Gdańsk: czwartek, 4 marca 2021
FORUM
Podstrony:

Bogusław "Bobo" Kaczmarek - Opinie,Wypowiedzi,Krytyka, itp...

strona 2/8

23 września 2012, 13:14 / niedziela
Z całym szacunkiem ale starym szczurom sie nie chce biegac juz. Graja, zeby odpekac swoje i dostac pensje. Graja tak, ze ewentualnie w koncowce sezonu sie zepna zeby nasza Lechie utrzymac. Pierdolic takie granie. Bobo powinien wstawic 3 mlodych do skladu i grac dynamiczna, techniczna pilke. Rasiak to numer1 do odstrzału w tym momencie (chyba, ze polowa pensji rasialdo idzie do kieszeni boba, wtedy rozumiem, ze go wstawia do 1 skladu) z Wisłą bylismy totalnym dnem na boisku. Nie bylo chyba ani jednej, groznej sytuacji 100%owej. Gramy starymi dziadami, ktorym sie nie chce, zal kurwa, co to ma byc.
23 września 2012, 13:57 / niedziela
Wjazd do szatni lub na trening i "wyjaśnic" sobie to i owo.
A nie przybijać sobie piątki po takiej padaczce.
Brak umniejętności da się nadrobić ambicją, a tą da się wywołać chyba tylko strachem, bo grajki mają totalnie nas kibiców w dupie!
Zeszły sezon to była mordęga dla nas, następnego nie wytrzymam już chyba.
23 września 2012, 22:18 / niedziela
24 września 2012, 00:00 / poniedziałek
przecież mamy męczarnie i porażkę. Gdybyśmy mieli męczarnie i punkty, to mozna się zastanawiać. Łatwo mówić grać a punkty nieważne, ale trenera jednak rozlicza sie głównie z wyników. Poki co jest kilka zespołów , którym idzie nawet gorzej niż nam.
26 września 2012, 17:39 / środa
Długi wywiad z Kaczmarkiem:
odnośnik
26 września 2012, 19:54 / środa
"Płynęliśmy Motławą, właśnie niedaleko miejsca, gdzie jest PGE Arena."

No cóż... Myślałem, że Motława (czy by być ścisłym jej kanał) uchodzi do Martwej Wisły przy Polskim Haku. Ale może to Martwa Wisła wpada tam do Motławy? ;-)
26 września 2012, 20:46 / środa
To nie do końca zostało właściwie ujęte, bo Bobo dodał, że właśnie na "otwartą" wodę się potem przenieśli :)
27 września 2012, 01:01 / czwartek
pięknie się słucha ( czyta) wypowiedzi Boba - no ale nie po słowach ale po czynach ich poznacie. Na pewno Bobo to nie kołek , widzi i słyszy, co sie dzieje. Ma sporo racji w ocenie Rasiaka, ale to , że nie ma u nas Koseckiego , Wilka i Wani ( o którym nie wspomniał ) to dobrze wie. Siła rzeczy efektywność gry Rasiaka spada i nie wiem, na co liczy teraz w stosunku do tej koszulki. Jego słowa są jak balsam na moje ucho i gdyby nie to, co widzę na boisku, to bym czytał te wypowiedzi do snu.
28 września 2012, 20:31 / piątek
Jednak wiele wskazuje na to, że na niedzielny mecz Lechia wyjdzie w ustawieniu, które zdało egzamin w drugiej połowie z Wisłą. -W Krakowie w tej części gry wszystko właściwie było dobre w naszym wykonaniu z wyjątkiem tego, że nie udało nam się strzelić wyrównującej bramki - przyznaje szkoleniowiec Lechii

