Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Bogusław "Bobo" Kaczmarek - Opinie,Wypowiedzi,Krytyka, itp...

strona 5/8

29 kwietnia 2013, 13:38 / poniedziałek
Nie wiem czy ktoś tu o tym ostatnio wspominał, ale najbardziej u Bobo zirytowała mnie jedna niezrealizowana obietnica:
"Od kiedy ja tu jestem nie będzie ściągania piłkarskiego szrotu!"
Efekt?
Bobo sprowadził: Colombo, Rahuja, Rasiaka, Rippoli, którzy jeżdżą po pipidówach z rezerwami i kopia się w czoła.
Gdzie tu kurwa konsekwencja?
Lubie jego barwne wypowiedzi, ale jednak zatrudniliśmy trenera a nie gawędziarza, którym Bobo sie juz na stare lata staje.
5 maja 2013, 18:01 / niedziela
Może ktoś mi wytłumaczy bo się w tym wszystkim pogubiłem. Co miała oznaczać zmiana w 70 min. Machaja za Brożka? Co przyświecało autorowi? Gdzie był ten strategiczny kruczek?
5 maja 2013, 18:59 / niedziela
z drugiej strony może bobo nie chce grać o więcej?
dostać po piździe od jakiś amatorów z kazachstanu w rundzie przedwstępnej LE chwały nie przynosi
i jakby nasz inwestor przeżył te wydatki związane ze startem w elicie?
5 maja 2013, 19:23 / niedziela
Pożyczkodawca wziąłby kredyt na bilety i by polecieli.
6 maja 2013, 10:23 / poniedziałek
kiko77, ja to widziałem tak:
Brożek za Janickiego na lewą, Janicki za Bieniuka na środek, Bieniuk do ataku.
No ale wyszło jak wyszło...
6 maja 2013, 17:28 / poniedziałek
odnośnik D.B.
6 maja 2013, 17:34 / poniedziałek
Co da zmiana trenera? I tak nie przyjdzie trener mający własne zdanie, na rozmowie w sprawie pracy podstawowym kryterium (oprócz niskich zarobków) będzie praca w ograniczonych realiach finansowych, takie prowadzenie zespołu aby wprowadzać do zespołu jak najtańszych zawodników i odpalać tych najlepiej zarabiających.
6 maja 2013, 20:19 / poniedziałek
Nie wiem czy należy zmienić trenera, ale Kupcewicz doskonale obnażył postawę całego naszego sztabu szkoleniowego. Minimalizm, kunktatorstwo, asekuranctwo i bojaźń. Kibice tego nienawidzą, a Bobowi i Bredemu wydaje się, że są wielkimi strategami. Bieniuk nie potrafi wybić piłki we własnym polu karnym, nagle ma razić skutecznością pod bramką przeciwnika. GENIALNE!

