Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Bogusław "Bobo" Kaczmarek - Opinie,Wypowiedzi,Krytyka, itp...

strona 1/8

21 sierpnia 2012, 00:41 / wtorek
zanim przyszedł chciałoby się dodać.

Pomijam sprawy okołoboiskowe, ale chciałbym aby trener Lechii nie miał niczego za pazurami. Tak więc zasłona milczenia :(( mam nadzieję że nie obudzimy się z ręką w nocniku :((

Mówiąc krotko co zostało ze strategii Boba czyli "Chcę przywrócić temu zespołowi gdańską tożsamość i śmielej sięgać po młodych piłkarzy - zapowiedział trener"

zostały puste słowa?

Jaką różnicę robi Grzelczak ws Duda? Co takiego wnosi Grzelczak?

Gdzie są ci Lechiści wychowankowie Andreu, Rickardinho, Rasiak zatrudnieni na początku okresu przygotowawczego. Gracze Polonii przez 3/4 okresu nie wiedzieli gdzie będą grać, nie mieli gdzie trenować. U naszych kopaczy zero zgrania, zero chęci biegania.

Panie Bobo mnie nie interesuje historia, i całowanie na klęczkach dłoni "Benaurea". Gdzie są zapowiedzi, gdzie wyniki?
21 sierpnia 2012, 00:54 / wtorek
Moja wizja
Polonia przegrana
Pogon przegrana
Korona remis
Piast przegrana
Bilans 4 mecze 1 punkt
I znowu to samo zmiana trenera.
Mial dac szanse mlodym - daje szanse naszym anty gwiazdom

Obym sie mylil !!

Pozwolilem sobie skopiowac moj wpis z innego tematu.
Po 4 kolejce bedzie mozna dyskutowac.
Kazdy zasluguje na szanse.
Ja ciagle wierze ze chlopaki w koncu sie przelamia i zaczniemy wygrywac chodz wizje mam straszna ;)
21 sierpnia 2012, 02:07 / wtorek
powiem krótko... popierdolilo was !!!
21 sierpnia 2012, 08:54 / wtorek
Otóż uważam że powstanie tego tematu jużpo pierwszym meczu i tak znamionuje postęp... może nie w grze Lechii ale zdecydowanie w tradycji forumowej
21 sierpnia 2012, 18:16 / wtorek
w grze to mamy regres, degenerację w porównaniu z poprzednim sezonem.

Młodzi piłkarze, którzy pokazali się w pierwszej kolejce (za PS)

Dariusz Trela Piast Gliwice 22 l. bramkarz
Adrian Pietrowski Widzew Łódź 21 l. napastnik
Paweł Oleksy Piast Gliwice 21 l. obrońca
Arkadiusz Milik Górnik Zabrze 18 l. napastnik
Daniel Łukasik Legia Warszawa 21 l. pomocnik
Jakub Bartkowski Widzew Łódź 20 l. obrońca
Wojciech Golla Pogoń Szczecin 20 l. pomocnik
Mariusz Rybicki Widzew Łódź 19 l. pomocnik

Panie Bobo gdzie są wychowankowie lub młode osoby z Lechii? Po co szmacić gębę pustymi słowami?

To może Andreu, któremu nie chce się chodzić - bo o bieganiu dawno zapomniał? Junior Rasiak nie rusza się w obawie przed złamaniem się drewniaka?
Z kim mamy wygrać z taką grą?

6 czerwca 2012 dzień powrotu Boba, który ponoć chodził na każdy mecz Lechii i czekał na ofertę (ROTFL) 55 [pięćdziesiąt pięć] dni treningów przygotowań do sezonu Boba. Efekt? Piach degeneracja, zero chęci do gry.
21 sierpnia 2012, 20:42 / wtorek
Po pierwszej kolejce już żądasz głowy trenera ??? Gratuluje. Weź mi wytłumacz czy w piłce chodzi o to kto ile ma lat czy może o umiejętności ??? Taaa... wpuśćmy ME i będzie gites. Bo "Bobo" obiecał...