Kaczmarek przebil nawet Tuska w gadaniu glupot. Niedlugo uslyszymy jakie to wielkie postepy robimy pod jego wodza, ze Lechia gra super tylko mamy pecha, powinnismy byc liderem i grac w Lidze Mistrzow, mamy mlody obiecujacy sklad, ktory bedzie rzadzil w Polsce przez nastepne 10 lat a Pietrowski to powinien grac w reprezentacji.
29 września 2012, 01:25 / sobota
zrozum jedno,że ta słaba Wisła wygrywała 1-0,a Bobo mówi,ze Lechia kontrolowała drugą połowę i niech dalej kontroluje
29 września 2012, 23:15 / sobota
może miał na mysli że Lechia kontrolowała tyły i zapobiegała utracie bramek :)
30 września 2012, 10:56 / niedziela
Ktos na spotkaniu kibicow z zarzadem powinnien dac im do zrozumienia ze mamy dosyc tego trenera i chcemy zmiany.Gramy slabo bez zadnego planu ,tracimy punkty i dzisiaj pewnie z lechem tez w plecy bedzie .Dlatego jestem od samego poczatku przeciwny mu dlatego Bobo dziekujemy odejdz !!!
30 września 2012, 11:09 / niedziela
Dokładnie, trzeba zweryfikować to co stworzył Bobo...a że nie stworzył pół drużyny, widać , że nie ma pomysłu na ten zespół ...Czas zacząć szukać trenera bo Bobo pokazał na co go stać....
30 września 2012, 13:26 / niedziela
Ci co zwalniają nie biorą jednej kwestii pod uwagę. Kto w zamian? Na trenerów z wyższej półki nas nie stać, a sądzę, że zwolnienie Kaczmarka i zatrudnienei innego trenera spowoduje jeszcze większy marazm niż jest. Uważam też, że za to jak gra drużyna odpowiadają głównie piłkarze i zmiana koncepcji gry oraz jej wykonawców może jedynie pozytywnie wpłynąć na wyniki jak i jakość samej gry. Nie oszukujmy się, że Lechia wyrobi sobie jakiś mega miły dla oka styl kopania piłki, bo raczej nas powinno interesować tyle, by ostatnie jej kopnięcie znalazło drogę do siatki rywala i było ich więcej w naszym wykonaniu niż przeciwnika.
30 września 2012, 14:25 / niedziela
Rozwiazac kontrakt z Bobo,Grzelczakiem,Rasiakiem,Nowakiem,Surma no i Balic i zainwestowac te pieniadze w trenera bardzo proste rozwiazanie.
30 września 2012, 15:00 / niedziela
Simek, prosty przykład Górnik, ma pieniądze ???, ma nie wiadomo jakich piłkarzy ???? ma TRENERA który wie co chce grać, proste chce grać piłką.... Co nam funduje wielki opowiadacz Bobo ??? LAGA i Rasiak , WYWALIĆ i to szybko !!!!
30 września 2012, 19:54 / niedziela
Sam odejdź.
30 września 2012, 20:33 / niedziela
LG1 to dlaczego nie powiedziałeś tego na spotkaniu? bo nie mogłeś być czy nie chciałeś. Masz coś do powiedzenia to przyjdź i powiedz. I co to znaczy MY? Jakby grupy decyzyjne miały dosyć by to przekazały i wszystko w temacie.
30 września 2012, 21:42 / niedziela
@Czarny78, powiem CI tylko tyle: Lechia - Amica 2-0. Dziękuję.
30 września 2012, 21:46 / niedziela
Bobo musi zostać chyba że wytrzaśniemy jakiś wynalazek pokroju tego ze Śląska : )
30 września 2012, 22:11 / niedziela
@Simek

