Gdańsk: poniedziałek, 10 grudnia 2018
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 13/22

20 września 2017, 21:32 / środa
Miki.Ta twoja zajefajna ściema która rządzi teraz jest na pewno bardziej przyzwoita.
Vat-u ci nie obniżyła jakoś z powrotem na 22% co nie mogła ?
Oni ośmiorniczki a Ci Misiewiczki.
Oni Aber Gold (20 tyś ludzi) Ci Skoki (300 tyś) orżniętych .
ci dla swoich a ci również
widzisz różnicę bo ja nie
Tak dali ci 500 + na dzieci ale za to obniży ci emeryturę bo musi wziąć na te 500 +.Ktoś za to będzie musiał zapłacić.
Powiedz co się zmieniło na lepsze od 2-lat bo ja jakoś dostrzec nie mogę.
Zaznaczam że ani jednych ani drugich nie popieram.Staram się być obiektywny.
20 września 2017, 21:45 / środa
Tak to widać, ze jesteś "bardzo obiektywny".Za poprzedniej władzy jakos nie pisaleś?Fakt pojawileś się rok temu więc nie miales okazji "skrytykować" poprzedniej władzy.A tak na marginesie to z Twoich wpisow faktycznie przebija żarliwy obiektywizm, z którym chyba równać sie tylko moze przebrany za dziennikarza Tomasz Lis...
20 września 2017, 22:30 / środa
Dobrze , że są jeszcze ,, prawdziwi dziennikarze " typu Ziemiec ,Rachoń ,Hołecka i amerykański korespondent MAX .
20 września 2017, 22:31 / środa
Prawda jest taka że jedni i drudzy są po jednych pieniądzach.Najgorsze w tym jest,że brak jest jakiejkolwiek opcji dającej wiarę w prawdziwą dobra zmianę, ma tej pseudopolitycznej scenie.
20 września 2017, 22:33 / środa
Przymorze, napisałem bardzo długiego jak na mnie posta, ale za dużo tam było k.... i ch..., tak więc sobie daruję.
Napiszę tylko, że idiota może rozumować w sposób taki jak ty.
To najlagodniesze określenie twoich wypocin.

.
20 września 2017, 23:07 / środa
Wielki inteligent z Ciebie.Nic do główki nie dociera.
Wyzywanie to -brak argumentów.
Dobrze wiesz jak jest -tylko sam się oszukujesz.
Podałem fakty -tylko kilka tak dla porównania -co w tym idiotycznego.
Można tak wymieniać w nieskończoność zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
NAPISZ CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OD SIEBIE-KONKRETNIE.
Poza tym: Nie rozumiesz i nie potrafisz używać słowa idiota.

IDIOTA TO:
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego.
Zważaj na słowa -najlepiej nic nie pisz jak nie masz argumentów.
20 września 2017, 23:36 / środa
Przestań zaśmiecać zacny temat. Nic nie przebije syfu i korupcji poprzedniej władzy, nawet obecna. Jesteś debilem , a nie tylko idiota jak uważasz , ze znajdziesz idealna .
20 września 2017, 23:55 / środa
Ty k... argumencie chodzący, nie szukaj kumpli do rozmowy, bo ta cie przerasta.
Idioto.
21 września 2017, 07:19 / czwartek
Pominę kłótnie, a wrócę do tego co ktoś już tu wstawił, a mianowicie do produkcji animowanej: "Niezwyciężeni", bo może dzięki takim inicjatywom coś ruszy tą smartfonową, zakodowaną "pejsbukiem" i innymi ścierwami młodzież...Podobnie świetna inicjatywa z Franciszkiem Kornickim z Dywizjonu 303, a angole mają szansę się zrehabilitować, po tym jak traktowali naszych bohaterów...Cześć i Chwała Bohaterom !

PS.

Panowie nie ma się co kłócić, tylko łączyć w słusznej sprawie i wyrwać tą władzę! Ścierwo ma jedyne swoje słuszne miejsce...
21 września 2017, 09:25 / czwartek
Przymorze (na pewno z tak przyzwoitej dzielnicy?) - powtarzaniem głupot suflowanych przez wyborczą tutaj poklasku nie znajdziesz na pewno. Chętnie spotkam się z Tobą na jakimś wyjeździe (jeżeli jeździsz) i skonfrontuję twoje (?) teorie z rzeczywistością (szczególnie w tematach, które dobrze znam z autopsji).