"Starzy" piłkarze którzy pokazali się w pierwszej kolejce (za kiko77)
Ljuboja - 34 lata
Saganowski - 34 lata
Andradina - 38 lat
Michał Bemben - 36 lat
Arkadiusz Głowacki -33 lata

Ponadto zaangażowania, walki i ambicji Lechii w tym meczu nie brakowało więc jak masz już się przypierdolić to przynajmniej daj jakiś konkret.
21 sierpnia 2012, 20:48 / wtorek
Każdy chce byc przez chwilę Józkiem Wojciechowskim....dlatego powstała moda, na tym forum, do tego typu tematów.

Poważnie rzecz ujmując to zaczekajcie z 5-6 kolejek, zobaczymy jak bedzie grać Lechia, zobaczymy jak działac bedzie Bobo, a potem mozna zacząć żadać głowy trenera lub.....nosić go na rękach.

TYLKO LECHIA!
21 sierpnia 2012, 20:55 / wtorek
Sir Alex Ferguson musi odejsc !!! :)
21 sierpnia 2012, 21:54 / wtorek
Cugnus x-1 z calym szacunkiem,jesli chcesz,to nos go na rekach.
Ja nie mam zamiaru nosic na rekach sledziowa prostytutke.
Charakternie,to dlamnie sprzedajna dziwka.
Jako trener,pustak do kwadratu,nie znajacy sie na niczym.
Oczywiscie nie zycze Lechii zle,tylko dlatego,zeby wyszlo na moje,ale jestem przekonany,ze nic nie zdziala,bo pustak jest i tyle.
Nie-dla skorumpowaych frajerow w Lechii !
21 sierpnia 2012, 22:15 / wtorek
Poczekajmy do 5 kolejek. Jeśli zauważył błędy i wyciągnie wnioski, a okaże się, że w pięciu meczach zdobędziemy 7,9 punktów to nie będzie źle.

Nie spuszczać się po jednym meczu. Ja myślę, że przejrzy na oczy i da szansę innym, bo widać, że zaangażowanie jest w zespole i zależy im.
22 sierpnia 2012, 09:27 / środa
a imieniny u cioci Jadzi trwają, dobrej zabawy panowie i panie:)
22 sierpnia 2012, 10:19 / środa
Stawianie sądów po 2 meczach o stawkę nie pozwala w żaden sposób odnieść się merytorycznie do tematu ;)

Może warto założyć topik "każdy trener powinien odejść" bo jest pewne jak śmierć i podatki że o każdym trenerze taki topik się pojawi.
22 sierpnia 2012, 11:21 / środa
Czarny68, w 100% zgadzam się co do oceny charakteru i pewnych czynów. Z tych powodów byłem przeciwko jego zatrudnieniu w Lechii. Gdy słucham jak on mówi o tym, jak odrzucał propozycje chcąc pracować dla ukochanej Lechii - pusty śmiech...

Później spodobały mi się jego zapowiedzi o grze młodych (jak widać przygotowane właśnie pod nastroje trybun). Teraz jednak jest totalne rozczarowanie – nie wynikiem, ale brakiem realizacji wcześniejszych zapowiedzi, wyborem złej taktyki i złych wykonawców.
Na pełną ocenę sportową jego działań w Lechii jest jednak za wcześnie i to jak sądzę ma na myśli Cygnus x-1.

Kiko77, gdy mowa o młodych to nie chodzi o wpuszczenie na boisko zespołu młodej ekstraklasy, po co ta przesada z Twojej strony. Chodzi o stopniowe, konsekwentne wstawianie najlepszych młodych. Którzy ambicją i zaangażowaniem prędzej zrobią wynik niż Surma z Nowakiem od dawna pozorujący grę w piłkę. Lechia zawsze była bardziej zespołem wychowanków niż armią zaciężną.
22 sierpnia 2012, 12:06 / środa
witam Braci,

kazdy cos ciekawego wniosl w tym temacie i z kazdym po czesci sie zgadzam.
Moze faktycznie to za wczesnie zeby zwalniac go z pozycji trenera ale dal plame i juz.
Zagral zlym ustawieniem, praktycznie bez srodka, efekty bylo widac.
Zauwazyc tez trzeba brak dynamiki i szybkosci.
Poczekamy zobaczymy, wyjazdy sie szykuja.

