Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 18/22

26 października 2018, 21:43 / piątek
CzechuLG jeśli mamy się licytować czy pis czy po jest większą kurwą no to wygrałeś. Ja wybieram 3 opcję tych którzy jeszcze się nie umoczyli przy korycie pookrąglostołowej zdrady.
26 października 2018, 21:52 / piątek
że wam się chce nawracać te lemingi zaślepione przez TVN, GW, ... Ja w głębi serca się cieszę gdy widzę jak w mrozie te jebane SB-ki protestowały jak zabrali im emerytury. Jak im ten "tęczowy piątek" dzisiaj nie wyszedł. Jak lewaki kwiczą że im dotacje zabrali. A wkurwia mnie jak Morawiecki, Szydło i reszta po cichu jeździli do Izraela tłumaczyć się. Jak kneset se obraduje w Polsce. Nie ma co się łudzić władzę trzyma kto inny. Jak by PiS uchwalił ustawę reprywatyzacyjną w takiej formie jaką przedstawił Jaki to by było jeszcze gorzej niż jak uchwalili ustawę o odpowiedzialności za Holokaust.
26 października 2018, 21:54 / piątek
Mnie po prostu wkurwia jak ktoś na forum kibicowskim ktoś mówi, że partia która chciała zwalczyć ruch kibicowski jest ok.
Ja osobiście tam gdzie mogłem to oddałem głos na RN.
26 października 2018, 21:59 / piątek
miki brzeźno - po raz kolejny proszę cię o przybliżenie opcji, której jesteś wierny. Gadać na PO czy PiS zawsze można, ale daj konkrety.
E-misja? W realu? Też śledzę, ale czasami mam wrażenie, że to akcje typu Aleksander Jabłonowski vel Wojciech Olszański. Jarzysz?
26 października 2018, 22:06 / piątek
Tomasz_LG... bliski mi wpis....
26 października 2018, 22:31 / piątek
Żeby nie musieć kiedyś do nich strzelać, dziś trzeba z nimi rozmawiać. I nie szkoda na to czasu ani wysiłku. Bowiem nie ma niczego gorszego niż przelana krew bratnia. I takie rany i takie podziały znane z historii jak chociażby na ten przykład będące rezultatem zamachu majowego, nie zabliźniają się w narodzie w ciągu życia jednego, dwóch czy trzech pokoleń. Jest takie żydowskie powiedzenie, całkiem słuszne. Człowiek, który ratuje jedno życie, ratuje cały świat. Każdy, nawet jeden, wyprostowany leming, zawrócony ze złej drogi, uleczony, odzyskany, jest takim uratowanym światem, uratowanym pro publico bono, ku pożytkowi ogółu, narodu, ojczyzny, przyszłości. Dlatego nie postrzegam ich wszystkich jako wrogów, lecz głownie jako ofiary. Ofiary, często nieświadome i bezwolne, perfidnej, sprawnej, złowrogiej machiny, zatruwającej ducha Polski, dusze Polaków. Oczywiście są i tacy, którzy tej machiny są świadomymi trybikami i dla nich nie ma i nie może być żadnego odkupienia.
26 października 2018, 22:53 / piątek
Sporo takich ślepych jest już starej daty i prędzej czy później będzie ich coraz mniej. Normalny człowiek poszuka sobie w necie poczyta u źródeł i dowie się kto jakim jest politykiem. A jest też % społeczeństwa upośledzonego która upatruje w PO+N nadzieję na lepszą Polskę. Nie pojmują że im tylko zależy by nas sprzedać za grosze Niemcom i reszcie europy. Tak było z cukrowniami, Ciechem, polskimi hutami, elektrociepłowniami i można wymieniać w nieskończoność. Dla nich Polacy mają być tylko robolami za marne grosze. Trzeba tylko się cieszyć że Lewandowski nie sprywatyzował KGHM-u i że nie wyjebali LOT-u. Tylko teraz musimy jeździć najdroższymi autostradami żeby Kulczyk mógł sobie pływać w pieniądzach. A w umowie (jaka zawarła PO) jest że chyba do 2030 będzie mógł nas doić. Dlatego te huje z PO (i podpartie palikoty i inne nowoczesne) to największe zło i nie można dopuścić ich do władzy. Adamowicz nie lepszy wystarczy popatrzeć co dzieje się teraz na Grunwaldzkiej 597 to cała jego prezydentura w skrócie.
26 października 2018, 22:56 / piątek
castorp - i tu powstaje pytanie: co lepsze?
Wyciągamy do nich jak zawsze dłoń, gdy tymczasem oni przy pierwszej lepszej sposobności wyciągają rękę z pistoletem skierowanym w skroń. Tak ginęli nasi dziadkowie, ojcowie.
