Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 23/37

18 maja 2019, 13:31 / sobota
miki, skoro tak zdecydowanie, to może skieruj z łaski swojej ostrze budowy socjalizmu do swoich rodziców na ten przykład. Ode mnie, w tej kwestii, sto kroków w bok. Ty zapewne jesteś odpowiedzialny za III RP i całe lajdactwo z tym związane.
Z całą pewnością Bosak z Winnickim byliby znakomitymi straznikami moich pieniędzy, a Korwin z Braunem zadbaliby o bezpieczeństwo naszych granic :-)))).
Szczerze - życzę powodzenia, bo ideowych młodych ludzi Polsce potrzeba, ale wszytko z rozsądkiem:-).
Kończąc, niezmiennie pozdrawiam.
18 maja 2019, 15:36 / sobota
@miki brzezno
Zapominasz o tym o czym zapomina znaczna część ludzi - czasy lat 1945-1989 to nie tylko opozycji i komuniści, ale przeważająca większość normalnych ludzi, którzy wspominają te czasy lepiej, lub gorzej. Na ten temat prowadzone były w ostatnich latach badania grupy badawczej osób, które komunizm w większości mogą pamiętać co najwyżej dzięki tetrowej pieluszce, albo urodziły się po 1989 roku (wybór badających celowy). Wśród najważniejszych wspomnień pozytywnych z tych czasów trzeba wskazać:
Brak obawy o to za co się utrzymać
Możliwość otrzymania mieszkania
Łatwość dostania się do lekarza
Dostęp do przedszkoli i żłobków
Wczasy pracownicze.
Nie twierdze, że w badaniach nie ma negatywów, bo tych też jest sporo, ale paradoksalnie tzw. szary obywatel nie narzekał we wspomnieniach na brak wolności, czy zależność od ZSRR, bardziej negatywne było postrzegane, że były tylko 2 kanały TV. Niestety 95% polityków zapomina o tym, że w PRL żyli też zwykli ludzie i dzielą wszystkich na partyjnych bądź opozycję.
BTW: Skrytykuj człowieka urodzonego w 1938 roku, który w 1957 roku przyjechał ze ściany wschodniej do Gdańska (wiochy, gdzie domy były kryte słomą), uzyskał możliwość skończenia szkoły średniej, studiów i został kierownikiem w jednej ze stoczni - takich przykładów jest sporo.

By było jasne, nie nakłaniam Cię do zmiany poglądów - wrzucam tylko do przemyślenia bo często zapominamy, że między ścianami jest wiele miejsca.
18 maja 2019, 20:04 / sobota
W sumie nie wiem co ten wątek robi w tym miejscu ale widzę, że dryf ostry, W każdym razie w Austrii będą nowe wybory po tym jak okazało się, że wicekanclerz z prawicowo-narodowej partii obiecal ruskim kontrakty za pomoc w oprzednich wyborach. Ruscy robią swoje, trudno mieć im za złe. I jak widze takiego Salviniego zapierdalającego w koszulce z Putinem po Placu Czerwonym to mnie nic nie zdziwi. Zwłaszcza w polskich partiach co mają "Narodowa" w nazwie. Szkoda tylko tych młodych co się na to łapią.
18 maja 2019, 20:08 / sobota
Najgorszy obciach i najbardziej szkoda tych, co zakładają koszulki KE, tęczowe, KOD czy Konstytucja
18 maja 2019, 21:49 / sobota
dzisiaj 75 rocznica Bitwy pod Monte Cassino.Slucham wlasnie sluchowiska w pr.1 polskiego radia o Feliksie Konarskim.Piekna uroczystosc we Wloszech,a tvn24(sic),zachwycało się nad tym ,jak kierownik (tusk)agitowal potomkow UB i reszte lemingow do glosowania na targowice.Moze nie na temat,ale b.ważne.
18 maja 2019, 22:45 / sobota
18 maja 2019, 22:48 / sobota
www.gdansk.pl/wiadomosci/milosc-moze-tylko%20-lacz yc-v-trojmiejski-marsz-rownosci-z-udzialem-ma%20gd aleny-adamowicz,a,145917
19 maja 2019, 02:09 / niedziela
Pozwól że pomogę ;)