Viva BKS !
22 sierpnia 2012, 12:23 / środa
Jak dla mnie to jest przyszłość Wielkiej Lechii:

- Kostrzewa
- Kacprzycki
- Duda
- Łukasz Wiśniewski
- Zyska
- Żmijewski
- Kugiel
- Frankowski

Najbardziej szkoda mi Kostrzewy który wyglądał w okresie przygotowawczym o niebo lepiej od Surmy ale złapał kontuzje.

Duda- nie wiem co ten chłopak musi zrobić żeby zagrać. Janas stawiał na Grzelczaka który się kopał w czoło. Bobo stawia na Rasialdo później da szanse Grzelczaldinio a Duda będzie strzelał bramki w rezerwach. Nie zgodzę się ze stwierdzeniem, że Duda jest tak samo drewniany jak Grzelczak- mam nadzieję, że będziemy mieli szansę się o tym przekonać.
22 sierpnia 2012, 17:28 / środa
false, sam jestem za tym jak to ująłeś - stopniowym wprowadzaniu młodych. Stopniowym czyli rozważnym, niespiesznym, krok po kroku, a nie na zasadzie - " bo Bobo obiecał". Dobrze, że jeszcze nie obiecał Mistrzostwa Świata i okolic, bo niektórzy byli by jeszcze bardziej rozczarowani. Bobo jest jaki jest i raczej się nie zmieni. Ważne że wkłada w Lechię całe swoje serducho i to jest dla mnie najistotniejsze. Jak czytam posta o zwolnieniu go po 1 przegranym meczu to mi ręce opadają.

Mi w meczu z Dysko właśnie zabrakło wyniku, a nie realizacji jakiś tam zapowiedzi. Po za tym piszesz,że Lechia zawsze była zespołem wychowanków. Może dlatego nigdy nie odnosiła sukcesów ??? Może warto zmienić koncepcje???
22 sierpnia 2012, 17:46 / środa
A dlaczego nie wpuscil Janickiego na srodek znal napastnikow Poloni ktorzy sa szybcy a dal wolnego Baka na srodek.Janicki to naprawde obronca do podstawowej 11ki!!Nie lubi go czy co?
22 sierpnia 2012, 18:14 / środa
przepraszam pomyliłem się Bobo trenował Lechię nie 55 lecz 75 dni od mianowania trenerem

teraz

"Bogusław Kaczmarek: Zmiany w Lechii są konieczne."

też to już zauważyłem.

Zauważyłem, również że taki Adam Duda ma 21 lat - kiedy ma wg Boba zacząć grać po 30-tce? Teraz jest już późno panie Bobo. Zadebiutował za Janasa, więc teraz za "trenera dbającego o tożsamość" jest tylko degrengolada.
22 sierpnia 2012, 19:44 / środa
Jak mnie zaczyna leczyc to przechwalanie sie Boba..

Dostał po dupie 1:3,a on zaczyna się chwalić, że ... bramki strzelali zawodnicy, których on wprowadzał do piłki..

NO KURWA?!
22 sierpnia 2012, 21:19 / środa
Czarny68 - chyba troche błednie odczytałeś mój post, generalnie chodzi mi o to ze nie ma co zwalniac trenera po 1 kolejce, bo nie wiadomo moze trafi sie 5 zwyciestw z rzedu i wszyscy beda sie zachwycać....
Jednak prawda jest tez taka ze nie ma przesłanek ku temu ze nagle Lechia zacznie seryjnie wygrywac do zera.

TYLKO LECHIA!
22 sierpnia 2012, 21:37 / środa
nie,nie,nie-odczytales moj wpis blednie.
Raz,ze nie byl to wpis personalnie do Ciebie.
Dwa-nie tyle zeby go zwolnic,ale ze byl to blad zatrudniajac go wogole na wstepie.
Oczywiscie jest to tylko moje zdanie-Ty sie z nim mozesz nie zgadzac-Twoje prawo.
22 sierpnia 2012, 22:08 / środa
czas pokaże czy to błąd, dla mnie błedem było zwolnienie Janasa, moze to nie był Mourinho, ale przynajmniej chciał zbudowac dobry zespoł patrząc na umiejetnosci a nie wyskosc prowizji menedzerów. Poza tym od poczatku irytuje mnie u Boba te gadanie "co to nie on" wypatrzył, wprowdził wychował itd. No ale nie musze go lubić, wązne zeby Lechia wygrała na tym.

