Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

WĄTEK PATRIOTYCZNY.

strona 26/37

18 lipca 2020, 06:13 / sobota
@misiu diagnosto stanów emocjonalnych :)
mnie nawet wybór speca od gówna by nie zdenerwował a co dopiero Twój wpis
dla mnie większym ekonomistą -menedżerem jest gośc ,który pare lat prowadzi kiosk z warzywami,jakiś mały czy większy biznes za który odpowiada całym swoim majątkiem niż wszystkie Balcerowicze,Lewandowskie,Petru i inni magicy słowa kłamanego.
Praca w samorządzie gminnym jest dobrym miejscem ,moim zdaniem wójt-burmistrz to jeszcze realnie coś pracują bo już marszałki i starostowie jadą na urzędzie.
No chyba,że Ci Pcim jedzie wiochą jak naszym elytom.Mi dzisiaj wiochą jadą Warsiawki i Poznanie.
Ale uj z tym i prognozą pogody .
Daj zechciej Mistrzu analizę i syntezę a nie wywody o Pcimiu.
Poczytam,posprawdzam sobie co tam napiszesz ,zakładam,że zabierając się za takie wpisy masz dużą wiedzę,szeroki horyzont myślowy ,analitycznie ogarniasz wszystkie wątki i tezy i czegoś mądrego się dowiem.O wtedy emocjonalnie będę bił Ci brawo i epistolarnie podziwiał.Przekuj swoje pcimie w aksjomaty :)
Napiszę nawet więcej-uprzejmie proszę o rzeczową analizę.Z naciskiem na "uprzejmie' i "rzeczową".
18 lipca 2020, 08:57 / sobota
Nie mam nic do Pcimia, ale jak widzę, że dzieci odpowiadają za finanse Państwa i inne kluczowe urzędy vide Misiewicz wcześniej to, jest duży powód do niepokoju. Nigdzie nie napisałem, że pochwalam ekonomistów KO, ale jaki sens jest powoływanie się na nich skoro rozmawiamy o tym co jest tu i teraz...
18 lipca 2020, 11:08 / sobota
1966 I emeryt co wy jedno konto macie..hehehe ...po pierwsze nie ja zacząłem pisać o wojcie Pcimia tylko odniosłem sie do twojego emocjonalnego wpisu....po drugie cofnijcie sie pare wpisów do góry gdzie zadaje pytanie na podstawie ogólnej wiedzy do grona osób ktore cos na ten temat wiedzą..i nie nie chodzi tu o jakieś wywody ekonomiczne tylko taką wiedzę od dolną wyliczenia tabelki w Excelu itp itd zostawmy to księgowym nawet tym wirtualnym bo papier przyjmie wszystko a rzeczywistość jest jaka jest Pozdrawiam
18 lipca 2020, 12:00 / sobota
Wygląda na to, że rząd funduje nam Polski Czebol Energetyczny. Łączy PGNiG, Energę, Lotos pod sztandarem Orlenu. Jeśli ma ktoś wybudować elektrownię jądrową to ten koncern będzie miał wystarczającą kapitalizaję i potencjalne środki by to móc uczynić.