odnośnik
19 maja 2019, 09:18 / niedziela
słucham słuchowiska...masło maslane,sorry.Jezdze po Gdansku,wszedzie widze plakaty wyborcze Adamowiczowej,Mlodego Wałęsy,Lewandowskiego.Wszystkie całe,nie zamalowane,nie zniszczone...a w parku Regana,oblano farba pomnik ,Jana Pawła i Prezydenta USA.Europa całá gębâ.Jeszcze cos,skwerek Anny Walentynowicz,ide dalej,ul Warynskiego.Moje rodzinne miasto,z kolebki polskiego Rock and rolla,Solidarnosci...nie wiem jak to okreslic.Bolek,Tusk,Lewandowski,Nowak,Arabski,Adam owiczowa,Dulkiewicz.WTF?Na tym forum,tez sa rozne opinie i rozne poglady.Ja jednak wierzę,że prawdziwi Lechiści,to ludzie PRAWI.
24 maja 2019, 11:46 / piątek
Jutro homodewianty chcą przemaszerować przez nasze miasto! Stop homozłu!
24 maja 2019, 17:52 / piątek
Podczas konferencji prasowej przedstawicieli Konfederacji Korwin Braun Narodowcy Robert Winnicki zapowiedział złożenie interpelacji. Pojawiły się bowiem doniesienia, że mimo oficjalnych informacji o odwołaniu wizyty strony izraelskiej w Polsce, żydowska delegacja przybyła jednak do Polski potajemnie. W spotkaniu, oprócz polityków PiS miał uczestniczyć także Jonny Daniels.

– 12 maja pojawiła się informacja, że delegacja izraelska zmierza do Polski, ma przylecieć 13 do Polski, żeby rozmawiać o kwestii roszczeń majątkowych środowisk żydowskich. MSZ natychmiast wydał komunikat, że ze względu na to, że zmieniony został charakter tej delegacji wizyta Izraelczyków została odwołana – mówił szef Ruchu Narodowego.

– 13 maja wieczorem pojawiły się informacje, że delegacja jednak przyleciała do Warszawy, że odbyło się spotkanie – dodał.

Winnicki powiedział, że mimo braku komentarzy ze strony rządowej, uzyskał informacje, że „rzeczywiście odbyło się spotkanie przedstawicieli rządu ze stroną Izraelską, co po pierwsze stawia pod znakiem zapytania wiarygodność informacji podawanych przez MSZ i przez władze Polski”.

– Według uzyskanych przeze mnie informacji doszło do spotkania w ośrodku ABW w Emowie i podczas tego spotkania dyskutowano ze stroną izraelską. A uczestnikami tej dyskusji byli prominentni przedstawiciele rządu, mianowicie mowa o panu ministrze Jarosławie Sellinie, panu senatorze Bielanie, panu Andrzeju Pawluszku – doradcy premiera Morawieckiego, panu ministrze Piotrze Wawrzyku z MSZ, również o panu Jonnym Danielsie – mówił Robert Winnicki.

Jak podkreślił jeden z liderów Konfederacji, w sferze publicznej nie było żadnych potwierdzeń tych informacji. Z tego powodu dzisiaj w imieniu Konfederacji składa interpelacje do wymienionych ministrów oraz do premiera z pytaniami:

„1. Czy delegacja izraelska faktycznie, pomimo ogłoszenia jej odwołania przyleciała do Polski?

2. Czy doszło do spotkania z przedstawicielami polskiego rządu?

3. Jeśli doszło, dlaczego komunikat MSZ-u i komunikaty rządu mówiły o tym, że do takich spotkań nie doszło?

4. Jeśli doszło, czy rzeczywiście potwierdzone są informacje, że doszło do spotkania w ośrodku ABW w Emowie?

5. Jaki był temat, jaka była agenda tych rozmów, które miały się odbywać w tym ośrodku ABW?

6. Czy w tej agendzie była kwestia roszczeń majątkowych środowisk żydowskich, czy to obywateli Stanów Zjednoczonych, czy to obywateli Izraela, czy jakichkolwiek innych państw?