Powiem Ci ,tylko tyle Lechia (bez Rasiaka) vs Amica 2:0 , dziękuje
30 września 2012, 22:23 / niedziela
Tak, ale to jest decyzja personalna trenera, więc nie musiałeś dopisywać, czy z Rasiakiem czy bez :) Pozdrawiam :)
30 września 2012, 22:41 / niedziela
Musiałem , bo za dziś taktyka ,skład i zmiany 10/10 za poprzednie pięć meczy 0/10. On dziś wystawił skład i ustalił taktykę o jaką większość z nas od dawna się prosi. Na swój egoistyczny sposób odczuwam satysfakcję. Wracając do tematu to jak mu znów nie odpierdoli z Rasiakami, Andruskieviciusami i takimi tam to niech zostaje, pzdr
1 października 2012, 07:33 / poniedziałek
Ja mam pytanie do użytkownika "LP" zdaje sobie sprawę, że nie tylko w sprawach kibicowskich wie co się dzieje w Wielkiej Lechii ale też ma dojścia w klubie. Czy to prawda, że "Bobo" spędza na Lechii cały dzień? I tym żyje? Słyszałem to od młodych chłopaków co trenuję i chciałbym potwierdzić?
1 października 2012, 09:13 / poniedziałek
Niestety nie mam takich informacji.
1 października 2012, 13:08 / poniedziałek
Bobo sam to powiedział w którymś z wywiadów na Lechia.pl bodajże
1 października 2012, 13:22 / poniedziałek
Jeśli tak jest to widać, że człowiekowi zależy. Ja mam nadzieje, że wczorajszy mecz to nie był tylko pojedyńczy wyskok i że punkty na koncie Lechii będą się zbierały regularnie. W tej lidze wystarczy chcieć a można pokonać każdego. Kto jak kto ale Bobo powinien to doskonale wiedzieć.
1 października 2012, 21:25 / poniedziałek
o boże gdybym znalazł się na sali operacyjnej w roli chirurga tez by mi zależało, ale liczą się umiejętności (mógłbym nawet spać pod stołem za dobą kasę)

wywalił 2 i 1/2 drewniaka (możliwe że nieświadomie) i nie przegraliśmy, to jest duży sukces

czas na nauczenie Lechii gry od początku czerwca 4 mies. uważam za stracony, ale lepiej późno niż wcale. W takim samym stylu bez ładu i składu grają rezerwy więc jest już taka Lechii myśl szkoleniowa :(
1 października 2012, 21:49 / poniedziałek
Simek oczywiście jak każdy Lechista cieszę się z wygranej, ale jeden mecz nie może przesłonić ostatnich 4 miesięcy...a tutaj Bobo się nie wykazał ( Piłkarze sprowadzeni jak Rasiak, Andreu, Brożek ) - płakać się chce, żaden nie spełnia oczekiwań, dlaczego nie sprowadził prawego obrońcy którego nie mamy od dwóch lat. Styl zespołu, niestety nie ma żadnego , głęboka defensywa i laga ( może Tobie pasuje taki styl i zwycięstwa od czasu do czasu ) ,ale myślę, że jeżeli mamy piękny stadion to powinniśmy mieć drużynę którą da się oglądać ( oczywiście znając realia nie oczekuję cudów, ale chociaż gra podobna do Górnika- gra piłką- czy to jest dużo ??? na lagę nie przyjdzie 20-30 tyś ). Powrót do korzeni ??? stawianie na młodzież ??? ja tego przez 4 miesiące nie zauważyłem.... Nie jestem zwolennikiem szybkiego zwalniania trenerów, ale uważam, że Bobo od początku był po prostu złym wyborem....
1 października 2012, 21:59 / poniedziałek
przed zatrudnieniem Boba Lechia rozmawiała chyba z wszystkimi wolnymi (wówczas) trenerami plus paroma na stołkach. Nie dochodzili do porozumienia, finanse inne powody? Np. Zieliński też był wymieniany. Więc mamy Boba.
2 października 2012, 21:29 / wtorek
To będzie chyba odpowiedni temat odnośnik
No i zdaje się mamy w drużynie Lechii czarnego Nostradamusa
" Przed meczem powiedział mi, że wygramy 2:0, a on strzeli jedną z bramek. Odpowiedziałem, że nie mam nic przeciwko temu. No i stało się to faktem. "
Do zobaczenia jutro w Białym.
3 października 2012, 14:36 / środa
Prawego obrońcy nie mamy od czasu odstawienia na bok Pękiego.
Brożkowi i Bobowi należy dać jeszcze czas. Ten pierwszy sporo czasu nie grał i potrzebuje pewnie jeszcze kilkunastu tygodni by się odbudować. Wolałbym, żeby nie powtórzyła się historia jak ta z Zieniem.
Bobo widać, że coś próbuje zmieniać i że nie jest głupio uparty jak Kafar.
9 października 2012, 21:03 / wtorek
To dla tych, którzy chcieli, bądź też nadal chcą zwalniać Bobo - odnośnik
9 października 2012, 23:31 / wtorek
spokojnie, poczekajmy do konca rundy ( zaloze sie, ze druzyny juz sie nie pokrywaja z tych sezonow ) , wowczas zrobmy podsumowanie ...
10 października 2012, 09:03 / środa
Proponuję skasować ten temat, bo kompromituje on prawdziwych kibiców Lechii a nie pseudo obserwaczy w kapciach.
10 października 2012, 09:47 / środa
Ciekawe porównanie. Zwłaszcza do 2010/2011.

