Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

LECHIA GDAŃSK - Piast Gliwice 15.09.2012 15:45

strona 1/4

2 września 2012, 23:19 / niedziela
za 2 tyg. gramy u siebie z Piastem. po 2 wyjazdowych zwycięstwach oczekujemy wygranej u siebie na pge arenie. mamy szansę i to wielką na kolejne 3 pkt. nasi piłkarzarze muszą podejść do tego meczu z zaangażowaniem. jeśli wygramy to jeszcze bardziej zbliżymy się do czuba tabeli. mój skład Buchalik - Janicki Madera Bieniuk Brożek - Surma Zyska/Andreu - Ricardinho Traore Machaj - Rasiak.
wyniku nie typuję. nie ważne jaki ważne żeby 3 pkt zostały w Gdańsku
3 września 2012, 09:04 / poniedziałek
Zyska zaliczył bardzo dobry występ w młodej ekstraklasie ( Lechia 3:1 Korona) ale czy Bobo postawi na niego tak szybko? Czy poczeka aż nabierze pewności?
3 września 2012, 10:53 / poniedziałek
w Pieście wykartkowany jeden z Hiszpanów..
3 września 2012, 11:57 / poniedziałek
Buchalik
Janicki - Madera - Bieniuk - Brożek
Andreu - Zyska
Rysiek - Machaj - Traore
GR11

Wiadomo, w drugiej połowie Surma jako joker strzela dwie bramy:) I niech Bobo w końcu ogarnie tego Traore, bo ileż można kartek dostawać..
3 września 2012, 11:58 / poniedziałek
Tylko jak zagrac by wygrać.W/g mnie Lechia wygrywa na wyjazdach bo broni się i kontruje.W Gdańsku atakuje i dostaje kontry.Lepsza gra pozycyjna to klucz do wygranej z Piastem.No chyba żeby się cofnąć i kontrować.
Wygrana jakakolwiek da nam kolejne 3-pkty i realne szanse na pierwszą 3-4.
3 września 2012, 15:59 / poniedziałek
GR11 !!! hahahahaaha zajebiste:D
3 września 2012, 16:20 / poniedziałek
Rasiak jest w dechę !!
3 września 2012, 18:17 / poniedziałek
Grzegorz to nasz drewniany czarodziej.
3 września 2012, 19:14 / poniedziałek
ten mecz moze okazac sie najtrudniejszy z dotychczasowych gdyz to Lechia bedzie faworytetem a Piast sie bedzie bronic.mam nadzieje ze Bobo wymysli jakas taktyke by Piast jednak cos gral by mozna bylo ich skontrowac.
4 września 2012, 08:51 / wtorek
Zyska? hue hue hue

Jak wywabić Piasta z ich pola karnego? Myślę, że Buchalik powinien rozpalić grilla na szesnastce, wtedy Piastunkom nie w smak będzie murować bramkę.
4 września 2012, 12:40 / wtorek
GR 11 !

10/10

:)))))))))))))))0
5 września 2012, 20:02 / środa
coś tak czuję, że to będzie jego mecz i GR11 ukłuje : )
6 września 2012, 14:06 / czwartek
Kibice Piasta wbijaja na mecz ?
6 września 2012, 14:29 / czwartek
Ze 100 pewnie przyjedzie. Stadionu jeszcze nie widzieli, to będzie mobilizacja :)
6 września 2012, 15:25 / czwartek
Byłem dwukrotnie w Gliwicach, chyba 0:3 jak padł Rybski.. I 2:0 dla nas co Wisnia wszedl i zajebal gola.. Na całym stadionie w barwach, w barze wodeczka dla Lechii duza kultura, dlatego prosze o mile przyjecie gosci..Tylko Lechia!!!
6 września 2012, 15:57 / czwartek
Dokładnie jak Carlito pisze.... przyjeli Nas tam bardzo kulturalnie, więc bez napinek i z kulturą z naszej strony....
Lechijko tylko zwycięstwo
6 września 2012, 17:00 / czwartek
mam ich w dupie za spalenie koszulek Śląska na meczu Piast Śląsk więc kulturalnie czarne paznokcie za wódę nie dam się przekupić niech spieprzają
6 września 2012, 17:10 / czwartek
Piast dla mnie zawsze był fajną ekipą i nic się w tym temacie nie zmieniło.
6 września 2012, 17:47 / czwartek
Piast, tak samo jak ŁKS jest do nas nastawiony raczej neutralnie, żeby nie powiedzieć pozytywnie.