Wczorajszy mecz (jak i 90% meczów pod wodzą Boba) był skandaliczny w naszym wykonaniu, a trener na konferencji prasowej twierdzi, że wstydu nie było. Dla mnie jako kibica Lechii jest to policzek z ust trenera.
6 maja 2013, 20:31 / poniedziałek
carpaccio co może dać zmiana trenera pokazał Darek Kubicki w Podbeskidziu, ta liga jest na tak słabym poziomie że tutaj ambicją i taktyką można zagrać w pucharach. Żeby coś ugrać trzeba mieć pomysł którego "złotousty" nie ma ani troszkę. Mam wrażenie że jego jedyna taktyka to kopanie na aferę na wysokiego napastnika po to właśnie sprowadził Rasiaka a jak kibice go skrytykowali to wstawił Dude który też jest wysoki a w dodatku jest wychowankiem. To całe wprowadzanie wychowanków jest po to żeby przekupić kibiców a to wcale nie jest spowodowane tym że mamy mega zdolną młodzież tylko tym że nie ma kim grać.
6 maja 2013, 21:00 / poniedziałek
Marvin przeczytaj dokładnie mój wpis, jeżeli zmiana trenera nastąpi to nowy trener będzie klonem Kafara lub Kaczmarka pod tym względem, że będzie od niego wymagane posłuszeństwo wobec polityki zarządu - przykładowo za zadanie dostanie że w tej chwili kadra seniorów zarabia X miesięcznie, za rok ma zarabiać 80% z X a za dwa lata 70% z X. Cele sportowe zostaną podane oficjalnie żebyś nie posądzał zarządu o brak ambicji a kozłem ofiarnym w przypadku niepowodzenia (spadku) został trener.
Jeżeli ktoś się nie zgodzi to nie zostanie zatrudniony. Uwierz mi że na rynku będzie kilkadziesiąt osób ze znanymi nazwiskami, którzy zgodzą się na takie warunki.
6 maja 2013, 22:11 / poniedziałek
rozumiem twój tok myślenia ale dalej uważam że nawet przy cięciu kosztów można ugrać coś tą drużyną, podać Ci przykłady ludzi do wy*ebania ? Rasiak, Bajic, delegacja z Francji i Włoch dodaj do tego Pietrowskiego który zapewne i tak pójdzie w pi*du nie zapominajmy o Traore którego pensja już wystarczająco zmniejszyła koszty. Jeżeli wy*ebiemy tych grajków i dalej nie ma pieniędzy chociaż na dwóch którzy jakiś poziom reprezentują i lepszego trenera to nie mam pytań.
6 maja 2013, 22:23 / poniedziałek
Moim zdaniem po odejściu Traore to tą drużyną ugrać nic się nie da ponieważ jest w niej tylko jeden jako taki piłkarz (Deleu) i paru ludzi (Buzi, ostatnio Pietrowski, czasami Wiśnia) którzy od czasu do czasu kopną prosto piłkę. Poza tym są w niej weterani dorabiający do emerytury, słabi i leniwi obcokrajowcy i bardzo jak na razie słabi wychowankowie. Praktycznie na każdej pozycji potrzeba wzmocnień. Z pozostałych 15 drużyn w ekstraklasie mało która ma tak złą sytuacje kadrową jak my.
6 maja 2013, 22:28 / poniedziałek
Spójrz tylko na poziom tej ligi tutaj każdy może wygrać z każdym tyle że trzeba chcieć i mieć jakiś pomysł którego obecny trener nie ma. Znów przytoczę przykład Darka Kubickiego który zupełnie odmienił Podbeskidzie. To prawda nie ma tu kim grać ale są w tym klubie ludzie którzy nie powinni się tu znajdywać i to ich trzeba odpalić a za te pieniądze postarać się pozyskać kogoś kto coś tam potrafi nawet z wolnego transferu.
6 maja 2013, 22:29 / poniedziałek
Problemem nie jest Bobo, bo problem tkwi we....Wrocławiu. Ciecie kosztów jest nie po to, aby było na transfery, ale zeby pożyczkodawca/inwestor dostał kolejną ratę z procentem. Skład został odchudzony do granic mozliwosci, hasło wprowadzania młodych pozostało tylko hasłem (wystarczy sobie porównać składy z ostatniego meczu i z poprzedniego sezonu).
Oczywiscie po stracie gola Bobo wpuszcza młodych (bo 1. Nie ma kogo innego, 2. Nabija statystykę- potem pochwali sie ile to debiutantów zaliczyło start pod jego pieczą).
Takze mozemy sobie gadać o zmianie trenera, ale podzielam opinie carpaccio, ze w zamian dostaniemy kolejną pacynke sterowaną z Dolnego Śląska.
Jesli Lechia nie zrzuci tego brzemienia, dalej bedziemy poruszać sie w tej ograniczonej przestrzeni, balansując na krawedzi marnosci extraklasowej a szarzyżnie I-ligowej, być moze z nie wielkimi chwilowymi wzlotami.
Tylko jest pewien szkopuł, Lechię miasto Gdańsk i taki stadion, NIE STAĆ na to aby dalej tolerować tego gołodupca i jego WCF.

