Gdańsk: piątek, 20 lipca 2018
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 14/14

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

22 czerwca 2018, 14:40 / piątek
ZarządLG - ja o zupie, ty o dupie...

Napisałem, że ulica nie powinna nosić nazwy na cześć renegatów i sowieckich agentów, a ty dałeś upust frustracjom i histerii dotyczącej rządów PiS i jeszcze chcesz mnie wikłać w rozwiązywanie przyczyn Katastrofy Smoleńskiej.

Ulica nie nosiła by imienia Prezydenta Kaczyńskiego, gdyby Adamowicz ją zmienił na jakąkolwiek inną bez komunistycznego odwołania. Swoją drogą powinno być to zrobione już na początku lat 90-tych. A tak, jak napisał ktoś powyżej, zrobił za nasze pieniądze polityczna awanturę (sądy, zatrudniony z agrube sianko kodziarski spec prof. Chmaj itd). I teraz kto przeciw PiS to za Dąbrowszczakami (nie mając pojęcia kim ci zdrajcy i stalinowcy byli, i o co walczyli).

Polecam lekturę "Mity wojny domowej. Hiszpania 1936-1939" autorstwa Pio Moa.
22 czerwca 2018, 19:18 / piątek
Swiete slowa Lisie z Lisewa.Banda komunistycznej miedzynarodowki,bandyci z najgorszych warstw spolecznych wszystkich panstw.
Dawno ta nazwa powinna byc zmieniona bo reprezentuje to samo co "general"
walter ,bierut,wandzia wasilewska i reszta kurewskiego pomiotu

Lis z LA
27 czerwca 2018, 08:56 / środa
https://wpolityce.pl/lifestyle/401336-nasz-wywiad- ks-wasowicz-o-programie-bbc
27 czerwca 2018, 12:06 / środa
"Jednym z priorytetów resortu obrony są zabiegi o stałą obecność armii USA w Polsce. Minister Błaszczak kolejny raz ogłasza, że jesteśmy gotowi ponosić część kosztów z tym związanych. Problem w tym, że to potężne sumy, których tym samym nie dostanie nasze wojsko i zbrojeniówka.''
Polskie wojsko nie ma pieniędzy na porządne granatniki, nowe samoloty, okręty (zwłaszcza podwodne, które są wycofywane ze służby). Funduszy brakuje nawet na kamizelki ochronne❗
Natomiast szef MON Pan Błaszczak chce zapłacić USA za to, że ich wojska przyjadą na stałe do Polski... Chce na to przeznaczyć 7,5 mld zł...
Warto wspomnieć, że na zakup uzbrojenia, amunicji w 2017 roku wydaliśmy ok 9 mld zł - dla całego wojska..."
27 czerwca 2018, 16:31 / środa
Nie ma jak "stare, dobre czasy", kiedy wyzwoleńcza Armia Czerwona stacjonowała u nas "za friko" (bo o 70% wszystkiego, co krajowa gospodarka wyprodukowała i co szło "w sajuzy", to nie ma co wspominać).

I jeszcze byli nie jako "płatni goście" tylko bardziej jak "właściciele".

