Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 15/37

22 października 2018, 12:09 / poniedziałek
Głosowałem miało być.
22 października 2018, 12:39 / poniedziałek
Ze względu na brak możliwości wyboru kogoś kto wyznaje poglądy tożsame z moimi (brak takich kandydatów) zagłosowałem na pis. Nie mam zamiaru tego czynu w żaden sposób argumentować teraz.

@Przymorze stare
Napisałeś kilka postów wcześniej o dzieciach nie dostających 500+, o kredytach ponoć zaciągniętych i nie do zapłacenia i jeszcze kilka innych cennych faktów przytoczyłeś. Tak długo jak nie zademonstrujesz mi źródeł tych pseudo faktów jesteś tylko zwykłym pieniaczem zabetonywującym układ Adamowicza i POstubeków z WSI/GRU. Jeśli nie robi Ci różnicy jak bardzo ci ludzie okradli nas, naród i napełnili swoje kieszenie naszym kosztem to próżno szukać dla Ciebie ratunku... pamiętaj, że to nie budżet tracił na VAT i innych aferach melioracyjnych itp. itd., tylko my obywatele. I tak długo, jak nie wyrzucimy tych pseudopolityków na śmietnik historii, tak długo za każdym razem gdy tylko dorwą się do władzy będą nas znowu okradać.
22 października 2018, 12:44 / poniedziałek
Wybory wyborami, każdy ma swoje poglądy. Dla mnie wybór między PiS i KO, to jak kolega wyżej wspomniał, wybór między dżumą i cholerą. Zamiast nawzajem się wykłócać, lepiej spożytkować całą energię na mobilizację na derby. W sobotę święto wszystkich kibiców naszej Lechijki, bez względu na sympatie polityczne. aRKA dziwko...
22 października 2018, 13:02 / poniedziałek
To czego pis nie robi to zamykanie tych co kradną, wydają przekupione wyroki sądowe, mataczą przy śledztwach i wchodzą w konszachty z układy mafijne. A takich układów jest wiele i tam rączka rączkę myje. Kolega sędzia nie wyda skazującego wyroku na kolegę byznesmena/sponsora polytyków. Wszystkich umoczonych w przekręty mafijne należy zamknąć, bądź skazać na dożywocie w kaminiołomach wliczając to głupków z justitii i innych godnych POlitowania prawników. Jebaną kastę prawników trzeba rozbić w pył i zbudowac od nowa ten system. Chuj z UE i innymi komisjami weneckimi. Niech zjeby dalej zajmują się prostowaniem bananów i wydawaniem dyrektyw nakłaniających marchewki do stania się owocami. Nic z nam z tych komisji, jeno LGBT, lewactwo i popielaty armagedon przynoszą europie.
22 października 2018, 13:03 / poniedziałek
B86 100% racji , ofszem głosować trzeba zgodnie z sumieniem,możemy się wykłócać kto ma rację itd w polityce prawda jest gdzieś pośrodku ale u nas prawda jest tylko jedna Lechia Pany!!!!!!!!!
22 października 2018, 14:54 / poniedziałek
Ja nie rozumiem jak można zagłosować na coś takiego jak KO - czyli zbiór lewactwa, pseudo-liberałów, palantów noszących tęczowe koszulki z napisem "konstytucja" i broniących emerytur UB-eków oraz umoczonego w gównie po sam czubek systemu sądownictwa - Nowacka , Schetyna , Lubnauer - gratulacje hah... i gadanie, że Budyń coś tam zrobił xD Powiem nawet , że kiedyś on był prawdopodobnie dobrym gościem - władza i kasa go zepsuły. Przyznaję, że dobrego wyboru nie ma ale to coś ?
22 października 2018, 15:08 / poniedziałek
No właśnie na tym polega demokracja żeby każdy miał prawo wybrać. Zdaje się, że o to wszyscy walczyli żeby tak w Polsce mogło być. Nie zawsze będzie rządzić Twoja czy moja opcja polityczna. Ważne by żadna władza nigdy nie zabroniła Ci wyrażać głośno swoich poglądów.
22 października 2018, 15:27 / poniedziałek
No pewnie, że tak... Tylko u nas dzień po wyborach 2015, w których jedna z partii uzyskuje większość parlamentarna, powstaje komitet obrony demokracji - paranoja. Dla KO każdy rząd oprócz ich własnego to tyrania, a ja dla nich jestem niewyksztalconym wieśniakiem bo nie uważam, że należy bronić sądów i trybunalow i nie boje się o to, ze moja wolność jest zagrożona. W drugiej turze głosuję na Kacpra i tyle. Mam nadzieje, ze każdy kto idzie głosować robi to świadomie i ma na względzie dobro Ojczyzny i nadzieję na uczciwość.
22 października 2018, 15:40 / poniedziałek
@B86 No niby masz rację, ale tu nie chodzi o swobodę glośnego wypowiadania sądów politycznych, a o swobodę PO tej wypowiedzi. Komor udowodnił to nasyłając ABW na takich właśnie maluczkich.