Tak samo jak ŁKS ma kosę z Wisłą czy Śląskiem, tak pewnie Piast ma podobnie. Natomiast do nas raczej nic nie mają. Pamiętny wyjazd, wspólne świętowanie utrzymania, zero obustronnych bluzgów. Jednym słowem KULTURA.
6 września 2012, 18:01 / czwartek
Podczas ostatniej wizyty Piasta u nas, czesc kibiców z Gliwic "zaprawiała" w barach razem z nami (np.w pizzerii na Smoluchowskiego) i była całkiem dobra atmosfera.
Teraz pewnie tez wyjazd do Gdańska bedzie dla nich topowym wydarzeniem.

Co do samego meczu to bedzie to mecz próby dla naszych grajków, oby przełożyli skutecznosc wyjazdową na skutecznosc w roli gospodarza. Na pewno Piast bedzie grał defensywnie z zageszczaniem własnego przedpola. Szybka bramka dla nas , stworzyłaby szanse na dobre widowisko, a jesli nie, to znowu bedzie bicie głową w mur.

Ja jestem optymistą 3:1 dla Lechii.

TYLKO LECHIA!
6 września 2012, 20:07 / czwartek
Na testach w Gliwicach pojawił się.. Kamil Poźniak:) Jeśli "dobrze" pójdzie to możliwe, że zobaczymy go w meczu ligowym:)
7 września 2012, 15:35 / piątek
Lechia faworytem ? Jeśli wygramy, to będzie 3-4 miejsce... i tym podobne. Ogarnijcie się trochę. Przed meczem punktów nie rozdają, więc trzeba mieć pomysł , jak ten mecz wygrać. No i amunicję odpowiednią, aby tę strategie móc wcielić w zycie. Mecz z Polonią pokazał, jak może się skończyć takie zasadzenie na drużynę - właściwie skazywaną wówczas na pożarcie. Jest to paradoks, o tym pisalismy w zeszłym sezonie, że PGE Arena nie służy naszym piłkarzom. Dlaczego ? Nie słyszałem jakiegoś sensownego wytłumaczenia.
Jest na pewno duża presja ze strony kibiców ( i nie może być niestety inaczej) Goście trochę mocniej zagęszczą przedpole. a piłkarze ? Albo przejdą obok meczu i wywalczą remis 0:0 albo się napalają niczym jeźdźcy bez głowy, łapią kontry i ... przegrywają.
A zatem jak zwyciężać w domu ? Oto jest pytanie.
A co do kibiców Piasta - mam też bardzo pozytywne odczucia .
7 września 2012, 16:05 / piątek
A Ja nie mam żadnych sentymentów do kibiców Piasta nie ma żadnej zgodny wiec traktuje ich jak każda kose a że się pucują to ich spawa. HEJ ŚLĄSK WROCŁAW LGŻ
7 września 2012, 16:18 / piątek
Traktuj sobie ich jak chcesz. Tylko żebyś w czasie bluzgania nie wyłapał od kogoś z boku w ryj.
7 września 2012, 16:43 / piątek
Ty koleszko 1945_ Chyba ci sie cos popie***lilo chcesz grozic Lechiscie to zacznij stawiac sie na Olimpijskiej oficjalnie Piast nie jest ani Nasza zgoda ani ukladem ani niczym takim wiec jesli Ty chcesz to sobie z Nimi pij ale jesli ktos inny tego nie chce to jego sprawa! dopoki nie bedzie nic oficjalnego a to ze Oni sie pucuja to ich sprawa jak chca niech aspiruja moze kiedys ktos z Nimi cos ustali a narazie znacza dla mnie nie wiecej niz Ole Ole Radomiak!! A jesli pala szle Slaska to jak dla mnie nie ma w ogole tematu.
7 września 2012, 17:19 / piątek
Dajcie spokój jebać te pizdy,żadna zgoda z nimi nigdy nie będzie,to że się płaszczą przed nami ich sprawa,próbują ogarnąć konkretnego konkretnego sojusznika, Ogólnie Tylko ŚWL ;)
7 września 2012, 17:39 / piątek
no z ta spalona koszulak Slaska maja lipe, ale jakos do Piasta nic nie mam bylem tez jak byla walka o utrzymanie, mlodzi chcieli wyymieniac barwy dostac szalik Lechii na pamiatke ogolnie beka, moze kiedys cos wyjdzie narazie neutral zuelny, napic sie z nimi moge ale za Piasta niewypije...za Lechie i owszem !
7 września 2012, 18:06 / piątek
"A jesli pala szle Slaska to jak dla mnie nie ma w ogole tematu."