TYLKO LECHIA!
6 maja 2013, 22:37 / poniedziałek
Tylko ktoś musiał doprowadzić do tego że Lechia ma taki dług, zarząd nie zareagował wtedy kiedy trzeba i teraz jest jak jest. Rozumiem to że każdy trener będzie sterowany przez Wrocław tylko nie rozumiem sytuacji która nastąpiła w Lechii. Przykładowo Ojciec kupuje DLA SIEBIE samochód jeździ nim też Matka i syn, samochód się rozpierdo*ił Ojciec wykłada pieniądze a Matka i syn muszą je spłacić. Takiej paranoi nie słyszałem jeszcze nigdzie i albo jestem za głupi żeby to zrozumieć albo w zarządzie siedzą kompletni idioci nie reagując na takie coś.
6 maja 2013, 22:39 / poniedziałek
Zarząd= Kuchar, Kuchar=Zarząd. Jeszcze jakieś pytania?
6 maja 2013, 22:51 / poniedziałek
Marvin- Edwin w prostych równaniach wyjaśnił Ci twoje wątpliwosci. Jednak jesli bedzie Cie dalej to męczyć, dlaczego tak jest, możesz zadac pytania dwóm panom, którzy aktualnie buduja w Gdansku druzynę do ruskiej ligi hokejowej.

TYLKO LECHIA!
6 maja 2013, 22:55 / poniedziałek
Bardzo trafne przemyślenie ...
Błędy popełnione 5 lat wstecz już nie odwrócimy ,chętnych na kupno Lechii i zainwestowania prawdziwych pieniędzy na tą chwile nie ma.
Zostało nam kurwa czekanie na cud i liczyć że gołodupca tak przyciśnie , iż będzie musiał sprzedać za jakieś rozsądne siano akcje .Tylko bylebyśmy nie trafili na jakiegoś króla czy innego ptaka...

Nie zmienia to faktu, że została zmarnowana i zaprzepaszczona największa szansa w historii klubu by Lechia na stałe zagościła w Topie krajowego bagna zwanego ekstraklasą piłkarską.
Spierdolili nam szanse na coś wielkiego w Gdańsku...
Skurwysyny co jako jedyne na tym wyszły na plus teraz z uśmiechem na ryju wpierdalają na vipach kanapki i poklepują misie z innymi którzy zarobili na tym że gołodupiec jest właścicielem NASZEGO WSPANIAŁEGO KLUBU.

Kurwy jak ja was nienawidzę...

odnośnik

idealny przekaz tylko trzeba byłoby odpowiednie ryje powklejać ...
6 maja 2013, 23:01 / poniedziałek
To jest nas dwóch, a myślę ,że wielu więcej. Pora zacząć mówić wprost o pewnych rzeczach, chociażby by po to by ogół wiedział kto jest kto to i z loży vip znikną i ich gęby przestaną drażnić
6 maja 2013, 23:24 / poniedziałek
Rozumiem wszystko doskonale Panowie tylko cały czas głowie się co może pomóc, co można zrobić żeby w Lechii się poprawiło, los Lechii nie jest mi obojętny tak jak i wam dlatego uważam że nie możemy wszyscy siedzieć cicho na dupach ktoś musi coś wymyślić pozostaje tylko pytanie co..
6 maja 2013, 23:26 / poniedziałek
Bo tak naprawdę jebać tych wszystkich Traore ,Janasów Zielińskich Kafarskich,zarządy, Rasiaki i inne wkłady itp.

Oszukali nas Wszystkich nasi koledzy (tfu)

Wyruchali nas 5 lat temu teraz to są wszystko skutki zatrucia wirusem zwanym gołodupcem. Wchodząc np. z miastem w spółkę akcyjną automatycznie pinki i mózg straciliby posady dlatego wybrali gołodupca który zapewnił im dalsze wegetowania .

