Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pogoń Szczecin vs Lechia Gdańsk 27 sierpnia

strona 3/4

27 sierpnia 2012, 18:29 / poniedziałek
Jeśli można, to prosiłbym link bezpośrednio na transmisję :)
27 sierpnia 2012, 18:29 / poniedziałek
odnośnik PROSZĘ
27 sierpnia 2012, 18:30 / poniedziałek
odnośnik prosze!
27 sierpnia 2012, 18:34 / poniedziałek
thx!
27 sierpnia 2012, 19:04 / poniedziałek
Pogon do ojebania ale ogolnie mecz słaby, DUZY plus dla wyjazdówki. Ogólnie ta pomoc słabo ze soba klepie ;/
27 sierpnia 2012, 19:09 / poniedziałek
Surma za Pietrowskiego w przerwie i powinno jakoś pójść. Na razie raczej cienko.
27 sierpnia 2012, 19:16 / poniedziałek
Z przodu nie ma NIKOGO.
27 sierpnia 2012, 19:20 / poniedziałek
Kiedy w końcu wejdzie Rasiak?
27 sierpnia 2012, 19:20 / poniedziałek
I Kasprzycki do zmiany!
27 sierpnia 2012, 19:20 / poniedziałek
Boże !!!! jacy oni są słabi , jednak Rasiak to jest totalna pomyłka (chciałbym się mylić).
Druga połowa Buchalik słońce w oczy , może być naprawdę ciężko.
27 sierpnia 2012, 19:23 / poniedziałek
Lechuszka najpierw sie naucz pisac poprawnie nazwiska pilkarzy, ktorym kibicujesz...
27 sierpnia 2012, 19:23 / poniedziałek
spokojnie slonce zajdzie, tragedii nie ma, zmienic Pietrowskiego i Rasiaka
27 sierpnia 2012, 19:23 / poniedziałek
Rasiak w I połowie to kompletne zero.;.

gramy bez napastnika kolejny sezon
27 sierpnia 2012, 19:24 / poniedziałek
Chciałem się łudzić ale jednak Lechia to poziom dolnej połowy I ligi. Dlatego wygrali ze Stomilem w sparingu i ledwo pokonali Bogdankę. Wszystko się zgadza.
27 sierpnia 2012, 19:24 / poniedziałek
Z perspektywy telewizora wygląda to KOSZMARNIE! Oglądałem wszystkie spotkania tej i poprzedniej kolejki i gramy jak A-klasowa ekipa, wstyd. Nie rozumiem decyzji o wystawieniu Pietrowskiego na środku. To jakaś pomyłka, nie dość, że Andreu A.K BARCELONA podaje tylko do tyłu, nic z jego obecności na boisku nie wynika to jeszcze ta sierota Pietrowski się tam panoszy! Janas szybko się poznał na umiejętnościach Marcinka! Czekam aż Bobo przejrzy na oczy i zobaczy, że temu chłopakowi brakuje męskich narządów. Z przodu jak na razie zero pomysłu na gre, piłki na aferę na Rasiaka a większość z nich kompletnie nie celnych. Chyba powoli mogę się modlić o utrzymanie wyniku...
27 sierpnia 2012, 19:27 / poniedziałek
Coś czuje , że wygramy 1-0! Będzie dobrze panowie!
27 sierpnia 2012, 19:34 / poniedziałek
goracym glowom przypominam ze walczymy o utrzymanie
i z takiej perspektywy nalezy oceniac mecz wiec zle nie jest
27 sierpnia 2012, 19:46 / poniedziałek
a tu jak zwykle... o co chodzi, przeciez my to WYGRAMY!
27 sierpnia 2012, 19:47 / poniedziałek
gooooooooooool
27 sierpnia 2012, 19:50 / poniedziałek
aeajo !!!!!!!!!!
brawo za doping :-)))))
27 sierpnia 2012, 19:54 / poniedziałek
prorok? wiecej wiary, placzkom precz. 0:2 lub wiecej.
czekam na wiatr co rozgoni, szczecinskie kurwy z pogoni!
27 sierpnia 2012, 19:56 / poniedziałek
Bobo szaleje ze zmianami :D
27 sierpnia 2012, 20:01 / poniedziałek
Jak się nic nie zmieni to to przegramy. Pogoń ma co chwilę sytuację bramkową... Na szczęście nie potrafią ich wykorzystać.
27 sierpnia 2012, 20:03 / poniedziałek
ja bym dal Surme za Rasiaka
27 sierpnia 2012, 20:09 / poniedziałek
Grzelczak gola
27 sierpnia 2012, 20:13 / poniedziałek
kurwa dobry tekst, delegat ma wyjebane na mecz najwazniejsze to policzyc race, heja Danuta !!!! brawo !!!
27 sierpnia 2012, 20:14 / poniedziałek
Jajebię! Ricardinho jak Rasialdinho...
27 sierpnia 2012, 20:14 / poniedziałek
Piękna oprawa Lechii. Brawo chłopaki
27 sierpnia 2012, 20:21 / poniedziałek
Lechijko, 4 min. do końca!
27 sierpnia 2012, 20:22 / poniedziałek
Jeeeeest !!!!!!!!!
27 sierpnia 2012, 20:22 / poniedziałek
brawo Łukasz !
27 sierpnia 2012, 20:23 / poniedziałek
Surma gool
27 sierpnia 2012, 20:23 / poniedziałek
Brawo!!!! 2:0
27 sierpnia 2012, 20:24 / poniedziałek
Wreszcie im jakaś kontra wyszła ;)
27 sierpnia 2012, 20:25 / poniedziałek
Na ten tekst czekałem hmmmm "Paprykarze!!!!! Chuj wam w twarze"
27 sierpnia 2012, 20:26 / poniedziałek
Podwojne zwyciestwo na boisku i trybunach !!!! Brawo dla wszystkich!!!!!!!
27 sierpnia 2012, 20:26 / poniedziałek
koniec 2:0~!
brawo za II połowę~

