Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Pogoń Szczecin vs Lechia Gdańsk 27 sierpnia

strona 2/4

22 sierpnia 2012, 17:44 / środa
W obronie na prawa strone Janicki (dlaczego nie gral z polonia)prawa pomoc to Deleu i bedzie myslę ok.
22 sierpnia 2012, 17:53 / środa
sztefla2000 to na bank Janicki:)))) Dobrze Panowie ze czytacie nasze forum...
22 sierpnia 2012, 19:52 / środa
gdzie jest buzała
22 sierpnia 2012, 21:24 / środa
Moj typ na ten mecz to: 1-1 przy korzystnym ulozeniu sie meczu dla Lechii tzn gdy Lechia pierwsza strzeli bramke, zas wariant realistyczny przy obecnej obronie i gwiezdzie formacji obronnej Pietrowskim 2-1 lub 3-1
22 sierpnia 2012, 21:44 / środa
Bobo chuj mnie obchodzi kogo sprowadziles i kogo zauwazyles, lepiej skup sie na pilkarzach Lechii i takich, ktorych mozna jeszcze sciagnac!
22 sierpnia 2012, 22:07 / środa
Lekko analizując mecz z Polonią , dziwię się że "działacze" nie zrobili nic aby zatrzymać u nas Koseckiego , nawet jakby Legia chciała za niego większe pieniądze byłby warty i na pewno się przydał.

Tak samo od ręki oddał bym Grzelczaka i Rasiaka za Buvala (od razu od dziś).
24 sierpnia 2012, 16:45 / piątek
Sędzią spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Moim zdaniem najlepszy sędzia piłkarski w Polsce (obecnie).
24 sierpnia 2012, 17:33 / piątek
..............kaniecki...............
deleu madera bieniuk brożek
..............andreu................
...ricardinho traore machaj...
........ wiśniewski duda........
rez: bąk bajić rasiak i airapetian

WYGRAJĄ
25 sierpnia 2012, 23:09 / sobota
To ciekawe,każdy kibic wie kogo kim zastąpić, tak jak każdy zna się na polityce a każda kobieta na leczeniu.Dziwię się dlaczego nasza piłka tak bardzo kuleje. Gdyby powiedzmy wystawić Alvesa, Pique, Puyola, Abidala, Xaviego, Iniestę, Messiego i jeszcze paru innych graczy to myślę, że wszyscy i tak nie byliby zadowoleni ale mecz z Pogonią wygrałaby Lechia na 100%. Tylko gdyby całą naszą ekstraligę sprzedać nie kupilibyśmy choćby trójki z wymienionych graczy i taka jest rzeczywistość polskiej piłki.Trzeba umiejętnie gospodarzyć tym co mamy. Bobo - nie bronie go mam do niego wiele pretensji ale rozegrał jako trener jeden mecz a są tacy, którzy zajęliby jego miejsce i...spuścili Lechię do I ligi.Siedzieć na trybunie i krzyczeć ten czy ów zawodnik to się do niczego nie nadaje sam nie potrafi kopnąć piłki. Wiem oni to zawodowcy a my na trybunach płacimy za to. Ale boisko to nie cyrk, ale i tam czasami lew zjada tresera. Dajmy spokojnie popracować Bogusiowi i poczekajmy 5 - 6 kolejek co z jego koncepcji wyniknie. Przypomnę tylko mu jedno - pamiętaj Bobo, ze Lechia to klub nasz, Twój, mój i każdego kto ma serce biało zielone i uszanuj to.Pamiętaj wszystko Ci wybaczymy ale nie wybaczymy jednego-jak w składzie wychodzą zawodnicy,którzy olewają kibiców i nasze najświętsze barwy. Zatem wygraj dla nas w Szczecinie.
26 sierpnia 2012, 02:00 / niedziela
Strasznym patosem zajechałeś Macieju, aż się uśmiałem :D . Z innej beczki to siedząc dziś na rybach w Kolbudach, dało się słyszeć donośne "kto nie jedzie do Szczecina ten jest kawał skurw..." :) Nie wiem kto, ale sympatycznie się zrobiło, pozdro dla krzyczących
26 sierpnia 2012, 10:19 / niedziela
Edwin, to mógł być głos z dna butelki :)
26 sierpnia 2012, 11:17 / niedziela
Jaki pan typuje wynik?