Przypomnijcie sobie protest ,przypomnijcie sobie kto kogo bronił - jakie wtedy były problemy w jedności naszego środowiska...
Jak trudno było dla dobra naszego utrzymać cisze na stadionie by wyplenić zarazę. ..
Jak głosowali udziałowcy(niby strażnicy pieczęci) kiedy nasz kolega kibic i przedstawiciel wszystkich grup zorganizowanych oficjalnie lub też nie ,został odrzucony na rzecz spasionego i spoconego w głosowaniu na kandydata do zarządu...
Nawet już mi się nie chce po raz enty wracać do tematu , bo teraz każdy jest święty i każdy chce najlepiej. Mało tego każdy(nawet wtedy obrońca zarazy) teraz widzi problem który jasno był zgłaszany 3 lata temu.

Więcej na ten temat się nie wypowiadam ,przyjdą lepsze czasy - wierze w to.
6 maja 2013, 23:30 / poniedziałek
Same nie przyjdą , może trzeba im pomóc przyjść...Dziś by raczej nie było problemu z jednością. O to sam na ile mogę pomogę zadbać
6 maja 2013, 23:42 / poniedziałek
Widzisz Dżihad lepsze czasy nie nadejdą same a to dlatego że długi będą się powiększały w końcu Kuchar jak nie sprzeda to rozwiąże klub i cofniemy się do punktu wyjścia.. co do protestów każdy ma inne poglądy ja osobiście gdybym miał jakieś zdanie zrobił bym protest ale to Lwy o tym decydują a nie ja. Wielu powie mi że jestem po*ebany że chce robić protest bo wkłady źle grają ale to nie przeciwko piłkarzom robił bym protest a przeciwko kucharowi. Nie rozumiem za bardzo protestów w formie nie prowadzenia dopingu bo jego to gówno obchodzi ważne że kasa za bilety jest, osobiście widział bym to tak że doping by był ale pod stadionem a wkłady na pewno by nas usłyszały a kuchar chuj z tego by miał. Podkreślam że to jest tylko moje osobiste zdanie i moje głośne przemyślenia. Pozdro
7 maja 2013, 07:48 / wtorek
A ja nie wierze do konca w skutecznosc takich protestów, bo nie bedzie ludzi na zielonej, ale przyjdzie żółta, bo czesc ma karnety z Lotosu, rodzinny zapełni sie szkołami, a czesc protestujących i tak ma wykupione karnety. Takze straty finansowe nie bedą jakos dotkliwe, nie oszukujmy sie ze to główny dochód klubu.
Owszem kibice głosno i jednoznacznie powinni dać wyraz swojej dezaprobaty, na takie prowadzenie klubu, ale to musi być jeden z takich głosów. Kuchara dopiero przestraszy zła aura wokół klubu, czyli negatywny głos miasta, a co za tym idzie czesci sponsorów (spółki miejskie), negatywną ocenę Lotosu (tylko to moze skonczyc sie wycofaniem ze sponsorowania), mniejszosciowi akcjonariusze też powinni zrobic swoje no i za tym na pewno pójda media (bo to hieny) i takie tematy im pasują.
Na pewno tylko frontalny atak na inwestora/pożyczkodawce może spowodować albo jego odejscie (bez wygórowanej ceny), albo zmiane polityki działania (w co nie wierzę).
I tylko takie działania mogą odniesc skutek, a nie jakies okrzyki spod stadionu.
Niestety nie łatwo coś takiego zrobić.
Obecnie też, jest bardzo cicho odnosnie chętnych na akcję, a wiadomo ze Adamowicz nie moze sobie pozwolić (wzorem Wrocławia) na przejecie chocby tymczasowe, klubu, bo zagryźliby go wszelkie maści lemingi, wrzeszczac ze wydaje miejskie pieniadze "na rzecz kiboli "i takie tam bzdety.
Także nie jest to takie proste jak pierdolniecie delikwenta w ryj, ale coś trzeba zrobić, bo sprawy nie idą w dobrym kierunku.