Demokracja ma tą zaletę, że (jeśli nie ma fałszerstw) co jakiś czas odsuwa od koryta opasłe już świnie. Nie wiem jak można nie widzieć tego i głosować na Adamowicza. On jest tak opasły i obtłuszczony komunalną kasą, że wstyd by on dalej rządził w naszym pięknym mieście..! Dodatkowo dookoła siebie stworzył nie koryto, a cały chlew!
22 października 2018, 15:48 / poniedziałek
Ja nie mówię, że nie macie racji w swoich poglądach. Niech każdy ma własne zdanie, ale szanujmy się. Ave Lechia!
22 października 2018, 15:57 / poniedziałek
koryto,chlew... a nad tym tecza....
22 października 2018, 16:04 / poniedziałek
piknikjanusz
22 października 2018, 09:19 / poniedziałek
"Brak słów skoro w Gdańsku wygrywa taki ktoś jak Paweł Deweloperowicz , w Łodzi miażdżąco skazana prawomocnie Zdanowska.w Warszawie dno intelektualne Rafał T. W Olsztynie gwałciciel a w Legionowie pizdnięty Romek no i jeszcze do tego wynik PSL to zastanawiam się czym się kierują tacy wyborcy przy urnie.Jak dla mnie to po prostu durnie."

Ochlokracja w pełnej krasie : )
22 października 2018, 16:23 / poniedziałek
Demokracja zawsze prowadzi do upadku spoleczenstw, a w koncu cywilizacji. Niestety ludzie w swej masie to idioci.
22 października 2018, 16:36 / poniedziałek
No nic ale na pocieszenie powiem że Lechia ma chyba radnego.
Trzeba jednak rozróżnić tzw politykę krajowa i samorząd i zagłosować na Płażyńskiego w 2 turze.
22 października 2018, 17:27 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 października 2018, 17:45 / poniedziałek
Za dużo TVNu i WP ...
22 października 2018, 17:50 / poniedziałek
Jak mozna rozpieprzyc coś, co istnieje teoretycznie? Jak to było..."chuj,dupa i kamieni kupa"?Żałujesz polskim dzieciakom pieniędzy ale już miliardy z VAT-u kradzione przez kolesi PO PSL to mniejsze zlo?
Jak Ciebie czytam to jakbym słyszał niejakiego Lisa,znanego z żarliwej obiektywności pajaca przebranego za dziennikarza.
ps.Ziomek tak jak piszesz - co innego pierdolą w twarz a za plecami też co innego.
Pozdrawiam!
22 października 2018, 18:31 / poniedziałek
Daj spokój ziom.Dla tego pindola wazne jest to,że budyń....coś tam kradnie,ale chuj z tym,on moze,bo przeciez coś tam dla Gdańska zrobil.
Przymorze Stare,od pierwszych twoich wpisow wiedzialem,że nie jesteś w mojej bandzie.