KE obwarowała powstanie Czebolu przymusem odsprzedaży części aktywów nowej grupy. Oczywiście odsprzedaży koncernowi zagranicznemu. Z tej sprzedaży firma będzie miała równowartość tych aktywów w luźnej gotówce. I to mnie martwi, bo w naszej historii najnowszej takie transakcje zawsze były fantastyczną okazją by politycy wymienili się numerami kont na Kajmanach, czy innych Panamach...
18 lipca 2020, 13:44 / sobota
misiu, z racji konieczności utrzymania rodziny, grzebię tak trochę w cyferkach i uwierz, że to właśnie cyferki determinują zdecydowaną większość naszych decyzji, tych podstawowych, jak i tych bardziej większych:-) Dlatego z rezerwą podchodzę do oceń opartych na "mnie się wydaje" i "co oni k.... odp...." akurat w przypadku tak strategicznych firm jak Lotos i Orlen. Wiem jedno, że jeżeli Lewandowski z Dulkiewicz protestują, to jest to dobre posunięcie:-)
Przyszłość pokaże kto mial rację.
Z kolegą 1966 mamy dyżury na forum :-)
18 lipca 2020, 21:45 / sobota
Fuzja Lotosu z Orlenem jest jak połączenie Lechii z arką. PiSopasożydy podpisały traktat Lizboński i teraz możemy sobie odłubać w nosie. PiS PO jedno zło.
18 lipca 2020, 21:56 / sobota
Ogólnie to jebać żydów.
18 lipca 2020, 22:09 / sobota
Czechu, ogólnie to POPiS rozkrada Polskę i podnosi podatki.
odnośnik
18 lipca 2020, 22:55 / sobota
ja jebię.... ale nie mówię co myślę, bo bana dostanę...
18 lipca 2020, 23:35 / sobota
Rombis dawaj, prawda ważniejsza, niż ban :-)
18 lipca 2020, 23:54 / sobota
Oto człowiek.
W świecie strachu rzeczywistości. W państwie popisu nie może powiedzieć co mysli, bo bana dostanie.
19 lipca 2020, 00:10 / niedziela
@miki
Weź już przestań pisać o ty państwie PoPisu bo to robi się nudne.
Po chuj wrzucasz te głupie prowokacje żydowskie i ruskie ? Chcesz to żyj tym .
@ rombis
Pisz . Jest tu wolność ! Nie będziesz miał bana .Wstawię się za tobą.
19 lipca 2020, 00:26 / niedziela
trzeba dziś złożyć życzenia na nowej drodze życia koledze po szalu.. -:)
19 lipca 2020, 00:29 / niedziela
buhahaha, jest tu wolność ;) Lubię tu być i zaglądać... Nieraz lubię coś napisać, choć to jest wbrew forum i zaraz zapewne mnie LP zablokuje... Proste zachowanie, ale tu jest tak, że jak nie zgadzasz się z naszym zdaniem to spierdalaj...

Cieszę się, że ludzie myślą inaczej
19 lipca 2020, 00:40 / niedziela
po kościelnym odnośnik
19 lipca 2020, 00:50 / niedziela
O w dupęęę :-) Asia, trzymaj się:-)
Sylwester marzeń z despasito kiedy będzie powtórkowany, bo majbardziej chcialbym obejrzeć?
Złoto :-)
19 lipca 2020, 01:04 / niedziela
hehehehehhehe
19 lipca 2020, 01:08 / niedziela
nie chce sie przypierdalac ale tu kiepsko młoda wyglada odnośnik
19 lipca 2020, 01:21 / niedziela
a to już nieaktualne rozumiem...odnośnik
24 lipca 2020, 12:56 / piątek
3 sierpnia 2020, 15:41 / poniedziałek
Politycy Lewicy proponują, aby patronem roku 2021 została komunistka Róża Luksemburg. Do Sejmu trafił projekt uchwały w tej sprawie.
21 sierpnia 2020, 18:34 / piątek
31 sierpnia 2020, 22:20 / poniedziałek
hahahahahahha decyzja 31,08.....maja wyczucie czasu na takie nowiny ,,,,ciekawe,,,,,odnośnik
2 września 2020, 17:15 / środa
11 listopada 2020, 21:00 / środa
Całe lewactwo rechocze z uciechy po dzisiejszym Marszu Niepodległości. Znowu niektórym zabrakło zdrowego rozsądku i zimnej krwi i dali się podejść jak dzieci.
11 listopada 2020, 21:18 / środa
wiesz d.g., to nie lewactwo rechocze, to większość Polaków płacze nad zachowaniem innych... Tu naprawdę nie ma nic do śmiechu...
11 listopada 2020, 22:40 / środa
No, nie ma faktycznie się z czego śmiać. Jasnowidz z Człuchowa również i to przewidział. Teraz należy tylko czekać na wprowadzenie jakiegoś stanu. Słowami Pana Krzysztofa, jeśli tak się stanie, to wszyscy bardzo zatęsknimy do czasu przed marcem tego roku. Trzymajcie się zdrowo Lechiści.
12 listopada 2020, 11:14 / czwartek
Ja polecam wszystkim trochę dystansu i chłodnego spojrzenia.
Był już przypadek na marszu podpalenia i jak wszyscy wiemy, po czasie wyszło jaka była prawda.
Teraz wiemy jedynie, że dwa balkony obok były kamery tvnu, na górnych balkonach lewacka swołocz, a właścicielem podpalonego mieszkania był lewacki działacz. Przypadek?
12 listopada 2020, 15:43 / czwartek
@Mihal to ze będą prowokacje było oczywiste. Tropiące "faszystów" i "brunatnych" lewactwo dostało prezent. I dlatego właśnie napisałem ze lewactwo się cieszy.
To woda na ich młyn...zresztą widać nawet na forum niektórzy ronią krokodyle łzy.
Tak kurwa trzeba płakać bo tysiące faszystów robiły burdy i atakowały psiarnię...w tvn tak mówili i w głosie cadyka napisali...
13 listopada 2020, 16:24 / piątek
jak się pisze neobolszewizm - razem, petycja o zmiane nazwy al. Jana Pawła II: odnośnik