Najwięcej o problemach i potrzebach polskiego wojska "płaczą" dziś ci, co przez całe lata wykroili swoje fortuny i pozakładali "stare dobre rodziny" (© by S. Michalkiewicz) z wszystkiego, co oddawali ruskiemu okupantowi... czyli cweluchy z WSI i ich agenci/usłużni idioci.
27 czerwca 2018, 18:29 / środa
Wtedy byliśmy prawie republiką a teraz możemy byc prawie stanem. Głównym obowiązkiem naszej armii będzie aprowizacja baz amerykańskich i pilnowanie żeby nikt im Hummerów nie zajebał. Od czasu do czasu kupimy od Trumpa jakieś rakiety bez prawa do lepszego oprogramowania i za zawyżoną cenę. No ale taki widocznie nasz los w tej części świata.
27 czerwca 2018, 18:34 / środa
Jak ktoś jest zjebany, to we wszystkich tematach. Za co się nie weźmie, co nie napisze. Takie prawo i przywilej zjebanych.
27 czerwca 2018, 18:54 / środa
To do mnie ? Wkurwiony jesteś bo po 5 miesiącach jednak pisowce ukucnęły przed Izraelem i naszym największym sojusznikiem ? Naprawdę, czerwoni takiego tempa nie mieli.
27 czerwca 2018, 21:10 / środa
Nie żebym się cieszył z obecności wojsk US u nas, bo doświadczenie mi mówi, że ich obecność w innych krajach rzadko przynosi coś dobrego. Obym się mylił! Ale. Stany Zjednoczone są w tej chwili gwarantem naszej "suwerenności", a Izrael ich najbliższym sojusznikiem. Do żydów nic nie mam, tak długo jak rządzą sie w swoim własnym państwie, a nie moim. Po za tym Izrael jest silnym państwem ze świetnymi służbami specjalnymi praktycznie ulokowanymi w każdym z rozwiniętych krajów. Warto utrzymywać dobre relacje oparte na uczciwych podstawach, a nie czołobitne podejście do każdego kto ma nieco więcej od nas. Poprzednia ekipa(y) niestety stosowały tą drugą opcje w większości przypadków. Nie wiem, ilu z głupoty, a ilu też było skorumpowanych. I tutaj nie skreślałbym obu tych możliwości.
Co do kosztów stacjonowania US wojsk to nie mam pojęcia co mają obejmować (może to infrastuktura?), przez jaki okres czasu i ile ma wynosić. Jak będą twarde dane dostępne to można dyskutować
27 czerwca 2018, 21:27 / środa
Przekażcie proszę ode mnie temu zjebowi, że forum Lechii nie jest właściwym miejscem do nawiązywania kontaktów.
Jeżeli szuka kumpli, to niech zmyka do komentarzy na Onecie.
28 czerwca 2018, 11:27 / czwartek
tak...wszysto gra i buczy..wywiad z byłym ambasadorem Izraela w Polsce ... "Weiss pytany o głosy krytyki wobec wypowiedzi premiera Mateusza Morawieckiego na Monachijskiej Konferencji Bezpieczeństwa, podczas której użył sformułowania o „żydowskich sprawcach”, tłumaczył, że jego zdaniem Morawiecki nie jest antysemitą. „Jego dzieci uczyły się w szkole Laudera” – dodał.

Zespół Szkół Laudera-Morasha w Warszawie to pierwszy żydowski zespół szkół w Polsce, powstały po 1989 roku. W jego skład wchodzą szkoła podstawowa, gimnazjum i przedszkole. Szkoły Laudera posiadają status szkoły prywatnej na prawach szkoły publicznej. Oprócz przedmiotów takich samych jak w innych szkołach publicznych naucza się też w nich tradycji i historii żydowskiej oraz języka hebrajskiego. Uczniowie także obchodzą żydowskie święta, ale na zasadzie dobrowolności. Wśród uczniów są zarówno dzieci żydowskie, jak i nieżydowskie. Obecnie w zespole szkół Laudera uczy się ok. 300 uczniów.

Szkoła Laudera jest częścią systemu kilkunastu żydowskich szkół fundacji prowadzonych w krajach Europy Środkowej.