Mieliśmy wtedy:
Tylko 2 punkty po 3 meczach.
Zaledwie 5 punktów po 5 meczach.
A następnie przyszły 4 zwycięstwa z rzędu (w tym pamiętne 5:1 nad Górnikiem, 3:0 na Łazienkowskiej) i mieliśmy 17 punktów po 9 kolejkach i bardzo rozbudzone oczekiwania. Zobaczymy ile będzie teraz po 9 kolejkach, ale wygranie dwóch najbliższych meczów i pobicie tamtego wyniku jak najbardziej realne.
10 października 2012, 09:58 / środa
Zmienic tytuł wątku na Dajmy szansę Bobo Kaczmarkowi.Jak nie wyjdzie jakiś mecz to znowu będą narzekacze że to że tamto.
Tak w zasadzie to Lechia gra bez nominalnego napastnika 1-4-6-0.Napastnikiem staje się ten który wychodzi na czystą pozycję i strzela bramkę .
12 października 2012, 14:04 / piątek
Do oceny pracy trenera lepszym parametrem jest średnia ilość punktów na mecz.
14 października 2012, 23:00 / niedziela
- Jestem zły za mecz z Piastem, bo sam go spieprzyłem. Przeszacowałem możliwości Vitasa Andriuskeviciusa. W sytuacjach, w których straciliśmy bramki, zachował się nie jak lewy obrońca, ale jak przypadkowy człowiek - mówi Bogusław Kaczmrek, trener Lechii Gdańsk.

odnośnik

kilka innych ciekawych fragmentów :

Coraz więcej młodych zawodników trenuje u Pana w pierwszym zespole...
Z nami trenują już 15-latkowie. Jest chociażby Adaś Gołuński, chłopak z Kiszewy. Są też inni. Kilku narzeka na urazy. Nasza poradnia ortopedyczna, czyli mam na myśli sztuczne boisko, doprowadziła do tego, że Maciej Kostrzewa jest po operacji więzadeł krzyżowych, dalej Bartosz Smuczyński - jeden z najzdolniejszych chłopaków w Polsce jakich widziałem, to samo. Łukasza Kopkę, też bardzo zdolnego chłopca, czeka zabieg łąkotki. Dbamy o to, aby ci młodzi zawodnicy grali jednostkę w juniorach, a drugą w trzeciej lidze. Jako przygotowanie do tego, co mają robić w piłce seniorskiej. Piłka seniorska, a gra w Młodej Ekstraklasie, to są dwa światy. Dlatego Kacper Łazaj w trzeciej lidze zagrał na lewej obronie. Ktoś powie, że zgłupiałem. Bo mi jest potrzebny Łazaj na Legię, który wejdzie na zmianę i będzie się ścigał ze skrzydłowymi. Dla mnie system zachowań lewego obrońcy i skrzydłowego jest podobny. I tu, i tu, trzeba grać z przodu i z tyłu. Właściciel, Andrzej Kuchar, mówił mi, że w Białymstoku podjąłem odważną decyzję, bo wpuściłem młodego chłopaka, kiedy wynik się ważył. Trzeba ryzykować, bo inaczej Łazaj będzie zawsze pod meczem, a nie w meczu.