7. Jakie było stanowisko strony polskiej w tej sprawie?

8. Jaki był skład delegacji izraelskiej, która pojawiła się w Polsce?

9. Jakie są dalsze kroki i dalszy harmonogram takich spotkań?

10. Czy rząd zamierza przedstawić w tej sprawie kompleksową informację dla polskich obywateli?”.

– Jeśli rzeczywiście okazałoby się to prawdą, a informacje, które uzyskałem, wydają się wielce prawdopodobne, to by oznaczało, że tak naprawdę rząd PiS-u prowadzi tajne negocjacje, utajnione i wręcz zakłamywane przed polskimi obywatelami z rządem Izraela – podkreślił Winnicki.

– Zadaję również pytanie, co w składzie tej delegacji ze strony polskiego rządu robił m.in. pan Johnny Daniels, w jakim był charakterze, którą on stronę reprezentuje – dodał.

– To są bardzo ważne, istotne pytania, które Konfederacja dzisiaj zadaje, ponieważ one dotyczą bezpieczeństwa państwa polskiego. One dotyczą bezpieczeństwa rozumianego tradycyjnie, ale i bezpieczeństwa majątkowego państwa polskiego – mówił.

Konfederacja jeszcze raz podkreśla: ani złotówki na żydowskie roszczenia majątkowe, żadne negocjacje w tej sprawie – i powinno być to komunikowane publicznie – nie mogą się toczyć. Ani z rządem USA, ani z rządem Izraela, ani z jakimkolwiek innym rządem – skwitował.

Przypomniano także ujawnioną przez Stanisława Michalkiewicza tajną notatkę MSZ ze spotkania polskiego ambasadora Jacka Chodorowicza, pełnomocnika ministra spraw zagraniczych RP z Thomasem K. Yazdgerdim, specjalnym wysłannikiem Departamentu Stanu USA i przewodniczącym delegacji USA w IHRA (International Holocaust Remembrance Alliance). Była w niej mowa o oczekiwaniach strony amerykańskiej odnośnie do zakulisowych negocjacji polskiego rządu ze stroną izraelską.

zrodlo: nczas.com
24 maja 2019, 22:53 / piątek
Jak to śpiewa potomek spolonizowanego Żyda: "Każdy polityk to świnia czarna."

Każdy.
24 maja 2019, 23:20 / piątek
To był Jack Daniels. Poważnie to z perspektywy osoby która się tylko o ten syf zwany polityką otarła mogę jedynie zasugerować , ze pisy , platformy , konfederacja i wszystko inne to w większości jeden marny pies, ludzie bez żadnych poglądów , bez idei , po kibicowsku szmaty. Jednego honorowego polityka z zasadami poproszę i ma mój głos ... Może w samorządach takie jednostki da się znaleźć , ale nie jakiś winniczek , albo potencjalna kandydatka na blerwe roku Godek. Z politowaniem patrze jak ktoś się tym szambem podnieca , równie dobrze złap za szczotka do kibla i pomachaj w sedesie . Tak , tak ci to tamci sramto . O to przecież chodzi
25 maja 2019, 13:00 / sobota
A czemu Kaja Godek to dla Ciebie kandydat na " blerwę roku"? Konsekwentna walka o życie i godność nienarodzonych dzieci przeciw lobby zboczeńcow i celebrytów zasługuje na najwyższe uznanie. To jest prawdziwa odwaga, nie rozumieją tego ci co mylą "odwagę" z "odważnikiem"...
25 maja 2019, 15:08 / sobota
„Konsekwentna walka przeciw celebrytom i politykom” a kim jest Liroy i Korwin Mikke? To nie są polityczni celebryci ? Korwin i walka o prawa nienarodzonych Dzieci ? Hmmm. Dla mnie jej osoba jest ilustracja patologii środowiska politycznego , pomieszanie z poplątaniem . Jak można głosować na Korwina i Godek jednocześnie ? A jak się nie mylę to głosuje się na listy nadal ;)? Brakuje jeszcze wspólnej listy Brauna z Biedroniem. Nie mój swiat , nie moja bajka.
25 maja 2019, 17:11 / sobota
Wybory już w niedzielę. Masz sześć list.
1 – na Polskę, wolny rynek i przeciw pedałom
2 – na pedryli komercyjnych
3 – na Niemców
4 – na żydów
5 – na pedryli ideowych
6 – na udawaną opozycję
Możesz też nie głosować. Ale i tak ktoś zostanie wybrany, będzie się karmił naszą kasą. Oraz w ramach systemu - będzie nam narzucał co i jak mamy robić, a w skrajnych przypadkach nawet co mamy myśleć.
Wybór należy do Ciebie.
25 maja 2019, 18:41 / sobota
edwinsopot,
Liroy to polityczny celebryta?! Niezalezny finansowo facet, ktory jest jednym z najlepszych poslow w polskim Sejmie patrzac przynajmniej od poczatku XXI w. Merytoryczny, dzialajacy bez wzgledu na symbole polityczne. Gdybysmy mieli takich 460 to byloby cudownie.
25 maja 2019, 18:44 / sobota
Nie wiem czy mi wypada na Ty , chociaż się poznaliśmy i się zwracasz do mnie w ten sposób , wiec sobie pozwolę . Romanie nie uznaje systemu partyjnego dla mnie to źródło patologii , poproszę jeżeli jesteś w temacie zorientowany o konkretne nazwisko z list naszego województwa bo ja takiego nie widzę .
25 maja 2019, 19:46 / sobota
Powiem tak. Z gdańskiej listy Konfederacji znany mi jest (nie osobiście) Sławomir Mentzen. Nawet nie wiem, czy kandyduje z RN, czy od Korwina, czy od Jakubiaka. Ale parę razy posłuchałem sobie co ma do powiedzenia na YT. Jest dobry.
Innych list nawet nie przejrzałem.
PiS gdański pozbyciem się z funkcji radnych miejskich Joli Kwiatkowskiej i Ani Kołakowskiej w zasadzie pokazał, że jest bandą rwącą do koryta i pozbywający się ludzi ideowych. Zwykle szambo, tak jak PO, tylko że PO jest szambem z założenia, a PiS udaje patriotów.

