Gdańsk: piątek, 13 grudnia 2019
FORUM
Podstrony:

Bogusław "Bobo" Kaczmarek - Opinie,Wypowiedzi,Krytyka, itp...

strona 3/8

20 lutego 2013, 19:52 / środa
Kaczmarek to Ci tu pewnie nie odpowie ;)

A co do Dudy, to mam nadzieję, że jak dostanie te kilka szans (a jestem pewny, że dostanie), to niech coś wreszcie jebnie w ekstraklasie, a nie w rezerwach, gdzie i Grzelczak bryluje...

Grzesiek Król miał swego czasu całkiem oczywiste wejście do składu...

Wiadomo, że na Dudę bardzo liczymy, a nie na Grzela, czy Boazerio... Ale to On MUSI okazać się dla Lechii ważny (czyt: strzelać lub wypracowywać bramki).

Pozdrawiam
e
20 lutego 2013, 21:57 / środa
Panowie, ale Wy jesteście naiwni...

Duda za to, że strzelił 8 bramek w sparingach został odesłany do rezerw i w meczu z Dysko Polo go nie zobaczymy. Ale będzie za to Rasiak...

Niewiem czy jest to jakiś precedens, ale chyba jeszcze w żadnym klubie na świecie nie miała miejsca taka sytuacja.
Wychowanek strzela 8 bramek w sparingach przed sezonem i w nagrodę nie zasiądzie nawet na ławce rezerwowych. Przyjdę na konferencje prasową (chuj z akredytacjami) i zapytam Boba: "What the fuck????" Bo ja tu czegoś nie kumam...

Albo może o czymś niewiem bo z tego mi doniesiono Duda żadnej kontuzji nie ma.

Ktoś coś wie????????????
20 lutego 2013, 23:32 / środa
Cóż, na siłę chyba chce pokazać, że transfer kolesia nie był takim niewypałem. Nie wiem co ma do rzeczy nieobecność Dudy w Turcji i rzekome zaległości (przecież trenował z rezerwami), poza tym pewnie i tak zaczniemy w ataku z Buzałą albo tym Rahoui, czy jak mu tam, więc wszedłby ewentualnie w II połowie.
21 lutego 2013, 19:32 / czwartek
"Sęk w tym, że w meczach sparingowych Algierczyk nie strzelił ani jednej bramki. - To o niczym nie świadczy. Strzelona jedna bramka rozwiązuje problem - zaznacza Kaczmarek."

jestem dobrej myśli, nic mnie nie zaskoczy
21 lutego 2013, 19:53 / czwartek
Bobo w Liga+extra w niedzielę:)
22 lutego 2013, 00:03 / piątek
Nie powiem gdzie ale czytałem na temat Dudy, że nie zagra z Groklinem żeby sie jeszcze ograć po kontuzji (przyczyna nieobecności w Turcji)
22 lutego 2013, 11:52 / piątek
Czemu nie spytacie Boldiego? Ostatnio pisał, że zna Dudę osobiście i do tego ten bardzo go szanuje, więc powinien wiedzieć z pierwszej ręki dlaczego Adam nie będzie grał...
22 lutego 2013, 12:39 / piątek
A propos Dudusia.
Niedługo prawda wyjdzie na jaw, ale teraz mogę wam powiedzieć tylko tyle, że temu chłopakowi zagotowało się pod kopułą stąd taka decyzja Kaczmarka
22 lutego 2013, 13:19 / piątek
A ja myślę że bardziej się zagotowało w sztabie trenerskim...
22 lutego 2013, 13:30 / piątek
Puściłem kiedyś pewną sytuację płazem i nie opisałem tego na forum bo po co robić komuś czarny PR. Ale jak już zaczyna szumieć o tym, że Duda się trochę zagotował dodam od siebie, że miałem przyjemnośc/nieprzyjemność bez znaczenia spotkać jesienią w jednym z sopockich lokali taką większą gromadkę młodzieży w której zasiadał zarówno Pietrowski ale tutaj muszę napisać z góry, że zachował się profesjonalnie i pił herbatę a obok niego natomiast na stercie kurtek leżał kompletnie znokautowany blondynek którego od razu zidentyfikowałem jako młodą nadzieję naszej Lechii...