kolejny etap to już usuwanie pomników jak na akcjach blm
13 listopada 2020, 17:13 / piątek
Co te pedalskie cweliska nie wymyślą to szok.Jebać lewaków.
13 listopada 2020, 17:56 / piątek
a w Seatle stoi sobie Lenin odnośnik
13 listopada 2020, 18:25 / piątek
Bo Seattle jest stolica komuny obok S.F, LA,i Portland wiec to zaden przyklad
13 listopada 2020, 18:26 / piątek
w lewackim Seatle stoi sobie 5 metrowy pomnik Lenina
Ktos go przywiozl z Czechosowaji w 1988 roku.Kawke sobie pija kolo pomnika.Nie otwiera sie link,ale w google jest.Wystarczy wpisac,pomnik Lenina Seattle
13 listopada 2020, 22:48 / piątek
Tesknisz za czyms takim?
Ja preferuje restauracje a nie pomnik bandyty
14 listopada 2020, 17:35 / sobota
ja tesknie za czyms takim..
nosz qrwa,czy Ty kumasz,czy o droge pytasz?
11 grudnia 2020, 22:30 / piątek
to do wątku patriotycznego tak sobie pasi ...raczej do zenady ale ..myślałem ze to fejk...a tu takie KWIATKI nomen omen..heheheheheh....castorp czy was już tam w tej matce partii popierdoliło do końca ??? Zróbcie jeszcze z Oli Jakubowskiej ministra kultury będziecie mieli komplet (zdaje się ze i tak sakiewicz ja przygarnął wiec już ma blisko hahahahhahaha )...

Poseł Robert Kwiatkowski, były prezes TVP, uzupełni skład Rady Mediów Narodowych - zdecydował prezydent Andrzej Duda.
O powołaniu Kwiatkowskiego do RMN poinformował rzecznik Andrzeja Dudy. „Informuję że Prezydent RP Andrzej Duda powołał postanowieniem z dnia 10 grudnia br. w skład Rady Mediów Narodowych pana Roberta Kwiatkowskiego zgłoszonego przez Klub Parlamentarny Lewica” - napisał na Twitterze Błażej Spychalski.