PS Ten tekścik powyżej wklejam sobie na potralach społecznościowych by wkurwiać lemingów i przede wszystkim pisowskich pelikanów, stąd bezpośrednia forma zwracania się do kontrrozmówcy, ale jeśli możemy być na "ty", to dla mnie zaszczyt.
25 maja 2019, 20:14 / sobota
Edwin Ja głosuje na Zbyszka Prusia fizyk z Gdańska.
25 maja 2019, 20:23 / sobota
Parę razy kolega posłuchał na YT kolegę o niewiadomym pochodzeniu i ...wniosek--> jest dobry .No gratulacje,jedyne co mnie powstrzymuje od szydery absolutnej to wspomnienie o p.A.Kołakowskiej co wskazuje ,że jednak kolega coś tam wie.
No ale to kierowanie się obserwacją poprzez YT jest mega zabawne,tam każdy może powiedzieć cokolwiek chce,cokolwiek sobie wymyśli,każdą bzdurę,każdy argument i pseudo argument od Kononowicza po Misia Yogi .Raczej istotą wyboru powinna być znajomość postaw i osiągnięć w realu vide p A.Kołakowska.Kolega nazywa innych lemingami i pelikanami a zaprezentował istotę postawy leminga czy pelikana :)
25 maja 2019, 20:36 / sobota
@1966
Kolega zna któregokolwiek z 60 kandydatów z wszystkich 6 list na tyle, żeby wydać o nim jakąkolwiek opinię?
Zamieniam się w słuch.

Na YT, bowiem z TV znać go szans nie mamy żadnej, a to za sprawą kompletnego wycięcia kandydatów tej formacji z telewizji. Na YT nie oglądałem jego autopromocji, lecz wywiadów oraz debat.
I jeszcze jedno - nie jestem z Gdańska i teoretycznie nie muszę się głowić nad tym kto w Gdańsku jest np. prezydentem miasta i kto z Pomorza startuje w jakichkolwiek wyborach. Jednak los Polski, którego Gdańsk i Pomorze są częścią, nie jest mi obojętny, dlatego próbuję podjąć dyskusję.
25 maja 2019, 20:58 / sobota
1 – na Polskę, wolny rynek i przeciw pedałom
Wg mnie tutaj jest błąd bo powinno być
1-Na Rosję

