materiału a ten materiał właśnie mnie interesuje.
29 stycznia 2013, 18:27 / wtorek
Też miałem tą przyjemność, a ja mówię o całym materiale z monitoringu. To jest ok 100 kamer więc sam sobie policz. W materiale dowodowym jest cały monitoring ze stadionu Bałtyku, nawet z sektorów marszczyfredów.
A skoro widziałeś to zapewne wiesz że tam nic wielkiego nie ma, nawet z kamer od strony boiska treningowego.
4 lutego 2013, 11:19 / poniedziałek
Czy jutro będzie kolejny dyżur porad prawnych?
Dziś przyszły kolejne wyroki ws. otwartej bramy na stadionie Bałtyku.
4 lutego 2013, 11:44 / poniedziałek
Właśnie chciałem pisać. Sprawdźcie skrzynki na listy.
4 lutego 2013, 11:48 / poniedziałek
odnośnik

Najpierw wszyscy którzy dostali wyrok z sądu niech przeczytają ten artykuł.
4 lutego 2013, 12:21 / poniedziałek
Spotkanie z prawnikami odbędzie się za tydzień zgodnie z regułom co dwa tygodnie.

Pamiętajcie że odwołujemy się wszyscy ,nie ważne kto jaki wyrok dostał.
Nie mają żadnych dowodów bo być ich nie może ,a metody stosowane przywołują w pamięci te ;) Stalinowskie ;) w których by zatuszować niekompetencje osób odpowiedzialnych za utrzymanie porządku ,oskarża się osoby niewinne by pójść za trendem wyznaczonym przez rząd premiera i jego krucjaty anty kibicowskiej w kraju .
4 lutego 2013, 15:57 / poniedziałek
W kwestii formalnej - jak najlepiej dostarczyć to odwołanie od wyroku? Wystarczy wysłać poleconym, czy zawieźć to osobiście?
4 lutego 2013, 16:20 / poniedziałek
Wystarczy wysłać.
4 lutego 2013, 18:19 / poniedziałek
sluchajcie mam pytanie, koleg ado mnie dzwonil wlasnie i mowil ze przyszlo do niego orzeczenie saddowe, ale jest niezla beka bo dostal 67 stron ze wszystkimi danymi ososb z listy wyjazxdowej , dzownil bo mnie znalazl i kolege innego, jest o wszystkich gdzie kto co robi dane itp, wszyscy dostajka takie papiery o wszystkich? czy to on dostal takie cos dziwne?
4 lutego 2013, 18:21 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
4 lutego 2013, 18:26 / poniedziałek
to jest normalne z tego co mi wiadomo.
Drugi post jest zbyteczny :)
4 lutego 2013, 18:39 / poniedziałek
Klimek - jeżeli to jest normalne (dostałem tak samo) - to jak to się ma do ochrony danych osobowych ??
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.238