~
a ten pojebany eurosport niech się wali z tenisem
27 sierpnia 2012, 20:26 / poniedziałek
No tak, cała jedenastka Pogoni pilnuje Rasiaka, więc strzelają inni ;-)
27 sierpnia 2012, 20:29 / poniedziałek
Brawo Razack i brawo Madera i Bieniuk w trojke wygrali mecz. Dobrze tez gral Andreu. Dzieki Razackowi nasza gre dalo sie ogladac. Kaczmarek musi widziec, ze stosowana glownie w 1 polowie taktyka walenia na oslep pilek na Rasiaka, ktory przegrywa 99% pojedynkow glowkowych jest bezsensowna.
27 sierpnia 2012, 20:30 / poniedziałek
Traore robi różnicę;
oby przedłużyli z nim kontrakt
27 sierpnia 2012, 20:33 / poniedziałek
Razak man of the match
27 sierpnia 2012, 20:38 / poniedziałek
Bieniuk i dobrze grajacy Traore to stanowilo roznice :-)))
Buchalik kilka bledow , ale jest nadzieja :-)
27 sierpnia 2012, 20:44 / poniedziałek
ASAS ty ciapaty gamoniu mecz sie nie skończył a ty juz płakales ,koniec meczu wygrywamy to juz siedzisz cicho ty parówo .Co z ciebie za kibic jak tylko płaczesz zero wiary idz w pizdu z toba
27 sierpnia 2012, 20:48 / poniedziałek
@Tomas 73: bez przesady, też chciałem obejrzec na Eurosporcie, bo lepiej w HD niż z pixelami w Internecie, ale to raczej logiczne, że wybiorą US Open, w końcu to jedna z największych 4 tenisowych imprez w sezonie. Działaliby sobie na szkodę, gdyby w jego czasie pokazywali Ekstraklasę.
27 sierpnia 2012, 20:51 / poniedziałek
Wynik mega cieszy! Ale to co prezentujemy to woła o pomstę do nieba, udało nam się wygrać bo smieszna pogoń była bardzo nieskuteczna, Hajrapetian na lewej obronie nie upilnował nikogo, stał i oglądał jak M.Traore marnuje setki. Grzelczak, Pietrowski precz! Każdy z naszych juniorów wniósł by więcej, serca i odwagi! i pewnie umiejętności też! Gratulacje dla Razaka, jego indywidualne akcje i rozgrywanie piłki dają nam punkty, aż się boje pomyśleć kto go zastąpi jak "odpukać" odejdzie? Rasiak drewno straszliwe, ale jakoś lubię tą jego nieporadność, zawsze poprawia mi humor :) Jeszcze trafi nam coś ważnego. 3 punkty są! w Kielcach walczymy o 6 !
27 sierpnia 2012, 20:51 / poniedziałek
2 polowa zajebista. Najlepszy Razack Bieniuk Madera no i oczywiscie gwiazda naszego zespołu Rasiak haha. Brawo szkoda ze nie moglem byc na meczu.
27 sierpnia 2012, 20:55 / poniedziałek
Pierwsza połowa bardzo slaba, na poziomie I ligi, II polowa zdecydowanie lepsza. Najlepsi zawodnicy to Traore, Bieniuk i momentami nawet niezle zagrywal Andreu. Wynik lepszy niż gra. Ale chyba to najwazniejsze by nawet grajac slabo, zdobywac punkty. To chyba na tyle nas stac w tym momencie, bo wirtuozow futbolu w skladzie nie mamy.
27 sierpnia 2012, 20:55 / poniedziałek
Jest nadzieja. Drugi z rzędu mecz walki. Ponownie lepsza druga połowa. Ale dziś nie tylko wynik byłe lepszy, ale i gra:

Buchalik - bardzo poprawnie. Nie miał jakichś trudnych interwencji, ale dawał pewność. Zapłacił frycowe, dziś pewnie. Nie darłbym z niego łacha za tę sytuację poza polem karnym, bo tam powinni być obrońcy, poza tym piłka pechowo się zatrzymała.

Fortepian, Madera, Bieniuk - bardzo solidnie. Kilka błędów, ale bez konsekwencji. Fortepian trochę za mało z przodu.

Janicki - bardzo dobrze. Bardzo pewny i pracowity. Z przodu jednak nic z niego nie będzie. Ale może to dobrze.

Andreu, Pietrowski - niezbyt widoczni, ale czyścili wszystko jak trzeba. Pietrowski dwie głupie straty.

Machaj - ja osobiście wymagam od niego więcej. Jest świetny ze stojącej piłki, ale nie klepie w biegu.

Kacprzycki - jeszcze nie odpalił. Może się spalił, ale dziś słabo. Widać, że Bobo wie co robi, wprowadzając go powoli.

Razack - maestro. Czuł się pewnie i to było widać. Nawet jak czasem zbyt samolubnie, to i tak zazwyczaj z korzyścią.

Rasiak - no tak. Nie dość, że drewno, to jeszcze doprowadza mnie do szału, że każdy go przewraca. JEDNAK, nie wiem, czy zauważyliście, ale gdyby Grzesio nie odbił konarem, to nie byłoby gola. Piłka poleciałaby za bramkę. Oczywiście był to przypadek, ale to jest właśnie cały Rasiak.

Surma - oh yes, captan. Zaczął akcję i skończył. Fajnie wiedzieć, że mimo wieku wciąż ma tyle ambicji. I całkiem ładny ten gol.

Grzelczak - jak wszedł to Rasiak zaczął lepiej grać. Jednak z Piotrka nic w Lechii nie będzie.

Rysiu - przeciętnie. Szkoda zmarnowanej setki, ale trochę rozruszał towarzystwo na koniec.
27 sierpnia 2012, 21:02 / poniedziałek
Mecz samiście widzieli: typowa ligowa młócka.
Dla mnie to nie Razack jest człowiekiem meczu tylko Głowa.
Ja chylę głowę przed Głową. To on napisał mi i innym niedowiarkom: nie martwcie się, żaden ale to ŻADEN beniaminek nie wygrał od 2001 roku ( a może i wcześniej ) dwóch pierwszych meczów.
Dla mnie ważne jest, że Buchalik się odblokował, że Brożek dostał wolne na poprawienie formy fizycznej, że jest trochę dograń na łeb Rasiaka ( do takiego podania musi ktoś podejść w pobliże, kto ma pydę w nodze, aby po ewentualnym zgraniu piłki przypierdolić na bramę), że kapitanem został wychowanek i że tę obronę trochę lepiej ogarnął, że Surma grając krócej nie reglamentował wysiłku a dał z siebie wszystko tyle że w krótszym czasie, no i że wyszła nam chociaż jedna kontra w stosunku do przeciwnika, który rzuca na szalę wszytko co ma, aby uratować punkt. Ale ponieważ ten przeciwnik chciał ukraść Lechii dwa punkty , został za to dodatkowo ukarany. I dobrze. Jeżeli blokada puści, to może trochę więcej swobody dostaną chłopaki w nogach a to pomaga w grze !
27 sierpnia 2012, 21:04 / poniedziałek
I o to wlasnie chodzi ze nawet jak mlodzi nie graja super zajebiscie to powoduja ruch i wtedy dziadki musza biegac akcja Surmy i gol byly zajebiste i gratki dla Lukasza za to co powiedzial po meczu brawo, prawdziwy kapitan !!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.473