TYLKO LECHIA!
22 sierpnia 2012, 23:59 / środa
Znalezione w necie

bardzo ciężko,ale muszę...
chociaż wielu tym poruszę
zawsze arce tu jechałem
tego się nie spodziewałem
że Lechijke skrytykuje
delikatnie więc spróbuje
krótka będzie moja mowa
kto zatrudnił tutaj Boba?
przecież to jest tetryk stary
Lechie naszą wziął na bary
mister Bobo,czas juz mija
do podarcia czas wziąść kija
młodym zostaw trenowanie
także składu ustalanie
już minęły czasy twoje
teraz w domu masz ostoje
trzeba długo Ciebie prosić
bys w nim trawnik zaczął kosić?
trawa ogród Twój zarasta
rosnie chast tam koło chwasta
lepszy z Ciebie "szef"trawnika
żaden trener,tak wynika
po co Ciebie tu"marnować"
lepiej trawnik pielęgnować
dziadków tu na sprowadzałeś
a o młodych wspominałeś
tu tradycje odbudujesz
wychowanków potrzebujesz
przykład dałeś,tak niedawno
objąć miałeś gdyńskie padło
śledzie ciebie tam olali
przeciw Tobie buntowali
ostro tam się postawili
biegiem stamtąd pogonili
gdy bez parcy pozostałeś
nagle o nas pomyślałeś?
nagle Lechie w sercu nosisz
o posade tutaj prosisz?
wez no pomysl i tak zdrowo
proszę Ciebie Ty mój Bobo
daj se spokój lesny dziadku
z Ciebie trener,tak z przypadku
Romek
23 sierpnia 2012, 09:21 / czwartek
jeśli "zwalnianie" trenera po jednym meczu nie jest szczytem patologii, to nie wiem co nią jest.
23 sierpnia 2012, 10:37 / czwartek
Szcytem patologii jest pieprzenie o miłości do Lechii,ktore nie ma pokrycia w rzeczywistości.U Wojciechowskiego latał na smyczy,potem dostał kopa a po jakims czasie na skinienie byłego pana przyleciał z powrotem.Śledziuchy go pogoniły.
To jest Lechista?Z tym zarządem żaden trener przez duże T nie bedzie pracował.
Lechia potrzebuje fachowca a nie cwaniaka grajacego na sentymentach i uczuciach kibiców.Czarny68 100% poparcia ziomek!pozdrawiam!
23 sierpnia 2012, 10:47 / czwartek
śledzie go pogoniły, bo uważają za Lechistę - to źle bo nie kumam? ale okej ta przegrana Boba dyskwalifikuje, trzeba go wyjebać. Kto w takim razie godny jest by prowadzić naszą drużynę do boju?
23 sierpnia 2012, 12:10 / czwartek
W tej chwili wyrzucać go bez sensu, chyba ,że zrobi powtórkę z poniedziałku, gdy oddał mecz walkowerem. Kogo za niego? Na razie wolę liczyć ,że nikogo. Jednak jak ktoś wyżej napisał też bym wolał by został Janas
23 sierpnia 2012, 12:24 / czwartek
To że śledzie go uwazają za Lechistę nie znaczy że nim jest.Już napisałem dlaczego tak uważam.Szafowanie tym określeniem w stosunku do piłkarzy czy trenerów jest dużym nadużyciem.Dla mojego ojca prawdziwym Lechistą był Rogocz czy bracia Gronowscy,dla mnie Dzidek Puszkarz i moze jeszcze Jastrzębowski.Dzis prawdziiwych Lechistów mozesz sobie poszukać juz tylko wśród kibiców choćby w LP.Pochodż,popytaj kolegów,starszych a nie słuchaj starego cwaniaka,który chce dorobić do emerytury.
ps.A zamiast trenera proponuję stworzyć Rade Trenerów Forum Lechii,wybierana co tydzień w głosowaniu forumowiczów ;-))kandydatów na pewno nie zabraknie.
23 sierpnia 2012, 12:57 / czwartek
Ani mi Bobo bratem, ani swatem, po prostu za głupotę uważam wyrzucanie go po 1 meczu...Z tego co wiem Dzidek jest przy młodej ekstraklasie i w czasie spotkań sztabu trenerskiego w klubie mówi niewiele ale z sensem...