-Nie typuję wyników. Niech to się rozstrzygnie na boisku, zgodnie z zasadami sportowej rywalizacji. Z radością przyjmę zwycięstwo, nawet remis a z pokorą, bo w tym zawodzie również trzeba ją mieć, także porażkę - jeśli się przydarzy.

Jak słyszę takie pierdolenie trenera to mi się odechciewa wszystkiego.
Jedziemy do beniaminka a on nawet z remisu zadowolony będzie.
26 sierpnia 2012, 11:29 / niedziela
wszystko kurwa zle trener co nie powie to zle ogarnij sie a nie marudz
26 sierpnia 2012, 12:40 / niedziela
mamy 'złotoustego' trenera więc czas przyzwyczaić się do takich dyplomatycznych odpowiedzi ;)
26 sierpnia 2012, 12:42 / niedziela
Beniaminkowie potrafią namieszać...
Ciekawe jaka jest nasza siła, ale odnoszę wrażenie, że tego nikt nie wie. Oby jutro stało się tak, że to LG od początku siada na rywalu, bo przegrywając po kwadransie trudno o 3 pkt.
26 sierpnia 2012, 12:42 / niedziela
W kadrze meczowej Rysiek za Zyskę, Duda za Wiśnię i doszedł Bieniuk. Dobre zmiany, moim zdaniem.

Jeszcze w 11tce niech Machaj zastąpi Nowaka, a Rysiek Wiśnię.
26 sierpnia 2012, 12:49 / niedziela
ciezki mecz przed naszą Lechią ale mysle ze 2-1 do przodu Kaniecki-Deleu Madera Bieniuk Brozek-Ricardinho Andreu Machaj Traore-Rasialdo Duda takim skladem powinnismy zagrac,ale zobaczymy co wymysli Bobo TYLKO LECHIA
26 sierpnia 2012, 12:53 / niedziela
Deleu nie ma w kadrze meczowej.
26 sierpnia 2012, 12:53 / niedziela
Deleu nie ma w 19stce
26 sierpnia 2012, 14:27 / niedziela
wtw jak Bobo pierdoli kocopoły to nie dziw ze ludzie maja go dość.Jaki kurwa remis?
Maja na nich wjechać,zdominować,zmiażdżyc swoja agresją i zabiegać!
No ale trener wie jaka jest rzeczywistość,kim ma to zrobić? Drewniakami i zaciagiem emerytów? stąd te pierdoły o pokorze i przyjmowaniu na klate ewentualnych batów...
26 sierpnia 2012, 21:58 / niedziela
Ja bym widział taki skład na mecz z paprykarzami:

-------------- Kaniecki ------------------

Brożek - Madera - Bieniuk - Fortepian

----------- Andreu - Surma ------------
---- Kacprzycki -------- Ricardinho ----
------------------ Traore ----------------

-------------- Drewnialdinho -----------
27 sierpnia 2012, 11:26 / poniedziałek
odnośnik

Ja chyba czegos nie rozumię. Dlaczego w pierwszym składzie ma zagrac Surma, skoro ten facet człapie po boisku. Naprawde nie ma żadnych zawodnikow w lepszej formie niż ten wiekowy już zawodnik?
Wisnia może nie zagrał wielkiego meczu ale dziwne że nie ma go w składzie.
Ciekawe czy guru Pietrowski ponownie wskoczy na obronę i do pierwszego składu. Jeśli tak, to można się pożegnać z korzystnym wynikiem. Ten facet przynosi pecha Lechii.
27 sierpnia 2012, 12:12 / poniedziałek
"...Obaj mają lekkie kontuzje..." co widzisz dziwnego w tym, że Wiśni nie ma w składzie, bo nie bardzo rozumiem ??? Ponadto Pietrowski w meczu z Dysko zagrał dobrze, co nie zmienia faktu, że już od dwóch lat gramy bez prawego obrońcy. Pechowy dla nas podobno jest też sędzia Musiał. Więc jak powszechnie wiadomo pech + pech = szczęście ;)

