Gdańsk: poniedziałek, 20 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 13/13

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

20 września 2017, 21:32 / środa
Miki.Ta twoja zajefajna ściema która rządzi teraz jest na pewno bardziej przyzwoita.
Vat-u ci nie obniżyła jakoś z powrotem na 22% co nie mogła ?
Oni ośmiorniczki a Ci Misiewiczki.
Oni Aber Gold (20 tyś ludzi) Ci Skoki (300 tyś) orżniętych .
ci dla swoich a ci również
widzisz różnicę bo ja nie
Tak dali ci 500 + na dzieci ale za to obniży ci emeryturę bo musi wziąć na te 500 +.Ktoś za to będzie musiał zapłacić.
Powiedz co się zmieniło na lepsze od 2-lat bo ja jakoś dostrzec nie mogę.
Zaznaczam że ani jednych ani drugich nie popieram.Staram się być obiektywny.
20 września 2017, 21:45 / środa
Tak to widać, ze jesteś "bardzo obiektywny".Za poprzedniej władzy jakos nie pisaleś?Fakt pojawileś się rok temu więc nie miales okazji "skrytykować" poprzedniej władzy.A tak na marginesie to z Twoich wpisow faktycznie przebija żarliwy obiektywizm, z którym chyba równać sie tylko moze przebrany za dziennikarza Tomasz Lis...
20 września 2017, 22:30 / środa
Dobrze , że są jeszcze ,, prawdziwi dziennikarze " typu Ziemiec ,Rachoń ,Hołecka i amerykański korespondent MAX .
20 września 2017, 22:31 / środa
Prawda jest taka że jedni i drudzy są po jednych pieniądzach.Najgorsze w tym jest,że brak jest jakiejkolwiek opcji dającej wiarę w prawdziwą dobra zmianę, ma tej pseudopolitycznej scenie.
20 września 2017, 22:33 / środa
Przymorze, napisałem bardzo długiego jak na mnie posta, ale za dużo tam było k.... i ch..., tak więc sobie daruję.
Napiszę tylko, że idiota może rozumować w sposób taki jak ty.
To najlagodniesze określenie twoich wypocin.

.
20 września 2017, 23:07 / środa
Wielki inteligent z Ciebie.Nic do główki nie dociera.
Wyzywanie to -brak argumentów.
Dobrze wiesz jak jest -tylko sam się oszukujesz.
Podałem fakty -tylko kilka tak dla porównania -co w tym idiotycznego.
Można tak wymieniać w nieskończoność zarówno po jednej jak i drugiej stronie.
NAPISZ CZYM SIĘ RÓŻNIĄ OD SIEBIE-KONKRETNIE.
Poza tym: Nie rozumiesz i nie potrafisz używać słowa idiota.

IDIOTA TO:
Niepełnosprawność intelektualna w stopniu znacznym – rozwój psychiczny osoby dorosłej na poziomie 6. roku życia. Około 4-5 roku życia zauważalne spóźnienie rozwoju psychofizycznego.
Zważaj na słowa -najlepiej nic nie pisz jak nie masz argumentów.
20 września 2017, 23:36 / środa
Przestań zaśmiecać zacny temat. Nic nie przebije syfu i korupcji poprzedniej władzy, nawet obecna. Jesteś debilem , a nie tylko idiota jak uważasz , ze znajdziesz idealna .
20 września 2017, 23:55 / środa
Ty k... argumencie chodzący, nie szukaj kumpli do rozmowy, bo ta cie przerasta.
Idioto.
21 września 2017, 07:19 / czwartek
Pominę kłótnie, a wrócę do tego co ktoś już tu wstawił, a mianowicie do produkcji animowanej: "Niezwyciężeni", bo może dzięki takim inicjatywom coś ruszy tą smartfonową, zakodowaną "pejsbukiem" i innymi ścierwami młodzież...Podobnie świetna inicjatywa z Franciszkiem Kornickim z Dywizjonu 303, a angole mają szansę się zrehabilitować, po tym jak traktowali naszych bohaterów...Cześć i Chwała Bohaterom !

PS.