Nie pytaj mnie co lepsze, bo jeśli przejmiemy ich metody to kim będziemy? Z drugiej strony zawsze będziemy na przegranej pozycji wykazując pokłady empatii, bo w tym świecie nie ma miejsca dla słabych.
26 października 2018, 23:20 / piątek
Kwintesencja TVNu - Przymorze Stare i reszta:
zwalcie sobie do tego filmu:
odnośnik
26 października 2018, 23:43 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
27 października 2018, 10:10 / sobota
Login: KASANOWA
Imię: Gutek
Nazwisko: Kasanowa
Ksywa: Kasanowa
Miasto: Gdańsk
Kraj: Pl
Klub: Lechia
Aktywacja konta: 24 października 2018 , nastepny dyzurny.
27 października 2018, 10:28 / sobota
Na pewno tak jest jak napisałeś.
27 października 2018, 11:05 / sobota
Kolega Przymorze stare chyba nie wytrzymał ciśnienia w dupie.
27 października 2018, 12:00 / sobota
Kocham was wszystkich Koledzy po Szalu
dzisiaj śledziki w pier,,,,ol dostają.
Smółka pierdółka ma dzis życzenie
by go obrażać na każde skinienie.
Wszyscy na stadion dzis popylamy
aby wypełnić smółkowe plany.

lalalalalalala hej BKS LALALALALALALAL HEJ BKS.
27 października 2018, 12:08 / sobota
Kasa nowa (bo nowy nick)... obowiązki wciąż te same.
27 października 2018, 12:45 / sobota
27 października 2018, 13:34 / sobota
po woli? Ty kasanowa z Warszawki jesteś? A budka z żarciem, to wg. Ciebie wątek patriotyczny jest? Kup sobie ,,giętą".i idź do szwagra.
27 października 2018, 13:59 / sobota
W Biedrze kup sobie plastykowy pojemnik z sałatkę coś a la pani Krysia. A jak byś jechał kiedyś do Krynicy, to ci mogę polecić miejsce, gdzie dobrze karmią. Mam obcykane. Tylko musisz się upewnić, że w tym samym czasie nie będzie Szczerby w Krynicy, bo się możesz do kibla nie dopchać.
27 października 2018, 14:26 / sobota
27 października 2018, 14:32 / sobota
27 października 2018, 15:00 / sobota
No i dlatego jestem zdania, że wszystkie firmy powinny być prywatne. Rząd powinien zajmować się re-dystrybucją pieniędzy z podatków i tyle! Dobre prawo, które umożliwi kontrolować kluczowe branże i gotowe!

A'propos aresztowań to pełna zgoda. Kto popełnił przestępstwo, ma iść do paki. Kto do paki to do paki!
27 października 2018, 15:24 / sobota
27 października 2018, 21:27 / sobota
@up
Pis robi to, gdyż jest partią narodowo-socjalistyczną, ale to już ustalaliśmy wcześniej.
31 października 2018, 16:26 / środa
Pełna mobilizacja 4.11. Bez masowego wsparcia patriotów budyniowy układ utrzyma koryto w swoim cioteczniku. Oni, ludzie euroradzieccy na pewno będą. Nie oddajmy im Gdańska na zmarnowania na kolejne lata. Tylko Kacper.
31 października 2018, 16:30 / środa
Jebać Budynia!!!! Oby to był jego koniec w niedzielę!!!
31 października 2018, 21:02 / środa
Mam nadzieję, że gdańszczanie dadzą kopa układowi gdańskiemu i wybiorą nowe.
Precz z komuną!
1 listopada 2018, 01:53 / czwartek
1 listopada 2018, 08:19 / czwartek
Kloakatau ma rację.
Budynia znamy,wiadomo,dajmy mu prawo do łąjdactw ale PiS ?????!!!!!
Nosz kuźwa Pawłowicz jadła kanapkę w sejmie!!!! To draństwo .
Wiecie ,PO znamy,wiadomo,afery ale to znamy i spoko ale Kaczyński!!!
No nie ma prawa jazdy !!!!!
Wiecie ,Budyń jaki jest taki jest ,wiadomo ale Kacper!!!!
Ośmielił się pracować w Enerdze i uj ,że wykształcony,że prawnik,że społecznik !!!!To skandal ,powinien wolontariat jedynie uskuteczniać.Co innego ziomki Budynia,tym dawać posadki ,no bo wiadomo.Tacy już są.To się nie zmieni ale ten PiS!!!! Wiecie co mówią w mediach ,takich co Jewropa je szanuje jak Fakt czy Wyborcza,że to ZŁO !!.