Dowiedz się w jakich okolicznościach Ślązak barwy zgubił i jak został przywitany gdy wrócił bez barw...
7 września 2012, 19:25 / piątek
Jakoś Śląskowi nie przeszkadza mieć zgode z Motorem ktory probował podpalić nam flage wiec po co te teksty o paleniu szali ?

Śląsk z Wisłą mają kose z ŁKSem a my mamy taki raczej neutral.

Zadnej zgody z Piastem w ciągu najblizszych lat raczej nie bedzie, jakies tam prywatne kontakty sa i niech tak zostanie.

Z resztą zeby kogoś bluzgac trzeba miec jakis powód, bluzganie wszystkich za darmoszke wieje troche wioską.

Szyk i Elegancja ...
7 września 2012, 19:29 / piątek
1945_ internetowy wojownik, jak zawsze w formie :)
7 września 2012, 19:57 / piątek
oto toto rikitiki napisał samą "esencje" :)
7 września 2012, 21:28 / piątek
1945_ kolego to dawaj się spotkamy i dasz Mi w ryja co Ty na to ? LGŻ
7 września 2012, 22:16 / piątek
ale macie fajne piątkowe rozkminy...
7 września 2012, 23:13 / piątek
"Z resztą zeby kogoś bluzgac trzeba miec jakis powód, bluzganie wszystkich za darmoszke wieje troche wioską.

Szyk i Elegancja ..."

Niech to bedzie podsumowaniem.

TYLKO LECHIA!
8 września 2012, 01:15 / sobota
tak jak mówił Cygnus szyk i elegancja :) ,mam szcunek do kibiców Piasta (nie wszystkich oczywiście) i tyle,nie było tam gościny ani wielkiej zgody i nie będzie ale spotkałem tam chłopaków z którymi porozmawiałem o osobach z naszej Lechii i u nie których pamięć o nich będzie wieczna i wyrażali się o nich z wielkim szcunkiem .Więc takowy i im się należy co zresztą pokazali na meczach z nami chyba że pomyliłem wyjazdy w co wątpię.
8 września 2012, 01:25 / sobota
a ty kolego kibicu 88 troszkę zwolnij bo jak wpierd...sz się w ślepą uliczkę to nie będzie odwrotu,i nie będzie to forum a życie mimo to pozdrawiam.
8 września 2012, 02:39 / sobota
Panowie nie chodziło mi o wszczynanie całej galaktyki rożnych dociekan, wydaje mi sie ze oni znaja sie na piłce i sa bardzo kulturalni. i sie nie płaszcza tylko maja szacunek za stare czasy i sam mam kolege ktory trzyma kciuki za Lechie , no i to tyle ..
8 września 2012, 02:44 / sobota
pomogli nam sie utrzymac, My Im oddalismy , buki nie przyjmowaly zakładów, ale spadli, wrocili to tylko dobrze dla nas bo to poprostu sojusznik...i nie ma z tym nic wspólnego baskijski Athletic Bilbao...
9 września 2012, 00:05 / niedziela
Szanonowni, Piast to Piast, Lechia to My..............
I tyle......
9 września 2012, 10:13 / niedziela
Grzelczak zamiast Rasiaka w ataku!
po co nam taki napastnik co nie wygrywa pojedynków główkowych,przy swoim wzroscie nie potrafi wygrac glowki z obronca o glowe nizszym ! dac go do rezerw lub ME i tam nawet by nic nie zwojowal.Grzelaczka wstawic od 1minuty,a na ewentualna zmiane dac wkoncu szanse Dudzie !!
A M.Pietrowskiemu dac surowa kare za głupia czerwona kartke,i osłabienie drurzyny przy korzystnym wyniku !!,odesłanie go do rezerw i niech tam kopie sie w czolo.
9 września 2012, 14:05 / niedziela
Rasiak nie wygrywa pojedynków główkowych? Dobre :) problem największy jest w tym, że w momencie próby zgrywania przez niego piłki, skrzydłowi są od niego za daleko, bo bardzo często jest to kwestia rzędu nawet parunastu metrów, a ciężko wtedy zgrać dokładną piłkę. Ale co tam, przyjebać dla zasady się trzeba co nie? :D A z Grzelczakiem to problem jest dużo bardziej zagmatwany, zresztą można to zaobserwować po jego grze.