Poczytaj to, bo to dobrze oddaje manowce na jakich znaleźli się ludzie twojego autoramentu:

https://wpolityce.pl/polityka/358749-teatrzyk-poli tyka-przedstawia-bezradnosc-dramat-redaktorow-na-t rzech-stronach
21 września 2017, 10:16 / czwartek
Wasze argumenty powalają.A pamiętacie to:

Mamy program dla Polaków! 500 zł na każde dziecko!
Zlikwidujemy złodziejskie warunki kredytów frankowych.
Zwiększymy kwotę wolną od podatku,
zmniejszymy wiek emerytalny bez wpływu na emeryturę!
To można zrobić. Polacy na to zasługują! Tak to brzmiało,

a teraz - damy niektórym, inni niech delektują się otrzymanymi od NAS lodami liżąc je przez szybę.
Wrogom PRAWO, swoim WSZYSTKO! taki jest kaczyzm.

Poprzednicy nie byli lepsi.
21 września 2017, 10:58 / czwartek
Ja pierdole co za wynalazek....
21 września 2017, 11:09 / czwartek
@Przymorze Stare

nie zaśmiecaj wątku patriotycznego politycznym szambem

masz podforum "Gadki" i tam wypisuj swoje rozprawki
21 września 2017, 13:09 / czwartek
Nie ja zacząłem zaśmiecać -a dostaje za to że odpowiadam na obraźliwe oszczerstwa.Zwracaj uwagę również innym.
21 września 2017, 13:23 / czwartek
Wypad z tego tematu trollu. Jak jest tu jeszcze jakiś mod, niech wypierdoli ostatnie wpisy w powietrze, a tego starego razem z nimi.
21 września 2017, 16:14 / czwartek
Kurwisinu. Gdyby ta twoja zajebista peło wpuściła ciapatych to byś kurwisynu dzieci siostry lub swojej baby podejrzane rasowo bawił.
21 września 2017, 18:38 / czwartek
No z tym się akurat zgadzam-też uchodźców nie chcę.
Są rzeczy które dobrze robią ale jeszcze więcej źle -niestety.
Fakt nie ma co już dyskutować -bo to bicie piany nie potrzebne.
Każdy ma swoje poglądy - niech przy nich zostanie jak chce.
Jedni kochają pis inni nie-to chyba normalne.
21 września 2017, 19:22 / czwartek
Piłkarze kontra SB
odnośnik
23 września 2017, 02:24 / sobota
Jan Tomaszewski, legendarny polski bramkarz, był w klubie wojskowym. Czy to podpada pod "służbę na rzecz totalitarnego państwa" (cytat z ustawy)? – To raczej na mnie donoszono. A jak ktoś na mnie napisał, że dajmy na to rozmawiam nie z Wirtualną Polską tylko Wolną Europą, to miałem to w d… Bo nie miałem z tego powodu żadnych konsekwencji.

pozdrawiam Pana Jana
24 września 2017, 23:20 / niedziela
Ostatni żyjący dowódca polskiego dywizjonu lotnictwa z II wojny światowej Franciszek Kornicki zwyciężył w plebiscycie Muzeum Królewskich Sił Powietrznych (RAF) i dziennika "The Telegraph" na bohatera wystawy na stulecie RAF w 2018 roku. Kornicki zdobył 325 tys. głosów - szesnaście razy więcej niż wszyscy pozostali rywale łącznie - wyprzedzając Sir Douglasa Badera (6,3. tys.) i Jackie Moggridge (2,6 tys. głosów).
25 września 2017, 10:31 / poniedziałek
Sitek, świetna informacja !
21 października 2017, 14:12 / sobota
21 października 1963 roku w obławie SB zginął Józef Franczak „Lalek”,
ostatni Żołnierz Podziemia Niepodległościowego.

Chwała Bohaterom!
26 października 2017, 21:23 / czwartek
Skandal w gdańskiej szkole. Inka i Zagończyk nadal wyklęci? Zastępcy dyrektora nie spodobały się zdjęcia:

odnośnik
1 grudnia 2017, 03:03 / piątek
https://www.youtube.com/watch?v=nxphDHqlcgQ

Ignacy Paderewski............

P.S. Jest więcej.........