"Jastrząb"? popytaj "starszych kolegów" jak wyglądała jego praca w IV lidze...i zdaje się trenował Arkę też w czasach prehistorycznych. Nie neguję zasług z roku 1983 tylko za Twym przykładem uważam szafowanie terminem "Lechista" za przesadne...

Podsumowując: ustalanie składu na forum uważam za rozwiązanie absolutnie optymalne.
23 sierpnia 2012, 13:07 / czwartek
Też podpisuję się pod tym pomysłem, niech se Bobo będzie figurantem ,a ustalanie składu i taktyki pozostawi mądrzejszym...kibicom . Gorzej niż w wykonaniu Kafara ,Ulatowskiego czy Boba na pewno nie będzie, a wręcz myślę ,że wypali :)
23 sierpnia 2012, 17:49 / czwartek
Hektopaskal a gdzie ja napisałem ze trzeba go wyrzucać?Nikt inny do nas nie przyjdzie i tyle.Chodzi o mit Boba jako oddanego Lechisty.Co do Jastrzębia to nie musze pytać bo nie jestem sezonowcem ani kibicem nowej generacji A-klasowej.
Pokaż mi drugiego trenera w historii Lechii z takimi osiagnieciami,oczywiście na miare naszych czysto sportowych możliwości.A jego "kłopoty" z wspomnianego przez Ciebie okresu to zupełnie inna historia i bardziej osobista.To absolutnie nie przekreśla go jako Lechisty bo chyba każdy w życiu choraz raz cos spieprzył.Przynajmnie ja tak.Ale niech będzie - dla Ciebie Bobo moze być Lechistą - dla mnie nie.Co nie przeszkadza życzyć mu zdobycia z Lechia mistrzostwa Polski.
Bez urazy i pozdrawiam!
23 sierpnia 2012, 18:21 / czwartek
Jasne kolego również pozdrawiam, ważne żebyśmy ten wózek pchali w jednym kierunku!
23 sierpnia 2012, 23:32 / czwartek
jeszcze nie powinien odejść, no ale czemu po pierwszych meczach zmiany są konieczne? To po co są sparingi, przygotowania, nawet puchar wcześniej był. Po pierwszym meczu okaże się, że 3 bądź 4 zmiany będą. No jak tak to znaczy, że źle przygotował zespół do ligi i nie miał rozeznania co prezentują poszczególni zawodnicy i na co ich stać w czasie spotkań. No chyba nikt nie grał specjalnie słabo na początku sezonu. Skoro tyle zmian chce wprowadzić tzn. przyznaje się do błędu, że źle zestawił skład na pierwszą kolejkę. Niech trafi na Szczecin:)))
23 sierpnia 2012, 23:38 / czwartek
Jasne,ze zle zestawil zespol,skoro Surmie kazal kreowac gre.
Poltora palanta,jak nic.
24 sierpnia 2012, 23:49 / piątek
Okres przygotowawczy do sezonu to stale zmieniajacy się skład. Trudno przygotować zespół a w szczególności obronę a to zaznaczam jest priorytetem. Nie wiem, ile picu a ile prawdy jest w zapewnieniach Boba odnośnie uczucia względem Lechii. Cieszy mnie, że to mówi i pewnie ma ku temu podstawy. Są ludzie, którzy inaczej by to widzieli ale ... Wierzę w jego zaangażowanie w swą pracę , której celem jest osiagnięcie siły drużyny. Owszem w swych relacjach z pracodawcą wykazuje ostrożność - pomny, że Janas stawiał sprawy otwarcie i nie pracuje już z zespołem. Bobo nie załamuje rąk nad tym, że kasy nie ma. Nie kryje się z tym. Nie mówi, że Paweł Brożek to cienias a Rasiak to supersnajper, czy że Wilk jest do bani i pozytku z niego nie będzie. Robi- co może. I tu dochodzimy do sedna sprawy: ile może ? To ocenimy pod koniec rundy. Nie zapominajcie też, że mecz w trabkę zwinął Buchalik a druzyna jest spanikowana po wiośnie, gdzie utraciliśmy pewność siebie. Oczywiście trenera rozlicza się z wyników. Nie będzie ich, to wtedy powstaje pytanie czy piłkarze to totalny szrot, z których nic nie da się wyciągnąć, czy po prostu trener nie potrafi tego zrobić. Wówczas trzeba będzie inaczej spojrzeć na jego zawodowy warsztat.
Przydarzyła nam się najgorsza rzecz: przy nadal niezgranej obronie wypadł nam bramkarz a rezerwowemu w inauguracyjnym meczu strzelili gola w 3 minucie. Kurwa, czyto nie pech ! Zdarzaja się mecze, że obrońca zastępuje bramkarza i przez godzinę zachowa czyste konto - chociaż kwalifikacje ma gorsze a drużyna zwykle gra już w 10-tkę.
28 sierpnia 2012, 22:54 / wtorek
Bobo zdobył u mnie plusa jest reformowalny i uczy się na błędach. Jak zniknie Andreu i Rasiak - bagażnik Boba :) będzie lepiej. Mam nadzieję. Mam też nadzieję, że da wreszcie szansę Dudzie. To nie boli Panie Bobo.
28 sierpnia 2012, 23:14 / wtorek