Wbrew opiniom hurraoptymistów, obawiam się, że może to być ciężki mecz, bo podejrzewam, że Piast będzie zadowolony z wywiezienia chociażby punktu od nas. Myślę, że skromne zwycięstwo będzie. Najważniejsze żeby do przodu.
9 września 2012, 14:47 / niedziela
A Grzelczak to niby umie wygrywać pojedynki główkowe? On jak skacze do piłki to nadstawia czoło, potem cofa w ostatniej chwili głowę i odbija piłke plecami. Potem 5s sie zastanawia gdzie poleciała piłka... Już wole Rasiaka...
9 września 2012, 14:58 / niedziela
a wygrywa glowki?
9 września 2012, 15:07 / niedziela
Grzelczak jest jednak niewiele lepszy ,wchodzacz lawki cos udawalo mu sie wiec mozna zaryzykowac z Piotrkiem ,nie mamy napastnika i to ciagle jest dla mnie nie jasny temat ,dlaczego klubu nie stac wylozyc troche wiecej pieniedzy i miec rasowego napastnika,wydaje mi sie ze warto dac Dudzie szanse, moze mloda krew cos wniesie w ataku,
liczymy na 3 pkt.z piastem no oby sie nasze napadziory obudzily wkoncu !!
9 września 2012, 22:58 / niedziela
Tylko tak, jak piszesz. Dudę od pierwszej minuty. Naprawdę trener niczego nie ryzykuje. Jakby się zaczął przewracać o swoje nogi albo nie daj Boże stał jak w murowany , to pogonić go i zmienić na Rasiaka albo Surmę, jakby trzeba było dowieść wynik do końca. Pamiętajmy jednak o jednym: dużo zależy od sposobu gry. Jeśli druga linia rozklepie obronę, to nawet Rasiak wystawi kiczałę i coś wbije. Jeśli gra się tzw. prostopadłym podaniem na wolne pole, to musi być napastnik, co wyprzedzi obrońcę, nie zgubi piłki i strzeli w światło bramki ( zapewne w bramkarza ale co tam... ) Rasiak tego nie zrobi,choćby 20 tysięcy gardeł chciało go do tego ponieść. Duda młody, więc parę piłek na zapalenie płuc może przyjąć a może nawet i coś ustrzelić. Życzyłbym mu tego z całego serca.
10 września 2012, 01:47 / poniedziałek
Każdy by chciał Dudę od pierwszej (a na zmianę wziąłbym Łazaja i dał mu pograć 15-20min przy korzystnym wyniku), ale Bobo dalej będzie stawiał na GR11. W najnowszym wywiadzie dla telewizji klubowej powiedział w kontekście meczu z Piastem coś w stylu "Wszyscy czekamy na pierwszego gola Grześka Rasiaka".
10 września 2012, 03:13 / poniedziałek
Duda jest za słaby na granie meczu od początku. Ok wstawiać go ale wtedy kiedy wstawia Grzelczaka, na podmęczoną obronę. Niech chłopak się ogrywa wtedy kiedy ma teoretycznie łatwiej a za jakiś czas już od początku.
10 września 2012, 11:57 / poniedziałek
Ważny mecz się szykuje w sobotę, Nasi kopacze po dwóch zwycięstwach na terenie rywala zapewne nieco w siebie uwierzyli i powinni się pokusić o 3 pkt. Piast przyjedzie postawić Autobus i spróbować strzelić jakiegoś farfocla z kontry.Na trybunach będzie pewnie ponad 20 tys więc zwycięstwo różnicą wieksza niż tylko jedna bramka może tchnie nadzieje w ten tłum kibiców że ta nasza bursztynowa arena nie jest taka pechowa jak by się mogło wydawać ...
AVE LECHIA
10 września 2012, 22:44 / poniedziałek
Wie ktoś czy już Brożek normalnie trenuje i czy w ogóle, jest brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej ?
10 września 2012, 22:55 / poniedziałek
trenuje. i sie nie zdziwie jak będzie w 1 skłądzie
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.485