p.s.pozdrowienia ziomek.
22 października 2018, 19:35 / poniedziałek
Ch.. ,że kradnie ważne ,że nie z Pisu. Ja pierdo... . "Bastion Prawicy". Bez kitu , ja bym walił bany , o które sam wyżej prosi.
22 października 2018, 19:43 / poniedziałek
Jakbym czytał gówno wyborcze albo upośledzonego lisa. Wszystkie utarte hasełka, a na koniec jeszcze dopisz demokracja.. Chuj, że kradnie, ale nie jest z pisu. Brak słów.
22 października 2018, 20:01 / poniedziałek
"Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - M. Twain

No to tu już niektórzy rozwiali całkowicie. Szkoda tylko, że kalają tak piękne miejsce swoją obecnością.
22 października 2018, 20:19 / poniedziałek
I ta typowa gadka... rozpierdolili państwo ale : gdzie, jak , kiedy , dlaczego? Konkretów - zero. Chcem jeść ciastki i nie tyć ! Demokracja ! Konstytucja !
22 października 2018, 20:21 / poniedziałek
Szanuje Wasz wybór i Wasze komentarze nie robią na mnie wrażenia.Leje na to .Dla mnie teraz najważniejsze przyjdzie w Sobotę.
22 października 2018, 20:26 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 października 2018, 20:41 / poniedziałek
Cały świat się z nas śmieję? Kto konkretnie? Makrela z milionami arabów , których na wpuszczała , Francuzi po kolejnym zamach czy może Włosi , Grecy albo Hiszpanie z bezrobociem bijącym rekordy? Przed napisaniem kolejnego farmozonu pojezdzij po tym CAŁYM ŚWIECIE. Tak byłem wszędzie niemal i to raczej my się możemy śmiać...jeszcze , bo więcej takich tolerancyjnych i poprawnych debili i będziemy mieli to samo
22 października 2018, 20:51 / poniedziałek
Dla jasności daleko mi do fana Pisu, mam po prostu coś co nazywa się mózgiem i wolną wolą , tylko i aż. Przeczytaj chłopie co Ty gadasz w ogóle. Wpuść do domu złodzieja może ukradnie ci tylko część rzeczy , spoko bo miło się wspólnie herbatę piło ? Argumentów merytorycznych żadnych , nie bo Pis. Słabo ,że Pis , ale jakoś opcji lepszej nie ma.
22 października 2018, 20:51 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 października 2018, 20:53 / poniedziałek
Nie uważam ,żeby to co według ciebie jest kulturą jest najważniejsze. Adamowicz taki kulyuralny - ehh i ohh. Wiesz co mnie od niego rózni? On jest bardziej kulturalny ja nie kradnę.
22 października 2018, 20:57 / poniedziałek
A co do opcji stadionowych , to osobiście pamiętam jak mi za poprzedniej władzy wlezli w nocy do domu bo im się mecz na którym byłem nie podobał i hasła na nim. Naprawdę ktoś wyżej podpowiedział lepiej milczeć.
22 października 2018, 21:00 / poniedziałek
"Lufate -konkrety podałem tylko ty czytać nie umiesz lub nie chcesz przyjąć Faktów
Cały świat się z nas śmieje Trybunał UE wydaje wyroki przeciwko Polsce a dla was to żaden dowód.
Dobra kończę- szkoda pisać.pa pa"

O matko... nie wierzę ! Trybunał UE wydaje jakieś wyroki przeciwko Polsce - no nie i co teraz :D Jeszcze nas z UE wyrzucą... Faktycznie Donek, Kopacz ratujcie !
22 października 2018, 21:34 / poniedziałek
lufate a to Ci nie przeszkadza ?? tak sie pytam..

