Gdańsk: niedziela, 22 września 2019
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 24/24

26 maja 2019, 19:23 / niedziela
Nie ide , pierdole to forum osobliwości w wyścigu po kasę i co ? Chce mieć w końcu na kogo głosować ! Teraz od czerwonych gorsi tęczowi zboczency , których połowa forum wspiera.. Pora na pobudkę a nie głosowanie na ludzi którzy rządząc krajem pozwalają na marsze pedalow , pedalskie turnieje w podstawówkach , albo sprzedajnego frajera z muszka (idola Mikiego)
26 maja 2019, 19:36 / niedziela
Po pierwsze Konfederacja to nie tylko Korwin... Nie głosując nie wspierasz przypadkiem tęczowych lachociągów brukselsko-niemieckich lub żydowskich?
26 maja 2019, 19:42 / niedziela
Tak jak nie jestem fanem Ziemkiewicza tak tekst o prezydent Gdańska celny... Zgadzam się w pełni z Edwinem - żadna z list nie zasługuje na mój głos, wszystkim chodzi tylko o kasę i dożywotnią emeryturę. Dlatego dzisiaj skreśliłem wszystkich solidarnie...
26 maja 2019, 19:46 / niedziela
Gdyby to nie był wyścig po siano ... to tak lepiej wybrać mniejsze zło . Nie znalazłem na listach ani jednej osoby która widziałbym jako swojego reprezentanta.
26 maja 2019, 20:11 / niedziela
Czyli po kase jednak antypolscy pederaści i lachociągi. Prawdziwy Bastion Prawicy!
26 maja 2019, 20:15 / niedziela
Na tej scenie nie ma prawicy prawdziwej.
26 maja 2019, 20:25 / niedziela
Na lechii jest?
26 maja 2019, 20:28 / niedziela
*Lechii
26 maja 2019, 20:29 / niedziela
Jeszcze dzieki Bogu trochę jest
26 maja 2019, 20:33 / niedziela
Skoro trochę to flagi Bastion, precz z komuną, Bóg Honor Ojczyzna do muzeum... co to za bastion jak trochę?
26 maja 2019, 20:34 / niedziela
Bo to trochę to więcej niż stada pedalow , które stałe rosną
26 maja 2019, 20:38 / niedziela
Noi zmierzamy do sedna. Moim zdaniem nie glosując pozwalasz im się rozrastać, oddając im te miejsca w wyścigu po kasę... Jak mieszkasz jeszcze w Kolbudach to korków na wsi brak jeszcze zdążysz... :)
26 maja 2019, 20:40 / niedziela
Mam w planach zrobić więcej niż oddać głos na pseudo prawicę
26 maja 2019, 23:30 / niedziela
Uspokójcie się!

Onegdaj prof. Piskozub opowiadał mi, że spotkał na jakimś sympozjum wnuka Władysława Bełzy (tego, który ułożył wierszyk: kto ty jesteś? Polak mały...) Ten wnuk okazał się moskiewskim profesorem. Moskiewskim profesorem, który nie posługiwał się językiem polskim a jedynie językiem rosyjskim.
Na pytanie prof. Piskozuba: czemu pan, wnuk tak sławnego Polaka nie mówi po polsku?, moskiewski wnuk Bełzy odpowiedział: nie posługuję się językiem polskim z tego samego powodu z jakiego moje wnuki mieszkające w Szwajcarii nie posługują się dzisiaj językiem rosyjskim...
Ot się Bełza natrudził... Wszystkie przedszkola do dzisiaj uczą tego zacnego wierszyka, nie wiedząc, że wnuk Bełzy wypiął się na sławnego przodka...

Uspokójcie się! To wątek patriotyczny a nie polityczny!

Pozdrawiam
4 czerwca 2019, 22:27 / wtorek
Nie mogę patrzeć na to co się teraz w Gdańsku odwala...
Komuniści przyjechali świętować swoje "obalenie".
Świat jest popierdolony.
Dobranoc.
4 czerwca 2019, 22:43 / wtorek
Bo oni tacy biedni...
86%