Proponuję gwoli argumentu z mojej strony tekst ,bo mi się niespecjalnie chce pisać a tekst celny .
odnośnik
Na pytanie czy znam wszystkich 60 kandydatów odpowiem,że ani nie mam zamiaru ani potrzeby znania 60 kandydatów bo to by znaczyło ,że interesuje mnie również lewicowa strona sceny politycznej a wtedy musiałbym zadzwonić aby zabrali mnie do Kocborowa.
Oddają głos z pewnością wiem na kogo bo o ile nie mam kont na tych jak to nazywa kolega"media społecznościowe"a owe media uważam za ściek,szambo i gówno o tyle operuję internetem na poziomie pozwalającym zapoznać się z faktami tyczącymi życia kandydata.Co robi ,co osiągnął jako podstawę tego co prezentuje ,bo słowa to tylko słowa.Pokaż mi co osiągnąłes a powiem Ci czy oddam na Ciebie głos-taka metoda moja. Korzystam przy tym wyłącznie z zaufanych miejsc do których nie należy np Gazeta Wyborcza,Onet ,Sronet czy inne niemieckie portale.Ja generalnie kieruję się i zawsze kierowałem głosem mądrzejszych od siebie czyli np śp Anny Walentynowicz,śp premiera Jana Olszewskiego,państwa Gwiazdów,Krzysztofa Wyszkowskiego i tego się trzymam od dziesięcioleci .
Na mnie np JKM robi wrażenie kabaretowe ale urzeka dzieci,młodzież bo zabawnie mówi .Nic nie osiągnął w biznesie ale zrobił biznes na autokreacji.Niemniej kto na kogo głosuje w sumie lata mi koło dupy .Ubawiło mnie ,że kolega postrzega lemingi i pelikany a sam jest wzorem leminga i pelikana.No ale kolega ma fejzbuka a ja nie więc z pewnością kolega na fejzbuku zna wszystko i wszystko wie a może nawet teraz to już jest tak ,że wystarczy mem,filmik i się wie.Nie wiem,nie mam fejzbuka.Ja musze poczytać ,posprawdzać co na przestrzeni lat taka osoba robiła aby oddać swój głos.Ale mój głos jest tyle ważny ile głos kolegi i tylko tyle.Nawet pan żul co nie ma netu,książki nie pprzeczytał a jedynie winko wali dniami też ma taki sam dokłądnie głos.
25 maja 2019, 21:20 / sobota
25 maja 1948 roku komuniści zamordowali rotmistrza Witolda Pileckiego.

Cześć i wieczna chwała Rotmistrzowi! Hańba jego mordercom.
„Bo Oświęcim przy nich to była igraszka…”

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
p.s. uprzejmie proszę aby wątku patriotycznego nie zaśmiecać polityczną przepychanką na temat: "która świnia będzie mniej żarłoczna przy korycie"
stwórzcie sobie osobny wątek na ten ping-pong.
25 maja 2019, 21:23 / sobota
@1966
Zatem:
1. Kolega mi zarzuca, że poznałem Mentzena za pomocą internetu, a sam poznaje innych kandydatów za pomocą internetu.
2. Pudło z fejsbukiem. Wojuję sobie z lemingami i pelikanami na TT.
3. odniesienie do Rosji - już wiem, skąd ta wiedza. Życzę dalej słuchania wywodów Sakiewicza. Jeszcze rok temu sprawiał wrażenie normalnego, ale widmo możliwości ucięcia dotacji spowodowało zanik zdrowego rozsądku i przyrost masy tłuszczowej.
25 maja 2019, 21:23 / sobota
racja,przepraszam,nie zauważyłem Tytułu wątku .
25 maja 2019, 21:33 / sobota
@1947
ad 1-bo internet w postaci mema i filmiku na TT jaki kolega preferuje to jak umiejętność liczenia do pięciu ,ja operuję wiedzą bo wiem gdzie szukać i jak szukać.A to tylko jedna z możliwości z jakich korzystam w odróżnieniu od kolegi .
ad 2-No fakt różnica wielka,krótsze treści na śmietniku .Czyli jak poznać kogoś w trzech zdaniach :)W dwóch ,w jednym :)
ad 3 Ad personam to żaden argument to świadczy o niskich lotach i braku argumentów.Jak się kolega odniesie ad vocem w jakimś temacie ,wątku to podyskutujemy ,na teraz kończę zaśmiecanie tego szlachetnego wątku .
25 maja 2019, 21:35 / sobota
Dziękuję , już nie mam żadnych wątpliwości ,że tu świnia świnie pogania , a w korycie będzię ta najbardziej świnska świnia