Panowie nie ma się co kłócić, tylko łączyć w słusznej sprawie i wyrwać tą władzę! Ścierwo ma jedyne swoje słuszne miejsce...
21 września 2017, 09:25 / czwartek
Przymorze (na pewno z tak przyzwoitej dzielnicy?) - powtarzaniem głupot suflowanych przez wyborczą tutaj poklasku nie znajdziesz na pewno. Chętnie spotkam się z Tobą na jakimś wyjeździe (jeżeli jeździsz) i skonfrontuję twoje (?) teorie z rzeczywistością (szczególnie w tematach, które dobrze znam z autopsji).

Poczytaj to, bo to dobrze oddaje manowce na jakich znaleźli się ludzie twojego autoramentu:

https://wpolityce.pl/polityka/358749-teatrzyk-poli tyka-przedstawia-bezradnosc-dramat-redaktorow-na-t rzech-stronach
21 września 2017, 10:16 / czwartek
Wasze argumenty powalają.A pamiętacie to:

Mamy program dla Polaków! 500 zł na każde dziecko!
Zlikwidujemy złodziejskie warunki kredytów frankowych.
Zwiększymy kwotę wolną od podatku,
zmniejszymy wiek emerytalny bez wpływu na emeryturę!
To można zrobić. Polacy na to zasługują! Tak to brzmiało,

a teraz - damy niektórym, inni niech delektują się otrzymanymi od NAS lodami liżąc je przez szybę.
Wrogom PRAWO, swoim WSZYSTKO! taki jest kaczyzm.

Poprzednicy nie byli lepsi.
21 września 2017, 10:58 / czwartek
Ja pierdole co za wynalazek....
21 września 2017, 11:09 / czwartek
@Przymorze Stare

nie zaśmiecaj wątku patriotycznego politycznym szambem

masz podforum "Gadki" i tam wypisuj swoje rozprawki
21 września 2017, 13:09 / czwartek
Nie ja zacząłem zaśmiecać -a dostaje za to że odpowiadam na obraźliwe oszczerstwa.Zwracaj uwagę również innym.
21 września 2017, 13:23 / czwartek
Wypad z tego tematu trollu. Jak jest tu jeszcze jakiś mod, niech wypierdoli ostatnie wpisy w powietrze, a tego starego razem z nimi.
21 września 2017, 16:14 / czwartek
Kurwisinu. Gdyby ta twoja zajebista peło wpuściła ciapatych to byś kurwisynu dzieci siostry lub swojej baby podejrzane rasowo bawił.
21 września 2017, 18:38 / czwartek
No z tym się akurat zgadzam-też uchodźców nie chcę.
Są rzeczy które dobrze robią ale jeszcze więcej źle -niestety.
Fakt nie ma co już dyskutować -bo to bicie piany nie potrzebne.
Każdy ma swoje poglądy - niech przy nich zostanie jak chce.
Jedni kochają pis inni nie-to chyba normalne.
21 września 2017, 19:22 / czwartek
Piłkarze kontra SB
odnośnik
23 września 2017, 02:24 / sobota
Jan Tomaszewski, legendarny polski bramkarz, był w klubie wojskowym. Czy to podpada pod "służbę na rzecz totalitarnego państwa" (cytat z ustawy)? – To raczej na mnie donoszono. A jak ktoś na mnie napisał, że dajmy na to rozmawiam nie z Wirtualną Polską tylko Wolną Europą, to miałem to w d… Bo nie miałem z tego powodu żadnych konsekwencji.

pozdrawiam Pana Jana
24 września 2017, 23:20 / niedziela
Ostatni żyjący dowódca polskiego dywizjonu lotnictwa z II wojny światowej Franciszek Kornicki zwyciężył w plebiscycie Muzeum Królewskich Sił Powietrznych (RAF) i dziennika "The Telegraph" na bohatera wystawy na stulecie RAF w 2018 roku. Kornicki zdobył 325 tys. głosów - szesnaście razy więcej niż wszyscy pozostali rywale łącznie - wyprzedzając Sir Douglasa Badera (6,3. tys.) i Jackie Moggridge (2,6 tys. głosów).
25 września 2017, 10:31 / poniedziałek
Sitek, świetna informacja !
21 października 2017, 14:12 / sobota
21 października 1963 roku w obławie SB zginął Józef Franczak „Lalek”,
ostatni Żołnierz Podziemia Niepodległościowego.

Chwała Bohaterom!
26 października 2017, 21:23 / czwartek
Skandal w gdańskiej szkole. Inka i Zagończyk nadal wyklęci? Zastępcy dyrektora nie spodobały się zdjęcia:

odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.707