Pozdrawiam
22 lutego 2013, 13:36 / piątek
brak magnezu tłumaczyłby skurcze w 60/70 minucie meczu z Zagłębiem
22 lutego 2013, 14:13 / piątek
he he.

ale jaja.

Duduś nie jest może świetnym piłkarzem, ale nie róbmy z niego alkoholika, bo każdy kto choć zamienił z nim pół zdania, potwierdzi że to kompletnie nie ten typ.
22 lutego 2013, 19:18 / piątek
nie wiem co wciąga Duda ale musi to być dobre, niech podszkoli Rasiaka może tez będzie strzelał
22 lutego 2013, 20:57 / piątek
TECHLG czy widziałeś dokładnie kto to był czy widziałeś tylko kolor włosów bo gdybyś znał bliżej zawodników wiedziałbyś kto jak się prowadzi,nie obrażaj jak nie masz pewności kto to był.
22 lutego 2013, 22:58 / piątek
najlepiej Rahouiego ocenił komentator - po prostu splunął :)

najważniejsze jest że wierzy w swoją lewą nogę ;)
22 lutego 2013, 23:05 / piątek
Bobo walnie "wazelinoautopromocję" że Rahoui nie pokazał pełni swoich umiejętności, ale ma bardzo duży potencjał który kumulował przez 20 lat lat gry we Francji, reprezentuje zachodnią [wysoką] kulturę gry w piłkę nożną i dwa dni temu nawet oglądał Messiego w akcji.
Po czym ogłosi że objawiła mu się wizja, że jednak należy ściągnąć kogoś nie z 5 ligi lecz 6.
22 lutego 2013, 23:09 / piątek
O tak, Bobo raczej nic ciekawego nie powie, a co powie to kazdy na tym forum wie; szkoda pisac... Mimo to nie ma co nazekac. przeciez moglismy przegrac. Nikt nam zlotych gor nieobiecywal.
Tylko Lechia!!!
22 lutego 2013, 23:13 / piątek
mnie interesowało co gada [bo śmieszyło] jak trenował Dyskobolię tą z Grodziska tutaj miał pokazał klasę trenerską, a może mi się tak tylko chciało???
23 lutego 2013, 07:50 / sobota
Nie chce absolutnie krytykowac chlopaka i zycze mu jak najlepiej niemniej patrzac obiektywnie na to co kilka razy pokazal na boisku jak dostal szanse to nie widze przed tym chlopakiem zadnej wielkiej przyszlosci pilkarskiej. Najbardziej prawdopodobne wydaje mi sie ze w najlepszym przypadku osiagnie poziom podobny do Grzelczaka cz Pietrowskiego.z
24 lutego 2013, 19:12 / niedziela
Za chwilę w lidze+ ekstra będzie Kaczmarek.
Aż strach oglądać co On za głupot naopowiada:)
24 lutego 2013, 19:36 / niedziela
i się zaczeło.. Bobo "Rałi" nazwał "Rachujem" :D
24 lutego 2013, 19:45 / niedziela
Podobala mi sie odpowiedz Boba na temat meczu. "Totalna kicha, nie trafilem ze skladem, biore to na siebie"
24 lutego 2013, 19:49 / niedziela
Muszę przyznać, ze podobają mi się wypowiedzi Boba mimo, że nazwiska nadal myli :)
24 lutego 2013, 20:58 / niedziela
W moim zespole najwazniejsza jest nawigacja !!!! niesamowite i to ze Lechia to klub , poprostu nie przyjmuje krytyki ..kosmos!
24 lutego 2013, 20:58 / niedziela
Bardzo sympatyczny wywiad. Ważne, że Bobo potrafił przyznać się do błędu
24 lutego 2013, 21:03 / niedziela
w moim zespole najwazniejsza jest nawigacja !! dar dla naszej zabawy, a to ze Lechia to klub !! nie sadze aby jakas krytyka byla zasadna , bedziemy grali ..Bobo kosmos
sa nas tysiace!!!
24 lutego 2013, 21:05 / niedziela
carlito co ty wciągnąłeś. Bo za nic nie rozumiem co masz na myśli.
A Bobo nie owijał w bawełnę i był szczery.
24 lutego 2013, 21:07 / niedziela
Oprócz 30 historyjek w stylu Boba, były takie konkrety:
- mecz był totalną kichą,
- nie trafiłem ze składem,
- przyznał się, że zawalił,
- Rachuj:D zagrał beznadziejnie, a nastepnych meczach będzie siedział nie zagra, "może siedziec obok mnie na ławce w kocyku",
- w klubie nie ma kasy, stawiamy na mlodzież,
- coś tam chwalił Kacprzyckiego,
- najbardziej by chciał 10, (taką jak Pietre, widać, że Machaj mu się na tej pozycji nie dokońca podoba - taki z tego należy wyciagnąć wniosek),
- juniorzy sa utalentowani, ale jeszcze trzeba być cierpliwym, bo od tych z Legii, czy Lecha są 2 lata młodsi.