Weiss dodał też: „Lech Kaczyński był wielkim przyjacielem Żydów, był filosemitą i wiem, że jego brat z pewnością nie jest antysemitą”. Powiedział, że jest również „bardzo wdzięczny prezydentowi Dudzie nie tylko za Order Orła Białego, ale za jego wizytę w Izraelu, za to, co mówił”.
28 czerwca 2018, 12:08 / czwartek
może jestem naiwny ale miarą patryjotyzmu w czasach pokoju nie jest to kto glosniej krzyknie ze Polska jest wielka, a My jestesmy dumnym narodem i cos tam nam sie niby nalezy od świata i wszechmogącego.... Gówno nam sie należy... Będziemy mieli jako narod, kraj tyle na ile sobie jako społeczństwo uczciwie zapracujemy, na ile skuteczna i odpowiedzialna przemyślana polityke zagraniczna, wewnętrzna i gospodarczą bedziemy prowadzić. I nie na hasla typu "poprzedni byli czolobitni", obecni to oszolomy, platfusy, pisiory itd itp.... niech kazdy zacznie od siebie, od swojej codziennej uczciwej pracy... a przy urnie wyborczej kieruje sie wlasnym zdrowym rozsadkiem i nie da sie nikomu oglupic haslami takimi czy innymi... wtedy nasze dzieci i wnuki naprawde będą może mogły być duzo bardziej dumne z osiągnięć naszego kraju. A duma ta bedzie wynikala z osiagnięć i realnej sily a nie krzyków jacy to jestesmy wspaniali bo kiedys skopalismy krzyzakow pod Grunwaldem czy Turkow pod Wiedniem czy ze jako poierwsi postawilismy sie Niemcom. To wszystko fajne i mile... ale wielkie G to kogos dzis w swiecie obchodzi....
28 czerwca 2018, 12:59 / czwartek
28 czerwca 2018, 18:16 / czwartek
Dla mnie to jest komedia, że chcemy płacić Amerykanom za ich żołnierzy. Chociażby porównując do klubu - każdy wolałby mieć wychowanków niż najemników. Poza tym co są warte sojusze pokazały nam Francja i Niemcy w 1939. No i nasz największy sojusznik ciągle każe stać w kolejkach po wizy a potem na lotnisku z godzinkę/dwie :) Niedługo Trump z Putinem zrobią sobie spotkanko (może kurwa w Jałcie :D) . Ciekawe co zaplanują ? Grę na rozbicie UE i kontrolowanie pojedynczych państw ? Gdzie my wtedy ? NIkt się z nami nie będzie liczył jak nie będziemy mieli nawet małej, ale zajebiści uzbrojonej i wyszkolonej armii. A na razie mamy odmalowywane kilkudziesięcioletnie hełmy i T-72 co miały dożywać swoich dni w Jordanii. Co do ustawy o IPN - można było ją zmienić ale kurwa nie na kolanach (słysze że dlatego tak szybko bo premier Izraela chciał gdzieś zdążyć). Nie dość że porażka to jeszcze w chujowym stylu, bez walki. I możemy sobie wierzyć że tak sobie zajebiście we wszystkim damy radę sami jako Polska (no może z Węgrami), tak samo jak wierzyliśmy w wyjście z grupy jeszcze tydzień temu. I że jest taka zajebista sytuacja finansowa, że stać nas na wszystko. Szkoda, że nie na przywrócenie VAT 22% . Zapierdalam ciężko, płacę podatki i nic mi z powrotem w życiu nie wracało w postaci 500 +albo 300 na wyprawki, które rozdają na prawo i lewo żeby jeszcze parę lat pokraść. Eh wkurwiony jestem. Aha - emeryt wypierdalaj na szczaw i mirabelki. Przyzwyczajaj się bo niedługo może zacząć ci brakować do pierwszego.
28 czerwca 2018, 20:31 / czwartek
Jprd co to za typ ten lippman? Niech go mod zbanuje bo kutas tylko ludziom ciśnienie podnosi ! Debil o nim napisać to komplement .
28 czerwca 2018, 20:51 / czwartek
No widzisz misiu67, Szydło wychowała syna na księdza a Morawieckiego dzieci uczą się w żydowskiej szkole; i teraz wiesz dlaczego była ta zmiana : )

maruda
28 czerwca 2018, 12:08 / czwartek
"może jestem naiwny ale miarą patryjotyzmu w czasach pokoju nie jest to kto glosniej krzyknie ze Polska jest wielka, a My jestesmy dumnym narodem i cos tam nam sie niby nalezy od świata i wszechmogącego.... Gówno nam sie należy... "

masz rację, trzeba szanować siebie to i inni nas będą szanować. A teraz pod hasłami wstawania z kolan i machania chorągiewkami i wzniosłymi hasłami wypinamy tyłek ile wlezie dwóm "sojusznikom". Ale oni nie poklepują po plecach tylko upokarzają polskojęzyczny rząd. No ale tak się postępuje ze szmatami.

Lipman też w sumie ma racje w pewnych aspektach.
28 czerwca 2018, 21:52 / czwartek
oczywiscie ze trzeba sie szanowac , ale nie mozna mylic szacunku z bufonada i wzdeciem jak po tonoe grochowki.

Lippman tu wywolal ustawe o ipn i wycofanie sie z niej na kolanach... jak kazdego Polaka niesamowicie mnie wkurwia mowienie o polskich obozach itp... ale przez to ze jeden debil z drugim stworzyl ustawe tylko po to aby sie wlasnie nadymac i popisac jaki to jest z niego bohater caly swiat uslyszal i zaczal powtarzac te klamstwo, prezydent zostal upokorzony bo nikt sie nie chcial w USA z nim spotkac... a na koniec oglaszaja sukces i sie wycofuja z czegos co niby jest takie swietne... i na koniec pretensje do izraela usa i calego swiata... a prawda ze sie kurwa jako panstwo sami osmieszamy takimi glupotami, gdzie nie mysli sie o tym jakie efekty moze przyniesc wykonywane dzialanie. tylko sie robi na szybko byle jak aby slupki w sondazach poszly w gore...
29 czerwca 2018, 16:30 / piątek
Żyd chce wszystko: odnośnik
1 lipca 2018, 18:55 / niedziela
wstawanie z kolan i zakładanie jarmułki
2 lipca 2018, 18:38 / poniedziałek
POLEGŁEM:

Tomasz Sakiewicz
@TomaszSakiewicz
Nataniachu i Kaczyński powinni dostać za wspólną deklarację walki z antysemityzmem i antypolonizmem pokojowego Nobla. Nikt nie zrobił tyle dla przełamywania stereotypów i wzajemnych uprzedzeń oraz budowania pomostów pomiędzy narodami.

06:36 - 1 lip 2018
361
Ludzie o tym mówią: 706
5 lipca 2018, 15:47 / czwartek
Najgorsze w tym wszystkim jest to, jak cwel (którego wypierdalano z forum multum razy i który zawsze wraca pod nowym nickiem - to trzeba mieć 'charakter') każe wypierdalać innym użytkownikom forum... rozochociło się kurwisko bite.

Następna smutna obserwacja jest taka, że - mimo wielu ostrzeżeń - niektórzy wciąż dają się nabierać na 'robotę' zadaniowanej kurwiny... wystarczy spojrzeć wyżej, jak od wiadomości o "płaczu starych WSIoków nt sytuacji w wojsku polskim" (kiedy im nie pasuje, że nie mogą dalej doić), tematu bądź co bądź wartym przewinięcia - za sprawą cwelucha z Czerskiej - przeszliśmy gładko do klęczenia w jarmułce przez Partię Idealnie Socjalistyczną (co absolutnie zasługuje na osobną dyskusję, ale nie w tym rzecz).
Sługus zadanie wypełnił... 'się rozmyło się'.
I o to w tym wszystkim biega, "temat zastępczy mie tu... natychmiast!".

Szkoda tylko, że tacy ogarnięci i zasłużeni użytkownicy jak np Pinochet też się czasem nabierają na modus operandi zadaniowanych trolli.
5 lipca 2018, 16:21 / czwartek
To ja juz kurwa nie wiem,po czyjej stronie mam byc,po ichniej,czy po tamtej? :-)
5 lipca 2018, 17:29 / czwartek
Ziomek mam to samo.Pewien szanowany przeze mnie publicysta uwaza, ze ktokolwiek w Polsce wygra wybory to sa one zawsze wygrane.A wygrani zawsze sa zdania, ze trzeba zmienic wszystko zeby...zostalo po staremu.Coś w tym jest.Dżuma z cholerą sie kiwa.Na pewno jestem za Lechią jak Ty:-)i tego sie trzymajmy.
Pozdrawiam!
5 lipca 2018, 19:39 / czwartek
misiu67, czyli wg Sakiewicza to gdyby nie to "porozumienie" to Polacy by zaczęli mordować Żydów. Taki jest sens tego.

Stara Szkoła moja wina bo wtedy nie doprecyzowałem z czym się zgadzam i tylko z tym,
27 czerwca 2018, 18:54 / środa
"To do mnie ? Wkurwiony jesteś bo po 5 miesiącach jednak pisowce ukucnęły przed Izraelem i naszym największym sojusznikiem ? Naprawdę, czerwoni takiego tempa nie mieli."

No trudno sie nie zgodzić.
Tak z tematem to polecam czytać Pink Panther i komentarze. Teraz próbują się dobrac do nas od strony Granatowej Policji i Strazy Pożarnej za okupacji i wplątać w holocaust.
odnośnik
i wcześniejszy o tej tematyce
odnośnik
Te wszystkie paszkwile jak i polakożercy są finansowani przez polskojęzycznych ministrów pieniędzmi Polaków i takie są fakty. Jakaś Boni odnośnik , Grabowski czy muzeum Polin czy te filmy jak Pokłosie zostały sfinansowane polskimi pieniędzmi.
Dobrze że jest chociaż Pospolite Ruszenie w necie.
16 lipca 2018, 17:59 / poniedziałek
znowu nas dziś sprzedali ??? piękna przyjaźń amerykańsko - sowiecka...no i jeszcze jeden gracz ....
17 lipca 2018, 23:22 / wtorek
Jak ktoś znajdzie czas - odnośnik
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011