Gdańsk: wtorek, 21 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

Zakaz ,problemy - CHWDP

strona 4/6

26 kwietnia 2013, 11:36 / piątek
Osoby ktore chca osobiscie dostarczyc odwolanie musza miec je w 3 kopiach - babka w sadzie bierze 2 egzemplarze !! Nie wiem jak wyglada sprawa wysylania poczta
26 kwietnia 2013, 11:44 / piątek
W sumie to watpie zeby druga ture zalatwili tak jak pierwsza z wyrokami, ale warto wiedziec
26 kwietnia 2013, 16:42 / piątek
donmarcos druga grupa tak samo jak pierwsza dostała wyroki nakazowe. Z tą różnicą że do zakazu na mecze śledzi, całej setce dorzucili zakazy na mecze Śląska i repry. Zakazy są 2 letnie i obowiązują w Polsce i zagranicy. Do tego grzywny od 400 do 2500.
26 kwietnia 2013, 17:09 / piątek
Skoro pierwsza setka wyroków nakazowych utraciła swoją moc to dlaczego wysyłali je kolejnym stu osobom? Liczą, że ktoś nie napisze odwołania? Cyrk na kółkach...
26 kwietnia 2013, 17:18 / piątek
niektore cipki podobno sie przyznaly i wziely tylko zakaz na Arke i 800 zeta

wiec zachecili te szuje do dalszego dzialania
26 kwietnia 2013, 17:45 / piątek
Wszystkie wyroki z pierwszej tury i tak straciły moc, bo prokurator się odwołał od nich, więc sprawa i tak idzie do normalnego trybu. Druga tura dostaje właśnie wyroki i jak widać (pisał o tym Gin) różnią się już od tych z pierwszej tury. Nic tylko się odwoływać, przykładowe pismo na stronie Lwów. Będą jeszcze kolejne tury.
26 kwietnia 2013, 19:27 / piątek
Już w pierwszej turze chłopaki ze Śląska dostawali wyroki po 2000 i zakaz na Śląsk i reprę. Więc albo było więcej jak jedna tura albo Ci z Wrocławia i okolic zostali potraktowani inaczej.
2 maja 2013, 17:16 / czwartek
Witam.
Po dzisiejszych rozmowach z paroma osobami zaistniała możliwość obniżenia kosztów na obronę w ww sprawie.
Jest tylko takie ale, że musimy się zebrać w odpowiedniej ilości, żeby reprezentował Nas jeden prawnik - tak samo jak zrobił to Śląsk.
Proponuję, żebyśmy wszyscy zainteresowani zebrali się przed terminem pierwszej rozprawy (na zebraniu może pojawić się prawnik, który prowadził bezpłatne porady).
Ja to zebranie mogę zorganizować.
Jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość osób - temat będę ciągnął dalej.
Czekam do 10 maja na wasze zgłoszenia pod adresem:
coolalg@interia.pl
Jeżeli zgłosi się odpowiednia ilość ludzi zrobimy wspólne spotkanie, co moim zdaniem wyjdzie nam tylko na dobre.
Jeżeli nie to darujemy temat.

P.S - ucinając spekulacje - tak mam zgodę na tego posta od Stowarzyszenia oraz prawnika, który prowadził porady.

P.S - "Gin" - miałeś rację, ale źle zinterpretowałem wezwanie, jak podejrzewam większość, które je dostała.

Pzdr.
9 maja 2013, 10:24 / czwartek
Podbijam, bo sprawa idzie w dobrym kierunku.
Może jeszcze ktoś się zgłosi ?
12 maja 2013, 00:03 / niedziela
Panowie pisac do uzytkownika cool meila i sie zbieramy razem! Poda wam info co juz zostalo ustalone, im wiecej ludzi tym mniejsze koszty. Tutaj email: coolalg@interia.pl
13 maja 2013, 16:47 / poniedziałek
Panowie,
zglaszać się... znalazł się koordynator tego tematu, upraszcza to sprawę do minimum, nie ma co czekać, bracia z Wrocka też mają podobny sposób...
17 maja 2013, 08:01 / piątek
Panowie,
podbijam....

lista się powiększa...
21 maja 2013, 15:41 / wtorek
termin się zbliża, Ci co zamulili prosze o kontakt z kolegą coolalg@interia.pl
23 maja 2013, 22:35 / czwartek
a ile osob jest w koncu chetnych? przy 20 osobach 1400 zl za wszystkie rozprawy to troche slaba opcja
24 maja 2013, 07:36 / piątek
donmarcos... napisales @? zajmuje to tyle samo czasu co wpis na forum... :-)
24 maja 2013, 20:58 / piątek
Wszystkich, którzy do mnie napisali proszę o sprawdzenie Swoich skrzynek meilowych.
Jeżeli kogoś ominąłem proszę o wiadomość.
Zostało nam w zasadzie bardzo mało czasu - jeżeli ktoś "zamulił" niech pisze,każdemu odpowiem.

