Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Puchar Polski 2012/13

strona 9/9

4 października 2012, 15:40 / czwartek
Spalonego ni ebylo przy bramce dla Lechii. Jedynie Rasiak stal z przodu lecz on nie bral udzialu w grze.
4 października 2012, 16:14 / czwartek
1945 -> Chyba było "Strzelaj Grzegorzu , bo dzisiaj zimno jest na dworzu " coś takiego , coś z Rasiakiem
4 października 2012, 16:39 / czwartek
d.g. - sorry ze tak poźno odpowiadam. Nazywam go gwiazdą, a własciwie naszą Black Star dlatego ze chyba jako jedyny wygrał w pojedynke kilka meczy (oczywiscie rozumiem ze nie potraktujesz tego dosłownie), w kilku mial znaczny udział, a w kilku był beznadziejnie przeciętny (i wtedy najczesciej Lechia przegrywała).
Chyba zgodzisz sie z tym.
Jesli wiec weźniemy to pod uwagę, ze postawa Traore w znacznym stopniu wpływa na koncowy wynik Lechii mozna go nazwac "gwiazdą" drużyny. Nie traktuje tego pojecia jako porównanie do Krysi z Realu czy Messiego. Nawet w III ligowych drużynach są piłkarze zwane tam gwiazdami i nie chodzi tu o porównanie do najlepszych piłkarzy na świecie, a odnosnik do reszty zespołu bądź ligi.
Inną rzeczą jest to ze ta nasza gwiazda, bywa kapryśna, chimeryczna i czasem szalona, ale nie mogę sobie przypomnieć kiedy to jego "szaleństwo" kosztowało Lechię utrate punktów. Oczywiscie ktos zaraz znajdzie ze kiedys tam nie wykorzystał 100% sytuacji i przegralismy, ale takich zawodników w druzynie jest conajmniej jeszcze dziesieciu.
Powtarzam jeszcze raz, czasem mnie bardzo irytuje jego postawa, ale wiem tez ze na jego miejsce nie przyjdzie do nas Iniesta tylko jakiś oracz z tendencją do kopania sie po czole.
Innym graczem w tym stylu (ale w innej skali) jest Wisnia, który czasem ma przebłyski geniuszu ale czesciej wkurwia kółeczkami czy bezsensownymi podaniami.
Ale w kazdej drużynie oprócz oraczy i drwali potrzebni są wirutozi, a artysci jak to artysci bywają chimeryczni i nie przewidywalni.
Skonczmy juz tą dyskusje. Gramy dalej .....juz tylko ligę.

TYLKO LECHIA!
4 października 2012, 17:19 / czwartek
dokładnie!
popieram kolegę
mam tylko nadzieję, że coś to Razacka nauczy...i w kolejnym meczu walnie hat-tricka :)
Pozdrawiam!
tylko LECHIA!
4 października 2012, 17:24 / czwartek
Monar, o to to, dokładnie:)
4 października 2012, 17:49 / czwartek
Wiesz co Asas, przyjrzałem się tej bramce. I mam wątpliwości czy spalonego nie było. Ale nie w tym rzecz. Tak popatrzyłem raz jeszcze jak to Traore rozpaczliwie i - na szczęście dla nas - nieskutecznie próbuje uciec z nogami z trasy lotu piłki po strzale Janickiego. I tak się zastanawiam… Co czasem decyduje o różnicy pomiędzy golem a piłką w trybunach? W tym wypadku paradoksalnie zdecydował niewystarczający refleks „strzelca” bramki - chciał uciec, nie zdążył i dzięki temu „strzelił” gola. Jakiego gola można nazwać szczęśliwym i przypadkowym jeśli nie tego? Dodam dla ułatwienia, że to pytanie retoryczne.
4 października 2012, 19:17 / czwartek
Mecz jak mecz. Wszyscy sie zawiedliśmy, ale cóż..
Pozdro dla załogi z autokaru numer 2 ! Doping przez całą drogę powrotną i "makaronówka" ! :D

Strzelaj Grzegorzu, bo dzisiaj zimno na dworzu ! :)
4 października 2012, 19:26 / czwartek
czy Pazdan nie powinien wyleciec za atak obiema nogami w Machaja?
4 października 2012, 19:38 / czwartek
Pamparapampam :)
4 października 2012, 22:33 / czwartek
Od wyjazdu na Jagę , kibice Lechii nie muszą brać ze sobą bębnów , bo po co ? Pamparapampam ;)
5 października 2012, 09:09 / piątek
Sędzia kalosz !! :)
13 marca 2013, 17:22 / środa
Puchar Polski w sezonie 2012/2013 zakończą dwa spotkania finałowe: 2 i 8 maja - taką decyzję podjął zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej na dzisiejszym posiedzeniu.

Decyzja podyktowana jest brakiem możliwości organizacji finału Pucharu Polski na Stadionie Narodowym w Warszawie, będącym jedynym neutralnym obiektem piłkarskim w Polsce, na którym nie występuje żadna drużyna klubowa. Jednocześnie zmiana formuły finału była konsultowana ze wszystkimi klubami nadal uczestniczącymi w rozgrywkach. Gospodarzem pierwszego meczu finałowego zostanie zwycięzca pierwszej pary półfinałowej wyłonionej podczas losowania zaplanowanego na 14 marca.
13 marca 2013, 17:53 / środa
Wybudowali stadion za grubą kasę i nie można na nim zorganizować finału PP. Paranoja! Może się boją, że dach się nie zamknie jak zacznie padać...
13 marca 2013, 18:20 / środa
ja pierdziele, jaka głupota, niby dlaczego nie można na Narodowym? to jest właśnie miejsce gdzie powinien być organizowany taki mecz...
13 marca 2013, 18:37 / środa
A więc obstawiam,że będzie to wyglądać tak
Legia-Ruch/Zagłębie
Wisła-Śląsk
I rewanżowy mecz finału na Ł3.
14 marca 2013, 08:04 / czwartek
Patrząc na drużyny jakie pozostały w PP może się okazać, że na koniec ligi zajęcie 4 miejsca daje prawo gry w eliminacjach do LE. Jeszcze tylko żeby Nasza Lechia chciała powalczyć o puchary.
14 marca 2013, 19:04 / czwartek
a to ci niespodzianka :D

W Warszawie rozlosowano pary półfinałowe Pucharu Polski - w roli "sierotki" wystąpił prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek.
Flota Świnoujście/Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Olimpia/Legia

Finał, w którym zostaną rozegrane dwa mecze, odbędzie się 2 i 8 maja.
Pierwszy mecz na boisku zwycięzcy I półfinału.

i wszystko jest tak jak ma być
heh
14 marca 2013, 22:43 / czwartek
Teraz trzeba trzymać kciuki za Olimpie Grudziądz.
14 marca 2013, 23:15 / czwartek
Kpina, KPINA. Który to już rok z rzędu???
15 marca 2013, 01:06 / piątek
Jest propozycja, by w kolejnych sezonach rozgrywki, które dotychczas nosiły nazwę "pucharu Polski" przemianowano na jedyną właściwą "pucharu dla Legii".

I tak dla poprawy humoru:
odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024