Czy Kaczmarek jest Lechista czy tez nie to nikt z was o tym nie bedzie wiedzial i decydowal .Zwyczajne domysly i pomowienia i sianie zametu jak na internet przystalo.On sam wie kim sie czuje i co nosi w sercu ,a gadac i popelniac bledy to kazdy potrafi i robi w roznych sprawach zwiazanych ze swoim zywotem .Pozdrawiam i aby do przodu.TYlko Lechia
1 września 2012, 22:11 / sobota
2 września 2012, 12:55 / niedziela
jak was czytam to srac sie chce jakos kurwa nikt nie pamieta widac jak na nas jechaj pierdole boba niech spierdala
2 września 2012, 13:56 / niedziela
A teraz napisz to samo jeszcze raz, tylko po Polsku.
2 września 2012, 13:58 / niedziela
adwokat-zastanów się
jechał po nas,po kibicach,po Lechii?
czy raczej po jenkach ,turnowieckich i innej maści nieudacznikach?
15 września 2012, 17:43 / sobota
Bobo jak nie zacznie motywowac zawodnikow tak by zapierda*** na 100% w kazdym meczu to bedzie to wygladac jak wyglada czyli padaka jakich malo.Szkoda ze ostatnie mecze wygralismy(slaba postawa przeciwnikow,bo mimo ze wygralismy gralismy slabo ) tak bysmy juz szukali nowego trenera .
Jestem przeciwnikiem Kaczmarka po prostu wymagam by nasza Lechia grala zdecydowanie lepiej !
16 września 2012, 00:18 / niedziela
Kaczmarek głupota nie boli,zacznij od siebie i przestań Ludziom wkręcać farmazony,tak szczerze po Szczecinie i Kielcach powinniśmy mieć 0pkt!!!
16 września 2012, 17:03 / niedziela
To co zafundował nam Bobo przez te 4 kolejki i dobór nowych zawodników i pieprzenie farmazonów, ze teraz Lechia odzyskuje tozsamość, że będą grać młodzi o opowiastki jak z ostatniej konferencji, że zabrakło nam szczęścia ( chyba inny mecz oglądał bo przegraliśmy zasłuzenie !!!!! ) przekonuje mnie do stwerdzenia, że trzeba go pogonic jak najszybciej !!!!!!!! Gość żyje chyba na marsie..... To co pokazuje nasza Lechia to najgorsza Lechia od początku ery Kafara. Jak można dobrac tak taktyke na mecz z Piastem ( my balismy sie Piasta, u siebie Piasta ???? - jakis skandal !!!!!!!!!!!! ) WYWALIĆ całe to towarzystwo wzajemnej adoracji !!!!!
16 września 2012, 18:23 / niedziela
Tylko czekam aż powiedzą, że wygrywanie średnio co drugiego meczu daje puchary.
22 września 2012, 21:18 / sobota
Spieprzaj dziadu....To co nam zaoferowałeś, nie jest i nigdy nie będzie do przyjęcia.... wcale sie nie dziwię, że nie trenował normalnej drużyny tylko same wynalazki... Bobo twój czas minął, nikt w tak krótkim czasie, nie zraził do siebie tak dużej liczby ludzi.....Bądz honorowy ( nie jak w polonii ) i po tym co nam zafundowałeś złóż dymisję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22 września 2012, 21:32 / sobota
"Bobo" powiem tak. albo przoerobisz tych pozbawionych ambicji pasożytów w walecznych wojowników z jajami , albo niestety ale z całym szacunkiem daj sobie spokój. Kacprzycki jako wychowanek pokazuje najlepiej co można zrobić z tym wszystkim. Surma raczej już ława, Wiśnia nic totalnie nic nie pokazuje. Rozumiem że nie ma kasy na transfery, ale nie mamy napastnika i nic tego nie zmieni. Wbij Pan im do bani że kontratak w 3 to bez sensu, skoro przeciwnicy się już ustawili, a reszta naszych wspaniałych grajków nawet dupy nie rusza aby się podłączyć. Co to jest że nie ma agresji w walce o piłkę, zwyczajnie odpuszczają...to niech lepiej siądą na trawie , zdejmą śmierdzące skarpety,położą je sobie na nosach i śpią....chociaż dla mnie to oni śpią na boisku a nie grają wstyd, wstyd , wstyd. Był Pan na pogrzebie Dawida, niech Pan na jego przykładzie wbije im co to jest walka. Jeżeli nie da rady zrobić z tego czegoś zespołu, to weź Pan więcej młodych grajków a wywal pasożyty do rezerw. Jak nie da rady to niestety ale odejdź Pan i nie rób siary. Kacprzycki chyba pokazuje co można zrobić jak się chce. Aha i w meczu z Lechem nie gra z kontry , chcę zobaczyć walkę i gryzienie sprawy i my mamy rozgrywać a nie grać z kontry!!!!
23 września 2012, 07:50 / niedziela
Bobo schowaj swój p.... bagażnik, jedynych pewnych do gry - zgroza, postaw wreszcie na młodych Lechistów lub osoby identyfikujące się z Lechią.

