Gdańsk: wtorek, 17 października 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 12/13

25 stycznia 2017, 00:53 / środa
20 lutego 2017, 19:32 / poniedziałek
Jest w Gdańsku taki mural odnośnik . Jeżdżę tamtędy bardzo często jak zapewne wielu z Was. Po zimie jest strasznie brudny. Szczególnie przykre patrzeć na Inkę pochlapaną błotem. Więc wydaja mi się nader słuszne abyśmy jako kibice Lechii spowodowali, aby na wiosnę był ogarnięty. I nie ma dla mnie znaczenia czy będziemy to robić własnymi rękami czy się na kogoś zrzucimy (najlepiej od razu z pokryciem tego bezbarwną warstwą ochronną) czy naciśniemy na Urząd Miasta (który tuż za ma budynek). Tyle.
22 lutego 2017, 18:47 / środa
odnośnik

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wykletych w Gdańsku
Obchody rozpoczną się w sobotę 26 lutego "Biegiem Tropem Wilczym w Gdańsku". Początek wydarzenia o godzinie 8:00 w Parku Nadmorskim im. Ronalda Reagana na ulicy Piastowskiej.

W niedzielę ulicami naszego miasta przemaszeruje III KRAJOWA DEFILADA PAMIĘCI ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH, program tego dnia wygląda następująco:

11.00 – msza św. w bazylice św. Brygidy
12.30 – wymarsz defilady spod bazyliki
13.15 – uroczyste meldunki formacji rekonstrukcyjnych składane gen. Władysławowi Andersowi (ul. Długa)
13.45 – koncert pieśni partyzanckich w wykonaniu Męskiego Towarzystwa Śpiewaczego „Gryf"
Jak co roku, kibice maszerują na końcu defilady.

W poniedziałek w siedzibie IPN odbędzie się wykład prof. Piotra Niwińskiego pod tytułem "Fenomen Żołnierzy Wyklętych", a we wtorek w Scenie Teatralnej NOT pokaz filmu "Inka. Są sprawy ważniejsze niż śmierć".

1 marca o godzinie 7:00 będzie miała miejsce społeczna akcja odpalenia zniczy na alei Żołnierzy Wyklętych we Wrzeszczu oraz uroczysty apel pamięci, który rozpocznie się o godzinie 19:00 na Cmentarzu Garnizonowym.
22 lutego 2017, 20:48 / środa
W ww. informacji jest poważny błąd, bowiem Bieg "Tropem Wilczym" odbywa się 26 lutego, czyli w NIEDZIELĘ!

Przy okazji zachęcam do udziału, są jeszcze pakiety startowe, a w biegu tradycyjnie startuje wielu kibiców Lechii:

link do zapisów:
https://elektronicznezapisy.pl/event/1406.html
15 kwietnia 2017, 22:06 / sobota
Zniszczono mural majora "Łupaszki". Haniebny napis na wizerunku bohatera!
odnośnik
Swoją drogą sporo czerwonego robactwa wypełzło z tej okazji w artykule na Trójmiasto.pl
16 kwietnia 2017, 16:52 / niedziela
odnośnik
Warto obejrzeć. Polecam szczególnie młodym kibicom Lechii.
21 kwietnia 2017, 08:57 / piątek
Link do samego wywiadu: https://www.youtube.com/watch?v=otTTdOfa1yg
21 kwietnia 2017, 14:05 / piątek
Czerwonej prowokacji smutny ciąg dalszy: odnośnik
8 maja 2017, 22:31 / poniedziałek
70 lat temu, 8 maja 1947 r. funkcjonariusze UB aresztowali rotmistrza Witolda Pileckiego. Był to początek bestialskiego śledztwa, które doprowadziło do mordu sądowego i skazania jednego z największych bohaterów polskiej historii na karę śmierci.
5 lipca 2017, 10:25 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=EDbV_KjBwOE - Niektórzy mówią, że ten człowiek jest podstawiony i sponsorowany przez agenture rosyjską, ale fakty są takie, że dużo racji w tym co mówi
5 lipca 2017, 20:22 / środa
KKary Olszański jako przeciwnik UE, przeciwnik wpędzania nas w konflikty z Rosją, przeciwnik stacjoniwana obcych wojsk w Polsce ,zwolennik wyjebania z Polski Ukraińców i zakończenia utzymywania ich z Polskich pieniędzy i zwolennik mocnej, wielkiej i niezaleznej Polski musi być według lewacko- liberalnych i antypolskich komentatorów ruskim agentem. Dodatkowo jest także faszystą, rasistą, ksenofobem, wstecznym katolem itp.
5 lipca 2017, 20:59 / środa
Dajcie sobie spokój z tym podstawiańcem.
Nawet nie wypada tego komentować.