Nie żałuje Pan tego, że tak długo trzymał się wariantu gry z Grzegorzem Rasiakiem? Teraz ofensywa wygląda znacznie lepiej.
Zawsze żałuje się straconego czasu. Ja patrzyłem jednak przez pryzmat meczów sparingowych. Był taki mecz z Wisłą Kraków, zremisowany 3:3, w których wszystko wychodziło idealnie. Grzesiek strzelił głową bramkę, a do tego miał asystę. Liga to jednak nie sparingi. Ja nie nie jestem niewolnikiem swoich filozofii. Grzesiek teraz siedzi na ławce, ale jeszcze nie raz wejdzie na boisko i wierzę, że głowę przystawi i strzeli dla nas jakieś bramki.
15 października 2012, 12:29 / poniedziałek
Zgadzam się z Wiernym.

Na tę chwilę chyba nikt nie chce zwalniać Bobo. Może więc warto zmienić wątek na po prostu "Bobo Kaczmarek".

No, chyba, że taki wątek gdzieś już istnieje w czeluściach forum. To trzeba go wykopać. Przydałaby się wyszukiwarka...
15 października 2012, 12:40 / poniedziałek
Duch po pierwszej porażce Lechii zobaczysz ile osób znowu będzie zwalniało trenera nich więc ten wątek zostanie tutaj podejście potrafi zmienić się o 180 stopni po jednym meczu
15 października 2012, 13:53 / poniedziałek
dawno nie czytałem tak dobrego wywiadu widać ogarnięcie i chęci długofalowej dobrej organizacji w klubie przez Trenera.

Narazie Bobo zaskakuje pozytywnie podejsciem do tematu. :)
18 października 2012, 22:38 / czwartek
"Szkoleniowiec Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek widzi w swojej drużynie trzech potencjalnych kadrowiczów. Oprócz Mateusza Machaja i Sebastiana Madery proponuje golkipera biało-zielonych Bartosza Kanieckiego"

Zawodnik ktory rozegral kilkanascie meczow w ekstraklasie ma byc powolany do kadry, w ktorej sa doswiadczeni zawodnicy majacy za soba wiele wystepow w Arsenalu, Manchesterze czy PSV. Podziwiam czasem Boba za jego poczucie humoru.
20 listopada 2012, 21:24 / wtorek
21 listopada 2012, 00:21 / środa
Dużo tych wywiadów ostatnio czy to z Bobo czy z grajkami :)
23 listopada 2012, 20:36 / piątek
No i jeszcze jeden, dość ciekawy wywiad z Bobo odnośnik
23 listopada 2012, 21:10 / piątek
jestem w szoku, że ta strona "anty Lechia" coś pozytywnego o Lechii opublikowała
24 listopada 2012, 10:08 / sobota
Dreczyciel to nie czytaj lepiej ich zapowiedzi do dzisiejszych meczow :D jak zwykle jazda po Lechii po calosci.
24 listopada 2012, 11:43 / sobota
I bardzo dobrze, że jada po Lechii, prawie zawsze się mylą, wiec będzie dobrze dzisiaj:)
20 lutego 2013, 19:29 / środa
Panie Kaczmarek straciłeś całą jesień na poznanie siły Grzelczaka, woli walki Rasiaka i przywiązania do barw klubowych Andreu.

Zgodnie z moim pierwszym postem zapytam grzecznie kiedy szanse dostanie Duda? Ile bramek musi jebnąć aby nie szukać 5 ligowych gwiazd ligi francuskiej lub bezrobotnych z Włoch?
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.385