To On pomógł zdobyć Niepodległość.......
2 grudnia 2017, 01:27 / sobota
Oczywiście Paderewski.
Ale nie zapominaj o Romanie Dmowskim
i Jędrzeju Giertychu.
6 grudnia 2017, 19:03 / środa
Miboj, Jędrzej Giertych urodził sie w 1903 roku. Później popierał stan wojenny i jaruzelskiego nawiasem pisząc...

Paderewski "To On pomógł zdobyć Niepodległość......."
Nie pomógł tylko był głównym architektem ze strony polskiej. Po prostu był światowej sławy muzykiem i znał amerykański establishment. Jak koncertował w USA to oprócz koncertów komercyjnych grał tez charytatywnie dzięki czemu wyrobił sobie znajomości wśród polityków i wpływy w mediach. I potem pełnił główna role dyplomatyczną. A Polska odzyskała niepodległość bo było to w interesie USA (prez. Wilson), zresztą miała to być kadłubowa Polska, tymczasowa, sami sobie wyrąbaliśmy granice. Tymczasowa bo już szły hordy bolszewików prowadzone przez Lwa Trockiego vel Lejbe Bronsztajna, obywatela USA : ) no ale dostali po dupie.
17 grudnia 2017, 21:03 / niedziela
Brawo Panowie!

odnośnik

Tego akurat dnia jeździliśmy ze świątecznymi paczkami dla kombatantów Narodowych Sił Zbrojnych.

https://www.facebook.com/legiawarszawaofmc

Pewnie nie będzie innej okazji, więc tradycyjne Bożonarodzeniowe najlepszego!

Pozdrowionka dla Znajomków i Przyjaciół.

Pawełek
OLD FASHION MAN CLUB
Legia Warszawa
17 stycznia 2018, 09:51 / środa
99 lat temu zmarł trzynastoletni Antoś Petrykiewicz, jeden z najmłodszych obrońców Lwowa

odnośnik
9 lutego 2018, 09:12 / piątek
(*)
8 lutego 1951 komuniści zamordowali płk Zygmunta Szendzielarza ps. "Łupaszka".
67 rocznica jego śmierci.
CHWAŁA BOHATEROM!

(*)
Przed 75 laty, 9 lutego 1943 roku uzbrojeni w siekiery, piły i kosy ukraińscy nacjonaliści z UPA, dokonali mordu na polskich mieszkańcach miejscowości Parośla. Zginęło co najmniej 150 osób. Zbrodnia ta jest uważana za początek rzezi wołyńskiej.
14 lutego 2018, 09:22 / środa
76 lat temu, 14 lutego 1942 r. Naczelny Wódz gen. Władysław Sikorski wydał rozkaz o przekształceniu Związku Walki Zbrojnej w Armię Krajową.

Utworzona 76 lat temu AK jest uważana za największe i najlepiej zorganizowane podziemne wojsko działające w okupowanej Europie.
14 lutego 2018, 13:39 / środa
Pamięci Zygmunta Baumana...
odnośnik
15 lutego 2018, 00:52 / czwartek
heh nie wiedziałem że Zygmunt Bałwan dołączył do swego kumpla Kiszczaka : )
Leszek Żebrowski o tow. Bałwanie i Kołakowskim
https://www.youtube.com/watch?v=YCGlcs8C7YI 3:30
15 lutego 2018, 12:51 / czwartek
śpieszmy się rozliczać komunistów tak szybko odchodzą
6 marca 2018, 19:28 / wtorek
Chyba tu pasuje
UWek Gliński powołał sowieta Schnepfa do rady muzeum polin. Nie tylko jego zresztą bo i sa różne TW.
Jego tatko kierował Obławą Augustowską
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ob%C5%82awa_augustow ska
20 kwietnia 2018, 13:17 / piątek
odnośnik

budyń znowu dostał rozkaz, że ma organizować manifestację dla wszelkiego maści ścierwa - dewianci, pedały, inne gówna...To nie jest Polska, warto by się zorganizować jako kontrę do tego syfu ! Pozdrawiam
20 kwietnia 2018, 21:56 / piątek
Ajwaj!