odnośnik
22 października 2018, 22:51 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
22 października 2018, 23:01 / poniedziałek
I dalej swoje, dla was jest 0 albo 1, skoro uważam, że KO to totalne szambo i nie dbam o to czy mnie Timmermans czy tam inny ciul będzie lubił czy nie - oznacza, że jestem fanatykiem PiS i oglądam cały dzień TVP info. Wiecie, że istnieje Polska poza tvn i TVP? I świat zupełnie inny niż piszą w New York Times i algemaine gowno Zeitung?
22 października 2018, 23:03 / poniedziałek
Szach-mat!
22 października 2018, 23:10 / poniedziałek
lufate piszac wy mam nadzieje ze nie piszesz o mnie czy do mnie..to po 1 po drugie własnie dałem Ci cos do poczytania poza kurwizja tfłn i innymi połsatami i zadałem Ci pytanie na które nie odpowiedziałeś,,,ale oki....
22 października 2018, 23:15 / poniedziałek
"Dopóki nie odkryłem internetu nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" (S.Lem)
23 października 2018, 00:12 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2018, 02:47 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2018, 02:58 / wtorek
Przymorze Stare czy przypadkiem jakis zwolennik Pisu nie zerznol Ci starej?
Moze ktos z rodziny pracuje w tfn?
A moze w cnn?
Pisze nazwy tych organizacji propagandowych z malej litery bo tylko
na to zasluguja.
jozus geobbels bylby z nich dumny.
Pozatym arka kurwa
23 października 2018, 11:41 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2018, 11:43 / wtorek
no i poza tym - arka kurwa...
23 października 2018, 12:44 / wtorek
@up
Bardzo proszę o przykłady (wraz ze źródłem najlepiej) zmierzania w stronę totalitaryzmu. Inaczej uznać muszę Twoją wypowiedź za stek bzdur.

Do totalitaryzmu zmierzał PO/PSL rozganiając różne nie przychylne im demonstracje używając gumowych kul (nikt tak często tego nie robił od czasów PZPR), a także posuwając się do prowokacji. Nasyłanie ABW na antykomor.pl to co to było? Przyjazna wizytacja?? Nie wspomne już o próbie kradzieży laptopa z taśmami cwaniakowi z Wprost. Pamiętasz to?

Pis jest partią narodowo-socjalistyczną i ma spory potencjał totalitaryzmu, ale póki co są mięccy jak baranki.
23 października 2018, 13:00 / wtorek
A przede wszystkim arka Gdynia kurwa świnia!
23 października 2018, 17:36 / wtorek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
23 października 2018, 17:39 / wtorek
Miało być mniejsze zło oczywiście.
23 października 2018, 18:27 / wtorek
Przymorze Stare aż zmusiłeś mnie do zalogowania się po długim okresie czasu. Może to i dobrze ... w sumie. Tak populistycznych oraz miałkich "dowodów" albo raczej powodów nie słyszałem dawno. Liczyłem na to, że dasz tutaj ciężkie dowody. A można łatwo odbić piłeczkę w Twoją stroną:

- PO krytykowało 500 + a teraz właśnie chce rozszerzyć ten socjalny program
- mówisz o drodze na posesje no to Pan Paweł A. zakupił przynajmniej dwa mieszkania po cenie dużo niższej niż cena rynkowa.

Daj coś konkretniejszego, bo nie widać tutaj szczypty prawdy w słowach. Wybieram między dżumą, a cholerą. Przy czym nie widzisz iż jedno i drugie jest szkodliwe dla Twojego organizmu. Niestety tak robi wielu ...

PS. Argument z 70% ciekawy wręcz telewizyjny. Z tym, że te 70 % nie głosuje na drugą miłościwie opozycjną największą partię jaką jest. PełO ;)
23 października 2018, 18:33 / wtorek
No nie jest tak, bo w 500+ chodzi o prokreację, czyli o to aby po nas też ktoś pozostał, nie tylko ukry.