"przespaliśmy pierwszą połowę" z Piastem drugą, z Polonią cały mecz a tak na marginesie ważne że udało się zremisować drugą połowę z Wisłą ROTFL. Nie ma to jak samochwalstwo panie Bobo. Gdybyśmy nie przespali to mistrz Polski o przepraszam liga mistrzów :)))
23 września 2012, 12:30 / niedziela
"Przespane połowy". Jak mamy kurwa mać "nie przesypiać" tych połów skoro tak karzesz im grać. Zachowawczo, bez polotu, bez ryzyka, bez chęci zdominowania przeciwnika. Wszyscy na swojej połowie, przechwyt i "laga" na Rasiaka. Brawo. Po za tym dobór składu. Wystawianie piłkarskiego szrotu typu Deleu kosztem Rysia, Kacprzyckiego czy innego młodego zawodnika jest niepojęte i pachnie sabotażem.

Bobo mimo że jesteś zasłużony, lubiany i szanowany, to cierpliwość kibiców do twojej koncepcji się kończy. I nie chodzi tu wcale o wyniki tylko o tą beznadzieje co piłkarze pokazują na boisku. Wasza postawa odstrasza ludzi do przychodzenia na mecze.
23 września 2012, 12:54 / niedziela
Tłumaczą się tylko winni jak mówi stare powiedzonko. Zawsze brakuje nam szczęścia, przespaliśmy jakąś połowę albo coś jeszcze nam przeszkodziło w przegranym meczu. A po wyranym meczu w Kielcach to co ja się pytam? Tam oddaliśmy jeden strzał i cały mecz się broniliśmy czyli szczęścia nam nie zabrakło i nic nie przespaliśmy. Lechia nie ma jakiejkolwiek taktyki i w tym tkwi słabość naszego trenera.
 
1 2 3 4 5 6 7 8
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.490