Filet - Klacz Giertychowa tez kiedyś wg tych kryteriów była ok ?
Nie odpowiadaj, nie chce mi się.

Pzdr
5 lipca 2017, 22:59 / środa
Warto obejrzeć konfrontacje tego przebierańca z Leszkiem Żebrowskim na youtube. Podaje się za historyka a kompletnie nie zna faktów. Ma tylko dobrą gadkę ale jak już ktoś mu zarzuci nieprawdę w tym co mówi to puszczają mu nerwy.
6 lipca 2017, 08:03 / czwartek
Podstawianiec czy nie, ale jednego się nie odmówi, że mówi dokładnie to co wielu w duszy gra, ale nie są na tyle odważni, zdeterminowani, aby gdzieś z tym wyjść i się zaprezentować, aby coś działać, a tą konfrontację oglądałem. Szkoda, że wszyscy się dzielimy, a kurwy na tym korzystają...
6 lipca 2017, 08:55 / czwartek
Możecie w to wierzyć lub nie ale KAŻDY "przeciwnik wpędzania nas w konflikty z Rosją", niezależnie od jego innych poglądów, jest opłacany z Kremla.
6 lipca 2017, 11:39 / czwartek
No to nieźle Cie teraz poniosło...
6 lipca 2017, 12:31 / czwartek
Tak może być dlatego lepiej omijać go szerokim łukiem. Czemu nie przedstawia się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem? Czemu chodzi w stroju związku jaszczurczego? odnośnik
7 lipca 2017, 07:10 / piątek
Patrząc na te wszystkie zachowania osób, które mienią się "prawicą", można dojść do jednego wniosku, a mianowicie nie zależy im na dobru Polski, a swoim, osobistym...Gdyby chcieli tego dobra dla ogółu i dla Polski, to połączyliby się w swoich poglądach i to już by była znacząca siła, która realnie by mogła przejąć władzę, ale cały czas patrzę, obserwuję i tylko kłótnie. Dlaczego nie można się połączyć w jedno ? Wszystko jest zmanipulowane ?
8 lipca 2017, 20:15 / sobota
https://www.youtube.com/watch?v=xxIoihjbiTA
15 lipca 2017, 18:37 / sobota
odnośnik - UPAina w akcji, czy może prowokacja ? Coraz więcej tego syfu u Nas...
15 lipca 2017, 19:43 / sobota
jak świat światem ukrainiec nie będzie dla Polaka bratem..tak mi świętej pamięci babcia mówiła
15 lipca 2017, 21:34 / sobota
śmierdzi prowokacją pożytecznych idiotów kremla - partia zmiana itp.
15 lipca 2017, 22:52 / sobota
Jednoznacznie pozytywny stosunek ukraińskiej hołoty do gierojów z UPA jest powszechnie znany i żadni mityczni agenci Kremla nie mają tu nic do rzeczy.

Swoją drogą oglądając mecz Zabrza z CSKA mignął mi w TV transparent Żaboli upamiętniający ofiary rzezi wołyńskiej.
16 lipca 2017, 10:21 / niedziela
https://ndie.pl/krakowscy-pseudokibice-wspolpracow ali-arabskimi-afrykanskimi-przemytnikami-imigranto w/
22 lipca 2017, 00:53 / sobota
odnośnik

Ksiądz Jarek Wąsowicz i inni kibice Lechii upamiętnili ofiary polskiej wsi Koniuchy wymordowanej przez żydostwo na uslugach sowietów.
31 lipca 2017, 08:32 / poniedziałek
Wątek jest patriotyczny, ale to jest odwrotność patriotyzmu... Szkoda, że u nas w Gdańsku i za nasze pieniądze...

odnośnik
7 września 2017, 15:00 / czwartek
Patroni gdańskich ulic według prezydenta Adamowicza i jego współpracowników :