Główny argument jest taki: mi taśmy od sowy nie były potrzebne, bo trochę znam to środowisko i niczym mnie tam nie zaskoczyli (no może jakieś detale), ale Ty po wysłuchaniu tego co oni wygadują tam i jak traktują państwo (dojna krowa) i obywateli (idioci płacący za wszystkie ich geszefty), czyli NAS nadal dajesz im szanse. Środowisko postsolidarnościowe zostało kupione przez złodziei spod znaku SB/WSI i ich teraz uwiarygadnia. Wcześniej robił to PSL z SLD, a teraz z PO. Po prostu tchórze, konformiści i złodzieje.
23 października 2018, 19:00 / wtorek
Wstyd mi, że są wśród nas lewacy. Lechia to był zawsze bastion prawicy i wierzę, że jeszcze kiedyś nasze środowisko się oczyści.

Jedna rzecz, bo można by bardzo długo, ale na każdy argument zaraz znajdzie się kontra.
Oprócz jednego:
PO, Nowoczesna i inne chimery bardzo mocno są wspierane przez takie media jak:
TVN, Onet, WP, Gówno Wybiórcze, Newsweek - które to są w rękach obcego kapitału (głównie niemieckiego).
Skoro w tych mediach na każdym kroku obraża się i podważa polskość i wszystko co z tym związane (naszą tradycję, patriotyzm, religijność) to dlaczego do jasnej kurwy jeden z drugim nie kumasz, że to wszystko bujda i że tu chodzi o malejące wpływy Niemiec, bo Polska pod rządami PiSu to nacjonalizm czyli budowanie silnego państwa niezależnego od zachodnich czy wschodnich sąsiadów??? Wierzysz Niemcom czy chcesz niezależnej Ojczyzny? Sam sobie odpowiedz...
I zrozumiem, że może nie podobać ci się zwrot państwa w stronę KK, możesz narzekać na niespełnione obietnice wyborcze, Misiewiczów, Piotrowiczów, nepotyzm, niski wzrost Kaczora, ale pomyśl, że taki Roosevelt jeździł na wózku inwalidzkim, a Leszek Miller był tym, który pierwszy dał kasę kościołowi, PO nie wywiązała się chyba z żadnej obietnicy, a nieudaczników w swoich szeregach miała pewnie na podobnym poziomie, bo załatwianie stołków po znajomości to niestety domena każdej partii rządzącej.
Różnica jest tylko taka, że jedni chcą silnej Polski, a drudzy by jej znów nie było na mapie Europy, bo ich koledzy z UE będą im za to wdzięczni.
23 października 2018, 19:48 / wtorek
Niestety ta sytuacja z tym budowaniem dumnego i zasobnego Państwa ma się zgoła inaczej , świadczą o tym cyfry a nie kto ci mówi . Brak sprytu zdolności , taktu a zarazem poprostu światopoglądu wystającego poza pl. Wszystko za pożyczone siano , oczywistym jest ze ktoś powie sprawdzam jak tylko nastanie chwilowy kryzys , i zbankrutujemy. Polityka i władza już tak się wypaczyła ze wbija się łopatę w miejscu gdzie nie ma pozwilenia na budowę , kupuje za kosmiczne pieniądze 2 druty na górę .. czy lotnisko ... absurdy ekonomiczne pachną tylko tym co zawsze. Nadwyżka w deficycie , można poprostu to ignorować tylko na samym końcu innowacja stanowi o sile a nie łopata . Nic nie wymyśla i nic z tego nie będzie bo trzeba się trzymać liczb a nie polityki dla ludu. Generalnie nie czuje się pastuchem Europy i trzymam kciuki za piękne zwycięstwo w derbach bo to daje trochę wytchnienia w tym zgiełku emocji.. Są nas tysiące !!!
23 października 2018, 19:53 / wtorek
Nie wspominam 477 just i rabinach którzy inwentaryzuje nasz kraj aby być do końca ścisłym kiedy piszemy o dumnym kraju. I robieniu tego co ktoś powie w kilka godzin , mówiąc o ustawie o IPN. Pizdy nie patrioci. Taka ot to duma. No i na kilka lat zniknę !! Najważniejsze ze zaczęliśmy grać i strzelamy gole .
1 ..... 13 14 15 16 17 ..... 37
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.507