Informuję że Prezydent RP @AndrzejDuda powołał postanowieniem z dnia 10 grudnia br. w skład Rady Mediów Narodowych pana Roberta Kwiatkowskiego zgłoszonego przez KP Lewica.
12 grudnia 2020, 13:35 / sobota
Żenadą to są takie wpisy jak powyżej, byle się tylko dopierdolić i pokazać jaki ten Duda to sprzedawczyk.
Medialnie takie powołanie rzeczywiście wygląda fatalnie, ale co ten nasz Prezydent mógł zrobić w tej sytuacji.
Sprawa wygląda tak. Ta cała Rada Mediów Narodowych składa się z 5 osób.
3 przedstawicieli powołuje Sejm i z ramienia PIS one się tam znajdują. Pomińmy nazwiska bo ja bym ich tam nie powołał .
2 kolejne osoby powołuje Prezydent RP na wniosek 2 największych parti znajdujących się w opozycji. jednym z nich jest już Juliusz Braun z PO a drugim był jakiś gość od Kukiza 15 ale zrezygnował z tej funkcji i na jego miejsce SLD wskazało tego komucha Kwiatkowskiego.
Tak więc to nie jest tak że Andrzej Duda miał taki kaprys i powołał tego Kwiatkowskiego, tylko musiał wykonać na nim ciążące obowiązki wynikające z ustawy.
To chyba wyjaśnia tą sprawę. Pozdrawiam i na przyszłość proszę o bardziej rzetelne wpisy.
12 grudnia 2020, 15:31 / sobota
RZETELNY WPIS...hahahahhahah....Najlepiej to takie półprawdy się sprzedają prawda chris ???
Nowe przepisy wprowadzają procedurę powoływania przez prezydenta członka Rady w przypadku wygaśnięcia członkostwa przed upływem kadencji.
Ponadto wprowadzono przepis, który precyzuje, że jeżeli jest jedno wolne miejsce w RMN przeznaczone dla osób powoływanych przez prezydenta, to prawo zgłoszenia po jednym kandydacie na to miejsce będzie przysługiwało kolejno dwóm najliczniejszym klubom opozycyjnym. Kandydatem Koalicji Obywatelskiej został zastępca sekretarza generalnego PO i szef PO w Bydgoszczy Paweł Olszewski, Lewicy zaś - były prezes TVP (w latach 1998-2004), były członek Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (1996-98), a obecnie poseł Robert Kwiatkowski.