TYLKO LECHIA!
7 maja 2013, 10:39 / wtorek
odnośnik
posłuchajcie od 1godzina 28minut - fragment o Bobo Kaczmarku, myślę, że po takiej informacji nie powinien pracować w Lechii taki człowiek.
7 maja 2013, 15:00 / wtorek
Widzisz na zielonej zasiadają przeważnie najwierniejsi kibice, inne sektory będą świecić pustka dzięki grze naszych wkładów wiec poniekąd i oni pomogli by w tym co miałem na myśli.Pustki na stadionie = brak sponsorow i zainteresowanie mediow, co napewno kucharowi by nie pomoglo.Każdy ma mieć prawo swoja opinie a ja wyraziłem tylko swoja.
7 maja 2013, 23:37 / wtorek
"Każdy ma mieć prawo swoja opinie a ja wyraziłem tylko swoja."- podobnie jak ja.

TYLKO LECHIA!
8 maja 2013, 11:35 / środa
rozsądny głos, ale najlepsza jest puenta.

odnośnik
8 maja 2013, 12:37 / środa
Bobo jest mądry tylko do dziennikarzy, i innych osób.
Gbur powinien już dawno odnieść się do zarzutów o korupcje, ale teraz siedzi cichutko jak muszka i modli się, żeby się uspokoiło
8 maja 2013, 13:21 / środa
Świadek Koronny i wszystko w temacie, a nasza młodzież to Boba tylko alibi
8 maja 2013, 15:55 / środa
panie Bogusławie, dziadku wyjdź już i zabierz to ze sobą to towarzystwo co nasprowadzałeś
9 maja 2013, 12:41 / czwartek
Rozmowa z Andrzejem Czyżniewskim.

Powiedział pan, że obecny trener Lechii Gdańsk Bogusław Kaczmarek chciał kupić od pana mecz...
- I on teraz opowiada, że ja jestem niezrównoważony emocjonalnie. To metoda, jakiej używały władze komunistyczne. Jeśli chciano komuś zamknąć usta, to mu wmawiano chorobę psychiczną. Trener Kaczmarek w tamtych czasach żył i osiągał sukcesy. Musiał mieć naprawdę dobrych nauczycieli.

Mówił pan o Kaczmarku, ale nie wierzę, że on próbował korumpować jako jedyny. Pan przecież był sędzią.
– Oczywiście, że nie. Jest wielu innych, którzy dzisiaj uśmiechają się do kamery, mówią, że korupcja to wielkie zło i trzeba ją potępić, a jak ja ich słyszę, to zaczynam się śmiać. Bo dla mnie to świetny żart.

Ci inni to ludzie równie znani jak trener Kaczmarek?
– To wszyscy, którzy w latach 70., 80. i 90. aktywnie działali w polskiej piłce. Piłkarze, sędziowie, działacze. Wtedy w tym korupcyjnym gównie po prostu nie dało się nie ubabrać. I nie było żadnych kryształowych postaci.

Pan też taką nie był?
– A czy ja kiedyś mówiłem, że Andrzej Czyżniewski nie ma nic na sumieniu?
9 maja 2013, 19:39 / czwartek
Coś takiego trzeba było pisać rok temu, bo nic [mam nadzieję] nie zmieniło się w temacie.
9 maja 2013, 21:35 / czwartek
To może ja wam podam nr tele. do Czyżyka i sami się zapytacie jak z tą korupcją było ? Normalnie jak dzieci z przedszkola .
11 maja 2013, 22:52 / sobota
Kaczmarek powinien mieć ksywę "Bercik" bo jest do niego uderzająco podobny. Kabaret to ścieżka jego przyszłej kariery, choćby te jego komentarze. Na każdy wynik ma puentę i wytłumaczenie. Czas pomyśleć o emeryturze.