@Tomas 1945% racji

ps.pierwszy raz w życiu pierdolę wybory
25 maja 2019, 21:36 / sobota
Edwin, za komuny chodziłeś zatem ?
25 maja 2019, 21:38 / sobota
Miałem 9 lat 🤷
25 maja 2019, 21:40 / sobota
przyjebany znaczek bez celowości
25 maja 2019, 21:48 / sobota
OK, kończę.

Z dwoma zdaniami pointy.
Rozumiem, że mniemanie o sobie @1966, iż kolega wie, gdzie szukać, a ja tego nie wiem jest przynajmniej megalomańskie.
A podanie linku do niezależnej w tej akurat kwestii jest dowodem na kompletny brak krytycyzmu i udowodnienie, że zdanie pierwsze jest, jak by delikatnie ująć... szydercze.

rtm. Pileckiego zastrzelił Piotr Śmietański, który po 1956 roku uciekł do Izraela.
25 maja 2019, 21:58 / sobota
Niezależna to faktycznie bardzo wiarygodne źródło - takie samo jak gównoprawda Szechtera. Cale te wybory to wyścig świń do koryta jewropejskiego - za jednej tylko kadencji mozna sie ustawić do końca życia. Ktokolwiek wygra wybory to będa one wygrane ale niestety nie przez zwykłych Polaków...
25 maja 2019, 22:04 / sobota
Romek. Wytłumacz mi dlaczego Braun nie startuje z Gdańska tylko spierdolił na drugi koniec Polski. Załóż w tym celu oddzielny wątek. Jak to mówią internetowi wojownicy jakim się stałeś "Ić stont".
25 maja 2019, 22:14 / sobota
@dg jakie źródło jest teraz wiarygodne ? Trudno nadążyć . Pora na ruch kibicowski , będzie na kogo głosować .
25 maja 2019, 22:42 / sobota
Takie szczere pytanie mam ? Uważacie ,że nie da się tego zrobić ? W każdym mieście są kibice , poglądy podobne , każda osoba do zweryfikowania .Brak ludzi idei ? To prosta odpowiedz , wystarczy uwierzyć i jechać z tematem , wypierdalać czarne owce , których celem jest siano i można stworzyć coś co naprawdę będzie opcją Polską , a nie pajaca z muszką .
25 maja 2019, 23:31 / sobota
Sam jesteś pajacem i debilem, lepiej skasuj konto tego idioty.
25 maja 2019, 23:35 / sobota
..buhaha Edwin, a jak chcesz to zrobić? Dziś masz społeczeństwo podzielone, masz podzielonych kibiców, masz w Gdańsku podzielone sympatie pomiędzy partie polityczne. Na szczęście nie ma już komuny i nakazów, na kogo głosować, na kim opierać przyszłość... Mam nadzieję, że jutrzejszy dzień będzie pierwszym dniem wyjściem z zakłamania, ściemy i nienawiści... miłego weekendu
25 maja 2019, 23:42 / sobota
Za każdym razem gdy chciałem coś zrobić słyszałem coś w stylu buhhaha Edwin a potem to robiłem.
26 maja 2019, 00:22 / niedziela
Mam tylko nadzieję, że jutrzejszy dzień nie będzie zwycięstwem czerwonych, którzy nagle stali się liberalami gospodarczymi i dyktują co jest wolnym rynkiem, gowniarzy, którzy tańczą w tefałnenie, dewiantów, zboczeńców, matołów z muszkami.