Nie ma kandydata Kloaktaua,nie ma bo Petru przeca nie startował,czy tam Kasprzak.O ten by się nadawał do Gdańska.
1 listopada 2018, 08:28 / czwartek
Hamulców już dawno żadnych https://www.google.pl/amp/s/wiadomosci.wp.pl/z-rat usza-do-urzednikow-a-potem-na-komitet-adamowicza-t ak-kraza-pieniadze-w-gdansku-6311879217805441a%3fa mp=1
1 listopada 2018, 11:17 / czwartek
1 listopada 2018, 14:07 / czwartek
Tak na szybko.. nie wiem skąd info na temat 200 mln. Może chodzi o policję i zamykanie ulic na czas przemarszu..? ale to chyba oczywiste koszty zabepieczenia imprezy masowej.

Po za tym, z jakiego to niby tytułu Prezydent z prezesem mieliby uczestniczyć w marszu organizowanym przez konkurencyjne ugrupowanie (ONR) i uświetniać to swoimi gębami?

Niech za rok to prezydent będzie organizatorem, to wtedy byłby zupełnie inny punkt wyjściowy.
1 listopada 2018, 21:08 / czwartek
Lubie fakty,bo fakt to fakt ,jak prawda i a nie gówno prawda.
Proszę podaj źródło skąd info o 200 mln kosztów za MN ?
Wpisałem w google i wyświetliło mi
https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul /koszty-marszu-niepodleglosci-policja,239,0,238769 5.html
Nijak nie wyjdzie inaczej bo prowokacje PO się skończyły więc to suma prawdopodobna w stopniu mocnym.
W innym wywiadzie Winnicki mówi,że znaczna częśc pochodzi ze zbiórek z tego wynika mi na logikę,że udział państwa w MN jest znikomy a chodzi głownie o koszt zabezpieczenia.Tak jak mecze dla przykładu.
Piszesz,że trzeba sprawdzać i z tym się zgadzam ale na Boga,no to sprawdzajmy w oparciu o źródła a nie magiel michnikowszczyzny .
Dla mnie ku wyjaśnieniu i tak PiS jest najbardziej propolską partią i mi to pasuje chociaż nie biorę 500+( ale mi się podoba ) chociaż gnębi mnie skarbówka bo jak coś sprzedaję za granicę mam w ciągu tygodnia ,dwóch nalocik skarbówki ale akceptuję to bo niczego nie obawiam się i prowadzę firmę ful uczciwie.Taki klimat .Cieszę się,że wstaliśmy z kolan względem Jewropejskiego kołchozu a Tuska uważam za wybitnego szkodnika.I mimo,że wiele mi się nie podoba w PiS to ich łajdactwa są niczym względem łajdactw poprzedników. No ale to moja opinia a każdy ma prawo mieć swoją,np Ty możesz sobie popierać chocby Lubnauerkę i Budynia i uj.
Tyle,że skoro tak uważnie patrzysz na ręce i tak czujny jesteś to proszę podaj źródło skąd ta informacja o 200 mln .Tylko o to bym Cię prosił bo będę pierwszy ,który Ci przyklaśnie i przyzna rację.
Jedyne żródło jakie widziałem to GWarta a to źródło tak wiarygodne jak pitna jest rtęć.I mowa nie o marszu a o całości obchodów a to mega zasadnicza różnica,w skali kraju absolutnie nie powinna dziwić bo to przewspaniała ,piękna rocznica i warto wydać 200mln skoro Tuskom ginęło rocznie kilkadziesiąt miliardów z VAT-u ,ginęło hehe,kumasz?To te 200 mln jest jak hołd wolności czyli warte każdej złotówki .A ,że michnikowszczyźnie się to nie podoba to zrozumiałe.Im by się podobało jakby to wysłąć do Israela czy wydać na marsze homosiów.
1 listopada 2018, 21:11 / czwartek
1 listopada 2018, 22:47 / czwartek
1 listopada 2018, 22:51 / czwartek
1 listopada 2018, 22:58 / czwartek
Login: 77Krakatau
Aktywacja konta: 26 sierpnia 2018, nastepny dyzurny Budynia.Bardzo aktywny w tym watku.
1 listopada 2018, 23:00 / czwartek
Dalej twierdzisz,że na marsz miało pójśc 200 mln czy jednak dotrze ,że na całe obchody ?