Jak ja uwielbiam tę piękną i ulotną frazę języka polskiego - "(szę) zorganizowacz"... a już w formie zawierającej "warto było by", to już miód na uszy i cymes nad cymesy!
Zwłaszcza, że w tym coś wręcz chasydzkiego - gdy na ogół w myśleniu przyjmuje się pewną ekonomię czy inną maczetę Ockhama, i podkreśla, że "nie warto dzielić włosa na czworo" - tak czy siak pewnie znajdzie się jakiś cadyk, co by z tego włosa całego pejsa zrobił. A tu i tak nie jest gorzej - włos podzielony na ośmioro to już 200% normy, ale organizowania się nigdy za wiele, bo gdzie dwóch żydów, tam już 3 gminy, a gdzie 2 Polaków, tam 3... organizacje. :)

Ale, żeby się żaden kulega z alergią na czosnek i szmoncesy nie zagotował pochopnie, napiszę inaczy: otóż ja tak myślę sobi, że może i warto szę zorganiżowacz na dzień przed nawet i w 88 kontrmanifestacji, w końcu obrona prawa do demonstracji legalnie działającej partii jest czymś słusznym, ale po co? By Tutejszy Politłuk mógł na życzenie wskazać palcem na "tych brzydkich faszystów"? Niby fajnie, i można z zadowoleniem wrócić do domu, rzucić z dumą reszcie domowników od progu, że się wkurwiło "pedałów, cioty, dewiantów" czy "bandę komuchów"... Tylko co z tego, skoro inna banda komuchów (znacznie mniej ciepła, na szczęście!) nadal jest patronem pewnej ulicy, a kilku ich kolegów po linii ideologicznej wciąż patronuje kilku innym, za to inny komuch wciąż nosi (chociaż też już całkiem zimny) miano generała? Można rzecz jasna stwierdzić, że na to się nic nie poradzi, tylko jakoś nie usłyszałem w związku z tym, że "warto by było szę zorganizowacz w kontrze" do tego - może jedynie od kilku pasjonatów, których bardziej to interesuje, niż oglądanie "dewiantów" w cyrku pw. Budynia Zawsze Dziewicy, zwłaszcza że okazji na pooglądanie tychże nie brakuje, ostatnia była zdaje się jakoś miesiąc temu

Żeby nie było, że podkopuję wiarę i cześć w rzeczywistą obronę demokracji :))) - na zakończenie dodam, że ten "rozkaz", co dostał Budyń... tak samo jak wcześniejsze, czyli te, które kazały mu wieszać imię Lenina na Stoczni, pacyfikować kontrmanifestacje, składać wnioski o delegalizację, angażować się w obronę TW Bolka, zapraszać niegdysiejszy Trybunał Konstytucyjny na obrady, organizować hucpy w ECS, czy robić skok na czynsze w mieszkaniach komunalnych - czyjkolwiek byłoby to polecenie, skoro nie jego własna szczera i wspaniałomyślna inicjatywa, no, to na pewno nie (((nasza))) robota :)))

szalom
21 kwietnia 2018, 06:33 / sobota
Bronią zawsze jest wiedza, ale tą wiedzę jeszcze trzeba umieć wykorzystać, wróg silnie zorganizowany, wyposażony w praktycznie cały możliwy arsenał środków, aby wygrywać z podzielonym narodem...
21 kwietnia 2018, 07:21 / sobota
"...widok narodowców maszerujących z zielono-białymi flagami ulicami Gdańska wywołał szerokie kontrowersje."

odnośnik
19 czerwca 2018, 14:36 / wtorek
Ciekawe wydarzenie, szczególnie dla mieszkańców Przymorza, którzy "nie chcą wymieniać dowodów osobistych"...

Międzynarodowa konferencja naukowa „Dąbrowszczacy w trzech odsłonach: wojna domowa, II wojna światowa, PRL”

odnośnik
19 czerwca 2018, 17:49 / wtorek
Lis ludzie maja wyj....ne na dabrowszczakow..oni nie chca ulicy kaczynskiego i tyle..
19 czerwca 2018, 18:04 / wtorek
Lis a z jakiego tytułu maja wymieniać te dowody??? Bo pajac z dobrej zmiany wszedł w kompetencje samorządów? Bo PISuary wygrały wybory przy frekwencji 30 kiluprocentowej i myślą że popiera ich 50 kilka procent Polaków???
Nie zamierzam wchodzić w dyskusje na temat historii bo pewnie będziemy się zaraz bluzgać, ale w chwili obecnej mimo iż nie pasuje mi to całe PeŁo to uważam iż te skurwysyńskie rządy prowadzą nas nie w stronę tożsamości ale jeszcze większego kolesiostwa niż było do tej pory.