Pzdr
26 maja 2019, 07:15 / niedziela
Pod wieloma względami współczesny Gdańsk słusznie budzi obrzydzenie... Z przykrością to stwierdziłem, bo to moje miasto.
26 maja 2019, 09:29 / niedziela
Kiedyś kolebka Solidarności symbol oporu a dzisiaj kolebka...platformy :(
26 maja 2019, 12:52 / niedziela
Jakie tam społeczeństwo podzielone. Zawsze byli Polacy i POlactwo. Każdy przyzwoity człowiek, w miarę inteligentny rozumie, na czym to oddzielenie, rozdział polega i że nie ma, nie będzie i być nie może żadnych wspólnych mianowników między narodem polskim a tą polskojęzyczną grupą, która posiada i realizuje zupełnie inne, sprzeczne z interesem narodowym Polaków cele.
26 maja 2019, 13:28 / niedziela
Castorp jak zawsze w sedno! Podzielić to się możemy na górny sektor i dolny.
26 maja 2019, 13:37 / niedziela
A w naszym mieście: www.wpolityce.pl/m/spoleczenstwo/448241-do-czego-p rowadzi-spirala-nienawisci-porazajace-wideo
26 maja 2019, 14:37 / niedziela
odnośnik
Nie chciałbym więcej oglądać żałosnej idiotki w szalu Lechii. Jak dalej będzie milczący akcept to gotowa założyć pedalski sektor. Brawa dla tych z was co głosowali na to babsko. Wstyd.
26 maja 2019, 14:47 / niedziela
Kto głosuje na te tęczowe kurwy spod znaku europejskiego nie jest godzien nazywać się Polakiem. Jak ktoś chce na nich głosować to lepiej niech zostanie w domu, będzie to większym pożytkiem dla społeczeństwa i jako człowiek zachowa resztkę godności. Jak to kiedyś ktoś napisał na tym forum, to już nie jest walka partyjna czy polityczna to walka ideowa o normalną cywilizacje. Chyba, że chcemy aby na meczach kapitan drużyny miał tęczową opaskę jak w Anglii lub tęczowe chorągiewki przy rzutach rożnych jak na meczach Bayernu. Oni już przegrali, zróbmy wszystko aby u nas normalność gościła jak najdłużej, nie można poddać się tęczowym dewiantom.
26 maja 2019, 18:10 / niedziela
Ty kastorp jesteś jednak zdrowo pierdolnięty. Zastanów się kto najbardziej korzysta na takich użytecznych idiotach jak Ty. Wiesz co to oznacza "dzielić i rządzić" ? Nie to co się wydaje komentatorom sportowym. Napisz mi mądralo co byś zrobił z tymi "niepolakami" ??? W obozach zamknął? Rozstrzelał ? Ruska piąta kolumna się zalęgła.
26 maja 2019, 18:29 / niedziela
Słowo ode mnie.
Jeśli ktoś dzisiaj nie pójdzie na wybory, bo mu się dupy nie chce podnieść niech czasem nawet nie pomyśli, żeby otworzyć japę na temat polityki.
A co do wyborów to mam nadzieję, że wreszcie oczyści się tę stajnię Augiasza.

Raz sierpem, raz młotem!
26 maja 2019, 19:20 / niedziela
Cz ty jesteś, śm..chu, homopopieraczem, potomkiem bądź ideowym spadkobiercą tych niepolaków i antypolaków, sowieckich sługusów, którzy patriotom z AK i NSZ strzelali po wojnie w potylicę w ubowskich kazamatach, a 56 r. w Warszawie skandowali "Wiesław, Wiesław", w roku 70 i 81 rozlali polską krew na ulichach Wybrzeża, w latach 90-tych uznali, że Jaruzelki uratował Polskę, a Kiszczak to człowiek honoru, którzy w ostatnich latach donosili na Polskę za granicę żądając wprowadzenia sankcji przeciwko Polsce, a teraz uważają, że "złe słowo Polaka" przyczyniło się do wybuchu II wojny św. i że Polska powina wypłacać rekompensaty na rzecz polakooszczerczych organizacji żydów nowojorskich?
Bo ja uważam, że to hasło, które mieli na swoich mundurach wyszyte żołnierze podziemia niepodległościowego, Pogotowia Akcji Specjalnych NSZ i NZW, tj. "Śmierć wrogom Ojczyzny" jest zawsze aktualne.
1 ..... 21 22 23 24 25 ..... 37
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.587