Co do 500 plus,jak rozumiem kiedy za Donka cena paliwa szybowała pod 6 zł to byłą wina 500+ ???Hmmm ale wtedy nie było 500 +
Każda podwyżkę można łączyć z 500 + ,ja potrafię liczyć i jeżeli oficjalne dane mówią o rocznej luce w VAt za tego Niemca na poziomie równym lub większym niż wydatki na 500+ to mi się bilansuje a jako,że mi się powodzi dobrze to i nikomu nie żałuję,że bieda się zmniejszyła w narodzie.
Ty po prostu nienawidzisz PiS-u i dorabiasz ideolo rodem z Lisiej gęby udając takiego niby apolitycznego a ja napisze wprost bez udawania,nienawidze lewactwa ,PO i innych ujów tego typu i mi PiS pasuje wybitnie.
Wolałbym gwoli prawdy aby miast 500+ był;y niższe podatki,żeby rządzili nacjonaliści ( przeczytaj definicję bo to przeinaczone znaczenie funkcjonuje),żebyśmy byli państwem narodowym i,żeby miast takich jak Twoje wywody o wydatkach na obchody ludzie czcili pamięć o wielkich Polakach .
Bo wolnośc jest jednym z najważniejszych dóbr.Ja dorastałem w czasach kiedy buty były na kartki ,a jedynym moim marzeniem było spierdolić z tego skomuszałego prl-u .Nie udało się bo jak mnie wywinęli to doceniłem wolność po długim czasie ale dzisiaj cieszę się,że dożyłem czasu kiedy Polską rządzą Polacy ,jeszcze słabo,ułomnie nawet ale już powoli rysuje się tak jak sobie mniej więcej życzyłbym .
1 listopada 2018, 23:14 / czwartek
1 listopada 2018, 23:36 / czwartek
1 listopada 2018, 23:54 / czwartek
wszystko zależy od identyfikacji .
Oczywiście,że mi pasuje 500+,a niby czemu miałbym mieć o to żal? Bo ja nie biorę???
Jeżeli to nazywasz lewicą czy socjalistycznym (od socjalu) działaniem to jestem za taką lewicą i za takim socjalem.Po prostu uważam,że nie wszyscy mają łeb do interesów,warunki,bieda była i będzie i pewna solidarnośc społeczna,wrażliwość jest nawet chrześcijańsko konieczna.
Dla mnie lewica czy lewactwo to Kwaśniewskopodobni,michnikowszczyzna,chujnia jewropejska i każdy inny kołchoz,to tacy ,którzy mówią,że psia kupa jest wążniejsza od patriotyzmu ,to Szwecja dla porównania,to ideologia homosiowa ,to brak wartości ,pamięci itp itd .

Prawica to jakby banalnie nie brzmiało Bóg,Ojczyzna,Rodzina,Honor,Pamięć itp
a podatki,socjale inne frukta to trudna do przypisania identyfikacja podziału lewy/prawy.
To najłatwiej wyjaśnić wzorcami,dla mnie wzorcem będzie i była śp pani Ania Walentynowicz,państwo Gwiazdowie a nie Kwaśniewski czy Urbach czy ten bandzior Jaruzelski ,czytam Herberta a nie Szymborską,nie oglądam TVN a Republikę ,lubię Sakiewicza a nie Lisa,kibicuję Lechii a nie Lechowi itp.
2 listopada 2018, 00:00 / piątek
2 listopada 2018, 00:05 / piątek
2 listopada 2018, 00:13 / piątek
2 listopada 2018, 00:28 / piątek
@Krakatau
Co to znaczy 'naprawdę potrzebujący" ??Jakimi kryteriami to ustanowić? Dochodowymi??To znowu zacznie się kitranie dochodów .500+ w zamyśle ma chyba również promować dzietność więc "wszystkie dzieci są nasze" to i na wszystkie 500+,mi tu nic nie zgrzyta.To taki "zwrot podatku" Już widzę te kryteria,czemu tak a czemu siak .Wojna :)
Przecież istanieje dochód gwarantowany w postaci płacy minimalnej.Chyba,że piszesz o sytuacji kolejnego zasiłku 500+x 3=1500 za nicnierobienie.Nie no o ile na dzieci celowe środki to się mi z niczym nie kłócą to na obiboków nie dałbym ani złotówki.Wiem,że i z tych 500+ częśc może jakieś patole przepiją ale ku zasadzie idźmy .Jak radzisz sobie z sytuacją kiedy boli Cię 500+ a jesteś za 1500+ dla nierobów???To ciekawe :) :)
@mrmac
Co było do przejęcia wartościowego na tym uwłaszczyli się komuniści ,to brak dekomunizacji i umowa z komuchami .To co zostało to ułamkowa wartości ,bidule dostali po bonie na 50 zeta od Lewandowskiego i wypierdalać.Są spólki,których właścicielem powinno być państwo ,energia,zbrojeniówka choćby ,to takie perły w koronie i kwestia stabilizacji .Z nacjonalizacją byłbym ostrożny ,wpierw z sądów bo przecież to one orzekałyby a nie rozporządzenie ministerialne musieliby zniknąć ci dla których to zwyczajna kastowa synekura czyli w mojej ocenie to nierealne.