PS. Wiem że po bandzie, ale dalej wierzysz w zamach???
19 czerwca 2018, 22:05 / wtorek
Jak widać historii nigdy za mało.
Trzeba być chodzącym ignorantem lub zdezelowanym matołem, żeby stawiać naprzeciw śp. Kaczyńskiego i Dąbrowszczaków, i jeszcze cokolwiek argumentować. Może się PIS komuś nie podobać, ale być stronnikiem utrzymania ulicy imieniem gromady komunistycznej patologii w dużej dzielnicy Gdańska, to już dziwne.

Do zarządlg: zajrzyj w temacie frekwencji dot. np. przyjęcia konstytucji. Obowiązuje chyba wszystkich. Argument z dupy.
W kompetencje samorządu mówisz. Samorząd miał obowiązek dokonać tego, co powinno się zdarzyć w 89, najpóźniej w 90 roku. Z powodu wojny "samorządu" Gdańska z demokratycznie wybranym ustawodawcą kompetencje przejął przedstawiciel demokratycznie wybranej władzy.
Powinna się być może nazywać Różana, Akacjowa czy jakkolwiek inaczej (nie Kaczyńskiego), ale nie powinna być Dąbrowszczaków. I ta menda Adamowicz odpowiada za kolejna kłótnię.

Ostatni post mój w tej kwestii

Pozdrawiam
19 czerwca 2018, 22:08 / wtorek
Dokładnie, od dawna należało zmienić Biały Dwór chociażby miałoby historyczne uzasadnienie, ale król parady równości wolał nic nie robić
19 czerwca 2018, 22:17 / wtorek
wśród tych "mieszkańców ulicy" nie zgadzających się na żadną zmianę nazwy nawet kompromisową dziwnym trafem nadreprezentacja postkomunistów odnośnik
20 czerwca 2018, 09:26 / środa
Emeryt

W którym miejscu postawiłem znak równości pomiędzy Kaczyńskim a Dąbrowszczakami???

Mi nie pasuje próba budowania kultu Kaczyńskiego własnie na farmazonie zamachu wybuchów itd. itp. Tylko tyle.

Co do frekwencji to argument, który przytoczyłem pokazuje tylko tyle jak niewielka ilość ludzi może powodować uderzenie sodowej do głowy.

A tak paradoksalnie to dziwne że Gdańsk kolebka Solidarności, a jakoś nigdy nie udało się wygrać tutaj takim ludzikom jak Kaczyński
20 czerwca 2018, 11:32 / środa
Przestan z tym zamachem.
Trzymaj sie faktów.
Temat nawiązuje do nazwy ulicy i nic tu nie da twój płacz,że pis wygrał wybory(typowy płacz kodziarzy).
Albo jesteś w takim wieku,że nosiłes znaczek zsmp albo jesteś tak młody, że masz wyjebane na historię.
20 czerwca 2018, 12:26 / środa
Czarny a gdzie ja płacze ze pis wygrał wybory. Z kodziarzami i innym politycznym ścierwem nie mam nic wspólnego.

Płakać będę za 5-10 lat kiedy będą odczuwalne skutki tego co mamy teraz.
20 czerwca 2018, 12:28 / środa
Aaa i żeby była jasność jestem za zmianą nazwy tej i nie tylko tej ulicy :)
20 czerwca 2018, 12:46 / środa
Wiec trzeba zmienić wszystko by zostalo tak jak było...nieszczęsliwy ten nasz Kraj jak pisze S.Michalkiewicz.Nie ma sie o co spinać bo im o to własnie chodzi.Ktokolwiek wygra wybory to sa one wygrane.Jak nie owczarki niemieckie i folksdojcze to pozyteczni goje i idioci.
20 czerwca 2018, 13:51 / środa
Właśnie problem jest tego typu, że nigdy nie wiadomo kto za kim stoi, dopiero jak kogoś "wykończą" to można rzec - o ten to był Polak, ten to był prospołeczny, ten to był prawdziwy, a tak to nigdy nie wiemy...Mało to oszustów już było w historii ? Jeden elektryk to tu niedaleko mieszka nawet. Pozdrawiam wszystkich (bez napinki)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026