odnośnik
9 września 2017, 13:12 / sobota
PiS za to jest bardzo patriotyczny inaczej. skłócia nas ze wszystkimi i tyle. Historia pokazuje ze trzeba sie dogadywac a nie obrazac na inne kraje. To jest jak w biznesie. Nie mam to oczywiscie ba mysli przytakiwania na wszystko np jestem anty przymowanie imigrantow. Ale jak sie czegos odmawia to trzeba miec klase. Politycy PO niestety zgadzali sie na wszystko a PiS sie obraza na wszyskich wiec wybor msmy kiepski
9 września 2017, 14:13 / sobota
Na USA,Chiny,Wegry itd. sie nie obraza.Wiec nie pisz ze na wszystkich
9 września 2017, 14:38 / sobota
USA i Chiny maja w dupie taki maly kraj a Wegry nic nie znacza w Europie.
9 września 2017, 21:45 / sobota
Napewno więcej znaczą w Europie niż ty na tym forum.
9 września 2017, 22:49 / sobota
Login: Banditos
Aktywacja konta: 8 września 2017
9 września 2017, 23:11 / sobota
Widzę że dobra ściema Wam zawróciła w głowie albo was czymś kupiła bo i takich znam.
Bandidos pewnie dostał bana kilka dni temu i zalogował się na nowo.To że jest nowy nie znaczy że głupi.
Z wieloma sprawami można się zgodzić z pis (uchodźcy) ale więcej jest rzeczy spieprzonych niestety.
Niestety ludzie chorzy na władzę dziś nami rządzą. Większość z nich nie jest do tego przygotowana-to Hatakumba po prostu.
Zmiana ulic to nie tylko wymiana tabliczek -to ogromne koszty dla ludzi firm i instytucji.
Takie zmiany powinny być dokonywane na wniosek mieszkańców tych ulic a nie na wniosek polityków którzy wchodzą już do naszego życia z butami.
9 września 2017, 23:18 / sobota
Jak Szwaby czy Ruskie wyrażałyby się ciepło o Polsce to dopiero byłoby podejrzane. W polityce liczą się twardę interesy, jak dla kogoś punktem odniesienia jest satysfkacja z poklepywania po plecach przez brukselskich degeneratów to ma duszę niewolnika i kompleks wobec zachodu, któremu rzekomo za wszelką cenę należy się przypodobać. Amatorkę, pomyłki, nepotyzm, politykę kadrową PiSowi jestem wstanie wybaczyć zwłaszcza dopóki nie będzie poważnej alternatywy na scenie, nie wybaczyłbym kulenia głowy, wzrok na buciki i medal od Niemiec za dożynanie gospodarki jak to robił chyży ruj.
9 września 2017, 23:36 / sobota
007 wyraziłeś to bardzo treściwie. To kwint esencja. Dawanie dupy to u niewolnika "dogadywanie się" a walka o swoje to skłócanie i to z wszystkimi. Dokładnie jak to onet przedstawia. Jest też takie stare powiedzenie: najlepszym sposobem ułagodzenia lwa jest dać mu się pożreć. Dla świętego spokoju. Ale my tu o patriotach mamy wspominać, więc: ja wolę na mecz jechać ul. gen. Hallera niż Karola Marksa i dodam wszystkim zatroskanym o wolę ludzi - zapewniam was, że nikt się nie pytał ludzi, czy wolą mieszkać przy ulicy Dworcowej czy przy ul. Juliana Marchlewskiego. Jak dla mnie to możecie zachować w swoich dowodach tę nazwę. Dla pozostałych jest to już ulica Romana Dmowskiego.
9 września 2017, 23:53 / sobota
No fakt, jak ty wstawiasz się za tym czymś banditos to on już jest nie do ruszenia. Powiem więcej, przepraszam że się do niego odezwałem. Gdybym wiedział, że to twój ziom to bym do Czarnobyla na wczasy wyjechał. Ja pierdole.
10 września 2017, 01:50 / niedziela
Przymorze Stare z przykrością muszę stwierdzić, że masz blachy wygięte w lewą stronę. Nie przejmuj się to jest uleczalne ale musisz restrykcyjnie przez 2 miesiące przestrzegać diety: Nie czytaj gazety wyborczej, dziennika bałtyckiego, faktu i nie. Czytaj inne gazety. Nie wchodź na strony onet, wp, trojmiasto, newsweek. Kwaranntannę zakończ 11 listopada na Marszu Niepodległości w Warszawie. Twoje życie znacząco się zmieni, przestaną siwieć i wypadać włosy. Może stracisz kilku ,, przyjaciół,, ale też zyskasz nowych.
16 września 2017, 01:57 / sobota
Trochę zbyt pompatyczne ale ładne i nieźle zrobione...