------------------------Buchalik----------------
Pietrowski--------Madera---Bieniuk-----Fortepian
------------------Andreu---Surma------------------
Rysiu/Kacprzycki----Razack------Machaj
-------------------------Rasiak------------------- ---------
27 sierpnia 2012, 12:12 / poniedziałek
a gdzie jest do cholery wisnia?
najlepszy piłkarz w slabej Lechii w pierwszym meczu sezonu, nie tylko dlatego ze strzelił ladna bramke, ale przede wszystkim dlatego, ze zawsze jak nikt walczy na boisku i pokazuje ze chce mu sie grac w przeciwienstwie do innych gwiazdek Lechii
mam nadzieje ze nie zagra andreu, chyba ze tylko moim zdaniem jest mega cienki
27 sierpnia 2012, 12:26 / poniedziałek
Buchalik pewnie stanie w bramce wiec moze byc śmiesznie. Sedzia nie taki pechowy, z Legia wygralismy w Gdansku. Ale naprawde Pietrowski to fatum Lechii.
27 sierpnia 2012, 12:57 / poniedziałek
Pery,jak wisnia byl najlepszy na boisku to albo ogladales inny mecz albo jestes jego managerem ;) Przeciez on nic nie gral.Tak samo jak Bak.Dziwie sie ze Brozka nie zabral do Szczecina.On swoje robil i dodatkowo naprawial bledy Baka.Oby na bramce zrobil Bobo zmiane bo Buchalik to do kabaretu sie nadaje a nie do gry.Chce wygranej ale na remis tez nie bede narzekal.Pozdro.
27 sierpnia 2012, 13:09 / poniedziałek
kalczuk, w takim razie wskaz lepszego zawodnika w tym meczu...
Buchalik? moze ktorys z obroncow , ktorzy nie uchronili nas przed strata 3 bramek...
moze rasiak albo grzelczak?( jak dla mnie obaj to porazka, zreszta grzelczak juz w tamtym sezonie pokazal swoja "skutecznosc")
zostaje surma, nowak i andreu i traore...
ktory z nich byl lepszy od wisni????
27 sierpnia 2012, 13:22 / poniedziałek
Kazdy poza Bakiem i Buchalikeim.Masz troche czasu do meczu wiec przeanalizuj spotkanie z Polonia i zobacz co zrobil wisnia poza strzalem z wolnego.Nic ! Nie oto chodzi zeby sie klucic bo akurat Wisnie i Baka bardzo lubie.Chodzi o obiektywna ocene ostatniego meczu.W jednym jestesmy zgodni,Buchalik jest poza wszelka konkurencja ;)
27 sierpnia 2012, 14:31 / poniedziałek
Obiektywnie najsłabszy był Buchalik i zaraz za nim Bąk i Wiśnia, szkoda że Brożek nie jedzie, w środku albo Andreu albo Surma, nie powinni grać razem
27 sierpnia 2012, 16:23 / poniedziałek
kalczuk - jesli Wisnia był taki słaby, to ja chciałbym aby reszta dobiła do jego poziomu i także strzeliła bramkę, wygralibysmy wtedy 11:3, a poza tym przeglądam wszystkie strony i wszedzie widzę Brożka w kadrze meczowej. Dlaczego wiec piszesz ze nie pojechał do Szczecina??

TYLKO LECHIA!
27 sierpnia 2012, 16:32 / poniedziałek
oki! juz widze na trojmiasto.pl piszą ze Brożek nie pojechał. Takze nie wiem czy to dobra decyzja.