P.S. "donmarcos" - powiadasz słaba opcja? Zainteresowałeś się wcześniej sprawą? Ktoś bronił Ci znaleźć opcję lepszą? W tej chwili opcja jest najlepszą, też myślałem, że cena z kosmosu do puki nie przejrzałem cennika usług prawniczych w naszym kraju.
Wujek google - 3 min szukania i będziesz miał odpowiedź.
A jeżeli masz lepszą opcję to wal jak w dym - nie takie rzeczy ogarnialiśmy :)
Pzdr.
24 maja 2013, 21:31 / piątek
*dopóki - przepraszam słabo to wygląda :)
24 maja 2013, 22:29 / piątek
To widzimy sie na spotkaniu. Bracia zawsze razem!
26 maja 2013, 19:17 / niedziela
W poniedziałek, 27.05. o godz. 18:00 w siedzibie "Kibice Razem Lechia Gdańsk" przy ul. Fiszera w Gdańsku odbędzie się spotkanie dla osób, które czeka rozprawa sądowa związana z ubiegłorocznym meczem Śląska w Gdyni. Spotkanie dotyczy osób które są reprezentowane przez adwokatów "Lwów Północy", bądź chcą być przez nich reprezentowane podczas rozpraw.
3 czerwca 2013, 18:14 / poniedziałek
Osoby zainteresowane niech sprawdzą swoje skrzynki mailowe.
6 czerwca 2013, 08:32 / czwartek
wezwania tym razem trafiły do Pszczółek po ponad roku czasu...
25 czerwca 2013, 10:17 / wtorek
Stowarzyszenie zaprasza wszystkie osoby, które w najbliższych dniach czeka wizyta w sądzie w związku ze sprawą za mecz sąsiadki z Gdyni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie odbędzie się 27.06. (czwartek) o godzinie 18:00 w ośrodku Kibice Razem przy ulicy Fiszera w Gdańsku. Spotkanie dotyczy tylko wspomnianej sprawy.
28 czerwca 2013, 15:01 / piątek
jak na się sytuacja po drugiej rozprawie
29 czerwca 2013, 08:45 / sobota
Pojawił się wkońcu prokurator (stara łysa menda w okularach) typowy paździoch a tak to nie wiem bo po zeznaniach opuściłem ten lokal.
8 lipca 2013, 11:39 / poniedziałek
Właśnie dostałem z prokuratury zawiadomienie o przesłąniu aktu oskarżenia do Sądu Rejonowego w Gdyni...
To na to pismo składaliście odwołania???
8 lipca 2013, 12:59 / poniedziałek
Olgierd 77 to jest kolejny etap. Następnym będzie wyrok nakazowy, od którego w ciagu 7 dni musisz się odwołać. Wzór odwołania jest na stronie Lwów Północy - odnośnik do niego nawet był w tym temacie. Odwołanie możesz wysłać listem poleconym lub samemu złożyć w śledziowie. Musisz tylko pamiętać że składając w sądzie musisz mieć odwołanie w 3 egzemplarzach.
11 lipca 2013, 17:25 / czwartek
Młode Wilczki które w dniu meczu nie miały skończonych 17lat też mają już wezwania do Sądu dla nieletnich.
23 lipca 2013, 11:15 / wtorek
Kur**! Wszystko wszystkim, ale żeby przed meczem nie można było wypić piwa przed kasami?? Mandat dostałem 50 zł. Co mecz tam piłem 2-3 piwka i wchodziłem na stadion. A teraz takie zmiany? Coraz bardziej tęsknie za T29.
23 lipca 2013, 11:32 / wtorek
Nie wiem czy pamietasz ale w ostatnim sezonie na T29, psiarnia podjeżdzała takze pod kasy i waliła mandaty, oczywiscie jak ludzi było jeszcze mało, jak robiło sie za gęsto to picie piwa im juz nie przeszkadzało. Tak jest i teraz.

TYLKO LECHIA!
23 lipca 2013, 12:29 / wtorek
Ja tam byłem około 17:20, aż się zdziwiłem gdy podszedłem do lodówy, że nikt z piwem nie idzie ani nie stoi. Policjant wystawił mandat i powiedział, że piwo mogę sobie dopić na parkingu. Tam już im nie przeszkadza tak?

Tylko Lechia!
23 lipca 2013, 12:31 / wtorek
Co prawda mandat 50 zł to nie ma tragedii, ale chodzi o sam fakt. No trudno, następnym razem będę bardziej ostrożny.
24 lipca 2013, 22:47 / środa
Ktos uczeszcza na rozprawy? cos sie dzieje ciekawego ? :)
24 lipca 2013, 22:55 / środa
Podbije w innym temacie..
Czy jeszcze, kiedy i gdzie, o której - organizowane są jeszcze przez Lwy te porady prawne ?
Gdzie to się znajduje?
24 lipca 2013, 23:19 / środa
Sprawa dalej się rozwija-dziś odebrałem polecony z sądu i zapraszają tam kolejnych 107 osób z drugiej tury na 8 rozpraw,które odbedą się od października do stycznia...
25 lipca 2013, 00:13 / czwartek
Skąd wziałeś ,że druga tura? W każdym razie jak za to mają być zakazy...:D Coraz weselej w tym kraju. Do zoba w sądzie pośmiejemy się z mędrców, albo wątek dla kibica w kapciach stanie się aktualny :) Panowie. tak naprawdę to , przecież to śmiech na sali te oskarżenia , więc tak do tego podchodzić należy.
25 lipca 2013, 13:39 / czwartek
OLGIERD to się ciesz, że tylko 8, my dostaliśmy 14+1
26 lipca 2013, 13:17 / piątek
Edwin, nie do końca śmiałbym się z tego, bo sam wiesz jak w naszym kraju to wygląda. Ich nie interesuje, że to są z dupy wzięte zarzuty, ich interesuje statystyka i "walka" z kibolami. Już nie raz nie dwa pokazywali, że oni sobie nic z prawa nie robią.
1 sierpnia 2013, 19:16 / czwartek
odnośnik

Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza wszystkich kibiców Lechii na kolejny dyżur porad prawnych, który odbędzie się w najbliższy wtorek (06.08.) w godzinach 18:00-19:00 w lokalu "Kibice Razem" przy ulicy Fiszera 10 w Gdańsku Wrzeszczu.

Wtorkowe spotkanie będzie kontynuacją cyklu spotkań przeznaczonych dla kibiców Lechii Gdańsk. Podczas wtorkowego dyżuru każdy będzie mógł bezpłatnie skorzystać z porady prawnej. W świetle ostatnich wydarzeń, jakie dotykają środowisko kibicowskie Lechii, wtorkowe spotkanie będzie doskonałą okazją do konsultacji z doświadczonym adwokatem.

Porady mogą oczywiście dotyczyć innych spraw, nie tylko związanych z życiem kibicowskim.

Prosimy również o przychodzenie na porady z dokumentami oraz pismami, które dotyczyć będą problemowej sprawy, o którą chcemy zapytać prawnika.
17 sierpnia 2013, 21:36 / sobota
cool

Napisałem Ci maila, będziesz miał chwilę to odpisz.

Pzdr
18 sierpnia 2013, 22:14 / niedziela
A dużo osob nie odwołało się od wyroku nakazowego ? Bo nie zrobienie tego jest czystą głupotą !
19 sierpnia 2013, 10:10 / poniedziałek
Mi przyszło 5 rozpraw od września do listopada i teraz mam problem bo w moich planach jest wyjazd za granice w połowie września najpóźniej.Zdaję sobie sprawę, że jeżeli się nie stawie to mi dowalą wyrok i grzywne pajace.Istnieje możliwość żę mnie przesłuchają szybciej jeżeli tam zadzwonie ? (po ostatniej akcji Ruchu może być ciężko z nimi gadać, a do tego grubasy co tam siedzą nie są skorzy do tego żeby wcześniej to zrobić i pójść komuś na ręke) , Muszę stawić się na wszystkie czy tylko jak mnie przywołają dam zeznania to mogę iść i już na kolejnych się nie stawiać ?
19 sierpnia 2013, 14:12 / poniedziałek
Jeżeli zdążysz na pierwszej rozprawie złożyć zeznanie, to na następne rozprawy nie musisz przychodzić.
20 sierpnia 2013, 09:49 / wtorek
CRS
dopiero dziś zauważyłem Twój wpis.
Odpiszę Ci po południu.
Pzdr.
24 sierpnia 2013, 16:29 / sobota
Witam. Ktoś bywa i wie jak obrót sprawy?
25 sierpnia 2013, 22:54 / niedziela
Podobno jeden ochroniarz zeznal ze kazali mu otworzyc ta "wywazona" brame.
26 sierpnia 2013, 09:31 / poniedziałek
I tak rzeczywiście było i jest to nagrane, że ochroniarz otwiera.
28 sierpnia 2013, 21:42 / środa
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza na dyżur porad prawnych osoby, będące w II turze w sprawie rzekomego wtargnięcia na mecz sąsiadki zza Sopotu ze Śląskiem Wrocław.

Tym razem dyżur wyjątkowo dotyczy tylko osób z II tury w rzeczonej sprawie. Spotkanie odbędzie się 3. września (wtorek) o godzinie 18:00 w siedzicie Kibice Razem przy ulicy Fiszera we Wrzeszczu.

Zapraszamy.
12 września 2013, 14:20 / czwartek
Stowarzyszenie Kibiców Lechii Gdańsk "Lwy Północy" zaprasza na dyżur porad prawnych osoby, będące w III turze w sprawie rzekomego wtargnięcia na mecz sąsiadki zza Sopotu ze Śląskiem Wrocław.

Tym razem dyżur wyjątkowo dotyczy tylko osób z III tury w rzeczonej sprawie. Spotkanie odbędzie się 19. września (czwartek) o godzinie 18:00 w siedzicie Kibice Razem przy ulicy Fiszera we Wrzeszczu.

Zapraszamy.
13 września 2013, 21:47 / piątek
26 listopada 2013, 13:59 / wtorek
:)

"Kolejna ważna i bardzo dobra wiadomość w dniu dzisiejszym. Sąd w Gdyni uniewinnił dziś 118 osób (I tura) - za mecz Arka-Śląsk!" Za lechia.net (FB)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039