Szczególnie na poczatku widać było, że niby stary, ale kuma temat i wie o co kaman z druzyną i klubem. Bajek na temat Lechii nie opowiadał. I tyle.
24 lutego 2013, 21:22 / niedziela
dokładnie to można było wyciągnąć z jego wypowiedzi
24 lutego 2013, 21:23 / niedziela
Bardzo się naśmiałem oglądając Lige+

Wykonawców mamy jakich mamy ale naprawdę cieszę się, że naszym trenerem jest taki człowiek jak Bobo.
24 lutego 2013, 22:15 / niedziela
Bobo po złym przyjęciu piłki przez Rahoui: "to ogórek jebany". :)))
25 lutego 2013, 16:41 / poniedziałek
wiedziałem że będzie ciekawie ale nie aż tak, że gwarancją występów w Lechii będzie gra na poziomie "ogórka jebanego"

wole już Grzelczaka w formie Rasiaka LOL
25 lutego 2013, 16:45 / poniedziałek
Weź już skończ to przypierdalanie się do Boba, dał mu szansę bo sparingach grał dobrze, wszyscy co je oglądali się podniecali. W C+ powiedział, że następny mecz na ławie siedzi.
25 lutego 2013, 16:57 / poniedziałek
po pierwsze się nie przypierdalam tylko krytykuję ewidentne katastrofalne błędy Bobka

a jeśli masz jakąkolwiek wiarę w 5 ligę francuską i dostrzeżenie czegoś czego we Francji nie dostrzeżono u 28 latka trudno :D

wszyscy chyba powinni znać zasadę obowiązującą wszędzie tylko nie u nas, że aby obcokrajowiec grał musi być lepszy od tubylca u nas jest odwrotnie
25 lutego 2013, 17:05 / poniedziałek
Ty no to kurwa rób papiery i na trenera. Z tobą na ławce Liga Mistrzów pewna.

A twój kochany Duda dostawał już szanse w extraklasie. Przypomnij mi ile bramek najebał ?
25 lutego 2013, 18:49 / poniedziałek
mówi się kurwa, kurwa jak już

w C+ ma siedzieć na ławie w PS twierdzi że Rahoui dostanie kolejną szansę, miejsca na ławie nie starczyło dla supersnajpera Dudy

