Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 26/26

18 lipca 2020, 06:13 / sobota
@misiu diagnosto stanów emocjonalnych :)
mnie nawet wybór speca od gówna by nie zdenerwował a co dopiero Twój wpis
dla mnie większym ekonomistą -menedżerem jest gośc ,który pare lat prowadzi kiosk z warzywami,jakiś mały czy większy biznes za który odpowiada całym swoim majątkiem niż wszystkie Balcerowicze,Lewandowskie,Petru i inni magicy słowa kłamanego.
Praca w samorządzie gminnym jest dobrym miejscem ,moim zdaniem wójt-burmistrz to jeszcze realnie coś pracują bo już marszałki i starostowie jadą na urzędzie.
No chyba,że Ci Pcim jedzie wiochą jak naszym elytom.Mi dzisiaj wiochą jadą Warsiawki i Poznanie.
Ale uj z tym i prognozą pogody .
Daj zechciej Mistrzu analizę i syntezę a nie wywody o Pcimiu.
Poczytam,posprawdzam sobie co tam napiszesz ,zakładam,że zabierając się za takie wpisy masz dużą wiedzę,szeroki horyzont myślowy ,analitycznie ogarniasz wszystkie wątki i tezy i czegoś mądrego się dowiem.O wtedy emocjonalnie będę bił Ci brawo i epistolarnie podziwiał.Przekuj swoje pcimie w aksjomaty :)
Napiszę nawet więcej-uprzejmie proszę o rzeczową analizę.Z naciskiem na "uprzejmie' i "rzeczową".
18 lipca 2020, 08:57 / sobota
Nie mam nic do Pcimia, ale jak widzę, że dzieci odpowiadają za finanse Państwa i inne kluczowe urzędy vide Misiewicz wcześniej to, jest duży powód do niepokoju. Nigdzie nie napisałem, że pochwalam ekonomistów KO, ale jaki sens jest powoływanie się na nich skoro rozmawiamy o tym co jest tu i teraz...
18 lipca 2020, 11:08 / sobota
1966 I emeryt co wy jedno konto macie..hehehe ...po pierwsze nie ja zacząłem pisać o wojcie Pcimia tylko odniosłem sie do twojego emocjonalnego wpisu....po drugie cofnijcie sie pare wpisów do góry gdzie zadaje pytanie na podstawie ogólnej wiedzy do grona osób ktore cos na ten temat wiedzą..i nie nie chodzi tu o jakieś wywody ekonomiczne tylko taką wiedzę od dolną wyliczenia tabelki w Excelu itp itd zostawmy to księgowym nawet tym wirtualnym bo papier przyjmie wszystko a rzeczywistość jest jaka jest Pozdrawiam
18 lipca 2020, 12:00 / sobota
Wygląda na to, że rząd funduje nam Polski Czebol Energetyczny. Łączy PGNiG, Energę, Lotos pod sztandarem Orlenu. Jeśli ma ktoś wybudować elektrownię jądrową to ten koncern będzie miał wystarczającą kapitalizaję i potencjalne środki by to móc uczynić.

KE obwarowała powstanie Czebolu przymusem odsprzedaży części aktywów nowej grupy. Oczywiście odsprzedaży koncernowi zagranicznemu. Z tej sprzedaży firma będzie miała równowartość tych aktywów w luźnej gotówce. I to mnie martwi, bo w naszej historii najnowszej takie transakcje zawsze były fantastyczną okazją by politycy wymienili się numerami kont na Kajmanach, czy innych Panamach...
18 lipca 2020, 13:44 / sobota
misiu, z racji konieczności utrzymania rodziny, grzebię tak trochę w cyferkach i uwierz, że to właśnie cyferki determinują zdecydowaną większość naszych decyzji, tych podstawowych, jak i tych bardziej większych:-) Dlatego z rezerwą podchodzę do oceń opartych na "mnie się wydaje" i "co oni k.... odp...." akurat w przypadku tak strategicznych firm jak Lotos i Orlen. Wiem jedno, że jeżeli Lewandowski z Dulkiewicz protestują, to jest to dobre posunięcie:-)
Przyszłość pokaże kto mial rację.
Z kolegą 1966 mamy dyżury na forum :-)
18 lipca 2020, 21:45 / sobota
Fuzja Lotosu z Orlenem jest jak połączenie Lechii z arką. PiSopasożydy podpisały traktat Lizboński i teraz możemy sobie odłubać w nosie. PiS PO jedno zło.
18 lipca 2020, 21:56 / sobota
Ogólnie to jebać żydów.
18 lipca 2020, 22:09 / sobota
Czechu, ogólnie to POPiS rozkrada Polskę i podnosi podatki.
odnośnik
18 lipca 2020, 22:55 / sobota
ja jebię.... ale nie mówię co myślę, bo bana dostanę...
18 lipca 2020, 23:35 / sobota
Rombis dawaj, prawda ważniejsza, niż ban :-)
18 lipca 2020, 23:54 / sobota
Oto człowiek.
W świecie strachu rzeczywistości. W państwie popisu nie może powiedzieć co mysli, bo bana dostanie.
19 lipca 2020, 00:10 / niedziela
@miki
Weź już przestań pisać o ty państwie PoPisu bo to robi się nudne.
Po chuj wrzucasz te głupie prowokacje żydowskie i ruskie ? Chcesz to żyj tym .
@ rombis
Pisz . Jest tu wolność ! Nie będziesz miał bana .Wstawię się za tobą.
19 lipca 2020, 00:26 / niedziela
trzeba dziś złożyć życzenia na nowej drodze życia koledze po szalu.. -:)
19 lipca 2020, 00:29 / niedziela
buhahaha, jest tu wolność ;) Lubię tu być i zaglądać... Nieraz lubię coś napisać, choć to jest wbrew forum i zaraz zapewne mnie LP zablokuje... Proste zachowanie, ale tu jest tak, że jak nie zgadzasz się z naszym zdaniem to spierdalaj...

Cieszę się, że ludzie myślą inaczej
19 lipca 2020, 00:40 / niedziela
po kościelnym odnośnik
19 lipca 2020, 00:50 / niedziela
O w dupęęę :-) Asia, trzymaj się:-)
Sylwester marzeń z despasito kiedy będzie powtórkowany, bo majbardziej chcialbym obejrzeć?
Złoto :-)
19 lipca 2020, 01:04 / niedziela
hehehehehhehe
19 lipca 2020, 01:08 / niedziela
nie chce sie przypierdalac ale tu kiepsko młoda wyglada odnośnik
19 lipca 2020, 01:21 / niedziela
a to już nieaktualne rozumiem...odnośnik
24 lipca 2020, 12:56 / piątek
https://premium.wprost.pl/studio-balkon/10346132/n ull
3 sierpnia 2020, 15:41 / poniedziałek
Politycy Lewicy proponują, aby patronem roku 2021 została komunistka Róża Luksemburg. Do Sejmu trafił projekt uchwały w tej sprawie.
21 sierpnia 2020, 18:34 / piątek
31 sierpnia 2020, 22:20 / poniedziałek
hahahahahahha decyzja 31,08.....maja wyczucie czasu na takie nowiny ,,,,ciekawe,,,,,odnośnik
2 września 2020, 17:15 / środa
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.029