Niech ze ściągniętego szrotu się usprawiedliwi i tych spektakularnych transferów. Gdzie twój kumpel od flaszki ? tzw. GR11 ? Zapasy altax'u się skończyły ?? Nie ma już czego pić ?
12 maja 2013, 18:46 / niedziela
Dalej jesteście zdania,ze Bobo z buduje zespół na przyszłość . Za nim się ogarniecie będziemy grać w 1 lidze !!!
12 maja 2013, 18:54 / niedziela
Nie.
12 maja 2013, 19:36 / niedziela
Ale bobek będzie teraz napuszony jak paw chodził wmawiając wszystkim, że ten remis jest zwycięski bo chłopaki pokazali charakter.
12 maja 2013, 20:24 / niedziela
rzeczywiście, Kaczmarek popisal sie geniuszem trenerskim - taktyke "wstawiam wszystkich wysokich, dodaje Bieniuka i napierdalam w pole karne" zapewne zainspirowana slawna taktyka innego geniusza lawki trenerskiej, Piotra "Świercza" Świerczewskiego:

odnośnik

PS. brawo za walke, szkoda, ze dopiero po pewnym wydarzeniu w dniu wczorajszym, pojawilo sie zaangazowanie...
12 maja 2013, 21:46 / niedziela
Nie można odmówić Bobkowi temu że dzisiaj trafił ze zmianami ;)
12 maja 2013, 22:06 / niedziela
Można. Rasiak zmobilizowany był tylko i wyłącznie dzięki trybunom!
12 maja 2013, 22:25 / niedziela
Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu GOL Grzesiu GOOL Grzesiu GOOOL
Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu GOL Grzesiu GOOL Grzesiu GOOOL
Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu Grzesiu GOL Grzesiu GOOL Grzesiu GOOOL
12 maja 2013, 22:59 / niedziela
LG1 hehe dobre
14 maja 2013, 12:15 / wtorek
Muszę krytycznie wypowiedzieć się na temat Brożka .
Ostatni mecz całkowicie mu nie wyszedł . Prawie wszystkie gole były jego błędami albo nie pokrył albo nie zdążył. Może tak niech sobie szanowny Brożek odpocznie na rezerwie bo jakoś gra mu nie wychodzi ostatnio .
18 maja 2013, 10:07 / sobota
Kaczmarek dzięki , ale odejdź .
20 maja 2013, 20:44 / poniedziałek
Muszę pogratulować genialnej strategii Bobka, wpuszczanie supersnajpera na ostatnie 20 minut. Ale w każdym szaleństwie jest jakaś metoda.
20 maja 2013, 20:51 / poniedziałek
Co jak co ale dziadek kolejny raz trafie ze zmianami.
20 maja 2013, 20:52 / poniedziałek
Ślepej kurze też się ziarno czasem trafi ...
20 maja 2013, 20:56 / poniedziałek
Też mogę być supertreneiro w takiej Barcelonie i wpuszczać Messiego w drugiej połowie i chełpić się jakie to zmiany robię. ROTFL
20 maja 2013, 21:18 / poniedziałek
W dzisiejszym meczu było widać kilka wyuczonych wariantów rozgrywania stałych fragmentów gry. I tak główki Bąka po rzutach rożnych- bardzo dobre. Kilka niezłych rzutów wolnych - jeden podanie Machaja do wychodzącego na lewe skrzydło Wiśni, centra na Rasiaka i główka. Płynne i dokładne wykonanie.
Ciekawi mnie jak trener rozwiaze problem absencji Deleu ? Mam nadzieję, że nie obarczy zmiennika tymi samymi obowiązkami - to byłoby głupie. Musi dopasować strategie do możliwości nowego piłkarza.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458