Czarny chuj w dupę!
4 czerwca 2019, 23:28 / wtorek
TradycjaWiara mam tak samo. I jeszcze frajer prowadzący koncert bredzi "Witajcie w wolnym mieście Gdańsku. Nie wiem co się dzieje z tym naszym społeczeństwem ale źle to wygląda.
5 czerwca 2019, 06:59 / środa
Mam tak samo. Na szczęście ze społeczeństwem polskim nie jest aż tak źle, tylko w Gdańsku ludzi ogłupili, stajemy się jakąś awangardą lewactwa i zaprzaństwa.
5 czerwca 2019, 10:09 / środa
Widok Frasyniuka bratającego się z Kwachem był przerażający. Do niedawna wierzyłem, ba, łudziłem się, że są tam ludzie poczciwi, jakiś Wujec, czy Frasyniuk, którzy się zagubili i wierzą w słuszność swoich poglądów. To co wyprawiają to tylko jednakże dowód, że po prostu nie ma tam ludzi nie umoczonych - to jedyne wytłumaczenie fraternizowania się z komuchami.
8 czerwca 2019, 19:59 / sobota
Bo oni mają teraz wspólnego wroga czyli socjal konserwatystów udających prawicę. Bez urazy ale przy obecnej władzy sld i inne lewice to skapcy socjalni. Coraz bardziej śmierdzi to drugą Grecją, choć na razie gospodarka daje jeszcze radę
Teraz dopiero się zacznie, kto da więcej i komu by kupić wyborców, obrzydliwość.
8 czerwca 2019, 23:26 / sobota
@shd - wolę taką władzę, która daje niż taką która zabiera.
Jak za PO/PSL podwyższyli wiek emerytalny, zajumali kasę z OFE to było dobrze, bo tak trzeba. Jak PiS daje to be, bo gospodarka padnie.
Już dawno "mądre" głowy z PO i SLD straszyły, że 500+ nie przejdzie, bo to by zrujnowało gospodarkę. I co? I zapowiedzi są takie, że będziemy jedną z 3 najlepszych gospodarek z EU.
I pieprzenie, że PiS to komuna (bo daje) u mnie nie przejdzie.
Lewa strona robi co tylko może, by zniechęcić ludzi do obecnego rządu.
Na niektóre sztuczki jak widać część osób daje się nabrać, bo widocznie nie pamiętają komuny, albo nikt im nie przekazał do czego są zdolne czerwone kmioty. Ładnie zapakowane gówno zawsze będzie gównem i Kwaśniewski albo Wałęsa na obchodach 4 czerwca są tego najlepszym przykładem. Niby proeuropejsko, ładnie etc etc, ale tylko z zamiarem zniszczenia Polski.
Co to za wolne wybiry, gdy zawłaszcza się jeszcze przed wyborami 65% miejsc w sejmie? Gadanie o konstytucji jakby to dotyczyło zapisu tejże z 1791 roku. Proponuję zobaczyć ile razy nasza konstytucja była od tego czasu zmieniana.
Niestety, ale pomordowali nam w ciągu ostatnich 80 lat 90% elit prawdziwych Polaków, więc nie dziwota, że obecne pokolenia są jak dzieci we mgle i głosują potem na Tusków, Millerów czy Biedronie...
9 czerwca 2019, 08:27 / niedziela
TradycjaiWiara: niestety ale obecna władza niczym nie różni się od poprzedników, na pierwszym miejscu liczy się własny interes, pod przykrywką "socjalu" mamią nas obietnicami wyborczymi. Rozdawnictwo może doprowadzić kraj do bankructwa, obym się mylił. Nie ma w tej chwili alternatywy do rządzenia naszym krajem i to jest najsmutniejsze, bo niestety nacjonalizm, antysemityzm i rasizm to nie patriotyzm.... Już czekam na zjeby od innych za ten "rasizm" :-) Mimo wszystko miłej niedzieli.
9 czerwca 2019, 10:26 / niedziela
@TradycjaWiara - nie zgodzę się z Tobą. Wynika to w dużej mierze z tego co widzę w związku z pracą. Obecnie prowadzę windykację podatków na rzecz jednej z gmin i rozmawiając z ludźmi z biednych obszarów wiejskich (teren po PGR) nie raz słyszałem, że oni nie idą do pracy, bo dostaną zasiłki, dostaną +500 na dzieci i po co mają pracować - to są często młodzi ludzie, którym po prostu się nie chce.
Co do samego 500+, to od początku było skopane - trzeba było to zrobić jako karty na których są środki, gdzie można je przeznaczyć na zakup usług i produktów dla dzieci, ewentualnie dać ulgę w podatku i składkach w wysokości 500 zł (nawet przy minimalnej pensji całość składek jest wyższa niż 500 zł), ewentualnie dla osób zarejestrowanych jako bezrobotne wypłacać z zasiłkiem. Grunt by kontrolować na co ta kasa idzie.
Dawanie ludziom gotówki to najgorsze rozwiązanie, bo uczy ich lenistwa i roszczeniowej postawy. W ten sposób zabija się gospodarkę, bo ludzie zamiast pracować, czekają, aż państwo da im kasę, bo ona im się należy.
Na tą chwilę jest tak, że państwo każe tych, którzy pracują i nagradza tych, którzy kombinują, nie pracują i są klientami pomocy społecznej. W ten sposób nie zbudujemy społeczeństwa. Samo 500+ jako rozwiązanie mogłoby być dobre, ale ta forma i wprowadzenie go na 1 dziecko z wypłatą we wrześniu to zwykła łapówa polityczna i to strasznie ordynarna.
Dodatkowo pozostaje pytanie, co w sytuacji gdy przyjdzie recesja (a przyjdzie wcześniej, czy później), a już teraz deficyt jest stosunkowo duży.
11 czerwca 2019, 19:34 / wtorek
Wczoraj żartowałem, że wczorajsze zwycięstwo kadry będzie poczytane jako antysemityzm. I dziś znalazłem taki kwiatek:
odnośnik
Albo coś ze mną jest nie tak albo coś nie tak jest w moim kraju.
11 czerwca 2019, 20:42 / wtorek
shd. Wyłącz już ten dziadowski TVN.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011