TYLKO LECHIA!
27 sierpnia 2012, 16:33 / poniedziałek
Cygnus x-1 w to co pisza w Wyborczej tez zawsze wierzysz? Nie pojechal i tyle.Moze uraz,moze brak formy,nie wiem.Pewnie to wie tylko Bobo.A co do Wisni to znaczy ze dla Ciebie zawodnik musi strzelac bramki i nic wiecej?Ciekawe podejscie.Pewnie najlepsze ustawienie dla Ciebie to 0-0-11 ;) Pozdro
27 sierpnia 2012, 16:36 / poniedziałek
kalczuk
Jezeli strzela wiecej bramek niz przeciwnik to w zupelnosci wystarczy.
27 sierpnia 2012, 16:50 / poniedziałek
Mam pytanie Panowie.
Czy dzisiejszy mecz będzie transmitowany przez Eurosport2?
27 sierpnia 2012, 16:55 / poniedziałek
tak jak każdy mecz poniedziałkowy
27 sierpnia 2012, 16:59 / poniedziałek
Tylko że w ramówce nie ma!
27 sierpnia 2012, 17:25 / poniedziałek
Skład Lechii (za stroną Pogoni):

Buchalik, Pietrowski, Janicki, Madera, Fortepian, Bieniuk, Surma, Andreu, Traore, Kacprzycki, Rasiak

odnośnik
27 sierpnia 2012, 17:25 / poniedziałek
Skład na mecz z strony Pogoni

Buchalik - Janicki, Madera, Bieniuk, Pietrowski - Airapetian, Andreu - Kacprzycki, Machaj, Traore - Rasiak

Może Pietrowski zagra w środku, a Airapetian na lewej obronie.

Mam nadzieję że Kacprzycki zagra dobry mecz i na stałe wskoczy do składu. Podobnie Machaj.

Tylko ten Rasiak....
27 sierpnia 2012, 17:35 / poniedziałek
Faktycznie wszedzie jest napisane, że bedzie pokazany tenis:/
27 sierpnia 2012, 17:36 / poniedziałek
kalczuk - napisałem ponizej ze znalazłem "brak Brożka" w składzie wiec niepotrzebne są te kazania z wyborczą. A co do Wisni to powiem ze tak! Zadaniem zawodnika ofensywnego jest strzelanie goli i to jest najważniejsza ze statystyk, jesli w tym sezonie strzelił 2/3 naszych bramek to gadanie ze jest słaby (zaznaczam - słaby na tle zespołu) jest conajmniej niepoważne. Owszem, nie błyszczy, ale to nie znaczy ze jest głównym winowajcom porażki, skoro usuwa sie go z meczowej "18".

TYLKO LECHIA!
27 sierpnia 2012, 17:36 / poniedziałek
A gdzie Piotr Brożek?
27 sierpnia 2012, 17:37 / poniedziałek
Wiśnia i Brożek ponoć kontuzjowani i dlatego ich nie ma w "18".
27 sierpnia 2012, 17:46 / poniedziałek
No nareszcie Łukasz dostanie swoją szansę i przekonamy się ile warte są zachwyty nad nim :). Jestem dobrej myśli :).
27 sierpnia 2012, 17:50 / poniedziałek
Sklad na Pogon.
1. Michał Buchalik – 2. Rafał Janicki, 6. Jarosław Bieniuk, 13. Sebastian Madera, 20. Levon Airapetian – 17. Marcin Pietrowski, 16. Andreu – 7. Abdou Razack Traore, 21. Mateusz Machaj, 29. Łukasz Kacprzycki – 11. Grzegorz Rasiak
Ja sie zastanawiam co tam robi Pietrowski !?
Dobrze chociaz ze Kacprzycki i Machaj od poczatku.
27 sierpnia 2012, 18:22 / poniedziałek
Trenerzy się zmieniają a kamikadze gra 1 skład. Dziwne :D
27 sierpnia 2012, 18:22 / poniedziałek
Będzie mecz na Eurosport 2?
27 sierpnia 2012, 18:24 / poniedziałek
Ja słyszałem, że ma być na Eurosport 2 HD, ale nie wiem, czy to jakaś różnica.
27 sierpnia 2012, 18:25 / poniedziałek
27 sierpnia 2012, 18:25 / poniedziałek
mam nadzieje bo tenis leci i niby ma nie być
27 sierpnia 2012, 18:27 / poniedziałek
Bobo chyba forum czytał ;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.457