2 listopada 2018, 00:30 / piątek
2 listopada 2018, 00:38 / piątek
Do polityki idzie się po co? Głownie dla pieniędzy i to na każdym szczeblu ,nepotyzm zaczyna się od każdego szczebla gdzie ktoś ma władzę sprawczą,chcesz powiedzieć ,że taki Budyń nie jest politykiem i nie rozdaje ziomkom stanowisk?
Schetyna sam powiedział,że biznes jest od pieniędzy ale od dużych pieniędzy jest polityka.
Tu się nie ma co czarować,pytanie w czyjej partii mniej zachłannych ,czy która mniej kradnie,czy ,która jest bardziej choć to brzmi jak oxymoron uczciwa :)lub bardziej dla szaraków,bo to ,że każda ma głownie za cel włądzę samą w sobie to dla mnie oczywiste,Tylko kogo ta władza bardziej deprawuje.
Ideału nie ma ,nie było i nie będzie ale ja wolę Kaczyńskiego u steru niż Tusków.
2 listopada 2018, 00:39 / piątek
Ustalmy jedno. Chodzi nam o Polskę, naród polski. Mamy to szczęście, że jest możliwość porozmawiać na otwartym forum społeczności kibiców Lechii. Niech ta dyskusja trwa nawet po wyborach. Teraz są wybory i emocje, a to nie służy merytorycznej dyskusji. Ten dialog ma służyć Polsce. Ale jeśli wpierdoli się cenzor idiota to dyskusja nie ma sensu.
2 listopada 2018, 00:44 / piątek
Raczej dobrze zauważyłeś,że przez ostatnie 10 lat czyli 8 lat rządów PO można nazwać masową emigracją więc zapytaj Budyniów,Tusków.Nie napisałem nigdzie,że rządzą najlepsi z najlepszych .Nie wiem jak jest teraz ale chyba coś czytałem,że sporo ludzi wraca,trend odwrotny niż za Twojego PO.Tak czy siak współczuję każdemu kto musi na garnuszku obcym siedzieć.
Co do Ukraińców to za duża gadka abym się produkował,prowadzę firmę i wiem jedno,dobrze opłacony pracownik to wartościowy pracownik.Wyznaję zasadę,że jak mnie nie stać na złote obrączki to noszę srebrną.Jak mnie nie było stać na pracowników zapierdalałem jak osioł.No w sumie teraz też zapierdalam ale wiem za co i jest ok.Nie zatrudniam Ukraińców.Jestem mega propolski.Wolę kupić drożej od Polaka niż taniej od Niemca,a jakoś tak lubię.:)
2 listopada 2018, 00:53 / piątek
2 listopada 2018, 01:28 / piątek
Zauważ że w każdym cywilizowanym kraju istnieje forma pomocy rodzinom,socjal,Polska przed wprowadzeniem 500+ była na szarym końcu w Chujni Europejskiej .
Czy budżet się zachwiał od 500+ ?A skądże ,jest lepiej niż za Vincynta.Notabene niedawni piewcy teorii "państwo ni ma pinindzy" teraz się licytują kto da więcej patrz Rysio 7 król czy Grzesiu Schetyna chociaż ten jest po bolkowemu za i przeciw .
500+ motywator ku dzietności ,inaczej tego nie postrzegam,obniżka podatków nie dałaby tego bodźca w żaden sposób.Czy to rozdawnictwo? Owszem ale czy brak 500+ i wyprowadzanie tożsamej kwoty luki VAT-owskiej nie było bandytyzmem?
No to ja wybieram jak to nazywasz rozdawnictwo tego konkretnie przypadku jakim jest 500+.
Najlepszym rozwiązaniem jest własnośc prywatna,z tym się zgadzam ale u nas prywatne w znacznej mierze oznacza w rękach byłych komunistów.Prawdziwymi zwycięzcami upadku komuny byli ...komuniści.Oni się uwłaszczyli na majątku narodowym i zamiast Lenina zaczęli wyznawac bożka Dolara.Latwo przyszło bo dostali za friko.Patrz blisko -casus stoczniowcy.Ci walczyli i padli jak Janek Wiśniewski a Bolek pasie się jak panisko .
Nie było veni vidi vici a przybyliście,wydawało się wam ,że wygraliście a to my was wydymaliśmy .
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.298