odnośnik
16 września 2017, 08:43 / sobota
Nie ma czegos takiego jak przyjazn w dyplomacji, ale jest dobre ogrywanie wspolnych interesow. Jesli zrywamy podpisany kontrakt z Francja z ktora laczy nas duzo w ramach budzetu UE i zadzieramy z reszta panstw a biegniemy podpisywac umowy z USA+blagamy o wprowadzenie obcych wojsk do Polski to co my mamy za rzad? Gdzie tu sens? Bedziemy miec korzysci jak z offsetu. Tez mi patrioci. Sprzedaja tania propagande a robia glupote za glupota. Okupacje nam zaserwuja, bo mysla, ze USA to wielki przyjaciel naszego narodu...
16 września 2017, 18:54 / sobota
1. Naucz się pisać po polsku
2. Skąd bierzesz takie głupie mądrości czerwony trolu, bo nie podejrzewam, że wymyślasz je sam.
Twój nielogiczny bełkot to stanowisko obywateli prl i gówna wyborczego. Nie podejmuję polemiki z cwelami. Masz zcwelony mózg i dupę przez Petru, Bolka. Życzę wesołych świąt i żeby twoja stara urodziła czarne po wycieczce w Paryżu.
16 września 2017, 19:17 / sobota
Spokojnie panowie. Wątek patriotyczny zobowiązuje. Gdańsk na zawsze Polski odnośnik
16 września 2017, 20:16 / sobota
Ścierwo wkleiło jakiś komentarz z guwna wybiorczego, nie ma nic to wspólnego z Lechią, bana już powinien dostać i wykasować te bzdury proszę ,,wpisy nie na temat, reklamowe etc. zostaną usunięte,,
16 września 2017, 20:32 / sobota
Ty do mnie pijesz Miki? Ze niby po polsku nie pisze? Moze rozwin, bo nie rozumiem. Brak polskich znakow wynika z ich braku na klawiaturze - mieszkam za granica sobie wyobraz i to nie za wschodnia granica. Natomiast co do reszty i jakiegos agresywnego belkotu, czuje ze po prostu zasysasz 500 z budzetu i mordeczka sie cieszy oraz jest przerazona, ze mozna to stracic. Niestety za to zycie na kredyt kiedys bedzie trzeba zaplacic. A obce wojska maja to do siebie, ze jak wejda to juz nie bardzo chca wyjsc. Oczywiscie mozesz byc patriota amerykanskim, ale to chyba nie ten watek jest.
16 września 2017, 22:34 / sobota
Zagraniczne powietrze najwidoczniej powoduje u ciebie niedotlenienie mózgu. Wojska najmocniejszczej armii świata w ramach sojuszu NATO stacjonują w naszym kraju i widzisz w tym problem? No nie zaprośmy armię czerwoną, masz rację. A ty ile bierzesz + za granicą? Wychowałem 2 dzieci bez 500, vat był wtedy 22% Przyszła platforma z karuzelami i podwyższyła. A ich premier kopacz muwi mi co to przyzwoitość ? odnośnik odnośnik
16 września 2017, 22:40 / sobota
miki sam to napisałeś :
1. Naucz się pisać po polsku

to się stosuj bo oczy bolą...

i nie podniecaj się tak polityką bo to nie zdrowe...
17 września 2017, 00:56 / niedziela
Tak, tak! Polityka jest niezdrowa! Nie wolno się stresować. Ja tam mówię moim kolegom wspierającym opozycję "sory, od czasu gdy moi wygrali wybory przestałem się emocjonować polityką" tylko tyle. To wystarcza :)))
17 września 2017, 09:09 / niedziela
A gdzie ty Miki widzisz zebym popieral zlodziejskie PO czy inne ich odnogi? Po prostu Polske popieram i nie po drodze mi z partia, ktora nie rozumie, ze w ramach NATO moze tez obca, bardzo agresywna, armia u nas nie stacjonowac. Wole miec silna polska armie niz liczyc na to, ze Jankesi zrobia robote za nas, tym bardziej, ze oni realizuja tylko swoje interesy na swiecie (no wiesz Izrael, swiatowe korpopotwory itd.). Jak im sie stanie z Polska nie po drodze to nas spala do suchej ziemi w ramach wprowadzania "demokracji". Lisem trzeba byc w polityce i dbac tylko o swoj interes, bo jak sie czlowiek w tym pogubi to pozniej wypisuje takie pierdolety ja ty.
Tylko Lechia!
19 września 2017, 21:16 / wtorek
dla zainteresowanych tematem...
https://dorzeczy.pl/kraj/41846/Internauci-upamietn iaja-Rotmistrza-77-lat-temu-Witold-Pilecki-dal-sie -schwytac-Niemcom.html

Cześć i chwała bohaterom!
20 września 2017, 19:27 / środa
W przyszłym roku wypada 100 rocznica powstania RAFu.
Z tego tytułu tamtejsze muzeum zorganizuje wystawę, gdzie szczególnie uhonoruje jednego z pilotów. Wśród wytypowanych Franciszek Kornicki, ostatni żyjący polski pilot, który walczył w bitwie o Anglię. Pozycja Pana Franciszka nie jest zagrożona ale warto zagłosować.
Link do The Telegraph gdzie można oddać swój głos poniżej

odnośnik
20 września 2017, 20:13 / środa
https://www.youtube.com/watch?v=M7MSG4Q-4as

Dla mnie obowiązkowo dla każdego małolata w szkole.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022