Informację o powołaniu Kwiatkowskiego przekazał w piątek Spychalski na swoim profilu na Twitterze. "Prezydent RP @AndrzejDuda powołał postanowieniem z dnia 10 grudnia br. w skład Rady Mediów Narodowych pana Roberta Kwiatkowskiego zgłoszonego przez KP Lewica" - czytamy.
wiec ten twój prezydent strasznie się przepracował (bo pewnie musiał zadzwonić na Nowogrodzką i czule porozmawiać z Ojcem narodu) bo miał wybor...no i wybrał KOMUCHA !!!!!! Dopierdolić się o taki drobiazg do dudusia...chris nie obrażaj mnie ..,
Dopierdalam się do matki partii bo dudus tu nie miał nic do powiedzenia... a tak a propos to trzeba było uchwalić sensowne prawo a nie byle gówno aby przejąć tylko stołki i poustawiać swoich zresztą też częściowo komuchow (czabański ) aby napchać kieszenie i myśleć ze się zabezpieczyło na przyszłość. A tu zong...O żenadzie już nie wspomne....chris
12 grudnia 2020, 15:54 / sobota
@misiu67 wytrzymajcie jeszcze trochę...Duda już nie może kandydować na następną kadencję. Ale szykowana jest przez totalniaków niejaka Lempart - duszeńka całej opozycji i wolnych mediów. Chyba ze szybciej wypierdoli i wyjebie Dudę...zdaje się jest w tym dobra bo często powtarza te dwa słowa przy aplauzie i aprobacie wszystkich opozycyjnych partii. Sekretarzem kancelarii Biedroń albo ten drugi pederasta jego cioteczny. Będziesz zadowolony na pewno...
12 grudnia 2020, 16:20 / sobota
d.g.....mimo dużego szacunku do twojej osoby napisze tak...takie farmazony to możesz sobie pisać ile chcesz bo ani ta lampart nie będzie prezydentem a ni ja bym z tego przypadku który by niby w teorii miał się spełnić bym się nie cieszył ..ale takie wmawianie komuś ciąży to takie modne dzisiaj ..byle dalej od tematu który został poruszony...może ty kibicujesz biedronce i nosisz czerwone majtki i nie możesz sie doczekać kiedy znajomek będzie prezydentem....któż to wie.,,, Mnie do tej ferajny nie mieszaj ...a zrobienie z komuszka osoby na jakimś stanowisku to skandal i żenada,,,,
12 grudnia 2020, 17:20 / sobota
@misiu 67 . Napisałem wyraźnie przecież ,że gość który zrezygnował był od Kukiza 15 czyli został powołany w poprzedniej kadencji Sejmu.
PO zgłosiło kolejnego kandydata w jego miejsce mając już w tej Radzie swojego człowieka. ( pisałem o nim wcześniej ).
Zatem nic dziwnego że Prezydent powołuje tego typa z SLD, ponieważ jest to naturalne i oczywiste. Jazda to by była gdyby to jednak Olszewski z PO został powołany.
Lament że PIS i PO to jedno zło, ta sama klika itd. Pozdrawiam jeszcze raz .
12 grudnia 2020, 18:09 / sobota
@misiu67 nie złość się...tak się trochę droczę z Tobą;-) Przyznasz jednak ze masz trochę obsesję na punkcie PIS a to przecież taka sama klika jak inni. Pełowcy czy pisowcy jeden chuj...pierwsi liżą dupę szwabom drudzy eskimosom...taka alternatywa Panie dla wyborców, że kto by nie wygrał to są one wygrane...
12 grudnia 2020, 18:15 / sobota
chris3707....może jestem trochę starszy od Ciebie a może ty nie pamiętasz ...kwiatek to niebywały i zatwardziały komuch pełną gębą …nie omieszkam powiedzieć ze butny i strasznie chamski. Nigdy nie uznał za stosowne wycofać się lub mieć dystans do swojej drogi życiowej i wyborów politycznych... .bliski przyjaciel kwacha i czarzastego oraz obrońca nieodżałowanej oli jakubowskiej ..doskonale pamiętam jego działalność jego wypowiedzi i urzędowanie w fotelu prezia TVP..niebywała buta i arogancja ....nawet jacuś kurski to przy nim super prezio... także może i wybór miedzy nim a olszewskim (którego nazwisko nic specjalnego mi nie mówiło i az musiałem zerknąć co to za gostek) to wybór taki sobie to jednak wybrał bym tego drugiego zważywszy na powyższe... ale widać KOMUCH LEPSZY !!! również serdecznie pozdrawiam
12 grudnia 2020, 18:28 / sobota
d.g. nie złoszczę się i w pełni się z Tobą zgadzam z jednym zastrzeżeniem miało być kurwa inaczej.....
5 stycznia 2021, 19:40 / wtorek
Dzisiaj w wieku 100 lat zmarła płk Lidia Lwow-Eberle ps. "Lala", sanitariuszka AK,niezłomna. Cześć i chwała bohaterom!

Tutaj krótki film z Jej wspomnieniami.
odnośnik
5 stycznia 2021, 21:47 / wtorek
CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM !!!
12 marca 2023, 22:48 / niedziela
Na Legii: odnośnik
12 marca 2023, 23:01 / niedziela
Nienawidze druzyny ale chwala zylecie
Na zadnym innym stadionie nic nie bylo , chyba ze nie sppstrzeglem ale ogladalem cala kolejke
13 marca 2023, 12:14 / poniedziałek
A Bastion Prawicy...? To jeszcze w ogôle aktualne?
1 ..... 24 25 26 27 28 ..... 37
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.497