wychowanek Lechista Duda jebnął 4 [grając z pierwszą drużyną, wszystkich 8] bramki i nie nadaje się do kadry - w tym samym czasie Rahoui ponoć coś pokazał oraz jebnął 0 [zero, nul, nic] bramek. Ale Rahoui który jest pośmiewiskiem dostanie jeszcze szansę na wykazanie się.
25 lutego 2013, 18:58 / poniedziałek
Pisałem o extraklasie.
25 lutego 2013, 20:00 / poniedziałek
internet to zło...
25 lutego 2013, 22:12 / poniedziałek
Jest gdzieś dostępny w sieci odcinek Liga+ z Bobem?
25 lutego 2013, 22:45 / poniedziałek
28 lutego 2013, 03:48 / czwartek
Dość długi wywiad: odnośnik
28 lutego 2013, 08:21 / czwartek
Ostatni akapit w wywiadzie Boba brzmi dramatycznie. Recycling sportowy. Ale sytuacja w spolkach Kuchara przełożyla sie na sytuacje Lechii, w koncu to tez spolka Kuchara wiec dlaczego mialaby tu byc inna sytuacja niz gdzie indziej. Kuchar to pseudo biznesmen ktory nie ma pojecia jak robic biznes. Ostatnio wrocilem z Kataru gdzie wszystko lsni i błyszczy, są piekne stadiony i drużyny za grube miliony dolarów. Ale o takich drużynach możemy tylko pomarzyć. Polska rzeczywistość jest brutalna.
2 marca 2013, 13:08 / sobota
twój koszmar: no to ile Rahoui jebnął bramek w ekstraklasie?
7 marca 2013, 13:56 / czwartek
Mam zapytanie kiedy nasz trener sie wreszcie ogarnie odnosnie taktyki??Mam szacunek za jego wkład były i obecny w rozwój Lechhii.Ale ta jego taktyka ,że z przodu jest 3 szybkich piłkarzy Buzi,Ricardinhio,Wiśnia na zmiane z Kacprzyckim,Rahui.Mieli sie wymieniac pozycjami a tu dwa mecze i nic kazdy na swoim skrzydle lub z przodu a wiadomo jak fajnie na jesien prawa strona funkcjonowala Deleu-Ricardinhio ,a tu Ricardinhio na lewym skrzydle tylko albo Buzi z Polonia na lewym tylko...Zmaiana z Pogonia Machaj za kacprzyckiego i na lewe skrzydlo poszedl gdzie nic nie gral zamiast dać go do środka a Wiśnie na skrzydło to może by było 2 brame walneli a Wisnia czerwieni by nie zobaczył.Bobo zacznij coś myśleć nad taktyka!!!Jedyny twój plus ,że nie wpuszczasz Rasiaka!!
7 marca 2013, 14:20 / czwartek
Sztefla - wczoraj nasz trener miał urodziny. Szkoda, że nie udałeś się na T29 i zamiast życzeń nie przekazałeś wskazówek odnośnie taktyki. Myślę, ze byłby to dla Boba najlepszy prezent na świecie.
11 marca 2013, 09:36 / poniedziałek
Niestety nie mogłem być na spotkaniu z zarządem, ale dzisiaj bym zapytał p. Trenera - jak się odniesie do meczu z Pogonią w kontekście wczorajszego jej meczu z Piastem...
11 marca 2013, 12:07 / poniedziałek
Matti

Jak za tydzień wygramy w Gliwicach to nie będzie musiał Ci odpowiadać na to pytanie. Jeżeli jednak przegramy to odpowiedź jest prosta. Piast jest lepszy od nas i tyle.
11 marca 2013, 14:36 / poniedziałek
Cezar

Nawet nie trzeba czekać do meczu z Piastem. Wystarczy że dziś nie wygramy i po tej kolejce będziemy za nimi. Zresztą u nas z Piastem polegliśmy po wygranym przecież meczu.
11 marca 2013, 19:48 / poniedziałek
BOBO ODEJDŹ CO WIĘCEJ PISAĆ !!!
WYSTARCZY PO PATRZEĆ NA GRĘ NASZEGO ZESPOŁU
11 marca 2013, 20:54 / poniedziałek
LG1 wypierdalaj, co więcej pisać!
Wystarczy popatrzeć jak się ośmieszasz na forum.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011